Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyorsan dobok egy-két képet a tegnapi napról :D


Közös kölesgolyó evészet
Kép
Kép

Nolcsi elmélyülten játszik
Kép

Csatlakozik Márk....
Kép

.....majd Leon is
Kép

Kép
Kép

Ekkora kupi csináltak :oops:
Kép

Közös esti hempergőzés Tigrissel
Kép

Tigris és Leon
Kép

Leon így szeret hintaszarvasozni
Kép

Duda!
Nati nagyon helyes a székben várakozva és milyen hosszú már a haja! :D
Esés :( :( :(
Remélem már jobban vagy!

Emese, Évi!
Köszi a Hajni számát, hívtam, de nem vette fel :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

CICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ugye ott lesz csütörtökön a cicmic is???? :oops: :oops:

Ja és mellékesen édesek a gyerkőcök is :wink: :oops: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Leon jófej azon a szarvason...
Ezek a képek nálatok készültek???
Előre szólok hogy Léna is imádja ezt az ikeás szarvast...
az Ikeában letol róla mindenkit :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 

 
 

Nyúlné!

Köszi megkaptam! :D

Barbi!
Nagyon helyesek a gyerkőcök, Rékacsalád is :D.
A berendezésen nekem is megakadt a szemem, szeretem ezt a stílust!
(A sárga fal különösen :wink: )

ayse
 
 


Megann!
Igen, itt lesz :wink:
Sőt, ha akarod, áthozom öcsém cicáját a szomszédból, aki extra barátságos. Csak ő tiszta fekete.
A miénk annyira nem barátságos, mármint nem dörgölőzik mindenkihez. De nem karmol, vagy ilyesmi.
Az utolsó 3 kép készült a fiúk szobájában, a többi barátnőméknél, az ő házukban.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Oké, a világoskék fal is szuper!
Akár lehetne gy lakáson belül is a két kép!

ayse
 
 


Barbi,
Nagyon helyesek a fiúk és az egyszem kislány is! :) Úgy látszik a kölesgolyó bejön minden gyereknek! :)
Leon nem is néz ki picinek közöttük, sőt tök jól eljátszik már a nagyobbakkal! :wink:
A kupi nem meglepő. :) A berendezés nekem is tetszik! :)
Leon nagyon édes a hintaszarvason. :)

Ayse,
Mi az a margarincsipetke? :oops: :oops:

Duda, Megann,
Ez a nap (vagyis, ami a múlt héten volt) már tényleg fog! Daninak is egész jó színe lett a hétvégén. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
A sajt (egybesült fasírt, rakottkrumpli, Janssen úr megkísértése) tetejére szoktam tenni pár icipici margarindarabot, ettől szebben pirul. Nem sokat, mivel kalóriadús, csak egy pár csipetnyit.

És hogy mi a Jansen úr megkísértése? Na az is egy jó kis étel a svéd svédasztalok elengedhetetlen tartozéka és szintén gyors!

Ha eléggé felcsigáztam az érdeklődést, szóljatok, és holnap leírom (szintén családi kedvenc, Lili is eszi).
Most viszont lehanyatlok, mert iszonyatosan fáj a hátam, minden eddiginél jobban. A férjem pedig egy gyógykrémes masszázst ígért! :D

ayse
 
 


Kuha! :D

Köszi a számot, mindjárt írok neki.
Jók a receptek!

Benianyu!

Spenót :D Ma spenótos rakott tésztát csináltam:

Főtt spenótot összekeverni egy kis zúzott fokhagymával. Túrót kevés tejföllel, tojással, sonka vagy bacondarabokkal, sóval, szerecsendióval, zúzott fokhagymával összekeverni. Lasagna- lapokat rétegesen lerakni tepsibe: tészta, spenót, túrós krém, tészta, a tetejére darabolt paradicsom(konzerv) bazsalikommal, snidlinggel ízesítve, reszelt sajt, szalonnaszeletek. Megsütni sütőben. Nagyon finom, azok is szokták szeretni, akik egyébként nem szeretik a spenótot.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ayse!

JHmmmmmmmmmmmm masszázs...és még gyógy is...ez csakis jó lehet 8) 8) 8) 8)

Nem tudom de hirtelen annyira elkezdett fájni a fejem...de miért..nekem nagyon ritkán szokott...
Lehet hogy nem kellett volna befalnom Anyátok közt alatt egy doboz csokit??????? :roll: :roll: :roll:

Barbi!

