Új privát üzeneted érkezett!

Totka,

Koszi :lol: :lol: De jo, en is el akartam vinni a kicsit a vadasparkba, amikor hazamentunk, de annyira hideg volt, hogy csak lefagytunk volna. Mostanaban meg nem megyek haza sajnos, csalad jon megint nyaron :lol:

Ayse,
En is nagyon birom a stilusod, :lol: :lol: :lol: Nekem is aprilist javasoltak a muskatlihoz, de nagyban vuduzok itt Megannak!!!

Viki,
Lemaradtam, remelem nem veszelyes nagyapad allapota :( :oops: hat eszmeletlen azert, hogyan lehet igy hazaengedni??

Nyulne
Minden rendben kisnyuszival??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok!
én bevallom nemtom mi van nyuszival,de most békésen alszik és ez a lényeg!bár a vissza altatás nem sikerült,szerintem el sem aludt,egy ismételt hisztiszerű után bemászott a kisházikójába a takarójával,cuncijával(bedbtam neki egy párnát is)és vagy fél órát elfeküdt ott és csak bámulta az ablakot,plafont(helyett a háztetőt),aztán nekiállt engem kukucsolni a réseken át és végre valahára egy kis mosolyt is kaptam,de továbbra sem tűnt betegnek,csak olyan szerencsétlen volt!összepakoltam,az átöltözést ki is hagytam a békesség kedvéért és elrobogtunk anyumékhoz,ahol nagyon jó kedvvel végigjátszotta azt a pár órát ,majd otthon egyszercsak megnt nyűglődött,aztán bemásztak a kádba fürdeni és ott is minden átmenet nélkül zokogni kezdett,aztán megnyugodott,hogy én is ott ültem velük,az öltözésnél,altatásnál már megint semmi gond nem volt!
érdekes!
LEHET TÉNYLEG A FOGA JÖN VALAHOL ÉS MA REGGEL ELFELEJTETTEM A SZOKÁSOS jaj!!!!visszaváltottam kisbetűre :oops: ,szóóóóóval,homeos,vcitaminos adagját beadni neki,ami között fogzás elleni is van ....de persze lehet egész más lehetett,lehet tényleg csak egy rossz álom és mivel nem aludta i magát és ráadásul még rosszul is kelt....fene tudja,ilyet így még nem csinált és az istennek nem mondja meg mi baja van! :roll: ugyebár! :wink:
bár mintha többet nyúlkált volna a szájába.....Ááááá,nemtom!
azért bitos ami biztos kiszívtam az orrát,mert a sok bömbitőlés a hatalmas sétáktól azért folydokált az orra,de nagyon nem volt mit kiszívni......
lényeg a lényeg,hogy köszi,hogy izgultatok nyusziért,remélem csak egy rossz álom VOLT,ami nem jön vissza soha,soha,soha!

ma facérkodom ,így a bűnözést sem hagyhattam ki,csokikát ezsegetek,csipegetek,jó rég óta! :twisted: :twisted: :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak szar a hangulatom mostanság, így írni se volt kedvem :(
Olvasni olvastam, csak erőm nem volt írni.

Fiúk jól vannak, habár Leonnak szerintem jön valamelyik hátsó rágója, mert nyálzik, kicsi hasmenése van, ami viszont véresre csipí azonnal a popóját. :(
Nem tudom, kicsit korainak érzem, már minden foga kint van a 4 hátsó rágón kívűl, azoknak később kellene jönniük, nem?! :roll:

Testvérféltékenység nálunk nem igazán van, max. játék miatt veszekszenek, de az fél percig tart.
Nolcsi mindig kiemeli Leont, amikor felsorolja kit szeret, Leon szinte az első. Sokat puszilgatják, ölelgetik egymást, egyik részerőle se érzem a féltékenységet.
Fürdeni nagyon korán kezdtek el együtt fürdeni, már nem is emlékszem, mikor.
De kb.8 hetes lehetett Leon, amikortól fogva egyszerre fekszenek le. Akkor még talán előbb Leon fürdött a kiskádban, felöltöztettem, addig Nolcsika már Gabival fürdött a nagyban. Amíg Leon szopizott, addig öltözött Nolcsi apjával. Utána egyszerre mentek ágyba.
Vol olyan is, amikor egyedül csináltam, akkor amíg Nolcsit öltöztettem, Leon várakozott az ágyában, nézelődött.
De ez szerintem ritka nagyon, hogy fürdés után és szopi előtt egy gyerek ellegyen hiszti nélkül az ágyában.........

Remélem nem jön már a fagy, mert most este elpakoltam a fiúk bélelt csizmáit, nadrágjait, meg az overállokat......1-1 meleg kabit hagytam csak elől, hátha.....

Mind a két fiúnak hatalmasat nőtt a lába, Leonnak 24-es cipők a jók!!!! Van 1-2 23-as és nagyon határeset......
Pedig még 2 hónapja, amikor vettem, hatalmas volt.
Nolcsinak rendeltem Angliából thomasos cipőt, most izgulok, nehogy kicsi legyen.

Tényleg, nem érdekel valakit egy-pár cipő? Van 21-22, ami nekünk már nem jó.
Pl. egy nike cortez, oroszlános cipi, nagyon szépek.
Ha nem, felrakom a babaszobára :D

Bocs, hogy nem reagálok semmire, próbálok visszakapcsolódni mostantól :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Ma akartam árvácskát venni, de megszűnt az Óbuda Kertészet. :cry: :cry: :cry:
A Bricoba még nem hoztak. Na, majd legközelebb.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Szia Barbapapa,

enegm érdekelne, pont most vagyunk kb. ilyen méretnél Bazsikával, tudsz képet küldeni róla.

Köszi:

Kati
királykat
 
 


Sziasztok!

Barbi!

