Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Sziasztok!!!!
Nikim, örülök, hogy kezdesz derűlátóbb lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Küldök:
Ö L E L É S++++++
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyoooka, nyugi, felszerelkeztem!!!!!

A görbe fent, frti pét nem jelzett, de sztem ma van/volt!Mivel lement a hő, most meg naggyon fel!
Vendég
 


Lafi, tudod, ferti 2-3 nap múlva jelöli a pét! Majd pénteken lesz szép piros csíkod! :lol: Most már csak menjen az a hő minél magasabbra! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Igen, tudom, később jelöli!És remélem, fent is marad majd! :D
Vendég
 

 
 

Lafi!

Na ugye????? :lol:
Aztán csábítsd ám el apát ma is! :wink:
És maradjon fenn az a hő még vagy 38 hétig!!!!!

Mniki!

Én is elképzeltem.
Amikor a tatylafülü elindul, mint a tank, a gyerkőcök meg lobognak utána, mint a győzelmi zászló! :lol: :lol: :lol:
(Tényleg olyan makacs, mint az öszvér? :shock: Van külön fotelje?)

Dimet!

Örülök, h. a fogad rendben (de remélem visszamentél betömetni!).
Viszont arra számíts, h. az epéd egyre rosszabb lesz terhesség alatt! Időnként ellenőriztesd!
Makka?

Jó sportolászást mindenkinek! A tali miatt meg továbbra is irigykedek ezerrel! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafi, ez csúcsszuper !!!!

Rambóka :)
Még annál is rosszabb.. Néha komolyan világgá kergetném :lol:
A szomszédok röhögnek rajtunk eleget, a kis dög rendszeresen hülyére vesz bennünket, szóval jó kis edzés a gyerekhez :lol:

Ott van neki az egész kert, nem kell neki saját fotel :lol:
A hátsó teraszon meg van ágyazva a drágának, hol a hintaágyba fészkel, hol csak úgy a kövön (persze saját takaróval :wink: )
Nem szobakutya, a házba bejönni szigorúan tilos ! (ennyit sikerült elérnünk..)

Tali : én megyek. Úgy tudom márc. 28. szerda.
mniki
 
 


Sziasztok!

lafead
Igen sajnos én is a migrénnel küzdök, már legalább 14 éve :? gyakorisága változó, az időtöl is nagyban függ, de kb. havi 2-3szor jön elő. 3-7 napig tart, ugyanúgy zaj, fény, és szag kerülő leszek olyankor, szerencsére már megtanultam kezelni, hogy ne hányjak...régen ez is volt, de most már ritkán fordul elő. Arról, hogy olyankor hogy nézek ki, jobb nem is beszélni :lol:
Gyógyszereket én is sokat kaptam már. Legutóbb felírtak hagulatjavítót meg még valamit, hogy majd ezek kombinációjától nem fog fájni.. mondva, hogy ha jó kedvem lesz nem jut eszembe hogy fáj :lol: Nem szedtem sokáig mert repülés érzésem volt, és megakadályozva, hogy esetleg kilépjek az emelti ablakon nem szedtem tovább :lol: Maradtam a jó öreg Quarelin-nél, ami persze nem szünteti meg teljesen, de legalább nem olyan erősek a görcsök. Amúgy a doki azt mondta éljek vele együtt :)

Na, hűű de sokat írtam.. :roll: Most már befogom :oops:

tyche
 
 
 


