Új privát üzeneted érkezett!

And!

Ez a játszó a Tétényi út-Vahot u. részen van. Teljesen máshol, mint ahol a bobpálya, de nekünk hazafelé útba esett.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó Estét! :D

Csibb,
frizkó bombázó,bár sztem neked a hosszú is nagyon jól állt - olyan nőcissé tett..... :lol:
A barna visztont SOKKAL jobban áll,mnit a szőke!Lehet én is végetvetek a szőke-korszakomnak? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS:
CUKI FANNI LÁNYTÓL véglegesen kiájultunk,le lehet stoppolni az des kis kacsókat vagy már foglaltak??? :roll: :lol: :lol: :lol:
állati szép kiscsaj,húúúúúúúúúúúú..........remélem talizubnk csütörtökön és akkor mazsi is megcsodálhatja élőben! :wink:


Nyúlné,
IGENIGENIGENIGEN!!!!!!!!
Mikor talizhartunk már végre veletek????? :D :D :D
Katicás és kalácskunyizós valamint kis-és nagyNyúl összehasonlító sorozat kirááááááály! :D :D :D


Barbi,
holnap felhívlak de.,OK?
oroszlános és kék siesta neke is szemet szúrt csak a baj,fogalmam sincs hányas lába van a gyerekemnek.... :oops: :oops: :oops: :roll:
Az eddig hordott piros Elephanten cipije sztem már épp hogy jó, a téli bundás-szőrös Siesta bakija (20-as)viszont még nagy.

Ti hogy döntitek el,hogy akkor hányas???? :roll: :roll: :roll:
Olyan béna vagyok :(

Telkes képek szuperek és nagyon szépek,mikor kicsi voltam
mindig húsvétkor eregettünk sárkányt! :D
Nolcsika pedig tényleg csúcs ügyes,hogy ilyen magasra vitte! :wink:

And,
férjedet nem ismerem,de én az Esztiben mindig Téged látlak! :D
Mostmár nagyon várom én is azokat a fotókat!
Eszti hogyan tanult meg ilyen jól aludni?????? :shock: :shock: :shock:

Totka,
nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen a szemeddel és ne találjanak semmi komoly kórságot!!!!drukkdrukkkdrukkk :wink:
ÉS AKKOR CSÜTÖRTÖKÖN HOL IS TALIZHATUNK VELETEK??? :roll: :roll: :roll:
Panna irtó édes nagylány lett!!!!
A szurikátákat pedig mi is imádjuk családilag!!!!! :D
Annyira helyes és vicces állatkák! :lol: :lol: :lol:


Majola,
ujságolvasós Anna (kicsi druszám! :wink: ) nagyon édibébi!!!!!Kis okoska már most! :D nagyon várom,hogy élőben is megcsodálhassam!!! :D :wink:
Te pedig szuper csaj vagy,le a kalappal!

Juci,
na akkor most mesélek rólunk,illetve Mazsiról:

Kicsi Mazsi tényleg nagyot nőtt és sokat feljődött testileg és szellemileg is.
Szerintem olyan kis okoska ő is :oops: :oops: :oops: (bocs,az elfogult anyai szívem) :oops: :oops: :oops: ,nagyon sokat beszél,a szavakat helyesen használja,tehát tisztában van azzal amit mond.
Mindent megért amit mondok neki és 90%-ban meg is teszi,amit kérek tőle.
Sokat segít,imád söpörni és a legújabb kedvenc a teregetés és a száraz ruha leszedése.
Nagyon mozgékony,egész nap megy,nem egy sarokban molyolós gyerek,kb.olyan intenzitásúvá fejlődött,mnit Emese kisNyuszija,cs ak kicsit"halkabb"....bocs Nyúlné! :oops: :lol: :oops: :lol: :oops:
Rengeteget vagyunk a kertben,játszótéren,vagy a közeli tónál bandázunk az utcabeli kis barátainkkal.
Mazsi imád ladbázni,az új nagy kedvenc a csúszda,amit a derekam bán,mert felmászni még nem tud egyedül.
Babakocsizni mostanában csak akkor szoktunk,mikor alszik,egyébként sétálva,vagy négykerekű kisautóval közlekedünk.
Egyre többet játszik egyedül(ha bent vagyunk),de igényli hogy lásson engem vagy a nagyiját. Úgy soha nem játszik,hogy egyedül van a szobában.
nyolc foga van alul és felül négy és most jönnek mindkét oldalon alul a rágók,szegénykémnek iszonyúan meg vann duzzadva az ínye,olyan,mintha két babszemet dugtak volna oda. :(
Szinte mindent eszik már,nagyon jó étvágya lett itt a "vidéki" levegőn. :lol: :lol: :lol:
Nagy gyömölcsimádó és húsevő(mint a papája).
Egyátalán nem édessszájú,inkább a sósat preferálja,túrórudit nem szereti,krémtúróba(enyém9néha belenyal,pudingoktól,danonínótól fintorog,kiköpi!!! :shock: :shock: :shock:
Szinte mindennap házikaját eszik,ált.azt amit jmi,ha nem olyan,akkor főzök neki.Néha becsúszik egy-egy üveges ált.Kecskeméti vagy Nestle . Ennek következtében az átmeneti kakipromblémáink hálistennek megoldódtak! :D
Mostár teljesen norm.a folog,mondjuk imádja a paradicsomot minden formában,a natúr joghurtot,narancsot.ezeket szinte mindennap eszi is.
Most már gond nélkül eszik banánt, szőlőt,körtét.
Aludni együtt alszunk az én nagyágyamban.
Este vacsi,fürdés,játék,szopi,alvás.
Éjszaka ált.már csak egyszer kel,de ezt nem is nevezném kelésnek,inkább félálomban kortyol pár tejecskét és már alszunk is tovább! :D
Aztán reggel,mikor ébred kb.8-kor,felül,mondja Mama odabújik,megpuszil és akkor szopizik kb.1/2 9-ig.
napközben csak akkor kap cicit ha vmi nagy sérelem éri.
a kisebb bibiket csak puszival gyógyítom! :D


Ú.más nem jut szembe.
Elég kimerítő voltam? :roll: :oops:

Többiektől elnézést,de ezzel tartoztam Jucinak! :oops:
annamami
 
 


:oops: :oops: :oops: elütések,bocs :oops: :oops: :oops:
azért remélem érthető,rég írtam ennyit,bele kell jönnöm! :D
annamami
 
 

 
 

Ja és Rokica!!!!!

GRATULA MÉGEGYSZER VIVIBABYHEZ!!!!! :wink:
Tényleg tiszta olyan mint ahogy elmondtad!!!! :D :D :D
Aranyos kis rózsaszín-lila kisgombócka! :D :D :D
annamami
 
 


AYSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hol bújkálsz??????? :roll:
annamami
 
 


sormintasormintasorminta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
annamami
 
 


Annamami!
Aranyos vagy, itt vagyok, ragyogok! :P

Lili új szekrényei tették próbára a férjem képességeit ma, de megoldotta :D
Holnap pedig pakolás :D

Ezenkívül két kosztümös filmet bámultam, amiket imádok (Édesek és mostohák, Emma), meg a dob+basszust, mivel a könnyű zene, pláne a magyar, szívügyem.

Olyan jó kis nyugis napjaink vannak :D

ayse
 
 


Új szekrények?
És mikor láthatjuk a romantikus lányszobácskát???? :roll: :D
AyseApa pedig ügyes!!!! :D
annamami
 
 


Szia Anna!
Oké, várom a hívásodat :wink:
Leonnak se tudom, mekkora pontosan a lába, mert van olyan 24-es ami jó, van ami óriási.......
Ma egy 22,5-ös cipő volt rajta, de ez már nagyon határeset....

Ayse!
Kérünk képeket Lili szép szobájáról! :D
Már ki van festve rózsaszínűre?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Rokica!
A nasivinnak van egy Sanft nevű változata bébiknek, kérdezd meg, nekem úgy rémlik, hogy ANdris elég hamar kapott, mivel a nővérkéje jószívűen rögtön megosztotta vele a bacikat, vírusokat is.
(Ennek ellenére, hálistennek, nem egy durván taknyizós valaki)

Majola!
Ez az!! Kemény Csajok vagytok!!!! :D
Julcsi régebben sem volt valami jó alvó. Sztem az ilyen gyerekeknek állandóan vannak fellángolásaik. Andris most már egy hete masszívan ébred éjszaka, szerencsére csak egyszer.
Sztem a tesó születése okozhatja ezt, azért ez nagyon nagy változás. A szomszédban kisebbik lányka vette zokon a baba születését. Ő öt éves, és az oviba menet zokog. Január 3-án született Nóri, de Zsófinak csak most esett le a tantusz. Látszólag nincs összefüggés a kettő között, de szerintem van. Lili is ezt csinálta, csak ő az ovi végeztével zokogott.
Ja így könnyű zsenit nevelni, ha már 2 és fél hónaposan kezdődnek az olvasásórák :lol:

Barbi!
Tényleg nagyon jó képeket tettél fel, és az a kézenfogva sétálós nagyon megható.
És nekem a fülbevalód is nagyon tetszik, ez a fajta a kedvencem :D

And!
Mit láttatok?

