Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, mindjárt padlót fogok.....most látom, hogy hull a hó :roll: :roll: :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo
Ne irigykedj hamarosan Te is itt fogsz tartani. Csak azért kérdeztem a pé mert a vonalzódat 25 naposra csináltad.

Ildikó
Remélem nálunk már nem lesz hó, annyira nem hiányzik. Hétvégén nálunk annyira jó idő volt, hogy kiterítettem a kertbe egy pokrócot és ebéd után ott aludtam.

Titi
Remélem azért ide is jössz!

Kép
[/url]
ági2
 
 


Jaaaj, de jó, hogy így együtt vagyunk! Úgy örülök nektek!!!
Zora! Délután teszteltél?! Nem értem... :roll:
Ildikó! Három tigrisbukfenc?? Na, jóóó, legyen kettő. De nem ér alkudozni!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hazajött a férjem. Nemsokára áramszünetet fog csinálni... és egyszerűen kinyomja a biztosítékot... :lol: :lol: :lol:

ÚGY ÖRÜLÖK TITINEK!!!! Nagyon boldog és nyugodt babavárást kívánok neki!!!!!
Vendég
 

 
 

Ági! Nehogy elhidd már! Szerintem Ildikó most zöldségeket beszél... biztos a sok bukfenctől megszédült... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Különben a havat én küldtem. Újabb feladat. Bukfenc után irány a lapátolás és a söprögetés!! Naaa, milyen ügyi vagyok?
Igazán nem lehet egy szavad se Ildi! Szuper gondolatelterelő vagyok és örökké mozgásba hozlak. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ági! A vonalzót a ferti alakítja. Én nem félek. Lesz ez még 35 is. :(
Vendég
 


Jaaajj. Mennem kell. :( :(
Éva! Gyere és mesélj!!

Zora! Tényleg, mi van a hugiddal?? A halvány duplavonalas tesztnél elveszítettem a fonalat...
Vendég
 


Ezt találtam. Olyan aranyos... Kép
Vendég
 


Mo, miért lesz áramszünet nálatok? :roll: - gyertyafényes est :?: - akkor elfogadom a kifogást :wink:
És amúgy, milyen dolog ez, hogy azt mondod, zöldségeket beszélek????? :lol: :lol: :lol:
A bukfencet tudom, hogy kell, de a tigrisbukfenc :roll: :shock: - az hogy néz ki???? Muti meg :lol: :lol: :lol:

Ági, a reggel amikor mondták, hogy hó lesz, én sem hittem - csak rálegyintettem, hogy az nem lehetséges - és most tessék!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Csak nem??? Nálatok is áramszünet lett?! Azaz: előbb lett áramszünet, mint nálunk??
Vendég
 


Rólatok beszéltem - én még egyedül vagyok, ezért nagyon nem szeretnék most egy áramszünetet :lol:
Tetszik az angyalkád

KépKépKép
ildiko74
 
 


Az áramszünetet a férjem csinálja nemsokára, mert elege van a gépezésből.... :wink: :lol: :lol:
No, figyelj! Azért, gyorsan még megmutatom és elmondom a bukfencet. Szóval: lépsz néhányat utána elrugaszkodsz, előreugrasz és repülésben fordulsz át. Így ni. Érted? Várj! Megmutatom újra.
Ez a kép az ágytakarómon van. Ha a férjem nem feküdne rajta most, akkor lefényképezném neked és elküldeném gyorsan.. :lol: :lol: :lol: :lol: (mint tegnap a falvédőt.. :wink: )
Vendég
 


Remélem a babásodás is ilyen lesz (mint a hóesés), ebben a ciklusban. Legyintünk, és tessék..... és mégis....és ki hinné... meg hasonlók. :wink:
Vendég
 


Én nem arra gondoltam, hogy megint képet fényképezel, hanem azt vártam, hogy te leszel a bemutató alany :D :D :D
Most már csak azon gondolkozok, hogy a szőnyegeden milyen kép lehet :roll: :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Először hőesést olvastam, és azon gondolkoztam, most meg miről beszélsz :roll: :roll: :roll: - úgy látszik, már a szemem is káprázik :D :D :D - különben remélem a próféta beszél belőled - ha véletlenül nem, akkor tessék gyorsan varázsolni minden pociba 1-1 babát!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Ezen a képen éppen én tanítalak téged. Úgy látom, elég jól megy....