Rambóka, kedden kell visszamennem betömetni. és azóta nem fáj, vagyis nem kell (egyenlőre) gyökérkezelni. pff. az epémről meg annyit,hogy a szombati lángos műve volt. tuti. sosem eszem zsírosat. és lángost is évente egyszer. szóva, az volt a bűnös.... :? de már jobban vagyok sokkal. éhes vagyok, de ma még mindig diéta.
ja, rááltam a mérlegre. fogytam 2 kilót :( hogy örülne a dokim.....szegény gyerek. remélem neki semmi baja nem lehet!!!!viszont adimetet nem vettem be vasárnap óta. mivel nem is ettem nagyon. és semmilyen bogyót nem bírtam elviselni. elevitet is letömtem. meg a magneB6ot. így nem is tudom, szoktathatom vissza magam az adimetre...vagy ennyi nap nem számít??
macska jelentem tüzelést abbahagyta. meglebegtettem előtte a lehetőséget, hogy megsétáltathatja Niki kutyusát. rögtön lehiggadt :lol: no, persze az anticica is segített.......
ja, rátnőm mondta, hogy az orchidea iállítás nem volt nagy durranás. kevesebb virág volt, mint tavaly. és vásárolni sem lehettett olyan szépeket. ők mangalica sajtot vettek inkább :lol:

tyche, próbáltad már a flector granulátumot??? nekem speciel az bejött. tudom, a hatóanyaga nem feltétlenül migrénre való, de nekem bejött. és vmi ibuprofen hatóanyagú gyogyó is jó lehet, esetleg. de sajna próbálgatni kell.....
dimet
 
 


Minitalira megyek én is de csak szigorúan a torna után!!!!!

Apa tegnap közölte, hogy ma este elmegy a haverjaival, én meg mondtam, hogy max jövő szerdán, ma dolgunk van.... :oops:
aztán a kis drága:milyen dolgunk????

Tyche, mintha magamról olvasnék....ez szörnyű, nekem 14 éves koromban kezdődött, próbálok vele együttélni, de néha szörnyű. pláne, ha munkahelyen kap el, no koncentráció.
Egyetem alatt attól rettegtem mindig, hogy vizga közben kap el.
Végülis mázlim volt, egyszer kapott el az öt év alat, persze megbuktam, pedig tanultam rá, de képtelen voltam gondolkodni....

quarelin van nekem is, sokat nem használ....
ridol volt jó, nagyon hatott, de azt meg betiltották! :twisted:

Flector jó lenne, csak a szagától elkap a hányinger és a wc-n kötök ki néha, de amikor nem kap el, használ az is még!
Amúgy hányás után már múlogat mindig.

Minden kutyu ilyen szemtelen?
A miénk is, Jimmyke mindent megenged magának, amit nem szégyel, de még azt is, amit szégyel, mi meg megengedjük....
Vendég
 


Orchideakiállításról sajttal hazajönni! :lol:

Migrénesek!

Nálam a Nurofen Forte volt a nyerő!
Igaz nekem csak menstruációs migrénem volt és az is csak az antibogyó szedési szüneteiben, de én is majd megpusztultam. Nekem Relpaxot írtak, de nem használt semmit.

Dimet!

Úgy szokj vissza, h. 2 napig csak esti 1-et szedsz, majd reggel is felet, végül reggel is egészet.
Én is így tértem rá vissza a minapi hányókázás után. Sajnos a kihagyásnak pár borzalmas ragya az eredménye. :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hát már felsorolni sem tudnám, hogy mennyi mindent próbálgattak rajtam, hogy melyik lenne az igazi a migrénemre, de nem adom fel újra és újra kísérletezgetek :)

Kutyusokról annnyit, hogy IGEN, enyém is épp jóízüet alszik az ágyacskámban!! na, de persze nem ébresztem fel olyan kis édi :roll:

tyche
 
 
 


Nem tudjátok, hogy biokémiai terhesség esetén is kell Anti-D-t kapni ARHnegatívosnak ?

Valahonnan az rémlik, hogy 6 hét alatt nem kell, de most beparáztattam magamat.. :roll:

Elkezdtem vérezni ..
mniki
 
 


Hi!

Niki!

Van valami jó is, ahogy mondod. Nem barnázok.
Stimus ciklus lesz most.

Rambóka!

Most élesítjük a szurikat. 29. -én megyek tüszőmérésre.

