Új privát üzeneted érkezett!

Davallia!

Ne csináld már...
Én tökre várom hogy jöjjenek a kétgyerekes anyucik mutogatni a szebbnél szebb képeket :P és hogy meséljenek... :P és ha lehet akkor olyat mint Te :lol: :wink: :wink: :oops: :oops: :oops: ..
Ez olyan szuper..

Az hogy személy szerint én nem szólitalak meg gyakran, az azért van, mert ugye ritkán jössz és hát ugye hiába is irnék, nem tudhatom hogy olvasod-e..
De ezek szeint olvasod, csak nem irsz...

Harinál jártam igy, hogy irtam neki, irtam neki, aztán kiderült hogy nem is tud még olvasni sem Lilitől...
Úgyhogy bocsi..
De hidd el, hogy mindenki örül ha jössz, és látod mindenkinek az eszébe vagy...max nem irja le...

Amúgy is mostanában olyan csendesebb lett a topik :roll: :roll: gondolom mert jó idő lett, mindenki csavarog...meg a gyerkőcök is jól megnőttek, igy az anyukáknak is akad már más tennivalója..tanulnak, készülnek vissza a munkába...stb...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ráparancsoltam Lénára, hogy menjen oda a játékaihoz és játszon ezzel meg azzal, mert ha törik ha szakad én most megiszom a kávémat és megirom amit akarok....és az sem érdekel ha üvölteni fog torkaszakadtából... :evil: :evil: :evil:
Odament a játékaihoz, leült és most beszélget egy zenélős telefonnal :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Nekem is vannak csíkjaim, de semmi bajom velük :D :D :D

Prüntyi!
Mit fogsz korrepetálni?
Jobbulást párodnak!

Róki!
De jó, hogy Zsuzsa szereti a fellépőt, nekünk is volt, csak külön kellett rárakni a kocsira és Nolcsi is szerette. Szerintem nagyon praktikus.
Így sokkal könnyebb mozogni velük, mint egy nagy testvérbabakocsival.

Zsuzsa!
Anna is nagyon szép, más mint Julcsi, de ő is nagyon helyes kisbaba!!!

Benianyu!
Hát ezért én is örülök a kis korkülönbségnek, de a nagyobbnak meg más előnyei vannak. Pl. nem kellett otthon lenned egyszerre két gyerekkel. Azt én is nagyon bírnám, ha Nolcsit elvinnénk az oviba, délután meg mennénk érte. Meg persze többet is tud segíteni egy nagyobb. Legalább egyedül öltözik :wink:

Davallia!
Ne csináld már!!!!!
Nekem is sokat eszembe jutottál, hogy mi van veletek, de nem írtam le.
Ettől függetlenül szerintem sok mindenkinek hiányzol itt és igenis hogy beférsz a csapatba!!!!! :D
Légyszíves gyere olyan gyakran, amilyen gyakran a lányok engedik és kérünk képeket Pandáról meg Esztiről!! :wink:

Róki!
Miért lógnátok ki, engem speciel nagyon érdekel, hogy hogy boldogultok a kicsikkel és szerintem a többieket is.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Sziasztok!

Kuha
Pü ment!!!

Pár szóra van most csak időm!

Barbi
Mit csinálnak a fiúk a fürdőben?KIderült? :lol: :lol: :lol:
Édes pofák! :lol:

Megann
Kistesó gondolataim igen hasonlóak a Tieidhez!
Kiszámoltam, nyár vége körül kéne útnak indulnia a tavaszi születéshez. :wink:

Majola
Tényleg tök más tipusúnak tűnik a kettő lányzó! De nagyon szépek!


Remélem ma tudok jönni.

pápá

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok,

a képek mind nagyon jók. :) Olyan jó nézegetni őket :)


Megann! Igazad van, ne hagyd magad :) :)

Nálunk esik és be van borulva, másnál nem?

Roli engem se hagy békén most is az ölembe ül úgy irok.

Davallia, dehogynem vagyunk rád kiváncsiak és én FŐLEG mert engem nagyon érdekelnek a kétgyerekes tapasztalatok :) :)

Pusz mindenkinek!

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Lesóztam a padlizsánom, az lesz rántva, meg krumplipüré.Panna alszik, én meg gyors idehuppantam picit! :)
Jaj de jó ennyi képet nézni, iiiiiiimádom!!!!!!!!
Nyúlné
a tablóra készült képeken szentül meg voltam győződve, hogy tesód az Te. :shock: :D Nyuszid változatlanul hódító, resszkess Fannimami!!!! :D :D Jut eszembe, látván Marci járgányát, hétvégén megyek beszerző körútra(magamnak naci, cipő, táska, mert ha megyek a FŐVÁROSBA, nehogymá falusi cuccban virítsak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) ), na és ha törik-ha szakad, veszek Pannának mocit.Remélem, tud majd vele közlekedni!A csúszós képek is szupik!!!!!
Majola
Annád tiszára AnnaJulcsiapura hasonlít!!!!!!!!!!!!Mindkét lányod nagyon szép, és OKOS!!!! :wink:
Rokica
mondom én, hogy elsőre kiszúrtam Szilvi szemöldökét!!!!!!Gyönyörűűűűű!!! :)
Benianyu, Juci
erdős képek a két csibészről jól sikerültek!Marci hány centi????(Danit tudom, akkora mint Pancsi) :D
Edina
nekem sokszor eszembe jutsz ám!!!! :wink: :wink: Igenis képeket a két csajsziról!!!!!
Megann
nagyon tetszik az a szólásod, hogy eret vágok!!!!!!! :lol: :lol: :lol: (lejegyeztem!!!)