Petinek is nagyot nőtt a lába, most van 23-as cipőnk, ami mindjárt 2 számmal nagyobb az előzőnél! :shock: De ez a jó rá, a 22-es már kicsi volt! (azt a méretet kihagytuk :lol: )

Petinek is szinte az összes foga kint van, épp ma gondolkoztam rajta, vajo mikor is kéne a hátsóknak kijönni! :oops:

Anikó!

A papámnak a szívével van baj, de ez már jobb sajna nem is lesz! :(

Megann!

Boldog másfél éves fordulót Léna csajszinak! :):D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann!

Én is foglalkoztam futókkal, de mindig tönkrementek télen a pincében :(
Úgy, hogy már nem ültetek, főkleg mert minden évben egy valag pénz volt.... :?
És igen macerásak, de főleg a futók, a sima állókkal nincs sok dógond és alényeg a tápoldatozás + elhervadtak leszedése, na az a babrás csak...
Már kifestették a felső szintét, hamarosan meglesz a fenti rész és akkor már elkezdhetem a cuccolást
Juhhhhhhhhééé!

Mindenkinek tiovábbi szép napot!

Mea
mea
 
 


Szia Davallia! De helyesek a lányok :) És milyen jó neked, hogy ilyen türelmesek. Kiváncsi vagyok, mi lesz nálunk, ha egyedül kell fürdetnek a két picit..., azaz szombattól 5 napig.
Már épp készültem, hogy ismét hiányoljalak. Hiszen a legeslegjobban most a kétpicis anyukák tapasztalatai érdekelnek. Hallooooood, Bodza!
Igazából érdekelne még Tünde Zitája és Ákosa is, emiatt sajnálom, hogy már nincsenek itt, nem látok róluk kpeket.

Szegény Anna már megint beteg, náthás. Azt hiszem, ő most bebizonyitja, hogy az anyatejes babák is betegeskedhetnek rendesen. Még csak két és fél hónapos és már másodszor náthás. Rossz hallgatni, ahogy szortyog még álmában is :cry: Szerencsére más baja nincs, vidám is.
Olyan édes, mindig rámvigyorog szopi után :)

Zsóf, irtam privit tegnap!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Davallia!

Nagyon szépek vagytok, és jó olvasni, hogymilyen ügyin megoldod a 2 gyerek dolgait! :)

And!

KÖSZÖNÖM!

Majola!
Anna babának jobbulást!!!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hú, elég nagy a pangás. Biztos a jó idő miatt.

Davallia! Milyen idilli, amit leírsz! Kinn vagytok, mindenre jut idő, lányok türelmesek, szuper! Lányok, látjátok, így kell csinálni. :D Mintha rendelésre menne. :)

Persze én se panaszkodhatok, Kristóf is irtó jó alvó, nem egyszer volt, hogy egy éjszakai ébredés után csak reggel 7-kor kelt.

Majola! Köszi a hiányolást. :) Jól vagyunk, holnap nyakunkba vesszük az országot, meg se állunk Nyíregyházáig, sőt még onnan is 15 km-re van a célállomás. Meglátogatjuk a barátainkat, akik épp a harmadik babájukat várják. Saci biztos élvezni fogja, hogy két nagyobb lánnyal játszhat.

A gondom egyébként még mindig az elindulás itthonról, bár Saci már egész szépen lépcsőzik, csak egy-másfél emelet után elfárad, így ugyanúgy föl kell vennem őt is.

Ayse! Teleknézés szünetel kicsit, pedig már nagyon mennék olyan helyre, ahol egyszerűbb a levegőzés, és bármikor ki tudom őket tenni a levegőre.

Kristófnak egyébként elképesztő méretei vannak, a 3 hónapos mázsáláskor 7600g volt (Saci 8100 volt egyévesen).

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Két kép

Sonka-baba

Kép

Kócoska ébredés után

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


sziasztok!
pangás,depi,betegség :( ......szerencsére nem csak ezek vannak,hiszen aki csak tud levegőzik jó sokat,jönnek az ünnepek,mindenki menekül a városból,alig tudtam hazamenni ma! :shock:
most itt vagyok Csibinél,levágtuk a haját régi menő,rövid fazonra,olyan jól áll neki ez a frizkó,hogy csuda! 8) és most csendesen iszogatunk,dumcsizgatunk!
de jóóóóóó,hogy ennyien benne vagytok egy jó kis talis sétában,nekem mindegy hol,a Margit sziget nekem azért külön öröm! :P
jövő hét csütörtökre azért készüljetek,mert jön TOTKAAAAAA!!!!!!és férje is,na jóóóóóó! :wink: :twisted: :lol: ,kötelező legalább a fele topiknak összegyűlnie egy tali erejéig vagy nálunk vagy valami sétálós helyen,majd azt még kitaláljuk!
most megyek,pásztok !

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!!!!!

Csak hogy kicsit feldobjuk a topicot ezen a gyönyörű tavaszi reggelen! :wink:

Nagyon hosszú és keserves hónapok után újra itt!!!!!! :wink:


NAGYON NAGYON HIÁNYOZTATOK MINDANNYIAN!!!!!!!

hogy miért voltunk távol azt most nem szívesen részletezném,főleg nem egy ilyen nyilvános fórumon....majd esetleg a személyes talik alkalmával.....különben sem vidám téma.....DE!.....MOST...az a lényeg,hogy jól vagyunk,egészségesek vagyunk,majd kicsattanunk,Marci 3 hónapja nem volt beteg egyátalán !!! :shock: -.....és most,hogy lássátok mennyit nőttünk és fejlődtünk:

Kép
Kép
Kép

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

És van gépem és mostmár mindig tudok majd jönni,sztem napközben azért keveset,mert Marci nagyon aktív(tegnap versenytfutottunk :shock: :shock: :shock: de komolyan ám!!!)de este mindig leszek!!!!
Reszkessetek!!!!!Annamami visszatért!!!!! :wink: :wink: :wink:

Nagyon Kellemes Hosszú Hétvégét Mindenkinek!!!!
és Millió Puszika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
annamami
 
 


Sziasztok!

