Új privát üzeneted érkezett!

hellóó !

most keveredtem haza, majd' elvitt a szél és az esőben ronggyá áztam ! :x
ugye vasárnapra virradó éjjel kell az órákat előbbre állítani ?

Musz
az a baj hogy a testi és a lelki érettség nem egyidőben következik be !!! :x :shock:
az első piri után már terhes lehet egy 12 éves kislány is, de még sok év kell ahhoz hogy lelkileg is érett legyen hozzá !
Nyúlgyerek hogy van ? mi újság a magán kiskertjével ?
panaszkodj nyugodtan ! néhány hónap múlva meg a mi panaszainkat hallgathatod majd ! igaz, Málna, Kata, Andi, Icus ? :wink:

Málna
nagyon nagyon örülök a kétcsíkos tesztednek !!!!!!!!!!!!!
teljesen feldobott a gondolat, hogy ismét lesz egy baba a topikban !!!!! :D :D :D :D :D
a csajt én sem sajnálom, majd amikor 10 év múlva orvostól orvosig jár mert nem jön össze a baba !

Meli
szerintem Te vagy az egyik leganyukább anyuka akit ismerek !!! :D :D :D

Gabi
Esztike hogy van ? tesói ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!!

Málna,igazad van,remélem az ilyen felelősségteljes lányok jól megszenvednek majd,ha egyszer valóban gyereket szeretnének!!!!!

Gabi,köszi az infot!!!!!Esztike jól van????És persze a többiek is,reméelm mind jól vannak!!!

Musz,nem baj,ha panaszkodsz!Szerintem ezzel mindenki tisztában van:mindenkinek van problémája és általában mindenkinek a maga baja a legnagyobb!És jól is van ez így,mert attól még nem vagyunk rosszak,csak más dolgokkal kell törődnünk!

Viki,köszi...pedig nem is ismersz :lol:

Mára elköszönök,megyünk egy baráti házaspárhoz az új lakásukba háztűznézőbe!Utána már biztosan nem jövök!Helló mindenkinek és jó éjt

Kép Kép
meli1118
 
 


Gabi, köszönöm.

"A szülész-orvos választása kapcsán a jogszabályi feltételek módosításával lehetővé vált, hogy a területi ellátásra kötelezett fekvőbeteg intézmény a kismama választott orvosát szabadfoglalkozású jogviszony keretében alkalmazza a kismama szülési ellátására."

OK, ez tök jó, de mit jelent a gyakorlatban? :shock:
Az hogy lehetővé vált, még nem azt jelenti, hogy kell is :? vagy igen?

Vvviki, Nyúlgyerek kiskertje egyre kopárabb, ahogy a kertészmérnök úr metszegeti a növényeit :lol:
De ebben a hülye időben alig tud kint lenni, kicsit kimegy, de utána vissza kell hamarosan terelgetnem, és így is megfázott, állandóan tüsszög.
(De azt is olyan édesen teszi :D )

OK, várom a panaszaitokat :D
Addigra az enyémek már a múltba vésznek (de tuti lesznek helyettük mások, pl gátseb, ordító gyerek, mellgyulladás :? :oops: )

Ma este átrendeztük az öcsémmel a babaszobát, buzgón tologattam én is a bútorokat, hátha... :roll:

Szegény nyúlgyereket teljesen megzavartuk, többször is bemászott a ketrecébe, hogy megnézze, megvan e még, nem vitték el valami gonosz szellemek. Pedig amúgy hat lóval sem lehet bevonszolni...

Hatalmas lelkiismeretfurdalásom van, hogy így felbolygattuk a kis megszokott életét/életterét.
Tényleg kimondottan szarul érzem magamat. :cry:
Remélem, holnapra jobban leszünk, ő is, meg én is :(

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

sziasztok!

Meli
én amiatt nem ittam a málnalevélteát, mert nekem nem voltak hosszúak az előző szüléseim sem.
Most meg ugye nem is tudam mire számítsak. Sokak szerint a nagyedik már nagyon gyorsan jön :shock: :shock:
Esztike végül is ügyesen meglett anélkül is, és ez alatt az idő alatt mindenre jutott elég idő :wink: :wink: Szerintem kell a fájás is :wink: :wink: van idő közben igazán felkészülni a szülésre, na de nekem hiába nyomta magát a kicsi a méhszáj is szépen elsimult, én nem repedtem egyáltalán :D :D
Két szobatársam nagyon gyorsan szült, és jól szét is repedtek. Mind a kettőnek ment az infúzió plusszban :? :? :?

Málna
ma reggel teszteltél?????
A göbéd jónak tűnik :wink: :wink: :wink:

Végre elaludt ESztike, úgyhogy kezdhetem a takarítást :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!Szép idő van felénk :? zuhog 2 napja!!!!

Gabi,drága,ha Esztike elaludt te is pihenj kicsit!!!!!Annyi energia szorult beléd,mint egy focicsapatba :lol: elismerésem!A repedés attól is függ,hogy milyen gyorsan halad előre a baba?Bocs,de a témában még analfabéta vagyok :shock: szóval ha gyorsan halad és nem tud kellően hozzátágulni a test...akkor jobban reped?!?Jó tudni :roll:

Ági,miért tologatod a bútorokat?Nehogy megerőltesd magad!!!!!Így a végén nem igen kellene!!!!

Málna!!!!Nagyon várjuk az eredményed!!!Remélem kedvező!!!!

