Új privát üzeneted érkezett!

Ó kössz lányok!

Katlina!
Milyen volt a buli? Robikának hogy tetszett?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hahó!

Na, mi van veletek?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Tök jó hosszú hétvégénk volt. A törpét 4 napból kettőn átvették a nagyszülők. Hirtelenjében nem is tudtam mit csináljak a nagy szabadságommal idehaza... így takarítottam egy kicsit, de komolyan úgy kellett ráerőltetnem magamra egy kis tétlenkedést. :?
Voltunk a berényi állatkertbe is, bár majdnem lefújta a fejünket a szél, de azért nagyon jó volt. :lol:

Pénteken megyek UH-ra a dokimhoz. Húúú tényleg ki jár még Mosonyihoz?? :oops:
szilbee
 
 

 
 

Kihalunk???? :cry: :cry: :cry:

Az egyik szemem sír a másik nevet. Olyan jó hogy itt a tavasz (mondjuk a héten lehet h nem lesz) és kint lehetünk csak így sajna a netezés hátérbe kerül. Azt hiszem másnál is így van ez. Plusz még nálunk s.z.a.r.akodott a net is.

Ildi
Nagyon csini vagy! Jó lett a hajad. Ez a második kép meg szenzációs. :D

Mindenkinek köszönöm a cipős infókat. Még nem vettem. Tegnap voltunk Kecskeméten és szétnéztem ott is egy cipőboltba de még nem nagyon voltak szandik 20-as méretben meg egyáltalán. :evil:

Képzeljétek Timi egyre többet akar szopizni. :? Jön és rángatja a pólómat. :shock: :evil: Ezt kb két hete műveli. Nekem semmi bajom a szoptatással (én szeretnék is kb 2éves koráig) de azt viszont nem hogy csak ez körül forogjon a világ. Mi lesz nyáron a strandon??? :roll:
Valaki járt hasonlóan?
A másik meg a hajmosás.. mindenkinél könnyen megy? Én már nagyon utálok Timinél hajat mosni. Üvölt, rúgkapál és mindent bevet hogy megnehezítse a dolgunkat, egyedül lehetetlenség megcsinálni. :evil:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


De jó 1-1-1-1 :lol: :lol: :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szilbee
Mi is akartunk menni berénybe az állatkertbe. De elmaradt.
Milyen állatok vannak? Nagy ez az a ZOO?

Nem is meséltem még hogy a 15.-i ünnepségen voltak huszárok és Timi simogatta a pacikat :lol: :lol:
A nagyobb gyerekek nem merték de ő nagyon élvezte :D Biztos azt hitte egy termetes kutyus :wink: :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Nagyon tuti a zoo Berényben. Szuperül fel van újítva. Van egy nagy játszótér is, kisállat simogató ... stb. Ahhoz képest, hogy milyen kicsi helyen van, nagyon sok állat van benne. Tök szuper hely!! Mi már másodjára jártuk meg Leventével!
szilbee
 
 


Szopi ügyben nem tudok segíteni, mert nálunk ilyen nem volt. :oops:
szilbee
 
 


A fájó igazság, avagy honnan tudod, hogy felnőttél?

- A növényeid egészségesek, de nem tudod elszívni őket.
- Több kaja van a hűtőben, mint sör.
- Reggel nem lefekszel, hanem felkelsz.
- Meghallod a kedvenc zenédet a Sláger Rádióban.
- A hírcsatornát nézed.
- A barátaid megházasodnak és elválnak, nem pedig összeállnak és szakítanak.
- A nyári vakáció három hónapról három hétre zsugorodik.
- A farmer és póló már nem számit rendes öltözéknek.
- Te dörömbölsz a falon, mert a szomszédban bömböltetik a gyerekek a zenét.
- Idősebb rokonaid a füled hallatára disznó vicceket mondanak.
- Nem tudod, mikor zár a McDonalds.
- A kocsid biztosítása csökken, de a havi részletek nőnek.
- A kutyádat kutyakonzervvel eteted, nem hamburger maradékkal.
- Megfájdul a hátad, ha a fotelben alszol.
- Nem szunyókálsz délutánonként
- A vacsora és a mozi maga a randi, nem pedig a bevezetése.
- A reggelit reggel eszed.
- Továbbra is a számítógép előtt ülsz egész nap, de nem játszol.
- Ha egy ismerősödnek gyereke lesz, nem szörnyülködsz, hanem gratulálsz.
- Kétségbeesve keresel ezen a listán legalább egy jelet, ami nem igaz rád.
..... és amikor nem találsz, vigyorogva elküldöd a haveroknak, mert tudod, hogy ők se találnak

