Új privát üzeneted érkezett!

Mororo,
Nem érzek semmit csak inkább azt amit az első kettőnél hogy nem sikerült. Most majd megkapom hogy ne mondjak ilyet de szentül hiszem hogy az ember ezt megérzi ott legbelül... Szomi viszont nem vagyok majd meglátjuk milyen lesz a tesztem.
Vendég
 


Ma hazajön :) De azt hiszem, ma hagyom pihenni :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Most olyan ideges lettem, hogy felhívtam telefonon, hazajön-e.
Nevetett. Szerintem tudja, hogy miért hívtam. :oops: :oops: :oops:
Azt mondta, hogy jön. :wink: :!:
Vendég
 

 
 

Itt a görbém:

Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo, nem mondod komolyan!? :D :D :D :D - ha most látnád, hogy mindjárt beesek az asztal alá :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Panda! Én nem teremtelek le!!! Nagyon megértelek. Mégha ott is van a baba, sokszor jobb nem beleélni magad, mert nehezebb a csalódást elviselni.
Nagyon így vagyok én is most ezzel. Mindent megteszek a dolgokért, de ezt odafönt fogják eldönteni nekünk...
Vendég
 


Ildi! Még a görbénk is hasonlít!
Miért is mész az asztal alá? Csak nem félsz a férjemtől??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Panda, én olvastam olyan esetről, hogy hónapokig produkálta az illető a terhességi tüneteket, és pont abban a hónapban volt terhes, amikor semmit nem érzett.....
Szerintem, az relativ, hogy ki érzi, és ki nem a terhességet az első perctől - igaz, hogy tapasztalatom nincs, de úgy gondolom, hogy nem feltétlenül kell megérezni legbelől

KépKépKép
ildiko74
 
 


Én nem kell félek, de ha hazaér, jajj lesz neked :D :D
Én jobban szeretném, ha a görbéink vége lenne egyforma - olyan szép zöld :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo, amúgy kiváncsi voltam, mit szólsz a görbémhez :D :D - őszintén szólva, sokat nem állapitottál meg :D :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó! Kérd meg Zorát, hogy egy fűszoknyás táncot ropjanak nekünk Évával a zöld görbe ügyében! :wink: :lol:
Vendég
 


Ildi! Szerintem 26-án volt neked is esésed. Úgyhogy én ma nem hagynám a férjecskét a helyedben!!! :oops:
Vendég
 


Áááááá..... mondom, hogy Évának is most van pé-je, ő most egyebet kell csináljon, mint értünk ropjon táncot!!!! - azt hiszem, Krisznek van még odébb, úgy, hogy inkább őt kérjük meg :wink:

Kriiiiisz!!!!!! S.O.S. :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Az az igazság, hogy 2-3 nap még kéne a pontosabb megállapításhoz. Talán a hétvégére együtt emelkedik a hőnk..
Vendég
 


Holnap randizik Zorával! Csak azért gondoltam, hogy valamit tehetnének értünk. :wink:
Vendég
 


Szerintem pedig, ha holnaptól felszökik a hőm, akkor mára fogja berajzolni a pé-t. A drága férjecském pedig a napokban nagyon kifárasztottam, és ezenkivül egész nap úton volt :( - úgy, hogy szerintem ha hazaér, semminek sem lesz jó. De az éjjel azért letámadtam, és ha minden igaz, akkor még jól megvannak a katonák :wink: - vagykitudja :?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Én szívesen ropok táncot akiért kell ráérek :wink: :lol:
Kép
Vendég
 


Búcsúznom kell. Csodaszép éjszakát nektek!!!!!!
Vendég
 


Jézusom, Ildi, neked is pont ma pattan a petéd! Vagyis hárman vagytok minimum! Tök jó!

Zora
Kép
zora7
 
 


óóóóó, de kedves vagy, Panda! köszi-köszi-köszi-köszi :D :D

Na, Mo - akkor most légyszi vesd be minden tudományod, hogy cserébe Pandának varázsolj babát a pocijába!!!!

