Új privát üzeneted érkezett!

Klarissza,

figyelmedbe ajánlom az alábbi cikket:

http://www.mindenkikotoben.com/?p=379

kópé
Vendég
 


Típikus ADD-s vagyok :lol: :lol:

Azért még Magyarországon nem tartunk itt....tudom, hogy ami késik, nem múlik.....
klarissza
 
 


Sziasztok!

Klarissza, a mi ovinkat nem nézitek meg? Sokkal normálisabb szemléletű, mint amiket írtok erről a Kincskeresőről. :) Áprilisban lesz nyílt nap. (Ja, Lengyel utcai.)

Kópé, nekem is elmeséled, mi van ovi-fronton? :wink:

Puszi,
Klára
klara
 
 

 
 

Van olyan ember, aki nem ADD-s? :roll:
kyra
 
 


Egyébként sziasztok!

Végre egy kis tavaszi idő!!!!

Sziszike: gyönyörűek a babákok.

Bencéék csoportjában bárányhimlős két kislány. Bár az egyik már azelőtt elkapta, mielőtt Bence visszament volna a legutóbbi betegség után.

Így elég kicsi az esély, azért jobb lenne most letudni.

Mi már kiválasztottuk Ákosnak az ovit. :)

Pusszancs, Kyra
kyra
 
 


Helló!

Sziszike!
Milyen nagyon gyorsan múlik az idő! Anna már nagylány és a kicsi sem pici. Sose fogod elmesélni, milyen volt a szülésed az uzsokiban?

Bocs, h. nem jöttem, de ahogy a férjem fogalmazott, kezdek ismét beszűkülni szülés témában, vagyis rögtön pontosított, hogy "fókuszálok" a témára! :lol:

Klarissza, ez volt az amit mondani akart neked a múltkor ovi témában? Nem is tudok mit mondani a "szakértéséről".
Ha ezen az oviválasztáson most dilemmázol, akkor tényleg kérdezz meg valakit, aki szakértő óvodaügyben és tényleg ne vidd a Kincskeresőbe, hogy aztán magadat idegeld évekig.
Kláráék oviját is érdemes lehet megnézni.
Kincskeresős anyukák-járnak ott a gyerekek úszni?
Merthogy a honlapjukon nincs feltüntetve. Én pedig ezt az egyet szeretném, mert nagyon szereti a vizet és nincs normális családi uszoda a közelben, ahová én el tudnám vinni. Addig addig írtok erről a kincskeresőről, hogy az én kedvemet sikerült elvenni tőle.

Kópé-örülök, hogy a műtéttel minden rendben volt! Jártok már oviba? És a költözés, megvolt?

Klára- ti hogy álltok? Janka tavasztündér- cuki.

Klarissza- még azon gondolkodtam, h. látom a csoportban szinte ugyanannyi a pelusos gyerek mint volt, hogy lehet akkor ezt majd megoldani az oviig, vagy a nyár majd megoldja? Merthogy a bölcsiben ezzel nem foglalkoznak, nem foglalkozhatnak, h. próbáljuk ki na, pelus nélkül, hátha.
Nem az én dolgom amúgy, csak kérdezem.

Kyra- melyik ovit választottátok ki Ákosnak?

ADD- hát igen. Valami el van cseszve a társadalomban.

Bella
bella2
 
 


Bella:

Igen, ma beszélek néhány szakértővel ovi ügyben :-)
(Valamelyik nap azt mondta É. néni, hogy Lackó "kiválasztott" ???????? Indigó gyerek... :roll:, szeretek vele beszélgetni... :lol: )

Lucát imádni fogják az oviban, biztos most sincs rá panasz :) ne aggódj!
Meg aki nem "problémás", annak nagyon jó a Kincskereső, a szomszéd kisfiúék (Jusztin) most voltak színházban, ő is odajár.

Én is akarom úszni vinni Lackót, de nem tudom, nemcsak ígérgetik az ovik az ilyen jellegű dolgokat?
Pelust én majd májustól kezdem, ha már tuti jó idő van, szerintem megtanulják hamar, érett kölkök :D

Most csak ennyit, mert sok a dolog!

