Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy minden rendben van. :) A doki nem látott semmi gyanúsat az UHon. De .... ettől függetlenül menni kell a jövőhéten egy olyan dokihoz aki jobban ért a genetikai dolgokhoz.
Minden UHon szólni kell majd, hogy volt egy ilyen problémánk a késöbbi gondok elkerülése érdekében!! :?

Szóval egy kis nyugalom van, de .... állítólag nem nől, de a súlya 70gról 241g!! Az SCC 6,5 mint a 13. héten volt.

A lényeg, hogy elméletileg nincs gond .... és még mindig kislány!! :wink: :D nak néz ki.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Hajnóca!
Biztos minden rendben lesz!Sajnálom,hogy így rátok ijesztettek!

Dezsi!

Sajnálom,hogy nektek sem sikerült.Pocsék érzés,és olyan rossz,hogy semmit sem tudnak mondani,mitől lehet.

Azon mi is gondolkodtunk,hogy támogatás nélkül nekiugrunk hamarosan,de a munkahelyemen nem tudom mit mondjak,jöjjek szabira,de akkor már nem marad több napom erre az évre,a betegállomány meg totál kiszúrás a kollegáimmal,mert helyettesíteni kell,és akkor valakinek vissza kell jönnie szabiról.

Viki!
Nehogy feladd,még nem szabad a következőn gondolkodni,hiszen ott vannak a pocidban,és az utolsókig bízni kell,hogy minden rendben.Én nagyon drukkolok neked!!!!

Julika!

Hajrá spontán!!!!!!!!!!!!!!
Mutassátok meg nekünk,hogyan is kell!

Zsani!
Mi van veletek?Babó?
Vendég
 


Sziasztok!

Ne hari, hogy nem jelentkeztem, de meg akartam várni, hogy biztosat tudjak már írni.
Nem sikerült....most már biztos.
Kedden reggel még rendesen erős volt a csík a teszten és rögtön kijött, de ma már halványodik és megjött közben rendesen. Pénteken kezdtem már maszatolni, de azért bizakodtam, mert a teszt még pozitív volt. Tegnap voltam uh-n is, de nem látott semmit a doki, bár mondta, hogy a 3 hét még elég korai. Mondta, hogy csináljak tesztet, és ha halványodik, akkor nem kell már szednem a gyogyikat. Hát reggel halványabb volt már a teszt, gyogyik eltéve.
Lényegében úgy jártam, mint a Backa meg a Nyulasz.
De jól vagyok, mert tudtam, hogy kicsi volt az esély és ugye igy hogy nekem már itt van a Máté, azért kicsit más.
Hétfőn kérek időpontot megbeszélésre és kezdünk ahogy lehet. Elvileg nem kell 3 hónapot várnunk, mert fizettük ez a beültit.

Dezsina
Sajnálom, hogy igy alakult. Azért sokkal rosszabb, hogy az ember elkezd reménykedni a pozitív visszajelzések miatt, aztán utána jön a hidegzuhany :cry:
Kicsit visszaolvastam és teljesen megértem, hogy még kölcsönt is vennétek fel, mert én is....még igy is, hogy itt a Máté.

Hajnoca
Az SCC micsoda?
Szorítok, hogy ne legyen semmi gond.
Eldőlt már a név? :)

Nyulasz
Lehet, hogy írtad, csak nem emlékszek....mikor kezdhetsz újra?
Remélem hamarosan megint szoríthatunk egymásért!

Puszi mindenkinek!

Zsani
Vendég
 

 
 

Szia Zsani!

Nagyon sajnálom,hogy nektek sem sikerült.Tényleg valami rossz manó telepedett ránk,elhúzza az orrunk elött a mézesmadzagot,aztán jól pofára ejt minket. :evil:
Minekünk augusztus elején lehetne a punkció. :cry:
Mennyibe került így nektek támogatás nélkül?
Bár nekünk ICSI kell,az biztos még drágább.
Vendég
 


Sziasztok Dragaim!

Zsani, Nyulasz, Backa, Dezsina borzalmasan sajnalom, hogy nem sikerült! Es raadasul meg en is rateszek egy lapattal a rossz szeriara mert nekem sem sikerült sajnos!

Tegnap reggel a 12. napon csinaltam egy negativ tesztet, aztan ra par orara elkezdödött az a bizonyos rozsaszin pecseteles, ami mostanra mar piros...

