Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Lara holnap tesztelsz?Remélem szép nap lesz!! Görbéd van megmutizod??

Kikka azért addig amíg nincs mensi ..tudod! Te mértél hőt?

Niki semmi ötletem :(

Babancs bízom benne, hogy minden okés veletek!!! Tudsz vkivel üzenni nekünk,hogy ne izguljunk?

Lafi :? nem tudok semmi okosat, Tűű profi,nem? esetleg másik endokrinológust meglátogathat...

Nóra1 Okr merre vagytok???????? jelentkezzetek!!és a többiek is!!

Minden topikon potyognak a zebrák csak itt nem :cry: :x :evil: mi van velünk?
Vendég
 


Niki!

Én csak a saját példámból tudok Neked ötletet adni.Szóval:
Mivel már volt vetélésem egyszer nagyon régen, ezért a mostani babaproject előtt férjemmel együtt (ez fontos!) beadattuk magunknak a Gynevacot.Segít kivédeni a vetélést, és egy évig tart a hatása!!
Másik: mivel én mindig barnáztam mensi előtt, erre az interneten olvastam babás fórumokon, hogy sokaknál bevált a Rutascorbin , mint magzatmegtartó.Mikor elkezdtem barnázni, elkezdtem egyidőben ebből is 2x1-et szedni, mert egy munkatársamnak ez elmulasztotta az örökös barnázását(ő egy hónapig szedte.)Gondoltam, ha nem vagyok babás, talán a barnázásra hatni fog.
aztán a barna elmúlt tőle,de mensi sehol, illetve nagyon pici barna volt még,na ekkor teszteltem és pozitív lett.
Szóval Nekem ez a két dolog jött be a metformin mellet pluszban.(Ja, és még a Premens-t is szedtem.)Ez akkor 3.

Remélem tudtam valamit segíteni.


Lafi!
Barátnőd problémájához annyit, hogy nálam se bizonyítottak IR-t, a diab doki mégis felírta a metformint, mert ő azt mondta, hogy a PCO gyógyszere a metformin ebben az esetben is.És nálam bevált.
Barátnődnek esetleg keresnie kéne egy másik dokit, vagy valahogy Tűű-t rávenni, hogy mégiscsak tegyenek egy próbát.
ezoterike
 
 


Kincs!

Nincs görbém. Nem akartam vele foglalkozni. LH tesztet használtam, párom figyelmeztetésére.
Honnan jöttél rá, h tesztelek holnap? :roll: :D
Igen holnap tesztelek, mert ez a mensi dolog engem rendesen szivat.
Már 2 ciklusom volt ami csak 24 napig tartott. Hát lehet így élni?
Szóval holnap tesztelek, délután jövök a szokványos egy csíkosom hírével (nem érzem, h mást tudnék produkálni).

Párom mai aranyköpése: az a biztos egészséges baba amit már a kezében tart az ember.

Kép
lara26
 
 

 
 

Lara!
Háát csak úúúgy rájöttem :lol: :D
Délután :shock: :shock: szted kibírjuk addig??
azért reménykedek! ha eddig a mensid gyorsabb volt :wink:
esetleg egy sms-t dobhatsz!
Vendég
 


Lara, holnapra egy nagy kalappal !!!

Lafi, ezek szerint volt pé-d, vagy rosszul értelmezem ??

Joka, én most nagyjából végigfeküdtem 2 hetet, mert március 5-tól szabin voltam a kézműtétem miatt.
Bevallom, én nem hiszek a fekvésben még lombik után sem (nekem sem javasolta a dokim soha, csak a kímélő életmódot), persze más lenne a helyzet, ha pl. vérzés miatt kéne feküdni, úgy, mint tavaly.
Tényleg nehéz, hogy mi segíthet, mi nem...

Ezoterike, mi nem adattuk be a Gynevacot, bár felírattam a körzetivel. Valahogy nagyon ódzkodom tőle :roll:

A Rutascorbin viszont tényleg jó ötlet !!!