Közvetlen szomszédban H. Béláéknak megszületett a 2. kisfiú is, Vilmos! Tele vagyunk babával, alsó szomszédnál, Jusztin kistesója, Botond már 3 hetes!!!
Éljenek a babák!
Luca már be van sózva? :lol:
klarissza
 
 


Sziasztok!

Az úszással az van, hogy eddig az önkormányzat biztosította a vízhezszoktató programot ingyen a zuglói ovikban a nagycsoportosoknak, de ez a "nagyszerű" új polgármester egy tollvonással megszüntette az egészet.
Valamint a tanuszodát is földig akarják rombolni a közeljövőben.
Persze majd épül valami csilivili csoda az új városközpontban. Majd, valamikor. És lehet majd járni a mostani ár sokszorosáért, gondolom.
:?
Egyébként mi járunk ovitól függetlenül, délután. Az ovi nem szervez pénzért sem uszizást a kiscsoportosoknak nálunk. A magánovik viszont viszik őket, ismerősök mesélik.

Indigó: na az egy újabb manapság divatos jelző :)
Ellenben én is tuti ADD-s vagyok :wink:

:) Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Bella, természetesen a Napraforgót, mivel Bence is oda jár. :)
Aranyosak az óvónéik is, akik most a kicsikkel lesznek, ráadásul Bencéék melletti ajtó, úgyhogy majd átkukucskálhatnak egymáshoz.

Úszás: most a szülőin mi is rákérdeztünk és azt mondták, hogy az úszásnak az a felététele, hogy nagyjából önállóan öltözzenek, vetkőzzenek és valamelyest rendben tegyék le a ruháikat.
Szóval most még nem.

De nagycsopiban állítólag 10 alkalmat az önkormányzat fizet a gyerekenek, úgyhogy annyit biztosan mennek majd.

Klára biztos többet tud erről, mint gyakorló nagycsopis mama.

Ma óvodabál lesz nálunk. Majd beszámolok.

...

Közben messengereztem a szomszédasszonnyal, ők középsős kincskeresők és nem járnak úszni, majd jövőre.
kyra
 
 


Klára, egyszerre írtunk. :(

Egye meg a fene a polgármestert!
kyra
 
 


Klára, Kyra!

Csatlakozom az "egye meg a fene az új polgármestert!" mozgalomhoz! :D

Kópé
Vendég
 


Klarissza-

Tudom h. jó kislány, nem sok gond van vele (MÉG), de pont ezért én egy lazább szellemiségű helyet szeretnék ovinak.
Kicsi Bálinték végül megszokták, megszerették a Kincskeresőt?
Luca szerintem nem tudja elképzelni még hogy lesz ez a kistesóval? Hogy itt ígérgetjük-ígérgetjük, aztán egyszercsak lesz és mindig lesz?

Klára hová jártok úszni délután?
BVSC-ről nem jókat hallottam.

Mikortól lesz valaki nagycsoportos?

B
bella2
 
 


Bella, a tanuszodába járunk - amíg még van. :? (Vezér út-Csömöri út sarok, a régi villamosvégállomásnál.) A BVSC szerinterm sem ennyire jó. Van egy magassághatár, ami alatt nem fogadnak, mert ki kell látszania a gyerekenk a kisvízből :P
Nagycsoportos? Jó kérdés. Szerintem abban a tanévben, amelyikben betölti a 6. életévét. :wink:

Lorcáról nem tudsz te sem?

:) Klára
klara
 
 


Klára-
És abban a tanuszodában csak gyerekeknek lehet úszni?
Miért nincs Budapesten olyan uszoda, ami nem sportlétesítmény és télen is látogathatja az egész család?????
Vagy élményfürdő? Miért csak vidéken vannak élményfürdők?
Hallottam hogy majd most építenek valami megalomán élményfürdőt, de ha az meg olyan drága lesz mint a mogyoródi, akkor kösz. :x
Nagycsoport- Na, akkor arra nem várok,h. majd a nagycsoportban megtanul úszni.

Lorcáékról én is ennyit tudok. De miért, már haza kéne hogy jöjjenek? Kisfia lett, Szabolcs. Merthogy ez sokáig kétesélyes volt nála.
Mennyi fiú születik!