Most már tényleg kiváncsi vagyok - vicces lenne, ha egyszerre lenne a pé.-nk....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo, akkor ma mindent bele! És holnap jelentést kérünk!!!!
Nagyon szép estét!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia, Zora! Te is itt vagy? Épp erről beszéltem én is, hogy minimum 3-an vagyunk nagyon pé. közelben + Eszter

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó! A végén együtt babásodunk?? Jaj, de izgi ez a ciklus is! Panda, Éva... és máris mehetünk az új táblázatba.
Aztán Krisz is a vége felé jár. Mikor is kell tesztelnie?! Mindjárt utánanézek....
Olyan jó veletek!!! Nagyon gyorsan pörögnek az események. Repül az idő közöttetek.
Vendég
 


Panda! Köszi a táncot!!

Sziasztok!
Vendég
 


Zora, te jól belehúztál a tornázásba :D :D - még jártál régebb Pilates-re? Azért kérdem, mert itt csoportok vannak, és csak úgy lehet menni, ha a kezdőkkel mennék. Abba pedig most nem akartam belefogni - ezért nem választottam ezt.....

Jól elvagyok saját magammal :D :D :D - akkor én is eldugulok, és türelmesen hazavárom a férjecském :D :D

Szép estét mindenkinek!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Itt csak egy féle van Ildi, de azt nagyon nekem találták ki! Legalább is nem említették, hogy ne mehetnék, de annyira jó volt, hihetetlen helyeken is vannak izmok, pl. a szegycsontomnál is izomlázam van!

Zora
Kép
zora7
 
 


És még egy bölcsesség! ha az ember babás lesz, azt onnan lehet sejteni, hogy nem jönnek a pé után 5-6 nappal a szokásos mensi előtti tünetek. Olyan fura csönd van és mozdulatlanság, olyan vihar előtti csend. Aztán a 10. nap táján finom apró tünetek...

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Nekem mensi elött max 2 nappal vannak tünetek hogy nem fáj a cicim és nincs folyás.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak jöttem bejelentkezni, hogy megvagyok bár elég szarul vagyok. Egésznap hányingerem van, ha eszem az a baj ha nem akkor meg az. Igazából nem kívánok semmit csak nézelődök a közértbe és nem találok semmi finomat. A gyerekkel is sokszor elég nehéz foglalkozni ha roszzul vagyok akkor még le sem tudok feküdni. Ja és az Olivér ráadásul még be is lázasodott.

Bocs, hogy nem írok senkinek majd megpróbálok azért visszaolvasni egy kicsit.

Pandácska
Neked még meg sem köszöntem a táblázatot, nagyon szép lett. Remélem hétvégén csatlakozol hozzám.

Ági
petra2
 
 


Véletlenül rossz néven jelentkeztem be. A Petra2- az ági2

Kép
[/url]
ági2
 
 


Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Én is itt vagyok egy picit!
Képzeljétek a helyzet az, hogy ugye vasárnapra sehol sem volt az a nagy tüszőm, de semmi sem utalt arra, hogy megrepedt.
Így kedd magasságában nemhogy emelkedett a hőm, de még esett is. Ma egész nap erősen görcsölt a jobb petefészkem magasságában, de tojásfehérje sehol, viszont vízszerű átlátszó váladékom van! (Jaj! Bocs! :oops: ) Bár amit művelünk Apával ki tudja melyik kinek a váladéka! :oops:
Ma csináltam egy LH tesztet, ami negatív, de még nem teljesen! Ez most azt jelenti, hogy ma van tüszőrepedésem?????????????? :shock: :shock: :shock:
Minél többet tudok, annál hülyébbnek érzem magam!
Holnap gyártunk olyan helyes kis babákat Zorával, amiket tűvel kell szúrkálni! Mo kolléganőjének kettőt is! :twisted:
Ha az segít, és a Nagykörutat is végigtáncolom meztelenül!
:lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hé csajok!!!!
Segítség!!!
Most mindenki lelépett???? :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Ma is csinálj tesztet és ha ma teljesen negatív akkor kb. hétfő lehettett pozitív a teszt és kedden repedtél.
Vendég
 


