Új privát üzeneted érkezett!

Babancs, gratulálok! Hosszú, boldog életet kívánok a pici fiadnak! Neked pedig gyors felépülést és sok-sok tejcsit hogy mielőbb megerősödjön!

Tükörvíz, a répku sem rossz! :wink: Az avatarod nagyon szép!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hi!

PCOS társaim!!
Nagyon barátságosak vagytok (a kilókat illetően is)!!! :D

Babancs!
Gratulálok!!!! Nagyon izgultam értetek!!!

Enikő!
Köszi, h megírtad az eseményeket!!!

Rambóka!
A katonaságról nekem is hasonló véleményem van. Volt, de minek....

Andi!
Drukkk!!!!!!!!!!!4

Kép
lara26
 
 


Babancs gratulálok!!!!!

Enikő ,rendi vagy,hogy tudósítottál!

Lara! Köszike.....de még van egy hónapom 3x1clostyval!-és ismét kórházat váltok! :lol:

Lafi! Most írok....Anyoooka Neked is!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

babancs nagy-nagy gratula! örülök, hogy rendben vagytok!! és a továbbiakban is sok jót kívánok!!!


sajna nemtom elérni a barátnőmet, aki esetleg tudna konkrét helyet a ráday-n...de még próbálkozom!!

ja, mi ma minitaliztunk jokalizával szegeden :D de sajna röviden, mert midnkettőnkek dolga volt.

fáj a fogam. a másik oldalt...... :twisted:
dimet
 
 


Csakegy!

Én évekig tanultam az újszülöttekről,ezer gyerekorvossal találkoztam.....de még egyetlennel se....aki ajánlotta volna a hüvelyeseket fél éves kór elött a szoptató anyáknak!Sőt a "K"-betűs zöldségektől is óva intenek!A baba gyomra fejletlen,bélbolyhai nem tudják tolerálni a cellulozt stb.
Tippem:-Én sokat ittam szoptatós anyáknak való gyümölcslevet....elvileg cukor nélküli.....de mégis sok kalóriát tartalmaz!Hipp volt még a menő és a Kecskeméti Nati idejében.....mai viszonylatokat,nem tudom,vagyis sajna nem ismerem!
Egyél sokszor....bár gondolom,hogy Te ezt már régen megszoktad és így csinálod!
Sok sikert!

Bocsi,ha okoskodásnak tünt.....nem annak szántam!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Babancs!

Gratulálok a kislegényhez! Nagyon sok boldogságot és egészséget nektek :)
Vendég
 


Lafi!

Ó..ez csodaszép piri csík. Grat! Nekem még ilyet nem jelzett soha a ferti..talán haragszik rám :D Hm...2 hét és ujabb zebra?

Pussz nektek
Vendég
 


Hát én is örültem neki..........ha ennek úgy tudtam örülni, hogy majd kibújtam a bőrömből, mi lesz majd egyszer egy zebránál...
na nem álmodozom.
Gina, neked szép görbéd volt a múltkor!
Vendég
 


Lafi!
Neeem..nekem nem volt piri vonalam sem :( De emléxem dec-ben...én is majdnem kiugrottam a bőrömből a + LH tesztemnél. Életem első + tesztje volt! ( utána jött a zebra is) ....drukk +++
Vendég
 


Igen, én is örültem annak a + tesztnek a múlt héten, azt sem tudtam, hány ismerősnek mondtam el.
az élet apró örömei. Nem?
Vendég
 


:) remélem..neked is + teszted lesz már csak :wink:
Vendég
 


Hát remélem,egyszer...........minél hamarabb
Vendég
 


Mint ahogy Neked is és mindenkinek :wink: !
Vendég
 


Kandim vártalak, eltűntél az éterben..... :?:
Vendég
 


Csakegy!

Hát nemtom.
A neten találhatsz olyan állásfoglalást, mely szerint kerülendők a hüvelyesek, a K betűs zöldségek stb.
Ill. olvashatsz olyat is, ami szerint a szoptató anya bármit ehet, hiszen a tejbe csak a táplálékok feldolgozott összetevői (cukrok, fehérjék, aminósavak, zsírok) jutnak át.
Én, mint orvos inkább az utóbbinak hittem, de mi is megszívtuk párszor, pl. karfiollal, zöldborsóval. Káposztával nem is mertem ezek után kísérletezni!
A fene tudja. Ha tudod konkrétan kötni, vmely általad elfogyasztott kajához a pici pocifájását, akkor szerintem ne erőltesd azt a dolgot!
De, ha úgy általában pocifájós, akkor valszeg akkor is fog nyüglődni, ha te hideg vízen élsz!
Ezt neked kell kitapasztalni.
Egyébként ilyen témákban várunk a felső topikon! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Babancs! Gratula! Örülök, hogy a helyzethez képest minden rendben van! Drukkolok továbbra is!