Mindenkit puszilok!!!!Megyek vissza dolgozni!Délután még benézek!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
biztos a repedés is több mindentől függ. Az tuti, hogy ha gyulladásban van a hüvely, akkor is könnyebben reped :? ezta dokim mondta.
A másik dolog inkább én gondolom így, több ismerősöm is járt így. Szerintem van összefüggés :roll:

Energia: tegnapelőtt én kisértem le Adrikát, az egyik nagyon jó férfi ismerősünk teljesen el volt hűlve, megkérdezte a feleségét, hogy normális dolog e ez :?: :lol:
Amúgy ha érzem, hogy sok ledőlök, aludni nem szoktam napközben, de ledőlök

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helló !!!!!

ma reggel majdnem Mary Poppins sorsára jutottam, a szél belekapott az esernyőmbe, még jó hogy volt nálam két kiló husi és három kiló krumpli :shock: :shock:

Gabi
ez igen !!!! három gyerkőcöd van, a legkisebb két hete még a hasadban dzsesszelt, Neked pedig még takarítani is van erőd !!! :shock:
be kell hogy valljam, nekem néha egy húzós dilis nap után porszívózni sincs erőm meg kedvem :oops: :oops:
képet kérünk még Esztikéről !!
ma beszéltem anyummal telefonon és megkérdeztem tőle, hogy vajon az én babám milyen lesz ?
ő azt mondta, hogy én sem voltam rossz gyerek ( szerinte rossz gyerek nincs is..) "csak" eleven :?
dinnyehéjakkal együtt fürödtünk a kádban és csak a dédim érkezése mentette meg a kiskutyusunkat attól hogy ő is ott pancsoljon velünk :oops:

Musz
jobbulást Nyúlgyereknek ! anyumék kutyusa is olyan aranyosan tüsszögött gyerekkorában ! szegény apukám, teljesen el volt szomorodva, hogy a "kisfia" beteg !! ( fiú a kutyus ! )
én egyszer láttam meg a kutyusunk tekintetét amikor apum elment dolgozni és nézett utána az erkélyről, olyan szomorú és kétségbeesett volt !! a szívem is belefacsarodott ! :cry:
a kis kertészmérnök nem érti, mi történik körülötte, megijedt, hogy a kis palotáját eltüntetik
simogasd meg őkelmét, a simizés nagyon fontos mind az embereknek, mind az állatoknak !!!!!!!!! :D

Málna
teszt ???????????????????????????????????
NAGYON NAGYON NAGYON DRUKKOLUNK !!!!!!!

Meli
az igaz, hogy nem ismerlek személyesen, de az írásaidból süt az optimizmus, a boldogság, néha az aggódás, az egyik ex-kolléganőmre hasonlítasz, most féléves a kisfia és a babán is látszik az anyuka boldogsága, kiegyensúlyozottsága !
a kisfiad ott bent mindent érez !!


Többiek ?
Bea, Dóri, Sziszi ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nem tudom mi van ma, de valahogy most nagyon nyűgös a kicsi :cry: :cry: :cry:ráadásul ebbe a sz@r időben kimenni sem lehet, be kellett érnünka szellőztetéssel :cry:

Vvviki
látod, csak kérni kellett :wink: :wink: :wink:
Kép
lányok
Kép
a két kicsi
Kép
fürdés, amit imád a kishölgy. Nagyon zokon veszi ha vége :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
itt sok borzalmas idő van !! :x
nagyon jók a képek !
Adrika olyan ügyesen tartja a hugit !!!
Krisztike mint büszke bátyó pózol a képen !!!!!!
irigyellek ezért a három gyönyörű gyerkőcért !!!

bebújok a meleg ágyba egy könyvvel és egy somlóival !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Plutó,
nagyon édes Esztike, és látom a tesók szeretik egymást!! Imádom az ilyen fotókat! :wink:

Málna,
jelentkezhetnél, mi újság :shock: ? Hőd :roll: ? Érzés? :?:

Meli,
meddig akarsz dolgozni? Mndjuk ez nálatok azért kedvező, saját vállalkozásnál akkor dolgozol, amikor akarsz végülis, nem?? :wink:

Sziszi,
hogy állnak a csaldi ügyeid? Rendeződnek? Miért mész immunológiára :roll: ? Ott mit fognak nézni???

Viki,
nálunk is f..s az idő, most épp nem esik, de fúúúúúj, gyűlölöm az ilyen szeles, esős időt. A kedvem is ehhez igazodik: sz@r :?

Musz,
ezek szerint már szeretnéd inkább kint látni ordííííító :o egeret, hogy ennyit erőlködsz??? Ne felejts el, ez az érzés (állítólag) hiányozni fog!! Mármint a bébi a pocakban.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Végre itthon a jó melegben, ma majdnem befagyott a s...hajom Kép Körülbelül ilyen volt az idő. Most még kéne egy kis pizzát sütni, aztán ágyikó és tv. Bár egy somlói sem ártana, maradt még Viki?
Musz: ezen a kertészmérnök dolgon jót kuncogtam és meg is nézem mindjárt az én kertész mérnökömnek milyen füle van,hátha valami érdekes összefüggést fedezhetek fel :wink: Panaszkodj ám nyugodtan, ha oda kerülök én személy szerint biztosan fogok nyavajogni, csak legyen még ki olvassa :wink:
Gabi: szuper Anyu kitüntetés lassan jár neked / nem is lassan /
Meli: kérdezted mit vizsgálnak most, vérvétel+Apa vizsgálat van jelenleg, maj a 9.-i héten megyünk megbeszélésre, akkor mondanak továbbiakat. Lányokat majd akkor faggatom odaát, valahogy úgy megszerettem, megszokjtam itt veletek nincs kedvem erőm másfelé kacsingatni, de olvasom őket és tanulok :wink:

No megyek meggyúrom a tésztát, kezdek éhes lenni.
Később benézek, addig talán Málna is bejelentkezik.
Ja és milyen jó, holnaptól végre valós időt ír ki itt a rendszer :)

Andi
candi
 
 


Írtam egy csomót és elszállt, mert xarakodik a net. :evil:
Most pipa vagyok. :evil: Majd holnap jövök.
(Addig meg szétrúgom a hdsnet seggét... :evil: )

Málnaaaa, már nincs oldalam!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, egész nap takaritottunk meg készültünk a holnapi szülinapi bulira... Lili már nagyon izgatott :lol: Reggel megrángattuk a fülét és már a tortát kereste, még szerencse, h vettem neki egy adag lovas matricát, azt megkapta és gyorsan be is ragasztotta az albumába :lol: :lol:

Saját tapasztalat szerint: Első gyerek után még van idő pihizni, több a segitség is, élvezed a kényeztetést... Második után a kórházból hazaérkezve azonnal visszarázódsz a szokásos hétköznapokba :wink: Én is igy voltam, ha lefeküdtem nem birtam elaludni mert mindig az motoszkált bennem, h mit kéne csinálni... Én is kiakasztottam egy csajt, lementünk a szomszéd ház játszijára, és jött a csajszi, h jéééé már megszültem? Mikor? Mondom most lesz két hetes. Mire elkerekedett a szeme és nagy csodálkozva annyit mondott, h : és már itt vagy ahelyett, h pihennél? nem mondom jól birod!

