Új privát üzeneted érkezett!

Barbi,
Tényleg nagyon kedves tőled, hogy így átvállaltad a talit. Sajnálom, hogy nem tudunk menni, pedig nagy kedvem lenne.
De majd a következőre. :)

Nyúlné,
Tőled is nagyon kedves, hogy fuvarozod Totkáékat! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


And
Én is nagyon remélem, hogy összejön végre a személyes találka Esztivel! :wink:

Benianyu
Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!

Kíváncsian várom, hogy mi a vége a csütörtöki partinak, és ha nem Mse-nél lesz, akkor remélem azért mi is mehetünk... :oops: :D

ja, és ANNAMAMIIIIÍÍÍÍÍ
én úgy tudom, hogy Kisnyúl a hugává fogadta Fannit, meg egyébként is Majának csapja a szelet, úgyhogy szerintem még nem foglalt a csaj... 8) 8) 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Emese!
Ne hülyülj már, milyen plecsini??? :oops: :oops:
Nekem ez tök természetes, Te egész nap rohangászol Hajniékkal, akkor még egy csomó ember megrohamozzon.......

Viszont annyit előre közlök, hogy a fiúk egész héten itthon vannak, takarítani csak módjával fogok tudni, úgyhogy a lakás tisztasága tuti nem lesz tökéletes, sőt :oops: :oops: :roll:
Ha ez nem riaszt el senkit, akkor csütörtökön 10-től várlak Titeket!

Zsóf!
Nem zártkörű lesz, remélem Ti is el tudtok jönni! :wink:
Tök jó kis programjaitok voltak ebben a 4 napban.
Mi is gondolkoztunk Nolcsinak egy bicajon a szülinapjára (jövő hónapban lesz), de azt hiszem elhalasztjuk egy évvel, mert nem igazán megy neki a tekerés még.
Meg kap egy 3 kerekű rollert is már.

Bodza!
Jaj, nagyon jók a képek, Saci írtó csini, Kristófnak meg nagyon menő a felsője! :D

Ayse!
Remélem csütörtökön Rátok is számíthatunk!!!!!!
UGYE?????? :?: :?: :?:

Csibb!
Meg természetesen Ti is gyertek Fannival.....

Na most csak ennyire futotta, nagyon fáradt vagyok, pusztok

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Csibb,
Köszi neked is a köszöntést! :) :)

Ha már így összepasszintjuk a gyerekeket, akkor Léna régebben Danié volt. Ugye-ugye Megann? Igaz, hogy Mazsi nagyon helyes kispasi lett, de nem ér dobni a régi szerelmeket csak úgy, ha jön egy másik jóképű lovag! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann!!!!

Mondjak valamit??? Én pont olyan súlyban vagyok, ami a terhességem végén voltam. VAgyis, amivel szülni mentem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Úgyhogy, szerintem simán örülj a terhességed előtti súlyodnak!!! 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bodza!

Tényleg nagyon jók a képek, biztos nagyon jól éreztétek magatokat, meg a gyerekek is.
Megkérdezhetem, hogy ismerősnél voltatok, vagy béreltétek a házat???
Csak azért kérdem, mert a képek alapján, ez egy igazi gyerekbarát szálláshely!!

Annamami!

Úgy szeretnék veletek is találkozni!!! Nyúlnéhoz nem jutottunk volna el (az idő meg elég szarnak ígérkezik), de így , hogy Barbi felajánlotta, így azért elég esélyes a dolog!!!

És And-nak is nagyon köszönjük a felajánlást!!!

And!

Nagyon tetszik a FÉRFI AGYA!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is teszek nektek valamit fel, ez tökre megfogott engem , ma kaptam e-mailben:

" A számla

Egy este, amikor anya a vacsorát főzte, 11 éves fia megjelent a konyhaajtóban, kezében egy cédulával. Furcsa, hivatalos arckifejezéssel nyújtotta át a cédulát az anyjának, aki megtörölte kezét a kötényében és elkezdte olvasni azt:

* a virágágyás kigyomlálásáért: 500 Ft
* a szobám rendberakásáért: 1000 Ft
* mert elmentem tejért: 100 ft
* mert 3 délutánon át vigyáztam a kishúgomra: 1500 Ft
* mert kétszer ötöst kaptam az iskolában: 1000 Ft
* mert mindennap kiviszem a szemetet: 700 Ft

Összesen: 4800 Ft.


Anyja kedvesen ráemelte fiára tekintetét. Rengeteg emlék tolult fel benne.
Fogott egy tollat és egy másik cédulára ezeket írta:

* mert 9 hónapig hordtalak a szívem alatt: 0 Ft
* az összes átvirrasztott éjszakáért, amit a betegágyad mellett töltöttem: 0 Ft
* a sok-sok ringatásért, vigasztalásért: 0Ft
* könnycseppjeid felszárításáért: 0 Ft
* mindenért, amit nap mint nap tanítottam neked: 0Ft
* minden reggeliért, ebédért, uzsonnáért, zsemléért, amit készítettem neked: 0 Ft
* az életemért, amit minden nap neked adok: 0 Ft.