Annamami
De jó, hogy újból itt vagy! Remélem jobb idők jönnek rátok és Marcika nagyon csinos nagyfiúvá cseperedett!!!
És tök jó, hogy ilyen egészséges!
Meséljél még magatokról!
Miket csinál Marci? Mennyire van el egyedül? Alvás hogy megy? Szopizik még? stb

Nyúlné
Csib hajáról majd kérünk képeket!
Nyuszi hogy van?

Mea
Éljen a házikó!

Bodza
Nagyon édesek! Kristófnak boldog névnapot, ugye ma van?
És eszméletlenül gombócka!

Davailla
Nagyon szépek a kislányok! És ügyesek vagytok!

Barbi
Mi a baj?

Nekem elég fura kedvem van.
Voltunk tegnap moziban. A Hannibál ébredését néztük meg.
Nem akarom lelőni a "poént", mivel nem is tudom.
De a történet egyik eleme,hogy megeszik a kb 3 éves kishúgát, amikor gyerekek voltak, a németek.Én sírva jöttem ki a moziból ennél a résznél. Képtelen vagyok elviselni amikor gyerekeket bántanak. Amúgy is utálom az erőszakot,de ezt nem bírtam nézni.
Van egy olyan rész, hogy "vizsgálják" a kislányt és a hátát mutatják. És olyan pici háta van, mint a mieinknek, meg az arca is olyan babás, mint a mieinknek és szakadt a cérna :oops: :oops:
Na ennek vagyok még a hatása alatt.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Annamami!!


Juhhhhhééééééjjjjj!!!!! Üdv újra köztünk!!!!! És igen, tessék visszarázódni a topik életébe!!!
Marci hatalmasat nőtt, nagyon-nagyon szép nagy fiú. Igen, mert nagyfiú!!!!!!

Juci!

Film :twisted: :twisted: :twisted: Nem csodálom, hogy így kivagy!!
Én is sokkal érzékenyebb vagyok (ilyenekre meg aztán főleg), mióta Gergő megvan!

Én most lettem kész, főztem, mostam, ablakot pucováltam + függönyöket is kimostam.
Ma már nem akarok semmit sem csinálni!

Kép
kuha
 
 


ANNAMAMIIIIIIIII!!!!!!!éljen,éljen,éljen!
most mi is éppen tartjuk magunkat,úgyhogy gyorsan egy randit hozzunk össze! :P Mazsi gyönyörű,szebb ,mint valaha,Csibi el lesz ájulva,hacsak el nem ájult már magától :lol: !örülök,hogy jól vagytok és ,hogy itt vagytok!!!!!!!
Csibit igérem egyszercsak lekapom az új frizkóval! :wink:
Juci,
nyuszi jól van,kutya baja,továbbra sem tudom mi van,volt vele!szerintem ez valami tavaszi"láz"nála,mert nagyon megváltoztak a napjaink és az ő szokásai is,szó szerint vonszol be az ágyához a séták után,hogy tegyem már be,mert vége van,mint a botnak! :shock: ,iszonytatóan sokat levegőzünk,játszunk és nagyon,nagyon,NAGYON haverkodik,kergeti a potenciális játszótársakat és téynleg nagyon megviseli,ha hazamennek vagy ilyesmi!ebből a végén ovi lesz! :shock:
most rohanok.....

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Már elájultam magamtól is, csak nem hagy írni Fanni...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Annamami,

De jo, hogy ujra tudsz jonni :lol:
Mazsi valoban rengeteget valtozott, tiszta nagyfiu mar es nagyon helyes kisfiu. Nem hasonlit rad egy kicsit??vagy nagyon?? :lol:

Mea,
Akkor eljen a koltozes!! Es gratula vizsgadhoz!!

Nyulne,
En orulnek, ha Balazs is huzna az agyba ha faradt :oops: :lol: de o inkabb nyuglodik csak :lol: :roll:

Davallia,
Nagyon ugyes vagy, hogy ilyen jol megoldod a dolgokat ket kicsivel. Panda nagyon szep kislany a gondor furtjevel es olyan szep vonasu az arca. Tok edesek vagytok az agyon fekudve es olyan unemenyesen kicsinek tunik Eszter Pandahoz kepest! Nagyon szep csalad vagytok!!! Ami tetszik meg az a kep, amikor apjuknalvannak, itt is olyan jol kijon a kulonbseg!! Jezusom, el sem tudom hinni neha mennyire rohan az ido!

Pont tegnap voltunk gyerekorvosnal es az en "nagy" fiam mar maszokazott, csuzdazott, rajzolt, volt ott egy par nehany honapos kicsi, hat csak neztem, mondhatom akar, hoy nekem mar ket nagyfiam van :roll: Balazs tok edes volt, az egyik ugy kilenc honap koruli kisfiu sirt, erre o odament es odaadta neki a cumijat, edesen magyarazva neki, hogy ne sijj, itt a mamad!! Persze mindenki csak lesett, hogy nem franciaul beszel, dehat igy jott ki :lol: Egyebkent minden rendben van vele, 89 cm es 12 kilo kereken. Szep nagy gyerek :lol:
Persze vegiguvoltotte az egesz vizsgalatot!
Tegnap egyebkent egesz nap csavarogtam a gyerkocokkel, nagyon rendesek voltak am, Mat most igazi "nagytestver" volt, eljatszott vele, vigyazott ra, babusgatta, stb :lol: Kesz orom volt a nap!! Persze egesz nap jatekboltokat rotunk, meg jatsotereztunk es vegul vettem nekik egy ket meteres magassagu vizeseses csuzdat, aminek mind a ketto nagyon orult :lol: :lol: Persze nem birtuk hazahozni, majd szombaton szallitjak le, kicsit nehezkes lett volna hazahozni a Corollammal :lol: :lol:

Barbi,
Tenyleg nagyon eltuntel mostanaban, jol vagytok??

