Új privát üzeneted érkezett!

Christell,
Hát az tényleg nem lehet...
Vendég
 


sziasztok!

még mindig dolgozom... :evil:

halk gratulák!!!!!!! :wink:
örülök nektek és szurkolok, h minden ok legyen!!!!

én már írtam vmikor, de újra:
nálunk apa nyugodt és jelenleg úgy tartja, h nyárra már biztos babóval leszek a pocimban.
(tegnap elmesélte éjjel, h mikor felhívtam az ex miatt és elmeséltem sírva, h én mennyire félek attól, h nem lesz bébink, akkor ő megnyugtatott, majd letettük a telefont és ő is elsírta magát) - szóval, nagyon érzékenyke ő is, de mindig ő a támaszom és nem engedi meg magának (ez hülye szó, de ez jutott eszembe), h ő is féljen....

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

NIKI!!! HAHÓÓ! Micsoda butaság ez? Alig vártuk, hogy mesélj, hogy taposd előttünk az utat! Én meg különösen örültem Neked, mivel itt vagy közel!

Babszika! Ami az exedet illeti, teljesen egyetértek Kamillával!

Betty!
Boldog szülinapot Petinek!

Sirkici!
Nagyon szépek vagytok!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

 
 

Gyabi!
Hogy lehet ilyet elfelejteni!!! Én még szombaton megvettem,pedig nem akartam Szerencsen, mert olyan "kisváros", a pletykát meg utálom, csak kiderült a szülinap nem Miskolcon lesz, hanem egy szomszéd faluban. Alig tudtam aludni, olyan kíváncsi voltam!
Remélem azért reggel megismétled, és akkor már szebbet fog mutatni!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Köszi szépen a gratulációkat mindenkinek, bár még nem nagyon merem elhinni.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Szia Vanda!!!!
Üdv itt a klubban!!!! :wink:

babszika
 
 


Na, végre megyek haza.....

Otthonról még jövök!.... ez fenyegetés volt ám! :lol:

babszika
 
 


Omnia, Heni!

De örülök! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Aztán vigyázzatok ám magatokra :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyablonka!

Lehet hogy neked pedig még korai volt a teszt! Ha nem jön meg pár nap múlva ismételj! Drukkolok!
Vendég
 


Hát lányok a neatív teszt után, most este elkezdtem barnát pecsételni.Tudtam, hogy hamar örülök!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Húúúha...

hazajöttem és sehol senki??!!!
nem történt senkivel semmi???? :roll:

babszika
 
 


Nem mindenkire vonatkozik amit írtam!
Vannak itt nagyon rendes és kedves emberek, akiket nagyon megszerettem, mert láttam, hogy tényleg érdeklődtek, hiányoltak.
Azoktól elnézést kérek, nem akartam őket megbántani.
Neveket ha nem baj nem írok!!!
Viszont tényleg nagyon roszúl esett, hogy már hiába írtam akármit is rám se hederítettetek.
Lehet, hogy azért, mert hírtelen sok volt az új, és szívessebben ismerkedtetek velük, meg megvan a magatok baja is, de mikor láttam, hogy az újaknak, érkezik mindíg válasz nekem meg nem, hát elkeseredtem.
Én minden nap alig vártam, hogy benézhessek ide, hogy mi történik, de már így nem láttam értelmét.
Én nem megbántásból írtam azt, hogy írígykedtek, csak nemis olyan rég, az volt a téma, hogy milyen rossz nektek, hogy a barátnőtök terhes, vagy már megszült és menni kell babalátogatóba, meg terhes a fodrász, és folyton csak a terhességről beszélt stb....szóval sokan írtatok ilyet, és én ezért gondoltam, hogy akkor nekem is azért nem válaszoltok, mert babát várok.
Én sem szívesem mentem el innen, de nem szeretek fölösleges lenni.
Annak meg aki írta, hogy : én már orülök is, hogy Niki elment a várandósokhoz stb... hát az ilyenek is félreérthetőek.
Még szerencse, hogy nem azt írta, hogy neki már amúgy sincs itt helye.
Nekem ebből ez jött le.
Lehet, hogy most kicsit érzékenyebb vagyok, nagyon sajnálom ha megbántottam olyanokat is akik nem érdemelték meg.
:(
Vendég
 


Niki!
mi még nem nagyon beszéltünk, de én úgy gondolom, h néha tényleg el vagyunk magunkkal, de ne vedd magadra!!!!

nekem is volt párszor, h szólnom kellett, h írtam vmit és tessék válaszolni.... de rájöttem, h valójában csak gyorsan pörögnek az események és néha elsiklunk egymás írásán. de én is biztos vagyok benne, h mindenki örül nektek!!!!! :wink:

babszika
 
 


Ha már idézel azt pontosan tegyed:

Jajjj nekem meg a fodrászom terhes és amikor nála voltam két és fél órát csak erről beszélt... Azért a végére már megszoktam a témát.

Hol írtam hogy irigy vagyok? Ezt nem látom...

És itt ki számít újnak? Mert ez a topic eleve új hiszen még csak 2 hónapos...
Vendég
 


Ja és ki írta azt hogy örül hogy elmentél a várandosokhoz? Szerintem meg az se szép dolog hogy te meg úgy állítottál be minket mint valami irigy nőket akik már kiközösítenek egy terhes nőt! Nem akarok veszekedni de ez tény. Amúgy minden szépet és jót kívánok neked a továbbiakban!
Vendég
 


panda!
veled mi van, hogy vagy???

én dobok egy görbét....

