Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

ILDI! ANDI!

TILOS, TILOS, TILOS!!!!!!!!!!!!!!! A másik topikba beleolvasnotok mert se kismamának se szopiztató anyának nem való! Részleteket nem írok, remény még van!

Gyöngyi!
Nem is tudom, hogy megköszöntük e már a tudod mit! Ha nem akkor bocsi és köszi arik vagytok!
Megnéztem a két kiscsaj képét az iwiwen, rettenetesen helyesek arik, hogy a szemük is és a hajuk is más színű de a fej formájuk az teljesen ugyanolyan.

Ildi!
Nagyon jók a képek, Réka baba nagyon formás!

Kriszti!
Kitartás kitartás!!!
A kilókkal meg ne törődj majd csinálunk egy fogyitopikot mert nekem sem árt azt az apró picike "plusszocskadrágát" leadni és akkor hátha könnyebb lesz ha csoportosan csináljuk.

Megyek aludni mert holnap megyünk apuhoz de 11-re, igaz szegény kis koraszülött manócska miatt nagyon rossz a kedvem így egy kicsit nem tudok annyira felhőtlenül örülni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Még jó, hogy nem küldtem el amit wordben írtam eddig, mert bizti megígérem, hogy megyünk a farsangra. De ebben az időben tuti nem indultam volna el! Bocsika!

Ez volt 2-3 napja…. Nem megy nekem ez a piszkozatban írás, mert sosem küldöm el…. :oops: Egyik nap Anyósnál voltunk, ma meg levették az AFP-t. Na ez kicsit problémásabb volt, de sikerült leadnom!

Ezt írtam eddig:
Most nem kezdem el mesélni, hogy mostanság hogyan is alszik az én „pici” lányom…. Csak annyit mondok, hogy 3-10 ébredés/éjszaka. :) Még jó, hogy az első harmadon túl vagyunk. Bár az émelygés még nem múlt el véglegesen, szerintem már marad is! Néhány szagtól totál kész vagyok! Legütősebb a kakis pelus! :lol: :lol: Most már jól van Dóri, de a hányás után hasmenése volt pár napig. Na az betette a kaput nekem! :lol: :lol: Még jó, hogy eljutottam a mosdóig, pedig nem nagy távolság! :lol: Végül is ezen is túl kellett esnem!

Már napok óta rámolok a lakásban…. Konyhában több polcot átrendeztem, a ruhásszekrényeinket átválogattam, csak az iratválogatást halasztgatom már egy ideje… Ráadásul megtaláltam a Kismamás szabásmintáimat és megint bezsongtam, hogy varrni kéne…. Gondolom ebből sem lesz semmi sem!!!! :?

Azt monnyátok meg nekem mikor fogja Dóri betartani, hogy ne fogja meg a klotyót??? Ettől az egy dologtól borulok ki! Milliószor elmondom Neki, hogy nem, nem szabad és akkor is! Miután egész nap a nyomomban van, elkerülhetetlen, hogy bejöjjön utánam a fürdőbe, pl. mikor teregetek, mosógépet rámolom be…

A másik ami érdekelne, hogy pl. mekkora egy ilyen minimanónak a kajsziadagja? A reggelivel még mindig komoly fejtörést okoz nekem…

Ezzel az ovi témával is jól beleraktátok a bogarat a fülembe, már az ovival álmodok!!!!!!!!

Ja! ÉS MINDEN ELISMERÉSEM A TÖBBGYERMEKES ÉDESANYÁKNAK!!!!!!!!!!!!!

Andi!
Az, hogy „elvándorolt” az egy újabb UH eredménye????
Gratula a pici lányhoz!!!!! Én is kíváncsi vagyok a nevére!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem ne olvasgass ilyeneket! Egyszer véletlen összetalálkoztam egy rosszul végződő történettel, azóta inkább nem is olvasgatok! Volt az iwiw-en is egy ilyen rémtörténet, ami után bömböltem! Inkább nem kíváncsiskodok! Persze mi is szorítunk a Piciért!

Ildi!
Én nem kérek a kilóidból!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne haragudj!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Amit Dórival leadtam, azt már sikerült is visszaszednem, hála, hogy mindig vacakolt a gyomrom, ja és, hogy itthon vagyok! Most minden nap kotyvasztok vmit, rendszeresen sütök is, így nem nehéz!
Bevallást inkább hagggyuk! :twisted: :twisted: Bár hatalmas hálával tartozom Neked!!!!!!!!!!! Elmentem ahhoz a könyvelőhöz, akit szereztél nekem, mert jó pár kérdésem volt, amivel nem boldogultam. Hát nagyon jó fej, rendes nőci! Szóval KÖSZIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ígértem Neked micimacis rajzfilmet is! Most jutott eszembe! Máskor lécike figyelmeztess, mert továbbra is lukas az agyam… :(

Anett!
Nálam szereztetek egy óriási piros pontot a Pároddal! :D A szülinapos meghívásra gondolok! Nálunk sosem volt otthon divat, hogy „lelki” dolgokkal is törődjenek az Anyuék… Én viszont fontosnak tartom… Örülök, hogy ennyire jó szülei vannak gyönyörű Taminak és Szonjának!!!!

Gyöngyi!
Én nem akarom elhinni, hogy ennyi idős vagy!!!!!!! Simán fiatalabbnak gondoltalak volna magamnál! :D De tök jó, hogy mondtad ezt a kézzsibbadást, mert azóta nem érzem magam annyira hülyének, hogy éjszakánként mindig erre ébredek. Bár egyik nap a kisujjamat feküdtem el és azt már súlyosnak minősítettem! :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Ez a kötvény dolog naon teccik nekem! Eszembe sem jutott eddig! De most, hogy Dóri kapott egy tök ugyanolyan babát, amilyenünk már volt, a rengeteg meglévő játékról nem is beszélve, szerintem bedobom az ötletet én is!
Szorítok, hogy Apuddal jól sikerüljön minden és most már ne veszítsétek el egymást! Én a vérszerintit már 21. éve lesz, hogy nem láttam. Eccerűen nem jött többé… Pár próbálkozás után én feladtam, hogy strapáljam magam a kapcsolatfelvétellel! Nagyim és tesója után nekem nem kellett keresnem, csak Ő nem volt rám kíváncsi… Azóta viszont engem nem érdekel! De örülök, hogy ennyire szereted még a mai napig is! Bizti jól fog sikerülni!!!!!