Jaj nagyon hálás lennék ha simogathatnék egy kiscicát..feketeség nem gond :wink:
De természetesen a vendégeidre bizom hogy lesz e macsek a közelben..(pl kisbabás anyuka lesz????), mert természetesen ők az elsők...hogy nehogy nekik probléma legyen....
Én meg majd reménykedem hogy a folyosón összeakadjak a barátságos cicával (is) :wink: :wink:

Beszélt valaki este Totkával, hogy hogy van, vagy ilyesmi???? :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse! :D

Ne csigázz ezzel a Janssen úrrral!

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Barbi! :D

Akkor mégis lesz tali? :oops: Már nem tudom követni az eseményeket.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Barbi!

Király..akkor rénszarvas is lesz 8)

Benianyu!

Akkor előáshatom a naptejet...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

nagyon gyors leszek,mert megfáztam és be is lázasodtam most estére! :cry: :cry: :cry:
A fejem pedig egész nap úgy fájt,hogy mejd'széthasadt!!!! :evil: :evil: :evil:

Majola,
ezért sajnos holnap mi nem tudunk hozzátok jönni,mert nem venném a lelkemre ha bármit is rátok ragasztanék!
Pedig már annyira beleéltem magam!!!!brühühü :cry: :cry:

Barbi,
írtam sms-t,ugye megkaptad!!!!
Közben olvastam,hogy többeknek is kéne a világoskék siesta,én meg még reggel lemértem mazsi talpát Bodza tanácsára és 13 cm!!!! :shock: :shock: :shock: - ezek szerint 13.5 cm-es talpú cipit kell vegyek,akkor a siesta kicsi,mert jól emlékszem 12 cm-t írtál rá? :roll:
Csak azt nem értem,hogy a 18-as Elephantenjének akkor hogyan lehet 12 cm a belső talphossza???? :roll:
Szóval akkor Csibiéknek vagy Majolának átendgedjük....

Ezt ismered?Neked találtam! 8) :

http://rapidshare.com/users/1G23PG

ÉN IS KÉREM TOTKA SZÁMÁT,REGGEL ÓTA CSAK RÁ GONDOLOK ÉS NAGYON SAJNÁLOM ÉS NAGYON DRUKKOLOK NEKI ÉS HOLNAP SZERETNÉM FELHÍVNI!!!!!!!

Ayse,
ez a Janssen Úr NAGYON pajzánul hangzik!!!! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
gyógykrémes masszázsra pedig irííííííííííííígí vagyok mint egy kutya! :(


Bodza,
Kristóf gyönyörű szép baba!!!! :D
Nagyon örülök,hogy szeretitek a ruhákat!
ha csütörtökig tökéletesen meggyógyulok,akkor viszek egy adagot barbihoz az azóta kinőttekből,OK?
És én is tudok felajánlani keresztelőruhát,nagyfiúsat! 8) 8) 8)
mindjárt dobok egy képet mazsiról a keresztelőn.....

Meli,
HATALAMS GRATULA A KIS POCAKLAKÓHOZ!!!!!! :D :D :D :D
annamami
 
 


Ayse,
Most már értem a margarincsipetkét, ilyet én is csinálok. A hátadnak jobbulást! :) Masszázs :wink: :oops: :wink:
Jansen úrral jössz holnap! :)

Zsóf,
Ez nagyon finom lehet! :) Ki is fogom próbálni. :) Apának, Daninak és nekem biztos ízleni is fog, de Beni megkóstolni sem lesz hajlandó :( De ő majd kap valami mást.

Annamami,
Gyorsan kúráld ki magad :!: Főleg drukk, hogy nehogy Mazsi elkapja tőled :!:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Annamami,
Elküldtem privát üzenetben Totka számát!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu,
köszi! :wink:


Bodza!!!!
74-es fehér mikrokord gatyó és kising kék nyakkendővel 100%pamut,finom puha! :wink:
És szerintem szép is! :oops:
Íme:

Kép
Kép
Kép

Ha gondolod csütörtökön ezt is elviszem és megnézheted,OK? :wink:

Na sztem tűzök forró zuhanyt venni és tollasbál.......jó éjt mindenkinek!