TORNÁSZOK!!(Juci, Nyúlné, Anikó!!!)
Mióta Apa felhívta a fogyásomra a figyelmet( 3 hete) :? :? azóta heti 3-4x egy órát tornázok.Kérdésem:mikor fogom legalább a nacikon észrevenni, hogy hmm, mintha könyebben jönne fel??????????????? :oops:





Ja, és?
Csibb
Ha ma tartjátok, Fanninak boldog névnapot kívánunk Pannával!!!!(nagyon édes, az első keménytalpú cipőjében is!!!!!!!!)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kuha
Anyudnak jobbulást!!!!!!
Sajnálom, ami édesapáddal történt, annyira hülye világban élünk, hogy elképesztő!
Szegény párom is (pedig Ő nem egy érzelgős tipus) nagyon meg van zakkanva miattam, és azt mondja lehet jövőre fel fogják a területünkön lévő vasútvonalak 70%-át számolni, és elég érdekes lesz bejárnia Szegedre. :( Puszi.


Megyek rántani a tökeim.

csók.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka
Igen, ma tartjuk, és köszönjük a köszöntést!!! :D

És a többi Fanni-Nyuszi dicséretet is!

(Az uncsitesónk is Panna, mikor van a névnapja???? :oops: )

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ha megengeditek, feltennék egy kérdést:

Fanni tegnap lekoccolta a fogát, elcsúszott a kádban, és le is tört belőle egy kis darab...
az alsó, ahogy összeért a felsővel, mint egy ék működött, és ferdén törött le az a darab... :cry:
Szerintetek kell valamit csinálni vele, vigyem el fogorvoshoz???
nem fog tönkremenni ettől hamar???
vagy kiröhögnek, hogy mit aggódom, hiszen tejfog??? :roll:

Kuha
Sajnálom, ami apukáddal történt, ha hallok ilyen állásról, természetesen szólni fogok!!!

Képek szuperek az erdőjárókról!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Totka!

Köszönöm szépen! Anyum jól van, bár tegnap fél 11-től műtötték, másfél órán keresztül, 1 órakor már hívott telcsin. Akkor egy kicsit kába volt még, de mire 2 órára beértem hozzá, már teljesen rendben volt. Arra számítottam, hogy majd nem is fogok tudni beszélni vele, mert inkább aludni fog, meg kába lesz, de NEM!!! Semmi különöset nem lehetett látni rajta, mégcsak nem is úgy nézett ki, mint aki most kelt fel. Tök normális volt minden. Mondta is, hogy kicsit csodálkozik, mert műtötték már egy párszor, tudja, hogy most milyennek kéne lennie, ehhez képest semmi különöset nem érez, nem álmos, stb.

Szóval, egy kicsit leesett a kő a szívemről, hogy vele minden rendben. Mostmár elég apu miatt aggódni. Ma már azért sokkal jobb a hangulata, már a helyzethez képest.
Sajnos nagyon megviselt engem az, amilyen állapotban tegnap találtam. Talán az esküvőmön láttam először sírni.
És most bizony tegnap a telefonban elsírta magát nekem.
Persze, biztos az is közrejátszott, hogy anyu a kórházban van, ő meg otthon a gondjaival.
Anyunak még nem merjük elmondani, hogy mi a helyzet apu munkahelyén, nehogy felmenjen a vérnyomása, aztán a végén nem engedik haza.
Majd ha hazajött, szépen elmondjuk neki.


Juci!

Írtam privit, mégegyszer nagyon köszönöm!!!

Kép
kuha
 
 


Csibb!

Köszi neked is, aranyos vagy!

Szegény Fanni, én is mindig ettől rettegek! Szerintem mindenképp vidd el fogorvoshoz, tuti, hogy nem fognak kinevetni. Rémlik, hogy unokatesóm kislánya is így járt, és ott kezelgették neki valamivel.
Én elvinném mindenképpen a helyedben!

Kép
kuha
 
 


Csak egy gyors bekukk...

Csibb!
Nekem úgy rémlik, hogy megigazítják, hogy ne legyen annyira éles, úgyhogy mindenképp vidd el! A letört darab megvan?

Kuha!
Sajnálom, ami Veletek történik :(
Jönnek majd jobb napok is!

ayse
 
 


Ayse, Kuha
Nincs meg, és annyira nem is nagy darab...
idáig azt gondoltam, hogy csak az aljából tört le egy nagyon minimális rész, ezért nem is foglalkoztam különösebben ezzel, mert ennyi az enyémről is esett már le, és semmi baja a fogamnak, de ma észrevettem, hogy az alsó foga mögött az ínye sebes, és akkor összeraktam, hogy a két foga összekoccanhatott, és benyúltam a felső foga mögé, és éreztem, hogy belül is érdes... :cry:
de szerintem az vagy lenyelte, vagy a vízbe eshetett, de meg sem láttuk volna olyan kicsi lehetett...
De akkor, ha azt mondjátok hívom is anyut, mert a barátnője pont a gyerekfogászaton asszisztens, és megkérdezem, hogy mi a teendő!
Köszi a gyors reagálást!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kuha!