A Kaaliban azt mondtak, hogy mindenkeppen varjuk meg a 14. napot igy hat holnap reggel teszt aztan hivom öket.

Alig varom, hogy mehessek a fagyisra, lett harom fagyasztott is.

Holnap majd jelentkezek, hogy mit mondtak.

Azt szeretnem kerdezni töletek, hogy kinek hany mm-es volt a mnyh-ja? Nekem 8.5 azt mondtak ra, hogy jo de szerintem egy kicsit keves volt.

Vegig ereztem a pocakomban (mar a 4. naptol) szurkalast. Akkor mit ereztem en?

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Zsani,
sajnos nem tudom és lehet, hogy rossz helyen kerestem, de nem találtam semmit ami megmondaná, hogy az micsoda. :(
A néven gondolkoztunk, de igazából csak a lány név van meg.
Boglárka

Sajnálom, hogy nem sikerült....,

Jucmuc és a többi majdnem kismama:

...., de mindenkinek eljön az az idő, amikor - újra - anyává válhat. :)

Hiszem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Veled érzek , szerintem mindenki tudja hogy most mit érzel, és ennél úgy érezzük,ennél rosszabb nincs a világon.erősnek kell lenni, küzdeni és reménykedni tovább mégha ez most nagyon nehéznek is tűnik.
én lassan indulok az ereménxhírdetésre, azaz "itéletmondásra", fájjó szívvel, de már belenyugodtam a megváltozatathatatlanba.
mindenkinek reményekkel teli szép napot kívánok!

Zsani!
Engem is érdekelne, hogy mennyitbe kerü egy támogatás nélküli, persze csak ha publikus.én most legutóbb kaptam egy számlát ami tájékoztató jellegű azon bizony egy nagyon szép összeg állt (378900), akkor ezek szerint ezt kéne nekem kifizetni, ha vállalnám a támogatás nélkülit? Ha kell a lakásra spórolt pénzünket is feláldoznánk.....

Puszkó Mindenkinek!:)
Vendég
 


Viki!

Nagyon,de nagyon drukkolok neked,hogy jó hírekkel gyere!Tesztet nem csináltál?
Vendég
 


Jo reggelt Lanyok! :)


Viki!

Köszönöm szepen! Ne haragudj, elkerülte a figyelmemet, hogy most Neked is volt beavatkozasod es nem sikerült. Nagyon sajnalom!
Tenyleg nagyon sokunknak nem sikerült most.

Mi fizettük a mostani ciklust. A punkcio napjan 210.000.- ft-ot kell fizetni, aztan a beülti utan attol függöen, hogy milyen beavatkozasok szüksegesek (ICSI, AHA, fagyasztas) .
Maga a transzfer 115.300.- ft. ICSI: 110.000.- AHA: 50.000.-
Fagyasztas egy evre: 20.000.-

Remelem tudtam segiteni! Sajnos rengeteg penz tudom. :(

Megcsinaltam a tesztet ami termeszetesen negativ, deleött hivom a Kaalit.

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Nyulasz!
Tesztet nem csináltam, mert kaptam hcg szurit, ami ugye hamis eremény ad,így csak a jó "öreg" vérvétel marad.Már levették, majd 12-re kell visszamenni....

Judit!
szép kis árak! Van még fagyibabátok?
Vendég
 


Viki!

Igen, van harom.
Beszeltem a Kaalival es 23-an egy het mulva mehetünk megbeszelesre! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, Vikimi
Nekünk ez fagyis visszaülti volt, azért is fizettük ki (a szüleim segítségével), mert ez olcsóbb volt és nem ment el egy lehetőség a jóval kisebb esélyre.
Konkrétan a Kaáliban 72000-et kellett fizetni, ami a visszaülti volt és 2 uh + 2 vérvétel. De ha hozzászámolok mindent, akkor majdnem 160000-re jön ki a vége. Persze ez így még mindig olcsóbb, mint a Jucmucé.

Vikimi
Szoítok nagyon, este még mindenképpen benézek. Remélem jó hírrel jössz, legalább tényleg már Neked sikerüljön!

Hajnoca
Nekünk a Máténál nem merült fel ilyen rövidítésű adat, azért kérdeztem. Azért, ha megtudod légyszi írd meg.
Szép név a Boglárka, nekem főleg Boginak tetszik :)
Remélem minden rendben lesz a genetikusnál!