Kép
lara26
 
 


Niki !Nagyon sajnálom! :cry:


Sziasztok!
Gabika ma végre Miron babával haza is mehetett a kórházból.....(Mironka jó eredményei miatt) Gondolom,majd jön hozzátok,ha lesz egy pár perce!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lara!Látom Neked meg megjött.....sajnálom! :?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
I take it easy.
Örülök, h jöttél!!!!!!!!!!!!!!
Hogy vagy?

Kép
lara26
 
 


Sziasztok

Végre itthon :) ....túl vagyunk az első fürdetésen.szopiztunk,most várjuk h szunyukáljon :lol: ,egyáltalán nem vagyok képben....vmelyik nap Kavicskával beszéltem ,tőle tudom h van még egy babánk:

Csakegy
Hatalmas grtaula a kicsi lányodhoz,jó egészséget és sok boldogságot kivánok!

Niki :cry:

puszi Mindenknek!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvannak az 5. napi eredményeim. Leírom, aztán olvasok vissza.

Íme:

FSH 6,6 IU/L
LH 8,3 IU/L
Ptolaktin 679 mIL/L
Ösztradiol 119 pml/L
Progi 1,00 nmol/L
totál tesztoszteron 3,3 nmol/L

egyedül a prolaktinra kaptam +-t. a határérték a labor szerint 25-629 között van.
Sok, tudom, de mindjárt bemásolom a régebbi eredményeket is. Ahhoz képest szerintem nagyon sokat javult. Legalábbis a prolaktin. A többit nem tudom. Véleményeket kérek!
Ja és a lényeg, dokinénik, volt pé??? Mert amikor megláttam az 1,00-s progit elkámpicsorodtam. Ez kevés nem? Vagy 5. napon folliculáris fázisban jó? a határérték 0,00-0,95 közé teszi. Reménykedek! :)

Akkor a régebbiek:
2005. szeptemberi:
5.nap:
prolactin: 1248 mIU/l
LH: 26,8 IU/l
FSH: 6,5 IU/l
Ösztradiol: 32 pg/ml
progi: 2,5 nmol/l

2003. novemberi:
22.nap: (mensi előtt 4. nap) más mértékegységek, mint az előző
prolactin: 26,3 ng/ml (a papír szerint a max 24)
LH: 20,7 mIU/ml
FSH: 8,4 mIU/ml
Ösztradiol: 52 pg/ml
progi: 1,9 ng/ml
tesztoszteron: 1,2 ng/ml


Ezek alapján az önelemzésem:
LH-FSH arány láthatóan javult!
A prolaktin is
ösztradiolt nem tudom
progi kevesebb :(
tesztoszteront se értem, mert más mértékegység. De a labor szerint határétéken belül van, bár közelít a plafonhoz.

Várom az ítéleteket! Használ nekem a metformin????

Kép
mamint
 
 


Ella!

Örülök, hogy most már minden rendben van és otthon vagytok!!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


Ella :)
Nagyon, nagyon, nagyon örülök Nektek!
Kép
Vendég
 


Dimet, szegénykém. Kitartás.

Niki, férjed nagyon aranyos! Az én szemem előtt is megjelent egy boldog házaspár kézenfogva, és egy kislány és egy kisfiú, akik rohannak a nagy kutya után a pórázzal ;)

Tükörvíz! Ez tök jó! 3 hét kecskeruta és már múlik az édességutáni vágy??? Akkor a metformin is bizti segít! Most látom csak, egész együtt mozog a tickerünk :)

Anyoo, te is nagyon sportlady lettél! ;)

Lafi! Nekem teszik a görbéd!

Lara, grat a barna mentességhez!

Ella! Képet, képet!!!! :)

Kép
mamint
 
 


Lányok, Dimet akkor tali márc. 28-án, jövő hét szerdán.

eddig jelezte hogy jön:Dimet, Mniki, Zsizsik, Lafi, Anyóka (ők torna után), Kikka, Rejo, Norka (ő az előörs)... hát nagyon remélem nem hagytam ki senkit, ha igen ezer bocsánat érte, de nagyon fáradt vagyok. kihagytam valakit? vagy valaki jön még? ha igen írjatok.