Bocsika akinek nem írtam most, de el kell küldenem, mert a hétvégén megint nem fogok géphez férni, jövő héten meg végre (talán) meg lesz csinálva az újratelepítés is és akkor megint nem jövök!

Nóra!
A dokis dolgot megírom legközelebb! Megígérem!!!!!!!

Kedden megyünk a dokihoz! Második tali….

Puszika, Dóra, Jutka + Pocaktörpi 16+4
jatka
 
 


Sziasztok!!

SZANDRA!

Mi volt szombaton????????????????
Igen, nem felejtetted el megköszönni! És szívesen!!

ILDI!

Réka gyönyörű, kerek baba. Látszik, hogy jól táplált.
Csak Ti voltatok a játszóházban?? Olyan felszabadult a két fiú!!
És hogy körülzsongják a csajszit!

ANDI!

Megbocsájtok! jók a képek (milyen ügyes vagyok!)

KRISZTA!!

Sose felejtsd amit Hofi mondott: "ne röhögj sovány, régen emlékmű leszel, amikor nekem még mindig lesz miből leadnom!" Örök érvényű mondás.

JUTKA!

Fészekrakási ösztön!!!!????

Ne aggódj, még szülés után is zsibbadt a kezem egy ideig. De tudod mi volt a "legtutibb": amikor a lábam zsibbad és felsírt a SÁra. Én felugrottam az ágyból és megpróbáltam elindulni, csak a zsibbadt lábam nem tartott meg. Oltári nagyokat estem!

És ne gondold, hogy két gyerekkel kétszer nehezebb!!!! (Igaz Ildi?)
Sokkal könyebb két gyerekkel, mint eggyel volt. Valahogy belerázódik az emberlánya. Nem mondom, hogy nincsenek kiborító időszakok, de nem ez a jellemző. És aki egyszem gyermekéhez is ennyit kel éjszaka, az edzésben van. (átérzem a kínod, volt/van benne részem) Lesz ez még így se!!!!!!!
Szóval ne aggódj, mert a tesók tök jól lekötik egymást.

A klotyit a Sára is szereti, főleg, hogy a Mariettát látja rajta. Még bele is nyúlt!!!! Tényleg szörnyű, de mindenre kíváncsiak, hát erre is.

Pusszantás

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajnos rossz hírrel tudok csak szolgálni, a kis drága Emese a mai napon elment.

Ildi!
Köszönöm az angyalkákat még egyszer!

Magamról és a taliról majd később ezt most baromira nem tudom elmesélni de ígérem majd jövök!


Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
sajnálom! :cry: :cry: :cry:
idna
 
 


Sziasztok!

Végre van időm ide is írni!
Levi ma kapta meg az első agyhártyagyulladás elleni oltás és azóta alszik!
Szerencsére már teljesen meggyógyúlt így a kórházi rossz élményeket már remélem el is felejtette.
Már egy ideje forgolódik hasról hátra és vissza,most meg mindíg fel akar ülni! :wink:
Egyre többet beszélget,veszekszik,és most már úgy néz ki hogy az alvási gondjaink is megoldódnak szép lassan! :lol:

Idna,
Örülök,hogy most már rendben van veletek minden! :lol:

A képek nagyon jók,szépek és édesek a gyerkőcök! :lol:

Ildi,
Nagyon jól néztek ki a fenti képeken Réka babával! :D

Levi is már szépen vissza szedte a súlyát,ami lement betegség alatt,ma 7190 grammnak mérték! :lol:
Teszek róla 1-2 képet:
Kép
Kép
Kép

További szép napot mindenkinek:
Kép

Kép
mano83
 
 


SziasztokT

Nagyon culik a képek, Réka baba már hatalmas!
Egyszer majd talán mi is eljutunk ismét a játszóházba, meg a tücsökzenére, meg a tornára, de ez nem most lesz...
Andi!
A kislányotok neve titok?
Levi is nagyon nagy már! Hogy telik az idő!!
Szandra!
Sajnálom én is a picit. Pedig úgy reménykedtünk..

Mi még egyben vagyunk, a legutolsó UH márc. 9-re kalkulálta a szülést, a hivatalos számítás szerint pedig múlt hétvégén kellett volna szülnöm, úgyhogy már csak kevés idő van. Addig "virgonckodom", ahogy Gyöngyi mondta.

Mennem kell, vki kopog.
Üdv.
Judit
judi
 
 



Sziasztok!

Sajna mi nem megyünk holnap, mert a csajok megint hurutosak!
Folyik az orruk és a Sára köhög. Ennek megfelelően elég nyafkák.

Segítsetek: mennyiért csinálja meg egy könyvelő az adóbevallást mostanság?

Mindenkinek pusz és vigyázzatok magatokra.
Ja és élvezzétek a napsütést!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szandra, mi megyünk a 11:15-ös tornára. Meg azt hiszem Nóriék is, és talán Ildiék is. Ti is?
Milyen volt a hétvégi tali apukáddal? Majd ha lesz kedved, gyere mesélni!

Gyöngyi, jobbulást a lányoknak!
Nem csak mi voltunk a játszóházban, de most tényleg egymásra találtak a fiúk. :)

Kati, milyen jól alakulnak a napjaitok! És aranyosak a képek is Leviről!

Judit, Jutka, a név nem titok, csak mikor írok, nem mindig emlékszem, hogy mit is akartam még írni.
Egyébként vannak aggályaim a korai név elárulásról, de nem titok, csak már sokszor megbántam különböző okok miatt.
Ha kislány lesz, akkor valószínűleg Rebeka lesz, de talonban van még az Abigél is.
Ha kisfiú, akkor Vencel.
Egyáltalán nem biztos, hogy kislány, illetve nem tudom, hogy mennyire lehet hinni egy 18-20. hétben történt becslésnek. :D (A szomszédunknak végig kisfiút mondtak, és van egy aranyos kislánya :D)

Judit, nektek már tényleg nagyon közel az időpont! Milyen gyakran kell orvoshoz menned?

Jutka, wc ügyben nem tudok hozzászólni. Szerencsére Lőrinc csak lehúzni szereti, de nem nyúlkál hozzá és bele.

