Új privát üzeneted érkezett!

Igen tisztelt drágalátos mindenható aranykavics naccságosasszony!

Alázattal :wink: és hódolattal :lol: köszönöm a tippet....reggel nekikezdek..............és hátha összetalálkozok a PÉ-vel...........bár apa nincs mostanság itthon :cry: ...mivel a meló messze vitte tőlem.....de akkor is mindent bele!!! - szóval ezt csak minta a szmszédoknak.....hogy valahogy így csinálják!!! :) :) :) :) :) :) :D :P

Én még soha nem hőmérőztem.......kb mennyit emelkedik a hőm....valahol a múltban leírtátok már...vagy összefoglaljátok nekem 1-2 szóban????

Köszi
csipi78
 
 


Szépséges estét! :P

Gyorsan bekuksizok.

Naccságosasszony! (ha a babaneten így szólítunk,talán kárpótoljuk a szomszédokat) :wink: :D :D

Jajjj úúgy örülök,hogy újra vagy nekünk!! :D :D :D :D :D :D :D :D
A zeneszám tetszik!

Pé-s lányok mindent bele,hiányzik az izgulászás a topikról!! Jöhetnek a drukkos napok. :wink: :)

Babancs nem tudtam megnézni a képet, nincs ilyen oldal vagy mit írt ki ma….
Gondoltam rátok és jó olvasni (köszönjük a hírhozást!!!) hogy minden rendben veletek,remélem szépen fejlődik a fiúcska és hamarosan mindketten otthon lesztek.

Csakegy nagyon szép a lányotok!!
Olyan jó látni a végeredményt..mintha ma lett volna hogy az lh teszteket csináltad …
:lol: Milyenek az anyaság első hetei?

Csipi éljen a hőmérő!
Reggel felkelés előtt kell mérni! Száj vagy hüvely az ideális mérésre!
Nekem kb a pé-ig 36.6 körül szokott lenni és 37 ha a pé után mérek. De ez teljesen egyéni..

Ezoterike nem egyszerű eset a tesód :( kívánom hogy csendesen és hamar megoldódjon a probléma

Rejó a képeket megnéztem a másik topikon :wink:
sokat nőttetek és még mindíg csodaszép hajasbaba!
Vendég
 


Anyoooka!

Sajna tesóm anyura egyáltalán nem hallgat,mivel apu korán meghalt ,nem tudta fegyelmezni.
Legszívesebben elköltöztem volna innen férjemmel,de anyu megkért,hogy maradjak vele, mert, ha elmegyek, a tesóm nem akar elköltözni, és megkeseríti az életét.Anyu meg egyedül nem tudta volna fenntartani a házat,ezért egyikünknk maradni kellet, és anyu inkább engem választott.De így sajna a mi életünket is megkeseríti.És ennek az embernek novemberben gyermeke születik.Már előre sajnálom a picit milyen példát fog látni.
Na, befejezem... :(

Rejó!
Én is megnéztem Johannát,pici lány egyre szebb lesz, légyszi adj neki két hatalmas puszit a nevemben :D

Rambóka!
A kis Süsü is nagyon drága a kis fogacskákkal.Az enyémek is távol vannak egymástól.
ezoterike
 
 

 
 

Szép hagymaszagú jó estét mindenkinek!

Kavicskám, hidd el, én is ilyen vagyok,még egy rohast sültkrumplit sem tudok megcsinálni mert mindig olajos krumplipüré lesz belőle.
van néhány kaja amiket meg tudok csinálni, azokat kivételesen nagyon jól és szevasz.

(már volt nálunk takarítónő, a hivatali takarítócsajszi jött el, mert panaszkodtam neki,hogy ezt meg azt képtelen vagyok megcsinálni, jóban vagyunk és eljött, egy-két dolgot takarított, meg tanít még most is főzni.....)

szóval nekem is jobban megy drukkolni másnak mint hogy én magam végezzem el, ámde ha a kaja szar, hát a párom édes és megeszi,holott én hánynám ki, de ő nem akar megsérteni,bezabbantja azt is ami ehetetlen , mert pl nyers belülről de jó égett kívülről................ :oops:

néha szégyenlem is magam :oops:

Nikim, én ma a következőket ettem:reggel hagyma hagyma és hagyma egy kis kenéyrkével és husival,
délben halászlé erőspaprikával
aztán du. a büdös szagom próbáltam anansszal elvenni, de nem sikerült, tiszta bűz vagyok, maradtam.
este meg kakaó
szóval kevertem a szezont a fazonnal, ez a hagyma dolog nálam is bejött már 3 napja hagymát eszek....................