B.
bella2
 
 


Bella, a tanuszodában csak gyerekeknek szabad úszni, de a BVSC-ben hétvégén szülők is bemehetnek a tanuló medencébe. Mi is voltunk tavaly párszor. Szerintem van egy-két uszoda, ahová be lehet menni így együtt, a neten tavaly találtam párat, pl. asszem az Almássy téren olyan tanfolyam volt, ami szülővel együtt bemenős, kisebbeknek is - de már nem a bébiúzsásra gondolok. Biztos van most is.
Nagycsoport: ne is várj, mert jövőre már nem lesz vízhezszoktató program az ovikban, mitn fentebb írtam :wink: :evil:
Lorca már nagyon régóta benn van a kórházban, ott maradtam le, hogy besárgult a pici fiú. Sajnos elhagytam a telszámát, így csak a körmöm rágom, hogy mi lehet velük...

Pusz, K.
klara
 
 


Sziasztok!!!

Ismerkedni szeretnék Zuglói anyukákkal, én a kisföldalatti végállomásánál lako, és szeretnék egy olyan partnert aki jönne velem sétálgatni, dumálni, vásárolgatni esetleg babatalálkozokra eljönni.
Kedvezményes vásárlást tudok biztositani egyik nagykerben ahol baba dolgokat lehet kapni.
De ne ezért irjatok csak.
Őszinte barátnőt kersek aki nem használ ki.

e.mail cimem: goofykati@boomark.hu

Kati

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak napközben valamiért nem megy a net, csak fél nyolc előtt és este 10 után :shock: , fel kéne hívnom őket.
Ovi-uszi: a mi ovinkból járnak rendesen, de az ugye másik kerület. Mondjuk itt is volt kavarás, ugyanis elvileg csak "középsőtől" lehet járni és egyszer csak meghallottam, hogy az egyik kicsi fiú is jár, akinek ott óvónő az anyukája, és ha már ő jár ugye, akkor a többi kicsi milyen alapon nem, de azért nem szóltak ám mindenkinek. Igazáből csak ez bosszantott, mi még amúgy sem akartuk vinni. Egy félig-rokonunk, épp gyerek-úsztatással foglalkozik, hozzá szeretnénk nyáron elvinni, mert egyrészt szereti is őt Róza, meg a fejet a vízbe nála igen problémás :lol: .

Sziszike, nagyon szépek a gyerekek! Hogy elrepült az idő!

Goofyka, szia, mi sajnos a kerületnek pont a túlsó végén lakunk.

Dike
KépKép
KépKép
dike90
 
 


Bella:
Az Istvánmezei út elején is van uszoda, de nem tudok róla semmit.
Bálintkáék régen az Almássy téribe jártak és nagyon szerették,
szerintem ott nem csak babaúszás van.
Nekem nagyon tetszett nyáron a Széchenyi, Lackó nagyon élvezte, csak ott meg nem tanítanak úszni szerintem :(

Kincskereső és Bálintkáék....náluk az önállósággal volt gond, még nem öltözött fel egyedül és hagyták pucin az alvás után, egyébként ritkán jár oviba, mert mindig lebetegszik :( (Könnyű tüdőgyulladást kapni, ha még a kiscsoportosoknak a zokni felhúzásban sem segítenek...nem is értem miért kell levenni az alváshoz a zoknit? a bölcsiben nem veszik le róluk.) De állítólag a Szugló utcaiba egy nagyon aranyos óvónéni kezd...hétfőn beszélek két szakértővel is az ovikról, majd megírom....

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

Goofyka, üdv itt :) Mi sem arrafelé lakunk, és nincs is már hasonló korú picim, viszont Beátának van, és keresett is sétálós barátnőt, csak most biztos a költözés, berendezkedés miatt nincs ideje írni. De reméljük, majd jelentkezik. :)


Dike, a ti ovitokból melyik usziba viszik a gyerekeket, a Kolozsvár utcai tanuszodába?
Almássy téribe nekem is jártak ismerőseim, ott van tanfolyam ovisoknak szülővel együtt. Jókat meséltek, akik oda jártak.

