Új privát üzeneted érkezett!

csakegy. Lilla gyönyörű, csoda szájú kislány!!! nagyon-nagyon vigyázzatok magatokra!!! és vigyázz a hipózásra is.....

callanetics: évekig csináltam, a legjobb torna!!!!!!! (csak lassú, és kell mellé vmi gyors is!!) anyukámat anno 10 éve én vittem el, azóta is jár tornázni. olyan az alakja, mint a csajnak a könyvben!!!!!

viszek fényképezőt, tuti. aztán majd kitalálunk egy zárt "rendszert" ahova csak mi tudunk bekuksizni. oksa??

zsizsik, vagy már??
dimet
 
 


Lilla ..ó csodaszép ez a kislány :) Tényleg remélem, hogy már minden redben lesz veletek :wink:

Nem tudjátok mi van Backával?

14. CN vagyok....de term. semmi PÉ jel, a hőm még stagnál. Kb 20 -21. cnre várható.....eddig az után mindig pont 14-13 napra megjött a piri is.

Nah...pussza lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor ezek szerint volt pé-m????? :)
Ha csak gyenge is, annak is örülök!

Bee, nem, prolaktinra nem szedek semmit. Csak metformint. Igazából a diane után ugrott duplájára a prolaktin. Most kb visszament a kiindulóponthoz.

Ja, édesség vágy. Arra jöttem rá, hogy a csokizaba is egyfajta függőség. És most ugyanúgy vagyok, mint a dohányosok. Hiányzik a csoki. Pedig nem kívánom. Csak úgy a "mozdulat" ;)

Lafi, szupercsaj vagy! Biztosan meg lesz az eredménye!

Tükörvíz, jót mosolyogtam azon, amit írtál. Én si úgy gondoltam, hogy bebeszéltem magamnak a pét a "görcsökre". De hát mégis csak nők vagyunk, női megérzésekkel, nem? ;) 12. cn tökéletes, 1,2,3 nap múlva leeht, h péd lesz!?

Csakegy, Lilla gyönyörű! Gratulálok!

Kép
mamint
 
 

 
 

Sziasztok csajok Babancsról hoztam híreket!

Holnap műtik, annyira el van öregedve már a méhlepény, hogy jobb lesz a babának kint, mint bent! Olyan 1200-1400 grammos lehet a kislegény. Reméljük nem lesz semmi gond!!!
Szorítsatok Nekik!
Ha küldi az smst írok :wink:
Sziasztok!!

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő, köszi, hogy hírt hoztál nekünk Babancsról! Egy emberként szorítunk neki és a picibabának!

Kép
mamint
 
 


köszi Enikő. Nagyon szoritunk Babancsnak :) ó..remélem minden okés lesz
Vendég
 


Enikő!

Köszi a hírt!

Babancs remélem minden rendben lesz!!!!
Félek és sírok.

Kép
lara26
 
 


Csakegy, nagyon szép kislány Lilla!!! Még egyszer gratulálok! :lol:

Mamint, igen, volt PÉ!!! :) Csokievés: én is függőnek érzem magam... :? De ma rájöttem hogy amikor már nagyon ennék valami édeset segít egy mentholos rágó is! Azon elkérődzöm és nem hiányzik tovább a csoki! Próbáld ki, hátha bejön! :wink:

Enikő, nagyon szépen köszönjük az infót Babancsról! Ezek nagyon nem jó hírek! :cry:
Nagyon-nagyon drukkolok neki! És nagyon remélem hogy semmi gond nem lesz!

Lafi, torna milyen volt?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nem tudnátok nekem ajánlani valami hízlaló cuccot? Mert már csak 56 kg vagyok (172 cm). Nincs étvágyam mostanában. Ha éppen van étvágyam akkor azonnal kell ennem.

Kép
lara26
 
 


Lara :)
Ha megkapod a tippet, áruld el nekem is! De csak olyan jöhet, ami nem popóra és combra hízlal! OK?! ;)

Anyoo, annyit ejtettünk szót a csokiról, hogy most itt csücsül mellettem egy maradék tábla. Meg kell ennem! ;)

Kép
mamint
 
 


Mamint!