Összesen: 0 Ft

Amikor befejezte, az anya mosolyogva nyújtotta át a cetlit a fiúnak. A gyerek elolvasta és két nagy könnycsepp gördült ki a szeméből.
Szívére szorította a papírost és a saját számlájára ezt írta: FIZETVE."

Kép
kuha
 
 


Viki
Postavölgyben laknak a férjem rokonai. az utcanevet és házszámot nem tudom..., de közel van???? :lol:
És még Misleny-ben is szoktunk lenni, mert az egyik unokatestvéréék meg ott építettek egy házat. hm????

Barbi
Köszi!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bodza,
Tényleg szuperjók a képek! Én el tudom képzelni, milyen fárasztó lehetett 8 gyerek! :) Kristóf nagyon édesen szunyál a felakasztott mózeskosarában, Saci meg nagyon csini sétára öltözve! :)

Barbi,
Szerintem gondoljátok át Nolcsinak a bicajt. :oops: Ha ráérez a tekerésre, nagyon fogja élvezni. Beni is 3 éves kora körül tanult meg, természetesen pótkerékkel. Ja, közben olvasom, hogy kap egy háromkerekű rollert is. Az is jó járgány! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha,
Ez nagyon megható! :)

And,
A férfiagyas rajz meg nagyon poénos, bár én már ismertem régebbről, de tetszett megint. Főleg az apróbetűs rész! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ma este próbáljatok meg lelőni! :) Teljesen kipihent vagyok! :) Egész hétvégén az Anyuéknál voltak a fiúk! :) Mi meg Apával édeskettesben. :) Nagyon jó volt! :) Moziztunk, elmentünk kajálni, vettünk nekem egy pár dolgot. :)
ÉS!!!! Kimentem futni szombaton és ma reggel is! Ahhoz képest, hogy majdnem három éve futottam utoljára rendszeresen, egész jól ment. De csak ahhoz képest. Mert amúgy még nagyon gyenge muzsikálás! De most majd szorgalmas sportoló leszek, mert élveztem ám! :) És annyira szép az erdő! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsuzsa,
Annyira édes Annababa, ahogy olvassa az újságot! :) Nálatok tényleg zsenik a gyerekek! :) És Julcsi, ahogy a lovag ölében ül, nagyon helyes, bár látszik, hogy fáradt már! :)

Totka,
A te képeid is nagyon jók! Pannád nagyon csini a rózsaszín szerkójában! :) A szemüvegmizériád nem lehetett egyszerű dolog. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Én is sajnálom, hogy nem tudtok jönni :(
Moziban mit néztetek meg?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!

Boldog szülinapot!


Kép

ayse
 
 


Benianyu, boldog szülinapot neked!
Mi is egy hasonló cuccot kaptunk keresztelőruhának és Julcsin sem volt, csak az lábatlan.

Ja, persze, a tali jövő héten alatt a jövő hét utáni hetet értettem.
Barbi, szivesen átteszem más napra, ha jönnél! Nekem szinte mindegy, sajnos nincsenek nagyik, akik elvinnék a gyerkőcöket.

Bodza, de szépek a képek! Illetve a gyerekek :) Kristóf tényleg jó husi, aranyos baba.
Hát igen, én félek, hogy Julcsinak rosszul esne, hogy mi együtt vagyunk, ő meg egyedül. Apával meg nem akarom már hagyni, mert van egy olyan érzésem, hogy azért is lett ilyen kukorékolós, mert megérezte, hogy őt kenyérre kenheti.

Julcsi egyre gyakrabban utánoz és visszahallom a saját rendszeresen ismételt mondataimat: Idejössz anyához?; Gyeje má!; Szia Julcsi; Mit akarsz.... Elég fura, főleg a gyeje má, mert rádöbbent, hogy milyen türelmetlen vagyok néha séta közben

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ayse,
Andris válasza Apának nagyon édes! :)
Éljen Lili új szobája! :) Szegény tanítvány még nem tudja milyen szerencséje lesz, ha letanulta az előző munkáját.... :) :) :)

Megann,
Most mentek a Mendan-ba? Az nagyon szuper lesz! :)
Akárhányszor a jövő heti szar időt hallom az időjárásjelentésben, mindig a te virágaidra gondolok, nehogy tönkre menjenek a hidegben! :wink:
Én is az SOS szerelmet szerettem volna megnézni, Apa a Hasutasokat (amire én nem voltam hajlandó), így kompromisszumként megnéztük a Noé bárkáját. Nekem tetszett, nagyon jó színészek játszanak benne, nagyon jól. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Barbi!
Asszem hozom a formámat :oops: :oops: :oops: .... mivel másnap elutazunk Sopronba (ha az égiek is úgy akarják), nekem pakolnom kell előtte. Délelőtt a tanítónénik mutatkoznak be az iskolában, úgyhogy csak délután tudok erre sort keríteni. Sajnos nem vagyok olyan ügyes, hogy mindezt belepréseljem a napomba Lili oviba és néptáncra való szállításával együtt.
De köszönöm, hogy gondoltál rám!