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szilbee
akkor ott a helyünk :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


szilbee
 
 


Sziasztok! Írok már pár sort... hiánypztam egyűáltalán valakinek?

Lilcsi szülinapi ajándékai megvannak, az én részemről. Nagyiktól pénzt kap majd, azt majd utána költöm el. Vettem tünemény blúzokat, rucikat neki, alig várom, hogy felöltöztethessem bele és kint mutogathassam, olyan édes bennük! Játékot csak 2-t vettem, azt is feleslegesen, mert úgysem a játékaival játszott eddig sem, de azért na...
A tortát holnap rendelem meg, itt a Hunyadi úton van egy cukrászműhely, rengeteg tortából lehet választani és elég korrekt áron adja a bácsi.

Ildi! Ezen a képen meg sem lehet ismerni téged, mintha nem is te lennél!
Képzeld, találkoztam Kozma Edittel! Egy cukiban dumcsiztunk vagy 20-30 percet, és hát többször is kiült a döbbenet az arcára :lol: ! De jó volt talizni vele!

Petri! Mióta csak hetente 1x mosom Lilcsi haját, nálunk is áll a bál olyankor. Elszokott tőle, pedig régebben nem volt semmi baj. De azért szerencsére nem rúgkapál...

Katlina! Olvastalak a másik topikba: neked már most nézi a doki a lepény érettségét? Nekünk az utolsó hónapban nézték csak, de boztosan ez is orvosfüggő, ki így csinálja, ki úgy. Robika pedig az utolsó hetekig is változtathat a fekvésén, az nem számít még, hogy hol van most a feje.

Szilbee! Jól vagytok?? Én is takarítgattam a hétvégén, de sajnos egy ideig nagytakarítást még nem tudok csinálni. Bár Lilcsi meglepően jól tűrte, hogy ablakokat pucolok. Csak akkor volt gáz, mikor befújtam az ablakot, Lilcsi elkezdte alattam szedegetni a lehullott szennyet, lemásztam, kiszedtem a szájából, és mire visszamásztam, addigra persze minden az ablakra száradt... :cry: . De szépen lassan majd meglesz az összes ablak.

Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Kösz jól vagyunk! :) Levente ugyan náthás, de majd kilábal belőle. Mióta nincs cici egyre gyakrabban beteg. :? Én rosszabbul viselem mint ő, mert amolyan túlaggódós szülő vagyok... :oops: :?

Leventének is van egy csomó játéka, de alavetően még mindig a karton doboz, az ásványvizel flakon, a zsebkendős doboz, a CD tartó guriga, DVD tok, a billentyűzet, az egér, a felnőtt könyvek, a ceruzatartó, a hűtőmágnes és más gyerek bébitaxija az ami le tudja kötni. :? :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Én is elmardtam megint egy kicsikét. Mi is sokat csavarogtunk, hát most egy pár napig bizti nem tudunk majd ilyen sokat menni.
Végre tiszták az ablakaim jöhet az eső.

Ildi! Nagyon helyes a pocid és a hajad is nagyon jó lett.

Ágica megrendeltük mi is a tortát, végül is a sütőtökös mellett maradtunk./2 egérrel kéménnyel/ Majd teszek fel képeket róla.
Kerestük a méhecskés képet, azt mondták, hogy már hozzátűzék egy megrendeléshez. Gondolom, hogy a tiétek lehetett, de azért meg tudtuk nézni a fotót.

Én is sokszor jártam már úgy, hogy pont elfordultam Antóniától és akkor érte a baj, vagy már nem tudtam megfogni szegényt. Volt neki is egy pár kék foltja, meg gondolom, hogy lesz is.

