Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Monaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Nemáááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hű mekkorát nyeltem...... :cry:

Nyammi.........EZ KÍNZÁS!!!! A szőlő jó ropogós volt? A szamócát cukrosan szoktad enni?? Jajj de fincsi lehet......
Hm........................................ !!!!

Na megpróbálak kicsikarni valami finomat apácskától

Ezer csók

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Én is túl vagyok az AFP-n. most az egyszer jó lett az eredmény is!:)
Csak sajna rossz kórházat választottam, mert körzetileg a SOTE-hoz fogunk tartozni.:( Bár a 2 csajszit ott szültem, úgy gondoltam, hogyha csúcsforgalomban jönne rám a szülés, ne a kocsiban keljen szülnöm. De csak át kell magam verekedni majd budára vhogy!
Ha esetleg tud vki vmi jót írni az I-II Női klinikáról, azt szivesen venném, azok talán valamivel közelebb vannak mint a Kútvölgyi, cska nem akarnék teljesen ismeretlen kórházba menni!
Járt vki, úgy mint én, váltotok kórházat emiatt a ... rendelet miatt?

most visszaolvasgatok!:)

Judit

mamiblue
 
 


Meg lettem zsarolva, ha nekifogok végre tanulni, akkor kapok valami finomat. :lol:
Nem volt mit tennem, nem nagy kedvvel, de nekiláttam..........és csodák csodájára...........MEGÉRKEZETT NYUSZIFÜL MEGLEPIJE
Mivel Mona megmutattam apácskának a gyümitáladat, hogy én ezt mennyire kívánom, hogy szerezzen nekem valahonnan valamit..........
Ezt kaptam:
ÍME::::
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép ha nincs gyümi, akkor jó a süti is......

Bal fölső sarokban két szelet diós-gesztenyés szelet látható. Tetején finoman szórva ízletes dióval. A krém íncsiklandó, nagyon finom, szinte habos......
Középen narancsos kocka, narancskrémes töltelékkel
Jobb oldalt pedig kókuszos valami csoda, azt hiszem hólabda. Ez isteni finom, néhol egy-egy szem finom meggyet rejt a krémje.
Ezen kívül kaptam egy tölcséres két gombi fagyikát, azt nem fotóztam le, mivel azonnyomban felfaltam....:):)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aki eddig még nem kívánta meg.............................. :lol: :lol: :lol:

(na mindjárt kapunk a kobakra! )

Ezer csók!!!
Nyuszifül
nyuszifülû
 
 

 
 

Monaaaaaaaaaaaaa, Nyuszifűűűűűűűűűűűűl!
Ezt most muszály volt??????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemrég ettem, de most, hogy láttam a tányérjaitokat, nagyon megkordult a gyomrom... :)
Egészségetekre!

miniliza
 
 
 


nyuszifül, ez nagyon fáj, mert én rettenetesen süteményes vagyok :? :shock:

Kép
mona76
 
 


Mona, ez nekem is fáj, úgy ettem volna egy kis szamócát!!! :? :shock:

(ugyi-ugyi az kell ami nincs??? )

:lol: :lol: :lol:

De tessék apácskákat felbátorítani , biztosan megérti hogy a pincúr sütikére éhes............... :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Miniliza küldjed az embert a Cukiba!
Csajok!!! Küldjétek apácskákat a cukiba ezerrel!!!!!!!!
Máskor úgysem kapunk........... :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Lányok!
Ez durva! A sütikét nem nagyon kívánom, inkább csak az otthon készülteket, de a gyümi nagyon bejön. A múlt héten én is vettem finom ropogós szőlőt, igaz, hogy egy vagyon volt, de nagyon jól esett.Hmmm...most újra megkívántam.