Megyek mert holnap korán kell kelni. Vhogy mindig megszivjuk mert akkor kell órát állitani amikor vendégeket várunk :? :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat,idén már nem szülök.
Sajnos beigazolódott amit az orvos mondott pénteken.
tegnap elkezdtem pecsételni 37.2 mellett.Ma reggel mélyrepülés 36.8, (Tegnap azért csináltam egy tesztett de semmi)és úgy görcsölök mint tini koromban :twisted:

"Kicsit" elkeseredtem, de aztán inkább előrenéztem.Elmentem tornázni,meg szoliba,meg anyuékhoz névnapozni ,szülinapozni.Ma meg kertészkedünk egy nagyot.
Vettünk tegnap Máténak a kertbe ilyen hintás-csúszdás játékot.Ha mindenigaz ma kihozzák.Csak virágföldet meg fenyőmulcsot mentünk venni a kertészetbe,de olyan nagyon jó áron volt,hogy Apa azt mondta ezt nem lehet kihagyni.Meg már beszéltünk róla,hogy kell,mert egyre jobban "unatkozik" kint a kertben.
Majd teszek róla képet.


Gabi

Nagyon édesek a gyerekek!!!
Adrinak azok a kék szemek :shock: Reszkessetek fiúk!!

Muszkuru

Igen jó kérdés...
én azt hallottam,hogy a kórház ennek ellenére mondhatja azt,hogy nem tudja az orvosodat alkalmazni,de téged nagyon szívesen lát :roll:
Nyúlgyerek :D
Kérünk képet a szobáról és egy utolsó idős pocakfotót... 8)
Lassan itt az idő :D



Tegnap anyuéknál voltunk amikor a rádióban bemondták,hogy pénteken este meghalt a Kaszás Attila.Teljesen ledöbbentem!Nagyon fiatal volt.
De megmondom őszintén azon is ledöbbentem,hogy mennyivel többet próbálak megtenni az orvosok egy ismert emberért.Egy kicsit olyan érzésem volt,mintha az átlagember nem számítana teljes értékű embernek.De ezt az orvos is megerősítette.
Csináltak olyan vizsgálatot amire egy átlag embernek heteket vagy akár hónapokat kell várni,még ilyen súlyos állapotban is...Azért ez elég durva. :twisted:
Mellesleg a hugom mondta,hogy sajnos nem szimpla agyvérzést kapott.Együtt heroinozott a Sthollal...
A hugom kollégája ott volt amikor beszállították a kórházba, és hívták a toxikológust is.Belső információból meg tudták már,hogy együtt hernyóznak.Hát no comment.
Sajnálom a feleségét,meg a kisfiát... :cry:

málna2162
 
 


Mókuska

Lilinek nagyon boldog szülinapot!!!

Kép


Szép napot mindenkinek!! Kép

málna2162
 
 


Na kidühöngtem magamat, itt vagyok, újra jókedvűen.

Málna sajnálom, viszont jó a rosszban, hogy a dokid tudja, mi történik veled, és nem a sötétben tapogatódzik :D
A csúszda tök jó dolog, irigylem Mátét, én anno gyerekkoromban a kertes házban(!) azért nyúztam az anyuékat, hogy menjünk lakótelepi(!) játszótérre, hogy csúszdázhassak :roll:

Vvviki, édes vagy, hogy aggódsz nyúlgyerek simiadagja miatt, de aggodalomra semmi ok, minden este „megkapja a magáét”. :lol: A szobájából a nappaliba a kanapé előtti szőnyegre kocog be kb ½8 – 8 óra körül, akkor én lekuporodok mellé (mellesleg ez mostanában egyre nehezebben megy :? ), és utána „megbeszéljük, kivel mi történt aznap”. Én simogatom, ő nyalogat. Néha apa is csatlakozik. Tiszta családi idill :lol:

Meli, Kata jól sejti, miért tologatom a bútorokat :wink: , de a jelenlegi helyzetben akár egy bútorraktárban is dolgozhatnék, csápos targonca helyett, mert semmi… :shock:

Kata, akkor ma már jobb kedved kell hogy legyen, itt gyönyörűen süt a nap, nyúlgyerek már javában kertészkedik (már ami még megmaradt a dús kertjéből – mindjárt csinálok fotót, ilyen volt-ilyen lett kategóriában nevezném… :D )

Andi, tegnap tényleg nekiálltál este nyolckor pizzát sütni? Micsoda mazochizmus :shock: :roll:

Gabi, nagyon édesek a gyerekeid együtt! :D

Ildi, Lilinek boldog szülinapot és jó bulizást! :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Mi volt a dühöngés tárgya?!

