Új privát üzeneted érkezett!

Edus-family jó étvágyat!
:wink:


mi most értünk haza, Lizuval itthon hagytuk apát, csak a kocsiját kötöttük el, és átmentünk a dédiékhez :wink: hazafelé meg hoztunk egy Grétit magunkkal :wink:

ezt a szelet én nem bírom !!!!!!!!!!! őrület, legalább 200 km/h :cry: :? :? :? :?

Márk nagyon vagesz még a félrebillent satyóval is :wink:

Tropicarium naon jóóóóóóóó!! én is úgy elmennék eccer megint... már rég voltam :lol: :lol: :lol:

csajos rucikkal úgy vagyok őszintén szólva, hogy ez az egyetlen ilyenje Lizunak. a legkényelmesebb ilyenkor még a rugi egyértelműen, illetve bizonyos nacik pólóval, de alá szigorúan body, mert utálom ha a nyakában a cucc.....
de a nacival meg az a bajom, h a legtöbbnek szoros a gumírozása és szegényklémnek nyomja a pocóját, ami valljuk be nem kicsi.. :roll: :lol:
szóval ezzel a fene nagy divatozással asszem még várunk, lesz rá alkalmunk bőven.
fő jelszavunk a csak kényelmesen! :wink:


pusszancsok
lmkata
 
 


Kata, totál igazad van a rucikra vonatkozóan is! :D :D Ja kertészkedés, amit írtál, nekem is eszembe jutatta a gyerekkoromat, mentünk a kertbe... :oops: 8) :wink: , de rég is volt... 8)

Zsóka, írtam. :D :D :D

Most meg rohanok, mert megyünk ikeázni.. :D
mazsolák
 
 


MÁRKOT ISTEN ÉLTESSE AZ 1 ÉVES SZÜLINAPJÁN!!! :D :D :D
Képek?

Barnus tök beteg, tiszta láz, enni nem akar, aludni nem tud :cry: . Nem tudom így holnap mi lesz.
Köszönjük a dicséreteket!
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Gyorsan egy pár kép, reggel jövök hosszabban. Nagyfiú már a kocsiban elaludt, és alszik tovább a kiságyban :D

Julcsi - Barnusnak jobbulást! Holnapra jól kell lennie! Gyógypuszik mennek!

Puszi mindenkinek, jó éjt!

Egy az ajándékok közül...

Kép

Az asztal...

Kép

Torták...

Kép

A szülinapos...

Kép

Ilyen finom a torta, Anya kérek szépen mééég...

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


KEDVES MÁRK! ISTEN ÉLTESSEN SOkÁIG SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!!!

A buli nagyon jó lehetett, és a torta is tök jó!

NE haragudjatok, de nem tudok jönni, még olvasni se, de majd összeszedem magam ígérem...

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


KEDVES MÁRK!

BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!


Kép

Puszi: Timi&Tomi&Bala

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Újra kezdem :evil: :evil: :evil: , ugyanis egy jó adag elszállt az éterben az irományomból.

Nóri!
Jól emlékszem, hogy elvileg Te már letudtad a vizsgádat?
Hogy viselted? Jól sikerült?

Mircike!
Mennek a drukkok ezerrel a bölcsihez!
Van már jeletek? Vagy csak hétfőn kaptok?
Hogy vagytok a szopival?
Leragasztásos trükkök nálunk is vanak (pl.: varrós ládikóm), de ez a kupakokkal történő gombleragasztás jó ötlet! :lol:

Bala nálunk is kalózkodik a telefonokkal. :roll: :evil: :wink:
Hívtuk már fel csak úgy Apát a Nagyi telefonjáról. Apa meg hallgathatta, ahogy pakolászik a kicsi fia, meg ahogy nyomkodja a gombokat. Aztán egyszer csak kinyomta Apát. 8)
Hívtuk már fel a Nagyit is a vonalasról a rediállal.
Nagyon kell lesni, hogy mikor van telefonközelben (főleg a vonalas esetében, hiszen azon nincs billzár), mert hívott már fel olyanvalakit is, akinél eltartott egy ideig, mire kimagyaráztam magunkat, hogy hogyan kerülünk mi a vonal végére.

Vera!
Atya ég! Mekkorák már a fiúk!
Vivien és Andris között "szerelem" is van? Vagy csak haverok?
Tündéri a blökitek! Még elég kölyöknek tűnik. Gondolom nem csak a lábtörlő tűnik el a helyéről. :roll: :wink:

Reni!
Örülök, hogy Niki jobban van már, s eszeget.