Zsuzsi!
Te is régen voltál már, minden rendben van? Elképzelhető, hogy a picurka mozgását érzed, én Tomit a 20. héten éreztem először, de ez sok mindentől függ. Klassz érzés, ugye? Én most a harmadik babónál a 15. hét óta érzem, de nem egyforma intenzitással.Van olyan, hogy napokig semmi, olyankor tiszta para vagyok.
Márc. 8-án voltunk Gyulán, kész dili volt az egész.Állítólag márc. 5. óta megyén kívülieknek mégiscsak kell beutaló a saját orvosuktól, de erről én nem tudtam. Azt sem tudtam, hogy újabban csak csütörtökön adnak ki beutalót, ez egyben a táppénzes papírok kiadásának napja is. Mázlink volt, hogy csütörtöki napon mentünk, viszont órákat kellett várni. A múltkor még soron kívül kiadták a laboros beutalókat, most ki kellett várni a sort és bemenni. Ráadásul Balázs is ott volt velünk... Aztán közölték, hogy amíg a saját dokitól nincs beutaló, nem postázzák ki az eredményt, és a postaköltséget is kifizettették velem. Úgyhogy miután nagy sokára hazakeveredtünk, még a saját dokimat is elő kellett keríteni és postafordultával küldtem a beutalót. Az eredmény még nem ért ide, remélem a héten meglesz az itteni AFP -vel együtt. 22-én pedig 4D uh, majd beszámolok.Már úgy várom!

Csajok, remélem kihasználtátok még a mai jó időt - itt legalábbis az volt - mert holnaptól jön a zima.
A múlt héten a fiacskám már nyarat érzett, ki is ült napozni , igaz csak a szoba közepére... :lol:
Kép
bee73
 
 


Mirosz: voltatok Ausztriában babakocsi nézőben? Ha igen, írj légyszives hogy mi a tapasztalatotok, mert ha pozitív, akkor mi is kimegyünk.

Szia, Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Nyuszi
Nátrium... vizet köt meg a szervezetben... terhesség egyébként is hajlamosít a vizesedésre... (ésszerű sózás...)
Barna cuccok... most mindenhol ezt javasolják... emésztésre jótékony hatása van (rostok)
Ízetlen... :evil: .... azt meg egye, aki akarja... fűszerezés kell...

Egyébként én sose értettem egyet a túlzásokkal... egy egészséges, vegyes étkezés a lényeg...

Én itthon zsírral főzök, csak salátákhoz használok olajat (akkor az hidegen sajtolt...) és vajat eszünk, nem margarint...
A hagyományos olaj és a szokványos margarin a legnagyobb becsapás.. :evil: ... nézzetek utána a gyártási folyamatának, hogy milyen adalékanyagokat használnak fel....

Én ma finom szarvasragút ebédeltem burgonyagombóccal... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bee, nagyon édes ez a gyerek. Tuti csajozós tipus lesz :D
Én a barnakenyeret szeretem, de sajnos a joghurt, kefír, meg az ilyesmi dolgokkal nem vagyok jóba :roll: :cry:

Kép
mona76
 
 


Betsy! Köszi a felhomályosítást! :lol: :lol: A lényeg hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben!!! :lol: :lol:

Bee! Édi a fiad! :lol: Érzi már hogy nemsokára itt a nyár!!! Olyan gyorsan eljön, hogy mi is csak kapkodunk a fejünk után!
nyuszifülû
 
 


A Gmailra tettem fel képet... láthattok egy csúnya, öreg banyát... :oops:
Vendég
 


én nemtudok belépni :cry: :( :? :oops:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Ma mi is elmentünk fagyizni, képzeljétek a kis drága picurkám elaludt fagyi nyalás közben, de apa megette a fagyiját, nehogy kárba vesszen... (Így jár, aki nem alszik ebéd után...)

Bee!
A te kis fiad is tündéri, olyan kis rosszcsont lehet, mint a Gergőm?

Kép
Kép
times
 
 


Times!
Valóban nagy csibész az én Balázsom, mindenben benne van, amiben nem kéne. Ez nekem furcsa, mert Tomi nagyon jó volt, most viszont a fél szememnek mindig a kis kópén kell lenni.Sőt, jó lenne hátul is szemet növeszteni... :lol:

Mona!
Az is igaz, hogy biztos nagy csajozós lesz. Tavaly a strandon már próbálkozott egy nála 1-2 évvel idősebb kiscsajjal, aki elhajtotta. Hát igen, érik az ember fiát is kudarcok.
bee73
 