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Én a 17. kerületben lakom, és most próbálom beindítani a vállalkozásomat.
Egyenlőre itthon vagyok a kisfiammal, Bencével, aki 2 hét múlva lesz 2 éves. Majd szeptembertől szeretném bölcsibe iratni. Van egy 4 éves fiam is, Levente, ő már oviba jár.
Ha van hozzá kedvetek nézzétek meg a honlapomat, most készül!
www.falfestolany.fw.hu
Köszi,
Kriszti
bdkriszta
 
 


Tegnap este írtam,de nem működött a Bnet...szerencsére elmentettem,most csak a fényképeket kell beszúrni.

Sziasztok!

Én nagyon lemaradtam...

Szandra vasárnapi hsz-e után teljesen leblokkoltam,olyat sírtam,hogy már régen hasonlót, olyan lelkis vagyok :cry: :cry: :cry: ilyenek annyira megtudnak viselni...
pedig el akartam újságolni,hogy voltunk kint a FEHOVA-n a sógórnőmékkkel.És tök jó volt.
Krisztivel is találkoztunk:)

Majd rakok fel képeket!

Andi!
Szerintem is nagyon jó volt a játszóházba és köszi a képeket!
Kár,hogy a hétfői nem jött össze,majd legközelebb.
Lőri nagyon aranyos volt és egyáltalán nem volt féltékeny a Rékára,olyan édi volt,mint mindig. :D

A Bukfencen is tök jó képek készültek,olyan aranyos a két fiú,ahogy fogják egymás kezét :D És a három anyuka a gyerkőceikkel nagyon ott van…….

Kriszti!
Nem is vagy kövér,olyan jól néztél ki vasárnap ne izélj már!!!!
Majd együttes erővel megszabadulunk attól a pár kilótól :wink:

Szandra!
Mi volt apukáddal? Nem meséltél :roll:
Gyertek el holnap bukfencre! :D

Mi is megyünk a Dáviddal.

Jutka!
Örülök,hogy elküldted :wink:
Miért volt problémás az AFP?
Szegénykém,nem irigyellek a hányinger miatt,de mostmár hátha könnyebb lesz egy kicsit,hogy túl vagy az első harmadon.

Éjszakai ébredések :(

A kajcsival én is bajban voltam és vagyok,de Dávid ilyen korban még javában szopizott,így nem érdekelt,hogyha nem eszi meg a reggelit. Szivike már nem szopizik?

Ha tisztán tartod a klotyót nem lehet gond,majd csak megunja egyszer a Dóri és nem fogja érdekelni a Klotyómanó :D
Dávid is inkább lehúzni szereti...

Köszönjük az elismerést,de Gyöngyinek teljesen igaza van nem nehezebb kettővel tényleg.Legalábbis én is úgyérzem,hogy szerencsés vagyok. Vannak időszakok,de nem az a jellemző.

Ovi???Nem árt,ha időben tájékozodsz :wink:

Gyöngyi!
Köszi!
A képeket küldöm,ígérem vagy inkább felteszem ide,ha nem bánod.Mert nem küldte el imélbe.

A kis Balázsék voltak még rajtunk kivül a játszóházban,kár,hogy nem jötettek.

Gyógyuljatok meg gyorsan azt kívánom.!!!
Sok sok gyógypuszit küldök a csajsziknak!

Kinek kell megcsinálni a bevallást? A férjeméknek a könyvelő 3000.- ért csinálta per koponya. Én a barátnőimnek ingyen csinálom.
Kinek kell?

Itt vannak a képek,mint mondtam nem túl sok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kati!
Már azt hittem megharagudtál ránk valamiért,és azért nem jösz...

örülök,hogy jöttél és tettél fel a gyönyörűségedről képeket. Nagyon helyes kisfiú :D
És utólag is sok boldogságot kívánok féléves évfordulója alkalmából:
Képek holnap,mivel most nem engded feltölteni.

Kép


Tök jó,hogy az alvásgondok is megoldódtak,csupa jó hírek! :D

Judi!
Nagyon szorítunk neked! Hajrá Kitartás!!!!! :D

Anett? Szilvi? Betti??????Hova tűntél???Mi a baj?

Sok puszi és jó éjt!



FEHOVA-ról:
Apa kedvence:
Kép
Én kedvencem:
Kép
Dávidé:
Kép
Réka:
Kép
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Jövök majd, de Dóri belázasodott... Doki azt mondta, hogy szájfertőzése van és nagyon-nagyon fáj Neki.... :cry: :cry: :cry:
Kaptunk ecsetelőt, fájdalomcsillapítót.... Ha nem javul, akkor vírusirtózunk is.....

Pocaklakóm jól van! Már kemény 3 cm átmérőjű a buksink! :D

Talán most már jobb lesz a gépünk is....

Puszika, Dóri (ma pont 17 hónapos), Jutka + Pocaktörp 17+1
jatka
 
 


Sziasztok!

Dávid
a topik minden kisebb- és nagyobb hőlgyeményének boldog nőnapot kíván!

És sok puszit küld:(És Dórikának külön gyógypuszikat!)



Kéri János:
Nőnapi köszöntő


Tavasz hajnalán
Róluk emlékezünk,
A nőkről, kiknek
Életünk köszönhetjük.


Ki mindent
Megtesz értünk, a nő,
Dajkál, ápol,
És felnevel ő.


Hálánk szálljon
Lányra, anyára,
Ki a családot
Összetartja.


Szépséges nők,
Jó asszonyok,
Kívánunk boldog,

Víg Nőnapot!!!!!!!!


Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

DÁVIDkának köszönjük a köszöntést, és puszi a pocakjára!

DÓRIkának jobbulást, nagyon rossz lehet. Biztos enni sem tud!
Szegénykém, akkor inkább a mi náthánk.

ILDI!
Milyen klasszul el tudtok menni a kicsilánnyal! Ilyen kis édes, hogy jól viseli a nyüzsit!!??
Milyen jól mutatsz a motoron!!!
Ja, és köszi a képeket, örülök, hogy rajta vagyok.Elég bulis a kinézetem.
A bevallást csak kíváncsiságból kérdeztem, én is megcsináltam a családon belül, de a milyeink nem voltak bonyolultak. Szerettem volna tudni mennyit spóroltam. Köszi.