Igen Panda! És ez ugye tökéletes Évának! Most amikor találkozunk, ránézek és tudni fogom, sikerült-e! Panda, annyira drukkolok Neked! Mit szólnátok egy decemberi babaesőhöz? Sok kis nyilas baba karácsonyra!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Annyira zavart a babanetes óra, hogy átállitottam a profilom - a babanet szerint Bagdadban élek :roll: :roll: :lol: :lol: - de legalább most már tudom ki, mikor irt :)

Andi, most néztem vissza az irásod - sajnálom, hogy a tegnap kihagytalak a sorból :oops: - úgy látom, te is most vagy pé. közelében - hú, egyre izgibb :D :D
A kisfiad biztos élvezte a lovaglást :D - nagyon édi.
Esetleg, majd ha a ház-dolog elintéződik, és akarsz, akkor képet is tehetnél fel (ha nem akarsz ide, akkor az iwiw-re - ott is meg tudjuk nézni :wink: )


Ági, sajnálom, hogy a rosszulléteid miatt nem tudsz jönni közénk :( - de azért nehogy azt hidd, hogy azt is sajnálom, hogy rosszulléteid vannak!!!! - én is hányingert akarok (de csak baba miatt vállalom!!!!!) !!!!!

Éva, ehhez a te tűsződhöz nem tudok hozzaszólni :shock: - csak nézek bambán, mert már semmit nem értek belőle..... azért drukkolok, hogy ha megvolt, ha nem volt meg a pé-d, az együttlétek annyira jó időben legyenek, hogy a ciklus végén zöld görbével meg + teszttel dicsekedj nekünk :D :D - és majd 8,5 hónap múlva egy egészséges babával :D :D
Amikor azt irtad, hogy a Nagykörutat végigtáncolod, hirtelen nem tudtam, hogy könnyezzek, vagy nevessek :D :D :D - nagyon rendes vagy!!!!

Éva, Zora, a mai talin remélem minket sem felejtetek el!!!! - gondolatban én is veletek leszek!!!! érezzétek jól magatokat, és nagyon csúnyákat ne mondjatok rólunk :wink: :D :D

Pandácska, amikor következőkor feldobod a táblázatot, légyszi hozzám még tedd be a hőmérőzést - a múltkor irtam, de valahogy kimaradt :) Köszi, és ne haragudj, hogy ennyit zaklatlak az adataimmal.......... Már nagyon számolgatom a napokat, hogy mikor tesztelsz :)

Az az érdekes, hogy mostanában, úgy számolom a ciklusom, hogy még hányszor kell aerobikra menjek - ez azért jó az én szememben, mert sokkal kisebb számok vannak - pl. az helyett, hogy azt mondanám, hogy ebből a ciklusomból még 13 nap van hátra, azt mondom, hogy már csak 5x kell aerobikra menjek :D :D szerintem sokkal jobban hangzik :D :D :D

Krisztinka, te is dobhatnál egy görbét!!!

Zora, soha nem válaszolsz, ha a húgodról kérdezünk :( - többet nem akar közénk jönni??

Lányok, Lynán kivül még hiányzik valaki a táblázatból?????

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zora, aztán ha valamit észreveszel Éván, egyből jelentést kérünk ám :wink: :)

A nyilas babán sokat filóztam, és őszintén, nem is tudom, milyen lenne még 1 nyilas a családban - lehet, hogy egy kicsit sok lenne, hisz mind a ketten nyilasok vagyunk... ja, és képzeljétek, mind a 3 sógornőm is nyilas - a tesóimnál nagyon bejött :D :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zora,
Nekem tökéletesen megfelelne egy decemberi baba :D de majd akkor kell egy új télikabát mert addigra nagy pocakom lesz :wink:
Vendég
 


Ildi! Bocsánat! A tesóm nem terhes, de nagyon szeretne, és ezért mindenhol 2 vonalat vél látni. Sajnos nem ragadta meg annyira a dolog, hogy írogasson, pedig nagyon szerettem volna. De ő elég zárkózott, totál az ellentétem, és azt hiszem nem annyira foglalkoztatják ezek a témák. Szóval sajnos ez van, de nem baj én azért imádom, és rajtam keresztül úgyis tudni fogtok róla. Meg aztán hátha egyszer ő is elcsábul...