Jucmuc
Én is beszéltem reggel a Kaálival, de én még nem kaptam időpontot. Nekem még várni kell, mert ugye pozitív volt a teszt és még kell majd uh-t csináltatnom, hogy kitisztultam e rendesen. Remélem, mert nagyon nem szeretnék egy kaparást. Szóval, ha elmúlik a mensi, megyek itt a dokimhoz uh-ra és utána kell hívnom őket. Akkor adnak majd időpontot.
23-án jöttök és mentek is vissza?
Nagyon sajnálom ám és én se értek sokmindent :?

Puszi mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Szia Zsani!

Hat igen, ezzel en is igy vagyok...marmint, hogy nem ertek sok mindent. Az egyik lany azt mondta, hogy szerinte a szurkalasokkor az embriot erezzük, aztan vagy meg tud tapadni szegenyke rendesen vagy nem...

Nagyon szomoru vagyok meg most is,+ nagyon faj a hasam is mert ma jött meg igazan.

23.-a pentekre esik, vagy masnap vagy vasarnap indulunk vissza.
Aztan remelhetöleg a következö ciklusban vissza kapom öket.

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


lányok!!!!!

hCG-m 262,2 :D ,de ez még nem jelent semmit ,mondván innen még minden lehet!Nagyon félek és izgulok!vérvétel még 22-én lesz akkor okosabbak leszünk.
Majd még jelentkezek!
Viki
Vendég
 


Viki!

Ez nagyon jo hir!!! Vegre valaki megtörte a jeget! :D

Szoritok, hogy igy is maradjon!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vikimi,
ez tényleg jó hír. Már épp ideje, hogy valaki beindítsa a folyamatot :D :lol:
Írj, ha voltál dokinál.

Hajnóca,
örülök, hogy nálatok is minden rendben. Csak ne aggódj, a babának pozitív gondolatokra van szüksége! :D

Judit, Zsani, Dezsi,
sajnálom, hogy ti nem tudtok sikerekről beszámolni. De legközelebb biztos ott lesz a nagy-nagy zebra!!!!

Judit, ez nem semmi. Ennyibe került?! :twisted: Még azt hittem, a 260-nal élmezőnyben vagyok... :evil: Felháborító!
Remélem, tényleg emelik a támogatást nyárra. Nálatok semmit nem támogatott a magyar tb? Kint mennyit fizettetek volna?

Mindenkinek kitartást és ide ömlesztek egy kicsit az imént összegyűjtött pozitív energiámból is... :wink: Most voltam ugyanis aviván, nagyon tetszett, csak tegnap egész nap építkeztünk és reggel alig bírtam mozdulni :roll:
Volt valaki már Líviánál? Sok érdekes dolgot mondott a babásodással kapcsolatban (is). Elhatároztam, hogy ezerrel gyakorlok és úgy kitágítom a petevezető szükületemet mint a sicc 8) :lol: Nyáron szeretnék megint lapart csináltatni, addigra csak lesz eredménye.
wandrea
 
 


Andi!

Igen, sajnos ezek az arak! 260-bol sehogy sem jö ki, meg akkor sem ha "sima" lombik.
Amugy a Kaaliban a recepcion a lanyoknal lehet kerni arlistat azon szepen az összes szolgaltatas ara fel van tünteteve...
Semmit nem tamogatott a TB. Mindent fizettünk.

Itt kb 100-150 ezer forintbol megusztuk volna mert itt meg a tüszönövelö szurikat is ingyen adja az allam ( a többit nem).

Ha allami klinikara mesz semmit nem kell fizetni. Viszont itt max. 3 (!!!) petesejtet lehet megtermekenyiteni!

Ha egy sem indul osztodasnak akkor annyi meg egy bambi!
Fagyasztani csak petesejtet lehet. Es nem "valogatnak", hogy szepen megtermekenyült vagy nem.
Amely embrio el barmilyen allapotban is van vissza kell ültetni az anyamehbe.

Hat ez van itt Olaszorszagban. Ugye most mar erted miert mentünk inkabb haza?

Orülök, hogy tetszett az aviva! Biztos jo lehet sokat olvastam mar rola.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Viki
Tényleg jó hír ez a hcg szint. Örülök és szorítok nagyon!