O.K. :wink:

Kép
lara26
 
 


Hm..hizlaló tipp :lol: :lol: elcserélem felesleges kilóimat! Ki kéri?
Vendég
 


Én is adok 6-8 kilót! :wink: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Babancs!!!!!!!!!!!!!!! nagyon szorítunk. Várjuk a híreket!!!

hízlalás: sok vitamin, stresszmentes élet, rendszeres étkezés, sok alvás, sok-sok főzelék, spenót.....
dimet
 
 


Csakegy, gyönyörú a baba!!!!!

Babancs+++++++++++++++++++++
szorítok!!!!!

Mamint, aranyos vagy. De nem vagyok szupercsaj, csak kövér, de iszonyatosan és le akarok fogyni, asszem most jött el az idő, hogy komolyan veszem végre a fogyókúrát.
Eddig mindig vártam ilyen meg olyan csodaszerekre, aztán a meforalra, most végre eldöntöttem, fogyni akarok, mégha a diétát nem mindig vagyok képes betartani.
Hétfő, szerda egyszerűbb torna, kedd-csüt callanetics.szombatonként itthon 20 perc taposás.
Ha ez sem segít, feladom.
Amúgy élvezek tornázni.

Szóval a callanetics.
Nagyon súlyos, alig bírok gépelni, olyan izomlázam van, és még milyen lesz.
a buszról inkább kiestem, mint leléptem a lépcsőn.... :wink:

Lassú mozgások,. de úgy mozgatják az izmot, hogy néha olyan helyen éreztem az izmokat, amikről azt sem tudtam, hogy vannak ott izmok.....
Nem akarok gyorsabbat, mert nem tudok ugrálni a súlyom miatt, de ez assszem elégé megmozgat!
szóltam a csajszinak, hogy szóljon, ha olyan elemet kell megcsinálni,amit nem tudnék, mert mondtam neki, hogy spontán hónap van még, de ha valami tegnap és előtte való 2-3 napban összejött, akkor beágyazódás lehet és nem akarok rosszat maagamnak.
szólt is, rendes volt.
kihagytam egy néhány hasizmos gyakorlatot, a többit csináltam.

Amúgy a zene Anyoookám, Nikim képzeljétek el, hogy szinte egy-két kivétellel de megegyeznek az arwenével.

amúgy érdekes, fájt ma a fejem, most is, de közben teljesen elmúlt.

na még mielőtt megunnátok, befejezem.
Vendég
 


ja még valami, talizók viszek én is gépet!!!!
Vendég
 


Csakegy!
GRATULÁLOK a csodaszép kislányotokhoz!!! :lol:

Babancs!
Szoritunk :roll:

Kép
kikka
 
 


Csakegy gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babancsnak megy a drukk. 1200 gramm, olyan kis picinke....

Kandika, nem félsz a lapartól? Drukkolok, hogy babát hozzon.

Én még nem vagyok, nem olvasok, most alakulóban nálunk a szopi, meg a napirend. Majd egyszer jövök.
csillagfény
 
 


Csakegy!

Lilla csodaszép!! Gratulálok!!!! :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Lara! Volt már laparom és hysterom is.....de a lapar 11éve,Nati óta....azt se tudom,hogy esetleg el vagyok zárodva.....2éve szedem a metformint,de a cisztáim szám szerint kb 30db ,nagyon ragaszkodik hozzám!

Csillagfény! Félni nem félek,majd ha ott leszek....de ha kiderül,hogy el vagyok záródva....minek hormonozzam magam,na meg időzítsem a szexet (amit kb. 6éve teszek-teszünk)!

Csakegy!!!!! Nagyon gyönyőrűűűűű!Büszke lehetsz rá! :wink:

Enikő!!! Aranyos vagy,hogy tudósítassz.....szorítok Babancsékért Én is!!!!

Anyoooka!pü megy!
Lafika!!!Neked is!!!