E vitamint szedtem kb. 12 napig, azt hiszem azt a férjemnek is fogom adni és elküldöm spermavizsgálatra.
mniki
 
 


babancs, most olvasom még amit írtál. remélem nem lesz semmi baj!!!
jaj, ma miért van ilyen rossz nap??
nekem meg kiállt az érzéstelenítő, és visszajött a fájdalom...nem úszom meg a gyökérkezelést :?
hasam is fáj. nem babaügyileg, hanem rossz gyomor-ügyileg...... :?
tele van a tököm a fogfájással...
dimet
 
 


Nikim,mégegyszer nagyob sajnálom, nem tudok, mit mondani...

amúgy igen, elvileg volt pé. Tegnap és ma reggel ugyanolyan erősségűek voltak a csíkok.
Nem mentem tornázni, mivel itthon voltam ma, nem volt kedvem elmenni, viszont itthon csináltam a gyakorlatokat!

Gynevac mire való?

csajok, köszi az eddigi tippeket, ha valakinek van még, kérlek írjátok le!
Köszi
Vendég
 



Kép
lara26
 
 


Pár hete nem tudtam olvasni a topic-ot a meló miatt. Te jó ég! Mennyi minden történt! A férjem viszont bele-beleolvasott, és tudósított a megszületett babákról és az új kismamiról. Annyira jó volt olvasni! Annyira csak gratulálni szerettem volna mindenkinek! Ez pofátlanul igazságtalan!!! Drága Mniki! Nem tudok mit tanácsolni. Esetleg mégis megpróbálni a gynevac-ot??? Kérlek, ne add fel!!!

Ella! Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz! Remélem, már minden rendben Vele!

Csakegy! Gratulálok a nem is olyan kicsi lányodhoz! Jól megleptél minket... Túlvagy már a jól megérdemelt kórházi somlóidon???

Dimet! Egy cuki kislány? Hmmm...

Ezo! Kívánom, hogy ilyen szófogadó legyen a kisfiad a későbbiekben is!

Valaki átterelhetne néhány zebrát a többi topic környékéről...
brendon
 
 


Brendon!

Én vagyok még 2 másik topikban hátha... de eddig nem sok sikerrel jártam.
Jó-jó tudom, h a hiba az én készülékemben van. :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok! Bejelentkeztem a TŰŰ dokihoz - micsoda név! :) -, de sajnos csak május végére kaptam időpontot, azt is azért, mert valaki lemondta. Mondanátok valamit róla, ha ismeritek?
Kérdezte a Teri nevű hölgy, aki felvette a telefont, hogy milyen leleteim vannak. Sajnos csak nagyon régi (tavaly nyári) leleteim vannak. Azt mondta, azért vigyek mindent. Arra gondoltam, h elmegyek a körzetihez, és csináltatok vérképet, meg ilyenek, hátha ezzel gyorsítom a dolgot. Szerintetek érdemes "előre dolgozni"? Illetve mit tanácsoltok, mit nézessek meg, ami segít majd az endokrinológusnak?
pandur
 
 


Pandur!Az nagyon jó,hogy sikerült bejelentkezned!!!!!
Tűű doki profi, nagyon szimpi és kedves dokibácsi, mindent megtesz a betegekért!!!!!
Vigyél leleteket, amid csak van, nem baj, ha régi.
Ha esetleg utközben lenne mensi, nem ártana 3.napi vérvétel sem különféle hormonokat megnézetni, t3,t4....stb.
Nődokid tudni fogja!
Vendég
 


Szió!

:cry:Nem akarom elhinnni, ilyen nincs lányok! :cry:

Kikka!
Annyira sajnálom...bár...talán amig nincs piri, nincs minden veszve. Sajnos tudom mit érzel. Soxor kérdem én is magamtól, hogy van még valami amit tehetnék? Mi 3,5 éve akarjuk a kisbabát....és NEM VAGYOK HAJLANDÓ FELADNI! Gondolj te is erre, maradj pozitív. És...igyekezzetek most egy ideig nem "babagyártani", hanem csak egyszerűen élvezni az életet együtt. Szükségetek van erre ...és a csoda általában épp akkor látogat :wink: amikor nem várjuk :)

Niki!
Annyira, de annyira nincs igazság! De ...te is fogadd meg a tanácsom...és kérve kérlek..NE ADD FEL!! Lehet az ok pszihikai is...erre a pihi, relax a megoldás. Nagy nagy ölelést küldök most neked....baráti ölelést. Hátha segít.