Kincs, veled mi újság???????????????????Nem írtál még magadról!!!!

Ja a zene fantörpikus, imádom. Régen a vészhelyzetben is ezt adták le amikor Mark doki meghalt és emlékeztek rá.Gyönyörű dal.....

Csipi, egy ideig össze-vissza megy, mármint nekem ilyen aztán felemgy, majd hirtelen le, nekem 36,4re ment le, majd fel, nekem 36,7re másnap (ekkor van pé) és fent is marad, ha leesik, mensi.

Ezo, ha a szerződésben kikötöttétek, mikorra kell elhagyni a tárgyakat, sajna nem tudsz mit csinálni..........ki nem pakolhatjátok a cuccot, mert van felelős őrzés szabálya, vagyis az ott maradt dolgokat az őrzőnek őriznie kell................... :cry: szóval semmit nem tudtok tenni, ha kiteszitek a cuccokat, fel is jelenthet, ez a szabály.
ámde a felelős őrzőnek van egy olyan lehetősége ill joga, hogy kérhet őrzési díjat amennyibe neki került őrizni a cuccokat.........

kb ennyi, ne haragudj, nem tudok jókat írni erről.....ez a törvény.
Vendég
 


Lafi!
Ezoterike a tavaly év utolsó napját említette. Akkor már elvileg vége!

A párom ezzel a számmal kapcsolatban (amikor először hallottuk a reklámban) rögtön ugyanezt említette, "amikor a doki a vészhelyzetben meghalt! " :?
Hihetetlen, hogy mikre emlékeztek. :roll:
Vendég
 


Lafi!

Írtam pü-t.
ezoterike
 
 


Kavicska, nem!!!!
A tavalyi év uccsó napján kellett volna elvinnie, de nem tette meg.
Ő akkor sem rakhatja ki attól függetlenül sem, hogy szerződésszegést követett el.
Ezért lehet felelős őrzési díjat kérni, mást nem.
Vendég
 


Bocs, ha félreérthetően írtam.
Függetlenül attól, hogy ki van kötve egy időpont a vevőnek felelős őrzési kötelezettsége van.
Tehát dec 31 után kérhet őrzési díjat, de nem rakhatja ki.
Ha nem kötötték volna ki
Akkor is van őrzési kötelezettség, de akkor már az első naptólkérhető pénz.................
Vendég
 


hülye törvény :shock:

döbbenet mik vannak :shock:

Ezoterike!
Az erő legyen veletek! :(


...most éppen a budapestparádéról maradt piros hajam van a fejemen. Parókaféle, csillog, roppant mulatságos! Kép

Csipike!
Tetszett a megszólítás! Kép
Vendég
 


Kavicskám édes lehetsz benne!
Nekem olyan zöld van................. :oops:
nem túl jogászi, nem???
Vendég
 


Köszi Lafi!
Hát ettől nem lettem boldogabb.Tesóm meg az őrzési díj :lol:
El is küldene a p..ba.
ezoterike
 
 


Annyit beszéltetek itt a hagymáról, hogy rendesen csöpög a nyálam egy jó kis zsíroskenyérért hagymával......
helyette be kell érnem a tegnapelőtt sütött sajtospogimmal.......

Piros haj....hümmmm...az szexi lehet :P
csipi78
 
 


Ezo, sajnálom, néha a jog kegyetlen. Egyik oldalt védi miközben a másik oldalra nem gondol.
Amúgy ha annyira nem vagytok jóban, beperelheted őrzési díjra....

Ptk. 196. § (1) Aki a dolgot más érdekében anélkül tartja magánál, hogy arra külön jogviszonynál fogva jogosult vagy köteles volna, a dolog őrizetéről a jogosult költségére és veszélyére mindaddig köteles gondoskodni, amíg az a dolgot át nem veszi (felelős őrzés). A felelős őrző a dolgot költségei megtérítéséig visszatarthatja.

(2) A felelős őrzés tartama alatt a felelős őrző a dolgot nem használhatja, kivéve amennyiben a használat a dolog fenntartásához szükséges. Ha a dolgot e tilalom ellenére mégis használja, a jogosulttal szemben minden olyan kárért felel, amely e nélkül nem következett volna be.