 


jaj. lányok...úgy volt, hogy megyek, de nem mentem orchidea kiállításra. annyira fájt a fogam (tegnap délutántól...és nem akart múlni...), enni sem bírtam. kikunyiztam a patikába algopyrint, meg a macskámnak is el kellett mennem venni fogamzásgátlót....tüzel :?
aztán a fogfájás maradt, kajálni 1 szelet vajaskenyeret ettem. rostosat ittam. férjem délutánra bepipult rám, és elmentünk az ügyeletre, a sote-ra. ott kaptam érzéstelenítőt (mondtam,hogy babás vagyok), és ki gyökérkezelte a fogamat. holnap majd el kell mennem betömteni. de végre nem fáj. de már annyira szarul voltam a fájdalomtól, a nem evéstől, az algopyrin így piszkálta a gyomromat, hogy hazajöttünk és akkorát hánytam :roll: ..... életemben sose ennyit.....mint a 80as évekbeli horrorfilmekben, amikor hihetetl okádásokat mutatnak be :lol: de picit jobban vagyok.....basszus.
nálunk ennyi. kéne enni vmit...... :?
dimet
 
 


hello!

Dimet: Részvétem, remélem hamar rendbe jössz! Mire nem jók a férjek!:)

Látom ezen a kórházbeosztáson csak én akadtam ki! :roll:

mi az aGmail? Erről lemaradtam!

judit
mamiblue
 
 


Bee!
Rettentő helyes a kishapsi! :)

Times!
Mindig elámulok az ilyen sztorikon... egyszercsak hirtelen elaludt?
Beninél minimum fél óra altatás...

Holnapra a rossz idő ellenére szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Dimet
Most már jól vagy? Remélem...

Csajozás, már az én kisfiamnak is van barinője, dobok fotó kettejükről:
Kép
Kép

És van egy szuper képem: Apa és fia reggel!!!
Kép
(Nekem ez nagggyyyon tetszik!!!!)

Kép
Kép
times
 
 


Franciska

Nekünk is hihetetlen, ilyen esetek akkor fordulnak elő, mikor nem bírom ebéd után elaltatni és feladom, hogy hátha kibírjuk estig, de nem igazán bírja, 4-5 körül egyszer csak kidől, s persze ilyenkor alig bírom felébreszteni, de sajnos muszáj, nem hagyhatom fél óránál tovább aludni, mert akkor este... Így is 10 óra mire nagy nehezen elbírom altatni!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Mamiblue: Én a sote II-n szültem minden babám.... :) Szívesen válaszolok priviben ha kérdezel...

Mona: Ha ilyen fotókat raksz ide, elájulok! Amióta láttam az epreidet meg a szöllőszemeket... nos azóta kerülgetem a fridzsidert, hogy mit egyek!!!!!! És semmi nem jó!
Epret akaroooooooooooooooooooooooooooooook!!!!!! Kép

Nyuszifül: Téged már nem is kommentállak! Valóságos kéjjel ecseteled a sütik összeállítását..... ez minden kínzást felülmúl! :)

Dimet: Mire fájt a fogad, csak nem egy kis epertálra? :twisted: Sokan vagyunk ezzel így.... főleg amióta Mona ilyenekkel izgat minket..... :) Viccet félre: szegénykém, a fogfájás az borzalmas! Örülök, hogy jobban vagy!

Bee: nem lennék a fiad barátnője.... sok vetélytársam akadna, attól félek.... De hogy hajbakapnánk a csajokkal érte, az már egészen biztos! :)

Times: detto! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


hali, rám jár a rúd.....
elkapott vmi nyavalya, émelygek, hányingerem van, stb...bementem a céghez, szólni, hogy nem leszek, no és persze a fogorvoshoz. naná, hogy tömeg volt. 5 perc után éreztem, ha nem megyek ki elhányom magam és összeesek....így eljöttem. 1re visszamegyek, hátha kevesebben lesznek. de mi van velem???? vmi vírust bekaptam?? hányinger gyötör, elgyengülök, enni nem bírok......
bocsi, többre most nem futja....
dimet
 
 


Dimet

Próbálj meg pihenni, orvoshoz nem kéne elmenned? (háziorvosra gondoltam) Legalább megnyugtatna, hogy csak vmi bacit összeszedtél, és hátha mondana vmi okosat is...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Látom, itt már összerázódott egy jó kis csapat, de ezért megkérdem, hogy csatlakozhatnék-e hozzátok?