-és a nap jóhíre!Lezárult a kocsi ügyem! :twisted:!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, végre lezárult!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem gond ha csatlakozom hozzátok.........:) mint új PCOS tag?
Sok-sok okos gondolatot, tapasztalatot olvastam az utóbbi időben nálatok, így úgy gondoltam csatlakozom.
Szeretnék minden újdonsült anyukának és családjának gratulálni...!!! -:) :) Persza akik szomorúak-azokat se felejtettem el-nekik kitartást és szok-szok szerencét :D kívánok!!

Csipi

ui: bocsi de még nem tudtam mindenkio nevét megjegyezni, amúgy se vagyok valami nagy névmemorizálós :(
csipi78
 
 


Csipi, üdv köztünk!
Mesélj magadról, PCOS-dról, babaprojektről stb.!
Vendég
 


Csipi történet:

2004 nyarán volt az esküvönk a párommal, és utána szeptemberben abba hagytam az antibébi tabelettát.....tudtam nem lesz egyszerü dolgom, mert a gyógyszer nélkül mindig voltak gondjaim 13 éves korom óta.... De álmomba sem gondoltam volna hogy nem fog megjönni "soha"
4 hónap után elmentem dokihoz...adott Norcolutot....megjött......majd másfél hónap múlva ismét norcolut.....aztán harmadszor közöltem, hogy nem kell norcolut mert "imunis lettem rá"...és otthagytam a dokit!!!!!
2005 nyár elején találtm egy másik doki, aki rögtön kivizsgált- vérvétal, UH...stb + elküldte kincsemet is kiskatona vizsgálatra-ami szuper lett! Igy jött a diagnózis PCOS
Tavaj novenberben megcsináltuk a lapar-t, de sajnos nem lett az az eredmény amit vártunk volna....azóta 2-szer jött meg spontán.....ami nem sok jót jelent.
Nődokim mint nődoki nagyon szuper...de úgy döntöttem felkeresek egy dietetikus( remélem jól írtam ) szakorvost, aki majd segít nekem.....
Így a dietetikussal helyrehozzuk a PCOS-t és utána megyek a nődokimhoz szülni!
Na ezt jól kitaláltam... :) :)
Kérdezzetek még nyugodtan......:D :D :P
csipi78
 
 


Bocsi csajok....2005-ben volt az esküvő és 2006-ban mentem új dokihoz+ műtét!!!!!!
Ez ciki....de azt hittem 2006 van!!! HŰ ez már a korral jár????
csipi78
 
 


Sziasztok, Lányok!
Bocs, hogy megint lusta dög vagyok! :oops:

Csakegy!
Gratulálok! :D
Ez a nőci valami gyönyörű! A szája....Hihetetlen! Várom a sztorit! :)

Babancs!
Gondolok Rátok! Minden rendben lesz! :)

Mindenkinek nagy puszi! :D

Ja! Pár szóban: köszönöm, egész jól vagyok, s mivel 16. cn és tojásfehérje van, ma is szupi esténk lesz! :wink: :oops:
És valaki kérdezte : eszem ágában sincs 3 hónapot várni! :wink:

És igyekszem szorgalmasabb lenni! De azért olvasok ám és képben vagyok, csak az írás megy nehezen!

Kép Kép
backa
 
 


Backa!

ó....annyira jó hogy jól vagy. Sokat gondoltam ám rád, mi van veled. Remélem apával időben lesz akció :wink:

Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!

Gratula a dedhez! Nagyon aranyos! :D :D :D
A fodrásza viszont meg fog őrülni ennyi forgótól! :lol:

A hipózás nálam is hamar előjött. :(
Vigyázz mert az édességzabálás csak ront a dolgon és még durvábban fogsz hipózni!!!! (Nem beszélve arról, h. a terhességi diab miatt is jobb, ha óvatos duhaj vagy!)
Inkább rendes kajákból egyél sokat. Van segítséged? Mert az elején nálam is az volt a gond, h. gyakran csak délben jutottam el a reggeliig! Ilyenkor nem árt, ha van vki aki legalább egy szendvicset elkészít neked!

Babancs!