(3) A felelős őrző köteles a dolog meglevő hasznait kiadni és az elfogyasztott vagy beszedni elmulasztott hasznok értékét - az őrzésből folyó igényei beszámításával - megtéríteni.

Ptk. 197. § (1) 159 Ha a jogosult a dolgot megfelelő határidő alatt felszólításra nem szállítja el, és annak máshol való elhelyezése aránytalan nehézséggel vagy a költségek előlegezésével járna, a felelős őrző a dolgot értékesítheti vagy felhasználhatja.

(2) A gyorsan romló dolgot - amennyiben lehetséges - értékesíteni kell, illetőleg fel kell használni.

(3) Az értékesítésből befolyt összeg, illetőleg a felhasznált dolog ellenértéke a jogosultat illeti meg.

Ennyit tudtam még találni neked a ptkból ezek a jogaid, kötelezettségeid.
Vendég
 


A 197. § nem nagyon érvényes rátok, mivel nem jelent aránytalan nehézséget nektek megtartani a dolgokat.............

Ami fontos, az a 196.§ (1) bekezdés...............
Vendég
 


Lafika!
Én azt a 197-est teljesen másképp értelmezem. :?
De én nem vagyok jogász :lol:
Vendég
 


Kavicska ez nem kunszt, csak jóóóó sokáig ott kell hagyni a tűzhelyen! :wink: Mármint a paradicsomlevest. nekem tegnapelőtt vagy valamikor a napokban a húslevesbe szánt cérnametéltet sikerült megsütni a tűzhelyen. Csak sokáig kell otthagyni, és nem szabad kevergetni, ha vaklakit érdekel a receptje. :lol: Szép feketet lesz az alja, és összeáll, nem lehet kivakarni sem a lábosból.

Kincs Johanna nevében köszönjünk!

Ezo!
Átadtam a puszikat! ő is küld neked.

nem tudom. Az én tanácsom tudod az, hogy aggresszió agressziót szül. nem szabad vele durván bánni, az az ő pályája, abban úgyis ő lesz a jobb. Viszont gondolj bele, mit élhet át, úgy érzi valszeg, ki van dobva a családból, a fészekből, a házból...elutasítja a testvére, a saját anyja...ha ezt kéne átélnem én is baromira agresszív lennék, pedig ritka türelmes fajta vagyok, elhiheted.

nem akarok okoskodni. Alig írtál pár sort, és nem ismerem a részleteket. de nagyon-nagyon közelről ismerek egy ilyen típusú embert, és tudom csak az elfogadás segít, és az csodákra képes. Senki nem születik gonosznak és aggresszívnek, gondold át a bátyádnak mi mindent kellett kiállnia, átélnie gyerekként, felnőttként, míg ilyen lett. Mégiscsak te vagy a testvére.

Tudod egy évig tanítottam Kőbányán olyan cigánygyerekeket, akikkel durván probléma volt, olyan iskolában, ahová csak orvos vagy pszichológus utalhatta be őket. Volt olyan, aki gyógyszert szedett az agressziójára, volt hiperaktív, szenvedélybeteg, magatartászavaros...stb. semmit nem értem volna el náluk, ha én is agresszív vagyok.

sztem próbálj meg kedves és elfogadó lenni a bátyáddal, hátha sikerül megbeszélnetek a dolgokat. ha támadod mondom ő fog nyerni, és tényleg tönreteszi az életedet, mert a támadásban ő a jobb. De képzeldd el mennyire el lehet keseredve egy ember, ha baltát vesz a kezébe. lehet iszonyúan szerethiányos. És úgy érzi nem értik meg.

Felesége hogy viseli? lehet nagyon jó apa lesz, mert végre valaki feltétel nélkül elfogadja és szereti. ja még valami, amúgy értelmes ember, iskolázott?

Kép

Kép
rejo
 
 


Ez azt jelenti, hogy tesó nem szállítja el, pedig Ezo felszóltotta rá, akkor Ezo elhelyezi, ha ez aránytalan nehézséget jelent, eladhatja, de az összeg tesóé kivéve ami Ezonak költségként merült fel.