Mai kis epizód nálunk.
Andris szemfülesen megkaparintja a távirányítót és éppen a sporthíreknél elkapcsol.
- ANDRIS! - szól az apja.
- Boc! - így Andris :lol:

Meglátta magát a tükörben az éjszakai hálósipkájában, így nem ismerte föl, hogy saját maga az. "Baba" - mondta a babának. Szóval ő még baba kategóriába sorolja magát :D

ayse
 
 


Barbi!
Ha lesz gép, lesz kép :D
Még nem rózsaszín, az majd nyáron jön, ha a tanítvány letanulta az előzőeket (ő még nem is tudja, milyen szerencse éri már megint) :lol: Ezt egy idejűleg tervezem az íróasztal vétellel, hiszen egy iskolás lánynak már az is jár :D és egyúttal :? , hogy vége a felhőtlen gyerekkornak.
Még függönyrudat is kell fúrni holnap, meg lámpát feltenni, a tetőtéri ablakra rolót, szóval lesz még meló.

ayse
 
 


Ja és a legjobb, hogy a hazárdjátékom már megint eredményt hozott. Nem méricskéltem, hogy vajon odafér-e a szekrény, ahova gondoltam, mivel volt a fejemben egy B-terv is. Hát odafért, mintha így terveztük volna! :D

ayse
 
 


akkor én is kérdezem!
megy ma valaki a műv.palotába???????? :?: :?: :?: :?: :?:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Mi lehet h megyünk...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk, csak leléptünk a nyaralóba és tegnap este jöttünk csak haza :)

ééééééééééééés ANNAMAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P

Látom itt vagy újra....VÉGREVÉGREVÉGRE :P :P :P :P :P :P :P

Majd visszaolvasok jobban, hogy képben legyek, de most csak Annamamin akadt meg a szemem.....

Pusz:M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja és mégegy rosszhir is...legalábbis nekem....

Nem fogunk tudni menni csütörtökön...nem tudtam átszervezni a takaritócsajunkat péntekre(mert elmegyünk Zalakarosra)...és már ezen a héten sem volt, úgyhogy muszáj hogy jöjjön...

Annyira izé vagyok..olyan szomorúan mérgeses :? :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó Reggelt!!!!

MEGANNNNNNNNNNNN :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
SZIJASZIAJSZIJJJJJJJA!!!!! :D :D :D :D :D :D

Nem csuklottál múlt héten?
Rád és Lénádra gondoltam,mert soksok szép árvácskát ültettünk Marcival a nagyi kertjébe! :wink: :D :D :D
IMÁDUNK kertészkedni! :wink:

Hatalmas pusszantás!
annamami
 
 


Annamami! :P :P :P :P

Csuklani nem csuklottam, de nagyon örülök, hogy eszetekbe jutottunk :P :P :P
És visszaolvastam egy kicsit :P :P és el is vagyunk ájulva... :P :P
És még Lénának is megmutattam Mazsit :P :P és olyan nagyfiú lett :P :P
És olyan vagány, olyan szép, olyan cuki....
Ha esteleg Fannival mégsem jönnének be a dolgok, tudok egy világszép( :oops: )szép szőkés bongyorihajú kislányt ajánlani Mazsinak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jön vissza a hideg, vigyázz a növényekre :( , asszem én is behordom még a muskátlikat a garázsba, mert nem akarom hogy megfagyjanak...árvácska viszont fagytűrő..asszongyák itt a lányok :P :P :P :P


Kicsit visszaolvastam..

Rókica!

Jaj de helyesek a lányok együtt...sétálás haláli, Zsuzsa azzal a nagy kocsival..:P

Most elgondolkoztam......hogy lehet hogy Lénát is dolgoztatnom kellene.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,bár lekopogom..tényleg van némi változás nála kicsit már eljátszogat...