Kép
Vendég
 


De, kis kíváncsi vagy! Ha egyszer úgy adódik, elárulom majd azt is, hogy a szőnyegen milyen kép van... :wink:
Vendég
 


Jééééé - Mo, most már csak azt mondd meg, melyik vagyok én? - tudtom szerint, nem tudok repülni :D :D

Vajon hol vannak a többiek? Mindenkinél áramszünet van?

KépKépKép
ildiko74
 
 


ok, ha nem mondod meg, akkor egyszer majd megnézem :wink: - persze olyankor, amikor nincs áramszünet :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Jajjj, Ildi! Már én sem tudom, hogy melyik vagy te. Olyan egyformák vagyunk... :roll: :lol:
Vendég
 


Sajnos tényleg mennem kell... ÚGY SAJNÁLOM!!! :cry: Ne haragudj!

Örülök, hogy tudtunk beszélni!!! Gyakorold a bukfencet! Holnap kikérdezem!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csodaszép éjszakát Lányok! Sziasztok.
Vendég
 


Ezt már hallottam, hogy hasonlitunk :wink: :D :D

Hogy haladtok a házzal?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Én is megyek...... Szép összebújós estét kivánok mindekinek!!
Holnap este nem hiszem, hogy leszek, mert aerobikom van.....

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Jól haladunk. Köszönöm. Épülget, szépülget. Ablakok, ajtók, garázsajtók beszerzése folyamatban, vakolás...szóval még nagyon messze vagyunk a kötözéstől.
Imádok ott lenni. El sem hiszem, hogy a miénk. Mintha egy idegen ház lenne...csak úgy, valakié.....
Vendég
 


Szeretek veletek beszélgetni, de annyira sajnálom, hogy én csak esténként tudok jönni....akkor is csak néhány órácskára. :( :(
Vendég
 


Ezt nézzétek meg nagyon jó


http://www.dailymotion.com/popular-week ... joseph-bea tboxing-at-nouvelle-star/
--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


Ez meg gyönyörű
http://www.youtube.com/watch?v=2A2Jt4WOxN8
--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Hát lesz mit visszaolvasnom!

Pandácska!
Sok-sok erőt kívánok Nektek! Annyira sajnálom, hogy még egy betegség is sújtja a családod!

Nagyon sokat gondolok Rátok!!! Remélem holnap már tudok jönni!

Puszi mindenkinek!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Panda! Köszönöm mindkettőt. Az első baromi jó volt, jót nevettem. A 2. meg olyan szép volt, majdnem sírtam.
Holnap 1-2 körül jövök. Puszi! Szép álmokat.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva,
Köszönöm hogy együtt érzel velem :D

Ind,
én sírtam a másodikon olyan megható szerintem :oops:

Szeretem ezt a topicot
Vendég
 


Szia Panda! képzeld végre megjött! Annyira örülök, és a döbbenetes az, hogy teljesen napra pontosan. De ez a 6 napig barnázgatás nagyon elszomorít, tényleg nem szeretnék ezentúl 2 hétig vérezni egy hónapban. Mit tegyek? A természetes álláspont szerint nem szabad beleavatkozni a szervezet hormonális működésébe. De mi van, ha ez a működés lett totál zavart? És mitől, ha eddig mindig rendben volt, egészen az első babám elvesztéséig? Annyi kérdés és nem találom a megoldást. Rettegek a hormonpótlástól, és vívódom, hogy képes leszek-e így egészséges terhességet kihordani. Ma leesett a hőm, minden úgy történt ahogy szokott, csa hát ez az egy hét....

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Ha jól tudom a barnázgatás progi problémát takar. Nem ártana egy vérvétel... Ugye te már voltál babás és elment angyalkának? Mi volt akkor a probléma ezt lehet tudni?