Örülök hogy a hirtelen sokk már alábbhagyott..
Nagyon bizom benne hogy anyukád jól fogja fogadni a hireket, már ha lehet ilyet irni..
Remélem találtok hamar munkát....

Juci6!

Én igazából már februári babával is kiegyeznék...hiszen ugye egy ujszülöttel ugysem nagyon lehet ugrálni...úgyhogy hetekig gyakorlatilag tökmindegy milyen idő van...
Viszont egy 3 hónapossal májusban már tök jó lehet.. :P :wink: :wink:
Na de csak filozofálgatunk itt...aztán meg lehet hogy az égiek másképp döntenek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Totka!

Én úgy gondolom hogy szerintem lassan 3 hét után kellene már valamit érezni...
Mérleg szerint mennyi ment le????
Illetve a tornán kivül csinálsz diétát????
Mert azt ugye tudni kell, hogy nem elsősorban a tornán(30%) múlik a dolog hanem az étkezésen(70%)..
Az én esetemben a 3. héten már általában megvan a 2 kiló minusz...de mondom, ez kőkemény diéta...

Egyébként padlizsánt hogy rántod???
Csak felkarikázod héjjastól????

Érvágás :lol: :lol: :lol: hmmmm a kiváltó okok általában már nem olyan viccesek, mint ez a szólásom :? :? :? :?

Mi:
Megjártuk a piacot :D Ügyesek voltunk...Léna nagyjából végigaludta, a végére kelt fel, de szépen nyugiban volt.. :D
Úgyhogy lesz mit ennünk :wink:
ÉS MÁR VAN FINCSI RETEK ÉS HAGYMA :wink: :wink: RESZKESSEN AKI VELEM AKAR TALÁLKOZNI :wink: :wink:
IMÁDOM A HAGYMÁT ÉS POFÁTLANUL EGY CSOMAGOT MEG IS ESZEM HA LEÜLÖK KAJÁNI 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Léna meg ebéd után óta a macijait nyomorgatja...ki be pakolja a babakocsiból és tologatja őket..ha felborulnak..megsimogatja a macikat :P :P :P :P :P :P :P :P
Hát nem édes....
És a végén még tényleg bejön, hogy változnak a gyerekek 18 hósan :shock: :shock: :shock: pedig bevallom nem nagyon hiszem el az ilyesmit...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mi is megvagyunk, csak az utóbbi napokban nagyon el voltunk havazva. Bár úgysem hiányoztunk senkinek. :D
Mindkét fiú alszik, ilyen már hetek óta nem volt.

Totka! :D

Örülök, hogy a CT negatív lett. Reméljük, a többi vizsgálat is az lesz. Rántott padlizsán, nyamm! Én padlizsános tésztát tervezek majd főzni a napokban.

Davallia!:D

Jó, hogy írtál, simán beférsz a csapatba, van itt sok kétgyerekes.

Megann! :D

Ez tényleg jó diéta, teljeskiőrlésű gabonákat is ehetsz, az is egészséges, ahogy Róki írta.

Ayse! :D

Szép kilátások az oviban. :( Biztos nálunk is így lesz. Jó, hogy Lili tudja, ki a főnök. Nálunk sajna nem így van. :D :oops: Mikor elmeséltem neki, ő azt mondta, hogy ő szeretne lenni a főnök.

Bubus felébredt.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Barbi, főiskolai matekot...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megint kutyafuttában!

Kuha
Pü-t mindjárt írom.

Majola
Boldog 1,5 évet a gyerekeinknek! :lol:

Thomasanne
Boldog névnapot Tominak!

És tegnapra még boldog nőnapot kíván Marci az összes kicsi és nagy csajszinak! :wink:

Csibb
Fogdokira szavazok!

Prüntyi
Aztaaaa
Én sosem voltam egy reál ember...De ügyi vagy. Főiskolai matek.

Megann
Február nekem még korai. Én 6 naposan már kivittem Marcit a telekre. Tök szép idő volt.
Április-Május eleje :lol: Aztán persze igazad van. Ember tervez...
De reméljük.
A Schöpfi-t bezárják :cry: :cry: :cry:
Fene... Hol fogok én szülni?

Totka
Örülök nagyon a jó hírnek!
És Megannt megerősíteném, sajna a táplálkozásnak hatalmas szerepe van! De szerintem 2 hónap alatt tuti már szép változások lesznek. Amúgy próbálj arra koncentrálni, hogy milyen jótékony hatásai vannak és nem kifejezetten a súlyoddal és méreteiddel törődni. Tudom nehéz, de célszerű.