Elképzeltem a családi idillt :lol: :lol: Főleg a nyalogatós részt,amikor apa is csatlakozik :lol: :lol: :lol: :lol:

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Málna,nagyon sajnálom,de tudod,ne keseredj el,most jön a Closty hónap,ami biztosan meghozza a gyümölcsét(szó szerint)
Kaszás Attila :cry: a kedvenc szinkronszínészem volt,de a hero valahogy nem illik bele a róla alkotott képembe :cry: hát mindegy,valszeg nem először csalódom :cry:
Csúszdás mászóka.....én is szeretnék majd apáékkal csináltatni fából,ők az előtetős teraszt az apjával ketten csinálták és tuti lett!!!!!Mondtam nekik,hogy a kicsinek is kérünk!!!!Mire akkora lesz,hogy használhatja majd,talán kész is lezs a kert :D

Musz,szívem,ne tologass,élvezd,hogy még egyben vagytok,pihenhetsz!!!!Én most halál jól érzem magam a bőrömben,leszámítva,hogy már minden nap leszakad a derekam...de mindegy!!!!Nyalakodás :lol: :lol: :lol:

Ildi,Lilikének sok boldog szülinapot kívánunk!!!!

Gabi,tündériek a fotók!!!!!Kicsit irigy vagyok,hogy ennyi az energiád!!!!!De ez nyilván annak is köszönhető,hogy ilyen fantasztikusak a gyerekeid!!!Ez adhat annyi pluszt!!!!!

Kata,addig dolgozom amíg bírok,szeretek ott lenni,kivéve,hogy ostoba ember folyton azzal nyaggat,hogy úristen,mekkora gyerek ez,majd jó nehéz lesz megszülni,meg majd jól szétrepedsz...meg ilyenek....hehehe vicces...ezen aztán érdemes humorkodni!!!De megtanultam elereszteni a fülem mellett és persze azért vannak valódi jóakaróim is!!!Anyu azt mondta,hogy a balhésabb napokat inkább már hagyjam ki,de amikor nincs nagy forgalom,akkor leginkább csak ülök!Így még bírom egy ideig!!!!


Andi,az is elég,ha olvasgatod őket,tényleg nagyon sok jó és hasznos dolgot írnak!!!!És ne is hagyj itt minket!!!!!Amiben tudunk,mi is segítünk!!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna, semmi extra, csak annyi, hogy tegnap írtam sok szépet és jót nektek, és elszállt a net megbízhatatlansága miatt. :evil:
Aztán írtam egy dörgedelmet a szolgáltatónak, és mielőtt elküldtem volna, az is elszállt. :evil: :evil:

A családi idillt én is élvezem, amikor a 185 cm magas, 90 kilós férjem négykézláb lekucorodik egy 2,3 kilós, 35 centis miniállatka mellé :lol:
(Kiegészítés: APA NEM NYALOGAT... :lol: :lol: :lol: )

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok,

Hát visszaolvasni még nem nagyon volt időm, csak bele-bele olvasgatni, de ma megpróbálom bepótolni.

Először is Lilinek boldog-boldog szülinapot.

Málna, a closty reméljük tényleg meghozza a várva várt hatást, jó, hogy nem keseredsz el, nem is szabad.

Szisz, remélem minden jól fog alakulni, nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre, drukkolok ezerrel.

Gabi, Esztike gyönyörű, azért én még félek a szüléstől, elég rendesen:)

Meli, hogy vagy a látom pörögsz még mindig:)

Musz, nyúlgyerek nagyon kis aranyos, mondtam Apának vegyünk mi is, a kertben elfér, tök jó lenne, még sosem volt, de nem lelkendezett, no meg a kutya.

Viki, Hoppá, ma azért jobb lett az idő, hála istennek.
Bocs akit kihagytam.

Na hát rólunk, szóval nagyon-nagyon-nagyon jó volt,:):)
Iszonyat sokat mentünk, izomlázam lett a sok lépőcsőzéstől, és egy ideig ki metróztuk magunkat:)
Az időnk egész jó volt, egyedül pénteken esett, a többi nap, néha eleredt, de hamar elállt. Voltunk minden felé, nagyon jól telt. Sok mindent láttunk, amit másfél éve mikor ott voltunk kihagytunk.
Az Eiffel torony még mindig egy csodás látvány, az egész forgatag ami Párizsban van tök jó.
A repülőt nagyon jól bírtam, és csak egyszer hánytam a 6 nap alatt.
Szegény Anya maradt itthon, mondta, hogy elég szar volt az idő, ehhez képest nekünk egész jó időnk volt, no azért hideg volt, de tudtunk menni, ide-oda.
Vettünk nekem egy nyári kismama ruhát, meg Plutó kutyát a disney boltban, hát az a bolt, több órát el lehet ott lenni, mondtam Robinak vegyünk a "kislányunknak" ezt-azt, de nem engedett vásárolni, pedig azok a köntösök, türcsik, amik voltak.
Ahhoz képest, hogy tél volt javából jó sokan voltak mindenhol. Képzeljétek a Louvre-ben pedig már nem lehet fényképezni, ami nem baj, csak fura volt, mert eddig lehetett.
A Díadalívre is felmentünk, hát 287 csigalépcső, az azért nem volt egyszerű. Pedig azért bírni szoktam, hát most nem bírtam:)
A metro is nagy élmény, olyan alagút rendszer van ott, hogy hihetetlen.
Na megpróbálok képeket feltenni.
Mindenkinek szép vasárnapot, én még visszaolvasok:) Kép
Hát ezek még a pár hete készült képek, nagyon korán reggel, és csak a hasimat nézzétek, a többit tilos! Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Csatoltam, legalábbis remélem egy pár képet, Eiffel, Louvre, kilátás, mi:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


ja és a Notre Dame:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Meli, Musz
energiátok nektek is lesz :D :D Utolsó idősen semmire nincs, és megtáltosodik attól az ember, hogy végre tud hajolni, meg haladni :wink: :wink: legalábbis nálam így volt.
Apát tegnap kiakasztottam, hogy rendesen élvezem a poszívózást :lol: ugye hónapok óta négykézláb tettem, most meg az összes szőnyeggel végzek annyi idő alatt mint terhesen egy szobával, ráadásul akkor mindenem fájt utána :wink:

Málna
a hónapot sajnálom, de nagyon drukkolok Nektek, hogy a jövő hónap legyen a befutó :wink: :wink: :wink:

Nektarin
nagyon jók a képek :D
Pocak is szépen alakul :wink: :wink:

Candi
itt ma szupi idő van, küldök Neked is belőle :wink:
Kép
Ki is használtuk, délelőtt sétáltunk egy jót :D

Többiek, merre vagytok?????