Azt is írjátok meg, kint legyen vagy bent. Jó idő lesz már jövő héten? hol legyen helyileg?
Mi a múltkor a Batthyány téren taliztunk az Angelika kávézóban, tök jó hely, csak kicsik az asztalok, 4 embernek ideális, összetolhatunk két asztalt végül is.

A másik amit nagyon szeretek, ott taliztam egyszer esperoval és Kaviccsal, az a Kosztolányi téren a Tranzit. Ezt azért ajánlanám, mert van kerthelysége is nagyon jó, bár jövő héten sztem nem lesz még jó idő, de bent is kellemes, bár kint jobb.

Írjatok légyszi melyik szimpibb, vagy hol legyen!

Hány órakor legyen lányok? Jobban mondva hánykor kezdjünk inni? :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo, az a gond, hogy nem jó a Batthyány tér, mert messze van a tornától!!!!Későn érnénk oda.....és Anyókám vidéki, neki a vonathoz is igazodnia kéne....
Kálvin tér????Ott van csomó hely a nemtom milyen utcán, Ráday???vagy hasonló, ahol végig ilyen helyek vannak.
Az jobb lenne nekünk....
Kosztolányii tér hol van :roll: :idea: szégyenlem, de passz, nem vagyok olyan régóta pesti gyerek.

Anyókám, visszajelöltem!!!!!Dorka a kalapban inkább komoly nő.... :wink:
Hogy tetszett Dorka tündérnek a Dorka tündér????

Kavics, Kandi..................i miss u

Miron baba, örülök, hogy jobban vagy és otthon vagy már!!!!Jó egészséget!!!!
Vendég
 


Ella!

Szuppi! Örülök nektek.... pussz Miron bébinek!
Vendég
 


Szia Lara!
Ezer tesztem negatív....mától szedem a duphastont!Elegem van az 50napokból!Még egy hónap closty,aztán lapar!
na pusza

Lafika!!!! :lol: Tudod Te azt! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!

Jó hogy irsz magadról. Hm...lehet nem tesz jót a closti. Olvastam valahol...hogy PCOSoknál néha sokat ront. Nemtom...persze hülye vagyok ehhez
Vendég
 


lafi nekem ráday is teljesen jó. Többiek? Kosztolányi a Budai Skálánál van.

Kép

Kép
rejo
 
 


Buda NEEEEEEEEEEEEEEEE kérlek!
Messze van a tornától!!!!!Nem érünk oda!!!!!!
Vendég
 


Ginuska!
Okoska vagy Te! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Niki!
Én úgy tudom, hogy antiD ilyenkor még nem kell, mert nincs kialakult méhlepény...
Én nem kaptam egyik alkalommal sem (én is RH- vagyok)-(kellett volna? :roll: )
Szerintem kérdezz rá Krizsánál, kiváncsi vagyok, mit mond... :?:

Rejo,
Nekem bármelyik jó. Hánykor?

Bee (Méhecske-ezentúl igy hivlak, ok? :wink: ),
Lsz. 1. cn-ra módosits a táblában, napra pontosan (inszem+14 nap) megjött... :cry: -ahogy azt tudtam előre-

Viszont!!!!szinte semmi barnázás nem volt, eddig mindig 3-4-5 nap barnázás volt mensi előtt :lol: Szerintetek lehet, hogy a Duphaston-szedés miatt? Az az érdekes, hogy mindig szuper progiszintjeim voltak 21-23. napon, Krizsa mondta, hogy az még nem biztos, hogy elég, mert közvetlenül PÉ után már jónak kell lennie a progiszintnek, nem elég 1 héttel PÉ után (???)...Szerintetek lehet, hogy ez nem volt oké és ez összefügg a barnázással? Mert ha igen, akkor a progipótlást hamarabb el kellene kezdeni, hogy a beágyazódást elősegitse...( :?: ) Mit gondoltok?

Kandika,
Nekem nem volt problémám a clostylbegit-tel, de szerintem is időszerű Nálad a lapar...