Kata!
Fermerrucis Liza tünemény!
A jobb kéz használata szerintem javulni fog, ha elkezdtek majd tornázni. Nagyon sokat jelent. Csak ezeket a görcsöket kellene már elhesegetni, hogy mehessetek tornára.

Nóra!
Tündériek a lányok!
Tetszett a tropikáriumos feltétel. :lol:
Aranyos, hogy Emma végül az egész családot elhívta kirándulni. :lol:

Edu!
Kertészkedés--> Annyira várom már, hogy én is a kertünket túrhassam. Már most tervezgetem, hogy mit és hova ültetgetek majd :lol:
Miket ültettek a fiúk?

Zsóka!
Nagyon jók a képek! Anyát elnézve, simán jöhet a 3. gyerkőc! (nem értékeltétek még át a dolgot?)
Borcsa nagyon csajszis! És az a napszemüveg! :wink: :lol:
De jó, hogy Marcipán ilyen jókat alszik a friss levegőtől!
Balát a teraszajtó nyitvatartása arra sarkalja, hogy állandóan kiszökik, így sikerült is egy kicsit megfáznunk :cry: (Remélem tényleg csak megfázás, s a köhécselésen kívül nem lesz nagyobb gondunk).

Julcsi!
Szegény Barnus! Gyors javulást neki!
De jó Barnusról képeket látni!
Tegyél fel nekünk mostani Barnusról is képeket!
Mitől lett ennyire ekcémás? Csak az arcán?
Mizújs van a lakásotokkal? Beázások + egyéb gondok megszűntek?


Elküldöm, mielőtt újra elszáll...

Kép

Kép
timtom
 
 


KEDVES BARNUS!

BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK NEKED ELSŐ SZÜLINAPODON!

Kép

Puszi: Timi&Tomi&Bala

Kép

Kép
timtom
 
 


Kedves Barnus!

Isten éltessen sokáig első születésnapodon! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Neked és szüleidnek!


Puszi

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


DRÁGA BARNUS, ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!!!
Kép


most robogunk, megfertőztek Timcsiék és Nóráék a Tropikáriummal, most mi megyünk :lol: .
Utána még jövök, addig is csak annyit,hogy szülinapos Márk-képek csudijók!!!!

Edu, olvastam, megnyugodtam... :wink: :D
puszik

KépKép
logi
 
 


SZiasztok!

NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT BARNUSNAK ÉS MÁRKNAK IS!!!


Niki remélem meggyógyult teljesen!!

Most csak ennyire tellett, de jól vagyunk, Juli első szavait mondja, csak kicsit el vagyok havazva, holnap meg megint suli.

KLári

Klári
Kép
ganti
 
 


BARNUSNAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT! Ő IS NAGYFIÚ LETT MÁR!!!! ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Ó, jaja, most olvastam, hogy Barnus betegeskedik. Gyógyuljon meg hamar!!!!

Márk szülinapi bulija a képek tanúlsága szerint nagyon jó lehetett. Nagyon aranyos a szülinapos, és gyönyörűek a torták!!

Timi, örülök hogy jelentkeztél!

Látom a Tropikárium fertőző betegség :lol: , nekünk tegnap nagyon bejött. A nygaok élvezték, Liza meg a kenguruban csücsülve nézegetett. Végig bírta az egésszet, egy hang nélkül, sokat mosolygott.

Ma családi ebédre megyünk az anyósomékhoz, nagyon jókat főz, már készítem a gyomrom.

Mindenkinek kellemes napot.

Nóra és a csajok

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


DRÁGA BARNUS!!!!!!!ELSŐ SZÜLINAPODON ISTEN ÉLTESSEN!NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, FINCSI TORTÁT, SOK SOK AJIT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!!!! :D :D :D (Jobbulást Neked! Reméljük, most már jobban vagy! :)

Márk szülinapi bulis képei nagyon klasszak, látom a hinta, mint egyik ajándék, nagyon nyerő! :D És a kajcsik, torták is nagyon jól néznek ki, gondolom, finom is lehetett!!! :D

Timcsi, örülök, h jelentkeztél! :D

Zsóka :D :D , akkor én is megnyugodtam 8) :wink:
mazsolák
 
 