Írnék pár sort magamról:

Augusztus 11-re vagyok kiírva és ha minden jól megy az Istvánban szeretnék szülni. Bár, köze nincs a kerületemhez, úgyhogy nem tudom, mi lesz, vagyis helyesbítve mennyi lesz :(

Az első három hónap nálam inkább szorongásos tüneteket hozott ki, mint rosszullétet, de szerencsére ez már csillapodni látszik. Akkor nagyon el voltam keseredve, mert azt hittem, hogy végig fogja kísérni az egész terhességemet ez az állapot.

Én is túl vagyok már az AFP-n, szerencsére az eredményem jó lett, bár minden szörnyűségre fel voltam készülve, mert állítólag gyakori az ál-rossz eredmény.

Szóval, ennyit magamról, remélem nem bánjátok ha csatlakozom hozzátok. Ja, és a lényeg: kisfiú kalimpál a pocakomban :D

Üdv.
Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Szia Copfi!

Üdv köztünk, és Gratula a pici kukisodhoz, azt már tudjátok, mi lesz a pocaklakódnak a neve?

Már én is nagyon kivi vagyok, hogy milyen neműek lesznek a törpéim, érdekes a Gergőnél nem voltam kíváncsi, de most...

Ja és képzeljétek félidőhöz értem!!!! Remélem még 17 hetet kibírnak odabent, utánna már jöhetnek!!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Köszönöm a gratulációt :) , remélem, hogy minden rendben lesz a továbbiakban is.

Andrásnak fogjuk hívni és a lány-verzió pedig Anett lett volna, de Andris már a 12. héten megmutatta magát. Akkor 120%-biztossággal mondták, hogy fiú, a 18. heti UH-n pedig 150%-ra nőtt az esély :lol: :lol:

Manócskáék biztosan nagyon jól érzik magukat odabent :D
Nagyon gyorsan megy az idő. Nemrég még néztük a kétcsíkos tesztet, most meg már félidőben vagy akörnyékén járunk. Nekem azt mondták, hogy ez lesz életem leghosszabb 9 hónapja, hát nekem nem tűnik lassúnak :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan édes kis cukorfalatok a gyerkőceitek!! Meg kell zabálni őket!
A gyümölcsös, édességes képekre nem is tudok reagálni, mert már most nyálfoltos a billentyűzet... :lol:
Látom jól telt a hétvégétek! Úgy örültem, hogy végig kitartott a tavaszias meleg, jó nagyokat sétáltunk, vittük a vérebet is.
De ez a mai nap..... Rosszul voltam mikor kinéztem az ablakon!

Van valakinek új 4D-s fotója??? Úgy nézegetnék még!

Kérlek, drukkoljatok holnap 13:45-től, mert akkor lesz a tárgyalás!!!!! Tudjátok, hogy a főnököm kirugott, mikor megmondtam, hogy terhes vagyok.... Szóval, jó hamar kitűzték a tárgyalást! Pénteken még felhívott egy volt munkatársam, hogy azonnal lépjek vissza a pertől, mert a faszi ki fog készíteni és minden lehetséges eszközt bevet ellenem! Jól fel is idegesített, de a párom azt mondta, hogy biztos ez volt kiadva neki, hogy beszéljen velem, bizonytalanítson el, hogy megijedjek! Remélem, hogy tényleg csak ennyi :?

Dimet, remélem gyógyulgatsz, és hamar túlesel ezen a kellemetlenségen!

Lányok, nektek az utóbbi időben nincsenek "rémálmaitok"?? Napok óta a pici pocaklakóval álmodok szörnyűségeket, meg hogy elrabolták mikor megszületett, meg sírást hallok álmomban, meg ilyen eszeveszett dolgok! Remélem ő ebből nem érzékel semmit, mert néha verejtékezve ébredek az éjszaka közepén!

Legyetek jók!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok!

copfi: Üdvözöllek én is. A kezdeti hangulatváltozást biztosan a hormonok okozták, legalábbis azok szoktak rendetlenkedni a terhesség első hónapjaiban. Aztán a terhesség "derekára" beállnak, és a szülés után, amikor megint visszaáll minden a régi kerékvágásba, akkor szoktak megint egy kicsit problémát okozni. De persze van aki ebből semmit nem vesz észre. A mázlisták :D A lényeg a sok vitamin, de gondolom ezt te is tudod.... :wink:

dimet: biztosan valami vírust kaptál el, nálunk a családban többeknek voltak az elmúlt napokban hasonló tünetei. De azért menj el orvoshoz, ha egyáltalán futja rá még erődből.... No és persze mielőbbi gyógyulást kívánok :D

Itt van megint ez a borzasztó idő, no de remélem nem sokáig, mert különben irgum-burgum....