Kép

babszika
 
 


Babszika,
Jól vagyok semmi különös. Szépen alakul a hőd ha most hirtelen felugrik akkor ma volt repedésed remélem szorgoskodtok :lol: :wink:
Vendég
 


igen, apa nem is tiltakozhat....
na nem mintha az a fajta lenne :wink: :lol:

babszika
 
 


Babszika,
Csak nem mondja hogy jajj drágám fáj a fejem :lol: Az csak a nők kiváltsága :lol: hihihi
Vendég
 


Pandácska,
az is csak addig volt a jó kifogás, amíg nem találták ki, hogy fájdalomcsillapító hatása van... :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


hát, szerencsére nem vagyunk fejfájósak :wink:

babszika
 
 


egyébként sokkla inkább zavaró az, h apa 10ig dolgozik, már 1/2 11 mire hazaér... kajál, fürcsi és mire ágyba jutunk, addigra már soxor jó a vízszintes szex nélkül....
de már hívtam apát, h siessen és ne legyen fáradt :lol:

babszika
 
 


Babszika,
Igen nálunk is van olyan hogy későn ér haza és inkább benyomjuk a szunyát... Zuhanyozzatok hideg vízben garantáltan felébredtek :lol:
Vendég
 


Omni! Juppppy!!!!!!! :D Mi lesz most a többi gyerkőccel? Nekem azt mondta a kolléganőm, ha sikerül a babó, akkor egy percet sem dolgozhatom tovább. (bárányhimlő, vírusok...)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


ő meg a hideg víz???????
na ne viccelj!!!!! :lol:

még köszönő viszonyban sincsenek.
ha együtt tusolunk, mindig vita van, h inkább hideg, vagy meleg víz legyen, mert nagoyn eltérő az igényünk. :)

de ne aggódj, majd felébresztem vmivel.... :twisted:

babszika
 
 


Ria! Mikor jöttem haza a dokitól, felhívtam a páromat, hogy siessen, mert kilökődött az érett tüszőm, akkor azt válaszolta, hogy már ő is ki van lökődve :D :D
El tudo te érni, amit akarsz! :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Pandi! Neke sincs ötleted a teázás kapcsán?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon jó fej a párod!!!!!! :lol:

milyen teázásról beszéltek? vagy titok?

babszika
 
 


Gyabi! Holnap, vagy holnapután tesztelj REGGEL újra! Ne keseregj!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szóval Ria!!!! Te nem emlékszel rá, hogy három oldallal ezelőtt azt kérdeztem, hogy hogyan kell inni a cickafark- és a palásfű teát? :evil: :D :D Akkor minek kérdezek? :cry: Szóval lehet egész cikluson keresztül cicka, vagy fele ciklus ez, fele ciklus az? Vagy keverni kell egyszerre a két fajtát? Kell-e szünetet tartani a tea ivással?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!
én erre válaszoltam is neked!!!!!!!

babszika
 
 


Kamilla,
Azt hiszem felváltva kell inni de nem vagyok benne biztos hogy hogyan... megkérdezem neked egy másik topicban!
Vendég
 


Babszika ha tudja akkor nem kérdezem...
Vendég
 


Na?Na? Most ne költözzek el??????? :D :D Átadtam neki, hogy jófejnek neveztétek, erre: Még most is a múlt hetet pihenem!
Megyek csomagolni :cry: .....új pasit kell keresnem :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


:lol: :lol: :lol:

szóval, nekem azt mondták, h lehet keverni!
1-1 púpozott ek. mindkettőből, 1/2 liter vízhez.
és egész cikluson keresztül lehet inni.

én ma kezdtem el.... hááát, elég gány íze van, de túlélhető (én utálom a gyógynövényes ízeket)

babszika
 
 


Kamilla,
Tessék válasszál 1et :lol: HIHIHI
Kép
Vendég
 


A cickafarkfű egész kellemes. Jaaaj! Keverve Riácska????????? :D :D Megkérdezte a néni: ömlesztettet vagy filtereset kér? Erre vettem két doboz filtereset :D :D Nem baj, majd széthintem a konyhában... :D :D
Szóval keverve és nem kell szüneteltetni?!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szerintetek van valami tömve a gatyájukba a jancsi mellé?? :D :D
Mikulás? Mikorra érne ide? :D :D Ball guggoló, ha a nyuszival már tud érkezni! :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


én semmilyen gyógynövényesből nem csípem a filtereset.... én inkább szűrögetem, de jobban bízom benne.

no szünet! :lol:

fog örülni apa, ha szétszaggatod a filtereket! :lol:

babszika
 
 


Szét én!!! :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lányok! Jó éjt nektek! Hosszú napom volt, nem bírom tovább, akármennyire szeretek veletek lenni.
Szép álmokat! Eredményes akciókat! :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


jujj, de tudtam, h a balos ragadja el a tekinteted!!!! :D

babszika
 
 


Honnan??? :D :wink: Neked is ő tetszik, hmm :D :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
én is arra a bácsira szavazok :lol:
Vendég
 


na szép!
akkor be kell osztanunk, h mikor kihez jön... :wink:

pihenj jól Kamilla!!!!

babszika
 
 


Hát csajok!

Nem rossz! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


húúú, csajok!
nem gondoltam, h enniyre egyezünk....

ebből jó nem származik nők között! :lol: :lol:

babszika
 
 


Én megelégszem azzal ami itthon van, és már horpaszt szegénykém, nehéz napja volt!

Ti azért marakodhattok RAJTA! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hogy te milyen rendes vagy, Ditke!!!! :lol: :lol:

de nem ér marakodni...
én egyedül vagyok itthon, úgyhogy hozzám jön és punk-tum! :wink:

babszika
 
 


Babszika!

Akkor küldöm! :wink: :lol:
Vendég
 


csak szólj neki, h siessen, mert lassan apa is jön haza.... :lol: :lol:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?