Lafi! Neked is gratula!

Kép
mamint
 
 


Jó reggelt?
Én vagyok az első????

Anyooom, bejelöltelek, elvileg, nem bizti, mert nem nagyon értek hozzá.

Van egy elméletem pé-ről.
Nem biztos, hogy igaz, de magamon feltűnt.
Szóval hiszek a talpmasszázsban. Azt tudom, hol van a petefészek pont. (ott alul a sarok mellett jobbról és balról egy mélyedésben)
Szóval amikor volt pém, akkor előtte néhány nappal, már nagyon fájt.
Férjem szokta a pntjaimat masszírozni és még oda sem nyúlt erősen, már érzékeny volt.
Aztán jöttek a + lhtesztek, aztán hőleesés és emelkedés. Utána meg elmúlt, most nem fáj.

Talán jelent valamit ténylrg? :roll: :idea:
Nem tom.Csak ez úgy feltűnt.
Vendég
 


Hello csajok!

Hát nincs valami nagy forgalom!

tettem fel képeket odaát, aki nem olvassa a másik topikot, de a képeket szereti! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok Lányok!

Ahogy elnézem lesz mit visszaolvasni! :wink:

Azt mondják tavacs van. Bacsnak a gólyák, de szerintem ahoz elég hideg van! Kép
Lehetne kissé melegebb és rögtön több kisgólya születne.

Kinéztem az ablakon és megállt bennem a szű. A szomszéd tömbház 4-ik emeletén öngyilkosjelölt macsek ült az ablakban :shock: 2 percig lestem, (mégiscsak) dobogó szivvel és enyhe gyomorgörccsel, hogy kiesik a macsek vagy sem. Nem drukkoltam, hogy kiessen, de megmondom őszintén landoló macskát még sosem láttam. 8)
De úgy tűnik megúszta a cicus! :lol:

Valahogy az az érzésem, hogy menten leesik a hó. :shock: Nem mintha nem lenne mit bepótólni :? De könyörgöm ne most! Kép

Túléltem az elmúlt hetet (heteket?). kicsit túlhajszoltnak éreztem magam. De ma leeresztek. Sőt egész hétvégén. Az uracskám dolgozik. Egyedül garázdálkodom a lakásban.

Gondoltam takarítok, de elvetettem az ötletet, aztán azt gondoltam, hogy tornázom :shock: Kétségbeestem a gondolattól, ezt is elvetettem 8)
Lehet kinyitok egy üveg bort és beindul a züllés! Kép
Amúgy sem gyakran iszom bort! :roll:

Visszaolvasok. Kép

Bár ahogy elnézem nagy pangás van!

UI.: a topiktali miatt nattyon irigy vagyok, Nem tudok menni! :( de majd legközelebb.

kavics
Vendég
 


KAVICS!
De jó, hogy itt vagy!Annyira hiányoztál már!Hogy vagy?

4. emelet? Hát azt túlélte volna. Apukám szerint megvannak az emeletek, amiknél a cicák túlélik a zuhanást és amiknél meghalnak azonnal.
9-10. emeletig szerinte túlélik, aztán 15 körül azonnal szörnyethalnak, aztán egy ideig, na arra már nem emlékszem,megint túlélik.
Szerinte a macsekok ahogy zuhannak, fordulnak és valahogy úgy irányítják a forgást, hogy talpra tudjanak esni (persze azért az biztos, hogy törik valamijük) aztán egy bizonyos métertől nem tudják úgy irányítani.
Vendég
 


Sziasztok !

Babancsékról van valami friss infó ? Olyan sokat gondoltam a kislegényre, remélem jól vannak !

Lafi, tavaly októberben az első pozitív lh teszt után én is majdnem kibújtam a bőrömből. :) Jó érzés, az biztos !
Hétfőn nem megyek még tornázni, a kezem nem a legjobb.

Kavicska :) puszillak !!