Szilbee! Már lassan mész uh-ra? Hát egy picit azért irigy vagyok.

Petri! Antóniának is volt ilyen ruha tépős korszaka, szépen kinötte.
Most már, ha elmegyünk otthonról elfelejti a cicit, de ha hazaérünk ez az első, amit kér.
Bikinis idöszaka tényleg kicsit nehéz, könnyebb anyát kicsomagolni.

Sajnos itt van már lassan az esö.
Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Mi elutaztunk a hosszú hétvégére a szüleinkhez, tegnap jöttünk haza. Még csak arra volt időm, hogy elolvassam mit írtatok, de látszik hogy jön a tavasz, mindenki kevesebbet netezik :)
Mire visszajöttünk, kizöldüld szemben a kiserdő, olyan szép!

Ma vittem Marcit tanácsadásra, mivel 15 hónapos. Nem is tudtam, hogy oltás is lesz :oops: Szegénykém. Olyan rossz volt látni ahogy sírt. Már akkor megijedt, mikor le kellett fektetni hogy megvizsgálják. Nagyon sírt. Utána meg oltást is kapott. De mikor kint öltöztettem, már semmi baja nem volt... Aztán a kocsiban elaludt (még el sem indultam), hazajöttünk, s még mindig alszik.

Ja és kinőtt egy csomó foga alul. Nem is tudom, mennyi, mert hátul vannak, és nem mutatja meg. Úgy látszik ezért voltak rosszabb éjszakái mostanában. De olyan szép fogai vannak! :lol:

Ildi! Nagyon tetszett amit még az előző oldalon írtál, a gyermekvállalás örömeiről. Sok igazság van benne!
Nem tudom, milyen idő lesz most a héten, de azért gyertek el ám valamikor!

Petri! Az is jó amit te írtál, de ezt már ismertem. :)
Marci is nagyon szereti az állatokat. Most neki is minden állat vau-vau, ezt mondogatja lelkesen. Ez a jászberényi állatkert is jó lehet, mi is megyünk! A hétvégén Marcit a veszprémi állatkertbe vittük, és ott is van kisállatsimogató. Nagyon élvezte.

Kép

Unokatesóval:
Kép
séta közben meg egymás kezét fogták:
Kép

Tök jó ez az aláírás, nekem is muszáj volt :)

Kép
judit_79
 
 


sziasztok!!!

Azt hiszem most már beírom hogy Rákócziújfaluban lakom és a kicsi kereken 11 órakor született Vacum extractioval és 40 hétre. Puszilok mindenkit csak én ilyen hol vagyok hol nem de olvasni mindig szoktalak benneteket:-)

A becenevem Betty :-)
puszi
Betty

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!!!

Ildi!
Eszméletlen jó lett a frizurád,és nagyon csini pocakod van :lol:

Elin!!!!
Merre csavarogtál eddig??????
Nem vagy napokóta msn-en sem,illetve kerülgetjük egymást :cry:

Mongi!
Néztem az iwiwen a képeket és nagyon jól sikerült a játszótéri kép nagyon arik vagytok rajta!!!!!

Petri!!!
Vettél már cipőt ??? Mert ha még nem ha gondolod megnézheted Dius cipőjeit igaz nem siestak de nike és reebok cipők mind van olyan ami 1 szer sem volt rajta mert télen kapta és tavasszal már nem tudtam ráadni mert kinőtte..... :oops:

Judit!!!
Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken!
sziasztok


KépKép
diÁcska
 
 


Betty!
Akkor majd beírlak a tábliba!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Köszi még egyszer a dícséretet a hajammal és a pocimmal kapcsolatban mindenkinek.

Judit!
Nem tudom sikerül-e elmeni hozzátok a héten, mert egész hétre esőt mondott a hazugláda. :lol: :lol:
Nagyon aranyosak a gyerekek a képeken. Nekem a kézfogás nagyon tetszik.


Elin!
Cuki Lilcsi! Imike nekem mindig segít porszívózni. Amikor legutóbb ablakot pucoltam, nagyon élvezte a létrázást.

Szilbee!
A berényi állatpark nekem is nagyon tetszik.

Mongi!