Amiket erről a Kincskeresőről írtok, az kísértetiesen emlékeztet a Hétszínvirág oviban tapasztaltakra, ahonnét kemény 1 hét után kimenekítettem a gyereket. Brrr, kiráz a hideg ma is, ha rágondolok. Nem is ovi volt, hanem egy valóságos kis kaszárnya. Főleg a kiscsoportosok számára brutál, a nagyok előbb-utóbb betörnek, és akkor már biztos jobb. :?

Klára
klara
 
 


Klára:
egyébként azt sem értem, hogy miért van a körzetis ovirendszer, ha az ovik úgy hirdetik magukat, mintha szabad lenne a választás?? Ovinyitogató vagy micsoda, miközben ha bármelyik ovit felhívjuk egyből azt mondják, hogy jelentkezz a körzetisbe, mert odatartozol...

Na, majd ezt is megkérdezem hétfőn....
Egyébként valszeg, hogy Lackó hivatalos kései beszédfejlődése miatt csak a körzetisbe vesznek fel, de oda sem szivesen :lol: aztán feleslegesen filózok rajta ennyit...ha meg nem tetszik, akkor gondolják, hogy vigyem magánoviba. Esetleg lehet még esélyem az integrált ovikban, mert hivatkozhatok arra, hogy eltérő fejlődésű a gyerekem....

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza, és melyik ovi számít integráltnak Zuglóban? Amúgy a miénkben is fogadnak csoportonként 1-2 problémás(abb) gyereket, most is van egy hiperaktív kisfiú, és régebben volt olyan is, aki súlyosabb fogyatékos volt.
Ez az óvodanyitogató meg iskolanyitogató tényleg vicc. Ha a különböző intézmények programja eltérő, akkor lehessen is szabadon választani nekünk valót, ha viszont a körzetesbe kell mennünk, akkor tök fölösleges "programokat" meghirdetni... Nem? :?

Dike, a múltkor pont eltűntél, amikor az Angélás ismerőseidről próbáltam informálódni :D Szóval hogy alsóban vagy fölsőben tanít az illető, mit halottál a suliról pro és kontra stb... Jöhet priviben is :wink: Köszi előre is :)

Pusz, K.
klara
 
 


Klarissza!
Na, most már megértettem, hogy miért aggódsz. Szóval, hogy ez a fejkvótás dolog végig fogja kísérni Lackót az intézményekben és stigmatizálja.
Állítólag van egy montessori óvoda a Stefánián, az nem érdekel? Egy ismerős oda vitte a fiát, mert a bölcsiben autisztikusnak gondolták a gondozók, mert egyedül szeretett játszani és nem nagyon tűrte az irányítást. :evil:
Majd írd meg mit mondott a szakértő.

Klára, Dike, Klarissza, Kyra-
Köszi az uszis infókat. Ezek szerint ovinként változik, de kiscsoportban semmi esély szinte.

Tanuszoda megszűntetése- nem mostanság költöttek rá egy rakat pénzt?


Klára, gondolom már tudod hogy minden ok. Lorcáéknál.

Bella
bella2
 
 


Sziasztok!


Már jan 14 én beköltöztünk és megvagyunk csak még a net nincsen bevezetve és csak vasárnaponként anyumnál tudok netezni, vagy a párom a munkahelyén

Gofykati mi a Szatmár u ban lakunk és Kolos most 8 hónapos jó lenne talizni ha érdekel akkor jelentkezzél megírom neked a teliszámomat az emailodra.

Egyébbként Kolos jól van már 9 kg és már 1 hete felállt a járokába és mászik mint a ....


Voltam a Kassai téri pélébánián egya babatalin de nekem nem jőt be mert előadás volt és a baba meg sírtv és kellemetlenül éreztem magamatv a hangzavar miatt

Remélem hamar lesz már otthon is net és tudok írogatni majd

Beáta

Kép
beataa
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
beataa
 
 


Beáta:
Kolos nagyon cuki! :-)

Bella:
A Montressori ovikban az egyik ovópedagógus angolul beszél a gyerekekhez, ha jól tudom.
Amíg nem hozza be a kortársait, addig nem lehet más nyelvvel "megzavarni" :-(
klarissza
 
 


Bella:
Szombaton volt meglepi nekünk is meg Lackónak is :-) Összesen 3-an voltak bölcsiben, ideális létszám :-)
klarissza
 
 


Sziasztok!