Remélem nem lesz semmi baj! Tényleg nagyon picike! :shock:

Azért szerintem a pajzsmirigyproblémás kismamákat is ugyanolyan szorosan kellene kontrollálni, mint a terhességi diabéteszes kismamákat! De Babancs nem igazán panaszkodott, h. a dokija sokat zaklatná! :evil:

Kandika!

Remélem végre kiderül a bibi és megfelelő kezelést követően mihamarabb a másik topikon beszélgetünk majd! :wink:
Autóval mi lett végül? Remélem fizettek!!!! :twisted:

Lafi!

Csak óvatosan a hirtelen megterhelésekkel, mert Zsizsik az élő példa rá, h. néha balul sül el a dolog! :(
De minden elismerésem a tiétek! :D

Lara!

Én is tudok adni pár kilót (szerintem össze tudnánk dobni még egy egész embert a topikról, ha mindenki beszállna! :oops: :lol: )!

Párom (a girnyó :lol: ) utoljára a katonaság alatt volt súlyánál, amikoris a nap jelentős részét evéssel és alvással töltötték.
Szóval egyetlen megoldás van: kezdeményezz népszavazást a sorkatonaság visszaállítása érdekében, különös tekintettel a nőkre! :lol: :lol: :lol:

....Ezen egyébként elgondolkodtam. Mármint azon, h. annó a nők szülésből és gyesből adódó munkavállalói hendikepjét némileg kompenzálta a fiúk sorkatonai kötelezettsége. De ma már minden szempontból hátrányban vagyunk! :( (Félre ne értsen senki, nem támogatom a sorkatonaságot, úgy volt felesleges, ahogy volt! :evil: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Csakegy! Gyönyörű kisbaba!!!!! Gratulálok!!!! Olyan édes ahogy alszik!!! :D

Beebee! Köszi, hogy betettél! Adatok: 25 év, Szeged, metformin (Meforal): 2007.február 7-től 2*500mg, c.h.: változó, c.n.: :) Köszi még egyszer!!!

Dimet! Itt vagy már? Vagy még nem? Tali holnap?

Puszi mindenkinek!!! Jó éjt :wink:

Gy.
jokaliza
 
 




Tyche, dettttttó....................brrrrrrrrrrrrrrr
Vendég
 


Szia Backa!

De jó, h. megvagy! :D
Drukkok mennek! Backa Apa! Mindent bele! :wink:

Csipi!

Üdv köztünk!
Talán inkább diabetológust keress! :D
Ő írhat metformint.
A dietetikus csak táplálkozási tanácsokkal lát el. Mondjuk az sem árt!
De lehet, h. első körben egy endokrinológussal kéne kezdeni, h. kizárjon minden más problémát!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Rambóka!

Ja igen....ezt a kettőt mindig összekeverem.......igaz már eü-s koromban is azt tettem.
Köszi a tanácsot, egyenlőre mindenképpen elmegyek hozzá, már megvan az időpont + ismerem, és így tud segíteni tovább menni ha nem IR-em van....bár a tünetek úgy vannak rajtam mint ahogy a nagykönyvben meg van írva....de jó hogy te is itt bagy és súgsz nekem.....
csipi78
 
 


Rambóka!
Ma csak a rendőrségi papírt kaptam meg....,hogy "ellenem nem folyik rendőrségi eljárás"....holnap megyünk a biztosítóba!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hú, Lafi, így kemény lesz ám a torna! hétfőtől csütörtökig minden nap! (főleg ha minden alkalommal olyan szadizás lesz mint tegnap is volt...) Szorítok hogy az eredménye is meglegyen!

Backa, de jó hogy újra vagy! És drukkolok Nektek nagyon!!! :lol:

Csipi, üdv közöttünk! :)

Kandika, válaszoltam! :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!

Ma végre életem első telipiroscsíkos..................

Kép


görbéje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Lafi, éljen!!! :lol: Gratula a szép piros csíkodhoz! (én is annyira örültem neki mikor először ilyet kaptam a fertitől :) ) Ti mindent megtettetek :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!