ÉS UGYE KÜLDITEK TOTKA SZÁMÁT.LÉCCCI!!!!
annamami
 
 


Annamami,
Átküldtem neked Totka számát! Nem ment át?
Én emlékszem ezekre a képekre! :) Lehet, hogy Kristófnak még nagyon nagy lesz ez a csini ruci. :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Felteszek én is egy pár mai képet! :)
Beni "anya" helyett véletlenül azt mondta nekem, hogy "sanya" és ezen annyira röhögtek percekig, hogy kirohantam a fényképezőért. :) Persze Dani azon kacagott, hogy látta, amint Beni is vihog.
Kép
Kép

bongyori hajú Dani
Kép

a múltkor belebújt Beni bakancsába (kipucolás után a radiátor alatt száradt és nagyon elől volt). szerényen 9 számmal nagyobb csak a lábánál. :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu,
átjött köszi és pussz! :wink:

Danigombi még gombibb mint valaha!!!! :D :D :D
Meg kell zabálni!!!!
és a 2.képen kiköpött TE vagy,olyan éééééééééééééédi.

na tényéeg léptem.........
annamami
 
 


Benianyu! :D

De cuki Dani! Nagyon szép kisfiú, szép a haja is.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Hú csajok, baromi fáradt vagyok..........
Most fotóztuk le és mértem le a kinőtt rucikat.....120 kép lett :oops: :oops:
A babaszobára fogom felrakni, na az se kis meló lesz, az tuti. Na de azt majd csak ha nem lesznek itthon a fiúk.

Ayse!
A gyerekszoba fala is sárga, csak a tapáta kék alul, de az is sárga mintás :wink: :D
Hátfájás :evil: :evil:
Most nekem is megfájdult, a sok görnyedt méregetéstől :(

Megann!
:D :D :D :D

Zsóf!
Hú, de jól hangzik ez a spenótos tészta :P :P nyaminyami
IGEN, lesz tali csütörtökön nálunk!!!!

Annamami!
Remélem csütörtökre jobban leszel és el tudtok jönni!
Sms-t nem olvastam, de akkor mindjárt elolvasom.

Benianyu!
Jaj de édes Dani a második képen, ezt a nevetős kiskrapekot, mindjárt megzabálom!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jucc!

Láttam, hogy be vagy jelentkezve! :wink:
Miért nem írsz, csak nincs valami baj?
Remélem, hogy nem és más oka van annak, hogy nem írsz...... :roll:

Olvastad, hogy lesz nálam csütörtökön tali?
Nem jöttök Ti is? :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj de cukika Gombiúr :) :lol: :lol:
Jajj de édi ahogy vigyorog :lol: :lol: :lol: :lol:
Komolyan még nekem is nevethetnékem támad :) :wink: :wink:

Barbi!

Te jó ég...ez tényleg nem semmi...
Na jól járnak az anyukák az fix.. :wink:

Ayse!

Ki az a Jansen Úr??? :roll: :roll: :roll:

Annamami!

Húúúúúúúúúú most látszik ugye, hogy miből lesz a cserebogár. 8)
Milyen kis falat volt Mazsi.....mostmeg már kész férfi :) és nem is akármilyen :wink: :wink:

Mi:
Mindjárt indulunk anyumhoz...úgyhogy este jövök check-olni hogy mit termeltetek :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Na ezta randa időőőőt :(
Most már sajnos bevetettem a meséket is(TV -minimax), pedig eddig nem nézte Lívi, mondjuk most sem igazán köti le :D

És ne haragudjatok, hogy nem reagálok mostanában igazán a hozzászólásokra, de bevallom, nem nagyon van időm a visszaolvasásra :oops:

Már nem sok van hátra, és ezerrel dolgozunk a házon, meg a suli és ne jut időm semmire....

Meg egy ideig tuti nemlesz netünk, úgy hogy majd Kuhával üzengetek :wink:

A képeket megnéztem , nagyon nagyok már a gyerkőcök, de ha jól emlékszem Annamami képe Mazsival régebbi már, nem????

Totkáról tudtok valamit????

Remélem minden rendben van!!!