Timcsi, sajna még nem ültettünk semmit, mert a tulaj talán 1 éve költözhetett el, és azóta csak áll a kert. Első lépésként a bokrokat, ágakat kellett lenyesnünk. Amit majd el szeretnénk vitetni, aztán jöhetnek a virágok!!hurrá! Különben ültettek át a fiúk rózsatöveket, mert elég szerencsétlenül pont a kert közepére tették öket, fiúk áttették a szélére, meg egy elszáradt tuját emeltek még ki. Nagyon élvezték! Utána olyan klasszul vacsiztak, meg aludtak! Amióta kertezünk, nagyon megy az evés, alvás! :D :D csak a házimunkával vagyok így mindig elmaradva :oops: :oops: :? :( 8) (különben nincs megállapodás a tulaj és köztünk, mi ezt kedvtelésből csináljuk meg. Különben kertészt hívott volna. :) )
mazsolák
 
 


DRÁGA BARNUS! Nagyon boldog szülinapot kívánok, sok puszit papától mamától, és minél hamarabb gyógyulj meg!

Szerintem ha megnézed ezt az oldalt, lemegy a lázad, mert annyi gyönyörűséget küldtek neked a Lányok, hogy még! :)

Timi, egy vizsgán túl vagyok most pénteken lesz a második, már kész vagyok teljesen, idegbajt kapok tőle.....

Mindenkit puszilok, magamban azért szoktam veletek beszélgetni, el szoktam mesélni apróbb dolgokat amik történnek velünk, csak leírni nincs időm. :)

A képeket is megnézem mindig, minden BABA csúcs. Farmer rucis Liza, Marcipánó, Borka,csajozós Bala , Nikkancs, szülinapos Márk és Barnus, Emma, Krisztián, Andris.....szóval mindenki!!!!! :)

sok puszi, Nóri

Ja, Marcsi még régebben kérdezted, hogy Zsolti mikor megy turnéra: most szerdán, de szerencsére csak Franciaországba mennek, úgyhogy "csak" 5 nap.

Kép
nóri8
 
 


Julcsi: Boldog szülinapot Barnusnak!!! :)

M.
mircike
 
 


Kicsi Lizának nagyon boldog 3. hófordulót!!!!

Kicsi Márk és Barnus isten éltessen beneteket!!!!


sok-sok puszi!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT A NAGYFIÚ MÁRKNAK!!!!!!!!!!!!!


NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT BARNUS, GYÓGYULJ MEG GYORSAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk,szuper volt!!
Borcsi nagyon élvezte, Marcipán kevésbé..Rengetegen voltak.Szegény halak, ki van írva, meg be is mondták, hogy tilos vakuval fotózni,ennek ellenére nagyon sokan így fotóztak :? .
Bori gazdagabb lett egy tutesz h@m rucival és nacival 8) .

Timi, de jó,hogy írtál!! Nyitott terasz nálunk is menő,ahogy észreveszi Marci, hogy kinyitom, már sprintel(ne) is kifelé.
Kistesó-kérdés még nem dőlt el 100%-osan, a szívem szerint szülnék még, de az eszem ellentmond :roll:

Barnus hogy van?? Sikerült a buli?? Képek??

Kata, én is kényelem-párti vagyok, ami a gyerekrucikat illeti. :wink: Szerintem is a rugi a legjobb öltözék egy 5 hós kisleánynak. :wink:

Edu, vettetek valamit az Ikeában, vagy csak nézelődtetek?

Panni, fini lehetett a gyümölcsös torta. Te csináltad?
Klassz a hinta,látom tetszik Márknak.

Néhány fotó:
Borcsi kígyót bűvöl :D
Kép
Kép Kép
Marci még nem igazán élvezte :(
Kép
Bori egy cápa szájában Kép

KépKép
logi
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket! :D
Majd teszek fel képeket is (ugye Reni? :D ), nagyon jó volt! :D
Barnus leharapta (egyben :o ) a marcipán Shrek fejét a tortáról, alig bírtam kihalászni a szájából. Aztán nekiesett a tortának, a zoknijáig csurom csoki meg hab lett, még a haja is, mi meg attól paráztunk, hogy majd nem fogja érdekelni. Dehogynem! :wink: :D

Jobban is van! :D Este még hűtőfürdőztettem 38,8-nál, reggelre már csak hőemelkedése volt, most meg már semmi. Úgy örülök neki! :D :wink:

Zsóka! :D Nem csak az arca ekcémás, a bal csuklója körül, illetve a két lábszára teljesen sebes. :( Már javul, csak azt nem éri a nap, mint az arcát. Bár most a láz kicsit azt is újra kicsapta szegénynek, de ez legyen a legkevesebb, a lényeg, hogy már nem beteg!