Mentem
Remélem késöbb

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok,

Juci, én sem vagyok profi, de vannak témák amiben ha tudok segítek...de alapvetően imádtam a matekot :lol:


Kuha, most olvasom mi történt...sajnálom nagyon... felőletek mi hír? Nem tudni még konkrétat?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Igaza van Megann-nak, nagyon nagy a pangás :( :(

Juci!
Kipakolták a szekrényből a kutyasampont, hátmosó kefét, potpurit :lol: :lol:

Hajni!
Örülök, hogy a profibb tornások, fogyósok is azt mondták, amit én gondolok.
CSAK tornával szerintem se lehet lefogyni :(
Azzal szálkásítani tudod magad, formálni az alakodat, de fogyni csak akkor fogsz, ha az étkezésen is drasztikusan változtatsz. :?
A rántott padlizsánt én is nagyon szeretem :P :P

Megann!
Hú, én is tegnap ettem meg egy egész csomag újhagymát és retket vacsira, vajas pirítóssal...... :P :oops:
Nolcsi is áprilisi, szerintem is tök ideális volt, nyáron már mentünk a tengerhez vele. Meg lehet sokat a kertben lenni, jókat aludt a levegőn.

Csibb!
Fanninak nagyon sok boldog névnapot!!!!! :D :D :D
Én is elvinném fogorvoshoz, az a tuti, ha látja, max. azt mondja, nem kell vele semmit csinálni.

Prüntyi!
Hú, de régen tanultam már :oops:
Én is szigorlatoztam annó matekból, de már nagyon sokat felejtettem :oops: :oops:
Te hol is végeztél? És mikor?

Ma Gabi anyukájánál voltak a fiúk, én meg vásárolgattam egy kicsit. Gabi a cégben kapott H&M utalványt, sikerült megállnom, hogy csak a felét költsem el.......
Gabi húgai tegnap jöttek meg Fokvárosból, képeket még nem láttam, de az élménybeszámóló pazar volt.
Jaj, de elmennék egyszer én is egy ilyen luxusnyaralásra.
Voltak helikopterrel a Jó reménység-foknál, bortúrán, szafarin, egyik este a szállodában kibéreltek egy termet, jött profi sminkes, fodrász, mindenkinek megcsinálta a haját, sminkjét, utána nagyestélyi ruhába öltözötten elszálították őket 30-as évek beli oldtimer autókon egy kastélyba estélyre........
Na többet nem is írok :oops: :oops:
Fiúk kaptak édes szafaris pólókat.

Holnap Gabi dolgozik, mi meg megyünk a dédihez ebédre. Csinál fini paprikás krumplit, mer mákos gubát. :P
Ott megpróbálom lerakni a fiúkat aludni, csak délután jövünk haza.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok! :)

Tényleg kicsit pangunk. :( Én ma is el voltam havazva. Meg mostanában valahogy sokkal kevesebb időm. :oops: :oops:

Délelőtt Juciékkal voltunk az Auchan játszóházban, kicsit játszani.
Aztán jött az Anyu, mi meg elmentünk a Péterrel ügyeket intézni.

Visszaolvastam, de b@sszus, olyan szita az agyam.

Tominak utólag BOLDOG NÉVNAPOT, Julcsinak és Marcinak pedig BOLDOG MÁSFÉL ÉVES évfordulót kívánok! :)

Kuha,
De jó, hogy Anyukád ilyen szépen viselte a műtét utáni ébredést. Remélhetőleg, hamar jól is lesz :!: Drukk Apukádnak még egyszer :!:

Ayse,
A múltkor elfelejtettem reagálni, de Lili főnökös beszólása nagyon ütős volt! :)

Barbi,
Nálunk is paprikás krumpli lesz holnap, előtte meg húsleves. :)
Abban igazad van, hogy a mérleg másik oldala, hogy Beni már ovis és többet tudunk kettesben lenni Danival és persze, hogy teljesen önálló.

Megann,
Látod, Léna napról napra jobban lejátszik! Lehet, hogy tényleg számít majd a másfél éves forduló! :)

Davallia,
Én is nagyon szívesen olvasok rólatok. :) Jó volt hallani, hogy ilyen ügyesen kialakítottátok már a napirendet és hogy milyen jól boldogulsz kétgyerekes anyukaként! :)

Csibb,
Fanninak boldog névnapot! :)
Én is a fogorvosra szavazok. Beszéltél közben az ismerős asszisztenssel?
Én is annyira félek a fogbalesettől, sajnos Benivel már átéltük és elég csúnya is lett a foga, de legalább megmaradt és most lassan ki is fog esni neki. Az óvodástársai közül már többnek kiesett 1-2 foga.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Barbi,
Micsoda jó utazás lehetett, amin Gabi testvérei részt vettek! :) Én is bírnám! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Barbi!