Szóval mivel ezonak nem jelent nehézséget, hogy tárolja,így nem adhatja el pl. szekrényeket, mivel egy garázsban szépen elférnek a cuccok,
őrzési díjkén kéheti, ha valami költsége merült volna fel, pl vigyáz a szekrényre és rendszeresen tisztíítja....
ami persze nem valószínű, ezért nem nagyon lehet mit kezdeni a cuccokkall
nem valószínű, hogy felemrül bármiylen ktsg, de ha igen, azért be lehet perelnia a jogosultat.
Vendég
 


Ezoterike!

Ezt jól kiveséztük. Kaptál mindenféle információt.
Tegyetek legjobb belátásotok szerint. :)

Cupp Mindenkinek! :)

jók legyetek
Vendég
 


Sziasztok!

KAVICS!!!!!!!

DE JÓ, H. ÚJRA KÖZTÜNK!!!!!! ÉS MÁRIS HOZOD A FORMÁD!!!! :D :D :D
Az ima nem gyenge!!!!! :lol:
Szanálni muszáj, de az ember mindig utólag jön rá, h. az a vacak, amit 5 év hányódás után kidobott, az most pont jó lenne valamire!
(Éppen most akarok varrni egy Ergo típusú hordozót és igen jól jönne a tavaly kidobott 3 hátizsák vállpántja és csatjai! :evil: )
Leszőrtelenítettél? Szerintem az kimeríti a kemény fizikai munka fogalmát! :lol: Úgyhogy aznapra semmi mást nem szabad bevállalni! :wink:
Rájöttem, h. ezek szerint valszeg én is naccságának születtem! Már csak a körülöttem élőkkel kéne vhogy elfogadtatni a dolgot! :lol:

Csipi!

Hőmérőzni mindenképpen, mert azzal kiderítheted, h. ciklus x+1. napján azért befigyel-e egy kóbor PÉ, v. sem! Ha pedig befigyel, akkor rá egy hétre el lehet osonni vérvételre, h. a progeszteron szinted megfelelő-e! (standard ciklus 21. napi vérvételnek ilyen esetben nincs sok értelme, mert lehet h. olyan korán nincs is még PÉ-d!)

Babancs!

Mihamarabbi felépülést a kis Dominak és sok tejcsit neked! Próbálj megnyugodni, ha tudsz és legyél mellette, amennyit csak lehet!
(A szobatársam a 33. héten szült, megengedték, h. bennmaradjon a gyerekágyon, amíg haza nem vihette a babát. Így 3 óránként tudott menni etetni, a benti motoros fejővel pedig gyönyörűen fenntartotta a tejtermelését! Mostanra a baba bőven behozta a lemaradását!)
Istenem, Domi de kis picúrka! :shock: Én is megkönnyeztem! :(

Mamint!

Gratula a PÉ-hez!
Aztán kihasználni ám!!!!! :wink:

Anyooka!

Rád is vonatkozik a fenti intelem! :wink:

Ezoterike!

Én tuti kiraktam volna a holmijait a garázs elé, aztán telefonáltam volna neki, h. ha előbb ideér, mint a lomizós cigányok, akkor még van esélye a cuccaihoz! :twisted:
Távoltartási végzés? Fordulj a NANE-hez, hátha ők tudnak segíteni!

Lafi!

Ezt nem mondod komolyan, h. nem rakhatja ki! :shock:
(Eddig azt hittem, csak a mi szakmánk zűrös Kaviccsal, de most egy újabb bizonyítékát adtad, h. a hazai jogrend körül is bajok vannak! :evil: )
A 197-est én is másként értelmezem, hiszen, ha a felújítás miatt szükségük lenne tárolóhelyre, akkor szerintem túlzott elvárás velük szemben, h. ők béreljenek ki egy másik helységet a saját holmijaik elhelyezésére, pusztán azért, h. a bátyó cuccai ott maradhassanak.
Én, ha a bátyó egy újabb, konkrét határidőt kijelölő írásos felszólítást követően sem cuccolna ki, akkor minden további nélkül kiárusítást tartanék a cuccokból, majd a befolyt összeget a kezébe adnám! Ez így törvényes lenne, nem? (Legalábbis szerintem! :twisted: )

Rejo!