Edus! :D Kérdezted korábban, hogy mi van a szájával, heges-e még. Hát igen,nagyon heges. De meg kell várni, hogy teljesen meggyógyuljon belül, a Balog is azt mondta, h ki kell várni, nem szabad siettetni. :roll:
Hülye példa, de úgy lehetne elképzelni, mint egy lyukas zokni, amin kifér a nagylábujj. Na azt kellene valahogy bevarrni, és hogy a legkisebb mértékben rövidüljön meg( :shock: ), minden irányból varrni kellene, aminek a végeredménye, hogy tiszta csík (csomó) az egész. Na, szóval belül Barnus is tiszta csomó, és rövidebb egy picit a szája is, de nem olyan feltünő, ha be van neki csukva.
Egyszóval olyan heges, hogy azon az oldalon szinte nem is tudom az alsó ínyére rákenni a Dentinoxot, mert ráér a hegcsík a fogai leendő helyére, és nem fér oda az ujjam. :cry:

Puszi mindenkinek! Majd holnap képezek!
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Barnus!Isten Éltessen sokáig!!!!!
Zsóka!A "szerelem van ,volt és lesz .....időnként szokták magukat produkálni ....annyira aranyosak....
képet próbálok idevarázsolni róluk..... :D :D :D
Krisztiánnal ma megjártuk a János fülészetét...sajna középfülgyulladása van ami kifakadt.......nagyon sirt éjjel és ma délelőtt......
A névnapját is nagyon sirósan ünnepeltük.... :(
Mindenkinek puszi.
Holnap sajna már munkanap....
Vera és a fiúk Kép Krisztián Kép Krisz Andris Mamával

Kép
Kép
vera70
 
 


És még egy pár kép

Kép
Kép
vera70
 
 


Kép Vivi Andris :)
Kép Andris \"pizzát készit\"

Kép
Kép
vera70
 
 


Timi!
De jó hogy jöttél......a szerelem van ...édesek nagyon kép mellékelve róluk :D
a kutyim a száradó ruhát is időnként magáévá teszi a házikójába
:oops: :oops: :(

Kép
Kép
vera70
 
 


hazajöttünk. isteni volt, maradtunk volna még egy-két hónapot... samu nagyon jól bírta 100% napirend :) :) :)
kúszik, dvdét szerel..
olvasgattam, reagálni csak annyit, h

[b]BOLDOG SZÜLINAPOT MÁRKNAK ÉS BARNUSNAK!!!!!!![/b]

niki jobban van éljen éljen!!!!!

minden babó gyönyörű!! evős barnus, hintázós márk és marci és farmeros lizu, andris és krisztián meg a többiek is!!

holnaptól nagyjából már leszek rendesen (fordítás, tanítvány, órára készülés mellett)
kerekpocak
 
 


Kedves Márk és Barnus !!

isten éltessen 1.szülinapotokon, és anyuitoknak is sok puszi eme neves napon.. !

Marcsi és Laura


majd próbálok jönni jövő héten gyakrabban és reagálni is.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


na most vagyok én is egy kicsit.

minden babó nagyon cuki!!! Niki, Laura, Emma, Flóra, Liza, Borcsa, Lizi nagyon édesek, és csinosak!
fiúk: Andris, Krisztián, Márk, Marcus, Barnus, Bala nagyon vagányak!

Edus, rólatok nagyon régen láttunk fotókat! :lol:

Kata, nagyon dögös az új hajszíned!

Marcsi, kérdezted, hogy Bende hogy bírta akkor a Soproni hétvégét, hát kb. úgy mintha itthon lettünk volna :arrow: :arrow: nyugtalan alvás :( :?

Timi, de jó, hogy jöttél, hiányoztál már!
egy picit meghatódtam, amikor Bala írt nekünk :lol: :lol: :oops:

még nagyon teszünk veszünk a lakásban, majd próbálok újra bekapcsolódni hozzátok.

sajnos továbbra is nehezek az éjszakáink........ :? :?

mindenkit puszilok! és sokat gondolok rátok!
mangó
 
 


Jó éjt lányok! :D

Táblázatot megkreáltam, mingyá küldöm. :oops: 8) :wink:

Zsóka, klafi lehetett a trop., látszik Borcsin az izgalom, meg a tetszés.Marcipánon meg a félelem, ahogy bújik hozzád. 8) :) h&mes cucokról fotót!!!kérünk, léccci, lécci! 8) :lol:

Kata, mi újság felétek? nem adtál magatokról hírt. :roll: :oops: :? remélem, minden ok?! :?