Csakegy, gyönyörű a kislányod. Ez a kép olyan, akár egy Anne Geddes fotó! :wink: Gratulálok, szívből :!:

mamint, az édességgel - most már - én is így vagyok: maga a "szertartás" hiányzik. :) Mint a kávé a cigivel (még jó, hogy utóbbiakkal nem élek). :D

Babancsnak én is nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen vele és a picijével! Drukk, 1000-rel :!:

anyoooka, igazad lehet a rágóval. Lehet, hogy én a zöldségekre (pl. sárgarépku) kapok rá, édesség helyett. Már csak a mozdulatsor kedvéért is. :wink:

lara, minden súlyfeleslegem a tiéd lehet! :wink: De komolyan, nekem olyan fura, hogy valaki nem tud hízni. De biztos így van, ahogy én is "szenvedek" a fogyással(/ért).

lafead, klassz a határozottságod fogyás-ügyben! Csak csatlakozni tudok, miszerint eddig én is a csodára vártam. De aztán jan. 1-én (nem újévi fogadalomként!!!) elhatároztam, hogy magam veszem kézbe a dolgaim. Nem kis hajtóerő a baba (és persze az, hogy eddig nem jött még össze)! :wink:
És az is tuti, hogy sem a torna magában, sem a diéta magában nem használ, legalábbis nálam. A kettőt ötvözni kell, úgy hatásos. Mondjuk én inkább az aerob mozgásra esküszöm, már csak a fogyás (zsírégetés) miatt is. :wink:
Jaaa, és nem mellékesen: gratulálok a PÉ-dhez :!: :D

csipi, üdv a csapatban! :) Én is elég új vagyok még, de szerintem jó helyre "keveredtünk" ide, a PCO-nkkal! :D

backa, de klassz, hogy jelentkeztél! :) Tojásfehérjéhez gratula, és szerintem se várj 3 hónapot! :wink:

jokaliza, te is szegedi vagy:?: :shock: Hehe, lassan mi is szervezhetnénk egy délkelet-magyarországi topik-talit! :wink: Én is irigykedem kicsit a 'pösti" talisokra... :)

tyche, együttérzés a migrén miatt. (Én hétfőn voltam baromi szarul, mielőtt ideért ez a fránya hidegfront :arrow: erre vagyok érzékeny)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Kandika!

Még jó! :twisted: :twisted: :twisted:
Bár a magyar viszonyok közt ez lehet, h. nem feltétlenül egyértelmű! :evil:

Lafi!

Nem akarom magamat ismételni, de UGYE MEGASZONTAM!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Így legyen ötösöm a lottón (ja, hogy ahhoz szelvényt is venni kéne? :shock: :lol: ), neked meg zebrád!!!!!!!!! :wink:

Csipi!

Én is évekig kevertem, de aztán sajnos megtanultam a különbséget! :?


Nem-e lehetne-e (egy ismerősöm után szabadon), h. a természet eldöntse végre, h. mit is akar idén kezdeni magával? Legyen tavasz v. legyen tél, de legyen már végre vmi! A hócipőm televan!
Amikor a párom bogyót vesz be fejfájásra, akkor már tuti front van!
A gyerek viszont nem bírja a frontokat, emiatt aztán én még kevésbé! :evil:
Szavazzuk meg: legyen inkább tavasz! De gyorsan! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

lara!
Anno én sem tudtam hízni, a magam 164 cm-hez a 45kg volt a csúcs........az XS-es ruhákat is be kellet szűkítenem. ........ tudom milyen érzés...most fogyni szerenék...és már tudom mind a kettő ugyanolyan nehéz!!!!

rambóka!
Én mindig azzal égek be, hogy tudom melyik mit csinál, csak a két megnevezést kutyulom össze......és ezt mondom is a két szakembernek- ráadásul ez nálam nem egyedi eset.......:) ilyenkor jót szoktak mosolyogni rajtam!!!! :D :D :D :D

legyen szép napotok!
csipi78
 
 


Jó reggelt !

Babancs ! Nagyon drukkolok Nektek ! Meglátod a kislegény megerősödik pár hét alatt és hamar otthon lehet veletek !