ANDI!

Szépek a nevek, akár fiú lesz, akár lány.
Nálunk a Marietta soha nem fordult úgy, hogy látni lehessen a nemét. Ellenben Sára a 18 hetes ultrahangon olyan gyönyörűen szét tette a lábát, hogy én is láttam: bizony ott punci van.
Születése után is spárgában aludt.

megyünk játszózni
Pusz

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Hogy vagytok?Magatokról nem irtál. :?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól esett a bukfenc KÖSZÖNJÜK! Ezentúl amikor tudunk tényleg elmegyünk mert nagyon élvezte a Tami is. Igaz én vagy 10-szer majd frászt kaptam még hazafelé mert mindig eszembe jutott, hogy a Tami (tiszta sügér vagyok) kiment az úttestre én meg a Lőrinccel foglalkoztam. Hát igen azt hiszem egy kicsit helyrebillentett ez a hülyeség. Egyébként ezt leszámítva jó volt. Edóka úgy egy 5 percet sírt még hazafelé a babakocsiban de aztán abbahagyta és hazáig aludt. Majdnem negyed 2 volt mire hazaértünk jó kis séta volt de annyira szupi volt az idő.

Ildi!
Réka nagyon kis cuki manó. Olyan sokszor jut eszembe, hogy a két nagy egy napon született... :) Annyira vicces!
Jók a képek (motoros) biztos nem volt nehéz "kedvencet" találni.

Andi!
Nagyon édes volt Lőrinc, remélem nem haragúdtál meg, hogy simán eljött volna velem (igaz szerintem csak az első sarokig vagy még addig sem).

Nóri!
Viktor is cukorfalat a Taminak nagyon tetszett, hogy ilyen kis vagány egyből mentek "bandázni".

Anett!
Mi újság a csajokkal? Tehetnél még fel képeket róluk. Mostanában nem nagyon szoktál írogatni, sok a munkád? Nincs meg az éjjeli bagoly társam így elég magányosan nyomom :wink: .

Kriszti!
Hogy megy, hogy nem megy a bagó? Annyira ügyes vagy, bárcsak az anyósom is leszokna mert úgy utálom, hogy állandóan szívja és olyan büdi van bent a szobájában, nem is engedem be hozzá a Tamit. Gyerekek?

Judit!
Ez már tényleg nagyon a finis. Sőt már lehet, hogy túl is vagy rajta? Szorítok.

Jutka!
Hát nem irigyellek ezek a fránya hányingerek no meg ami utánna jön. Kész katasztrófa. Én is mind a két gyerekkel kipakoltam ez a második és harmadik hónapot. Mikor Edóval voltam terhes akkor a hűtő szagától voltam rosszul mindig, apa kipakolt aztán én is mentem kipakolni.... :? Dóri klotyófogása szép lassan elmúlik majd. Amikor van a tv-ben az a ronda bacilus reklám és a Tami meglátta akkor kérdezte, hogy az mi én meg mondtam, hogy a wc-n van ilyen na nálunk azóta csak a szükség miatt használjuk a wc-t. Dóri most mennyi idős? Nem irigyellek az alvás (nem alvás) miatt :( .

Kati!
Levi nagyon helyes kis fickó! Szóval sokat akrobatázik? Sokat fogyott a betegség alatt? Annyira jó, hogy már meggyógyult!


Apuval való talimról majd írok csak megint elfáradtam mire a végére értem de ígérem befejezem a sikersztorimat :wink: .

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Kedves Mindenki!

SOkáig nem voltunk itthon a lányokkal. Kényszerpihenőn voltunk a szüleimnél. Mi is voltunk szerdán, de tücsökzenén, 9-kor.

Gondoltam bejelentkezek; de most fáradt vagyok írni. Bocsánat...

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Levi nevében köszönjük a dícsdéretet! :lol:

Sajnos reggel Levi megint befulladt,most várom a doktor nőt,remélem ezúttal nem kell kórházba mennünk! :cry:

Ildi,
Dehogy haragszom,nem is lett volna okom haragudni!
Csak most össze jött minden!
Meghalt a mamám,akit 5 évig anyu és én ápoltunk,itt lakott nálunk a házunk melletti kis házban,tegnap volt a temetés.
Levi beteg volt sokat,ezért nem volt időm írni.
Mindíg csak a Flór Ferenc topicba írtam és mire ide eljutottam volna,Levi már közbeszólt! :(
Köszönjük a "szülinapi" köszöntést! :lol:

Most mennem kell,rendbe szedem Levi! :D

Szép napot mindenkinek!
Kép

Kép
mano83
 
 


ANETT!!!!

Csak miattad jelentkeztem be, nehogy azt hidd megfeledkeztünk rólad:

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett,
ma van a szülinapod?
Isten éltessen sokáig!
idna
 
 


Kedves Gyöngyi!

Csak miattad jelentkezem! :P :P :P

Megkaptam a képeslapotokat és válaszoltam is, nem érkezett meg?

Ha nem, akkor: nagyon örültem, hogy gondoltatok rám, köszönöm szépen!!!

anett
kállai
 
 


Kedves Andi!

Neked is köszönöm! Jól vagytok?
kállai
 
 



Kedves Anett!


Isten éltessen sokáig!


Kép
ilgya1
 
 


Kedves Ildi!

Köszönöm! A gyerekek nagyon aranyosak. Dávid is , de Réka hatalmasat fejlődött! Gyönyörű! Az alvós kép a kedvencem!
kállai
 
 


Kedves...

Szandra!

Nem akarom újra ezt a fájó témát felhozni, de én is elolvastam a kicsi lány szomorú történetét és még mindig összeszorul a szívem, ha rá gondolok. ...és elég sokat gondolok rá. Úgyhogy rajtad keresztül csatlakozom a sok ismeretlenhez aki drukkol, hogy az egyedül maradt szülők újra lélegezni tudjanak.

Örülök, hogy apukáddal jól alakultak a dolgok. Kiváncsi vagyok...

Kati!

Őszinte részvétem a mamád miatt.

Levi "baba" is nagyon édes, hamar gyógyuljon!

Jutka!

Dorinak is gyógyulást kívánunk.