Zsófi, tök jó, h már itthon vagytok, és h ilyen klasszul éreztétek magatokat!Akkor majd várunk vissza. :D

Marcsi, Nóri, de jó, h ti is jelentkeztetek. :D

Julcsi, akkor gyógypuszik Barnusnak, h gyógyulgassanak azok a hegek. :D A hasonlat nagyon jó volt. Én szeretem az ilyen eccerű, és tiszta magyarázatokat. :)

Mangó, nem lehet, h Bende azért alszik nyugtalanul, mert nagy körülötte a "kupi" a költözés miatt. :oops: :roll: :shock: :? Ezt nem bántásiból kérdezem, hanem azért, mert olvastam egy gyerekkönyvebn, és Zsigunál igaz volt. Zs születésénél költöztünk új lakásba, és ahogy pénzünk engedte vettük az új bútorokat. Ami azt jelentette, h régiből kipakolni, újat összerakni, lemosni, bepakolni, és hát addig nem éppen volt rend a lakásban. Akkor látványosan többet sírt, nyugtalan volt, és amint újra rend lett, megszokta az új környezetet, minden ok lett. Lehet, h Bende is a költözés körüli mizériát érzi? Szted?! :roll: :shock: :oops: :? 8)
mazsolák
 
 


Anzsi, képek nincsenek, mert örülök, ha arra van időm, h gyors átolvaslak titeket, és reagálok. :oops: 8)

Nóra, mi újság Emmával? jobban van már a lelke? :oops: :? Munka? sok van? :roll:

Nóri, kitartást, és drukkok az újabb megméretkezéshez. :D Ugyi ez már az uccsó? :roll: :oops: :? 8) Gondolom, már te is nagyon várod a végét. :)

Mircike, te is el lehetsz havazva, mert ritkán jössz. 8) :wink:

na szép álmokat, én is elteszem magam holnapra. 8)

(Zsóka, neked ha lesz időm írok, sztnék vmit kérdezni tőled. :oops: :oops: )
mazsolák
 
 


persze, h vmi megint lemaradt... :oops: :oops:

VERA, NAGYON SZÉPEK A PASIJAID!!!!!!!!!!!ÉS A KISCSAJ IS!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: 8) :D
mazsolák
 
 


Mi is voltunk ám H&M-ben mikor a Camponában jártunk. Magamnak szerettem volna venni egy kapucnis kardigánt, de nem volt olyan amit szerettem volna, a lányok viszont kaptak rucikat. Soha nem bírom ki hogy ne vegyek nekik vmit. Már annyi cuccuk van, hogy nem tudom hova pakolni.
Edus, ha lányotok lesz, ránk számíthatsz :wink:

Emma leleke, mot kicsit jobb, de holnap megint nem lesz az igazi, mert Flóra kicsinyt beteg (csúnyán köhög, karikás a szeme, fáradt) és nem megy oviba. Emmának viszont angol van és nem szeretném hogy lemaradjon, szóval Ő meg megy. Mondjuk felkészítettem már Őt erre, na majd meglátjuk...

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Borcsi és Marci(pán) nagyon aranyosak, látszik hogy Borcsi mennyire el volt bűvölve, (mintha Emmámat láttam volna) Maric, meg kicsit felősnek tűnik, kedvesen bújik hozzád.

Vere gyerekeid aranyosak. Öröm nézni a képeket.

Mangó! Kitartás az éjszakákhoz, lesz ez még jobb is. Ha készvagytok a paoklással, a tapasztalataim szerint javulnia kell a dolognak. (Mi is költöztünk mikor Flóra 5 -6 hónapos volt, Emma meg kicsivel több mint 2. Nehéz időszak volt)

Julcsi, örülök hogy Barnus jobban van. Majd kérünk képeket a buliról.