Andrea
A zebra meg volt most is, csak hát.....az se jó, ha nincs ott rögtön, de igy meg akaratlanul is elkezd bizakodni az ember, hiába tudja, hogy még nem szabad. De persze nem adjuk fel, neki futunk újra :)

Judit
Én a Mátéval is ugyanezeket a szurkálásokat éreztem, pláne mozdulatokra. És ezekszerint most is elindult valami, csak aztán abba is maradt. És az uh-s képen látszott is, hogy a jobb oldalra tette vissza a doki és és csak a jobb oldalon szurkált inkább. De akkor Nálad mi történhetet????
Tényleg erősnek kell lenni és előrenézni. Arra gondolj, hogy mehetsz nemsokára a fagyibabákért.
Jó lenne talizni, ha itt lesztek....majd megbeszéljük, ha van kedved.

Igértem képet a nyeremény quadról, mindjárt teszek fel, igaz még csak olyan van amikor szereltük össze.

Puszi mindenkinek
Zsani
Vendég
 


Azért szétszerelve is jó játék volt.

Kép

Már nem bírta kivárni, hogy kész legyen és rácsücsült. Az eleje még hiányzik, de a kormányt megpróbálta rátenni.

Kép
Vendég
 


Zsani!

Tünderi Mate! Nagyon szep kisfiu! :D

Sajnos fogalmam sincs mi törtent nalam, azert sem mert ez volt az elsö alkalom.

Annyira de annyira ereztem...minden nap es naponta többször es föleg akkor amikor poziciot valtottam. Meg a kanapen fekve is ha megmozdultam...szerintem erölköstek szegenykeim a beagyazodason lehet, hogy felig meddig sikerült is de aztan abbamardt.

Most mar tenyleg nem szabad ezen agyalnom tudom, de azert meg mindig nehez. Hiaba tudja az ember, hogy ritkan sikerül elsöre azert remenykedtem nagyon.
De majd legközelebb.

Az mar tuti, hogy ha a fagyis sem sikerül legközelebb harmat kerek vissza.

Tenyleg jo lenne megint talalkozni, megdumcsizzuk majd. :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Viki!

Na ugye? Nem szabad feladni :wink: Drukk ++++++
Vendég
 


Zsani!

Meg azt szerettem volna kerdezni Töled, hogy kb. mennyibe kerültek a gyogyik a fagyishoz?

Lattam, hogy irtad összesen 160 ezer abbol 72 ezer a Kaalis ktsg. Ezek szerint 88 ezer volt kb. a gyogyszer? :(

Azt hittem ennel egy kicsit kevesebb lesz...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vikimi,
nem szeretném elkiabálni, de nagyon nagyon örülök és szorítok, hogy minden a lehető legjobb rfendben legyen!! :lol: :D :D :D
Végre egy kis jóhír.

Zsani,
így is alakul a quad. :D

Bocs a többiektől, hogy most nem reagáok, de álomkóros vagyok és megyek vissza pihizni.
Sajnos egy kicsikét fájdogált a pocakom, de semmi komoly. Legalábbis csak annyira amennyire a méhem tágulgat. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Judit

suprefact - 38400
progynova - 16600 = 55000

ez a kettő, ami külön speciális a stimuhoz.

aztán még hozzászámoltam a többi költséget is, mivel ezeket is megkellett venni
utro 8500
uh 8000
és 15000 biztos volt a többi vitamin, folsav, magnézium, rutascorbin és utazás

Szóval igy tényleg mindent beleszámolva jött ki a kb. 158500

Ahogy írod teljesen egyformát éreztünk......hmmm....
Most már annak szorítok, hogy mind a 3 fagyibabátok jó legyen. Most kapott egy kis izelítőt a szervezeted és a kövire már fog neki menni meglátod!

Hajnoca
Érzed már mocorogni a babucit?

Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Zsani,

Nagyon köszi, hogy leirtad! Köszi, hogy szoritasz tenyleg szuper lenne ha legalabb kettö felebredne...


Jo ejt lanyok mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Viki!

Kép
Vendég
 


mzsani - de szép a kisfiad!!!!!!!!!!!!!!! Olyan jó lett a képektől a napom - köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Nyulasz!

Köszike nagyon édes nyuszika!!!!
továbbra is félek izgulok, mert semmi tünet nem utal semmire.fura.
Kép
Vendég
 


Viki!