Bella:
Na, sikerült beszélnem az egyik szakértővel :-) Három ovit mondott, ahova a kései beszédfejlődésre való hivatkozással betudunk jutni, már ha valami rossz, akkor csináljunk belőle jót, esetünkben fel lehet oldani a körzetis hülyeséget.
NAPSUGÁR ÓVODA
1144 Budapest, Ond vezér sétány 9-11.
Meseház Óvoda
1143 Budapest, Őrnagy utca 11. és Egressy út 1/f.
HERMINKA ÓVODA
1143 Budapest, Ida u. 6 és Erzsébet királyné u. 17.
Az utóbbi nyerő lenne, mert a két első tőlünk nagyon messze van.

Probáltam a Kincskeresőről infot kérni, de nem ismerte a szakértő az ovit :?

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza!

Na szuper!
A Herminka-az a cukrászda melleti az Erzsébet királynén?

Hát elsőre is oda akartad adni. Sőt, én is. :lol:
Mellesleg legközelebb is van.
És ezek az ovik mitől mások mint a Kincskereső pl.? Na, vajon???

Beáta!
Na, csak hogy előkerültél. Hát, nagyon nagy már a fiad! Jó nagyot nőtt!

Bella

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Bella:
Igen az :-)
Igazából nem tudom mitől jobb az ovi, meg kell nézni személyesen mindkettőt, mármint a körzetist is.
(Már egyszer írtam, hogy mindkettőben állítólag aranyos ovónéni jön, a körzetis esetén a Szugló utcai részébe, nem a Nagy Lajos részébe....) :lol:

A másik szakértőt nem sikerült elérnem, na majd ma :-)

A montessori ovinak is írtam, nem is túl drága. 40.000 ft + gondolom kaja, de nekünk tuti nem jó, mert tényleg angolul beszél hozzájuk az egyik ovónéni.

Luca jár, ugye?
Ha esetleg nem vettetek ollót, akkor Crayola-t ne is vegyetek, mert nem tetszett annyira Éva néninek, különösen a cikk-cakk olló nem. Majd haza is hozom, ha nem hát nem... jó lesz itthon :-)

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza-
Milyen olló? Nem tudok semmit erről. Nekünk van itthon egy papírvágó, tudja használni.
Tegnap nem vittem, mert taknyos, ma délig bevittük végül, mert akar menni, én meg fordítok épp. (meg internetezek)

Különbséghez- arra gondoltam, hogy csak nem az a különbség, hogy az említett ovikban türelmesek az ovónénik?!

Ha gondolod, megkérdezhetem a montessoris anyukát, h. mennyire komoly ez az angol kiscsoportban.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Sziasztok!

Bölcsibe olló? Akkor az egy komplett ovis-csoport lehet. Nekünk egyik gyereknek sem kellett bölcsibe ilyesmi, csak az oviba, ott is csak középsőben. A fiam egyébként kb 5 éves koráig képtelen volt normálisan megfogni egy ollót, pláne vágni vele :DDD Rajzolni sem rajzolt, aztán utána beindult, behozta a lemaradást, és mostanra egész ügyes lett. :)

Bella, mit fordítasz?
Vonalzót nem csinálsz? :)

Klarissza, szóval melyik ovi integrált Zuglóban?
Montessori: hát, nekünk két gyerekre már nagyon annak tűnt, pedig gondolkodtam rajta, hogy átvigyem őket, mert tök jó a Montessori-pedagógia, sztem jobb, mint a Waldorf. :)

Beáta, nagyon megnőtt Kolos! És te is jól nézel ki a képeken. :) Párod meg Torresre hasonlít :wink:

:) Klára
klara
 
 


Mármint drágának tűnt, a Montessori, csak kimaradt :P
klara
 
 


Bella:
Zsuzsi néniek odaadom az ollót, egy sárga borítékba tettem :-)

Klára:
Az a 3 ovi, amelyiket le is írtam :-)
Igaz, a bemutatkozó levelükből nem derül ki, ja de valamelyik írja, hogy működtett külön logopédiai csoportot :?

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza-
mennyibe került?