Mindenkinek kellemes estét. Jó éjszakát.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Edus! szerintem igazad lehet, erre mi is gondoltunk apával, mert ezek a nem alvások kb. költözés előtt egy héttel kezdtek rendszeressé válni és most is tartanak, ezért próbálunk mielőbb rendeződni, hogy Bendének is jó legyen. Meg hát az is igaz, hogy egy picit feszkósak is voltunk apjával a költözés mizéria miatt, szóval szerintem is lehet benne valami. De hamarosan minden a helyére kerül és akkor meglátjük :) én nagyon drukkolok magunknak :) mert hát egy picit zombi vagyok :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Nóra, hát Neked legyen igazad! :lol:

hiszem azt, hogy a babák érzik rajtunk azt, hogy aggódunk meg idegeskedünk, igyekszünk gyorsan intézni mindent, hogy túl legyünk rajta.

jó éjt mindenkinek!
mangó
 
 


Ti hogy tudtok ilyen szépeket feltölteni? Én próbáltam és nem megy. :( Barnusnak nagyon tetszettek, köszönjük mégegyszer! :D

Anzsi! Barnus is 3 hónapos volt, amikor költöztünk, ő is nyűglődött eleget, meg nálunk a kipakolás is elhúzódott a hülye beázás miatt, de amióta minden a helyén, tényleg jobb minden. :D

Nóra! Emma angolt tanul az oviban? :shock: Tök jó! :D Én le vagyok maradva. Már ez a normál, hogy oviban kezdik a nyelvet a gyerekek vagy ez ilyen külön plusz?

Zsófi! De jó, hogy jól éreztétek magatokat! :D Holnaptól gyere ám! :D

Nóri! A fene ezt a sok könyvet! Majd csak túl leszel már rajta! Ez is simán sikerülni fog, majd ügyesen mint az előzőt :wink: ! Köszönjük az sms-t! :D

Timi! De jó, hogy írtál! :D Puszi!

Panni! Kis szülinaposod nagyon imádnivaló a tortácskájával! :D :wink:
Hú, már egyévesek, úgy eltelt az idő! Emlékszem, még nemrég írtad nekem a Gripwater-t (lehet, nem így kell írni) a pocakfájásra, és akkor még talán 2 hónaposak lehettek. Most meg már 1 évesek, te jó ég! Hihetetlen, nem? :shock: :lol:

Tropikárium biztos jó lehetett :D , Borcsin látszik, hogy nagyon élvezte! Nem félt a kígyótól? A cápás kép :D Marci is már mindjárt "nagyfiú"! Tök jó! :D :D :D

Vera! Fiaid :D :wink: Na meg a szerelem :D :oops: :wink: Édesek lehetnek!

Edus! :D Én olyan kíváncsi vagyok a pocidra! 8) :wink: Nem lehetne mégis egy képet kikönyörögnünk! Mekkora már? Látszik újZs? Imrusod jól van?

Ááááááááááááá! A pocakról jut eszembe, az enyém fáj mint a fene! :roll: Kicsit elrontottam a menüvel! :? Torta, töltött dagadó, marhapöri, bakonyi sertésszelet, torta mégegyszer. Most meg nyűglődöm...

Puszi mindnekinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Na ez nem ide tartozik, csak baromira felbosszantott és ki kell írnom magamból, kedves virtuális barátosnőim! Átugorhatjátok, ha nem érdekel valakit!

Szóval ugye Barnussal bejelöltünk embereket iwiw-en, benneteket is, akit tudtam. :D
Illetve a saját kollégáimat is. :shock:
Hozzáteszem, 15-en vagyunk a főoszt-on, ebből 8-an vannak iwiw-en. Tegnap visszajön az első üzenet, hogy "Péter nem ismer" :shock: . És ez az a kollégám, akivel egy szobában voltam, még az asztalunk és egymásnak volt fordítva, nem hiszem, hogy nem tudta, hogy ki az a ...Barnus! Gondoltam, biztos félrenyomta, majd észreveszi. Aztán egy lány bejelölt, majd még két ember, akikkel most van a Peti egy szobában ugyancsak azt jelölték, hogy nem ismerik. Persze biztos megdumálták, hogy ne jelöljenek vissza.
Basszus tök szarul esett, saját kollégáim, velük dolgoztam nap mint nap, ott "növesztettem" a hasamat, nyílván név alapján tudják, hogy az én fiam, most meg olyan mintha letagadnák, hogy ismernek bennünket!

Ok, az is igaz, hogy látásból nem ismerik, mert még nem voltunk bent, mert amikor mentünk volna, " most nem jó, mert egy csomóan szabin vannak", illetve "jaj, ne most, mert sajtótájékotatók lesznek a héten, el vagyunk havazva" stb., meg azért kocsi nélkül elég rossz nekiindulni télen metró, vili stb, kint hideg, föld alatt meleg, megfázik, meg ugye a műtétig még ciciztünk is, szóval meg kellett szervezzük, hgy mikor tudunk autóval menni, nem csak úgy bármikor.