Mindenkinek szép napot, ha lehet ilyet írni ebben a szörnyű időben!!! :)

Mea
mea
 
 


Bocsánat a hibákért: nem lesz ....stb :oops: siettem :D

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Lányok!


Na, mostmár teljesen jó kedvem van, KÉT OKBÓL IS!!!
AZ EGYIK, hogy apukámnak napok óta volt kilátásban egy állása, ma volt "meghallgatáson", és felvették.
Egy ismerős szólt, hogy lenne ez az állás, ez az , amibe annyira beleélte magát.
Nagyon örülök, mert azt a pénzt megkapja, amit szeretett volna, ráadásul nem kell Bp-re járnia, mert Szentendrén van a cég.
Ja, és ami nála már nagyon fontos, nem minimálbérre jelentik be, hanem rendesen, teljesen összeggel bejelentik. Neki azért ugye nem mindegy a nyugdíj miatt már.
Úgyhogy most tökre fel vagyok dobva!!!

Csajok!
A MÁSIK, AMIÉRT JÓ KEDVEM VAN:
most beszéltem Totkával, és azt mondta, hogy nem fogom elhinni, de szinte teljesen rendbe jött a szeme. Megszűnt a váladékozás, és ma már nem is kapott injekciót bele, csak az infúziót.
Az összes orvos összeszaladt, ilyet még nem láttak.
Azt mondja, hogy már tegnap estére látványos volt a javulás.
A doki továbbra sem tudja, mi a franc volt ez, minden lelete negatív lett, gyulladásra utaló jel sem volt!!!!

Úgyhogy, ha továbbra is így marad minden, akkor holnap a doki azt mondja neki, hogy ámen, és valszeg jönnek csütörtökön Pestre!!!!!!
Egy kicsit izgul Nyúlné miatt, hogy most szegényt ugráltatják, dehát ez még nem 1000 %, csak 998 %.
És akkor talán tényleg találkozhatunk vele, velük!!!

És kért, hogy írjam ezt le nektek, mert el van tiltva tv-től, számítógéptől, újságtól, stb.
És továbbra is köszöni mindenkinek, hogy így aggódunk érte!!!!

Most beszéltem

Kép
kuha
 
 


"Most beszéltem"... ???? ez nem tudom, hogy került oda...j


Azt elfelejtettem, hogy azért kell Pestre jönniük, mert az eredeti problémája, hogy összeszűkűlt a szeme, nem szűnt meg sajnos.
És ugye protekciósan jönnek az időpontra, mert csak nagyon későbbre kaptak volna.
És ha ott úgy látják, akkor utána irány Szeged, ott megműtik, és azt mondta neki a doki, hogy utána már csak úgy fog rá emlékezni, mint egy rossz álomra!

Hát én kívánom neki, hogy így legyen!!!

Kép
kuha
 
 


na akkor bele sem kezdek,Totka jön és ez a lényeg! :mrgreen:
pásztok!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné! :D :D :D :D :D :D

Bocsi... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Már elegem van ebből a sz@r babanetből...!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Így csupa kisbetűvel...
Miért szenved mindennap????
Komolyan mondom, halálra idegesít...

Ayse!

Holnap, azt hiszem, kipróbálnám a Te fokhagymás tejszínes tésztádat.
Csak azt kérdezném, hogy a vajban párolod, főzöd puhára a fokhagymagerezdeket??? Nem ég oda a vaj, míg a fokhagyma megpuhul???

Kép
kuha
 
 


Barbi, Benianyu!

Képeket nagyon jók lettek!!!

Leon haláli a hinta-rénszarvason!!! És Dani fürtjei mintha méggöndörebbek lennének, nem?????
Egyébként Benianyu, a második képen tényleg tisztára olyan Dani, mint Te!!!

Kép
kuha
 
 


Hurrá Totka hirtelen gyógyulása!!!!

Barbi, Benianyu!!!
Nagyon szuper képek, gyönyörű pasik!!!!! :D
és olyan jót nevettem ezen a Sanyás sztorin!!! :lol: :lol: :lol:
meg ahogy kacagnak utána!!!! :lol: :lol: :lol:
nagyon jó volt!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hajni! Jaj, de jó, hogy jobban vagy!!! Kuhának köszi a híreket!