Szerintem is mindenki kinn van ilyen csodas idoben, csak en dohosodok megint az irodaban :cry: :cry: Franya essen bele, hetvegere meg mondja a lehulest es az esot!!! :twisted: :evil: Remelem nem, mert mennenk a tengerpartra egy kicsit :lol:
Ugy nez ki, hogy talaltunk telket az uzem felepitesere es azt megyunk megszemlelni. De ha szar ido lesz, akkor nincs sok ertelme :evil: :evil:

Bodza,
Valoban "nagy" kisfiu Kristof, de egyben edes kis cukorpofa is!!
Lanyod is nagyon aranyos!!!!!!! Biztosan nem lehet konnyu ket kicsivel lepcsokon szaguldozni, plane, ha peldaul bevasarolsz vagy ilyesmi! Ket gyerek, babakocsi+pakk, marcsak belolunk kiindulva, enyemek mar nagyok, megis volt hatitaskaban gyumi-gyumile, picurnak tizorai meg uzsi, meg pelus meg stb, ha csak 1-2 orara megyek is kesz koltozesnek tunik :roll: Remelem hamarosan lesz megoldas erre.
Jo utat, rovid agyammal mintha arra emlekeznek, hogy utaztok!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Bocsi, gyorsan irtam, mert el vagyok veszve a munkammal, telis-tele hibakkal!!!!!!!!!!!!!!! Elnezest!!!!!!!!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Juci,

:oops: En eleve nem is nezek ilyen filmeket, mert akkor par napig csak remalmaim vannak :oops: :( Utolso ilyen nagyon meresz tettem par honappal ezelott volt, amikor ferjem mar vagy tizedjere betette a Shindler listajat es csak beleneztem, de meg most is szarul vagyok.
Most meg eppen attol, hogy tegnap emeles kozben belevagtam a fiam fejet a kandallo also szelehez es bar nem sirt nagyon, de szep nagy pupja nott es hat pont a fejen!! Ma vagy szasszor visszajott a kep es bar nincs semmi baja, mar remeket lattam, hogy most daganat meg mit tudom en milyen baja lesz :cry: :oops: Na szoval, ilyen hoppale mindentol beijedek mentalitassal inkabb a vigjatekoknal maradok 8) :shock:

Hogy alltok Marci szekrekedesevel?? Mintha olvastam volna, hogy jobbult a helyzet??


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Majola,

Ne aggodj, majdcsak lesz valahogy mint mondjak, olyan meg sose volt, hogy valahogy ne lett volna!! 5 nap olyan gyorsan eltelik es az okos kis Julcsi biztosan sokat fog segiteni!!
Annanak meg nagyon gyors javulast!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Annamami,
Üdv újra itt! :) Marcid nagyon helyes nagy kisfiú lett! :) Tényleg nagyon megnőtt a topik legkisebbje. :)
Én is jobb napokat kívánok nektek! :) Aztán tényleg gyere és szokj vissza ránk! :)

Juci,
Te szegény. :( Én sosem néznék meg ilyen filmet!
Már jobban vagytok?

Kuha,
Én tegnap güriztem magam halálra. Ráadásul jól megjártam. Meg volt beszélve a takarítócsajjal, hogy jön, ki is találtam, hogy ablakpucolás, függönymosás, szőnyegtisztítás stb. lesz a program. Még mondta is a Péter reggel, hogy azért ne dolgozzak többet mint ő, elég ha segítek. Erre reggel telefonált, hogy beteg és nem jön. Danit elvitték az Anyuék és én nekiestem 9-kor és 4-ig meg sem álltam. De szép lett a lakás nagyon. :) És egyik zsebemből a másikba áttettem, ami a takarítócsajszié lett volna. :)

Bodza,
Kristófnak boldog névnapot! :)
Tényleg elég gombócka! :) Az anyatejben van kalória. :)
Saci is nagyon édes a göndör hajával. :)

Aniko,
Balázs tényleg jó nagy! :) De király lehet a csúszda! Azt nálunk is bírnák a fiúk! :)

Nyúlné,
Haverkodós Kisnyuszi nagyon édes lehet! :)
Dani is "szeret aludni menni". Mondja, hogy "taka"(ró) és élvezettel mosolyogva befészkeli magát az ágyába. :)

Davallia,
Neked is nagyon édesek a gyerkőceid! :) Panda valóban nagynak látszik a hugicája mellett! :) Bírom, hogy Panda tologatja a babakocsit a hepehupákon. Nálatok is ütésálló lesz a másodszülött. :) Panda elaludt a hintában vagy csak lehajtja a fejét? Te meg olyan fiatalnak látszol, mintha a nővérük lennél! :) :)

Zsuzsa,
Annababának jobbulást! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Annamami!
Na véééééééégre!!!!!
HIPP-HIPP-HURRÁ!!!!!!

Marci tényleg eszméletlenül nagyfiú :D és nagyon csinos :D:D
és a kockás ingjében nagyon férfias :D:D:D

Nagyon édes az a Sonkababa Kristóf és láttam még egy 15 éves lánykát is heverészni egy francia ágyon, aki azt állítja magáról, hogy 2 gyermekes édesanya! :shock: :shock: :shock: Na jó van már, 2 hét múlva meg be fogja dobni a lapos hasas fényképét, hogy irígykedhessünk!!! :lol: :lol: :lol:

Annácskának jobbulást! Andris is gyakran volt megfázva, az elsőt 9 naposan sikerült benyalni. Hiába, ahol nagyobb tesó van....

Két Lili mondás:

Énekelget egy dalt, belfolyok én is.
- Honnan ismered??? - kérdezi döbbenten.
- Szerintem gyerekkoromban tanultam.
- Aha, én is! - mondja ő.