Hajni!
Majd amikor úgy jössz Bp-re, hogy csak a kellemes részére kell sort keríteni! Jó?

ayse
 
 


Ayse, Zsuzsa
Köszönöm szépen! :)

Barbi,
Közben épp írtam, hogy a Noé bárkáját! Pedig akkor még nem is láttam kérdést! :) :)

Zsuzsa,
Jaj, de okos ez a Julcsilány! :)
Az éjszakákkal kapcsolatban én is And véleménye felé hajlok. Valahogy Apának is kicsit szigorúbbnak kéne lenni, ez Julcsi érdeke is, neki is fontos, hogy jól kipihenje magát éjszakánként.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Léna már réges régen a poligámia uttörője lett...és természetesen eszünk ágában sincsen dobni Danigombit :wink: :) :)

Hűűűűű de jó kis napjaitok lehettek.. :)
Én nem tudom mi van..de én meg olyan enervált vagyok, mint egy 300 éves teknősbéka...minden egyes nap tök fáradt vagyok..pedig ma még nagy családi szunyálást is rendeztünk...együtt aludtunk Lénával délután :P :P
Lehet hogy ez a tavaszi fáradtság????

Kuha!

Na ezt megkönnyezetem.. :cry: :cry: :cry:

Súly: akkor befogom... :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi! :D

Köszi. :D Osztom Benianyu véleményét, ha nincs bicaja, nem is tudja gyakorolni a tekerést. :D Gergő sem tudott, de most kapott, és egész jól belejött ma. A kényszerhajtásos jó kezdésnek, mert ha az elején toljátok kicsit, akkor magától tekeredik, akkor utána már ő is tudja majd tekerni. :D

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Benianyu!

Jaj de ari vagy hogy aggódsz a virágaimért.. :)
Jelentem a muskátlikat bemenekitettük apával a garázsba :) a leandert szerintem holnap szintén bemenekitem..szerencsére nem olyan nagyok, az árvácska meg állitolag birja a fagyot...
Úgyhogy nem lesz baj :wink: :wink:

Magnóliafa is bekerült a kertbe :) ,remélem nem pusztul ki azonnal :? :?

Ha még esetleg eljuttok moziba mostanában ajánlom neked az SOS-szerelmet...olyan szuper volt..és ez Csányi Sanyi :oops: :oops: nem esetem a pasas...de szivdöglesztő benne, és a szerepe is :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And,
Dani is vágott már le balhét, nem is egyszer, amikor nem akart hazamenni a játszótérről. Fel kell kötni a gatyánkat! :? Mostanában alma nélkül egy lépést sem teszek, beültetem a babakocsiba, kezébe az alma és a hisztinek vége. Persze neki minden más megfelelne nassolni, de ebéd előtt pont elég egy fél alma hazáig. :wink:
Az Anyuék látták a Téglát és nagyon nem tetszett nekik. :( Még azt is mondták, hogy hihetetlen, hogy egy ilyen film Oscart kapott.
De ízlések és pofonok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Majola!

Emlegettelek Titeket hétvégén.Meséletem anyósomnak, hogy Léna eléggé nem az "élmezőnyhöz" tartozik beszéd téren...ellenben Julcsikád, aki kompletten elénekli a hintapalintát és hasonló..

Természetesen anyós mondt az első mondat után, hogy miért mondom ezt...mert Léna olyan szépen mondja a szavakat(azt a párat amit tud :oops: :) )..de aztán amikor bedobtam a példákat..na akkor ő is elismerően bólogatott :lol: :lol: :lol:

Egyébként Léna megtanulta a B betűt ...már megy a BABA és a Bogyó is :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Vigyázat mert Julcsi babéjaira törünk :twisted: :twisted: :twisted:

Nekünk a jövő hét csüti kivételével tökéletes talira :P :P :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Na azért... :) :) :) Majd reggel elmondom Daninak, hogy nem kell tovább aggódnia! :)
Virágoknak drukk! :)
Csányit imádom én is! :) Ha más nem, két hónap múlva kiveszem a videótékából! :)

Zsóf,
Örülök, hogy egyetértünk! :)

Barbi,
A Decathlonban egész jó bicajokat lehet kapni, piciket is és egész korrekt áron. Ráadásul ti is jól ki fogjátok tudni használni, mert jövőre már Leon is pályázhat rá! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Köszönjük a dicséreteket!

Barbi! Megpróbálunk mi is jelen lenni csütörtökön. Ha jól emlékszem, azt írtad egyszer, hogy macerás felétek a parkolás. Írsz róla valamit, hogy mégis hogy érdemes? Fizetős zóna?