Ti is nagyon eltűntetek!

Kati, képzeld a Judit írt még egy "szép" hangvételű levelet, melyben azt taglalja, hogy egy ismerős csak akkor ismerős,ha tudja rólad, hogy mit dolgozol, hol laksz stb... Szerintem az iwiw-et arra találták ki, hogy az ismerősök megtalálják egymást, akár harminc év elteltével is, és hogy felvegyék a kapcsolatot egymással.
Szóval ilyet még nem csináltam, de őt egyedül kizárt felhasználónak jelöltem.

Na jól betúráztam magam megint.

Jó éjszakát mindenkinek.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Azért nem hagyom, hogy elrontsák a kedvem! :wink: :lol: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mongi!
Én is megnéztem a játszóteres képetek (már csak azért is, hogy megismerjelek, ha arra járunk :wink: )! Nagyon aranyos a kép!!

Ildi!
Nálunk Levente rá szokott ülni a porszívóra, Ott ugra-bugrál rajta, minek következtében hol be, hol pedig kikapcsolja a porszívót. :lol: Ízgalmas ám így porszívózni!! :wink: :lol:


Elin!
Te mivel nyújtod a lánykád?? Már megint nagyot nőtt! :shock: ... és micsoda kis csibészes mosolya van. :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Petri! Tetszett az írásod a felnőtt témában. Nagyon jók a képek az iwiw-en, teljesen más vagy.

Szilbee! Takarítottál? Azért vigyázz magadra!! Én járok még Mosonyihoz.

Elin! Igen, hiányoztál! Édes a csajszi.

Ildikó! Én nem értem a viselkedését. Na mindegy szerintem nem éri meg idegeskedni rajta.

Hú jön a hideg. A dunántúlon havazott.

Jó éjt.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
Akkor te biztosan tudod, hogy pénteken pontosan mikor rendel. Én csak annyit tudok, hogy valahogy 14 és 17 között van a remdelési ideje, de semmi pontosabbat.
Ja egyébként én mostanában úgy takarítok, hogy közben pihenek egy kicsit, mert különben begörcsölök. Egy hétig nem is valastam, így múltkor már 2 heti anyagot vasaltam. Igyexem vigyázni azért magamra! Köszi az aggódást! :)
szilbee
 
 


Szilbee!

Pénteken 3-5ig rendel. Ugye tudod, hogy már a Szapári út 20. fsz. 1. alatt rendel?

Szia

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
Köszi! :)
Igen azt tudtam, hogy elköltözött. Úgy tudom a volt Nemzeti után van.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Diácska! Diusnak boldog névnapot kivánunk!

Na nálunk a mai nap jól indul, Antónia hol ezért hol azért üvölt.
Most éppen eröt gyüjt a kövekezö musorhoz.

Ennek az aláirásnak én sem tudtam ellenállni, muszáj volt, hogy nekem is legyen. :oops:

Szilbee!Ha visszajön a jó idö, akkor biztos megyünk majd a játszótérre.
Örülök, hogy tetszik a kép, Anyukám volt a fotós.
Emlékszem,amikor terhes lettem és elöször mentem uh-ra Antónia csak 5mm-es volt. Gondolom, hogy megirod majd, hogy mi volt a dokinál. Várom :D

Elin! Nekem is hiányoztál. Lilcsi nagyon édes, szép nagy baba.
Én is nagyon várom már a meleget, hogy Antóniát nöcisen tudjam öltöztetni.
A Hunyadi úti cukrászt én is ismerem, de nagyon régen jártam már arra. Régen én sütöttem a családi tortákat és hozzá jártam a diszekért.
Nagyon hangulatos kis cukrászműhelye van

Kati! Mi is nagyon szeretünk itt lakni, közel van a város és a Tisza-part, Zagyva-part is, tényleg ideális. Sajnos lassan ki fogjuk nöni a lakást és majd el kell mennünk innen.

Cleo, Katlina Zsú Ewa ! merre vagytok?
Elnézést, attól, akit kihagytam.



Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KLAUDIÁNAK!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK DIÁCSKÁNAK SOK SZERETETTEL!!
Kép
Vendég
 


DIÁCSKA BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Be vagyok tojva ettől a nagy széltől. :|
Az előbb levittem a szemetet és akkor jöttem rá hogy ez már hurrikán :evil: Féltem nehogy valamelyik erkélyről pont az én fejemre essen valami :?
Úgy mozog a szobában a függöny mintha nyitva lenne az ablak :evil:

Diácska
Még nem vettem cipőt, majd megnézem a tieteket ,de igazából én nem sportot akarok hanem szandált.

Judit
Aranyosak a gyerkőcök :D
Oltás :cry: remélem nem lesz semmi baja. Te hallottad hogy ennek a 15 hósnak csak később jönnek a mellékhatásai? Mondott erről valamit a doki?

na megyek mert vendéget várok... egy 2 hónapos pici lányt :D ma mentek szurira és elvileg feljönnek hozzánk. Bár jobban örülnék ha inkább nem mozdultak volna ki otthonról ebben a ramaty időben.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Levente kicsit szétrugta délelőtt a gépet! :twisted:
De apája hazajött és megcsinálta kajaidőben. 8)


ClauDia!!!!
Boldog Névnapot!!

Kép
szilbee
 
 


SZIASZTOK


NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK DIÁNAK.

Szilvi.
Mosonyit én is láttam kiírva a Szapáryn oviba menet.

Letti.köszi a "hiányolást" ari vagy.
Amúgy mi is cipővadászaton voltunk még a héten.Valahogy csak az ő mérete volt hiánycikk mindenhol.(Ja Sziszinek kerestünk)és persze kisfiús cipőből sem volt hiány,de végülis ma kaptam neki csajszisat,rózsaszínt. :lol:

Egy sztorink tegnap estéről:

2gyermekem szuperül eljátszik egymással,jönnek-mennek.Egyszercsak látom,hogy beosonnak a fürdőszobába,a köv.másodpercben már nevetgél Zsolti hangosan :-Majd én levágom neked!!! címszóval- Na erre már kapom is a nyúlcipőt,de bevágták előttem az ajtót és nevetnek.3-ig számolok,nyitva az ajtó,Zsolti kiinal,Sziszi áll lehajtott fejjel. :roll: .Kérdezem tőle mi van?! ekkor meglátom a hajtincseket a földön.(színét gyorsan beazonosítva a Sziszié lehet csak).Kérdem Zsoltit ő csinálta-e.a válasz nem,ezután már kislányom bevallja,hogy ő volt mert nem tetszett neki a haja.végülis a feje tetejére volt 1copfba kötve (antennának hívjuk) a haja-ebbe nyesegetett bele rendesen.Először nevetgélni volt kedvem az egészen,de miután le kellett nyiszálnom elég sokat a hajából,hogy egyenletes legyen már nagyon sajnáltam.
Persze az a fránya olló sem volt könnyen elérhető helyen,dehát tanul az ember lánya.

pusza mki

Andi,

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!!!!!

Mindenkinek köszönjük szépen a névnapi jókívánságokat!!!

Nagyon aranyosak vagytok!!!!

puszi

KépKép
diÁcska
 
 


Halihó!

Na végre géphez jutottam.

NAgyon boldog névnapot kívánunk Klaudiának!!!!!!! Kép

Hajni! Ma korán voltunk sétálni de hamar fel is jöttünk mert elegem lett a szélből. Most meg esik is.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Nagyon Boldog Névnapot Diácska!

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Szilbee!

Az ismerős továbbra sem kapta meg a meghívót,szerintem mégis valami gond lehet az email címével,mert mi is küldtünk neki my VIP meghívót és azt sem kapta meg,pedig többet is küldtünk.Úgyhogy most nem tudom mi van,ő azt mondja jó a cím!
Ha vissza kerül hozzád a meghívó,akkor ha közben van más akinek kell küld oda nyugodtan!