Lara!
Várom a holnapi zebrás hírt!! Kötelező :lol:

Babancs drága!
Sokat gondolok rád, remélem nem lesz semmi baj és csak vaklárma az egész. Drukk +++ És küldöm az ölelést neked..nektek is.

Pusszi!
Vendég
 


Rólam: Gynevac...1. szurin tul vagyok. Remélem ez a csodaszer majd segit. Sokan ajánlották.
Vendég
 


BACKA ?????????
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mniki elég paff lettem..... :cry: De ahogy Ginuska mondta: kérlek ne add fel! Nagy sajnálatomra ki is vettem a táblából .... cn-et meg nem tudtam, de majd szólsz. Kiváncsi vagyok hogy mit tud erre mondani a Krizsa doki.

Kikka azért egy amíg menzi addig várj még kérlek.

Dimet mi van veled??? tele voltál enerdzsivel, most meg minden bajod...... Unokatesóm pár hét múlva szül, s neki is fáj a foga. De ő mondott egy számomra meglepő dolgot: szülés előtt szokott a kismamiknak igazodni (??) a fogsora. Olyan hihetetlen.

Lafi most megnyugodtam. :lol: Egy cipőbe jártunk. Nekem is szent meggyőződésem (volt!!) hogy ha magas a hőm, akkor azonnal ugrok apára. No most ebbe beleuntam, s akkor ugrottam amikor ugorhatnékom támadt. :lol: Lett is eredménye....

Pogi (tábla OK! :lol: ) és Zsizsik gratula az új ciklushoz!! Zsizsik miért fejlődnél vissza? Csak pozítivan!!!

Zsuzska: igen! A barnázás többek között a PCO miatt van. Ha nem jó az LH-FSH arányod, meg a sok kis ciszta, akkor tényleg PCO.

Pandur májusig mindent eltudsz intézni. Egy hormonprofilt, meg ahogy Lafi írta pajzsmirigyes hormonokat nézessétek meg!

Babancs hát nem egyszerű a terhességed. Eddig tanultál mint a güzű most meg kórház. :roll:

Talis lányok! Érezzétek jól magatokat! Remélem másnap tök jó kedvetek lesz! S kérlek benneteket, hogy pár szót azért írjatok a taliról!!!

Lara egy pozítiv teszt, s itt pozítiv hangulat.... :wink: :lol:

Brendon te hogy vagy?

Csakegy apuka nem olvasod a topikot? Mert ha igen, akkor tudsz képet felrakni?

S a tábla! No hátha ma jobb formába vagyok!!!!
(Ha valakinek még kell javítani kérem hogy nyugodtan szóljon!!)

Kép
beebeey
 
 


Elküldtem a hsz-et mert hosszúnak találtam! :lol:

Magamról: ma kellőképpen felidegeltem magam, s érzem is. :roll: Olyan menzis érzésem van.... Remélem elmúlik a francba.

Várom a zebrákat!!!!

További kellemes estét!

Bee

ui: bocsánat, de a privikre holnap válaszolok.
beebeey
 
 


Beeeeeeeeee, nagyon jó a tábla, minden és mindenki rajta van.Ügyi vagy.
Ne izgulj!!!!
Vendég
 


Woww...szép a tábla !

Grat
Vendég
 


Ennyi rossz hír mára... :(

Babancs, drukkolok hogy ne legyen semmi baj a babáddal és ne kelljen még kikapni! Tudod, tévedhetnek - lásd Csakegynél!

Niki, sajnos nem tudok okosságot mondani Neked :( Csak annyit, hogy Ne add fel!!! Gynevacot lehet hogy mégis érdemes lenne beadatni... Miért nem bízol benne? (mi is most gondolkodunk a dolgon hogy beadatjuk, ezért is érdekelne az "ellenvéleményed")

Kikka, amíg nincs Pirinéni addig én azért még szorítok ám Neked! :wink:

Lara, holnapi teszthez drukk! Valakinek üzend meg az eredményt! Nem bírjuk már a feszültséget... :wink:

Lafi, Te kis szorgalmas! :wink: Én nem tornáztam itthon :oops: De szerdán megyek! :P

Bee, ne idegeskedj! Vigyázz a babára! (tudod, lexarom tabletta, sok-sok) :wink:
A tábla szuper, nagyon ügyi vagy!!! :lol:

Backa?!