A lényeget el ne felejtsem, beléptem a 20. hétbe, éljen a félidő!!!!
Jövőhéten megyek UH-ra, szeretnék már beszámolni én is a babám neméről. Reméljük a legjobbakat...mármint hogy megtudjuk....

Üdv mindenkinek,

Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Üdv Copfi!!!
Örülök, hogy bővül a csapat! Remélem jól fogod érezni magadat köztünk! Vigyázz, mert könnyen függőséget okoz a fórum :lol:
Gratulálok a kukisodhoz, köztünk jelenleg ők vannak túlerőben! Az én pocakpöckölőm a női nemet erősíti!

Gratulálok Móni, én is szorosan követlek......

Na, akkor adok a nyálelválasztásnak :P

Kép

Kép

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz: számomra teljesen érthetetlen, hogy ilyen létezik, de ha jól tudom, a kismamák "védettséget" élveznek, úgyhogy szerintem se add fel!
A rémálmok egy ismerősömnél fordultak elő már akkor amikor még nem is tudta, hogy babát vár. Kiderült, hogy egy magzatkori élménye okozta őket amit a terhesség felszínre hozott. A lány pszichológus és ennek ellenére Ő is nagyon meg volt ijedve ezektől az álmoktól, de természetesen elmúltak. A baba nem érez belőle semmit, ezt onnan tudom, hogy nekem a szorongás okozott/okoz hasonló aggodalmakat és az orvosaim megnyugtattak, hogy a bébi elvan a kis világában, nem érzékel semmi különöset. Gond akkor lehet, ha már akkora, hogy a stressz okozta méhösszehúzódások miatt nem fér el rendesen, de egyrészt még rengeteg helye van a pocidban, másrászt meg a méhösszehúzódáshoz sokkal több kell. Remélem nem baj, hogy leírtam, de engem nagyon megnyugtattak, gondoltam jó ha továbbadom.

Móni: Igen, nekem is ezt mondta a nődokim, hogy aki kicsit hajlamos a szorongásra annál biztosan felerősítik a terhességi hormonok és megnyugtatott, hogy szép lassan el fog múlni. Persze még mindig rám tud jönni, de akkor tudom, hogy le kell ülnöm vagy feküdnöm és ha így ellazulok, akkor hamar el is múlik. :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Bogesz, köszönöm Neked is a fogadtatást és a gratulációt. :) Örültem, hogy ráleltem erre a fórumra és biztos vagyok benne, hogy függő leszek :D :D
Én is gratulálok a pocilakótokhoz!!! :) :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bogesz
Holnapra sok-sok ++++++++++energiát küldünk! De majd gyere és számolj be, hogy mi is történt!!!
Ja és amúgy hülyeségeket én is szoktam álmodni, de én nem a babókkal.
Egyik este azt álmodtam, hogy alszom az ágyikónkban és a kaszás áll fölöttem, hogy értem jött. Mikor felriadtam tiszta víz voltam, szörnyű volt!!!
Tegnap este pedig, álmomban elköltöztünk és a párom azt mondta, hogy az ágyunkat nem vihetjük, mert nem fér be az új szobába. - Ehhez meg kell jegyeznem, hogy az ágyunk kb. 2 hetes eddig 140*200-as volt, most 180*200-as és kókuszmatrac van benne, szuper jó rajta aludni, reggel nem is szívesen kelek fel belőle, szóval nagyon megrémített álmomban, hogy meg kell tőle válnunk...

Kép
Kép
times
 
 


Én akármit is álmodom, mindig beleszövök valamit, ami a terhességgel kapcsolatos. Tegnap éjjel az álmodtam, hogy összement a hasam, de olyan is volt, hogy olyan dolgot ettem-ittam, amit kifejezetten tilos a terhesség alatt. Úgy látszik ezek a furcsa álmok is a terhesség tüneteti :D :D

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi köszi a bíztatást, én is reménykedem az igazságban!!
Jó tudni, hogy a babóca nem érez semmit az én rémségeimből :shock: kicsit megnyugodtam!