Kati!
Mi le se mentünk,itthon bosszankodtam,hogy milyen rossz az idő! :evil:
Meddig jósoltak ilyen rossz időt??? :cry:
Vendég
 


gjohnny@vipmail.hu Erre a címre küldtem! Én sem értem az egészet! Ha esetleg adna egy másik címet, megérne még egy próbálkozást! 22-én jár le a meghívó!
szilbee
 
 


Hú,jól lemaradtam,alig győztem olvasni! :D
Elin!
A 4d-en nézték a méhlepényt az orvosom még nem nézte!
Amúgy Lilcsi tündéri :D
Ildi!
A buli jó volt Robika szereti a zenét "szerintem",mert mindíg rugkapál ha olyan zenét hallgatunk amit én is szeretek!
szilbee!
Ez olyan izgi hogy már uh-ra mész!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Klaudia,Diácska Boldog Névnapot!!!! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja ez lemaradt!Igaz nem olyan jó a kéáp de már nem bírtam ki hogy ne tegyem fel!
Itt az arcunk látható :D Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Diácska!


Boldog névnapot!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Katlina! De édes!!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina, én nagyon le vagyok maradva technikailag! Már a 4D ilyet is tud...én nem voltam sajnos :cry: 3D-n igen, 24 hetesen.

Cleó!! Megállt benned az ütő, ugye? Lilcsi is megtalálta már a fiókban a szabóollómat, azóta mindig a fiókajtó elé tolok 1 széket. De ez sem mehet mindig, hogy hol a kulcsa, azt meg nem tudom :cry:

Mongi: itt vannak pont előttem a terhes papírjaim, és mikor másodjára mentem vissza ellenőrzésre, hogy tényleg terhes vagyok-e, Lilcsi is 5mm-es volt, 6 hetes. Hogy dobogott a pici szíve...

Ildi?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina!

Élőben biztosan még nagyobb élmény bekukkantani Robika birodalmába. Nagyon cuki. Petike is nagyon szereti a zenét.

Képzeljétek, már érzem a lábacskáját, ahogy kidugja. Olyan jó érzés. Egyre erőteljesebben rugkapál, szinte egész nap. Már az éjszakáim sem a régiek. Úgy fordulok meg mintha egy elefánt lennék. Nyögök, szuszogok, és a lassított felvétel hozzám képest gyorsvonat.

Ma egész nap olyan mosott sz.a.r. kondiban voltam.
Judit, majdnem elindultunk hozzátok, amikor nem esett az eső, de aztán megintcsak eleredt. A szél is nagyon fújt, és én sem szeretem, mint Petri. Úgy zörgette a redőnyt, alig tudtam elaludni ebéd után. Negyed négykor meg úgy ébredtünk Imikével, mint aki egy hete nem aludt. Biztosan az időjárás.
Már nagyon izgatottak vagyunk, holnap lesz a versenye Aninak. Szerencsére nem kell táskát vinnie. Készítem magam, mint operatőr.

Már nem tudom ki írta a hajmosás maceráját, de nálunk is volt ilyen probléma Ancsival.
Nálunk ez kb. kiscsoportos oviban kezdődött. Úgy üvöltött minden hajmosáskor, mint a fába szorult féreg. Szerintem az egész ház hallotta, és biztosan mindennek el lettem mondva. Már mindennel próbálkoztam, törölköző a fejen, jól hátrahajtott fej, stb...Aztán kitaláltam, hogy egy széket húzok a mosdókagyló elé, mint a fodrásznál és így nagy nehezen, óvatosan engedte a műveletet végrehajtani.
Aztán egy balatoni nyaralás alkalmával, a zuhanyozás közepette egy teli homokozó vödör vizet borított a saját fejére. Volt némi sírás, de gyorsan besamponoztuk, és hát látos nem is fáj szöveggel, kész volt az első saját hajmosása. Azóta nem üvölt, persze már nagylány.

Cleo!