Rólunk röviden: Papámat hordoztam orvostól orvosig, aminek egy pár napos korház lett a vége, ezért voltunk otthon. Ahol a lányoknál eljött a hányás-hasmenés vírus és rajtam is, de nem lettem nádszál. :lol:
Tegnap estére Zoli ide szervezett pár barátomat /engem azzal etetett, hogy vacsizni megyünk/, így nagy közös ünnepelés lett a vége. :P

sziasztok: anett & csajok
kállai
 
 


Ildi,
nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Puszi,
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Kedves Ildi!

Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

anett, Tami, Szonja
kállai
 
 


Készítettem Szonjusnak kontyit!

Ime:

Kép

Kép

Kép

Kép

sziasztok! anett
kállai
 
 


Kedves Anett!

Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sajnos tegnap este (éjfél előtt picivel) akartam bejelentkezni, de ébredt Dóri, bocsi a késésért!!!

Kedves Anyóspajti, Ildikó!

Nagyon-Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!


Puszika, Dóri, Jutka + Pocaktörp 17+4 (vidékről)
jatka
 
 


Sziasztok!

Nagy hírrel jövök, most kaptam sms-t Juditéktól:
Zsófi 4050 g, 53 cm, sötét hajú, barna szemű, gyönyörű kislány - este 9:35-kor megszületett!

Szívből gratulálunk!!!
idna
 
 


Andi,Anett,Jutka,Gyöngyi!

Nagyon jól esett, köszönöm szépen!


Buli volt a hétvégén :wink: nem tudtam jönni. :(


Jön valaki holnap játszóházba?




Judi!


Gratulálok Zsófihoz!!!!
Kép



Anett!
Nagyon szépek a lányok! Szonjaboris sokat nőtt! :D olyan édes a cofija!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gondolom mindenki élvezi a jó időt!

Képzeld Ildi mi voltunk hétfőn a játszóházban és vittünk neked egy piros tulit neved napjára, de sajnos nem találkoztunk így a ott lévő játszóházas lányá lett. :)

Azért írok , hogy holnap délelőtt mi megyünk tücsizenére, igaz a 9 órásira, ha van valakinek kedve, örülnénk.

anett
kállai
 
 


Jutka neked is köszönöm, hogy gondoltál rám.. :P

Judi!

Nagyon örülünk a kisbabátoknak. Gratulálunk! :P
kállai
 
 


Sziasztok!!

Mi sajna nem megyünk holnap Cinire, mert a Sárut visszük a Mariettával a 18. havi oltására. Remélem megkapja , mert még kicsit hurutos.

Irtam már mennyire tetszenek a képek? Nagyon szépek, édesek a gyerekek. De nekem ennyi elég a csecsemőkből (bocsi), mármint, hogy másé és "csak" csodálnom kell. Sokkal jobban szeretem, hogy már ekkorák a lányaim. Sose volt a csecsemőkor a kedvencem, hát a sajátjaim sem kedveltették meg velem. Én jobban élvezem, hogy már mozognak és kommunnikálnak. Bár sok barátnőm nem ért meg - persze nekik jól alvó, jó evő csecsemőik voltak. Slussz, befejeztem!

Élvezzük a jóidőt!!!! Ma itthon volt apa és elmentünk a csajokkal kerékpározni- teljesen kivan a lábam!! Hiába nem szokta a ló a szántást!
Kicsit meg vagyunk lőve a sorompó átalakítással. Marietta a piactérre jár oviba. Kb addigra fejezik be a munkát, amikorra bezár az ovi, vagyis mi már nem járunk. Szeptembertől meg már remélhetőleg ide jár a Halmi térre.

Üdv Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Köszönjük a drukkot, Dóri már sokkal jobban van! Igaz ki kellett váltani a drága vírusirtót, de csak utána javultunk, de akkor nagyon gyorsan! Tiszta frászban voltam, mert alig evett vmit és csak romlott a szája.... Bár a tojásosnokedli :wink: naon bejött Neki! :lol:

Mi tényleg a jó idő miatt nem vagyunk! :lol: :lol: :lol: Nem tudok betelni vele! Csak enni jöttünk be, meg persze aludni! :D Dórit sosem nyomta el a levegő, de most éjjel csak eccer ébredt! Lehet a sok élmény! Most sétáltunk el először közértbe (kb. 1 óra alatt jártuk meg), de megzabáltam mikor az egyik udvaron meglátta a padot és azt mondta, Csücs! :lol: :lol: Meg persze a sok vau-vau, meg csip-csip, meg brüm-brüm! Nem tudtam, hogy ennyi mindent tud egy ekkora törpe! :lol: :lol: Pl., hogy az Anya által befalt csokinak a papírja (ennyit a szénhidrátról való letiltásomról), ami a nappaliban van, az a kukába való! Nem hittem el mikor magától felkapta és vitte a szemétbe! :lol:

Judi!
Gratulálunk a bébihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gyöngyi!
Annyira tudtam, hogy mire gondolsz mikor azt írtad, nem a kedvenced a csecsemőkor! A 18 hós oltásból lehet vmi láz, kiütés?

Szandra!
Dóri imádja a reklámokat! (Jobban, mint a mesét!) Remélem hamarosan hatásos lesz nálunk is! :lol: Bár pár napja nem csinálja... Most 17 hónapos + 7 napos!

Ildi!
Már annyira kíváncsi vagyok Rékára!!!!!!!!!!!!! Az AFP csak azért volt problémás, mert meghalt a régi védőnéni és egy másiknak kellett leadnom a véremet és ott sokat kellett várni! Dóri meg addig Anyóssal volt, ami nem volt vmi megnyugtató a számomra és utána sem tudtunk egyenesen haza jönni, mert Apának találkozója volt! De túlélte a csaj!!!!! Dóri inkább már csak éjjel szopizik! Azt inkább cumizásnak nevezném! :lol: Napközben Ő is elfelejti, meg én is! :oops: Amióta elpakoltam a párnát és a pelust, mert fekve szopizunk, lassan elfogytak a napközbeni szopik. Amikor még próbálkoztunk, Dóri bekapta a cicit, de szinte rögtön fel is ült és közölte: nem-nem! A reggelit meg én mondtam le, mert képes volt visszaaludni, az meg átrendezte a napunkat teljesen! Az esti elalvásról ne is beszéljünk! :lol:

Andi!
Tök jó, hogy feltetted a játszóházas képeket! Dóri mikor meglátja már vetődik is a monitorra, hogy: BABA, meg DABDA!!!!! Neked milyen kismama gatyód van? Az érdekelne, hogy az egész dereka betétes vagy csak a pocinál?