Hallja a tévéből a koszorúzások aláfestő zenéjét.
- Ez olyan "régen tép"-es féle - jegyzi meg. :lol:

Mi is egész nap, ha lehet kinn vagyunk. Tegnap sikerült annyira kimerítenem őket, hogy Andris ma fél tízig aludt. :shock: Most is alszanak, de a szomszédok már hívtak, hogy ha felébredtek, akkor menjünk át. Gondolom, hogy minimum sötétedésig ott leszünk. Pedig a ház nagyon szalad, sohase volt még ilyen :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 


Benianyu,

Nagyon ugyes voltal a takaritasban! Legalabb megtakaritottal egy kis pizt is :lol: :lol:
Csuzdanak en is orulok, bar Balazs egy kicsit kicsi meg hozza, de majd beleno, ha kisebbet vettem volna, akkor meg a nagy mar nem tudna hasznalni. A kicsivel meg ugyis ott kell lennunk, ha maszik ra :lol:

Ayse,
Hadd szaladjon, majd megfogod egyszer :lol: Hasznaljatok ki ezt a jo idot!
Lilimondas!! :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok!

ANNAMAMI!!!
úgy örülök, hogy végre itt vagytok és jól vagytok!!! Mazsi nagyon szép kis férfi, de azért az a tekintet....azt nehéz megfogalmazni....

akkor most már tényleg kell jövő hétre szervezni valamit!
ja, én még mindig nem tudom, hogy mikor megyek szegedre, mert egyszerűen nem értem el a profot :evil: hétfő reggel 3/4 9-kor fogom hívni, ezt javasolta a titkárnője. csak nehogy azt gondolja, hogy nem akarok lemenni, amikor ez a leghőbb vágyam :twisted:

ma játszótereztünk, holnapra valami szabadtéri programot szeretnénk családostul. apa nem akar megint szentendrére menni. valakinek van jó ötlete?

Davallia, tényleg olyan, mintha a nővére lennél a két gyönyörűségnek! :)

Bodza, sonkapofi :lol: is nagyon édes! Saci még mindig szopizik? és sokat hízott tőle?

Juci! te mazochista vagy? nekem sem jutna eszembe ilyet nézni. mondjuk Eszti születése előtt sem , de azóta meg pláne!! szegény, nem csodálom, higy kivagy, gyorsan nézz meg valami romantikus vígjátékot!
állítólag a tégla is jó, én azt (is) szeretném megnézni.

Benianyu, én annyira jót vasaltam kedden, hogy még néhány hét, és behozom magam :D

Zsuzsa!
kitartás erre a pár napra! sztem biztos Julcsi rendes lesz veled, mert annyira okos! bízzáél benne, fogja látni, hogy most más a helyzet, nincs itthon apa.
a másik, ami nekem nagyon bejött, amit Aysétól tanultam, a kemény csajok vagyunk felkiáltás :D hihetetlen mennyi önbizalmat ad! és a ketten csajok megoldjuk :D ti hárman csajok megoldjátok!! :) :) :)

Anikó, tenger.... legyen jó időtök!

én is kíváncsi vagyok Csibb frizkójára!

na most nem jut több az eszembe...
megyek adok a csajomnak enni, aztán még lehet, hogy kinézünk :)

még annyit, hogy a lányom, ha megkérdezzük hogy hívják, azt mondja ETTE :) megzabálom :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!!!!

Helló, szia-mia nagyon-nagyon régen várt Annamami!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Ha tudnád mennyit gondoltam Rátok.......!!! :wink: Mazsi meg tényleg nagyfiú, csajok reszkessetek, gondolom, mindenkit hódít!!!!!
Edina
én is pont azt gondolom, mint Ayse!!!Nézegetem a képeiteket, gyönyörűek a csajok, de annyira szép kislányos arcod van, tényleg 15-16évesnek nézel ki!!! :wink:
And
holnap nem állatkerteztek????Jaj, beszéltem Nyúlnéval, és mivel Ő is ajánlotta, hogy fuvaroz bennünket(vesztére), ha szerdán mennél Szegedre, akkor csüt.reggel kikkímélünk, ha csütörtökön, akkor meg :cry: :cry: , mivel nem láthatlak, és nagyon szeretnélek már személyesen megismerni. :wink:
Bodza
hamm, úgy beleharapnék Kristóf pofijába!!!!!Sacifürtöktől meg mindíg elájulok, annyira göndik!!!!!! :D


Jaj, nagyon készülök a csütire!!!!!!(Kuha ugye láthatlak Téged is???????-ugye??-)De ugye szép se vagyok, csinos se, (annyira menő cuccaim sincsennek)-báár igyekeztem most 1-2 darabot beszerezni) a fél szemem lóg, de állítólag hatalmas a szívem, és teli van szeretettel, hálával, kíváncsisággal, meg minden jóval. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ja, és férj kérdezi:mit csinál Ő addig ennyi NŐ között???????????????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!
ne haragudj, de nem értem, mi az, hogy kikkímélünk? :oops: :oops: :oops: ugye az, hogy együtt megyünk a kórházba? :wink:
az utolsó bekezdésedre pedig csak azt tudom mondani, hogy ezt nagyon sürgősen felejtsd el! :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu
Remélem, Téged is megismerhetlek, tudod álmodtam már egy párszor Veletek(játszószőnyeg, fogyi).Milyen ügyin spóroltál a takarításon!!!!!! :) :) :) :)
Barbi:
jól vagy??Épp ma gondoltam Rád, én is elraktam Panna bélelt nacijait, sapijait, csizmijét, és mondja Apukám, hogy jövő hétre mínusz 10 fokot mondtak!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: (nemtom honnan vette)