Benianyu! Köszi a képet, de már most kicsik a 62-esek, és a keresztelő csak egy hónap múlva lesz. Lehet, hogy addigra a 68-asokat is kinövi??? :D :roll: :roll:

Megann! Neked is köszi, de valóban nem akarom hableánynak öltöztetni Kristófot. :lol: Valami pasis holmit keresek. Az árak pedig tényleg ott járnak, amennyiért ti is vettétek, na ennyit nem szánok rá. :oops:

Kuha! A barátaink saját házában voltunk, és tényleg gyerekbarát volt. :)

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Barbi, akkor holnapután!!! jaj de jó! És akkor fel is mérhetitek a terepet, alkalmas-e babatalira :)
A világoskék Siesta engem is érdekelne, csak nem akartam Csibb előtt irni. De ha nekik netán nem lesz jó...

Benianyu, hogy legyek szigorúbb??? Nem kap vizet, nem babusgatom, csak visszaparancsolom az ágyba és betakarom. De hiába, ugyanúgy ébred. Pedig az elalvás egyszerű, igaz, mostanában alkudozik, tea és takajó kiáltások elhangzanak, de két perc alatt igy is lezajlik a szertartás.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa,
Nem tudom, sajnos, hogy hogyan legyél szigorúbb... :oops: :oops: Tudom, hogy te következetes vagy, nincs is igazán ötletem. Sírni én sem hagynám, főleg, hogy hamar visszaalszik ébredés után.
Julcsiapa is hasonlóan jár el, mint te, amikor bemegy Julcsihoz éjjel, mikor felébred?

Bodza,
Sajnálom. :( Szerintem a 68-ast nem fogja kinőni Kristóf egy hónap alatt. Egyébként felugrottam a Vaterára, hátha látok nektek valami alkalmi rucit, de nem találtam. Te milyen típusra gondolsz? Rugiféle vagy inkább kisnadrág és ing?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jaj, Benianyu, pedig reménykedtem az életmentő ötletben :) Tudom, nincs ilyen. Most már apa is átvette a rendreutasitó hangnemet, mert sokallja a kelést.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Ezúton is Isten éltessen sokáig!


Megyek sorba

Majola
Szerintem meg elég szigorú vagy. Én úgy gondolom a "nagy liberális" gondolkodásommal :oops: :oops: , hogy Julcsi ébredéseinek oka van. Talán több figyelmet akar, talán az élmények feldolgozása...
Na most légy okos! :lol: Remélem hamarosan megoldódik a dolog. Sajnos csak ötletelni tudunk.

Panna
Köszönöm az ötleteket. Az igazság az, hogy ott dől meg a dolog, hogy a tejcukortól könnyen tud, mert nem...
Visszatartja Marci..... Csak valami durva hasmenés tudná meggyőzni ami mondjuk eltartana egy hónapig. Ezt azért nem kívánom. Már "belenyugodtam", hogy csak ha már elég értelmes lesz a megoldáshoz, akkor lesz megoldás.

Bodza
Nagyon jó lehetett ez a találkozó! Godnolom furcsa meghatottsággal tekintettetek vissza az elmúlt évekre és utána a gyerekeitekre.

Kuha
Szerintem is nagyon megható. (Bár nem életszerű :oops: )

Barbi, Nyúlné
Nagyon kedvesek vagytok ám!


And
Vedd úgy, hogy szerencsés vagy, hogy ezt a fajta hisztit csak most ismerted meg! :lol: Nálunk már hála Istennek alakul a dolog. Kezdi érezni Marci a határokat. (Kopp-kopp-kopp)

Tricikli
Dechatlonban kb 10.000. ft-ért van egy egész jó.
Lehet, hogy én vagyok elvarázsolva, de én kicsit soknak tartom ezt az összeget. Még keresgélek.

Hajrá Csányi! :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann
Miért volt rossz kedved?

Ayse
Baba Andris édes! :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Annamami
Tényleg nagyon megváltozott a leírtak alapján Mazsi.
Miből lesz a cserebogár?! :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Aki nem tudja a címet, írjon privit és küldöm!

Csányit én is imádom!!!! :P :P

Megann!
Ha neked nem az eseted és még így is bejön, meg se nézem a filmet.....főleg nem Gabival :oops: :oops:

Benianyu!
Decathlon-ban néztem én is a bicajokat, de két járgány szerintem felesleges egyszerre, nem? :roll:
Májusban lesz a névnapja, lehet arra megvesszük a bicajt.....

Zsuzsa!
A szerda, péntek nekünk is jó, de döntsön a többség :wink:

Ayse!
Sajnálom :(

Bodza!
A Villányi út nem fizetős, csak a mellékutcák. Viszont egyátalán nem biztos, hogy van hely a Villányin. Kitartónak kell lenni, ha van energiád pár kört tenni, lehet lesz.