Reggel elég magas hővel ébredtem, nem is tudom hova tenni, egyébként már alig van mensi :roll:
Eléggé össze-vissza szedtem a metformint a kézműtétem óta, ezt most keményen érzem, mert rosszul vagyok a 750 mg-tól.
Az étvágyam sem jó, azaz egyáltalán nincs :(
és olyan idegbajos vagyok, mint mensi előtt :?

mniki
 
 


Szia Kavics!

na akkor majd sokat gondolok rád, mert én is egyedül vagyok, azaz Johannával, a fiúk megléptek vidékre!

De képzeld én takarítok!! :wink: :lol: meg pakolok, szanálok. Több éves elmaradásom van a szanálásban.

meg főzni fogok. De a bor jó ötlet, most én is megkívántam! :roll: :D Úgyis marhapöri lesz holnapra, abba úgyis kell vörösbor! :lol:

Niki jobbulást!

Kép

Kép
rejo
 
 


Még nem olvastam vissza.

Átmentem a "lusta dög" elképzelhetetlen formájába...

Mézes kenyeret ettem és megnéztem a Büszkeség és balítélet első DVDjét, immáron századszorra. :roll: Ez az a film, amit reggel és este, minden nap meg bírnék nézni! (1995-ös változat)

Rejokám édes!
Én tudom hogy szanáltál már és nincs több éves lemaradásod.
Emlékszem amikor Johanna babára vártál (utolsó hónapokban), állandóan erről írtál, hogy készíted a lakást, hogy Johanna számára befogadóképes legyen. Kép (erre határozottan emlékszem)
Csak tudod az a harci helyzet, hogy a kacat gyűl. Irdatlan tempóban.
Én évente kétszer szanálom a szekrényeket, de döbbenetes az a lom mennyiség, amit ki szoktam dobni.... Nem is értem. :roll:

Mniki!
Puszi a kacsókádra. Kép
Az a magas hő bármitől lehet (attól függ milyen magas).

Lafika!
Köszönöm kérdésed, jól vagyok! Kép
A te szervezeted viszont - nincsenek szavak - csodálatosan alakul. Kép


Unatkozom! Kép

Szemezek Mauriac Viperafészek c. könyvével. Lehet ráveszem magam.

A szomszédban fúrják a falat! :shock: Lehet egyszercsak belépnek a nagyszobába :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Én Babancs nővére vagyok. Üzeni, hogy jól van ő is és Domonkos is, aki 1150 grammal és 39 cm-rel született. Ha minden rendben lesz kedden jöhet haza a kórházból, majd beszámol a történtekről. A kis Domika még bent kell, hogy legyen néhány hétig, hogy megerősödjön. Sziasztok. Képek láthatók a fotoalbumban, Domonkos név alatt. http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11423[/url]

Kép
babancs
 
 


Hali Csajok!

Lenne egy kérdésem....Ugye p.érés úgy két mensi között félidőben......Mi van olyankor ha mondjuk túl hosszú a ciklus----minimum 50 nap?????? Itt nagy sütés főzésem -este nagy vendégsereg jön hozzánk- közepette azon gondolkoztam=ezen nem ér nevetni :lol: , hogy érdemes -e nekem számolgatni vagy hőmérőzni???
Bocs, én kis tudatlan vagyok még a témában, ti meg olyan profik vagytok... :) :) :)
csipi78
 
 


Babancs nővére, köszi az infóka, add át Domonkos babának és a mamának a jókívánságom.Kis picinke a babó....de nagyon kis aranyos.

Kavicskám, nálunk is olyan lomhalmazok tudnak előkerülni, hogy kész őrület. Nem tom, de már gondoltam rá, hogy amit kidobok, az valahogy visszakerül a kukából??????Talán egy rossz szellem, de tényleg. Miért van ez????Nem értem.
Meg hát az is nagy lomtalalnítás,amit mi csinálunk.
Ez még kell, ja még ez is, ja hogy azt nem is tudtam, hogy létezik, tök jó, akkor fontos lehetet, amikot megvettem, jó, akkor nem dobom ki stb....
aztán itt rohad még néhány évig, és már másnap elfelejtem, hogy miket és leginkább hova tettem na persze és agyáltalán miért is tartottam meg?????