Tegnap akartam Nektek írni, de nem engedett be a net. :evil:
Tudjátok(mert már megszoktátok), hogy én vagyok a topik ügyeletes nyavíkolósa pénügyekben.Na erre tegnap megint rájöttem, és remélem, nem sznobságból-nekem ez a mániám.
Voltunk Békéscsabán csavizni, meg Pannának cipőt nézni-mert Orosházán a Siesta(más márka nincs) 12.e.pénzbe kerül.Csabán találtunk is Assót- ha Apának olyan kedve lesz, és feltölti a gépről gépre meg is mutatom-.Barátságos, 7200pénzért.Meg vettünk Pancsinak két blúzikát, egy nacit, és otthagytunk ezekért 15 e.ft-t,És olyan szomi vagyok, hogy hová jut ez a világ???Ha egy picit minőségi dolgot akarok venni, és nem kínait, ami 3 mosás után úgy néz ki, mint a kapca, egy vagyont kell kifizetni.És akkor még csak alapdolgot vettünk, nem luxust.De el vagyunk ájulva, és megzabáljuk Pannát, ahogy illegeti magát az új szerkójában.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


most látom, milyen értelmetlen voltam, (Eszti itt nyafizott), szóval azt akartam mondani Hajni, hogy a külsőségmizériát felejtsd el! :) a többit ne :D
ember meg majd büszkélkedik velünk :wink: én meg meghívom egy sörre, hogy oldódjon :wink: de lehet, hogy forralt bor lesz belőle, ha mínusz tíz lesz...
állatkertbe szombaton megyünk, mert akkor jönnének velünk ismerősök, apa meg akkor ping-pongozik a haverjával.
Panni hányas cuccokat hord most?
pont ma döntöttem el, hogy elkezdem mérni Esztit, mert ugyan jó húsban van, de mintha már jó ideje ugyanannyit mutatna az a mérleg, a magasságát meg egyáltalán nem mértük. mondjuk a ruhákat lassan növögeti kifelé...
az árak tényleg horrorosztikusak tudnak lenni :( pláne a fizunkhoz képest :( én a közértben szoktam elszörnyülködni, hogy alig veszek valamit és több ezer forintot hagyok ott.

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is tök fel vagyok dobva. Gergővel nem bírtunk ebéd után, fogtuk magunkat, és elmentünk Dunakeszire.
Már a jó múltkorjában is keresgéltünk Fóton, és VEresen is frankó játszit, de nem találtunk. Mondom Robinak, menjünk el Dunakeszire, oda a lakótelepre, ahová majd költözni szeretnénk. Szét is nézünk egy kicsit, és ott tuti van játszótér.
Hát volt is, nem is egy, hanem meg sem tudom mondani, hogy mennyi, hatalmasak. És ami a legjobb, MILLIÓ!!!!!!!!!! gyerek, a legkisebbtől a kamaszig + az anyukájuk!!!! Olyan jó volt!!!!!!
Gergő baromira élvezte, a legnagyobb csúszdán csúszott, persze apja segítsége is kellett, aki feltette rá, én meg lent elkaptam.
És ámulva bámulta a nagyobb gyerkőcöket, akik bicikliztek, stb.
Nagyon - nagyon jó fííííííling volt, és tökre tetszett a környék is!!!
Mondam is Robinak, hogy annyira jó érzéssel tölt el, hogy erre a környékre fogunk (szeretnénk) költözni!!!!

Totka!

Jajj, én is nagyon-nagyon remélem, hogy találkozunk csütörtökön!!!!
Remélem, jó idő lesz, és a szabadban, de ha nem, azt is megoldjuk valahogy.
Hányra jöttök Pestre??? És van már valami elképzelés, hogy hogyan, hol fogunk találkozni??? Többiek????

És azt a bizonyos utolsó bekezdést pedig tényleg felejtsd már el!!!! Nincs itt szükség erre, hidd el!! Nem a ruhád, és nem a szemed tesz téged!!!!
És hogy Csaba mit fog majd csinálni ennyi nő között?? Ámuldozni, hogy milyen jó kis társaság verődött itt össsze!!!!!!!!!!
És majd azt fogja mondani, hogy egye fene, ezekért a lányokért érdemes gyakrabban Pestre jönni!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Ja, And!!! :wink: :wink: :wink:
Mi az, hogy a férjed nem akar mág megint Szentendrére menni???
Na, szép, mondhatom!!!
Mi szombaton megyünk, ott is alszunk. És ha még vasárnap is szép idő lesz, akkor felmegyünk Visegrádra, a Mogyoró-hegyre. Ott szabadon élnek állatok (persze egy hatalmas, elkerített területen), vaddisznók, őzek, lovak stb. Gergőnek biztos fog tetszeni...

Holnap meg talizom a legjobb barátnőmmel, már alig várom, jó kis csavizós napunk lesz!

Kép
kuha
 
 


Na, szépen eltűnt mindenki, mondhatom!

Úgy láttam, van egy kis élet a topikban, erre most sehol senki!!! :evil: :evil:

Akkor megyek, lefekszem, mert hulla fáradt vagyok!

Kép
kuha
 
 


Annamami
végre újra itt!!! hurrrááááá!!!!
Mazsika gyönyörűűűű, egyre gyönyörűűűűbb! :D

rakok fel 2 képet még a régi hajamról, most ugyanilyen, csak nem szőke, hanem barna! :)

Kép

Kép

azért majd megpróbáljuk lefotózni Nyúlnéval! :wink:
jajj, de régiek ezek a képek... bárcsak ilyen vékony lehetnék most is... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


és a tartozásom:

Kép
NagyNyúl

Kép
KisNyúl

Kép
Totka,tuti hasonlítunk a tesómmal???? :)

Kép
itt is inkább a két nyúl fiú hasonlít!

Kép
itt rám:))))))

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Annamami :) , sziaaaaaaaaaaa :wink:

And, Anikó, köszi a biztatást! Hát remélem, kemény csaj leszek, egyelőre be vagyok kicsit.........