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Gabi,remélem én is így leszek,mint te!!!Sok energia és életkedv!!!!!Igaz,sose volt másképp,de ne is legyen!!!

Esztike,jó hogy itthon vagy!!!!Nagyon jók a képek,különösen a panoráma!!!És csinik vagytok!!!!A 16 hetes poci pedig még csak alig gömbölyödik,nekem már akkor úgy rémlik nagyobb volt!!!!!!Irigyellek a sok élményért!!!!

Most lettem készen az ebéddel,apa meg az öcsém csinálják a kerítést,én is kimegyek az udvarra szöszölni!!!!Olyan jó az idő,úgy élvezem!!!!!!Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok

nálunk semmi különös, jól telt a hétvége. 2 nap szobafogság után ma sikerült végre levegőre menni Tomival. 4 órát voltunk lent, még fagyiztunk is. :P

Hoppá
Az immunológiai eltérés lehet az egyik oka a sorozatos vetélésnek.
Ezért kell ez a vizsgálat, ami 18 ezer Ft. A meddőség oka végülis 4 féle lehet:
- genetikai (Tomi létezése ezt ugye kizárja :wink: )
- hormonális
- immun
- pszichés (én terhes tudok lenni..., ez is kizárva)

Az immun kör elég széles: AIDS, rák, sclerozis multiplex...agyalapi mirigy, pajzsmirigy, most ezt fogják megnézni.
Kicsit izgulok. Nem lenne jó szembesülni valami komoly betegséggel :evil: :shock: :cry: .

Nektarin
jók a képek, alakul a hasad neked is.

Málna
sajnálom, majd köv. hónapban lehet együtt fogunk Closty-t szedni.
Ehhez nekem egy negatív eredmény kell csak :?
Vendég
 


Gabi, hát a jelenleginél már CSAK energikusabb lehetek :lol:

Eszti, én Párizsban csak egyszer hánytam, persze csak képletesen, akkor még terhes sem voltam, Versaillesben :roll: .
Az a giccshalom nekem már sok volt :oops: :lol:
A pocakod nagyon helyes :D

Szisz, nem hiszem, hogy valami komoly dolgot találnának nálad ezen az immun izén. És 4-ből már kettő kilőve. A felén már túlvagy :roll:

Nos, íme a beígért ilyen volt-ilyen lett kép nyúlmérnök saját "ápolású" kiskertjéből:
Emlékeztetőül:
Kép

Jelenleg:
Kép

De aztán kiderült. az egész projekten tök feleslegesen pörögtünk, mert ma pl. egész napját itt töltötte:
Kép

Ez az egyik tiszafa 40-es cserepe...
No comment :lol:
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sehol senki? :shock:

Íme a beígért képek a babaszobáról, testvérkével kiegészítve :D

Kép

Kép

És a kiságynak is emberibb jellege van, felszámoltam a raktárat :lol:
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!!!

Musz,naygon jók a képek!!!!!Szépen rendberaktad a gyerekszobát!!!!Most már tényleg akármikor érkezhet a kiscsaj :lol:

Sziszi,szerintem se aggódj,minden rendben lesz!!!!!Mikor lesznek meg az eredmények?Most hol tartasz a ciklusban?Vagy ezek a vizsgálatok nincsenek adott napokhoz kötve,mint a hormonvizsgálatok?Bocs,ha ostobaságnak tűnik,de nem vagyok képben ezen a téren!!!!

Többiek merre vagytok???Remélem ma már kicsit többen leszünk,,mint a hétvégén!
Képzeljétek,hogy jártam tegnap!A fiúk kerítést csináltak,én meg unatkoztam a házban,szép idő volt,gondoltam sétálok!Felvettem igen kényelmes Nike cipőmet és hajrá!Kitaláltam egy elég nagy kört a környékünkön,nyugodt utcákban,ahol nincs nagy autós forgalom!Kb.félúton görcsöt kapott a avádlim...no comment!A 10 perces utat 45 pecrc alatt tettem meg,időnként a kerítésekbe kapaszkodva,a cipőmet kikötve...és alig értem haza,már úgy volt,hogy apát odarendelem értem,mert nem hittem,hogy valaha hazajutok :cry: most jutottam el arra a pontra,amikor a terhességem valódi teher lett!Csak még eddig nem ismertem be :cry:

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli,

Ma van a 11. cn, de az immun vizsgálat nem kötődik szorosan a ciklushoz. Eredmény 1-2 héten belül lesz, dokinak küldik, majd Ő fog hívni. Ha minden rendben, akkor a köv. ciklusban már kapnék hormonális segítséget.

A begörcsölésre szedjél magnéziumot, nekem az utolsó hónapban szedni kellett magneB6-ot és ferrofolgammát (vas+folsav).
Vendég
 


Szia Sziszi!!!!Értem,akkor végülis bármikor elvégezhető,mármint a vizsgálat!Ez jó,nem kell időzíteni!!!!
Szedek mg-ot,de szerintem a cipő miatt volt....amikor az út közepén kikötöttem sokkal jobb lett!Szorított....hozzáteszem,a lábam 35,5-es,de már a 37-es cipőt is elviselem magamon :roll:
Vasat nem kell szednem,mert a dokim szerint jobb a vérképem,mint az övé......ami azért nem rossz jel :!:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Sziszi

Én már tuti clostyzok... :( De sebaj remélem segít,és ha nálad sem lesz komoly (és miért is lenne)gond akkor remélem neked is fog
Immunológiai...Elég rosszul hangzik ,de szerintem azt is kizárhatod.
Azért szerintem ha az van,akkor a vetélésen kívül kellene lennie más problémának.Szerintem.
Én inkább,megne haragudj,de a pszichés okot mondanám a hormonális mellé.
Nekem is az van...szerintem.
A pecsételés miatt kapom a clostyt ami igaz,hogy nem olyan erős hormon de az agyali mirigyeket stimulálja.A pszichés ...hát ezen rágódok napi 24 órát :roll:

Tuti,hogy nálad sem lesz semmi komoly!!!Szorítok.