Én nem unatkozom, sajna. Tanulok ezerrel, de néha be-bekukkantok.Lesz közig szakvizsgám ápr 20-án............... :twisted:
Vendég
 


Csipi, szerintem érdemes, mert abból sok mindent meg tudsz állapítani. Leginkább a pé idejét, mert ha hosszú egy ciklus, nem lehet egykönnyen követni és amikor megvannak a jelek, lhteszttel ellenőrzöd, aztán apa jön............ :oops:
Szóval érdemes, szerintem.
Vendég
 


Sziasztok!

Babancs!
Gratulálok a kis Domonkoshoz, és örülök, hogy a körülményekhez képest minden rendben.Nagyon kis édes pici baba.

Csipi!
Üdv. köztünk.Történetedet olvasva mintha megszólalásig a sajátomat olvastam volna.
Érdemes számolgatnod szerintem,akinek hosszú a ciklusa,annak később van peteérés, de általában a vérzést megelőző 14 nap körül.Tehát, ha minden hónapban hasonlóan hosszú, akkor előtte kb.14 nappal főleg figyeld a dolgokat.

Lafi!
Grat. a pé-hez.
ezoterike
 
 


Babancs!
Az összes drukkom megy felétek!
Rambókával maximálisan egyetértek!



Csipi!
Mindenképpen vállalj be legalább egy hónap hőmérőzést!
Ahogy elmúlik a menszid kezdheted is. Kép
A legjobb a klasszikus higanyos hőmérő, reggel rögtön ébredést követően (tedd a párnád közelébe - éjjeliszekrény, stb), tiz perc hüvelyben. A legtuttibb..!!! Látni fogod, hogyan alakul. Érdemes.
Kép





Lafi!
Ma bólyongtam a neten és ezt találtam neked! (de ajánlom mindenki számára ezt az imát! akinek esetleg szüksége van rá! :lol: )


Kép

Rejoka!
Johannával otthon??? Nahát! :) És mersz borozgatni? Mellettem a köcsög, stílusosan egy szép boros pohár. Kép

Asszem ma toját vacsorázok, nagyon kívánom. Csak azt nem tudom, hogy főtt, tükör, vagy rántotta legyen.

Kép

Két utolsót ma találtam a neten. Az imán már hülyére röhögtem magam. :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicskám, én is jókat röhögtem az imán!!!!!!!!!!!!
Hát néha, néha mindig oda tudnék baszni neki............
És most elképzeltem, hááááááááááááááááát örömet adatott nekem eme ima..............Köszönöm.

Olyan jó megint vidámságokat óvasni tőled, Kavicskám...........
Vendég
 


Sziasztok!

Jöttem örömködni!

Egyrészt örülök, hogy Babancs és Domonkos jól van! Csak így tovább!

Lafi a te pé-dnek is nagyon örülök! Látod, beindul az a fránya szervezet!

Csipi, neked még nem is köszöntem! Szia! :)

Kavics! Annyira megörültem, amikor megláttam: "aranykavics"!!!
Jó, hogy újra köztünk! És jön a tavasz jövő héttől! Már csak marasztalni kéne valahogy! :) És jönnek a gólyák is!

Na és a nagy hír: (nem, nem baba :)) Egy pé-s hónap után (valószínűleg) itt az újabbik! Nem hiszem el! Nem is nagyon emlékszem két, egymást követő pé-s ciklusra! Javulok!? :D
Hajrá metformin!

Kép
mamint
 
 


mamint gratula a két PÉ-hez!

Itt most mindenki peteér! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Mamint, gratula a péhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá apával.............. :oops:
Vendég
 


Szép napos vasárnapot!

Juhé..ujra süt a napocska...ujra elhiszem hogy tavasz van.

Domonkos baba!
Üdvözöllek és kivánok neked sok tejcsit, egészséget és hosszú boldog életet apa és anya oldalán!


Mamint..grat a PÉ-hez! Ó.... lányok...van még olyan PCOS, akinek nincs PÉ? UGy látom nincs! :lol: :lol:

Rólam: PÉ-re kb 20-21. Cn-re számítok. Hőm még alacsonyka..de mintha emelkedne..remélem készül egy nagyot esni.aztán irány a csúcs :D. Ma csináltam LH tesztet is, nega :( De tudom hogy pár nap mmulva + lesz! Hétfőn vagy kedden ( ahogy munkám és időm engedi) megyek tüszűnézőbe...hátha látunk valamit.

Kavicska!
Állat jó dolgokat találtál..már el is mentettem :) Jó hogy vagy. Tickered? Avatarod?