Csajok!
A v.kék siestát már kérte Annamami is telefonon :roll:
Nem tudom, akkor kié legyen, mert én Csibbnek raktam fel a fotót, de Anna ma reggel kérte telcsin...
Nem akarok senkit megbántani, de döntsétek el légyszi Ti, hogy kié legyen az elsőbség.
A nike cortez nem tetszik senkinek? Vagy csak a sportcipőt nem szeretitek? Mert az is tökéletes állapotban van és nagyon vagány :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Benianyu!
Nagyon boldog szülinapot kivánunk! :lol:

Annamami!
De jó, hogy újra vagy és ugyanolyan jókedvű és pozitiv! :D :wink:
Szépséges Marcikirályfit megcsodálhattam élőben is nemrég Barbinál és tényleg nagyon jó kis pasi lett. :lol:

Hari!
A te soraidnak is nagyon megörültem, jó volt hallani felőletek. Lili is már nagyon nagycsajszis. :D Gyere gyakrabban, ha tudsz! (bagoly mondja... :oops: )

Totka!
Hú, micsoda szervezkedés van folyamatban jöveteled alkalmából. Nagyon izgi. Remélem sikerül találkoznunk, de mindenképpen nagyon szoritok neked a kivizsáláshoz, hogy ne mutasson ki semmit. :wink:

Barbi!
Csütörtökön kettőig tanitok, igy legjobb esetben is csak 3-ra érnék hozzád. Nemtom érdemes-e megkisérelni :?:

Nem tudtam, mindent elolvasni még, mert csak ma este jöttünk meg a Balcsiról, ahol már szerda óta voltunk. Szuper gyönyörű idő volt, Maja egész nap kinnt volt a kertben és nagyon élvezte. Kapott a nagymamától egy 3- kerekű bicajt, amin ugyan még nem ér le teljesen a lába, de van rajta 5 pontos bizti öv, amivel jól oda lehetett kötözni és hátul meg van egy hosszú tolókar,amivel nagyon jól lehet manőverezni. Készültek képek is, de most már nagyon kókadt vagyok, letölteni őket. Talán holnap. :oops: :D

Benianyu!
A Tégla nekem se jött be annyira. Sztem "egyszer meg lehet nézni" kategória, de az oszkárt én is túlzásnak tartom. :roll:

Jóéjt!

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Cleo!
Nem hívtál vissza.... :(

Persze, szerintem van értelme jönni, Ti szerencsére úgyis sokáig szoktatok maradni :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Juci!

Hogy te milyen figyelmes vagy :oops: :oops: , köszi aranyos vagy...de túl hosszú a dolog, meg igazából mindegy is...természetesen férj akasztott ki megint..hogy min és hogy az mindegy..
A fájóbb dolog az, hogy férj 33 évesen még nem ismeri azt a gesztust hogy ha valakit megbántunk akkor nem ciki azt mondani hogy Bocsánat :( :( :( :(
Tehát férj mint aki süket és vak jókedvűen lebzselt a hosszú ünnep alatt, én meg olyan búskomor voltam hogy már magamból is elegem volt :roll: :roll: :lol: :lol:
Mondjuk biztos hogy vagyok benne hogy a komorságom és sértődékenységem meg a rosszkedvem legalább 50% ban az itthonülés rovására irható...
Sajnos a kismamaélet úgy érezem elég önbizalomhiányos, és alacsony önbecsülésű időszak, pláne ha még férjtől is kap az ember egy két "kedves" szót... :( :( :( :( :( :( :( :(
És őszintén szólva nem is tudom hogy mivé válok ha mondjuk egyből ráhúzok mégegy babával és még évekig ücsörgök itthon :roll: :roll: :roll: :roll:
Na ennyit erről...

Film:Akkor tényleg ne nézd meg :oops: :oops: :oops: :oops:

Benianyu!

:)

Igen péntken megyünk Mendanba :) Nagyon várom már... :) Már az érkezéskor a recepción beiratkozom egy jó kis masszázsra :oops: :oops:
Sógorékkal megyünk úgyhogy lesz pesztra is, szerencsére Léna nagyon csipi sógi barátnőjét, és én is biztonsággal merem rábizni, mert nagyon vigyáz rá, és nem tömi mindennel, mindig megkérdezi hogy ezt vagy azt adhat e neki, vagy ezt vagy azt csinálhat-e vele és sértődés nélkül tudomásul veszi hogyha azt mondom hogy Nem.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja a filmes rész már Barbinak szólt :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Totka!

Még Neked akartam irni, hogy nehogy azt hidd hogy nálatok Csaba valami egyedi csudabogár...úgyhogy ne pironkodj
Nálunk apám volt nagy "botanikus"..anyám meg sik ideg volt hogy az 1 nm-es erkélyre nem lehetett kilépni, mert kész dzsungel volt... :lol: :lol: :lol:
Viszont már messziről lehetett látni hogy hol lakunk, mert zöldellt az egész erkély a paneltömb közepén :shock: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csak gyorsan Bodzának szeretnék írni néhány sort:
Gergő kapott anyumtól egy együttest, még akkor, amikor Gergő meg sem született. Fehér nadrág, fehér kisinggel. A nadrág bordás anyagú, olyan ránézésre, mintha kord lenne, de nem az, finom puha pamut anyag. Kantáros, és a lába között pedig patnetos. Az alja sima nagdrágszerű, tehát nincs rajta lábfej, meg ilyesmi.
Az van beleírva, hogy 12 hónaposra való, de tuti, hogy ennél sokkal kisebb. Legalábbis szerintem. De az a legjobb, hogy ha lemérem neked.
Megpróbálom lefényképezni, de lehet, hogy csak részletekben tudom,tegnap este már próbálkoztam vele, de nem ment, és fáradt is voltam.