Még holnap itthon leszünk, Apa dolgozik, utána viszont elutazunk, mert osztálytalálkozóm lesz. Jövő héten viszont jó volna talizni! Játszóháztól picit tartok, a sorompó lezárás miatt! :lol:

Puszika, Dóri, Jutka + Törpicsek 18+1
jatka
 
 


Sziasztok!

Ma már többet tudok mondani az oltásról, mert tegnap kapta a Sára.
Persze a szúrásnál sírt, de utána semmi baja nem volt, hazafelé sétált is. (ez is Di-Per-Te+HIB) A déli alvásból felkelve azonban sántikált és nagyon nyűgös volt, ezért kapott fájdalomcsillapítónak Nurofent. Utána játszótérre mentünk és mászókázott végig. Az éjszaka szokásos volt. Láza nem volt egyáltalán.

Azt halottam, hogy még nem biztos, hogy 3 évesen kap-e oltást, ert az a hír járja, hogy nem elég biztos ez az új oltás. És a járványügy helyzet fogja megatározni, hogy kel-e oltás. Lehet, hogy több lesz a szamárköhögéses betegség!!!
Kiakadtam!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Na most már itt vagyok, nem győzöm az elejéről kezdeni húú nagyon, le vagyok maradva.
De hát ugye a jó idő meg a kert…

Szandra!
Nagyon sajnálom a pici koraszülött babát sajnos ilyen esetekben nem mindig elég ha szorítunk még ha ezt nehéz is kimondani ilyenkor leginkább már a szülöknek kell nem is az együttérzés a de a legtöbb lelki segély.

Fogyi topik: édes vagy szóban könnyű csinálni. :oops:
Szerintem mire ezt az egész topikot végigolvasom addigra apukáddal is találkoztál. Remélem mesélsz. :lol:

Jutka!

Átérzem a szaglás problémáidat igaz én nem vagyok kismama de mióta nem bagózom iszonyatosan jó a szaglásom olyan vagyok mint egy kopó :roll: és néha pfű nagyon nem bírom. Pl. azóta az avar szagára befulladok.
A klotyival ne foglalkozz mindig az a jó és szép amit tiltanak. Majd leszokik róla az enyimeim kukáztak. :D

Ildi!

Micimackós rajzfilmet keresel? Nekünk is van ha kell.

Gyöngyi!

Ez a Hofi tényleg jó volt. :lol: :lol: :lol:
Bocsi de csak most olvastam: nálunk1-5 ezerig csinálnak adóbevallást.
Jobbulást a csemetéknek.

Kati!
Levi tényleg nagyon cuki főleg a mosolya!

Andi!

A nevekkel nekem is mindig voltak aggályaim egyébként a lányomnál én is Abigélt szerettem volna, csak a páromnak nem tetszett. Most igencsak illene rá ez a név. Nekem is korán megmomdták mindkét gyereknél a nemüket de csak akkor voltam tuti biztos benne amikor kibújtak. :roll:

Ildi!
Köszi a bókokat de ahogy elnézem a képeket igencsak rámfér a diéta. :twisted:
Egyébként te is tök jól nézel ki főleg a "kedvenceden"!
Réka egy tünemény, Dávid meg pláne. Olyan rég láttam már azt hittem meg sem ismer és amikor a nyakamba ugrott majd meg zabáltam olyan édes volt.
Köszönjük Dávidnak a Nőnapi köszöntőt.

Szandra!

Köszi a bagó nem megy igaz mostanság nagyon hiányzik de még mindig nem tudom elszívni mert ugyi megpróbáltam mert az utóbbi napokban túl nagy volta feszültség de hála égnek nem megy. Gyerekek örülnek de igazán nem veszik észre kiváncsi lennék mit szólnának ha látnák a kezembe lehet hogy fel sem tűnne nekik.

Kati!
Részvétem a mamád miatt.
Barátnőmék (Anikóék Ildi ismeri) nincs egy éve hogy a mamájához költöztek mert már 74 éves hogy ápolják ,cukros meg agyérgörcse is volt. Felújítoták a lakást beépítették a tetőteret és mire a nagyi is élvezhette volna addigra elment. Tényleg sajnálom.

Anett!
Isten éltessen!

Szonja még mindig mint egy hercegnő!!

Juditnak nagy nagy Gratuláció!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Még egy pár kép ami mostnában készült.
A pózolások nagymesterei!

Kép
Kép
Kép
Kép

Na és kettő a kiállításról munka közben :oops: :lol:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Nem voltunk itthon egy hétig,lent voltunk Tiszán.Nagyon jól éreztük magunkat,majd teszek fel képeket. :)

Kriszti!
Tök jók lettek a képek! Örülj neki,hogy pózolnak,én alig bírom sokszor úgy lefényképezni,hogy az arcuk is látszódjon,már csak azért se figyel oda a Dávid. :x
Gondoltam rád,hogy milyen sokáig kell dolgoznod vasárnap,még jó,hogy csak egyszer van egy évben ilyen. :?
Most viszont Ketrin változott sokat,tiszta hölgy lett a kiscsajodból!

Az csak természetes,hogy Dávid szeret téged,egész kiskora óta teljesen másképp viszonyul hozzád,mint általában a rég nem látott ismerősőkkel,másokkal sokkal nehezebben oldódik,de veled olyan,mintha mindennap találkoznánk. :D érdekes azért. :)

Nem konkrétan keresek Micimackós rajzfilmeket,de az anyóspajti olyan kedves volt,és felajánlotta,hogy ír nekünk. :D

Anett!
Olyan kedves vagy!
Azt hittem senki nem jön játszóházba,mivel senki nem irt egy árva sort se a kérdésemre; Igaz azt se írta senki,hogy jön.Na mindegyj meggondoltam magam,és én se mentem,a múlt héten se volt senki.(
Még szerencse,hogy ott van a pékség :wink: :D
Ja és köszönöm,hogy gondoltál rám,imádom a virágokat a tuli meg kimondottan a kedvenceim közé tartozik,mert tavaszi virág,azok a szívem csücskei. :D

Szandra!
Jobbulást nektek!