Klára-
Férjem nagy sportember, jéghoki szövetségnek néhány oldalt németből.

Csináltam vonalzót, képkicsinyítés a következő feladat.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Bella:
Kemény 245 ft :-)

Ja képzeld mondta Éva néni, hogy Lackót felszokta ültetni a wc-re és ott mindig pisil, de sohasem szólna emiatt.
Lassan lehet otthon őket bugyiztatni :-), a probléma csak az, hogy délutánonként mi sohasem vagyunk otthon :?
Már látom az autó tele lesz váltásruhával és egy bilit is hordunk majd magunkkal :lol:

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

Klarissza: ja hogy ez a három, oké :P Mondjuk a Herminka meg a Meseház tipikusan azok az ovik, ahová legnehezebb bekerülni egész zuglóban :? Mármint normál esetben, semmi logopédiai ajánlással.

Bilit mi viccen kívül hordtunk az autóban sokáig. Használni nem nagyon kellett, de így volt megnyugtató. Nem is emlékszem olyanra, hogy házon kívül bepisiltek volna, inkább éjjel fordultak elő balesetek.

Bella, örülök a vonalzódnak! :wink:

Pusz,
Klára
klara
 
 


Klára:
Abban is reménykedhetünk Bellával, hogy a Bácskai bölcsi jó kapcsolatot ápol a Herminka ovival.
De miért, azt nem tudom :? Állítólag átjárnak egymáshoz a gondozó/óvónénik, de ezt sem értem... :)

Klarissza
klarissza
 
 


Klára- Hát még én! :lol: (mármint vonalzónak)

Klarissza-
Köszi a vásárlást, betszem a pénzt a szekrényetekbe. Esernyő?

Igen, ez a nagy baj, hogy munka mellett kicsúszik a gyerek nevelése, figyelése a kezedből. Hogy szoktasd így bármire?
Sajnos, erre nyaranta két-három hét szép kevés.
Na, majd valahogy megoldódik.

Bilit mi mindig elfelejtettük betenni a kocsiba, inkább megálltunk, de akkor meg biztos összeszorította és azért se pisilt útszélén. Nem volt baleset ebből egyszer sem.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Klarissza:
esernyő :-)
Ok, köszi
klarissza
 
 


Sziasztok !

Ma ismét anyámnál vagyunk ezért írok.A beiráson keresztül találkoztam már gofykati val aki a Mexikóinál lakik és keresett valakit akivel tud talizni.
Van egy tündéri kislánya és remélem mát összefogunk tudni sürübben járni csak ezen a héten csomó vendégség volt mnálunk és ide oda mentünk és nemvolt időm koszálni.

Képzeljétek Kolos egyfolytában álldogál és már ügyesen üldőgél is.
foga kintvan már és ha mérges és hisztizik akkor megharapja a nyakamat a kis gonoszka .

Most éppen uitálja a kelbimbós főzeléket és nemakar enni sem.
B.

Kép
beataa
 
 


Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. A Kerékgyártó utca végén lakunk. Van egy 2,5 éves kisfiam. Mivel csak októberben lesz 3 éves, nem valószínű, hogy befér majd az oviba. Mivel mindenképpen szeretném, hogy járjon közösségbe, marad a bölcsi 1 évig. Hozzánk legközelebb az Ilosvay téri bölcsi van, de arról hallottam már rosszat, ill. a vezetőnő finoman szólva nem volt szimpatikus, amikor egyszer bent voltam érdeklődni, még szeptemberben. Ami első látásra szimpatikusnak tűnik, az a Bácskai utca és a Róna park.
Tudtok ezekről valamit? Javasoljátok valamelyiket?

Előre is köszönöm:

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Klarissza!

Montessori ovi a Padlizsán u-ban is van, egyetlen picike csoport. A Montessoris iskolában van. Arról beszéltél? Akkor bocsi, hogy belekotyogtam. 8)

Puszi
Ilon
ilon
 
 


Sziasztok!

Immár XVI. kerületi lakosként írok nektek... :( :D Mondjuk az Örs most sokkal közelebb van, és még át sem jelentkeztünk...