Érdekes! A lyukasra forralt teáskannának is totál ugyanez a receptje! :wink: :lol: :lol: :lol:

Brühühühű! Mire én idejutok, már mindenki csucsukál! :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Ismét dógozni kék...............basszus.Hogy is van az az ima???? :lol:

Rambóka, az a gond, hogy könnyen be lehet bizonyítani, hogy a felújítás miatt nem szükséges garázsba tenni a cuccokat, ez nem jelent aránytalan nehézséget.........sajnos. :twisted:

Amúgy az tény, hogy szóbeli figyelmeztetés nem elég, Ezo kéne egy írásbeli figyelmeztetés ill felszólítás, amit elküldesz neki tértivevénnyel!Ha bármi gixer lenne, van rá bizonyíték, hogy ti felkértétek az elszállításra.

Anyóm, jó volt az este?Mamint neked?

7Kincs mi újság veled?
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Köszi lányok a sok tanácsot.De a felujításhoz való raktározást még meg kell oldani.Mert hol tároljak egy háznyi új radiátort,csöveket, gépeket,szanitereket,ha nem a garázsban?Mert az udvarra nem tehetjük ki, ha ellopják, azért ki lesz a felelős?

Rejó!
Te is nagyon sok jó tanácsot adsz, de a szép szót már ezerszer megpróbáltuk, ilyenkor csak ígérgetéseket kapunk, hogy majd, aztán ennyi.Ezzel meg nem sokra megyünk.Amúgy nincs kidobva a házból, akkor jön-megy, amikor akar, meg általában mindennap jön is, mi csak erre kértük meg.Csak lusta.Neki az ő új háza fontos, az, hogy másnak gondja van, az nem.Iskolája: kemény 8 általános.Nekem meg diplomám van, lehet ezért is rám haragszik?

Rambóka!
A kiárusítás ötleted sem rossz :lol: A sok vasat biztos elvinnék.Csak az a baj, hogy én nem vagyok az a fajta, meg az a feljelentgetős fajta sem, mert abból csak háború lenne.Halak vagyok, az meg egy örök áldozat, ezt már kibeszéltem anno a talmasszőrőmmel, ő is olyan mint én.

Na jó, nem fárasztalak benneteket a problémáimmal, mindenkinek van elég, a cigányok meg már ordibálnak a ház előtt, biztos a limlomokon veszekednek :lol:
ezoterike
 
 


Hmm Ezo itt komolyabb és összetettebb a probléma. Ilyen iskolázottságbeli különbséget két tesó között!!? :shock:
Hát sok sikert, te ismered a legjobban, te tudod mi használ a legjobban.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sajna nálunk is ez van, én sokkal de sokkal több papírral rendelkezem, mint a nővérem....nálunk is elég nagy a "harc"....

Lehet, Ezo, hogy ez az oka mindennek????
Vendég
 


Sziasztok!

Hűűű, lányok, 2 órába telt, mire elolvastam a hétvégi hozzászólás-termést (persze szigorúan munka mellett). :)

Babancs, gratulálok Domonkoshoz! Nagyon örülök, hogy jól vagytok mindketten. Megnéztem a képeket is, nagyon aranyos a kis pindurkád! Kívánom, hogy innentől minden jól alakuljon nálatok!

Kavicska, (bár én még "új" vagyok a topikon, de) nagyon örülök, hogy újra írsz ide, és hozol egy kis vidámságot magaddal! :D A régebbi hozzászólások visszaolvasásakor sokat olvastam a te "tolladból", és hiányzott... :wink:

A "Nacsasszony" témához hozzászólva, én inkább az önként vállalt cselédek táborát gyarapítom. :wink: Én azt nem bírnám elviselni, ha más végezné a főzést, mosást, takarítást nálunk-helyettem. :D

:?: Lehet, nekem is el kellene kezdenem hőmérőzni :?:
Kérnék egy tippet ehhez: bármikor elkezdhető, vagy csak ciklus elején célszerűbb?

Jaaa, még a "hagymás" témára reagálva: imádoooom! Csak az a baj, hogy másnap cefetül ég a gyomrom tőle, így nem igazán próbálkozom vele. :(

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Tükörvíz, ciklus elejétől érdemesebb, de nem gond,ha már most nekiállsz, ebből is sok mindent lehet látni!!!!
Vendég
 


Köszi Lafi a választ! :) Akkor előkotrom a hőmérőnket, és nekiállok hajnalolnként méricskélni. Ami riaszt kicsit, hogy 10 perccel korábbra kell állítanom az ébresztést emiatt. :D Lusta-e vagyok? :P

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


hali lányok
csak annyi: akkor tali szerda, 5kor hol??
sajna nem tudtam hely iránt érdeklődni :(
barátnőm felszívódott :? :shock:
dimet
 