Szóval, arra gondoltam, hogy ha neked tetszik, akkor nagyon szívesen kölcsön adom Kristóf keresztelőjére. Soha nem volt még Gergőn, teljesen új!!!
Azért nem merem neked odaadni, mert anyukámtól kaptam (bár mondom, még Gergő meg sem született akkor), és anyu elég érzékeny az ilyenekre. Időnként rá szokott kérdezni, hogy ez vagy az volt -e már rajta. És biztos rosszul esne neki, ha megtudná, hogy anélkül ajándékoztam el, hogy nem is volt Gergőn.
Az nem baj, hogy már nem jó rá, :roll: :roll: :roll: , de akkor miért nem tettem el a kistesónak.
Szóval érted.. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Arra gondoltam, hogy csütörtökön elviszem magammal Barbiékhoz, hátha el tudtok jönni, és akkor majd megkukkolod.
Ha meg nem, akkor megbeszélünk valamit. Hol is laktok Ti?

Kép
kuha
 
 


Bodza!

Lefényképeztem a rucit, de nem tudom feltenni, mert a fényképező zsinórja nincs bedugva a gépbe. Én nem férek hozzá a géphez, meg azt sem tudom, hová kell dugni.
De Robi amint hazajön, ráugrasztom a dologra, és már küldöm is a képeket!!!

Kép
kuha
 
 


Barbi!
Pedig visszahivtalak olyan 10 körül, nézd csak meg. :wink: Most rohanok suliba, de 11 után már szabad vagyok, majd hivlak. :D

Megann!
Fel a fejjel, szép az élet! :wink: :D
Hú, nagyon gyönyörű lehet a virágos kerted, majd dobj képet, teljes pompájában.

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Cleo!

Milyen a tanítás????

És várjuk a Majás - balatoni képeket is!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

And, Bodza :) Aranyosak vagytok, koszi az erdeklodest! Itt amiota visszajottunk keso-tavaszi ido van, ugyhogy tengerpartozunk amikor csak tehetjuk.. mar ugysem sokaig.
Aztan auguszustol Esztorszagba megyunk ket evre valoszinuleg, szoval lenyegesen hidegebb idok jonnek.
De azert en orulok nagyon ennek a valtasnak, mert itt tul sokmindent nem lehet kisgyerekkel csinalni, Tallinn pedig nagyon jo kis varosnak igerkezik. Nem is beszelve arrol, hogy hol tart Esztorszag Magyaroroszaghoz kepest, nade ez mar tul messzire visz.. :)

Juci,
:? Hat igen az a legnehezebb mire rajossz, hogy mi hajtja meg rendesen, en is tomtem a szilvat es semmit nem hasznalt meg a laevolac sem. talan egy durvabb fogzas meg szamithat, nem?

Barbi, mi a Vahot utcai gyerekrendelobe jarunk ha otthon vagyunk (ahhoz a gyerekdokihoz aki az enyem is volt regen), es en kiskoromban ott a bikas dombon jatszottam csomot :D Jok nagyon ezek az uj jatszok!talan nyaron ossze is futhatunk ott!

Bodza, Kristof felsoje nagyon vagany!! Es tenyleg jo lehetett a sok gyerkoccel, olyan ez a haz mintha ovisok taboroztatasara lenne kifejlesztve :D

Totka, nem semmi fogado-bizottsagod van! :D :D Remelem minden ok lesz a dokinal is, nade ilyen hatterrel?! :D

Majola,
en sem tudom mit lehetne ennel jobban csinalni, en kezdem azt hinni, hogy vannak gyerekek akik felebrednek egy darabig es punktum. Meg egy csaladon belul is gyakran latok olyat, hogy az egyik gyerek egybol atalussza az ejszakat, a masikkal meg masfel eves koraban is kelnek. es van ahol az elso gyerek a jo alvo, szoval meg a teso erkezesere sem lehet fogni.

Kép

Kép
ppanna
 
 


lányok most csak gyorsan! :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
szegény Totkát mégse látjuk most csütörtökön,hívott és a kórházban fekszik,mert ma reggelre teljesen begyulladt a szeme és ömlik belőle a genny!bent is tartják,napi két szurival és szegény azon imádkozik meg ne vakuljon!ki se engedik most,a szeme a tét,de persze fi... sincs mi lehet a gond!
beszéltem Barbival,azért szeretettel vár mindenkit,és kérek mindenkit,hogy ezerrel vudutzni Totáért! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
most kiszellőztetem nyuszit,mert készen van teljesen,aztán altatáskor jövök,puszoi! :cry:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!