Nyugi,a babócáknak most nem stresszre van szükségük!
Higgy benne,minden rendben lesz.Ez egy nagyon szép magas HCG!!!
Vendég
 


Julika
Nagyon köszönöm a Máté nevében is.
Igazából kicsit félve tettem fel, mert nem akartam senkit esetleg elszomorítani a képekkel, de annak duplán örülök, hogy Te igy reagáltál rá!!!
Őszintén szeretném, hogy sikerüljön Nektek is egy kisbaba!

Judit
Biztos felébrednek majd azok a Babók és szerintem mind a 3-at kérjétek vissza. Tényleg nem az én esetemet kell alapul venni, hallottam én már sokkal jobb kiolvadási arányokat, mint nekünk volt.
Nagyon kiváncsi leszek mit mond majd a Boga doktor.

Nyulasz
Ez az ugráló nyuszi tényleg nagyon ari :)

Zsani
Vendég
 


Zsani, :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Zsani,
sajnos még nem érzem. :?
Lehet, hogy még nem is kell, de már nagyon várom.

A doki szerint és az ultrahang szerint mocorog. Szóval nincs baj, de ...

Igaz mindennek eljön a maga ideje .... pont akkor amikor kell és nem várom!!!! :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca
Ez igy van....még nem kell érezni, de van aki már érzi ilyenkor. Én is csak kb. 20 hetesen éreztem úgy, amire már azt mondtam, hogy ez már biztos az.
Úgy várom már, hogy érezd :)

Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nemzeti ünnepünk örömére megjött! 8)
Következő időpont OKTÓBER!
na ehhez mit szóltok?
Ki bírja ki addig???? :cry:

Vikimi!
Nagyon szorítok Neked!!! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!


Bátyáméknak megszületett a baba: Jázmin, 3050gr, 54 cm és egy tünemény.
gizmixxx
 
 


Hajnoca!

Ne izgulj, az elején olyan a baba mozgása, mintha korogna a gyomrod. (Leginkább ehhez lehet hasonlítani) Utána jönnek az észrevehetőbb mozgások.

Dezsina!

Hogyhogy október????? Hova jársz, hogy ilyen későre kaptál időpontot???? Vagy miért kaptál ilyen sokára időpontot.????

Nyulasz!

Hogy vagy???
gizmixxx
 
 


Dezsi,
... lehet, hogy már az októberre nem is lesz szükségetek. :) :wink:
Lehet, hogy furán hangzik, de addig próbáljatok nem a babaprojectre gondolni. :)

Zsani, Gizmixx
minden nap várom a pillanatot amikor megérzem az első mozgását.
Sajnos mostanában a beleim eléggé 'morgósak". :)

Gizmixx,
Gratula a kis Jázminhoz. Szép a neve és jóerőben is van! :wink:

Sajnos mostanában megint egyre többet fáj, ég a gyomorszájam, de nem igazán tudom, hogy mitől. :?
Remélem mihamarabb sikerül orvosolnom valamivel.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!

Köszi, majd átadom a bátyáméknak.
gizmixxx
 
 


BACKA?!
Vendég
 


Zsani!:)

Nagyon nagyon édes a kisfiad! És szerintem nyugodtan rakhatsz fel több képet attól csak jókedve lehet az embernek!

Dezsina! :)
ez a kis piroska eltünhetne már az életünkből egy időre!:(
Köszi a drukkot, rámfér mert nagyon parázok....
Biztos tartogat valamit/valakit a sors nektek ha októberig kaptatok időt!:)

Gizmixxx!:)
gratula a kis Jázminhoz, jó egészséget kívánok nekik!

Hajnóca!:)
Hogy vagytok? pihengess sokat!!!!! vigyázz a kismanóra!

Nyulasz!:)
Kép
Vendég
 


Gina!:)
neked is köszi a drukkot!!! :)
Vendég
 


Dezsina,
október? Ennyire sokan lennének?
Egyébként teljesen osztom Hajnóca véleményét. Próbálj meg nem negatívan, hanem pozitívan gondolni erre a fél évre. Így kaptok egy kis pihenési lehetőséget, stresszmentes időszakot - talán épp erre van szükségetek. Még egy-két babó is becsusszanhat időközben :lol: és a lombikos vagyont már babacuccokra költheted :wink:

Hajnóca,
én is 20 hetesen éreztem először. Annyira jó érzés, meglátod... Élvezd ki minden percét, a vége felé már úgy is könyörögni fogsz, hogy inkább ne csinálja :roll: :lol:

Jucmuc,
ezek az olasz "szabályok" tényleg furcsák... nem gond, hogy a stimuk idejére ide kell költöznöd? Lehet, hogy már írtad, de nem emlékszem, dolgozol kint? Meddig szeretnétek maradni?
Mi is fontolgattuk a költözést, de jobbnak tűnt itt maradni. A lombik is pár ezer eurónkba került volna :?