 


tükörvíz, megértelek én is lusta vagyok..........de ami musz az musz..........
Vendég
 


basszus, elkezdett fájni megint a fogam :? és csak holnap 11:30ra megyek dokihoz. pedig azt hittem nem fog fájni és így nem kell gyökérkezelni :cry: de így...... :?
dimet
 
 


No, lányok, én holnaptól tanulmányi szabin leszek. Ehheh, nem olyan nagy öröm ez, mert tanulni is kéne.
Így nem leszek netközelben, majd csak jövő héten. Ugyanis kint tanulok az épülő (szépülő) házunk teraszán, a napon (terveim szerint). :)

Úgyhogy ha majd visszajöttem, olvasgatlak újra titeket!

Addig is szép napokat, és egy falka zebrát kívánok nektek! :wink:

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Dimet fogad: :cry:

tali szerdán 5-kor Kálvin tér aluljáró? van ott egy virágbolt...mondjuk az előtt.Aki metróval jön annak is jó, aki villamossal mint én, annak is. Ott meg se ázunk. Az első körrel nekiindulunk a rádaynak és keresünk valami szimpi helyet. SMS-en vagy telón terjed tovább az információ, hol ülünk. lafi számod megkaptam. egy csomó emberét tudom. Aki tudja hogy nincs meg nálam a száma, a saját érdekében küldje el! :D

Jó lesz így, lányok? Írjatok ha van okosabb ötletetek.

Norka jööössz????? gyereeeeee!! Úgy várlak!

(Mniki melóból jössz majd hazafele menet? Fel tudsz venni majd a sasadi úton, ha autóval jössz?)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok !

Úgy látom Úriasszonyból nincs híjján a topik :lol:
Hát igen, a tegnapi kalóriaszegény kajálás nem volt semmi. De aludtam, mint a bunda :)

Lafi a halászléra összefutott a nyálam. Imádom...
hát nem tudom tornára mikor jutok el, talán jövő hétfőn, hiányzik a mozgás.. lehet, hogy én is beiktatok emellé valami pluszt :wink:

Rejo, küldök pü-t :)

Jövő héten megyek nőgyógyászhoz (új választottam a Bajcsyban doki) az összes - Backa által összeállított vizsgálatot ki akarom harcolni, másnap pedig a Fülöp Vilmos dokinál teszem tiszteletemet a korábbi immunológiai leletekkel egyetemben.
Ha minden igaz, jövő héten a Kaáliba is eljutunk, de csak hétvégén.. Ez a hónap most erről szól, de legalább zajlik és remélem előrébb jutunk :roll:

mniki
 
 


rejo, oksa. nekem jó ott. de mi az, hogy esőőőőő??? nem fog esni!!! irgum-burgum. szép tavaszi idő lesz!

fogam: átmentem fogorvoshoz. mai napon mégiscsak a 4esre szavazott,hogy az fáj. gyökérkezelte. így a 6ost (még) nem kellett. de azt hiszem az agyamig felnyúlt a tűvel :?
dimet
 
 


Sziasztok!

Dimet jól megszenvedsz a fogaiddal :( Már nem dolgozol?? Vagy csak a patkányokat kíméled kicsit? :lol:

Mniki sok sikert a dokizáshoz!!

Tükörvíz jó pihit és tanulást, verőfényes napsütést csicsergő madarakat! :wink:

Rejo a taliszervező, :D olyan jó hogy találkozhattok!! Na de a Petrányis talira is kötelező jönni!! :)

Lafi hőd??
Köszönöm érdeklődésed :) aranyos vagy ! vagyogatok,élvezem a napsütést és a természetet.
Voltam dokinál ,várunk egy mensit és egy clostis cikluskövetés lesz a következő lépés(tök könnyen belement a doki,úgy örültem!!),
ma lepisiltem egy lh tesztet de nagyon halovány a második csík (pedig kicsit fáj a bal oldalam) azt hiszem a norcolut lesz a nasim nemsokára,de sebaj..
A doki vár 3cn vérvételre 7cn uh-ra és vérvételre és ha kell rásegít a dolgokra aztán tüszőrepit is kapok és sztem utrót(olyan jó hogy alapos és nem én könyörgök uh-ért és vérvételért)...
csak az zavar,hogy most nehogy cisztát növesszek :? sztetek a 3cn vérvételből kiderül ha van?
Ufff
Vendég
 


Szió lányok!