Örülök hogy sikerült konszolidálni Zsuzsát :P

Barbi!

Nagyon szuper jóhangulatú képeket dobtál megint :P
Én most láttam először apát..hát kiköpött Nolcsi... :shock: :shock: :shock: nem?????

Nyúlné!!!

Pókerarcú Kisnyúl :lol: :lol: :lol:
Hát ha tippelnem kellene, lehet hogy inkább menne közértesnéniknek udvarolni, mint bobozni :lol: :lol: :wink: :wink:

Benianyu!

Mi is ellógtunk péntek este moziba :)2 év után :shock: :shock: :shock: :shock: SOS Szerelmet néztünk :)
Persze Léna sosem szokott, de most felébredt.. :)
Szerencsére anyós a helyzet magaslatán állt és megoldotta a probkémát :)

Kuha, Totka többiek..

Köszi a hiányolást...jól esik ám nagyon :oops: :oops: :oops:

Na majd még jövök..csak indulunk Bricostoreba, agy hova...............

M.

Kép

Kép
megann
 
 


nyúlcsalád tuti megy,lassan el is készülünk!remélem összefutunk valakivel...kikkel!
pusszantás!
Annamami,tényleg tök jó,hogy megint itt vagy!nálunk lesz a taliszerűség,ha nem lesz jó idő,akkor szabadban lesz,mondjuk margit sziget vagy ilyesmi!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné :D :D :D

okésokés!!!!
és akkor mikor illik megérkezni hozzátok???? :roll:
és mit vigyünk?
süssek almáspitét?
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Benianyu!!!!!!!


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!

Kép
kuha
 
 


Benianyu :D

Kép
annamami
 
 


mi már otthon is vagyunk,nyuszi kidőlt!taliztunk Rókiékkal(édes a picur nagyon,ugyanolyan a szájuk Zsuzsával :P )sajna sokat nem csevegtünk,mert kezdődött az Alma koncert és hát csajok,nekem eddig ők tetszenek a legjobban!!!!!!kenterbeverte az eddigi gyerek koncerteket,amiket látam!nagyon jó fej a srác,aki énekel és remek hangulatot csinál és a dalok is jók!úgyhogy a nyúlcsalád Alma rajongó lesz! :P ,de nyuszi azért már a végét járta,úgyhogy le is léptünk,bocsi Róki család,hogy el sem búcsuztunk!
viszont,amiért még jó volthogy Rókival találkoztam,hogy lehet hogy nem csak neki,hanem másnak is kicsit ködös a csütörtök!
Lányok!
ez azért most nem olyan tali,mint a többi!én itthon sem leszek de.,mert Totkáékért megyek a vonathoz,megyünk a vizsgálatra,aztán még nyusziért is el kell mennem anyumhoz és csak utána tudunk bármiféle összeröffenést csinálni,de ugye azt nem igen tudom pontosan megmondani,hogy ez mikortól kezdődik,hiszen ki tudja mikor végzünk a kórházban és milyen lesz a forgalom!ezért is lenne szerencsés,ha jó,jobb idő lenne,mert akkor egy sétás talihoz bármikor tudunk csatlakozni!az már neccesebb,ha nálunk lesz,de persze szeretettel várok mindenkit,akinek sikerül idejönnie,csak konkrét időpontot nem tudok még!az biztos még,hogy akkor van vége,amikor indulnunk kell a vonathoz megint!oda azért már nyuszistúl megyünk!nagyNyúl nagyon nem tud segédkezni nekem,illetve nem biztos,hioszen dolgozik és 5től olaszra megy,remélem legalább elöbb végez a melóval és akkor legalább Totkáékkal taliznak és egy picit segít nekem!még az is lehet,hogy ellógja az olaszt,de a szívügye a dolog,mert a diplomáját szeretné egyszer végre kézhez kapni!
majd mindjárt megnézem mikor is indulnak vissza Totkáék.....