Jézusom, szegény Totka!!! Elküldenéd priviben a telcsi-számát??? Küldenék neki egy sms-t!!!
És az a szeme durrant be, amelyikkel a vizsgálatra jöttek volna???

Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

Kép
kuha
 
 


Uramisten, szegeny Totka, :shock: :evil: :evil:
Jobbulast neki nagyon hamar!!!!!!!

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok,

Barbapapa:

nekem nem volt időm a négy napban netezni, sajna, de este megmuatom a páromnak kiválasztjuk, hogy melyik tetszik, és írok neked.

Köszi a türelemet:

Kai
királykat
 
 


Sziasztok,

Na mi is hazajottunk a nyaralobol, nagyon jol sikerult a hetvege. Tegnap meg egesz delutan pakolasztam es rendeztem a lakast!
Kialakitottam a jatekszobaban egy kis teret mindket gyereknek, szetvalasztva a jatekaikat es felallitottam egy kis "irodat" mind a kettonek. Tegnap este ferjjel meg ultunk a kanapen es neztuk oket, mind a ketten rajzoltak es tok jo volt. Persze ez egy hosszu folyamat volt, irtam mar, hogy Mat olyan kis visszahuzdo lett, nem akart igazabol semmit sem csinalni, hat csak rajottem a hetvegen, mert voltunk egy ismeros parnal , akik a nyaralotol nem messze laknak es nekik is majdnem ilyen koru gyerekeik vannak, bar ott csak negy ev a kulonbseg a ket gyerek kozott es most varja a harmadikat. Innen koppintottam le egy kicsit az otletet, mert kb egy 10 perces ismerkedes utan ket nagy egyutt es ket kicsi is egyutt jatszott! Olyan jol ki volt alakitva a jatekszoba ami nem volt nagy, csak jol el volt kulonitve, hogy a gyerekek egyutt is jatszanak meg ne is zavarjak egymast, ha eppen kulon szeretnenek lenni. Szoval most nagy munkalatokban vagyok, tegnap csak ideiglenesen megoldast talaltunk, de imadom, nagyon szeretek rendezgetni stb. Elkezdtem ma reggel a szobajukat is :lol: :lol: nagyon belejottem!!Meg elugrok egy par dologert delutan, kivettem a napomat :lol: jo lenne befejezni estere, mire hazajonnek!!

Barbi,
Nagyon rendes volt toled ez a felajanlas, jaj lanyok, olyan jo latni, hogy ennyire osszetartotok es tenyleg nagyon sajnalom, hogy en nem otthon lakom ilyenkor :cry:

Pannamami
Esztorszag!!! Biztosan nagyon szep!!! Nagy utazok vagytok!!

Totka,
Jaj te szegeny!!!!!!!!!!!!!! Megy a rengeteg drukkkkkkkkkkkk, gyogyulj meg!!!!!!!!!!!!!! Remelem nem lesz komolyabb bajod!!!! Mi a fene lehet ez a szar!!! Olyan hirtelen kezdodott es hat ami valoban bosszanto es kellemetlen, hogy nem tudjak mi lehet ez!!!!!!!!!!

Nyulne,
Nagyon jok a kepek es kisnyuszi :lol: :lol: Na lany legyen a talpan, aki nem fog bedolni szivdobogtato nezesenek!!
Ez a bob dolog nagyon jol nez ki!!!! Meg en is kedvet kaptam hozza!!!!

Mi meg golfoztunk szombaton kepzeljetek, a nagy is es a kicsi is imadta :lol: :lol: :lol: Probaljatok ki, nagyszeru kikapcsolodas!!

Bodza
Nagyon jo hetvegetek lehetett nektek is!! Jaj de jo kis hinta :lol:
Kristof nagyon szep!!!!!!!!!! Saci meg tok vagany a setalos cuccban!

Majola
Ha jol emlekszem :roll: a ferjed alszik Julcsival?? Vagy mar nem??
Nem tudnad megoldani, hogy hagyod sirni? Drasztikusnak tunik tudom, de nalunk is ez ment egy jo darabig, mire egyszer csak elfogyott a turelmem es hagytam :evil: :evil: Szar volt nagyon az biztos, nagyon szivfajditoan tud sirni, de sikerult!!!Kibirtam es most mar NEM kel fel!!!! Julcsi nagyon okos kislany es tudja, hogy be fogsz menni hozza :lol: Szerintem szuksege van rad, mert bar nem mutatja ki, de biztosan ra is hatott Anna szuletese! Talan o ezzel akarja magara vonni a figyelmedet, ez neki megnyugvast ad, hogy tudja itt vagy neki, csakhat ugye birni is kell cernaval ezeket a keleseket! Csak azt tudom leirni, ami nekem bevalt , hatha segit!!
Szoval en elmagyaraztam minden keleskor Balazsnak, hogy mennyire faradt vagyok, hogy mennyire jo lenne, ha nem kelne fel stb :oops: es egy este lefekveskor, mondtam neki, legalabb 10x ismetelve, hogy most akkor aludni kell es ha felkel itt leszek, de nem jovok be hozza, mert nagyon faradt vagyok es aludni fogok :oops: :lol: Nagyon kovetkezetesnek kell am lenni viszont, mert ha bemesz, nem ert semmit az egesz!!!!!!!! Szoval el kell hatarozni :idea: :!: es valoban meg kell allni es nem bemenni!!!