Annamami! Húú, nagyon köszi neked is, megnézem ezt a kis gyönyrűséges ruhát is. Bár ha ez tényleg 74-es, félek, hogy még nagy lesz. :? Pedig nagyon el tudnám képzelni Kristófon.

Zsóf! Elmentettem a spenótos tésztádat. Én nem ugrálok annyira a spenótért, de épp ma kaptam a szomszéd nénitől fagyasztott formában, és kéne vele valamit kezdenem. :)

Benianyu! Csúcs ez a nevetős kép Daniról!!!

Barbi képei is szuperek, még férj is megjegyezte. És kérdezi, hogy külső vakuval csináltad őket?
Még korábban kérdezted, hogy tudok-e Balatonon szálláshelyet, azt hiszem nem válaszoltam. Szóval mi saját (anyósoméké) kis faházba járunk le Alsóörsre, viszont valamelyik utazási fórumon (talán a www.utazas.com -on) a múltkor ajánlottak többet is. Nézz szét, szerintem tuti lehet találni jót.

Na, és a végére egy kis nevetés: (nekem kicsit fárasztó ez a fajta humor, de férjem szétröhögte magát rajta)
http://www.youtube.com/watch?v=Otcj0rLZpYc

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Éljen, hogy Hajni jobban van!!!! :P :P :P :P :P

Annamami!
Neked gyors gyógyulást kívánok! Ez nem hangzik valami túl jól...a hócipőm tele a megfázással, taknyival, köhögéssel, gondolom Neked is!

Benianyu!
Tényleg nagyon vidám képek, a sanyán én is jót nevettem volna!
Lili meg ezt mondta nekem egyik nap (véletlenül): banyu! És nem igaza van????? :lol: :lol: :lol:

Kuha!
Bár a recept vajjal szól, én margarinnal csinálom. Próbáltam vajjal is, mondhatom semmi különbség a két íz között. DE mindkettőre vonatkozik, hogy nagyon enyhe tűzön, kevergetve szabad csak pirítani ill párolni, különben nagyon gyorsan szénné ég.

Jansen Úr megkísértése (most egy kicsit utánanéztem, igazából Jansson, a Jansen így belegondolva a norvég oldalág lehet, mindegy, nálunk már ezen a néven fut :lol: )

Hozzávalók:
80 deka krumpli
2 fej vöröshagyma
2 deci tejszín
1 doboz füstölt sprotni (vigyázat, a dobozra az legyen írva, hogy sprotni olajban, ne az, hogy pástétom)
petrezselyem
zsemlemorzsa
kevés margarin
só, bors


Margarinon (Stahlhívőknek vajon) puhára kell fonnyasztani 2 karikákra vágott vöröshagymát, összekeverni 80 deka hasábra vágott krumplival, sózni, borsozni. A sóval finoman kell bánni, mert a sprotni önmagában is sós. A felét kivajazott tűzálló tálba fektetem, elrendezem rajta a sprotnit (a farkát le szoktam vágni), betakarom a krumpli másik felével, leöntöm 2 deci tejszínnel, megszórom zsemlemorzsával, margarincsipetet :D teszek a tetejére. Egy órán át sül úgy 180 fok környékén, a sütőből kivéve megszórom apróra vágott petruskával. Valami friss íz kívánkozik mellé, ez nálunk paradicsomsaláta szokott lenni.

Azért is szeretem ezt az ételt, mert elég olcsó, a sprotnit előre be lehet tárazni (olyan 200 ft körül van egy doboz), nálunk szokott lenni biztos, ami tuti alapon petrezselyem is, úgyhogy csak a tejszínre kell odafigyelni és gyakorlatilag, a "nincs itthon semmi, mit is főzzek" kategória. :D

Rólunk

A hátam sokkal jobb lett és ígéretet kaptam egy ma esti újabb masszázsra is :D

Felolvasták egy sms-em a Kossuth Rádióban. Az volt a téma, hogy 124 ország közül, Mo. a 100. helyen áll vendégszeretet tekintetében, mi lehet az oka, amikor mi azt hisszük magunkról, hogy vendégszerető népek vagyunk.
Engem nem lepett meg az eredmény, már régen tudom, hogy nem vagyunk azok.
Ezt írtam: Mi magyarok sem vagyunk udvariasak egymással, ez mutatkozik meg a vendégekkel való kapcsolatunkban is.
(kedvenc témáim egyike a Bunkóország, tudjátok)

ayse
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Köszönjük mindenkinek a bókokat. :) De tényleg! :) Meg azt is, hogy Dani hasonlít rám! :) Én nem veszem észre. Azt már látom, hogy a fiúk kezdenek hasonlítani, de Dani inkább Apára hajaz. :)