Ginuska, remélem segít a szuri! És maradj ilyen pozitív! :wink:

Ezo, Te sem írtál magadról! Hogy vagy?

Mamint?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoookám, el sem tudod képzelni, milyen szorgalmas vagyok!
Szóval egy csomó feladatot a relax kivételével megcsináltam kb 30-35 perc. Aztán 20 percig lábtaposóztam!
Úgy leizzadtam és kifáradtam, mint a fene, de nagyon jól esett!
Aztán gyantagépet elővettem és most nagyon tuti a lábinkóm!!!! :oops:
Vendég
 


Anyooka, Lafi titeket is sok szeretettel várunk szerdán 28-án!! Norka én mindenképpen odamegyek korábban hogy tudjunk találkozni, ha a többiek nem is tudnak korán jönni meló miatt. lányok hol találkozzunk?? kültér vagy beltér?

Lafi azért vegyük észre ezen a szar napon a jó híreket is, gratulálok a szép, izomzatos PÉ-hez, remélem egy szép, izomzatos baba lesz belőle!!! :lol: és Bibinek igaza van, az ember lánya ilyenkor kívánósabb...hmm, azé nem hülye ez a természet, még ha ezen a napon nem is értjük mit-miért csinál.

Nikikém egy dolog jutott eszembe, relaxációs tanfolyam, ami esetleg segíthetne. Segít azon is, hogy az ember nyugodt és türelmes tudjon maradni, vagy legalábbis el tudja viselni a hónapokat egymás után, ha nem jön a baba, és sokszor magában a teherbeesésben is segít. és abszolút kockázatmentes. én jártam közvetlen Johanna előtt. a tanfolyás alatt lettem terhes, persze lehet nem függ össze.

végigolvastam mindent, de nem emlékszem már többre.

Kép

Kép
rejo
 
 


Jaj Drágák! Annyira szomorú vagyok! Nem jó ez így! Mintha gödörbe került volna a topik. Remélem ez a legalja, és innen csak felfelé van!

Niki, ha lesz egy kis energiám, és időm, elküldöm neked is annak az orvosnak a nevét, elérhetőségét, akit Backának ajánlottam! Holnap, holnapután. Ígérem! Ha elfelejteném, írj pü-t!

Kikka, kitartást!

Babancs! Neked is!

Anyoo, köszi, megvagyok, csak nehéz napom volt. Holnap is az lesz. :)
Szerdán jövök talán a hormon erdményekkel.

Kép
mamint
 
 


Kikka +++++++++ !!!!

Mamint, várom a pü-t, köszönöm !

Lafikám, nagyon ügyes vagy, hogy tornáztál, szépítkeztél.. hmm, meg sem merem kérdezni este mi volt a programotok :lol: :wink:
Hőd hogy áll ?

Anyoo, a Gynevactól azért ódzkodok, mert gyakran okoz a szuri gyulladást a beadás helyén. Egyébként sok mindent bevállalok, de vannak olyan hüvelykúppok, fürdőterápiák, amivel szintén jó eredményt lehet elérni.

Bee, majd a pozitív teszt idejét is töröld, lsz. Köszönöm !!
Egyébként szuper a táblicsku !

Köszönöm mindenkinek a vígasztalást és a tanácsokat !
mniki
 
 


Nikim, hogy vagy?

Hőm:
érdekes nagyon.....lh-teszt reggelén azaz tegnapelőtt 36,5-ről felment 36,6-ra majd tegnap 36,7-re amikor is ismét lh + volt, ma reggelre meg csak 36,4....asszem vagy az lh-tesztek voltak rosszak, vagy a hőmérő, vagy az én hőm....
közben egész nap 37 felett vagyok, most is égek mint a Reichstag....
szóval nem értek én már semmit sem.....

Nem tudom, ez most mit jelent....
Vendég
 


Sziasztok!

Gynevac ügyben szeretném megosztani a tapasztalataimat: Szeptemberben adattuk be a férjemmel, előtte minden menstruáció elmúltával gombás fertőzés jelentkezett nálam, amiből nem tudtak kikezelni. Ez a szexuális életünkre is rányomta a bélyegét. Viszont amióta beadattuk, egyszer sem jöttek elő a tünetek. Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek, egyedüli kellemetlenség, hogy 1-2 napig izomlázszerű érzés van a szúrás helyén.