Rejo!
Annyira de annyira gyönyörű a kislányod..csodálatos szép hölgy lesz belőle :wink:

Pussz!
Vendég
 


Köszi Gina! :lol: Remélem is!

Kép

Kép
rejo
 
 


Babancs:

Domonkos baba gyönyörű!!! Szépen megerősödik, gömbölyűre hízik és észre se fogjátok venni, hogy milyen pici baba volt amikor megszületett!!

Remélem már jobban vagy és kiheverted a szüléssel járó stresszt + megterhelést!
Vendég
 


Sziasztok !

Megnéztem Babancs kisfiát, ki is bőgtem magam. Én ilyenkor nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy szegény baba mennyit szenvedhet. Remélem azért nem sokat, de mégis :roll:

Csipi, a hőmérőzés jó dolog, még akkor is (főleg akkor !), ha hosszú ciklusod van. Olyan jó érzés, amikor látod, hogy na igen, volt pé-m :)

Mamint, éljen, éljen a pé-d. Tényleg, milyen sokan is értek :lol:

Kavicska :) tegnap este mi is boroztunk. A Spektrumon ment az Ikerözön c.film, igaz csak a felétől láttam, de utána muszáj volt innom :lol: Amennyire ki tudtam venni a történetből, a párnak évekkel ezelőtt azt mondták, hogy nem lehet gyerekük. Aztán lett. Nem tudom hogyan (lombik vagy sem..), de volt egy kb. 3 éves lányuk. volt egy 15 hónapos 4-es ikerpár és akkor született egy 3-as ikerpár. Szám szerint 8 gyerek. Ja, azt mondták, hogy most már 12-ig meg sem állnak :shock: Hát vicces is volt, meg nem is.
Na, szóval a sok baba láttán úgy döntöttünk, hogy most borra van szükségünk. Jó volt :lol:

Nálunk a szanálással nincs gond, mert tulajdonképpen egyikőnk sem gyűjtöget, ami meg olyan, az jól el van dugva :D

No, megyek, mert kezdődik a szalonnasütés. Reggelire parasztsonkát ettünk. Ma nem is émelyegtem az éhségtől :lol: maximum a hagymaszagtól :wink:

mniki
 
 


Sziasztok!

Kavicska, de jó hogy jöttél! :)
Annyit röhögtem az imán! És a tojásos kép sem semmi! :lol:

Babancs nővére, köszönjük! Megnéztem Domikát, annyira kis picur! De meg fog erősödni!

Niki, szerintem ha bent marad még jobban szenvedett volna szegény... Persze, nem anya meleg puha otthonos pocija de reménykedjünk hogy nem annyira rossz most neki mint ha ott marad! Itt kint tuti fejlődni, erősödni fog!
Szalonnasütés! :) De régen is csináltam már olyat! Parasztsonka... Tudsz élni! :lol: :wink:

Lafi, ez a szanálás ismerős! Hatalmas lendülettel nekiállok aztán jön az hogy ez is kell, az is kell és kb. alig kerül ki valami... (azt meg Apa visszahordja ugyanilyen indokkal :lol: )

Mamint, gratula a PÉ-hez! :lol: Ez tök jó, hat a metformin! :)

Ginuska, tüszőkukkancshoz drukk!!!

A peteérők sorába én is beállok! :) LH teszt pozitív, tojásfehérje, petefészkem fájdogál... És Apa mégsem megy ma este dolgozni! :lol: :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Kavicska!
Üdv. újra, és örülök, hogy jó a hangulatod, bár miért is lenne rossz, mikor végre tavasz van!!!

Mamint, Anyoooka!
Gratula a Pé-hez.Szép tavaszi peték.Ebből lesznek a mégszebb téli csemeték! :D
Mindent bele!!!!

Ginuska!
Én is drukkolok a tüszőleshez!Biztos ott lesz az!!!