Kuha,
Osztom a véleményedet a lkgjdsflékgjsélfdk babanettel kapcsolatban! :twisted:
Köszi az infot Totkáról, én is nagyon örülök, hogy jobban van. Bár mi nem tudunk ott lenni a talin :(, de azért nagyon drukkolok, hogy összejöjjön!
Éljen Apukád állása! Király, hogy nem kell Pestre beutaznia és még a pénz is korrekt, sőt be lesz jelentve! :)

Ayse,
Banyu :) Banya nálunk is van néha, de én akkor azt mondom Beninek, hogy Benya és azt nagyon nem bírja.
Ma megkérdezte Danitól, hogy nem cserél-e vele nevet, mert neki, jobban tetszik, hogy Dani. :) Úgy kellett röhögnöm. :) Főleg, hogy Dani még nemigen tud válaszolni és dönteni a témában. :)
Hátjavulás :), mai masszás :), sms :)

Barbi,
Holnap én is babaruhákat fogok fotózni és feltenni a babaszobára. Van egy ismerősöm, Beni óvodástársának az anyukája, aki bezárta a turiját, de egy csomó nagyon szép cucca maradt. De ő nem egy nagy netező, így összefogunk. :) Érdekes lesz, hogy Dani majd asszisztál nekünk, de muszáj délelőtt már elkezdeni, mert szerintem ez nem másfél-két órás munka lesz, igaz? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ancsi!

Írtam neked prívit! Készülj fel, jó hosszú lett... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ayse!

Köszi! Bár ettől féltem, hogy ott kell állni mellette, és őrizni kell, hogy szénné ne égjen...
Csak azért kérdeztem, mert az esetek 85 , de inkább 95%-ában én mindig pórul járok a margarinnal...
Nekem nagyon hamar elkezd gyöngyözni, aztán ember legyen a talpán, aki megmenti a leégéstől.
Általában a besamell mártáshoz használom a margarint, és hát, igencsak oda kell figyelnem!!!

Benianyu!

Hajrá babaruha fotózás!! Dani is biztos élvezni fogja!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Főleg azt, hogy amit szépen leterítetek, abba jól belemásszon, amikor kattintasz a géppel...
Gergő is élvezi...

Kép
kuha
 
 


Barbi,
Nagyon jo lehetett a Rekatalalka, errol tanuskodnak legalabb is a kepek!! Fiuk eszmeletlen aranyosak es valoban a kicsi egesz jol beillik a nagyok koze mar!!
Jezus, ennyi ruha :roll:
Na es a harmadik akkor???

Benianyu,
:lol: En is jot nevettem a kepeken. nalunk is van ilyen hulyeskedes eleg sokszor!! Dani annyira de annyira ennivaloan kis gomboc es ezzel a kis gondori fejevel ennivalo :lol: :lol: Szerintem is hasonlit rad, bar Beni is. Benyo :lol: Ez sem rossz!!
Kitartast a ruhak fenykepezesehez nektek is!!Miert ne tetszene Daninak, legfeljebb mindent felprobal majd! Nalunk most eleg meno, hogy beoltoznek!! Minden hulyeseget magukra aggatnak majd bemutatot tartanak! :lol:

Kuha
Jaj ezek valoban jo hirek!!!!! 8) Orulok, hogy sikerult apukadnak ilyen hamar!! Latod, tegnap meg drukkoltam is a talalkozoja miatt, akkor legalabb volt miert :lol:

Hajni,
Ezek valoban jo hirek!!! Gyogyulj meg mostmar nagyon hamar!!

Ferj tegnap hulyenek nezett, ultem a kadban es egy bazi nagy lexikonban keresgeltem Hajni bajat, a gennyezo szemrol :roll: :roll: :shock: Persze semmit nem talaltam, bar vagy fel orat biztosan aztattam magam, de legalabb jol megmassziroztattam magam :lol:

Ancsi!!!!!!!!!!!!!!
Nem er igy csigazni a kivancsisagunkat!!!! Alig varom, hogy megtudjuk a hireket babocid nemerol :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse,

Mi az a sprotni???????