De ettől függetlenül, képeket folyamatosan küldtem be, terhesen egy csomószor láttak, szinte az utolsó napokban is voltam bent, meg hát basszus, csak velük töltöttem a napjaim felét, a kollégáim, úgyhogy most nem tudom mire volt ez jó. :evil:
Legszívesebben visszaírnék nekik, hogy ha így gondolkodnak, akkor engem is nyugodtan kitörölhetnek. :evil:
Vagy szerintetek ez bunkóság? Csak annyira elvették a kedvem. És pont a szülinapján! :x

Nyílván azért csinálták, hogy majd ha beviszem megmutatni, akkor majd visszajelölik, hát biztos nem jelölünk vissza! Meg már kedvem sincs menni! Ezekhez? Minek?

Lehet, hogy én kerítek nagy feneket az egésznek, mert nem vagyunk rászorulva, hogy hárommal több "ismerősünk" legyen, csak úgy ledöbbentem, amikor megláttam, kitagadtak minket mint Süsüt. Rosszul esett, így Barnus nevében méginkább, mert mit ártott ő nekik...

Na ez van, köcsögök és kész! :cry:
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


PICI MARCIPÁN DRÁGA!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKED AZ ELSŐ SZÜLINAPODON! NŐJJ NAGYRA ÉS HÓDÍTSD A CSAJOKAT BÁJOS POFIKÁDDAL!
SOK-SOK PUSZI!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


De jó! :D Nem is kellett új vonalzót csinálnom mint Nikinek, megy tovább a vonatunk! :wink:
Most indulunk, beszállás... :wink:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Zsóka! Boldog szülinapot Marcinak!!! :)

M.
mircike
 
 


Kedves Marci!

Isten éltessen 1. születésnapodon! Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk Neked és kis családodnak!

Kép

Szeretettel:

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


nagyon rohanásban :oops: :oops: :oops: :oops: de ezt muszáj beírnom mert Liza a lelkemre kötötte... azt mondta ha nem írom meg, nyügi lesz egész nap. nem kockáztathatok!!!!!!!! :lol:

MARCIPÁNÓ MILLIO+1 PUSSZANCS AZ ELSŐ SZÜLINAPODRA !!!!!!!!!
OLYAN JÓ H ILYEN NAGYFIÚ LETTÉL!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
szólj majd anyukádnak h tegyen fel képeket! a tortából pedig egyél helyettem is, nekem még picit várnom kell azt mondja anya.... :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Boldog 1.szülinapot Marcipánnak !!
hipp-hipp hurrá !!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


most csak rohanásban, mert megyünk tornázni és még a reggeli is várat magára:

Mangó, a költözés és kupi megszüüntével, + némi rásegítéssel {tudatosan nem kapott csak vizet éjszaka, szóval no kaja} kb.2 hét alatt leszokott Laura a kelésekről, és ezt még mindig tartja.
igaz nálunk a szobája költözéstől számított 2 hónap után lett lakhatóra kész, és ezáltal a dobozaink és egyéb rumli is akkor tüünt el végleg.
plusz nálunk belejátszott még, h. akkor jöttek a fogai és akkor tanult meg állni is, ami szerintem csak fokozta a nyugtalanságát.
szóval hajrá !!

Julcsi, nagyon gáz arcok a kollégáid.. :twisted: szerintem tőlem kijárna egy "Mária törölte a kapcsolatot". na mindegy.
örülök, h. jól sikerült a szülinap, amúgy EZ A LEGFONTOSABB, A TÖBBI LE VAN X@RVA ! fúúú micsoda menüsor ! nyami-nyami !

Anacinóra, olyan aranyos Emmád ezzel a féltékenységgel. amúgy szerintem jogos, h. elsőszülöttként már másodjára van "trónfosztva".. v. nem is tudom melyik a jó szó erre.. szóval h. jön egy betolakodó, mostmár másodjára, és Anya figyelme megoszlik. én is így éreznék... :oops:
amúgy gyereknek lenni nem egyszerüü, hehe, mert a középsőnek ott van a középsőgyerek szindróma, a legkisebbnek, h. "na a tesód ennyi idősen már ilyen meg ilyen volt..".. szal.. :lol: :lol:

Panni, nagyon édi Márk a tortájával !! tényleg tiszta nagy legények már itt az egyéveseink.