Hm....asszem kezdek kihűlni. Mutitom a "mélyrepülés" hőgörbém..csak az a baj..hogy tegnap(és ma is...bár tegnap a másik csik is látszott, ma már semmi ) - LH teszteltem :(..és asszem már kár lenne tüszőnézőbe menni. Szerintetek ez most mi???

Szóval: zuhanás :lol:
Kép
Vendég
 


Gina, jó az a hőmérő?
Vendég
 


mert pé előtt esni kell, az oké, de ennyit???Ezt nem értem.
Vendég
 


Gina biztosan jól nézted az értéket?? nem 37?? tényleg furi az esés. :roll:

piskótatekercset sütöttem :oops: ,én szívesen vagyok háziasszony(azt nem mondom hogy ügyes háziasszony),pláne 3-4 gyerekkel hmm jó lenne:) és a férjem nekem is mindent elfogyaszt :shock:

Ma találkoztam egy ismerőssel aki 4hete szült,olyan jól néz ki és boldog :) ,élmény volt a szülés neki,
a szoptatás az anyuka szerep nagyon jó azt mondta,bátran belevághatok :) :lol: több ismerős is kérdezi mire várunk még? :roll:
Vendég
 


Kincs, nem véletlen ezen a héten mész a Kaáiba?
úgy rémlik, előttem mész oda.............
Vendég
 


Hali csajok!

Na első hőmérős reggelem!!! Figyi mindenki-de nem ér nevetni!
Reggel 10 perccel korábbra állítottam a telcsimet, hogy majd csipog-lenyomom szundira ( az nálam pont 10 prc múlva csipog újra ) én behelyezem a hőmérőt amit oda készítettem .....és a szundi ébreszt majd...és íme meglesz az első ébredési hőm!!!- Na ez tuti jó terv!
Ami történt:
1.,ébresztő csipog-ez még ok!
2.,szundi bekapcs-még ez is ok! ...ezután jön a fordulat:
3., Fejemre húztam a takarót-összegömbölyödtem azzal az indokkal, hogy még 10 percet aludhatok!!!!!! és aludtam...és 10 perc múlva szundi lenyomva...és még 10 perc.....és akkor megvilágosodtam!!!!!!! Nem hőmérőztem...és még ráadásul rohanni kellet, hogy el ne késsek!!!!
...ezek után szokta mondani párom, hogy több szőke csíkot ne tetessek a hajamba... :lol: :lol: :lol:
De nem baj! elszánt vagyok! Holnap 20 percel kelek korábban :P !!!!!
csipi78
 
 


Jelentem a hőmérőm nem rossz. Én sem hittem, ezért ujra lemértem (ugyanazzal a higanyossal), aztán gyorsan egy másik higanyossal (7perc)...de nem adtam fel: lemértem digivel is: 36,0! Hm..lehet hogy lefagytak a petikéim??? :shock:
Vendég
 


MEGYEK!

de!! nem tudok lemenni babakocsival az aluljáróba, gondoljatok már szegény fejemre!! :lol:
Elvergődöm csúcsban a hídon át a Közgázig, ott talán lesz parkolóhely, OK. Átgyalogolok babakocsival, OK. De azt ne várjátok tőlem, hogy még le is menjek az aluljáróba. :shock:

Nekem szimpatikusabb lenne az új Váci utca a Közgázzal szemben, egy kis laza levezetés a tornásoknak a Kálvintól 3-4 perc séta formájában... :roll: szélesebb, és pl. egyből tudok egy elég tágas, kulturált cukrászdát az elején, nem sokkal a Burger King után. Foglalhatnánk asztalt stb. Nem akarjátok ezt meggondolni?? Oda befér a babakocsi stb.
Vendég
 


Norka tök jó, hogy jössz, remélem, maradsz annyi ideig,hogy megismerhesselek....

Én nem akarok ebbe beleszólni, nekem tökre mindegy hol lesz, a lényeg, hogy azért nem messze a tornától..........

Gina, lehet, hogy mégis pé előtti esés lesz?Mert akkor más magyarázat nincs rá....lh-teszt bizti jó volt???