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

benéztem, hogy el ne felejtsetek végérvényesen.

Nagy nehezen sikerült visszaolvasnom két napot és nagyon izgultam Totkáért de szerencsére így a végére meggyógyult :) Azért biztos jó lenne tudni mi volt a baja.

Én meg jövő héten hétfőn megyek uh-ra, úgy néz ki nem jött össze a próbálkozás mentes hónap mert nem jött meg...
Dokinál már voltam mert két vetélés miatt "fenyegető vetélés" alatt állok és kaptam gyógyszert is ami talán segít. Kéne sokat pihennem, de Roli mellett... Na mindegy- Majd hétfő este /vagy szerda este írok hogy mi volt uh-n.
(Egyébként meg nagyon boldog vagyok)

A képek mind tutik. De ez egyértelmű!

Mea, hát ha nem akar nem akar. :(

Anikó, sprotni: olyasmi mint a szardínia. Csak jóval füstösebb. (én nem tudom megenni)

Jók legyetek és puszilok mindenkit.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Dobok még Roliról egy képet, márc 15-én a Lánchídon.

Összegyűjtöttük a 12 pecsétet és így kaptunk egy oklevelet :)

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ez meg én, a
Nemzeti Dal szavalása közben :) :) :)

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken,

Csak nem?????????????? Terhes vagy??? Jaj de jo, nagyon szoritok akkor, hogy minden rendben legyen!
Sprotnirol nekem is ez jutott az eszembe, de nem voltam benne biztos :lol: :lol: En sem szeretem igazan :oops:
Nagyon aranyos Roli es te is jol nezel ki!!

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csikken!

Húúú de nagy fiú Roli is már, nagyon helyes :wink:
Jó a szavalós kép :)
Gratula az oklevélhez!

Mea
mea
 
 


Anikó. Reménykedek egyenlőre mert sok tünet nincs, csak három teszt :) :)
Rajtam meg van 8 kiló felesleg dehát most marad is...

Mea, azért túlzás mondjuk a szavalás mert zavarban voltam de emiatt az egy pecsét miatt meg kellett küzdenem :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Csikken!

Én is drukkolok, hogy minden rendben legyen!!

Szavalás... :lol: :lol: :lol: :lol:

És mi a helyzet Roli golyóival??? Tudtok már valamit? Kell újra műteni szegényt?

Kép
kuha
 
 


Kuha, nem kell. Egyenlőre semmit, mert ennyit engedett az artéria és emiatt nem tudták jobban lehozni. Azért egy év múlva kontroll, és kamaszkorában még lejjebb jöhet. Ha meg nem na bumm! Egy golyóval is élnek emberek :) :) :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


CSikken!!

Hát úgy legyen!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok!

Most hallgatom a Híradó előzetesét, ahol ez hangzott el:

"Kaszás Attilát újjá kellett éleszteni..."

Nem vagyok egy Grétsy tanár úr, de nem újra kellett volna?

Kép
kuha
 
 


Kuha :) :)
De, újra!

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


sziasztok!

Esztire vigtyáz a nygpapája egy kicsit, én akartam tanulni egy órát holnapra... de most muszáj volt ennem, addig ideültem.

örülök, Hajni ennyire jobban van, ma már biztos pancsiznak, holnap de felhívom, amikor megyek szeged felé...
Nyúlné! a csütörtöki buliba be tudok szállni, ha már máshogy alakultak a dolgaitok, de majd holnap rád is rádcsörgök, mert már nem hiszem, hogy tudok jönni olvasni...

Csikken! szuper jó hír, nagyon drukkolunk, hogy minden ok legyen! a piros kupakot meg majd valamikor összehozzuk, hogy megkapd :wink:

Bögyöri Danigombi eszméletlen zabálnivalóan aranyos!!!! jól ltözött Karácsony fiúk is nagyon helyesek, tényleg fel sem tűnik a különbséág a két fiú között, mármint a korkülönbség, tök jól eljátszanak. és büszke Roli és hős mamája is jól néz ki :D

na rohanok, sziasztok!!

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?