Egy hete költöztünk, azóta kezdjük belakni a házat. Iszonyú fáradt vagyok, egész nap rohangászás, fúrás-faragás meg pakolászás. De mára minden doboz kiürült! :D
Már csak ki kell takarítani, venni néhány lámpát, egy-két képet felfúrni a falra, rendberakni a "kertet", aztán kész! :)

Megyek is aludni...

Puszi mindenkinek!

Kópé
Vendég
 


Szia Kópé!

Gratulálok!!! :lol:

Ilon
ilon
 
 


Kópé:
Hurrrá!!!!
De irigyellek :-)

Lackó négy napig a szabadban volt Zentán, a Nagyinál.
Nagyon élvezte :lol:
Biztos, hogy a gyerekeknek minőségi ugrás lesz, hogy az udvaron bóklászhatnak jó időben. De jóóóóó Nektek...

Bella:
Tényleg, költözés?

Ilon:
Nem, ez a Stefánián van, gondolom a Padlizsán utcai is kábé ennyi lehet.

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

Kópé, éljen-éljen! :)

Bella, ti is költözni szándékoztok? Még a szülés előtt? ...

Nálunk úgy van, hogy reményeink szerint ezt a tanévet még itt töltjük, de a nyarat már Budán... Gellértet felvették a suliba, úgyhogy most már nem szabad közbejönni semminek :wink: Még Janka oviváltása igényel némi szervezést. Ott is tele vannak az ovik, nem csak Zuglóban... :?

Judit, én nem ismerem ezeket a bölcsiket, de az Ilosvayba jár ismerősünk, és nagyjából meg voltak vele elégedve. :)

Beáta, a kelbimbós főzeléket szerintem nálunk senki nem enné meg :P Amúgy jól vagytok? Berendezkedtetek már a lakásban?

Ilon, veletek mi van? Még mindig Waldorf? Párod?

Klarissza, akkor drukk a Herminka ovihoz :)

Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Sikerült az összes "ovi szakértővel" beszélnem :-)
A végeredmény egyszerűen katasztrófa :? , úgyhogy megyek a polgármesterhez meghallgatásra, hátha tud segíteni Lackót benyomni a körzetis oviba .... :)

Kérdőre vonom az úszás ügyében is :wink: És még mit képviseljek? Ötleteket várok...

Klarissza
klarissza
 
 


Na, mégegyszer-

Klarissza- Te is tudod, hogy ez most magyarázásra szorul! :lol:
Kivek beszéltél, mit mondtak, hogyhogy benyomni, milyen polgármester?

Kópé! Gratulálok, nagyon szuper! Várom, hogy beszámolj, hogy érzed magad ott. tényleg nagyon kiváncsi vagyok rá.

Klára- egyelőre nem költözünk. Ez most bonyolult nagyon, vagy elbonyolítjuk, nem tudom.
Jaaj, költözés! Várjátok már? Szép lakást találtatok?

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Bella:
Tettem a szekrényetekbe 3 kisruhát, ha nem tetszik nyugodtan dobd a kukába, otthon találtam őket :)

Ovi-ügy:
Tegnap már annyit telefonálgattam össze-vissza és annyi szakértővel sikerült beszélnem, hogy estére már teljesen összezavarodtam :lol: :lol: Teljesen ellentétes információkat mondtak a megkérdezettek, már arról is lemondtam, hogy a körzetisbe betudunk kerülni... :lol: :lol:

Az egyik szakértő (aki 3-szor látta Lackót életében) azt mondta, hogy kórkép és szám(?) nélküli viselkedészavaros Lackó :lol: :lol:
Nem tudta besorolni egyik kategóriába sem... :? Ennek a szerencsétlen gyereknek még nevén nevezhető baja sincs, enyje.....hátha kitalálnak valami újat és elnevezik Lackóról... :roll: mondjuk Lackómália....

Végül is pontot tettem az ügynek, mert beszéltem a Kincskeresővel, megyek a nyílt napra és ott találkozom a két ovónénivel, akiknek még a nevét is lenyomoztam :lol:


Klarissza
klarissza
 
 


Polgármester:
Ja tényleg megyek hozzá, ha minden összejön...
Lesz egy-két kérdésem hozzá.... :lol:

Klarissza
klarissza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?