Csipi, hát ez ciki, de ne aggódj, makd belejössz és szépen megtanulod, hogyan lehet higanyos hőmérővel a szádban biztonságosan nég 15 pesrcet aludni....
nekem nagyon megy.Nekem ébr óra csörög 5.3 kor majd a naptár 20 évre előre be van állítva, hogy csörögjön 5,45 kor. 10 percet mérem, de azért 15 perc múlva csörög, hogy megijedjek, hogy el fogok késni, ha meg elalszom, akkor 15 percet mérek....
Vendég
 


Csipi :lol: :lol:

Gina :shock: nem tudom mi lehet..

Lafi már voltam! Beszámolót ma írtam (13.19-kor)..
Te mikor fogsz menni?
Vendég
 


Hm..lehet...hogy....Nem PÉ.....hanem fordított görbe......Nem emelkedik, hanem csökken :lol: (asszem ez az utolsó hőmérőzős ciklus)

Jó talizást nekktek lányok!

Csipi!
Hőmérőzés nekem sem indult könnyen, sőt most sem mindig egyszerű. Hm..de majd belejössz. :wink:

Pussz
Vendég
 


hm....teszteltem a fertit......ha emelkedne...akkor kaphatok majd től eszaggatott piri vonalat :lol: Szóval remélem most már csúcsokat döngetek :D
Vendég
 


Lányok.....ismét lenne egy kérdésem!!

Ha olyan hagyományos higanyos hőmérőm van, ami két perces, akkor is 10 percig hőmérőzzek????

Köszi a sok-sok-sok-sok-sok segítséget... :) :) :) :) :)
csipi78
 
 


nekem 3 perces van...de azt tanácsolták anno...mérjem 10 percig. Digi nem tűnik oly pontosnak. Szerintem egyébként a hüvelyi pontosabb, mint pl. szájban..de persze én ....na szóval ne tőlem fogadj tanácsokat. :lol: lám a hőgörbém :D
Vendég
 


Ginuska!

Kösz az infot......majd kipróbálom mind a kettőt.....

A te hőgörbéd bizti érzi, hogy jön a tavasz.....és szerelmes.... :wink: :wink: :roll: :roll:

A digi szerintem se jó....max azt megnézni, hogy ha valaki beteg akkor lázas -e.........
csipi78
 
 


Tyű a mindenit! Ti aztán termeltetek!

Lafi, a piros betűs bejegyzésedhez csak annyit: Fúúúúúúúúúúj! Már itt is ezzel találkozom? ;)
Amúgy milyen jó is, kész segítsük egymást topik ez másodállásban. :)

Rambóka, ha már itt tartunk. Elképzelhető az, hogy 2 bölcsesség foga van valakinek, (mármint nem 4, hanem annál több), és szinte a szájpadláson nő??? :shock: Én mindig azt hittem az a bölifogam, de aztán még se azt operálták ki. És már megint úgy fáj, minhta ki akarna bújni ott valami. Nem tudom mennyire érthető, de van egy kis dudor az ex-böli fog helye után, de attól kicsit középre, tehát a szájpadlás felé. Vagy ha nem fog, akkor mi lehet?? Mindkét oldalon van egyébént fent. Lent nem érzek ilyeneket. Bár készült egy csomó panoráma rtg, biztos észrevette volna a doki. De azért érdekel mi a fene lehet ez.

Süsü, és a holnap(után?) névnapos Johanna zabálni való!
Rejo, szerintem ti csaltok! Ennek a lánynak nem lehet ekkora haja! hihetetlen!

Úgy irigylem a talis osztagot. Sajnos se most, se a Petrányis alkalmon nem tudok ott lenni. De majd legközelebb! Nektek pedig jó szórakozást és babázást!

Dimet, fogadhoz fogtündérkét! Olyan rossz, hogy minidg van mivel szenvedni. Remélem a 3. trimeszter már nyugisabb lesz!

Niki, hajrá! Fülöp doki biztos sok helyre elküld! ezekszerint beszéltél már vele! Mit mondott, megmarad a kórház?

Vajon mi van OKrisztával? Tud róla valaki valamit?

Gina, én nem értek a hőmérőhöz, viszont megkadt egy mondaton a szemem. Ha 4 ét múlva pozitívat tesztelsz elárulom, OK? ;)

Tudom, hogy még többen is írtatok. De lyukas az agyam, ennyire futotta. Akiket név szerint nem említettem, azoknak dupla zebra-drukk!


Ja, Norka, nekiállok, és kitöltöm a táblázatot. Este küldöm!

Kép
mamint
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?