Vazzzeeeeeee ilyen nyaralást én is szeretnék..... :wink: :wink:
Fiúk pakolása...úgy birom, belegondolok ahogy Nolcsi magyaráz Leonnak, hogy figyi kis (p)öcsi...azt a lötyit ott igen igen...azt vedd ki...én addig ezt a kefét..aztán azt a sok kis apró illatosat...na az nagyon fog tetszeni neked...majd jól szórd szét...és amikor anya kérdezi ki volt..nézz ártatlan szemkkel.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: de nehogy rám mutogass mert különben kupánnyomlak :lol: :lol: :lol: :lol:

Légy erőss, ma mi is voltunk HésM ben és én is nagyon visszafogott voltam 8) 8)
Viszont ennek jutalmául Léna még a CésA ból is kapott egy frankó almazöld esődzseki félét..
Olyan cuki lesz majd az új szerkójában...már alig várom hogy lássam a kis szoknyácskájában.. :oops: :oops: :oops:
(Úgy szeretnék mégegy kislányt :oops: :oops: :oops: :oops: )...
Ja és holnap esetleg én is átugrom dédidhez... :lol: :lol: mákos gubbancsot falni :lol: :lol: :oops: :oops:
Istenem...fél karomat pár szem gubáért... :oops: :twisted: :twisted:

Holnap meg megyek viráglesre, ha eljutok...mert a rádió is bemondta hogy a közterekre kiültetik az árvácskákat..
Na nehogymáááááááá nekem meg egy se legyen..... :twisted: :twisted: :twisted:

Jaaa kiirtottam néhány szál hagymát én is.. :wink: :wink:

Juci!

Látom mi már egyszerre leszünk pocakosak, ha ott fönt is úgy akarják..
Tényleg akkor a te dokiddal mi lesz???

Egyébként én is felhivtam a nőgyogyimat, hogy rákszűrés lenne időszerű....asszongya az asszisztens...ápr 27.
oké, köszi....
Lehet hogy elmegyek az sztkba ott nem mondhatják hogy másfél hónap múlva legyen szives jönni.. :evil: :evil:
Azért ez még magánrendelésen is nagyon durva..nem???
Vagy már megint csak én vagyok eltévedve???
Egy rákszűrésen nagyon nem lehet mit elrontani....,vagy tévedek???

Prüntyi!

Te jó ég.. :shock: :shock: hogy lehet a matekot szeretni.. :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Még mindig Barbi!

Vajas piritos :twisted: :twisted: :twisted: fogadjunk direkt szadizol... :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Halálra röhögtem magam Nolcsi és Leon párbeszédén! :)
Egyébként Beni hasonlókat súg ám Daninak! :) A kádban pl. "Dani, fröcsköld le anyát!" :) És a kis (p)öcsi kezdi is érteni, hogy mi a dörgés! :)
És legyen neked is árvácskád a kertben! :)
Valamelyik nap volt téma, hogy ki milyen nemű babát várt, meg most is írod, hogy még egy kiscsajszit szeretnél, én meg annyira fiút vártam másodikra is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann!
Hát igen, lassan hajlamos Nolcsi ilyeneket susogni.....
Pl. a kádban ő is előszeretettel fröcsköl, Leon persze rögtön utánozza, de még nem sugdos, mint Beni :wink:

Hú, a c&a-be már be se mentem........
Viszont voltam turizni és pont ugyanolyan dzsekit és farmert találtam Nolcsinak, mint ami Leonnak van 8) 8)
Meg magamnak két felsőt és egy csizmafarit...... :P

Benianyu!
Na Beni se semmi, milyen dolgokra buzdítja Danit :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, a Műegyetem végeztem...én is rég szigorlatoztam...de elővettem a cuccaimat és elég sok dolog "rémlik" már... :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jó napot!

Félig kész a székelykápim :)
Abszolut diégtás kaja :)

Benianyu!

:) Beni :) Nagy betyár az tuti :)
Mondjuk ha jobban belegondolok Beniből hamarabb kinézem a csibészséget mint a bájolgós Nolcsiból :oops: :lol: :lol:

Ha kész a kaja, árvácskabeszerző körútra indulunk(mert látom már megint Lénával kell...hiába itthon van férj is :? :? :? )

Du egy csomó dolgom lesz...kertrendezés...muskátlirendezés..tök jó..ezeket szeretem :) :) :)

Barbi!
El sem tudom képzelni hová rakod majd az új szerzeményeidet :lol: :lol:
Te selejtezni is szoktál, vagy csak vásárolsz?? :lol: :lol: :lol:

KÉRDÉS:
Szerintetek Leandert ki lehet már tenni?????
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Itt tök szar, esős idő van...
Viszont már készen van a krumplipürém, és a pipi comb is nemsokára megsül.
Megyünk ebéd után anyumhoz a kórházba, viszünk neki hamit, és tegnap este, mikor elcsendesedtek a fiúk, nekiálltam madártejet csinálni, hogy jól lehűljön mára, azt is viszek neki. Bár ahogy ismerem, biztos majd mondja, hogy minek csináltam, meg nem kellett volna, stb.
Sebaj. A jó hír, hogy bár csütörtökön műtötték, de apu ma telefonált, hogy holnap délelőtt hazaengedi a doki anyut, majd csak jövő héten kell visszamennie varratszedésre. Tök jó lesz!!!!

Megann!

Nyam-nyam... Töltött káposzta!! Ez igen, tök jól hangzik. Ha esetleg kinyitnám az ablakot...??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy régen nem írtam már, de azért nagyjából olvastalak Titeket folyamatosan.
De nem jegyzeteltem, úgyhogy most nem is tudok reagálni.
Ne haragudjatok!

Totka!