Kikka

Kép
kikka
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Andi :lol: :lol: :lol: kössz ...
Vendég
 


Jó lafi akkor marad a Ráday! remélem a többieknek is jó.

Hánykor? Mondjuk 5 órától?
Akkor talán Norka is el tud jönni!

Mondjuk nem tudom hova tudunk beülni, ha Norka hozza Bogit, ott a rádayn semmi gond nem lenne, ha már jó idő lenne, és kint lehetne ülni az utcai teraszokon, ott babakocsiban prímán ellene bogi, de bent ezek szűk és füstös helyek.

talis lányok szóljatok hozzá valami okosat.

Kép

Kép
rejo
 
 


irigylem a talis lányokat!
Vendég
 


Rejo, ott is vannak helyek, ahol nem füstös, büdös!!!!
ott már szépen elkülönítették ezeket
Vendég
 


amúgy meg nem muszáj a ráday, csak ne legyen messze a kálvin térhez, ez csak egy ötlet volt....
Vendég
 


lafi én már nem vagyok képben a szórakozóhelyekkel kapcsolatban, a ráday sztem maradjon, ott legalább van választék, egy egész utcányi! :wink: :lol: ha van nem füstös hely, akkor jó, én régen jártam ott.

Akkor helyszín sztem ott jó lesz, ha valaki nagyon nem ellenkezik.
Akkor az lesz, hogy mivel nem tudjuk - egyenlőre - hogy melyik beülős a Rádayn, ha valaki ismer ott konkrétan jó helyet akkor most szóljon, hogy valahol az utca elején talizunk, választunk egy helyet akik ott vannak, a többiek pedig telefonon kapnak értesítést, akik később jönnek, hogy hol vagyunk. Úgyhogy kérem priviben mindenkitől a mobilszámát, akiét még nem tudom!

ha valaki tud már most a ráday utcában tuti jó helyet, ami nme füstös és viszonylag tágas, szóljon, mert akkor oda fikszáljuk a találkát, az egyszerűbb lenne.

Kép

Kép
rejo
 
 


na, vagyok. igen, buda ne. nem érek oda 5re. ráday tökéletes. kifaggatom a barátnőmet, melyik jó hely és ha tud mondani egyet, akkor lefoglaltatok asztalt,hogy tuti legyen hely. hm????
remélem akkor mindenki tud jönni. de jóóóó :)
és hátha-hátha nagyon szép idő lesz!!!

ellaaaa, sziasztok!!! mindenütt jó, de legjobb...... :)

amint megtudok egy jó kis helyet, rögtön megírom. holnap délelőtt utazom. de délután jelentkezem. jobban vagyok. mínusz 2 kilóval. nem gondoltam volna, hogy valamikor nem fogok örülni mínusz 2 kilónak :? de kitisztult a szervezetem.

egyébként, babásodós lányok!!! csak így tovább a tornával!!! a torna nagyon jól beindít mindent, felspanol és a hormonoknak is jót tesz. én is ezt tettem babásodás előtt, és persze mivel kellett egy kicsit, így diétáztam fogytam.szóval, nagyon-nagyon drukkolok nektek és kívánom,hogy mindnekinek sikerüljön a baba!!!!!! és persze: szex nemcsak pé-kor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dimet
 
 


Sziasztok !

Ella :) Nagyon jó, hogy minden rendben veletek, Miron babának hatalmas puszi !

Rejo, nekem tökéletes 5-kor a Ráday (nem megyek tornázni, mert Norkával szeretnék végre megismerkedni és persze Bogit meggyömöszkölni :wink: )

Kikka, köszi a segítséget, jól tudtad :wink : Időközben kiderítettem, hogy tényleg nem adnak ilyenkor még Anti-D-t. Korábban mindig kaptam, de azok 7-9 hetes terhességek voltak.
Szerintem neked jó progid lehetett pé után is, hiszen - ha jól emlékszem - inszem napjától adják a Duphastont.
De hogy egy spontán ciklusban hogyan működik, vagy hogyan kéne :roll:
Most látom, hogy hasonló az új tickerünk :lol:

Mamint, a progeszteron teljesen jó az 5. napon. Nekem Tűű doki azt mondta, hogy 1 és 1 felett jó ! Ha 1 alatt lenne, azt jelentené, hogy előző hónapban nem volt pé.
Erről jut eszembe, fel kell hívnom az újabb terheléses vizsgálatok miatt (letelik a 3 hónap)

Kandi :(, ezek a fránya maratoni ciklusok ! Hajrá closti, vagy hajrá lapar ! Valamelyiknek most már be kell jönnie !!!

Bee, légyszíves javíts majd a táblában. Köszi !

Azt hiszem ma vagyok az 1. cn-on... tegnap este már vérezgettem, aztán éjjel indult meg a Niagara. A derekam, hasam majd leszakad, de bevallom azt hittem sokkal darabosabb lesz :oops:

mniki
 
 


Sziasztok!

Ella, örülök hogy minden rendben van Veletek és végre hazamehettetek! (kérünk képet Miron babáról! :wink: )

Mamint, a progi miatt szerintem se aggódj! (ugyanazt mondta Tűű nekem is mint Nikinek!) És örülök hogy javulnak a dolgok! :lol:

Lafi, köszi hogy kettőnk nevében kérted hogy a Kálvin tér környékén maradjunk! (én tegnap este már nem jutottam gép közelébe de a többi hely tényleg nagyon messze lenne nekünk :roll: )
Komoly hölgy?! Nem is tud olyan lenni a kis bohóc... :) A Dorka tündérnek nagyon örült, hamar túltette magát Brumi Bandi hiányán is :wink: Megrendeltem neki... Reggelre meg tiszta nátha lett megint :(
Tegnap este Apa otthon maradt? :wink: (azt már meg sem kérdezem hogy Apa hogy volt :wink: :lol: )
Ma callanetics! Kíváncsi vagyok rá hogy milyen lesz! :wink:

Kikka, ez nagyon jó hogy nem volt barnázás! De a progi-dologhoz sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, nem tudom hogy működik... :(

Szép napot mindenkinek! :D

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Párom alszik végre, enyém a gép!!!! :lol:

Csajszik egyre jobban süt a nap, remélem a remények is visszatérnek ide! :wink:
Nem azért hogy a szíveket fájdítsam, hanem hogy a remény visszatérjen: nlc-n folyamatosan pozítivat tesztelnek. :lol:

Rejo ez már nem is minitali! Halkan megkérdem: visz valaki fényképezőgépet?
Ja! Ramboka mellé tudok csatlakozni, s együtt irigykedni. :lol:
Ramboka te szopi alatt szedted a metformint? - ne haragudj, bizti mondtad... :oops:

Kincs, Niki tábla ügyben: elnézését! Kérés teljesítve!!!! Kincs én úgy csinálom a táblát, ahogy mondjátok! A tábla külön szedésére látod nem érkezett reakció. Lehet hogy azt érzik a többiek, hogy akkor külön szakadna a csapat?? Azonban most a legnagyobb méretre raktam. :lol: :lol: További fejlesztés már csak a linkelés marad. Szerintem. Kandika nincs ötleted?

Monyoka! Teljesen eltűntél!!!! Innen is, hőmérősből is.... Mi van veled? Mesélj kérlek!

Lafi így kell ezt csinálni! Igazából azt mondom, hogy ne törödj a hővel, mert az úgy sem tudod befolyásolni! Vagyis csak egy megfelelő időben elkövetett szexxel! :wink: :lol:

Mniki nem érzed úgy hogy ez a torna segített neked a babásodásban?
Most nekem nem világos valami! Én úgy tudtam hogy az AntiD-t csak egyszer kell megkapnia a nőnek! A legelső terhességnél. Ha nem tudja kihordani, akkor a vetélés után. Én már kaptam egyszer......nagy-nagy cirkusz árán.... :roll:

Dimet üldöz valami gonosz manó téged! Fogad, most meg az epe..... Remélem hamar elfelejted ezeket! Nemsokára a feléhez érsz!!! :lol:

Mamint pont ezt akartam írni mint Mniki. Én is úgy tudom, hogy a 3-5 cn-en vett vér alapján a progi 1-től felfele jó.
A többi eredményed magáért beszél! Te szedsz valamit a prolaktinre?