Lányok arra gondoltam hogy csinálok ide is egy olyan táblát amiben benne vannak az adataink és tudjuk hogy ki hol tart meg ilyenek persze csak ha ti is szeretnétek. Nem baj ha nem :D
Vendég
 


Panda! 3 gyerekem van, két 15 éves ikerlány és egy 12 éves kislány. Soha nem volt gondom, sem barnázgatás. 2006 júliusában veszítettem el az első babámat, 8 hetesen elhalt minden jel nélkül. nem véreztem. Decemberben újra babás lettem, de a júliusi vetélés után már volt barnázgatás 2-3 napig a vérzés előtt. Decemberi babásodás már progipótlással volt, ennek ellenére ugyanaz történt a 7. héten, január végén. Most egy hétig vérezgettem már. A 3. napi hormonjaim teljesen tökéletesek voltak, a 21. napit az ünnepek miatt szartak levenni. Talán így érted miért voltam elkeseredve akkor. Itt tartok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Mivel ugye a 21. napinál nézik a progit ezért értem. Ebben a ciklusban leveszik a vért hozzá?
Vendég
 


Csináld meg a táblát Panda, néha már magam sem tudom, hol tartok! :lol: :lol: :lol: Különben is ide csupa magamutogató jár! :lol: :lol: Topikunk új neve lehetne Tocsogós topik.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát nagy mázlim van, mert éppen azon a napon érek haza Rómából, úgy hogy talán összejön végre. Azért addig is szertnék próbálkozni, csak legszívesebben már szednék egy kis progit is, ki tudja? csak egy doki kéne, aki végre kézbe veszi a dolgaimat.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Ok.

Mindenki írja meg a kövi adatokat aki szeretne benne lenni a táblában a nyáladzó szeretet flash-s lányok táblájában :lol: :lol:

Ciklus hossza, Gyerek/kek, Mióta próbálkoznak, Aktualitások (teszt, uh, vérvétel meg ilyesmi), Kor, Megjegyzés(ide lehet pl sikertelen terhesség :cry: ,meg ilyenek vagy amit akartok), Vitaminok,Egyéb (ide meg hogy milyen vitamint vagy gyogyit szedtek).
Vendég
 


Sziasztok!

Panda! Szerintem jó ötlet a tábla!

Zora! Sajnálom is meg nem is mensid, mert vívódni, hogy mi a fene van odabent az a legszarabb dolog. Remélem nem haragszol érte. :?

Ági! Én is elpityeredtem a Barátok köztön, pedig terhes sem vagyok. Én épp előtte kaptam apától leki fröccsöt, hogy néha csak azért akarom a szexet, hogy babánk legyen és ő ezt érzi és ez neki rossz. Nem szabad ennyire akarni, mert az befolyásolhatja a kapcsolatunkat is, meg nem akar gyerekgyárós szexeket. Pedig én nem úgy csináltam azt hiszem.
És örüljünk neki, hogy van egy egészséges szép kisfiunk ami sajnos sokaknak nem adatik meg, és ne avatkozzunk a természetbe, mert a testem tudja, hogy nem akar még babát, akkor ne erőltessük, mert nem akar egy beteg babócát. Szerinte a természetre kell bízni mindent és ha eljön az ideje jönni fog a baba, lehet hogy csak évek múlva és akkor is örülni fogunk neki. Persze a vizsgáltra elmegyünk, meg rendesen szexelünk. Meg arra gondol vissza, hogy agyon izgulta magát míg mi a műtőben voltunk, hogy minden rendben menjen és mindenki éppen jöjjön ki. Azt mondta halálra izgulta magát.
Ő is nagyon szeretne másik babát, de nem akar 100 ezreket költeni rá, mert már nekünk van egy. Persze akiknek sajnos még nincs, de szertnének azokat megérti, hogy mindent megtesznek érte, mert csodálatos dolog szülőnek lenni. De ha nekünk csak egy jut, akkor azt szeressük és nevelgessük.