Veled mizújs? Van valami fejlemény veled kapcsolatban?

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Nem töltött hanem székelykápi :lol:
De téged ismerve szerintem akkor is küldhetem az adagodat :oops: :wink:
Oldalassal és füstölt kolbival van....soha vissza nem térő lehetőség, jól gondold meg :lol: :lol:

Anyukád:Ez nagyon jó hir.... :)
Ilyenek ezek az anyák..dévánkoznak hogy minek hoztad minek hoztad de azért magukban egy kicsit "de jól tetted, de jól tetted" :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja és vigasztaljon..nálun is pocsék idő van... :evil: :evil:
Hogy lesz igy kertrendezés :roll: :roll: :roll: virágültetés :roll: :roll:

Ja és férj kivitte Lénát sapka nélkül az udvarra :evil: :evil: :evil: , mondván ne legyen nyámnyila :evil: :evil: nem komplett na...mondom én már régóta :lol: :lol: :lol:


M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!!!!

Igen-igen, jól ismersz!!! Jóhet a töltött kápi is!! Nekem aztán egyre megy!!! Csak azért írtam székelyt, mert lefutott a szemem előtt, hogy de régen is csináltam már!!! És én úgy szoktam, hogy olyan töltött-székely káposzta vegyítve. Szóval érted!!!

És jóóóóóóóóó sok tejföllel szeretem ám!!!!

Férj: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!
Most csak gyors bekukk:
Szia Cleo!!!!
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!!!!!!!


Egész délelőtt csaviztam EGYEDÜL a városban!!!!!Vettem cipőt, nacikat, kendőt, táskát MAGAMNAK!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Pancsi meg kapott MOCIT!!!!! :D Azt hiszitek hajtja a lábával!!!!Leszáll róla, és úgy tolja!!!!
Egy halom pénz otthagytam....... :? :? :?
Csóközön mindenkinek.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ildi!
Nagyon boldog névnapot!


Kép

(ha a férjem lány lett volna, Ildi lett volna :) )

ayse
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk ám mi is, csak egy kicsit összejött most minden! Sad Nagypapám kórházban, már megint :( Petinek szerdán hátrahúzták a fütyijét, ma vittük kontrollra! Egész jól viseli szegényke a körülményekhez képest :( Eleinte nagyon sírt, mikor pisilnie kellett, de már jobb a helyzet! :) Talán rendben leszünk hamarosan! Ja, és ez a rohadt lift is rossz már szinte mindig! :(

Bocs, de most csak ennyi! Sad Majd jövök, ha tudok, csak megyünk még látogatni is komlóra holnap, ha minden úgy alakul..... :(

Legyen szép napotok!:)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Névnaposoknak, szülinaposoknak nagyon sok boldogságot kívánok!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ma voltunk még bölcsiben is! Ma végre körül is tudtam nézni a bölcsiben, mindent megmutattak. Jó elbészelgettem a gondozónővel, egyelőre jó benyomást tettek rám. Talán mégis túléli majd Peti, ha bölcsis lesz
:wink: :lol: vagy inkább :( (tudjátok én nem nagyon akarnám vinni, de úgy néz ki muszáj :cry: )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Totka/ Ayse!
Köszönöm szépen a köszöntést! Nagyon kedvesek vagytok, pedig meg sem érdemlem, annyira nem irok mostanában. :D :oops:
Kb. csak olvasni van időm, irni már nincs. Egész nap rohanok... Az egyetem mellett most csinálom a tanitási gyakorlatot is. Eddig csak hospitáltam, de a jövő héttől már én is tanitok a Radnótiban. Nagyon be vagyok sz@rva, de izgi is egyben. :lol: :roll:

Totka!
Olvastam mik történtek veled, szoritok, hogy ne legyen semmi komoly a dologból. Jó, kis délelőttöd lehetett. :D

Ayse!
Nagyon örülök, hogy már nincsenek álmatlan éjszakáid. :lol: Legalább is a babanet miatt. :wink: Ha egyszer kész lesz a ház :roll: , majd csak győzd tankolni az autódat, olyan sok tali lesz nálam. Mondjuk nem is lesz tőled olyan messze. :D

Davallia!
Én is nagyon szivesen olvasok rólatok! Még képeket is szeretnék látni. :D

Általában nagyon szeretem a kicsi babás & nagy tesós képeket. Olyan meghatóak, lassan mi is szeretnénk beállni a sorba. :wink:

Maja tegnap előtt kapta a 18 hós szurit, szerencsére ennek sem volt utóhatása. Viszon ami érdekes, hogy a drnő azt mondta, hogy már csak 6 évesen kap legközelebb szurit. :? Nekem úgy rémlik volt 3 évesen is. Ti hogy tudjátok?
Maja sem lesz szumó birkózó, 9,2 kg (hallod Megann :?: ), de jól néz ki. Már ő is elkezdett szavakat mondogatni. (baba, cica, cici, autó, ajtó, körte, alma, vauvau...) És 10 fogú.
Most az apjával sétálnak, igy egy kicsit ráérek, persze most sem a gép előtt kéne ülnöm...
Jövök, ha tudok,
Pussz,