Mas, nem azert kel mert fazik?? Mondod, hogy visszatakarod??? Miert nem probalod meg a gigoteuse-t??? Nem tudom hogy van magyarul, de ebbol nem tud kitakarozni!! Csak otlet volt

Mennem kell
FOLYT KOV

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Először is!
Totkának nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen, és gyorsan kiengedjék a kórházból!!!!!!
Ha valaki tud róla valamit, tegye meg, hogy értesít bennünket, jó?

Mi is a Balatonon voltunk a múlt héten, tegnap késő délután jöttünk haza. :)
Nagyon-nagyon jó volt, gyönyörű időnk volt, sokat csavarogtunk.
Nati nagyon élvezte, reggel 8-kor már hozta a cipőjét és ment volna ki az ajtón! :shock: :D
(eszembe is jutottál Megann) :lol:
Szépen megfogta a pofiját a nap, egész nap levegőn volt!
Most jó sz@r itthon a négy fal között, ráadásul ebben a szottyos időben. :evil:
Elmentünk az északi parton lévő Afrika Múzeumba. Nati teljes extázisba jött az állatoktól, mindent meg akart simogatni, engem meg a frász kerülgetett. :oops:
Láttunk 2 napos kis borjút és kis kecskéket is, nagyon édik voltak! :D

Sikerült leesnem a 10cm (!!) magas teraszról! :oops: :evil:
Nem is emlékszem, mikor borultam fel utoljára. Egy lépcsőfokot kell csak lelépni, na nekem ez sem sikerült.
Valahogy a lépcső szélére léptem, kibicsaklott a bokám és ráestem a térdemre. :?
Szegény Apa sápadtan rohant értem, azt mondta, akkorát puffantam, hogy nem hitte, hogy fel tudok majd állni.
Szerencsére nem lett nagy baj, csak a térdemet zúztam össze, jó nagy lila folt van rajta. :)

Annamami!
Örülök, hogy előkerültél! :D
Mazsid jó nagy fiú lett! Nagyon helyes! :D :D

Barbi!
Ha mégis lesz csütörtökön tali, mi is szívesen mennénk, ha szabad? :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


na itt is vagyok...
:cry: teljesen kivagyok,hogy mi lesz szegényTotka szemével,ő is nagyon izgul,egyrészt ,mert szegénykicsi Pannitól most távol van és ki tudja meddig és hát persze a szeme miatt is aggódik,persze aggódott a tali miatt is és hogy ne haragudjunk,meg ilyenek...mondtam,hogy nem normális,mindenki nevében :twisted: !
természetesen szívesen elküldözgetem a tel.számát,aki kéri!biztos nagyon fog örülni!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Úr Isten, szegény Hajni! Jobbulást kívánunk Neki és remélem minden rendben lesz! :cry: :cry: :cry: Aki beszél vele, vagy írn Neki légyszi, adja át!!!

Csibb!

Hát, jó, azért nem a szomszéd házban voltatok! :lol: De annyira nem is messze :lol: :lol: :lol:

Csajok, azért ha valaki mostanában Pécsett jár ( és van egy kis ideje), légyszi szóljatok, olyan szívesen látnék Mindenkit, de arra esélyem sincs, hogy mi menjünk fel Pestre, mert férj most is minden nap melózott (nesze neked hosszú hétvége :( ) Meg sok hétvégén ügyeletes, akkor meg nem mehetünk el Pécsről, nekem meg nincs kocsim, vonattal meg 100 év mire bárhová is eljutok! :?

Megann!

Peti össz szókincse: anya= anya :lol: , mamm= kaja, bim-bam= kisharang, mimi= mami - és kész, szóval szerintem ne aggódj, az utsó hely a mienk beszéd téren! :lol:
Virágoskert biztos csudaszép, majd tényleg dobj képet, hadd irigykedjek itt az emeletes házak között a szép zöld kertekre!!! :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Nyúlné, akkor elküldenéd nekem is Hajni számát, írok neki én is ! Előre is köszi!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hajni!!!!!!!! Gyógyulj meg minél hamarabb!!! Megy a drukk!!!

Kuha! Köszi a felajánlást, igyekszünk ott lenni csütörtökön Barbiéknál.

Megann, Viki! Saci az apán kívül semmit se mond. Ráadásul mindenre, amiben van p betű (puszi, lámpa, papucs), arra azt mondja, hogy pa vagy apa. :)

Panna! Hú, imádom Észtországot! Egyszer voltam ott életemben, és nagyon jól éreztem magam. Ráadásul pont Szent Iván éjjelét ott töltöttük, így én ott láttam először (és egyelőre utoljára) fehér éjszakát.

Ébredés...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?