Azt nem tudjátok, ha esetleg apának javulnának az eredményei, lombik után még mehetnénk inszemre? Csak úgy megfordult a fejemben...
wandrea
 
 


dezsina - HAJRÁ SPONTÁN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekünk Boga dr. viccből még receptet is készített: Örömködés egymásnak 3*1 naponta

Olyan jó :oops: :oops: :oops: :oops: Mintha fiatalodtunk volna pár évet :oops: :oops: :oops: Tessék kipróbálni!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Ja, és attól még lehet bizakodni is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Gizmixxx!
A Forgácsba járok. Ilyen sokan vannak. A TB csak húszonvalahány db kezelést finanszíroz a Forgácsnak havonta, ezért hamar megtelik az a hónap. Kapacitás lenne többre is, de a TB így fizet. Szeretek oda járni, nem akarok, most fejvesztve máshova rohanni, csak azért, hogy nyerjek pár hónapot. Azt gondolom, talán már ismernek, tudják, hogy reagálok a stimura stb. Azért lehet, hogy előbbre csusszanhatok, ha valaki lemondja. :wink: Ennél a lombiknál is igy volt. Áprilisi időpontom volt és februárra előre ugrottam.

Hajnoca! Wandrea! Julika!
Ezen mesterkedem. Szeretném elfelejteni ezt az iszonyú stresszt, amin most átmentem. Teljesen kifordultam önmagamból. Tiszta negativ vagyok és kényszeríteni kell magam, hogy ne sajnáljam már magam egész nap. Remélem lesz hamar peteérésem és akkor talán a szervezetem már tudni fogja, mit is kell csinálni.... Azt, hogy felveszek kölcsönt, hogy nyáron tudjak menni egy plusz lombikra, próbálom kiverni a fejemből. :evil: Arra gondoltam, hogy tényleg meg kéne nyugodni és azt a pénzt szépen lassan össze kéne gyüjtögetni. Addig azt találtam ki, hogy lefogyok, és visszaszerzem huszonéves bomba alakom :lol:

Vikimi!
Nagyon-nagyon drukkolok! Mutasd már meg, hogy vége a rossz szériának :D

Nyulasz!
Te mikor mész következőre?

Backa!
Hol vagy? Jól vagy?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina!

Nagyon sajnalom, hogy ilyen sokara kaptal idtot! Ez tenyleg rengeteg! Nem lehet valahogy megoldani elöbb? Es ha masik intezetbe mennetek?
Tudom ez nem könnyü...Közben olvastam az irasod. Megertelek!

Gizmix!

Isten hozta a kis Jazmint a nagyvilagban! :)

Andi!

Hat igen, szörnyü ami itt van...Az a szerencsenk, hogy van ismerösünk Györben eleg közel is lakik az intezethez es ott lehetek.

Nem dolgozom itt. Nem megyünk haza mert a ferjem olasz. Nagyon jo munkaja van igy nem lenne ertelme hazamennünk.

Igen, a lombik itt ha fizeted iszonyat draga. 5-6 ezer euro. Viszont mehetsz barmelyik allami intezetbe is.

Hova fontolgattatok a költözest?

Szerintem siman lehet inszem lombik utan ha javul a spermakep. :wink:

Julika!

Jo olvasni mindig a pozitiv hozzaallasodat! Boga doktor ur tenyleg nagyon kedves! :)
Ahogy olvastam a legutobbi györi latogatasotokat, es a kis incidenst a recepcion, valahogy rögtön el tudtam kepzelni ki volt ilyen "kedves" veled!

Tudom sovany vigasz de O mindig ilyen kedves "növer".