Meg vannak a 3 hónapos kontroll eredményei, ma megyek Tűű-höz. Sk elemzésem szerint még mindig nincs megfelelő peteérésem, de a tesztoszteronszintem már nincs az egekben, hanem a normál tartományban van! Egy valami azonban elszomorít az ösztradiol értéke 0 - ez azért nem túl jó a 19. cn-i vérvételnél (bárcsak tévednék). :(

Sajnos a diétát még mindig nem tudom tartani (akaratgyengeség + lustaság + időhiány), hogy őszinte legyek nem túl sokat főzőcskézek itthon, a férjem is és én is a mh-en eszünk, így viszont nehéz tartani a GI-t. Arra gondoltam, hogy kiszállítós cégek GI diétás menüjét kipróbálom. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?
lyutka
 
 


Sziasztok!

Az eredmény egy szokásos egy csíkos :(

Kép
lara26
 
 


Niki!
Jól vagy? tegnap vártam, hogy jelentkezz :cry: (ma is lehet... :wink: )

Babancs!
Szorítok, az nem biztos, hogy baj, ha kicsit kisebb a baba...

Lányok!
Jobban vagyok :) Eldöntöttem, hogy nem foglalkozom görcsösen a babázással, tornázni, fodrászhoz, barátnőzni megyek... :wink: Ja, és olvasni fogok kicsit többet (megvettem Coelho új könyvét)
Ha nem akar jönni a bébi, akkor aztán fejenállhatok és varázsigéket mondogathatok esténként, akkor sem fog :roll: Ha nem, hát nem!

Ja, a Gynevac- én is időnként (1-2 évente) csinálok egy kúrát -eddig férjem nélkül csináltam- és abszolút segített, Lyutkához hasonlóan elmúlt a visszatérő ilyen-olyan fertőzésem... Szerintem jó dolog...

Anyóka, Lafi, Lara
Szurkolok Nektek, PÉ, PÉ, baba, baba,... (előbb utóbb :wink: ?)

Lara,
Te nem tesztelsz?

Kikka

Kép
kikka
 
 


Lara :( :( :(

Lyutka, köszi, hogy megosztottad a Gynevacos tapasztalatodat !

Lafi, megvagyok, tegnap jól kibőgtem magam, a férjemmel sokat gondolkoztunk hogyan tovább. Neki is vannak jó ötletei, úgyhogy jelenleg nagyon várom, hogy megjöjjön. Barnázok és görcsölök rendesen, remélem legkésőbb csütörtökön mensi lesz !
mniki
 
 


Lara! :(

Mniki, ne szomorkodj!
lyutka
 
 


szisztok.


csakegy fogadd az en gratulaciomat is.
sok sok boldogsagot a kibovult kis csaladnak.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Nálatok is olyan sz.. idő van?Nálunk esik a hó, persze nagy része elolvad, így marad a latyak, még szerencs, hogy nem kell mennem sehova.

Lara!
Azért ez a tesz még nem volt korai?Hátha...

Kikka!
Drukkolok,de minél előbb jelentkezz azzal a + teszttel!

Niki!
A szuritól ne aggódj, nálunk semmi gond nem volt, persze gondolom attól is függ, ki hogy adja be, de én úgy voltam vele, hogy minden sz...rt kipróbáltam (sok van még, amit ide pl. le sem írtam), csak hogy végre legyen babám.

Anyooka!
Köszi a hiányolást, mi jól vagyunk.Megfigyeltem, hogy picurkám mikor itt vagyok a gép előtt, odabenn randalírozni kezd :D .
Most vagy tetszik neki a net, vagy nem... :lol:
ezoterike
 
 


Rambóka, naggggggggggyon köszönöm az infót!Kezdek képben lenni!!!!!
Vendég
 


Hááát, lányok, ez a mai nap sem valami fényes... :( és még az idő is elszomorító.

Lara, én is abban bízok, hogy esetleg korán teszteltél! Hátha...

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ezt a Gynevacot bármikor be lehet adatni? Pontosabban le kell állni akkor/közben a babagyártással? És előtte kell vizsgálat/kezelés hogy van-e fertőzés vagy nem?