:wink:
Muszkuru

Nem semmi a kis kertész.De ha jól látom az eredeti, és jelenlegi képet ,még át is ültetett :lol:
Tiszafa...Nehogy megmérgezze magát :shock:
Megaztán a gyerek...
Szép lett a szoba!Lehet már csak napok,és Eszter ott fog szuszogni a kiságyban!!


Meli

MagneB6!!A görcsökre!!
Apa is bevállalta volna a kerti játék elkészítését,ha még élne az asztalosunk :? .De azóta sem találtunk megfelelő szakembert.
Ennek az ára meg nagyon jó volt ahhoz képest, hogy máshol milyen horror árak vannak.Az utolsó saját dolog amit csináltunk, az nálunk is a kerítés volt.
Akácdeszkák vannak felcsavarozva.Együtt csináltuk Apával mert a SZAKI 300.000.-ft-ért akarta felrakni. :shock: :twisted: Elgurult a gyógyszere!!

Szóval így néz ki a kerti játszóka:

Kép

Kép

Kép

Kis_plutó

Hű,Te aztán egy energia bomba vagy!!
Anyós?!VAgy inkább hagyjuk a témát?!

Hoppá

Mi újság?Mi a következő lépés doki ügyben?
Apa tegnap reggel elment horgászni.Van itt nálunk egy tó.Fogott 2 törpét,3 keszeget és 10 pontyot!!!Mindezt reggel 6-délelött 10-ig.
Csak 2 pontyot lehet elhozni a többit visszaengedte,meg adott a szomszédainak, mert azok csak szákolni jártak hozzá :lol: Már a végén kértek tőle etetőanyagot,horgot.Hátha akkor nekik is megy :lol:

A halőr :lol:

Kép

A halász:

Kép

Kiabált a halaknak,hogy:Halacskák gyertek ide a Mátéhoz! :lol:

Maradék

Kép

Candi?

Ennyi a meló?

megyek csinálok valami hasznosat.Mondjuk tanulok.Mondjuk...

Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Itt ma megint szuoi idővan :wink: délelőtt sétáltunk egy jót, kimentünk apa munkahelyére. Krisztike örömére volt 3 kamion is :wink: :wink: most egyre fel is ült. Na meg apával targoncáztak, úgyhogy nagyon jól érezte magát :wink: :wink: azt viszont sajnálom, hogy a fényképező itthon maradt :cry: majd legközelebb.

Meli
Adrival a terhesség alatt az én lábam is nőtt :shock: szerencsére a másik 2 gyerkőccel nem :wink: :wink:

Sziszi
akkor remélhetőleg minnél előbb meglesz minden eredményetek :wink: :wink: nagyon szorítok nektek :wink: :wink:

Málna
hát energiabomba azért nem vagyok. :oops: De sosem voltam egy helyben ülő típus :wink: :wink: a gyerekek sem azok, mellettük unatkozni nem igazán lehet :D :D de nem is baj.
Most kezd tesztelni a kisasszony is, éjjel egyre tovább van fel. Ma is két órát bambultam a gép előtt, így nem alszok el, úgyhogy olvasok v. játszom :D :D
Nagyon klassz a kerti játszó :wink: :wink: Máté díjazza???

Musz
szép lett a gyerekszoba. Már nemsokára ott lesz a lakója is :wink: :wink: A nyusziról is szupi a kép, ahogy a bokor tövében kuporog..imádnivaló :D :D

Többiek, merre vagytok???

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Málna
A doki szerint, ha görcsölnénk, akkor nem jönne össze. Bocs, de én 5 hónap alatt 2-szer voltam terhes és minden jónak tünt 3-4 hétig.
Nekem elhal a terhességem és mégcsak ki sem lökődött az utolsó.
Szerinte és szerintem is a pszichés okot ki lehet zárni.
A görcsösen akaróknak nem jön össze. Viszont elégtelen peteérés okozhat ilyet, illetve rejtett gyulladás vagy probléma.
Az immun körbe tartoznak az allergiák is...

Jó a kerti játszó.
Mi inkább játszótérpártiak vagyunk. Szeretünk szocializálódni. Ott a szülők is jókat dumcsiznak és kikapcsolódnak...

Máté nagyon helyes a képeken. Tomi is jól elvan az állatokkal. Már alig várja, hogy nyár legyen és békázhassunk :lol: .

Ezt mondta Tomi egyik nap.
- Tudod mikor van a nyár, anya?
- Nem.
- Amikor lemegyünk Mártonba (=nyaraló), leveszem a ruhámat és nem veszem vissza :P

Plutó
Gartula. A sok gyerkőc mellett neked még internetezni is van időd.
Bezzeg a többi kismamink ? :lol: :shock: :P :D :wink:
Vendég
 


hellóóó !

gyors bekukk, még melózom, kint meg itt a tavasz ! :?
a jövő héten megyek UH-ra, bármi is lesz az eredmény,már nagyon várom !!! végre előbbre fogunk lépni !!

Musz
Nyúlgyerek nagyon jó fej ! édes ahogy őrzi a fát ! :D

Meli
ajajj, mi lesz akkor az én 41-es lábamból ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


hellóóó !

gyors bekukk, még melózom, kint meg itt a tavasz ! :?
a jövő héten megyek UH-ra, bármi is lesz az eredmény,már nagyon várom !!! végre előbbre fogunk lépni !!

Musz
Nyúlgyerek nagyon jó fej ! édes ahogy őrzi a fát ! :D

Meli
ajajj, mi lesz akkor az én 41-es lábamból ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!Már itthonról!!!