Kezdek hullafáradt lenni Julcsi éjjeli ébredéseitől. Anna már csak egyszer vagy kétszer kel fel, Julcsi meg ezerszer. Próbálok visszaemlékezni, hogy ez Anna születése óta van igy, vagy korábban kezdődött, de nem emlékszem. Csak azt látom, hogy egyre rosszabb a helyzet, egyre többször kel.
Karcsi emlékeztetett, hogy még mikor Pesten laktunk, akkor is ébredt párszor, mert minden második éjjel ő volt az ügyeletes vigasztaló. de akkor még csak háromszor-égyszer ébredt. Utána meg volt olyan időszak, amikor egyáltalán nem. Na, mindenesetre az alvás nem az erőssége :cry: Cserébe nappal igazi tündér
:)

Hajni, annyira sajnálom, hogy én nem találkozhatok veled! Remélem, lesz még legközelebb (persze nem ilyen okokból)!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Na, Nyúlné nagyon megérezte, hogy leültem képezni, mert épp ebben a pillanatban küldött is egy hatalmas adag melót! :lol:
Íme:

Kép
nem jöhet utánunk senki!

Kép
te viszont nem jó irányban mész!

Kép
kukucsolás

Kép
nagytakarítááááás

Kép
ami nem kell ki vele!

Kép
ez a nyulakra is vonatkozik!

Kép
virág

Kép
nyuszi tavaszi szerkóban

Kép
csak gyakorolni,gyakorolni

Kép
Edeeeeee,ne menj hazaaaaa!

Kép
virágos fa

Kép
bőségzavar

Kép
száguldozás

Kép
csinfisz csávó

Kép
HVCS-ék! :)

Kép
a legHVCS-ébb!

Kép
a földön kúszva bogyózást sosem növi ki

Kép
virág

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kép
ennek a maminak kellett udvarolni,hogy kalácshoz jusson

Kép
sima ügy volt

Kép
addig beadtuk szervizbe a kocskót!

Kép
a vízből viszont a hazait

Kép
virágos fa

Kép
húúú,de tele lettem!

Kép
de hova tűnt mindenki?

Kép
na én jól elettem az időt!

Kép
a nap állása szerint ideje hazamenni

Kép
virágos fa

Kép
katicaaaaa!

Kép
hello pötyi,én vagyok a Kisnyuszi

Kép
naaa,nem kell félni tőlem!

Kép
még egy kis homokozás

Kép
és egy kis virág!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na azért lehet elszóltam magam,nyuszi popója kiütéses,hígat kakkant,folydogál a nózija(nem vészesen)és tapicskol a szájában,lehet mégiscsak ezért ébred sírva mindig,ma még mutogatott is a szájára! :?
remélem most kivételesen ennyivel megússzuk,de az eddigi statistikai adatok...Ááá,nem is érdekel! :evil:
azért ma jó napunk volt ám így is!de.hatalmasat sétált a nyúlcsalád a kihalt lakóparkban,miénk volt az egész! 8) aztán megint hazavonszolt minket nyulacska és 2óra alvás után sírva és vígasztalhatatanul ébredt,úúúgy zokogott! :cry: ,de szerencsére azért sikerült megnyugodnia és újra vigyorgott,még ebédelni is rendesen ebédelt! :shock: ,aztán elmentünk bobozni,na azért se kellett nekünk messzire mennünk! :wink: ,azt hiszem élvezte,illetve gondolom,mert midig mutogatta,hogy újra,de egy mosoly nem hagyta el az arcát,hanem pont olyan volt,mint amikor először villamosoztunk,kérkedve,teljesen letaglózva,póker arccal nyomta mind a három kört!csináltam képet,majd meglátjátok,nagyon vicces!
egy ismerős 3tagú családdal voltunk,ahol a gyerek már nemsokára iskolába megy,szóval nem egy hasonszőrű,le is volt tojva nyuszi a részéről! :lol: ,majd átmentünk velük egy óóóriási játszótérre....hol is volt,hol is volt....a Campona után kifelé,jó sokan voltak,de nyuszi remekül elvolt,szinte mindent kipróbált,válogatás nélkül!végül ,mivel arrafelé laktak hozzájuk is betértünk,ami végképpen nagyon tetszett Kisnyuszinak,abszolúte birtokba vette a kérót,minden lakójával,tárgyával és csipegetnivalójával eygütt! 8) Aztán haza,és persze megint úgy dőlt be az ágyba,mint egy krumpliszsák! :twisted:

ja,és képzeljétek,még a bobozás elött biztos,ami biztos kiszívtam az orrát,ami nagyon jó ötlet volt,mert bár először úgy tűnt nincs semmi a nóziban,egy utolsó kínzás alkalmával egyszercsak,mint egy dugó vagy torlasz elhagyta a járatot! :shock: :shock: :shock: ,remélem még időben elcsíptem a dolgot,mert legutóbb pillanatok alatt így lett középfülgyulladása nyuszinak! :shock: Úgyhogy az is eképzelhető,hogy azért a füle is érzékeny :roll: ,na mindegy,majd a dokik megmondják,csak azt nemtom hogy mikor! :roll:
kapott estére egy panadolt,remélem minden okés lesz!

a Totkaleső napon mindenképpen lesz valami,de nyílván csak miután a kórházban végeztünk,ez lehet csak 12után lesz és ,ha jó idő lesz,akkor valami szabadtérire gondoltam,ha nem akkor legyen nálunk a fogadónap!Totkáékat beültetem egy asztal mögé és libasorba sorakozhatnak a kedves topiktársak!dedikálást csakis babapopsira válalnak! :lol: :lol: :lol:
na viccet félretéve,remélem így megfelel mindenkinek!sajna nagyNyúlnak lehet nem sikerül besegítenie,így a bulinak akkor lesz vége,ha indul a vonat!de ez 5körül lesz,amúgy is ilyenkor szokott lenni
az össznépi hazamnetel!már,ha nálunk lesz!
na jó,kezdem agyonmagyarázni!
:oops:
Csibi!
hát nekem most jobban tetszettél,mint ezeken a fotókon,nemtom hogy sikerült pont ezekt kiválasztanod!az Iwiwes képek akkor már ezerszel....,de tény,hogy nem mai képek,legalább egy Fanncsinyival régebbiek :wink: !és továbbra is amelett voksolok,hogy a barna a te szined! :wink:
na mentem!