Köszi Times a pzitív energiát, szükségem is lesz rá!!! Mindenképpen beszámolok, hogy mi történt!

Olyan punnyadt vagyok ma, teljesen lehangol ez az idő....

Kis picúrkámat egyre többet ás erőteljesebben érzem mozogni! Olyan fantasztikus!!! Még 5 hét mire újra láthatom 4D-n, de alig bírom kivárni!!! Addig is beszélek hozzá és ha erősen koncentrálok, amikor beszélek és kérem, hogy mozogjon, mrg is teszi, remélem, hogy ez nem csak véletlen, hanem tényleg érez, ért valamit! Alig várom, hogy kívülről is érezhesse a párom, mert szegénykém, még csak hallgatja a pocimat és a bugyborékolást...

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz, örülök, hogy megnyugodtál kicsit :)

A 4D-ig nekem több, mint 8 hetet kell még várnom és én is úgy érzem, hogy nem fogom kibírni. Szerencsére a nődokim 2 hét múlva csinál UH-t, de a 4D azért csak más...

Nem merek bejelentkezni plusz UH-ra, mert elég ellentmondásosak a vélemények azzal kapcsolatban, hogy káros-e a babóra nézve ha túlzásba visszük vagy sem... Én eddig 6x voltam, mert az elején volt egy kis problémám ezért 2 volt egymás után, majd rá egy hónapra kisírtam az orvosomtól egy plusz alkalmat. Szóval inkább betartom a kiírt időpontokat :?

Én is érzem ahogy rugkapál, de amint meg akarom mutatni azonnal abbahagyja a kis huncut :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bogesz: Nagyon szorítok neked! Sajna biztos mindennel mocsoksággal próbálkozni fog, de tényleg téged véd a jog! És vigyázz magatokra!

Times, Copfi:
Én is hülyeségeket álmodok. Ma éjjel azt hogy anyukám volt munkatársával találkoztam , és azt mondtam hogy nagyon fent van a baba és rögtön menjek el orvoshoz!

Mandala: Köszi, biztos jó véleménnyel vagy a II női klinkáról, ha már 3-szor ott szültél!:) De most derült ki, hogy Tököl az I-es-hez fog tartozni, tehát még ezt a választási lehetőséget sem adják meg nekünk! Holnap lehet, hogy benézek a kórházba, aztán majd eldöntöm, de valószínű maradok a mostani dokimnál és fizetek!

Lassan összejön egy futbalcspatnyi fiú, persze a csajok meg majd szurkolhatnak!:)

Bogesz, mégegyszer egy nagy kalappal! :P

judit

mamiblue
 
 


Akkor most már biztos, hogy teljesen normális zagyvaságokat álmodni ilyenkor. :lol:

Lányok! Nem tudjátok véletlenül hol lehet elérhető áron biztonsági övelhúzót vásárolni. Én 10E környékén láttam de nem lehet olcsóbban is hozzájutni?

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Lányok!
FELMONDOK NEKTEK! HA MÉGEGYSZER VK. GYÜMIFOTÓKAT RAK IDE, MEGFOJTOM! AZ ÁLLATKÍNZÁST IS BÜNTETIK....A MAMIKÍNZÁST NEM?!!!! :) :) :)

Mamiblue: próbálj körzetben találni vk-t aki bejelent ideiglenesen amíg megszülsz..... én is ezt teszem.... :) Akkor a kórház ingyé van.... :)

Copfi: üdv köztünk! :) és gratula a kukacoshoz! Most már tényleg ideje javítanom a statisztikát... szeretném, ha nálunk kislány lenne....

Bogesz: na, mi van? Pánikol az igazgató úr?! Adjatok Neki! Törvény szerint ez hátrányos megkülönböztetés!!! Védett vagy, nem tehette volna meg! a munkaügyi bíróság majd jól fenékbe rúgja! Adja az ég! Szroítunk!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Times

mikor tudod meg a babák nemét?

Bogesz

nekem vannak rémálmaim, a terhesség kezdete óta. nem a babával álmodok, de mindenféle hülyeséget elég gyakran, és reggelre szakad rólam a víz.
Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a tárgyaláson, írj róla, amint tudsz.