Málna,szedem a magnéziumot,nem Magne b6,hanem Magnerot,abban több a mg,nem kell belőle napi 3x2-t,csak egyet naponta!Olyan soxor bevenni kimenne a fejemből :roll: de ilyen még nem fordult elő,hiába na,csak a 8.hónap felé járok,mit akarok?!?!?Nagyon tetszik a kerti játszótér....lecsekkoltatom apával....miért kell tanulnod????Nem most végeztél a vizsgákkal?

Gabi,apa is viccel velem,hogy lassan a cipőit is felveszem,nem csak a pólóit :lol: Ma itt is nagyon jó idő volt,egyig dolgoztam,aztán csavarogtam egyet,meg pénzt költöttem :evil: Vettem néhány tündéri zoknit a manónak,meg kencéket a Rossmannban!Lassan állítom össze a kórházi motyómat :roll:

Sziszi,az allergia is ide tartozik???Jó tudni!!!!Nálunk a játszótér nem jön be:a mi kis városunkban olyan játszótér van(egy db)ami már akkor leharcolt volt,amikor én voltam 3 éves :roll: pedig nagyon fejlődik a városunk,egy csomó új épület épült az elmúlt években,de valahogy erre nem áldoznak!!!!Pedig egy nagyon szép parkban van,csak fel kellene újítani....így nekünk nincs más lehetőség,marad a kert!!!

Többiek????Mindenki elfoglalt :cry:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan benézek, annyi munkám van, de lassan azt hiszem hazamegyek, visszaolvasni csak részben sikerült.
Ma voltam AFP-n szerdán meg lesz az eredmény, azt hittem ez lassabban megy, mindegy, csütörtökön megyek vissza a dokihoz az eredménnyel.
Ami a Laborban volt, hát halljátok, minden 2. emberrel volt valami "baj", vagy nem fizetett, vagy nem jól fizetett, vagy nem csatolta a vizit díjas papírját, vagy lejárt a beutalója, őrület ami ott volt reggel, de tényleg, igazából nem tehetnek róla sem a betegek, sem pedig az asszisztensek, hogy ilyen a dolog, de a felfordulás igen nagy volt, szegény bácsika alig járt, de leküldték, hogy fizessen vizit díjat, pedig a labor a 3. van, a fszt-en kell fizetni. Na mindegy, bocs, csak kijött belőlem.
Málna, Szisz, kíváncsi vagyok rátok mi lesz a következő hónapban, illeve Szisz mi lesz az eredmény, biztos rendben lesz minden.
Na megyek még egy kicsit dolgozni:(
Musz, nagyon jó a szoba, Ikeás ugye, nekem is tetszenek, de van egy fenyő szekrényünk, ahhoz pedig nem megy a fehér:(
Többieknek is puszi

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziszi

én teljesen úgy érzem magam, mint aki már közeledik a célegyenes felé ! és Te is oda tartasz !!!!

kiderül néhány héten belül, hol a bibi, és utána jöhet a baba !

és ez az érzés teljesen feldob !!! :D :D

lehet, hogy egy év múlva már azon aggódunk hogy adjuk le a pocakosság alatt felszedett kilókat !! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


szép jó estét Mindenkinek !

ITT A TAVASZ !!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
akkora energiák dúlnak bennem, hogy ki tudnám rúgni a ház falát is !! :lol:

képzeljétek, ez a pirim barnázás nélkül kezdődött és barnázás nélkül ért véget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Meli
hú, már Neked is csak két hónap van a kisfiad születéséig !!! május végi baba lesz !!!!!! volt egy dal régen aminek az volt a címe hogy MÁJUS VÉGÉN ÉBRED A SZERELEM !! 8)
párom pólóit én is lízingelni fogom, már fel is készítettem erre :wink:
én még emlékszem a régi betonból és acélból készült mászókákra, hintákra ! állati veszélyes volt !!! :x
itt felénk van több klassz fából készült játszótér is ! :D

Gabi
Esztike hogy van ? ő megérezte a melegfrontot ?

Sziszi
Tomi is tud klasszakat mondani !!! :lol: :lol: :lol:
mióta itt vagyok a topikon veletek, azóta rengeteget tanultam !!
sok mindent most tudtam meg !!
ezt az allergia-dolgot se tudtam ! :oops:
én most azt magyarázom magamnak, hogy nekem igenis lehet és lesz is gyerekem !

Málna
állati klassz a kerti játszóka !!!!
Máté is megy majd apujával pecázni ?
azért kérdem, mert a párom nagy pecás és már álmodoztunk, hogy de jó lesz őt is pecázni vinni, ha lehet 8)

Musz
a kis kertészmérnök olyan szépen ül az új fotel lábánál !!! :D
ma mit dolgozott a kis szőrös kertészmérnökötök ??
olyan szép Esztike birodalma !!! :D

többiek ?
Dóri, Bea, Nika, Vikike ????

Kata, Andi, Icus ????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó estét fiatalok!
Minden képet megcsodáltam, mindenki szép, minden tuti stb.
Csak én vagyok kidöglődve, szerintem ez a tavaszi fáradtság, plusz természetesen piri. :? :roll:
Holnap meg ablakot kéne puccantani, azért délelőtt benézek és írok is kicsit bővebben.
Apa holnap megy ügyeskedni a kaáliba, de már most stresszeli magát. :evil:
Beávalérteeztünk, jól vannak, de a gépet még nem tudták megcsinálni. :(
Szép estét nektek!

Andi
candi
 
 


Sziszi
akkor szoktam gép elé ülni, amikor szoptatom a kicsit :wink: :wink: közben kényelmesen olvasok, és írni is bírok.
Egyenlőre nem ficánkol közben, így lehet. :wink: :wink:

Tomi beszólása nagyon találó :D :D

Vvviki
egyenlőre ezt a frontot nem érzi a kicsi. a hétvégi kettős frontot talán érezte, de lehet, hogy csak rossz napja volt :D :D

További jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Tegnap is nagyot alakított Tomi, remélem leírva is hatásos lesz..