M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


rólunk: Laura elindult előrefelé is, már nem csak oldalazva lépeget. erre talált magának egy széket a konyhában és azt tologatja maga előtt. olyan cuki vele ! tiszta büszke magára, persze mi is rá ! a hely amúgy elég szüükös neki, meg a szék is marha zajos. vettünk neki vaterán egy járássegítőt, de még nem vettük át. már alig várom..
a 4kézlábat is kifejlesztette, de még elég darabos, úgy megy, mint egy exkavátor.. :lol: szóval mostmár nem csak kúszik.. ja és néha leül, de inkább térdelve, meg még mindig Z-ülés.. de nem aggódom, majd csak az ez is meglesz.

vettünk neki leporellós könyvet, mert imád lapozgatni pl. dossziékat meg újságokat.. ezt nagyon szereti, meg beszél is a képekhez.

na rohanunk, majd lehet jövök még.

M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a köszöntéseket!!!! :wink:
Kata :lol: :lol: :lol:

Nóra, én is mindig így járok, ahogy te is írtad, magamnak akarok venni valamit, de állandóan a gyerekrészlegen kötünk ki. :shock: :D Mit kaptak a lányok? Szuper jó cuccok voltak megint,egy csomó mindent tudtam volna venni, de borinak is iszonyat sok ruhája van :? ,megálljt parancsoltam magamnak. :)

Zsófi, szuper,hogy ilyen jól sikerült a kiruccanás. :wink: Képeket csináltál Samuról?

Edu, várom!! :wink: 8)

Ma nem bulizunk, szombaton volt az ünnepség első felvonása a nagyinál. Hétvégén lesz az "igazi" szülinapi zsúr. Most erre a 4 napra szinte minden ismerősünk,rokonunk elutazott, hétközben meg senki nem ér rá.
Torta azért volt ám, marcinak nagyon ízlett. Kapot egy doboz duplót a Papáéktól, persze Borcsi egyből lecsapott rá. :roll: :D

Az ünnepélyes:
Kép
Duplo-próba a Papival :D
Kép
Kép

KépKép
logi
 
 


Julcsi, én is nagyon kiakadnék a helyedben :? :( . Nem is értem, hogy lehetnek a kollégáid ilyen bunkók??? :!: :roll: Én a helyedben írnék nekik...

KépKép
logi
 
 


MARCINAK NAGYON NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!!!!!
!
kerekpocak
 
 


julcsi én biztos írnék nekik! és rákérdeznék, h bizti tudták e h mit csinálnak??mert nem hiszem nem tudom elhinni h direkt ilyen tahók lennének?????

marcsi: GRATULA LAURÁNAK!!! NAGYON NAGYON ÜGYES A KISCSAJSZI!!!!

kata: két kézzel nyúlás az sztem odébb van, nem?

ma nem mentünk tornázni, napok óta nagyon fáj a hátam és nem tudom nem ártana e neki? a nyakamtól az uccsó csigolyámig az egész gerincem, a derekam stb.. hasonló vkinek??
kerekpocak
 
 


KEDVES MARCIPÁN!ISTEN ÉLTESSEN, NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ ÜNNEPLÉST A HÉTVÉGÉRE, SOK SOK AJIKAT, TORTÁT KÍVÁNUNK NEKED AZ ELSŐ SZÜLINAPODRA!!!!!!!!!!!!!!

Az ünnepelt, Marciról tök jók a képek!!!!!!! :D És nálunk is először a bátyus szeretne felavatni mindent. :roll: :oops: 8)

Julcsi, a kollégáid sztem is nagyon csúnyán viselkedtek, és teljesen jogosan akadtál ki rájuk. :? :oops: (tudod, az emberi irigységnek, féltékenységnek, "butaságnak"= és még ragozhatnánk, nincsnek határai... :evil: :evil: :evil: )

Gratula Lolo, ügyes nagylánynak! :D Marcsi mi az a "középsőgyerek szindróma" v hogyan fogalmaztál? Van egy tippem, ill hallottam vmiről, azért kérdem, h egyre gondolunk-e?

Nóra, annyira aranyos vagy te is !!!!!!!!!!Tök rendik vagytok Zsókával!!!!!!!!!!!! :D :D :D (néha én is elcsábulok ruhavásárlásban, engem imrus fog vissza... :oops: :oops: 8) ). És ha valóban komolyan gondoljátok, és egyikötök sem szeretne következő babókát, ill nekem is lányom lenne, akkor nagyon szívesen venném. Köszönöm csajok!!!!!!!!!!!nagyon rendik vagytok!!! :oops: :oops: 8) :)
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?