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsina!
Nekünk aug.elején lenne a punkció.Nekem a fogigátlós stimu volt,gondolom júniusban azzal kezdek,aztán a szurik...
De én meg lehet,hogy szeptemberre tolom,mert még mindig nem tudom,hogy a munkahelyemen hogy oldom meg,mert most a három hét táppénz nagy kiszúrás volt mindenkivel szemben,mert nehéz volt a helyettesítésemet megoldani.Max úgy tudom intézni,hogy előre szólok,hogy mondjuk egészségügyi gondok miatt,nem leszek 3 hétig.Mondjuk azt mondom,hogy magánorvoshoz megyek egy műtét miatt,és a háziorvos fog táppénzen tartani.De ezt nehéz aug.-ban megoldani,mert akkor valaki nem megy nyaralni a munkahelyemen.

Viki!
Még mindig szoritok!


Többieknek meg ahogy Julika is írta,Hajrá spontán!!!!
Vendég
 


Wikimi,
a gyomorégést leszámítva jól. Ricsivel épp beszélgettük, hogy ha ez a Csöpp lányka kibujik, akkora haja lesz hogy befonhatom. :lol: :lol: ha már most elkezdett nőni neki és azért vannak a panaszaim.

S ti hogy vagytok?
Ne tessék ennyire hallgatni.

Wandi,
tudom, hogy eljön majd az idő amikor 'visszasírom" ezt az időszakot, de valahogy úgy érzem, hogy akkor kezdődik le bennem egy folyamat. Akkor érzem majd azt, hogy valaki lakik odabent.

Dezsi,
nekem anno az segített átvészelni a köztes időszakokat, hogy elhatároztam változtatok valamin. Kapóra jött, hogy tavaszodott és a saroképületben egy konditerem volt. Kitaláltam, hogy le kellene járni kondizi. ..... Csinálj magadnak 'feladatokat", találj ki valamit ami érdekel és lenne kedved hozzá, ha ...lenne időd rá.
Most lesz. Szervezzetek a pároddal közös programokat. Randit úgy, hogy külön mentek. Kiránduljatok, kapcsolódjatok ki, .....
Kicsit legyetek szabadok!! Amíg még megtehetitek!! :lol: :lol: Aztán nem lesz rá időtök.

Én nem is gondoltam volna, hogy egy kismaminak ennyi mindent kell elintézni, enniy helyre és ennyiszer kell mennie. .... Sokan aztmondják, hogy 'ó akismamák annyira ráérnek..." Pedig ez a legkevésbé sincs így. :? :wink:

Azt hittem, hogy 'milyen könnyen megy a várandóságom", semmi 'problémám" nem volt. Aztán tessék. Most kapom rendesen.
De inkább most menjünk a dologk elébe. Inkább most derüljön ki a baj, ha egyáltalán van, mint olyankor amikor már nem lehet semmit sem tenni. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca! :)
kis hajasbaba, jól hangzik! :lol:
mi jól vagyunk, azaz én idegbeteg vagyok, ha rágnám a körmöm akkor már újjam sem lenne.Nagyon izgulok, félek. Ez van.
Mikor mentek dokihoz?
Vendég
 


Szia Viki! :D

Nagyon szoritok neked!!!!
Lehet hogy már nem emlékszel rám,tavaly kb egyszere volt a beültik és sajnos nem volt jó a HCG.
De most nagyon ügyi vagy csak igy tovább!!!!!!!
Nekem vasárnap vagy hétfön lesz a petesejt leszívás,holnap mondja meg a doki, mert megyek ultrahangara.
Mikor volt a beültid? :lol:
virág32
 
 


Szia Virág!:)

Emlékszek én!!!!:)
Nekem a beülti márc 4-én volt. Egyre jobban izgulok, és nem tudok mit tenni ellene.A hasam mint egy lufi.Olyan nagyon szeretném ha bővülne a családunk, nagyon nagyon szeretném...már 3 éve csak ezért kelek fel....és most nagyon közel vagyunk...és nem tudom mi lesz ha.... de most még ittvannak!!!!!
milyen programon vagy? Hosszú rövid? nekem a hosszú sosem jött be, igaz a röviddel is voltak gondok, nehezen stimulálható vagyok.
Ez is vajon miért lehet? :shock:


Most kaptam egy levelet az egészségügyi pénztártól, hogy eü. szolgáltatásra csak április 1 -ig vagyok jogosult.Ugye munkanélküli vagyok és a férjem vett a nevére ,mint eltartott házastársat, de ez most megszűnik8hála Gy.F-nek). Ennek is pont most kellett jönnie!
Nem tudja valaki, hogyha magam után fizetem az mennyi összeget jelent?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?