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Ayse!
Azért gondolom csiped, hogy mégsem Ildi lett. :wink: :lol:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Cleo!
Szuper :D:D:D, majd gatyamadzagot is veszek, hogy el is merjek vezetni odáig! :oops:

Naná, hogy örülök hogy nem Ildi, annak meg mégjobban, hogy nem lett pap (katolikus), ahogy anyósom titkos vágyai szóltak! :shock: :lol:

ayse
 
 


Helóóó Cleo!!!!! :D :wink:

Megann
rémlik, hogy kérdezted, miként rántom a padlizsánt!Meghámozom a szép lila héjjától, utánna fel kéne karikáznom, de mivel nagyon nem szeretek panírozni, így gyorsítom a folyamatot azzal, hogy kb.nyolc csíkba vágom, és úgy rántom.
Kuha
örülök, hogy édesanyád jobban van!!! :D :D :D
Barbi
mindjárt visszaolvasom, mi volt a két srácod közti beszélgetés!!!! :wink:


Szóval a myastheniára gyanús történetem, ill.kálváriám(And irtó kedves, lelkis velem, utánnatelcsizik dolgoknak, hív telefonon, szóval nem győzök hálálkodni.hiába vannak még imádnivaló doktorok.-jól van And, nem dícsérlek tovább!!!! -:D )Márti is nagyon kedves ám, Ő is lelkis !!!!! :D :D )
Szóval dec közepén ünnepek tájékán smink közbe veszem észre, hűha a jobb szemem kisebb mint a bal.Eleinte nem zavart.Jan elején "elmék" a szemészhez, hogy ez a bajom.Mondja Ő így születtem, nem vészes.A lóf.....t!!!!!!Visszamegyek febr.-ban, hogy mintha rosszabbul látnék ezzel a kicsi szememmel.Mondja Ő hmm, meg kéne plasztikázni a szemhéjjam, de ezt a TB nem támogatja-300e.pénz.
Csak nem hagyott nyugoni, sokan mondták, hogy nézek ki, mire hétfőn elmentem egy másik szemészhez-magánúton-Innentől már tudjátok Ti is.Egyébként azon kívül, hogy lényegesen kisebb a jobb szemrésem a balnál, 3mm-rel, és rosszabbul is látok, nincs más tünet.Nem vagyok fáradékony, nincsennek napszaki ingadozások, úgyhogy már én is kezdek bizakodni.
Hát ennyi.De azt, hogy hétfő, és kedd este hogy éreztem magam, nem kívánom senkinek.Arra gondoltam, 40évesen megáll a szívem, kerekesszékbe kerülök, és mi lesz Pannival........ :cry: :cry: :cry: :cry:



Jaj Csibb:
kérdezted mikor van Panna nap:júli 26-án, Anna napkor!!!! :D :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kép citromevés Panna módra
Kép mocizok
Kép még mindíg
Kép csajos a mocim ugye??

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Ildi, boldog névnapot!


Képzeljétek, voltunk Rolinak a golyója miatt ma a dokinál és megnézte.
Nincs tényleg a zacsiban, hanem kicsit feljebb van, de azt mondta, hogy majd egy év múlva menjünk kontrollra és valószínüleg kamaszkorára le fog jönni teljesen, de az artériák ennyire engedték lehozni... Azért mondjuk amikor hazaengedtek minket akkor mondhatta volna a doki, hogy figyi ennyire tudtuk összvissz lehozni.. :twisted: De neeem.
Na mindegy. A lényeg, hogy nincs fent a gyomránál már így nem fog megfőni...

Jó szar idő volt ma is :(
ééés én is vettem Rolinak egy széldzsekit a Dechlatonban 4500-ért. Előtte megnéztem szért a Brendon kínálatát ami 15-18 ezer között volt... Illetve vettem a Pluszban egy esőkabátot (kb 600 Ft) ami zöld de RÓZSASZÍN gombjai vannak és rá van írva hogy unisex....
Ha esetleg valamelyik lánynak szüksége lenne egy esőkabátra szóljon.

Pusz mindenkinek! Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Totka, szupik a Pannás képek

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mindjárt vége a fürdésnek...

Cleo
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Hajni
Édes képek! Panna nagyon büszkén ül a mociján. :D

Ayse
Anyósom szintén katolikus papnak szánta Szikorát!
Azt hiszem a hormonoknak köszönhetem, hogy mégsem lett az!!
Persze Szikora hormonjainak! :wink:

Csikken
Akkor ez most jó hír, igaz?

Viki
Nagypapád remélem jobban lesz holnapra!

Még jövök!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Cleo!

A 3 éves oltás a régiben volt(abban viszont nem volt 18 hós), most az helyett van a 18 hónapos. Kötelező tényleg csak 6 évesen lesz megint a jelenlegi "helyzet" szerint. :D Jó, hogy nem volt mellékhatása Majánál! :)

Hajni!

Nagyon sajnálom, ami Veled történik, és remélem mihamarabb rendbejön majd minden!
Panna nagyon cuki a képeken, és tényleg nagyon csajos a moci :wink: Amúgy az elején Peti is csak tologatta, de egyszer látta a szomszéd fiútól, hogy hogyan kell, és másnap reggel már ráült, és azóta gyakorol! Na jó, még nem mehetne versenyezni, de napról napra ügyesebb vele! :)

Thomasanne!