Jaj bocsi, hogy hosszúra nyúltam.

Ildi! FÉlóránként szavazhat rá 1 ember. Sajna.
De jó , hogy jöttél!!!! :lol: :lol: :lol:

Mo! olyan jó volt olvasni este benneteket. Jó ha ilyen vidámak vagytok!!!

Ind! Én sem adok csokit Gergőnek , vagyis már kapott ő is morzsát, de nem adok neki tudatosan, csak az enyémbe nyalt beleés én is leszedem a túrórudiról a csokit. DE a muffint azt szereti, persze csak mértékkel.
Manó nem szereti a gyümölcsöket, pedig én azt zabiztam a terhességem alatt állandóan.


Titi! De jó, hogy minden oké nálad!!! :lol: Remélem hamarosan követünk a pocakosodással. :roll:

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Zora,
Mész Rómába? de jó neked :D azért siess haza mert hiányolni fogunk meg hogy meglegyen az a vérvétel!!
Vendég
 


Hát, Krisz, az én férjem is így van ezzel. De csak egyetlen percig lennének a bőrünkben! Azért igazuk is van, csak hát ez nem csak az agyban dől el, hanem a szívben is, és mi nők, semmit sem tudunk szétvélasztva megélni. erre csak a fiúk képesek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Én is örülök a mensinek, fene sem akart egy ilyen vérezgetős terhességet. bár egyszer még biztos annak is örülni fogok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Április 4-11-ig leszek ott. De valószínüleg onnan is tudok írni.

Zora
Kép
zora7
 
 


A kis apróság esetleg Rómában fogan! Olyan vicces, az első gyerekgyártós együttlét is ott volt egy éve. anyósom lakik ott.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ha-ha! Római vakáció=Római ovuláció, nagyon vicces vagyok, mi? :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt, csak nagyon sok a munkám, de azért olvasgatlak ám :wink:

Zora - ki tudja? Lehet, hogy nálad a római ovuláció válik be :D :D - azért jó, hogy majd onnan is tudsz helyzet-jelenteni :D

Krisz, hát az nagyon nemjó szabály, hogy csak félóránként szavazhat valaki :? :roll:

Én a videókat nem tudtam megnézni, de majd megpróbálom otthonról - nagyon kiváncsi lettem.....

Éva, annyira sajnállak, hogy mindig rohannod kell :( - remélem, hamarosan lesz időd megpihenni.... ja, persze, és a pihenés mellett, időd is lesz irni :)

Mo, amikor megvettük a lakásunkat, én is idegennek éreztem magam, amig a javitások, csempézés, meszelés stb voltak - pedig az csak egy panellakás, és nem ház!!!! - de igy elmondhatom, hogy nagyon jó érzés tudni, hogy amikor HAZA mész, akkor a saját lakásodról van szó :D :D

Panda, én máris küldöm az adatokat - remélem értékeled a gyorsaságom :wink: :

Ciklus hossza: 29-30,
Gyerek/ek: nincs
Mióta próbálkoznak: 2006 november
Aktualitások (teszt, uh, vérvétel meg ilyesmi): nincs
Kor: 32
Megjegyzés(ide lehet pl sikertelen terhesség ,meg ilyenek vagy amit akartok)
Vitaminok: Folsav és E vitamin
Egyéb: április 9 - re nem várom a mensit

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Pirospontban részesítelek a gyorsaságodért :wink:
Vendég
 


TÁBLÁZAT.html

Na valami ilyesmi lenne....
Vendég
 


Panda, szerintem ez igy jó, csak kellene még egy táblázat, ahova a babásokat tennéd - egyelőre 1 babásunk van, de reméljük hogy hamarosan mind átmegyünk oda.....
A másik: milyen formátumban készited? Nem tudod megoldani, hogy ne kelljen megnyitani?

Amúgy, ügyes vagy :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Akkor kicsinyíteni kellene és nem férne bele ennyi adat. csinálok babásat is de még Ági nem írt adatokat.
Vendég
 


Értem, akkor tőlem maradhat igy :D

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?