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


szóóóóval:
a vonat 8.47re érkezik a Keletibe és 5kor indulnak majd vissza szintén a Keletiből,a kórházba(20.ker.JahnFerenc kórház) 3/4 10re kell beérni és elvileg 12ig van rendelés,de ugye ez semmit nem jelent!úgyhogy olyan 1től(és akkor jóindulatuak vagyunk,szóval szerintem lesz az 2óra is) negyed/fél 5ig leszünk partiképesek!
szerintem felejsétek el,hogy mindenféle sütit,kaját sütögettek,max.egy kis nasi,de abból sem kell sok,azt meg én megoldom!
úgyhogy ,aki most valami nagy talira készült,azt le kell lomboznom,mert ez a nap most nem erről fog szólni,egész másról(sajnos) csak jó lenne összehozni,hogy valahogy minnél többen találkozhassunk Totkáékkal,akik nem sűrűn járnak errefelé! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Benianyuuuuuuuuu!!!!!!!
NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNNAK A NYULAK!!!!!!!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Boldog-Boldog szulinapot BENIANYU! :) :)

Kép

Kép
ppanna
 
 


Hát sajnos én erről a rendhagyó taliról és a Hajnival való találkozásról lemaradok,
DE: jövő héten tali nálam????
Mondjuk kedden? Mit szóltok?
Elkezdek rögtön szabadkozni: a kertünk most éppen egy szántóföld, és nagyon kell vigyázni a gyerekekkel, mert sok törmelék (csempe, üveg....). Julcsi mindennap ott játszik és még nem lett semmi baja, de azért leirom, nehogy valaki itt lepődjön meg. A szobák jó nagyok, sok hely van bent.
Gyertek!!!!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Benianyu!
NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!!!!! :D :D :D

Emese!
Hát valóban jobb lenne, ha szabadtéri progit lehetne csinálni, de szerintem az idő tuti keresztbehúzza a számításainkat!!!! :evil: :evil: :evil:

Zsuzsa!
Gondolom jövő hét utáni hétre gondoltál, nem holnaputánra...... :roll:
Nekünk a kedd tuti nem jó, a fiúk anyumnál vannak.
Pontosabban csak én érek rá..... :P
De miattunk ne variálj, mi úgyis megyünk holnapután :wink: :wink:

Ma átsétáltunk a dédihez ebédelni, csinált fini zöldséglevest. Hát csajok, ez olyan, amit még az én dédimtől tanult, olyan igazi falusi leves. Én soha nem tudnék ilyet főzni, olyan isteni volt!! :P
Fiúk is befaltak egy nagy tányérral, most alszanak már.
Ha felkeltek, azonnal indulunk Rékusékhoz, Nolcsi már tisztára be van zsongva......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!

Tényleg ma van a szülinapod??? :P :P :P

Isten éltessen sokáig :P :P :P :P (füled érjen bokáig :lol: :lol: :lol: de legalábbis térdig :lol: :lol: :lol: :lol: ) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Csütörtök 2 kor már én is tudnék talizni veletek...de sajna azt hiszem Barbinak igaza van....
Tök hideg lesz....mármár zimankó :evil: :evil: :evil: :evil:
Nálunk már most is orkán erejű szél van :evil: :evil: , pedig vettünk délelőtt egy magnóliafát..(na jó még csak kis bokorka)...és azt el kellene ültetni..... :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Majola!

Kedd az jó lesz nekünk, úgy néz ki...de úgy érted, hogy nem jövő hét(azaz 2 nap múlva..)hanem utána ugye???? :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csajok, gondolkodtam!

Mi lenne, ha csütörtökön itt gyűlnénk össze Nálunk?????
Akkor nem kell elrohanni, ha Hajniéknak megy a vonatuk, lehetne maradni, amíg van kedvetek.
Mindenki akkor csatlakozik, amikor tud.
Emeséék is ide jönnének és a vonathoz innen indulnának.
Na, mit szóltok?????

Megann!
Ez Rád is vonatkozik, ide tudsz jönni, ha végeztél a takis csajjal és nem kell hazasietni :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából!!!

Helló Megann!!

Barbi, ill.Mindenki!!

Nyúlné lesz a főnököm csütörtökön, azt csináljuk Csabával, amit Ő mond!!!! :D :D :D :wink: Ehhez még jön egy kis malőr, hogy csütörtöktől változik az a tetű menetrend, Csaba ugye MÁV-os,holnap mondja a pontos indulásokat, mert nekünk annyira nem egyszerű a közl.mivel Mezőtúron át kell szállnunk. :? :( Ill.nemtom, hogy az ambulancián meddig fognak buzerálni.


Jajh, megyek, mert jöttek anyósék...! :?

Csóközön!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Helló Lányok!

Barbi!