Köszönöm, remélem tényleg jobban lesz, mostmár titi, hogy megyek látogatni, én egyedül, Peti itthon marad apával! :)

Csikken!

Hurrá! Jó, hogy azért megvan az a golyócska! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Csikken!

Akkor ez most jó hirek, nem??
Ennek most örülni kell, ugye??? :) :)

Viki!

Szegény Peti!Ez olyan gáz hogy ennyi baj van a fütykösökkel :(
Bölcsi: Hmmm, Peti amúgy milyen kisfiú???Anyás nagyon??Vagy olyan vagányabb fajta???Én utóbbit nézném ki belőle :wink:
Szerintem ne izgulj egyelőre a bölcsi miatt, ok???
Papának jobbulást...

OFF topik:
Pont ma szomorkodtam, férjem legjobb barátjának ma meghalt az anyukája, menthetetlen végstádiumos rákos volt. :cry: :cry:
Van a barátnak egy 4 éves fia..és pont azon gondolkoztam hogy szegényke...egy nagymamája sincs, és nagypapából is csak egy db..
És szegény barátunkat is nagyon nagyon sajnálom..már csak a testvére van neki is...
Pont mondtam férjnek is..hogy látod látod ezért kell testvér a gyerekeknek..mertha az ősök kihalnak, ki marad az embernek???
:( :( :( :( :( :(
Mert ugye a gyereked ugye igen optimális esetben...de azt hiszem ha nekem meghalna anyukám is, és nem lenne az egy szem tesóm, én is borzasztóan egyedül érezném magam a világban..értitek ugye...olyan gyökértelennek érezném magam... :( :( :( :(

Cleo!

Hát igen, úgy nézki ránkvertetek néhány dekát minuszban :? :?
Én is úgy vagyok vele, hogy hát ha ők ilyenek, akkor ilyenek..nincs mit tenni..
Férjem kivánságát 3 asszonyféle leste 5 éves koráig otthon(anyuka-nagymama-dédmama)..ha férj este 10 kor kibökte hogy palacsintát enne, nagymama ment és sütötte..mégis olyan volt minta akibe hálni jár a lélek..
Genetika..
Örülök azért hogy felőletek is hallani :) :)

Ja és persze Isten éltessen :P :P

Thomasanne!
Gyere, mert magatokról sokat nem irtál..

Totka!

Pannás képek cukimukik...és a farmer Pannán meg vagány nagyon :)

Nyúlné!
Nagy a hallgatás.... :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a köszöntéseket! :D

Viki!
Köszi, ez tök jó, hogy most ilyen sokáig nem kell szurkálni őket. :D
A bölcsi miatt ne aggódj egy ilyen belevaló, eleven kisfiú nagyon jól fogja magát érezni a gyerektársaságban. A barátnőm is két évesen adta be a hasonló kaliberű kisfiát a bölcsibe és a kiskrapek imádja. Peti mikortól menne?
Remélem a Nagypapi hamar hazamehet a kórházból.

Csikken!
Roligolyó :roll: . De legalább nem kell újra műteni.
Én a Zarában vettem Majának leárazva (3e pénz) egy gyönyörű, persze rózsaszin tavaszi kabátot. És ma névnapom alkalmából kis kimenőt is kaptam, igy megrohamoztam a turit és ott is taroltam. :lol:

Barbi!
A turiról jut eszembe, hogy megint találkoznunk kell! :lol:

Totka!
Nagyon cukik a motoros Pannás képek, de a kedvencem a citromevős, annyira édes fejet vág rajta. :lol:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Maja mostanában nagyon segitőkész: :twisted: :lol:

Takarit: Kép

Kép

Kép

Kép


Kutyát etet:
Kép
Kevergetek-kavargatok....

Kép
Hú, baj van, jön a kutya! Csináljunk úgy, mintha itt sem lennék!

Kép
Türürürürü....

Kép
Van egy olyan érzésem, hogy lebuktam!

Kép
Szép kutya, okos kutya nyugi mindjárt jön a vacsi.


Kép
Hát süket vagy te eb, mondom hogy mindjárt kész!

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Újra itt!

Apa, a változatosság kedvéért megint tanul! :?
Hétfőn államvizsga utolsó része és VÉGE!!!

Ma Tomi tarolt a hölgyeknél! Reggel apjával meghódították a kisközért, a lottozó és az utcán éppen arra sétáló nőneműeket! Egész nap vigyorgott, puszikat osztogatott, imádom!!!!!

Tegnap Mareszéknél voltunk, a gyerkőcök egymással nem igazán játszottak, de nagyon jól éreztük magunkat!

Ayse
Erről jut eszembe, én a legbeszaribb vezetők egyike, esőben, elvezettem Biatorbágyra és vissza (sötétben és esőben, de unokatesókért mindent), Neked miért ne menne?

Kuha
Anyukádnak jobbulást!
Sajnálom nagyon Apukádat is, most már jó napok jönnek!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Igen végül is jó hír :)

Majás képek cukik! :):)

KépKép
Kép
csikken
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?