Bee

nálam minden OK. Levetettem én is itt, Orosházán a vért, az eredmény még nem jött meg.
Hát nem irigyellek az egész napos gyulai program miatt, de legalább megnyugszol majd a jó eredmény hallattán :D
4D-re hova mész? Én Kecskemétre, 28-án.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Mandala, Neked is köszönöm a gratut :D Érdekes, hogy mostanában körülöttem a legtöbb kismama fiút vár, úgy látszik ez a 2006 kisfiús időszak volt. Én is lányra számítottam, de most már teljesen beleéltem magam, hogy kukacos lesz és nagyon nagyon örülök neki. :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most nem visszaolvasással kezdek, hanem a KISLÁNYOM legfrissebb fotójával :D

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi, gratula a tündéri kiscsajszihoz! :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Bogi én nagyon drukkolok neked, remélem az a görény megkapja a magáét.

Nyuszifül, mindig van itthon újhagyma, de egy kicsit lanyhult az érdeklődésem irányába :D

Mona, ki kellett rohannom a konyhába eperért :D (még jó, hogy volt itthon)

Times, érdekes, ezzel a nemkérdéssel én is így vagyok. Szerintem valahogy az első gyereknél annyira nem "számít", aztán a másodiknál meg valaki éppen ellenkező neműt szeretne, vagy valaki (mint pl. én) ugyanolyan neműt.

Copfi, üdv itt és gratula a kislegényhez.

Én a múlt héten álmodtam azt, hogy koraszülött lett a baba, de így is közel 4 kilós volt. Ez volt az első álmom egyébként amiben lány babával álmodtam.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Copfi, köszi :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Kb. 1 hete voltam itt, azóta megvan az AFP eredményem és megpróbálom feltenni az UH-mat is. (remélem, sikerül). Bogesz, felháborodással olvastam, hogy ki akarnak rúgni. Munkaügyi bíróságon lesz tárgyalás? Remélem, kicsinálják a főnöködet.

Sokan írjátok, hogy fiú lesz-e, vagy lány... mi Kispapával azt gondoljuk, hogy hagyjuk meglepni magunkat. Legalábbis eddig így gondoltuk. Szóltam is a dokinak, hogy ha lát valamit, nehogy elszólja magát :)
1174316652.57.pdf [/img]

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Hello!

Robcsi: Gratula a kiscsajhoz! Majd meglátod, hogy milyen szupi lesz, az enyéim olyan tündérien eljátszanak egymással...na jó néha össze is vesznek, de ez is benne van!:)

Agnes...: Mi is meglepetést akartunk, de rájöttem, hogy így nem fogok tudni vásárolni. Mert meglátok vmi szupi rózsaszínt és nem mertem volna megvenni, mert mi van ha pasi...

Mona, Times: Én a szőlőre vagyok rákattanva, de ma benyomtam egy barackos-túrós rétest! Olyan jó ilyenkor ráfogni arra, hogy megkívántam.

Ma voltam védőnéninél, és meglepődtem, mert csak 73 kiló vagyok, lehet hogy most sikerül nem felhízlalnom magam! Egyébként sok ez a 73 is, de ennél mind a 2 -szer már többnél jártam, ugyhogy biztató!:)

Pá:Judit

mamiblue
 
 


Agnes én szerettem volna tudni, hogy mi lesz, pont azért amiért Mamiblue is. Az uh-n már javában nézegette a doki, gondoltam gyorsan szólok neki, hogy ha lát valamit azonnal közölje, de mire megszólaltam volna már mondta is: lány lesz!

Hát a nyakába tudtam volna ugrani :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Judit, ez igaz, hogy így nehezebb vásárolgatni. abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy családon belül kapunk kisruhákat, így nem a fix nulláról indulunk ruhaügyileg. Utána meg Kispapára bízom a vásárlást, nagyon hasonló az ízlésünk.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


voltam fogorvosnál, sajna úgy néz ki megint mehetek vissza holnap. azt mondta ha fáj, akkor kikapja a próbatömést és gyökérkezel. és fáj. ráadásul ma is alig ettem. annyira szar a hasam-gyomrom..........nem voltma dokinál. nagyon úgy sme tud mit mondani....
remélem nektek jobban telik a napotok!!!!!!!!!
dimet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?