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! Hő?

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép
Vendég
 


Panda, én megígérem, ha ez most összejön, kapsz tőlem egy szép télikabátot!

Zora
Kép
zora7
 
 


pandácska, nem azért irtam a hőmérőzést, mert elvártam, hogy fel is tedd a táblázatot :) - azért köszi. :)

Zora, nincs azzal semmi gond, ha nem akar jönni a tesód, csak akartam tudni, hogy mi van vele :)

Pandácska, a télikabát meglesz, ha csak azon múlik!!!! :D :D :D

Az én hőmmel egy kis bibi van - tulajdonképpen nem tudom, hogy most milyen érték a helyes. A reggel a párom fél órával hamarabbra állitotta a telefonját, hogy csörögjön, mint amikor én szoktam kelni, akkor a hőm 36,1 volt.
7 órakor, amikor mérni szoktam, újra megmértem, és 36,3 volt.
Viszont, ha nem lett volna óraátállitás, akkor 1 órával még később kellett volna mérjem, ami nálam nagy különbséget jelent (tapasztalatom szerint) - úgy, hogy teljesen tanácstalan vagyok, és már azon filózok, hogy ebben a hónapban hagyom a fenében a hőmérőzést.

KépKépKép
ildiko74
 
 


Jééé..... mondtam én, hogy a télikabát meglesz :D :D - úgy, hogy már csak a baba hiányzik a pociból, vagykitudja, talán nem is hiányzik, csak még nem tudunk róla :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ne hagyd Ildi, mert most fog emelkedni, és az úgyis látványos lesz. Tök mindegy az óraátállítás, azért az látszani fog!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, lenne egy kérdésem: ha most a melleimben égő érzést érzek, azt a pé-nek tudhatom be? Remélem nem a mensi előjele ilyen korán :shock: :shock: - te azt irtad, hogy a pé. utáni 5. nap körül jelentkeznek ilyen tünetek....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Én is itt vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

Én is táncolok ám mindenkinek akinek kell!!!

Látom jól el voltatok az este! :lol: :lol: :lol:
REpedősek remélem mindent beleadtatok az este!!! :roll: :roll:

Az én hőm magasan van, de szerintem nekem egyszer elindul esésnek és lent is marad valamikor hétvége felé. A múlt hónapbna is ezt csinálta.

De itt a görbém:
Kép

Ja Mo ha tesztilni akarok majd az az 50.napon lesz, ha kibírja addig mensi nélkül hab testecském.

Pusza
Vendég
 


Igen, a mi korunkban (azért írom, mert húszonévesen ezt nem tapasztaltam) A pé után szinte azonnal jelentkezik ez, mert a progiszint emelkedik és a mellek ezt megérzik. Ezt követi a hőemelkedés. Az a lényeg, hogy minden jel szerint most van a pé neked, vagy volt egy napja. A hő szerint is, hiszen a mélypont után emelkedőben van. A 36.3 a reális szerintem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát Krisz, ez egy nagyon szép görbe, minden esély megvan a sikerre. HA babás vagy, akár már 1-2 nap múlva lesznek jelek is, persze csak ha olyan tipus vagy. Nincs bővebb folyásod?

Zora
Kép
zora7
 
 


Köszi, Zora, akkor megnyugodtam..... és most már úgy érzem, hogy az sem fog annyira padlóra tenni, mint múlt hónapban, ha megint megjön az a fránya miki a ciklus végén..... most azt gondolom róla, hogy akkor még 1-2 hónapot fogok aerobikozni, és akkor jobb bőrben leszek a terhesség alatt.... ha, ha..... szép dolgokat mesélek be magamnak :D :D :D

Szia, Krisz!
De jó, hogy itt vagy!!!! Neked is köszi a táncot :wink: - tudtam, hogy számithatunk rád :D :D :D

Szerintem jövő héten már tesztelhetsz!!!! - az, hogy melyik nap, csak rajtad áll!!!! (vasárnap, hétfő..... attól függ, meddig birod :wink: ) - mennek a drukkok!!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?