Micsoda felajánlás!!! :D :D Ez újabb reményt ad nekem arra, hogy találkozhassak Totkáékkal!!!
Nyúlnééknál még nem voltam, azt sem tudom, hogyan mehetnék oda. Hozzátok meg már simán elbuszozunk, meg minden.
De jó lenne!!!

Kép
kuha
 
 


na tessék, én meg mindenről lemaradok :?
azon gondolkodtam, hogy hogyan lenne a legjobb, mert gondolom a keletiből indul a vonat és a dél pesti sincs mindenkihez közel.
szóval ha végre holnap kiderülne, hogy a csütörtök az nekem is jó, akkor pont arra gondoltam, hogy nálunk is lehetne várni Hajniékat, mert innen közelebb van a keleti is meg a kórház is, sőt még tudom bonyolítani, de inkább befogom :oops: majd holnap kinyitom :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


tegnap megnéytük ay oltári frigz című felejthetetlen műremeket.
naaaa
nem tudom miért vált át mindig a billentyűzet :roll:
szóval azért azt, mert azt játszották akkor, amikor tudtunk menni, a tégla 153 perces :shock: , azt elnapoltuk, a királynőt meg egyáltalán nem játszották. ezt a kettőt szeretnénk megnézni.

ma meg játszótereztünk, mert olyan szépen sütött a nap, hogy bár a művészetek palotájába indultunk, mégis inkább a levegőre mentünk. hazafelé induláskor Eszti akkora hisztit csapott, hogy ő még homokozni akar, hogy csak na. csak lestem. ordított, a babakocsiba megfeszítette magát, potyogtak a könnyei, tök szarul éreztem magam. mi lesz még itt? ilyenkor mit kell csinálni????
végül is ma5radhattunk volna, de már kajaidő volt, anyu csinálta a kaját... máskor korábban megyünk, hogy jobban elfáradjon és kiélvezhesse. mondjuk így is másfél órát ült a homokozóban.

KépKép
KépKép
and
 
 


de bunkó vagyok :oops:

Benianyu! sok boldog szülinapot kívánunk!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Megint zajlott az élet nálunk, így nem tudtam jönni.

Zsuzsa! :D

Köszi, olvastam a privit. Lehet, hogy a neten keresek olyat, a ki a közelben van. Tali jó lenne. Nagyon szépek és okosak a lányaid. :D

Barbi! :D

De jó ez felajánlás, ez most zártkörű lenne vagy sem? :oops: :oops: :oops: Mi is szívesen megismerkednénk Totkáékkal.

Benianyu! :D

Isten éltessen sokáig! Boldog szülinapot!

Tegnap este voltunk egy szülinapi buliban a fiúkkal, mert nem tudtuk őket lepasszolni. Csak ők voltak ott gyerekek, de nagyon jól elvoltak. Meg voltam lepődve Bubuson, aki a tipegőn és az aprók táncán is csak kézben van el, most feloldódott, rohangászott Gergővel, odament idegenekhez kacérkodni stb. Szóval tök jó volt.

Gergő kapott egy kisbicajt, olyan pótkerekeset, és lementünk ma a tóhoz biciklizni. Tök jól megy neki, nagyon élvezte, Bubus is egész jól motorozik már.

Márc. 15-én itt Kalászon voltunk ünnepségen, és annyira jó volt, hogy egy politikus se beszélt, hanem az iskolaigazgatónő, és a gyerekek adtak műsort. Nagyon jó volt, és jót is sétáltunk.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


ezzel az én kedvemet akartam feldobni :wink:
Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


Zsóf!
de jó, hogy vannak még ilyen ünnepségek :) hány emberen volt kokárda? :wink: ez csak költői volt... csak zavar ez az egész, na mindegy, ez nem ide tartozik.

KépKép
KépKép
and
 
 


Zsuzsa! mi benne vagyunk a taliban, ha akkor a lányom anyja ráér :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


And! :D

Jó ez a férfiagy!
Hát sajna nem mindenkin volt kokárda. :(

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Benianyu! Boldog szülinapot!

Annamami! De jó, hogy újra itt vagy! Marci hatalmasat nőtt! És vagány a kisinge! Képzeld, Kristóf belenőtt abba a kacsás-kockás ingbe, amit tőletek örököltünk, ő is olyan vagány benne! Ha lesznek még majd kinőtt cuccaitok, vevő lennék rá, mert nagyon szerettem őket!