Kandika nem lenne jó neked is Zsizsik gyógyszere? Csak hangosan gondolkodom.....

Kikka tetszik a tickered. :lol: Úgy hívtok ahogy akartok. Már nem felületesen olvasok, így aztán minden névre hallgatok. :lol:
Azelőtt scanneltem....

Tükörvíz gratula! Csakegy is kecskerutával kezdte anno!
Ez az édességvágy még fog csökkeni. Nem is fogsz magadra ismerni! :lol: Anno nekem sem telt el úgy a nap, hogy min. egy tábla Boci, vagy Milka vagy bármi le ment volna torkomon. Most meg már 3 hete ott van kibontva egy nagy tábla Milka a konyhapulton. Nem izgat egyáltalán......

Ella végre hogy otthon vagytok! :lol: bizti nagyon szeretek bennetek, hogy ilyen hosszú ideig voltatok bennt. :wink: :twisted:

Babancs?

Még valamit szerettem volna.... na majd ha eszembe jut.

Bee
beebeey
 
 


Lányok nem megy a nagyítás. :cry: A babanet csak ennyit enged.....
Ha kivennék a C.h (ciklus hossz) című oszlopot akkor nyernék valamennyi tért.......

Ginuska látom hogy a ciklus közepén vagy! Pé-re utaló jel van e?

Jokaliza! tábla kitöltéshez szükséges adatokra lenne szükségem! Tudom, hogy cn majd később.....

S aki még szeretné a táblába kerülni..... szóljon bátran!!!

Kép

Bee
beebeey
 
 


Sziasztok!

Takarítás közben tartok egy kis pihit,és bekukkantok...

Ella!
Örülök, hogy már végre otthon vagytok, és Miron baba jól van!

Anyooka!
Callanetics szuper jó dolog, én is csináltam évekig(megjegyzem, tök jó alakot csinál), csak a hasizomgyakorlatokat babásan nem szabad csinálni,erre majd figyelj.Meg arra, hogy minden gyakorlatot maximális ismétlésszámban előszőr ne csinálj végig,mert másnapra durva izomlázad lesz,mert könnyűnek tűnnek a gyakorlatok, de a valóságban mégsem az.

Talis lányok!
Rambókával együtt én is nagyon irigyellek benneteket!Milyen jó lenne, ha közelebb laknék.
Ha esetleg lesz valakinél fényképezőgép,nem küldenétek nekem priviben képet magatokról? Légyszi, légyszi!
Így megismerhetnélek egy picit bennetek innen a távolból...
ezoterike
 
 


Bee, nagyon klassz a tábla! Szerintem ennél jobban nem kell nagyítani, olvasható így is! :wink:

Ezo, nem én fogok járni callaneticsre - sajnos, ennyiszer nem tud Apa korán hazajönni - hanem Lafi! De szerintem ő is hasznát veszi majd a tanácsaidnak! :wink:
Talira én nem tudok gépet vinni de remélem valaki hoz! (ha nem akkor a telefonommal fogok fényképezni! :wink: )
Te hogy vagy?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoookám, Dorkának jobbulást!!!!!Apa otthon maradt, még szép!!!!Na más sem kellett volna!!!!Elfáradt.............. :oops: azt kérdezte:most pihi lesz?????Mondtam, hogy igen, egy néhány napig.... :oops:
Migrén előjött............... :cry: de tán elkaptam, nem annyira erős....