Csörgött a telefon, miközben vettük fel a pizsamát. Odaszóltam apának:
- Vedd már fel, légyszi ! (utálja felvenni a telefon, pasiból van)
- Miért én?
- Mert biztosan apád... (Ő szokott mindig este hívni, ha fürdetek :?)
Felvette, az anyukám volt és Tomival akart valamit beszélni. Odaadtuk neki a telefont, mint egy felnőtt dumcsizott, aztán megunta, fogta a telefont és felém nyújtotta
- Tessék, anyád! :wink: :P
Vendég
 


Úramisten!!!

Gabi, Te tényleg 2.46-kor imterneteztél???
Ez az éjszakai szopizás akart lenni?

Hihetetlen vagy. :lol: :P :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok,jó regglet!!!!!

Sziszi,jók ezek a dumák,írj még,szívesen olvasgatom :lol:

Eszti,ez a vizitdíj úgy ahogy ki van találva szar....bocsi,de így van!A barátnőm tegnap este telozott,ma műtik a méhszájsebét a közös dokink,uaott,ahol nekem is csinálták!Elment a kórházba,hogy elhozza a beutalót,felment a nőgyógy.ambulanciára,onnan elnavigálták 2 épülettel odébb,alig találta meg...ahol a vizitdíjat kellett kifizetnie...persze hatalmas sor,átkozódás,nincs apró,nincs számla,mert elfogyott,hozzon valaki,nincs visszajáró....nincs ész.....és miután sikeresen teljesítette a küldetést visszament a másik épületbe újra és 3 mp alatt megkapta amiért jött...de a vdíj miatt elcseszett 50 percet......na ezt csinálja mindenki és ilyen hülyeségek miatt kénytelen egy napot kivenni a melóhelyén.....szomorú
Egyébként örülök,hogy minden rendben a bébikével,nemsokára te is megtudod a nemét!!!!!!Úgy tűnik nekem,hogy nagyon kislány felé hajlik a kezed :lol:

Viki,azok a játszótéri eszközök,amikre te még emlékszel...na azok még nálunk megtalálhatók....talán már érted,miért nem vinném le oda a fiamat....

Gabi,még jó,hogy Esztike ilyen számítógépbarát!!!!!

Andi,mi már túl vagyunk az ablakpucoláson szerencsére....ma nagyon szép idő lesz....ilyenkor még jó is csinálni!!!Apának egy kalappal és ne izguljatok,minden rendben lesz biztosan!!!!!

Anyukák,van egy újabb kérdésem:a szoptatás alatt miket lehet enni,ill.pontosabban miket NEM????Azt tudom,hogy a káposzta tilos,meg a hüvelyesek sem tanácsosak,chilli sem szerencsés...van még valami????Segítséget kérek és főleg a gyümölcsök érdekelnek....félek,hogy nem ehetek fini cserkót,ribizlit,málnát????Én nyáron ezeken élek :cry: előre is köszi minden tapasztalatot!!!!

Ma nem dolgozom,elmegyek bevásárolni meg főzök,de max ennyi...aztán pihizek a jó melegen a hintaszékben....yes....
Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!

Sziszi
igen az időpont az éjjeli egyik szopi ideje volt :wink: :wink:

Meli
szoptatás alatt ami ehető, hát Adrival bármit ehettem, semmitől nem fájt a hasa :D de pl. a gyöngyösi kórházban nem is volt gyomorkímélő diéta a frissenszülteknek. Ott voltparadicsomos káposzta, káposztasaláta míg bennt voltunk :wink:
Amúgy én úgy csinálom, hogy ha valami olyan kaja van ami puffaszthat, akkor aznap semmi más ujat nem eszek :wink: ha esetleg hasfájás van, akkor tudom mitől volt :D

Gyümölcsök:aprómagvasok okozhatnak allergiát, de az álltalában kiütés formájában jelentkezik.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi,köszi előre is!!!ez nem hangzik vészesen....de végülis a cseresznye azért puffaszt...a ribizli,málna aprómagvas....de akkor a dinnye,szőlő jöhet nyugodtan,nem???És ha megkóstolom és nem lesz tőle szegénykémnek rossz napja,akkor jöhet a többi is??????

Kép Kép
meli1118
 
 


Szép jó reggelt!

Na ma folytatom a tegnap be nem fejezett rengeteg melót:(
Viki, az jó hír, ha ilyen ügyesen jött és ment a piri, remélem most már hamaroson kiderül az a bibi, megoldódik és jön a bébi:)
Szisz, jaj Tomi biztos nagyon ari volt, én is jókat tudok mulatni ezeken, barátnőm kisfia hihetetlen:)
Gabi, szoptatás közben még van energiád netezni, ez igen
Meli, hát igen, ez a rendszer borzasztó, de hát ez van, kicsit aggódom is mi lesz majd, ha szülök.
Igen lány felé hajlok ám:):)
De ha fiam lesz, akkor is nagyon-nagyon boldog leszek. Jövő héten elvileg megyek UH-ra, de majd csütörtökön kiderül, akkor megyek vissza a dokihoz.
Candi, biztos ügyes lesz Apa, hát igen, a tavaszi fáradtság az nem egyszerű.
Többieknek is szép napos tavaszi napot!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Szia Eszti!!!Azért pihenj ám,ha tudsz egy keveset!!!!!Mondom én,hehe!!!Szerintem te lányos anyuka vagy...de csak halkan mondom,mert nem mindig jön be a jóslatom :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Ti is észrevettétek,hogy tiszta hülye ez a babanet???Most éppen egy órával kevesebbet ír ki a valós időnél :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


hellllóóó

gyors bekukk !

nincs kedvem dolgozni ! :oops:

de úgy látom, hogy a babanet-nek sem, nem műkszik rendesen !! :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?