Cipőméret: talpát mérd meg Marcinak, és kb. 0,5 cm-rel nagyobb belső hosszú cipőt vegyél neki. Jól mondom, más is így csinálja?

Fiús anyukák! Most például nagyon keresek valami szép 68-as körüli ünneplő ruhát Kristófnak a keresztelőjére! Az üzletekben vagy nem találtam olyat, ami igazán tetszett volna, vagy olyan horror áron volt, hogy annyit nem adtam érte azért, hogy egyszer ráadjam. Szóval ha vana valakinek ilyesmije eladó , szólna?

And! Értesíts majd, hogy mikor leszel Szegeden, ott is összefuthatunk!

Róki, Majola! Kishugicák nagyon édesek, nekem is az újságolvasós kép a favorit!

Róki! Nálunk is legtöbbször Saci veszi észre és jelzi, ha Kristóf fölébredt.
Saci lassan megtanulja, hogy ha Kristóf szopizik, akkor esetleg várnia kell. Ha néha elkezd hisztizni, akkor próbálom elterelni a figyelmét, ennél jobb megoldásom nekem sincs.

Ebédeltetni már megtanultam Kristóffal a kezemben, mert ő viszont a legkevésbé sem türelmes. Nem mondom, hogy egyszerű, de megoldom.

A sétáltatás Kristóffal nálunk is nehezen indult, mert utál felöltözve a kocsiban feküdni, és olyankor nem is egykönnyen alszik el. Bár elveimmel ellenkezik, de bevetettem a cumit, ami úgy tűnik, beválik.

Majola! Nálunk Saci egyedül alszik, míg Kristóf mellettünk egy szivacson, így nem zavarják egymást. Miért ellenzed, hogy amíg Anna ilyen pici, veletek aludjon, míg Julcsi külön? Gondolod, féltékeny lenne?

Barbi! Olyan jó, hogy ilyen jól kijönnek a fiaid, és tudnak együtt játszani. Én is alig várom már azt az időszakot, hogy csak leülök egy padra a játszótéren, ők meg csak játszanak. Nagyon távolinak tűnik. A bobos képek is szuperek!

Ppanna! Jó, hogy te is jelentkeztél! Algír és a bp-i nyár után merre veszitek az irányt?

Kisnyúl képek szuperek, mint mindig. A bobra pedig nekem is meghoztátok a kedvem.

Totka! Én is megpróbálok csütörtökön eljutni köszöntésedre, főleg, ha valami szabadtéri parti lesz. Nyúlné sajnos tőlünk jó messze lakik. Bár 3-ra mennünk kell aznap védőnőhöz, de lehet, hogy azt elnapolom.

Vadasparki képek nagyon jók lettek! Nővéremmel meg a csemetékkel húsvét után mi is készülünk kimenni. Egyébként szüleim 10 percre laknak onnan.

Csibb! Szerintem is jobban áll a barna haj! Fanni nagyon cuki!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Nagy a pangás, lányok! Mindenki kinn élvezi a jóidőt? :)

Akkor mesélek kicsit a hétvégénkről: a Nyírségbe utaztunk le egy baráti párhoz, koleszosok voltak ők is. Összejött végül 4 régi koleszos pár, páronként 2 gyerekkel (az összesen 8 gyereket jelent, a legfiatalabb 2 hónapos, a legidősebb 4,5 éves volt), plusz két lánynak már a pocakban volt a harmadik. Na, szóval voltunk egy sárga tállal, a gyerekek nagyon élvezték. Mi is jókat beszélgettünk, bár a gyerekzsivaj miatt csak este 9 után tudtunk érdemi beszélgetést folytatni. Nagyon különböző életutakat járunk be, de azért jó volt látni, kiből mi lett, hol tart, merre megy tovább. Sokat voltunk kinn a szabad levegőn, a vendéglátóink udvara kis gyerekparadicsom homokozóval, kis faházzal, hintával, a nagyobbaknak megmászható fákkal. Pihenni ugyan nem pihentünk, azért 8 gyerek fárasztóbb, mint 2 :D , még akkor is, ha nem csak te vagy velük.

Néhány kép

Aszfaltrajzverseny az udvaron
Kép

Saci ismerkedik a krétával
Kép

Hintázzunk együtt!