Gyöngyi!
Én imádom a csecsemőkort,és olyan gyorsan elmúlik. :oops: már most kivagyok,hogy mi lesz,ha nem lesz kis csecsemő a háznál :?: :( (pedig így hogy kiegyenlítődött a nemek aránya nem biztos,hogy lesz harmadik. :? )
persze hogy vannak nehézségek,de "kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond!" :D

Mit össze nem variálnak már ezekkel az oltásokkal,már nem is tudom követni...
örülök,hogy ti is már túl vagytok rajta...
Mi ma kapjuk a 3. havit :D

Erről a pneumococcusos akármiről mit hallottál? Érdemes beadatni?

A kis sorompó felé jártok az oviba gondolom vagy merre?

Jutka!
Örülök,hogy javulgattok!
De édes a kis Doresz és milyen kis okos. :D
Te is már régen raktál fel róla képet. :?

Nem kell félni a sorompólezárás miatt,lehet,hogy már olyan jó idő lesz,hogy mehetünk a játszótérre. :D

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi se voltunk itthon, csütörtökön mentünk haza anyukámékhoz Szoboszlóra, és csak ma jöttünk vissza. Ott tök jó idő volt. Bár voltak szeles napok. Lőrincnek kicsit folyik is az orra és köhög, de szerencsére nem lázas, viszont kicsit nyűgös. Olyan nehéz ebben a semmilyen időben öltöztetni őket. :(

Jutka, mindkét féle gatyám van. Miért?
Megvan az afp eredményed? Jó lett?
Én ma délután voltam dokinál, rendben volt minden. A terhességi cukor eredményem is meglett, az is jó, pedig kicsit tartottam tőle, mert mostanában csak a csokit tömöm magamba. :shock: Lőrinccel sose voltam kívánós! Igaz, most se vészes a helyzet, csak szokatlan. :?

Kriszta, jók a képek!
Az Abigél az én férjemnek se tetszett eleinte, de most már megbarátkozott vele. Nekem nagyon tetszene, de az tény, hogy a vezetéknevünkhöz jobban megy a Rebeka.
A nemét én is csak akkor hiszem el, ha majd megszületik! :D

Ildi, a Tiszánál hol voltatok? Vannak ott rokonok? Képeket nem csináltatok? Rékának hogy tetszett az utazás?
A játszóteres időszakot én is nagyon várom, bár most eléggé elromlott az idő. Pedig végre vettünk egy hintaágyat, ami már olyan régi vágyam volt, és most nem tudom használni. :evil:

Szandra, még nem is mesélted milyen volt apukáddal a találkozás.

Jó éjt!
Andi
idna
 
 


Sziasztok,

Megvolt az oltás,ilyen csajszit én még nem láttam :wink: :D úgy sajnáltam a kis pici lábiját,ő meg olyan hősiesen tűrte...és nem is sírt :cry:


Szia Andi!
Már megijedtem, olyan rég nem irtál....
Örülök,hogy a körülményekhez képest jól vagytok...
Lőrincnek mennek a tündérkék,hogy meggyógyuljon és ne legyen láza!!!!
Az öltözködés tényleg gáz...

A Tiszánál nekünk van nyaralónk a Zsoltival Nagyréven,már vagy 5 éve vettük a telket és építettünk rá egy kis házikót,mindig van rajta alakítani való,de alakulgat,imádunk ott lenni. a Holt Tisza ott van a kert végében,és azt a csendet nem lehet megfizetni.Nagyon sok őz,nyúl,fácán és egyéb állatka van.....(Tiszakécske van a Tisza túloldalán)És Cserkeszőlő ott van egy köpésre...
Imádunk ott lenni,olyan nyugalom van ott,csak a madárcsicsergést hallod és a békák kurutyolását.....(Nyaralóövezet, a falutól kb. két km földúton-ezért kell a terepjáró :wink: :D )

Réka végig aludta az utat,pedig megálltunk Martfűn a Lidl-ben vásárolni,a két etetés között simán leértünk nem volt gond. :D
(2 óra az út kb.)bekészültem mindenfélével,de nem kellett bevetni se a teát, se a játékokat :D

Örülök,hogy jó lett a cukor eredményed, a csoki miatt ne bánkódj,kellenek a kis Rebekának az örömhormonok! :D Valamikor el kell kezdeni hizókurázni is :D :D :D

Meddig mond szar időt?

Hintaágy Kép


Egy pár képpel bombázlak titeket,de majd albumot is akarok csinálni,megint túlzásba estem :D

Réka ilyen jól érezte magát:
Kint voltak a friss levegőn egész héten,este meg a kandalló(nem ilyen marha nagy kandallóra kell gondolni :oops: ) mellett melegedtünk)
Kép
Dávid bűvöli a vízet:(kerítésen keresztül:)(az a kék pont)
Kép
Kedvencem: (Tavaly óta hattyúk is vannak a tavon)
Kép
Dávid hol egyik motorjával,hol a másikkal motorozott:volt hely bőven
Kép
Kép
Manesz napozik:
Kép
Sokat sétáltunk:Csütörtökön lejöttek barátaink is,bográcsoztunk,kártyáztunk,kirándultunk
Kép
Nekem ez annyira tetszik:nézzétek a kis pofiját,milyen képet vág....
Kép
Cserkeszőlő:
Kép
Naplemente:
Kép
Házikó:
Kép

Lehet,hogy így is kicsit sok lett :oops: :oops: :oops:



Jó éjt!Ildikó
ilgya1
 
 



Sziasztok!

Hát ez a csúnya idő.... :(:(:(:(
Pedig múlt héten olyan lelkes voltam, kétszer is levegőztünk a Szivivel és mellette még volt kedvem és energiám a házimunkára. Most persze semmihez sincs....

Viszont Dóri most jobban alszik. 1x, max. 2x ébred 9-10 óra szundi alatt. De ha elkiabálom most, akkor leharapom a nyelvem! :lol: :lol:
Én viszont már megint nem tudok pihenni... Csak forgolódok, minden bajom van. Mire megszokom, hogy így alszik, addigra megint többet fog ébredni, tuti.... :lol: :lol:

Ildi!
Tök jók ezek a képek!!!!! Bele is szerelmesedtem egyből!!!!!! Szép helyen van nagyon!!!!! Réka is olyan édes!!!! Mocis Dávidot majd megmutatom Dórinak, ha felébred! :lol: :lol:
Szúnyogokkal hogy álltok? Már régóta tervezzük, hogy elmegyünk Cserkeszőlő felé, Após is odavalósi, de még nem sikerült.