Itt is piszok rossz idő van...grrrrr...csurom víz a gatyám, állandóan felszívja a büdös-koszos vizet...

Szeretnék majd én is felkerülni a táblicskuba...maaajd, most még nem...majd ha saját-önálló mensit produkáltam :D 8) ...

Szép napot mindenkinek!

Gy.
jokaliza
 
 


helyzetjelentés: fogfájás elmúlt, nem kellett visszamennem gyökérkezeltetni!! éljen.
viszont gyomorfájásom átment epegörcsbe...... :? szarul vagyok, enni nem nagyon ettem. mondjuk vasi óta alig ettem, csak ilyen epe diétásat :? de ma a legrosszabb......tuti epe, nem a baba miatt görcsöl. nem már volt epegörcösm, meg epehólyag gyulladásom. családi örökség :? remélem a baba jól van, és nem szenved annyira velem :?

niki??? kikka?? jól vagytok? leszámítva a szomorú időt. többiek??
Lara, sajnálom :( :( :(
baszsus, vmi jó hírt mondjon már vki!!!!!!!!!!!!!
dimet
 
 


Hi!

Reggel a párom írta az eredményt.

Szerintem nekem menzesz csalogató tesztem van.
Én annyira nem sopánkodok, de jó lett volna, ha sikerül.
Ma már ám az 1. cn-n vagyok. 04:50 körül teszteltem és rá kb. 1-2 óra múlva látványosan az új ciklusba léptem. :D

Kép
lara26
 
 


Dimet!
Jó hír!!! :lol:
Már csak négyet kell aludni és hétvége!!!

Kép
lara26
 
 


dimet, epegörcs??? Jujj... nem mész vele dokihoz? Már csak a baba miatt is.
Viszont a fogaddal kapcsolatban jó hírek vannak! :)

Jó (jobb) hírrel nem szolgálhatok... én, személy szerint. :( De hátha valaki más, esetleg...

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


ááá, nem. babamentes állapotban is csak a diéta és sok folyadék segít.
dimet
 
 


Szióókaa!

Lara :? de örülök,hogy jól viseled! Spontán hónap jön???

Dimet jobbulást!

Lafi remélem pé-d volt!! ( a fránya lh-tesz becsaphat minket pco-sokat :( :? :( )

Mniki Kikka jó olvasni a bizakodó soraitok!
Sztem a topikon 2008-ban születik a legtöbb baba!! :D :wink: az idén zebrásodik mindenki jövőre meg potyognak a babák!

Bebeey!! Ma a17cn vagyok!! javítol?? kössssz!
Lányok a táblicskut lehetne kettőbbe szedni ?babások és várakozók?? és akkor nagyobb is lehetne és átláthatóbb....

Szép napot !

Backa?? Pogi?? Okr??Nóra?? Alice??Szisza?? és mások?? Kavicska te is hiányzol!!!!
Vendég
 


Kincs!

Spontán hónap volt.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?! :(

Lafi, torna, szépítkezés tegnap este... :lol: Ez tuti PÉ volt! :wink: Nyugi, hőd is fel fog menni, szerintem már holnap reggelre!

Kikka, ez az, csak lazán és tuti akkor fog jönni a gólya amikor már egyáltalán nem foglalkozol a baba-dologgal! Pihizz, barátnőzz, szórakozz! :)

Niki drukk hogy mihamarabb megjöjjön! A szurit mi valószínűleg beadatjuk, az a pár napos fájdalom a helyén nem tántorít el!

Lara, :(

Ezo, Dorka is mindig randalírozott a pocimban ha leültem a gép elé! Lehet hogy valamiért nem szeretik?!

Dimet, jobbulást! A mi családunk is epés, tudom milyen :evil: De legalább a fogaddal nem kell többet szenvedned! Ez is jó hír! :wink:

Mamint, holnap lesz meg az eredményed, ugye?!

Monyoka, Veled mi a helyzet? Régen jártál már felénk!

Pussz mindenkinek és jó éjszakát! :D

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Helloka!

Nem tűntem el végleg ám, olvasgattalak titeket, csak a rossz kedv letelepedett rám is...hja és a migrén is...