Szanálás: Na, ma bőgtem egy sort, de nem is akárhogy.Lomtalanítás lesz nálunk, és ki akartuk pucolni a garázst.Hát az én szeretett bátyám :evil: persze nem vitte el a cuccait, így a terv meghíusúlt, de az jó volt neki, amikor kifizettük a házból,most meg itt szivat minket.Csak nekem van ilyen testvérem állítom...Ráadásul még fenyeget is minket.Na jó, nem panaszkodom tovább.
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Mamint, Anyoka!
Gratulálok a PÉhez! Megy ez már spontán is! :)

Ezoterike!
Meg lehetne azt csinálni, ha tudjátok, hogy hol lakik a tesód. Összecsomagoljátok a cuccait, felrakjátok egy autóra (taxi), bemondjátok a címét és husss.
A szerződésbe anno nem állapodtatok meg abban, hogy a cuccait meddig kell elvigye? Van itt két jogász csajszi, megmondják ők mi a teendő.
Ezért szerintem egyetlen könnycseppet se hullas! Nem hiszem, hogy megérdemli!

Mnikike!
Megértem az alkoholizálás lényegét. Én végül elkortyolgattam, de közel álltam ahoz, hogy kihányom az egészet. Nem esett jól.

Köszönjük a híreket Babancsról. A képek láttán nekem is elszorult a szívem! De a lényeg, hogy egészséges és jól van! :)


Húhh, annyira szétestem a hétvégén a lustaságtól, hogy gyakorlatilag semmit sem tudok felmutatni, mit csináltam. Azonkívül, hogy leszörtelenítettem a lábam és bikini vonalam. (legalább 3 órába tellett, mert közben néztem a műkorcsolyát és néha rámszáradt a gyanta és óriási küzdelmek árán, négyzetcentiméterenként tudtam a gyantát és vele a szőrt leszedni :? :arrow: kellemetlen volt)

Talán volt ez is: Kép

Rájöttem viszont három dologra.

1., Baromi rossz háziasszony vagyok - (egyszerűen nem is értem, hogy a férjem hogy szerethet így. Igaz anno amikor összeköltötünk, megmondtam neki, hogyha tőlem pedáns házvezetést vár, akkor most "Aviszontlátásra" mert én nem leszek házvezetőnő)

2., Főzni sem tudok. Ma nekiálltam gyümölcslevesnek. Tudom, hogy nehéz elkettyinteni a gyümölcslevest, de nekem tökéletesen sikerült. (a párom azt mondta ki ne merjem dobni, holnap megeszi! :shock: ) Attól tartok kiönti a WCbe és a csatornalakó patkányok is csak szájhúzással és kizárólagosan önfeláldozás árán fogják megnyalni. NEM MEGENNI-re gondoltam! (Paradicsomlevest is csak én tudok úgy odaSÜTNI, hogy a fazakat is ki kellett dobni! :roll: )

3., Az előző kettőből következik a harmadik következtetésem:
Úriasszonynak születtem! Minden betüjét külön kiemelve! (minden szégyenérzet nélkül :oops: )

Tökéletesen tudnék egy házvezetőnőt és egy szakácsot dirigálni, anélkül, hogy ez nekem bármilyen kellemetlenséget okozna.

Minden topiklakónak.
Kép elég ennyi zebra? Egyre igényt tartok Kép
Vendég
 


Kb 24 órája szinte egyfolytában ezt hallgatom.

Csak akit érdekel. Kép

http://www.youtube.com/watch?v=2A2Jt4WOxN8

cuppp
Vendég
 


Kavicska, imádom! Apával ez a dalunk... :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Helló csajok!

Kössz az infot.....birtokba vettem egyetlen hőmérőnket, és a köv mensi után indul a méricske... :) :)

Aranykavics!
Imádom ezt a számot...olyan szép és megnyugtató...elgondolkodtató......
- amúgy nem születhet mindenki háziasszonynak.........gondolj bele akkor ki lenne úriasszony :wink: -meg csak mindenki elhízna- .......-amúgy meg sütök-főzök én "helyetted" de meg úriasszonykodj helyettem és a kikor jól járunk mind a ketten :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Kavicska!

A bátyámmal a szerződésben a tavalyi év utolsó napját kötöttük ki.
A házból már elvitte a cuccait, csak a garázs tele van a limlomjaival,gumikkal autóalkatrészekkel stb,szerintem fele már nem is kell neki,ezért szerettük volna tőle tudni, mit dobhatunk ki, nekünk nem engedi kidobni,de mindig csak ígértgeti, hogy elviszi,azt mondta, hogy mi szemetek vagyunk,hogy ki akarjuk a cuccait rakni.Dehát kell a hely, mert a nyáron felújítás lesz és a dolgokat, ha megjönnek oda raktuk volna.Meg még azt is mondta, hogy baltával fog bejönni a lakásba...
Megjegyzem, már rombolt nálunk,ezért is vagyok besz..va.
Azt tudom, hogy szerződés szerint már el kellett volna pakolnia, csak ő nem így fogja fel a dolgokat, és félek, hogy kárt tesz valakiben vagy valamiben.
ezoterike
 
 


Szia ezoterike!