Csakegy ! Lilla csodaszép kislány! Gratulálok !!!!

Dimet, ez komoly, hogy a főzeléktől lehet hízni ? Na, akkor én most már hetente többször azt fogok enni, ráadásul imádom. Csak egy baj van, hogy a hüvelyesek puffasztanak.
Fogad hogy van ? és az epéd ?

Lafi, szenzációs ez a görbe ! 10 nap múlva izgulhatunk, ha ilyen magasan lesz a hőd :lol:

Backa :lol: örülök, hogy jól vagy !!

Csipi :D Üdv a csapatban :wink:

Puszi Lányok és mindenkinek szép napot !

mniki
 
 


Sziasztok!

Babancsról van valami hír???????

Annyira szurkolok!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Megszületett Babancs kisfia 1150 grammal. A koraszülött intenzíven van az életfunkciói jók, nincs életveszélyben :D
Holnap tolják át hozzá akkor láthatja, addig csak képen!

Szívből gratulálok és gyors felépülést kívánok anyának, valamint extragyors gyarapodást a picinek :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babancs, gratulálok!Egy hős vagy!Sok-sok szép boldog, egészséges életet kívánok a fiadnak!!!!!Hála Istennek, hogy minden rendben van a babával. Nagyon szorítottam!

Enikő, köszönjük, hogy szóltál!
Vendég
 


Tükörvíz, szép az avatarod!
Vendég
 


Lafead: Igazán nincs mit, azt hiszem mi a hőmérős topikba is Ti itt egy emberként szurkoltunk értük! :wink:

Csakegynek szerettem volna írni, hogy Lilla meseszép baba, olyan gyönyörű kis formás, gratulálok hozzá :P

Minden jót Nektek csajok!
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Jajj de jó, hogy Babanccsal minden OK. A baba meg majd szépen megerősödik!

(Nálam meg gáz van... reggeli után 60 perccel a cukrom 10,8 lett, 90 percre meg 8,4 ... ez nagyon durva... OK, szépen leterheltem de akkor is... nyugtasson meg légyszi valaki, hogy ez azért is lehet, mert csak most kezdtem el néhány napja szoptatni + nemalvás ... kezdek betojni... ráadásul egyszerűen nem tudom tartani a GI-s diétát a szoptatás mellett... Lilla bendője nem bírja pl. a babot, lencsét és a többi tutinyerő alacsony GI-s kaját... egy hónap múlva újra próbálkozom majd a babbal, ha még akkor is szenved tőle akkor újra és újra... na de mi lesz addig?) Ráadásul folyton éhes vagyok és ennem kell... a tejtermékekről is letiltott a gyerekdoki, mert a férjem allergiáji + aszthmája miatt "priuszos" a baba és nem kéne, hogy Lilla alergiás legyen... helyette majd kálciumot kell szednem... )

Rambóka: A metformint mikortól lehet szerinted elkezdeni szedni? Valami azt súgja, hogy minél hamarabb el kellene kezdenem...
Vendég
 


Babancs
Gratulálok ! Nagyon ügyesek vagytok mindketten, csak annyit kívánok, hogy legyetek mihamarabb otthon !!!

Csakegy, nem elkeserítésképpen, de én még nem hallottam olyan kisbabáról, aki tolerálta volna a hüvelyeseket :roll:
Remélem a cukrod nem marad ilyen gáz :? !

mniki
 
 


mniki: a gyerekorvos mondta, hogy nyomassuk csak a babot is meg minden mást. Ha nem tolerálja, akkor 1 hónap szünet és újra. Így néhány próbálkozás után úgy megedződik a gyomra, hogy csak na... Mondta, hogy ez is egy tanulási folyamat és ha túlféltjük akkor később fog ezzel szívni - így meg max. 1-2 éjszakánk megy rá a dologra. Csak hát sokáig tart.

Mondjuk ezzel azért értek egyet, mert mi ugyebár iszonyú sok hüvelyest eszünk és a gyomrunk iszonyú jól bírja a strapát... az emberek többsége viszont keményen szenved...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?