Jó éjt, és szép álmikát!

tyche
 
 
 


derűs szép reggelt és napot mindenkinek

Anyoooka, torna????ma ismét felhúztam a tornacipőm, de hoztam ragtapaszt. :wink:
Hőm:36,75!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Végre feljebb ment!

Tyche, te is migrénes vagy?Szegény!Mennyi időnként jön elő?Neked is kell sötétség és túl hangosan beszél olyankor mindenki?És másnap néha nem emlékszel a tegnapra?És mennyi ideig tart?
Én nagyon migrénes vagyok...a fentiek a tünteteim, gyakran jön és sokáig tart.
néha még hányok is.....
és úgy nézek ki, mint egy mosott sz....r.
semmi nem haszmál, pedig már annyi gyógyit kipróbáltam.
bár ha időben elkapom, akkor jó, de nem mindig kapom el.... :twisted:

Niki?

Kavicska, Kandi hiányoztok.....
Vendég
 


Jó reggelt !

Lafi :) Dobjál egy görbét is, hagy lássam a változást !! Nagyon szépen alakulsz !!
Tornázni nem tudom mikor megyek majd, mert a kezem nem az igazi :( de az is lehet, hogy hétfőn elmegyek, csak kihagyok egy-két gyakorlatot.

Dimet :( Jobbulást, diétázgass és szerintem ne menjél dolgozni :)

Lara, az tök jó, hogy barnázás nélkül indul a mensid ! Mi a terv a mostani ciklusra ?

Kikka :)
Mamint elküldte nekem Fülöp doki elérhetőségét, úgyhogy ne keresgélj :wink: Jó volt tegnap beszélni, jövő héten majd személyesen is !!


Tegnap így szólt hozzám a férjem este :
"ne szomorkodj drágám, meglátod hamarosan lesz kisbabánk, majd még egy :) és pár év múlva amíg mi kézenfogva sétálunk, a gyerekek pórázon sétáltatják Bugsyt"

persze bőgtem, mint a záporeső, ami végül röhögésbe fulladt, ugyanis Bugsy, a "véreb" Basset Hound kutyánk nem "kispályás" a közel 30 kg-os testével.. elképzeltem ahogy a két gyerek pórázon vezeti a kutyát :lol: :lol: :lol:

Bevallom, tetszik ez a jövőkép :wink:
mniki
 
 


hagy lássam helyett HOGY lássam-ot akartam írni :oops:
mniki
 
 


niki, így kell hozzáálni. ám nehéz lehet....
hát, itthon vagok. a héten nem is megyek már melózni. igaz le kell utaznom szegedre a doktorim miatt...na,mindegy.

akkor csajok,mikor lesz tali??? és ki jön???
nekem a jövő hét bármikor jó.
dimet
 
 


Sziasztok!

Niki, nagyon tetszett, amit írtál magadról, magatokról! :) Örülök, hogy így gondolkodsz a dolgaidról. :wink:

Jó lenne, ha itt a topikon is kisütne kicsit a napocska, na meg az égen is!

dimet, jó, hogy otthon maradhatsz. Szeged pedig már nincs annyira messze (időben) Bp-től, autópályán nincs 2 óra az út. :)

Hát lányok, magamról csak annyit mondhatok, hogy mióta idetaláltam erre a topikra, teljesen "lenyugodtam", főleg baba-ügyben. Nem vagyok már fiatal (30 leszek aug-ban), de úgy érzem, van még időm arra, hogy "rendbe tegyem magam", és csak utána babásodjak.
Már kb. 3 hete iszom a kecskeruta-teát, amíg nem írják fel a Metformint. Azt vettem észre magamon, hogy nem kívánom annyira az édességet már - pedig nagyon édesszájú vagyok! :)
És már nagyon-nagyon várom, hogy elkezdhessem a "csodabogyit" szedni - ha ápr. elején felírja (remélem!) az endo-dokinéni. :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Lafi, megyek tornázni! :lol: Tornacipő, ajaj... :wink:
Látod hogy feljebb ment a hőd! :) Mutizol egy görbét?

Niki, férjed nagyon aranyos lehetett! Elképzeltem a gyerekeket a nagy kutyával :lol: Remélem hogy mielőbb be is teljesedik!

Mamint, eredményeid?

Backa?!

Kandika, Kavicska nekem is hiányzik...

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?