Tudom ilyenkor az ember nagyot nevetne, de tűrtőztetni kell magunkat, mert hát a szülői tekintéj. Mi tesómmal egyszer amikor még kicsik voltunk, levágtuk az egyik babám lábát, mert orvososat játszottunk. De amikor nem tudtuk " meggyógyítani", nagy bajban voltunk. Na kaptunk is a fejünkre. Már eltel egy -két hónap, és a liftben találkoztunk a felettünk lakó pasival, aki azt mondta, hogy hallotta milyen szép babát kaptam. Én rögtön a paciensemre gondoltam, el is szégyeltem magam, mert hát egy időre beigérték, hogy "soha" többé nem kapok babát.
Szerintem anyukám is fuldoklott a nevetéstől, amikor meglátta a baba bekötött lábát, ami csak fityegett mert hát nem tudtuk még rögzíteni sem.
Azt hiszem ekkor döntöttem el, hogy nem leszek egészségügyis, pedig még vér sem volt a műtét során. :wink: :shock:

Még jövök, mert hát látom a rossz idő mindenkit a gép elé köt, úgyhogy még biztosan benézek.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Elin!
Ja mi már 4d-en voltunk,de a kép 3d!Szerintem ha jövö ilyenkor mennék akkor már még jobb lenne a techika :D
Ildi!
Látom nem vagyok egyedül elefánt témában,nem is tudom mikor aludtam ki magam teljesen mert éjjszakai bagoly a kisfiam!Megmozdulni meg olyan mintha egy vonat súlya lenne rajtam!
Képzeld megfordult most épp keresztbe van azt hiszem :oops: :oops:
Amúgy mi nagyon lusták vagyunk egy héten egyszer jó ha megfordul,inkább csak rugkapál,de azt sem olyan erősen Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Judit! Mi újság Marcikával, nem viselte meg nagyon az oltás?
Nagyon jók lettek a fényképek a gyerekekről.
Látom Marci nem fél a kecskéktöl.

Cleo! Szóval a gyerekek felcsaptak fodrásznak :D
Nem is tudom, hogy mit szóltam volna/ mondjuk még elötte vagyok./

A multkor nekem is csinált Antónia meglepit: egyik este már a fürdéshez készülödtünk, meztelenül volt a drágám, én meg a vizét készitettem. Jön utánam a füröbe és kérdezi,hogy "mi? " és mutogat a szoba irányába a földre. Hát köpni nyelni nem tudtam egy helyes kis kolbászka diszelget a szönyegen.
Szépen lassan végig nézem a padlón, hogy esetleg pottyant-e még valahová. Szerencsére nem volt több.
De jó, hogy még ő kérdezte tölem, hogy mi mikor ö volt a gyártó.

Katlina! Nagyon jó az uh kép, most már bármikor elövehetitek nézegetni. Gondolom a családban is kézröl kézre jár.

Elin! Ezek az 5 mm-es kis babyk, hogy megnöttek. :D :D
Lilcsi is szinte most született és már szülinapozik hamarosan.

Na mennem kell. Antónia most nyomta ki félig az apja szemét és egy kicsit összekötötték a bajuszt.

Jó éjt

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajni! Tulajdonképpen egész hétre szar időt mondtak! És még talán a jövő hét első fele lesz ilyen.

Elin! Mongi! Ahogy írtatok a ,,5mm-es babák" ról én is visszagondolatm a babaváró időkre. Baromi rosszul voltam végig de nagyon jó volt áldott állapotban lenni. Olyan megmagyarázhatatlan dolog mert tulajdonképpen rájuk várunk ezekre a csodákra 9 hónapon át. Most meg ha visszagondolok a pozitív tesztre, az első uh. ra, arra amikor megmozdul, hát..... na. Igen már sírok. És vannak olyanok akik ezt kihagyják. ?????????? Legszívesebben újra és újra átélném.

puszi mindenkinek, jó éjt

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Teljesen igazad van Kati!
Én is imádok ilyen állapotban lenni.
Neke ez az első olyan terhességem, amely teljesen háborítatlan. Ancsival és Imikével is állandó orvosi felügyelet alatt álltam.

Elin!
Csak nem kerestél?
Kép
Legszívesebben én is így elnyúlnék.
Na megyek is!
Pá mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na már megint én kezdem az új oldalt!


Malacom van.
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


ÁÁÁ, dehogy :lol: !! Csak szokatlan volt az a csend tőled, de aztán, mire elküldtem a hozzászólást, már nem is volt aktuális...

Egyébként Ildikó a megmondhatója, hogy én nem vártam, hogy megszülessen Lilcsi, annyira szerettem pocakosnak lenni... :oops: .

Hexe, nem jössz még??

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?