Barbi!ne legyen nekem rossz kedved,ha már neked is az van,akkor mi lesz velünk????? :shock: :shock: :shock:
csütörtökön látjuk egymást,addig is kitartás! :mrgreen:
na tényleg mentem!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


:oops: ,jááájjjj,mennyi hibáááá!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Csibi meg egy tündér!szorgos tündér!szorgos tündér bomba frizkóval! 8)

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


holnap küldöm a következő adagot! :wink: :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jó estét!

Nyúlné
Annyira édes Kisnyuszi!
Szemöldökráncolás és vonások Nagynyúlra hasonlítanak, de a szeme a Tiéd és nekem annyira Nyúlné-s ez a Kisnyulacska!
És nagyon szép család vagytok :wink:

And
Most biztos meredeket kérdezek, mert gondolom írtad már, de amíg Te Szegeden leszel ki vigyáz Esztire?
A filmben nem tudtam, hogy gyerekeket esznek!!!! :oops:

Benianyu
De ügyes vagy! Olyan jó érzés amikor így csillog a lakás. Én is pont tegnap(?) takarítottam nagyobbat.

Kuha
Áruld már el légyszi, hogy hol van az a játszóóóóóóó?????

Totka
Ne vicceljél ezzel a külső dologgal! Bár tudom, hogy sokat dob az ember közérzetén és önbizalmán a ruha és más külsőségek, DE szerintem legyél büszke mindig arra aki vagy és arra ami a szívedben van! És olyankor amikor elhatalmasodik rajtad ez a komplexus akkor jusson mindig az eszedbe, hogy ott fönt, vagy akár bent az emberek szívében nem a márka alapján ítélnek.
Na ez jó költői lett, de remélem érted a lényeget és remélem nem bántott meg!

Ayse
Hajrá rohanó lakás és napsütés!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mse
hát úgy, hogy ezek vannak csak a gépemen... és a frizkó bemutatására koncentráltam, nem a jó fotóra... :oops:
tudom ez a te szemedben szarvas hiba... elnézést... :lol: :lol:
az iwiwesek anyunál vannak meg, meg talán nálad...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Juci
Jaj, hogy Te milyen költői vénákkal vagy megáldva!!!Te sosem bántassz meg!!!!! :D :D :D :wink: (na, nem minta innen a topikból bárki is megbántott volna)
Annyira kedves velem mindenki, talán túlságosan is!!!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Majola
Biztos ügyesek lesztek, de ha tudunk segíteni szóljál!

Csibb
Jónak tűnik a frizura! Pont ilyen?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztoooooook!!!!!!

ANNYIRA JÓ,hogy így örültök nekünk,nagyon meghatódtam ám......... :cry: :cry: :cry:

mi is rengeteget vagyunk levegőn,ma Dobogókőn voltunk,holnap tűzünk reggeli után a Börzsönybe,vagy ilyesmi......még semmi konkrét csak úgy az orrunk után! :wink:

Juci,
ígérem holnap mesélek,de most nagyon fáradt vagyok.....,nem baj? :oops:

Csibb,
SZIJJJJJJJJJJJA!!!! :D :D :D :D :D
Világszép cukikáról mikor láthatunk fotókat????? 8) 8) 8)
Marhára várjuk ám! :D

Totka,
ó istenem nem tudtam visszaolvasni egyátalán de ugye nem kórházba jösz Pestre????
Ugye nem?
Minden rendben????! :roll:
És esetleg csütörtökön(jövő hét???) mi is talizhatnánk Veletek????
Én már annyira régen szeretnélek személyesen is megismerni!!!!! :D :D :D :D
Kérlek áruld el hol lesz a tali és hogy jöhetünk-e mi is Mazsival.... :oops: :roll:

Davallia,
ÓRIÁSI GRATULA A CSODASZÉP KIS CSALÁDODHOZ!!!!!! :D :D :D
ANNYIRA SZÉPEK VAGYTOK!!!! :D :D :D :D


Majolaaaaaaa :D :D :D :D :D ,
akkor kedd????? :roll:


Ayseeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D :D :D :D :D ,
sziasziasziaszia :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Benianyu :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Kuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Nyúlnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ annyira nagyon jó megint ittlenni veletek,kész vagyok teljesen!!!!!!!!!!!!!!!!
annamami
 
 


Hellóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Annamami!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ÁÁÁ, kisebb az egyik szemem, itt a kórházunkba mindenféle bajokra gondolnak, most az egyik variára vizsgálnak ki csütörtökön 9-12 óráig. a Jahn Ferenc kh.-ba.Utánna elméletileg ötkor indul vissza a vonatunk(Csaba hétfőn pontosít, mert márc.22-től változik a menetrend),Nyúlné a fő szervezŐ, mi tesszük, amit jónak láttok, és megyünk, csináljuk amit mond!!!! :D :D :D :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Annamami
most raktam fel egy párat a Nyulas fotókkal!
azokon Fanni is rajta van. egy páron...
Dobogókő, milyen jól hangzik!!! :D

Juci
szerintem pont ilyen, csak ugyebár nem szőke, hanem barna.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


d ez Iwiwest megnézheti bárki :wink: ,könnyedén megtalálnak! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Csibb
így van, én is hogy rájöttem, hogy Betti vagy!!!! :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?