Kép

Csata ébredés után
Kép

Reggeli az ovis-asztalnál

Kép

Sétára felkészülve
Kép

Kristóf inkább benn aludt szuper hintájában
Kép

Alvás Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok! :) :)

Nagyon köszönöm mindenkinek a köszöntést! Annyira kedvesek vagytok! :) :)
Kuha, neked külön köszönöm, hogy számon tartod és ilyen figyelmes vagy! :)
Most csak átfutottam a mai oldalt, mindjárt megyünk fürdeni, utána jövök alaposan is visszaolvasni és írogatni is!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönjük a Fannidícséreteket!!! :D
meg a hajhozzászólásokat is!

hétvégén Pécsett voltunk rokonoknál, és teljesen el voltak ájulva Fannitól, hogy milyen mozgékony! :shock: :D
ez azért vicces, mert minden csak viszonyítás kérdése, ugyanis mi Kisnyúlon nőttünk fel, és hát ugye nem kell magyaráznom, hogy mennyire érezzük lustának és lassúnak mellette magunkat! :lol: :lol: :lol:
Na de itt voltak a mi embereink!!! hát ebben a körben mi húztuk azokat a bizonyos csíkokat!!! :lol: :lol: :lol:

egyébként Fanni most tényleg úgy tűnik, hogy kezd beindulni, már egészen turbosebességre tud kapcsolni mászásban is és járássegítős száguldásban is, ha valamit nagyon el akar érni, mert izgis!

Barbi
Nekem is nagyon nagyon tetszik a sötétkék cipő, de sajnos fényévnyire vagyunk a mérettől...
a világos kék is nagyon cukin néz ki, azt szívesen megnézem!!!

And
neked is köszi, mindent megnézünk!!!
folyt köv, mennem kell a fürdés végére

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Barbiiiiii,de jó fej vagy,te jó ég!én ezt nem mertem kérni senkitől és bár mindenkit szivesen látnék,de olyan lótifuti lenne,hogy csak na és csak pár óráért!szóval köszönöm és örök hálám,bár azért lett volna tippem,hogy ki lesz az első,aki ilyennel előrukkol!már megint tiéd a plecsni! :wink:
na majd még jövök,de ennek most nagyon megörültem! :mrgreen:
akkor viszont kérjük azt az almáspitét Annamami!!!!! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Benianyu!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Csibb!

Ez szép, itt jártok Pécsett, és én nem is tudok rólaaaaaaaaaaaa! :wink: Merrefelé laknak a rokonaitok, a végén kiderül, hogy a szomszéd házban jártatok! :lol:
Na mindegy, remélem jól éreztétek magatokat a kis városunkban! :oops: :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Barbi!

Azta milyen überjófej vagy :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Hogy én miért nem tudok ilyen jófej lenni???? :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Természetesen köszönjük a meghivást...és ha minden ok, akkor természetesen tiszteletünet tesszük :) :) :) :)

Annamami almáspitéjét nem felfalni ám, mire odaérünk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Igy is már ugrott a nagy fogyim...pedig másfél hét alatt már le is ment 1,5 kg...de én is elég rossz passzban voltam kb szerda estétő. :( :( , úgyhogy sajnos úgy voltam vele, hogy szarok a fogyira...és ettem mindent ami jött :( :oops: :oops: :oops:
Ugyhogy még mindig a terhességem előtti súlynál vagyok..meg lehet hogy már maradok is..úgyhogy resszkessen mindenki akinek édesség van a kezében :twisted: :twisted: :twisted:

Bodza!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ATTTTTTTTTTTTTTTYA ÚR ISTEN, ENNYI GYEREK :P :P :P :P :P
Hát szuper lehetett azért....
Kristófbaba tündérpofa..annyira édes pufók harapdálnivaló pofija van... :P :P :P :P :P :P

Nekünk sajnos lánykeresztelőrucink van...74es..álomszép...(12e volt :shock: :? ), de a kereszszülők vették :roll: :roll:
Szivesen kölcsönadnám....de gondolom nem akarod kislánynak öltözteni Krisit :lol: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bodza,
62-es már nagyon pici lenne Kristófnak? Kaptunk Dani részére egy hófehér plüss ünneplő rugit, kis sapkával, de nem igazán a mi stílusunk, így nem volt rajta egyszer sem. A Vaterán árulom, de még nem jelentkeztek érte. Ha esetleg tetszik, lemérem neked.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?