Eddig sikerült reggel írnom, majd felébredt a Szivikém!

Most hintázunk, gyorsan befejezem, mert főzni is kéne... De még nem toom mit...

Andi!
Elfelejtettem telefonálni! Igazából nem volt egy barátságos az a védőnő, így nagyon nem strapáltam magam! Nem tudom, de vhogy úgy éreztem nem lehet baj. De a Te kedvedért felhívtam ma! Azt mondta, hogy minden rendben! Nem tudom, hogy nem paráztam (máskor mindig szoktam)! Az ikerterhességet már kizártuk a legutolsó uh-n! :lol: :lol:
A gatyót azért kérdeztem, hogy melyik a jobb. Nekem egy körbe passzés van és azt szerettem. Kényelmes a másik fajta? Farmert akarok venni és azért érdeklődök. Terheléses cukrod volt? Mennyi lett? Én le lettem tiltva a szénhidrátról egy 7-es terheléses cukor miatt. Se kenyér, se burgonya, se tészta, se rizs, se cukrosabb gyümi pl. banán! Próbálom betartani, közepes sikerrel! :lol: :lol:

Mennem kell! Képeket majd keresek, de mostanság nem sokat csináltam! :D

Puszika, Dóri, Jutka + Törpi 19+0
jatka
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Yes! Kép

Jutka!
Van még egy kantáros farmer nadrágom,kell?

Ne kiabáld el az alvást :D :D remélem így is marad,hátha tudnál még egy pár hónapig normálisan pihenni. :D ha megszokod,hogy nem kell te is belejössz az alvásba.
Vagy lehet,hogy te is rossz alvó vagy,és tőled örökölte a kislánykád. :D :D :D

Majd a nyáron viszi egy kört a Dávid a Szivikét a motorján. :D

Szerencsére most nem nagyon volt még szúnyog,nyáron meg írtják,kevesebb volt,mint a Balatonon. :D Föl vagyunk szerelkezve mécsesekkel,meg Off-al,meg minde szúnyogírtóeszközt bevetünk. :D van mikor sikertelenül,de megvan ennek is a varázsa.
Fújjjj,azért tényleg utálom őket :? :x Kép

A főzéssel én is hadilábon állok,már nem tudom,hogy mit találjak ki.Azért szerencse anyósék elég sokszor adnak,így több napra sokszor le van tudva a kajagond. :shock:


Holnap 10:30-ra megyek Cinire,meghívtam két nagyon kedves barátnőmet egy másik topikból,és utána elmegyünk a játszóházba.
Holnap nyitva lesz? Tudtok esetleg valamit,hogy a sorompó lezárás miatt nincs nyitva?Andi,nem beszéltél esetleg a Bettiékkel?

Most megyek mert jönnek nemsoká a sógórnőmék,de még benézek.

Andi!
Viszem a cuccot! :wink: :shock: :D

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi,
szuperek a képek! Nagyon jó lehetett. Mekkora a házatok a telken?

Mi nem megyünk cinire se, tornára se, mert Lőrinc egyáltalán nincs jobban és még extra nyűgös is, de szerencsére láza nincs. Vagy lehet jobb lenne, ha lenne? :roll: Elvileg az is gyógyít. Szegénykém, néha magától megy és lefekszik az ágyába. Mint épp most is.
És mára már rajtam is kijött valami nyavalya, bár nekem "csak" az orrom folyik megállás nélkül.
De azért így biztos kinéznének bennünket a társaságból.

Szerdán nem csak délután van játszóház? Úgy emlékszem, de lehet, hogy rosszul.

Bettivel nem beszéltem még a héten.

Elég sokáig mondják még a rossz időt! :evil: Jövő hétre még télies hideget és havazást is. Bár férjem szerint nem tudják 2-3 napnál későbbre is megmondani a várható időt, de majd meglátjuk!



Jutka,
nekem mindkét gatya kényelmes, mindkét fajtát szeretem.

5,8 volt a terheléses cukrom.
Már neked is megcsinálták, vagy neked a sima éhgyomri volt 7-es?
idna
 
 


Sziasztok!!
Jaj nagyon szar idő van! A lányok nem értik most miért nem lehetünk kinn a kertben!

ILDI!
Így könnyű a főzést letudni! Nálunk is mindig gond, mert szerencsére jó evő gyerekeim annak és mindennap főzők.De szerencsére mindent megeszik a család és a Marietta már rendel is.Így könnyebb kiokoskodni, hogy mit legyen az ebéd.

Kellene egy topik a könnyen és gyorsan elkészíthető kajákról gyerekes családok részére. Nekem van pár ilyen a tarsolyomban, de sose elég.
Csodaszép ez a nyaraló-hely. Nagyon tuti lehet, így lehet pihenni. A gyerekeknek meg nem kell a nyüzsgés, csak a tér a tomboláshoz.

KRISZTI!

Gyönyörű a lányod. Tényleg kész hölgy. Nagyon furcsa belegondolni, hogy az enyémek is lesznek ekkorák!

Na jó, ennyi fért bele!

Holnap mi a Bukfencre mennénk, a 11.15-re. Nálunk az jobban bejön. Remélem többekkel találkozunk!!!

JA!!!! Ma láttam Juditot az oviban, jött Ábiért: tök jól néz ki!!!
JUDIT ilyen jót tesz a harmadik gyerek? Akkor szülök! (vicc volt)

Pusza mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok!

Beszéltem Judittal telefonon és tök jól vannak. Eddig itt volt az anyukája és a férje is itthon volt. Szerdán jöttek haza a kórházból, a szülés viszonylag gyors volt, de a fájásai most erősebbek voltak és hirtelenebb is jött. A hangja alapján nagyon kipihentnek és kiegyensúlyozottnak tűnt. :D
Azt mondta, hogy a kis Zsófi nagyon jó baba, sokat alszik még éjszaka is (!), szopizik, Ábi és Emma pedig imádják. Ábi különösen nagyon gondoskodó!
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?