Ezo, én megyek callaneticsre mától minden kedd, csütörtök, hogy végre tudjak FOGYNI, mert a diéta nem megy.Hétfő, szerda Arwen torna Anyoookámmal és Nikimmel....
Háthe ezek összességében majd segítenek....
Ja és 1x egy héten fél óra lábtaposó otthon....
Vendég
 


Sziasztok! :)

Ella, nagyon klassz, hogy már otthon lehettek! :) A képkérők soráb én is beállok! Olyan jó látni a szebnél-szebb babókat. :D

dimet, bíztató, amit a tornáról írtál. Ősz óta én is intenzíven járok, heti 4-szer (2 aerobic + 2 spinning). S idén, hogy diétázom is mellé, már fogyok is. :D (ehhehe, diéta nélkül nem ment, hiába volt a torna...)

Bee, egyelőre még az is furcsa nekem, hogy az étkezések után nem kívánok valami "édeset". De hogy még ennél is lesz "durvább" a helyzet?! :D Már várom.... (remélem, a dokinéni ír nekem Metformint)! :wink:
Egyszer majd én is szeretnék bekerülni a táblicskába, de addig nem, míg nem kezdem el szedni a csodabogyit. :)

Magamról: tegnap este, az ágyon háton fekve olyan enyhe görcs-féle volt a hasam bal alján, mint a mensi. :shock: Nem gondolnám, hogy pé... csak reménykedem. Csak ma este jutok a PG/53 testeremhez, megnézem, mit mutat. Tudom, hogy az bőőőőven nem mérvadó, de hátha...
Egyébként régebben nem is figyeltem ennyire magam... lehet, hogy most már minden kis görcsöcskére túúúúlságosan odafigyelek. Ez sem jó. :(

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 



Lafi!

Bocsi, akkor félreértettem,Te fogsz járni callaneticsre.Biztos segíteni fog a fogyásban, én akkor voltam csúcsformámban, mikor csináltam.62 kilóról 53-ra mentem le vele.Aztán utána ellustultam, és a kilók szép lassan visszavánszorogtak :oops:
Majd számolj be róla milyen volt,jó??

Bee!
Én is mindig szerettem volna bekerülni a táblicskuba, csak sajna azt se tudom mikor kezdtem a metformint, meg azt se pontosan, hogy mikor teszteltem pozitívat... :oops: Dátumokat sosem bírtam megjegyezni, még a férjemet se tudom mikor ismertem meg, ő meg keni vágja még azt is, hogy hol, és hány óra hány perckor randiztunk először :lol: :lol:

Tükörvíz!
Azért abban a Pg53-ban szerintem a Pco-sok nem igazán bízhatnak, nekem volt, hogy egy hónapban 5x is mutatott peteérést,sőt állítólag még férfiaknál is mutat. :lol:
ezoterike
 
 


Tyche! :lol: :lol:

de ebből még bármi lehet! :lol: Szép, kiegyensúlyozott görbe! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Hi!

Tyche!

Ne legyél nagyon elfogult a görbéddel, lesz ez még cifrább is (lemegy, aztán jóóóóóóóóó sokáig fenn marad!!!
Orvos ügyileg mi van veled?

Kép
lara26
 
 


Andi!

Lehet, h a lapar hiányzik a repertoárból? :?

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Ünnepélyesen megígérem, hogy megírom a szülést is, de most csak gyorsan bejelentkeznék :) (kikészített a kórház és az állandó vesegörcsök a szülés előtt, csak most, hogy hazajöttünk kezdem összeszedni magam)

Itt egy kép Lilláról:
Kép

Tündéri baba, eszik - alszik, alig sír, éjjel is nyugodt (kivéve tegnap mert hülye fejjel bablevest ettem és szegényt teljesen kiütötte :( )

Ja... és tök fura, mert alvás után állandóan hipózok... még soha életben nem hipóztam de úgy látom a szoptatás szépen leviszi a cukrom... (mondjuk napi 1 liter kecskerutát iszok mellette, lehet, hogy az is kavar...). Most 2 pofára nyomom az édességet... és megvolt a somlóim is a kórházban :)

Na majd még jövök csak egyszerűen se erőm se kedvem a gép elé ülni...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?