Hát nem irigyellek....de majd csak kitaláltok valami okosat..... :(
Azért durva, hogy félnetek kell tőle....!!!
Ilyesz rá, hogy a te babanetes "csajaid" összefognak ellen...és akkor lesz ne mulass...mert mi mindannyian együtt gyúrúnk vazze................... :wink: :lol: :lol:
_tudom ez butaság...de remélem kicsit mosolyogtál....
csipi78
 
 


Kösz Csipi! :lol:
Ez aranyos volt.
És tudod legjobban a pocaklakómat féltem, mert biztos nem tesz jót neki,ha én idegeskedek.

Neked meg sok sikert a méricskéhez :)

Ja, és Kavicska, még azt akartam mondani,hát én sem vagyok az a született háziasszony, illetve mindent megcsinálok,de főzni nem szeretek,de mivel velünk lakik anyu, így nem is kell.
Tök jó olvasni, hogy nem csak én vagyok úriasszony. :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Ezoterike :( ez nagyon durva, nem is tudom mit mondjak.. Sajnálom és megértem, hogy féltek. Az a baj, hogy ilyen emberrel szemben úgy sem tudtok mit tenni.

Kavicska :lol: :lol: :lol:
akarom mondani, Aranykavics Úriasszony, alázatosan jelentem, hogy ma én sem csináltam semmit :lol:
viszont iszonyat jót sütöttünk, most bűzlök, mint egy hal és persze baromi büdös a szám a hagymától, de imádom :lol:
Apa most készíti a fürdővizemet és mosogatni fog, amíg én fürdök.
Hmm, azt hiszem én is Úriasszony lettem ..

Mindenkinek szép összebújós estét !!
Puszi
Niki

mniki
 
 


Örülök, hogy tetszik a dal!
Én amióta megtaláltam a neten.... szerelmetes vagyok belé. Sőt már a reklámkor is tudtam, hogy nekem ez kell! Kép

Csipike!
Akár holnap reggeltől elkezdheted a hőmérőzést! :)
Jó állapotmutatónak, hogyan is alakul a hőd menszi előtt. Hátha pont elkapsz egy PÉt! Kép

Akkor ezt a háziasszomy-úriasszony dolgot megbeszéltük.
Mostmár csak két dolgom van:
Egyik: közölni a drága országvezetőinkkel, hogy úriasszonyhoz való fizetést bocsássanak a bankkártyámra
Második: rá kell vennem a szomszédokat és kollegákat, hogy ezután "naccsága" vagy "naccságosasszony"-nak szólítsanak.

Igazából fogalmam sincs, hogy sikerrel járok e? :?

Ezoterike! :(
Ez valóban nagyon komoly, amit leírsz. Eddig sosem értettem miért írod azt, amit írsz a tesódról.
Én sosem voltam ilyen helyzetben, de egy dolog egészen biztos. Ezt rövidre kell zárni!
Nem szabad hagyni, hogy félelemben tartson titeket és ráadásul ő ezzel tisztában is van!
Van ügyvéd és szükség esetén rendörség, aki tud ebben tanácsot, segítséget nyújtani!

Jajj ez olyan borzasztó! :(
Vendég
 


Ezo, ez nagyon durva! És Anyukádra sem hallgat? :roll:

Úriasszonyok, irigy-irigy... :wink:

Én Kaszás Attilát hallgatok... Imádtam, egyik kedvenc magyar színészem volt... :cry:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Mniki! :lol: :lol: :lol:

"bűzlök, mint egy hal!" :lol: :lol: :lol: Jujj, de röhögök! :lol: :lol: :lol:
Tudod a hagymaszagot legjobban a fokhagymaszag nyomja el Kép
Fokhagymaszag hatástalanítására nincs ötletem. Vagy megkínálod az összes - veled kapcsolatba kerülő - embert fokhagymával, vagy bezárkózol 3 napig a lakásba. Kép

Ezzel az Úriasszonyosdival az a gond, hogy az Ember a hibás! Ő kényesztet el ilyen nagy mértékben. Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?