Új privát üzeneted érkezett!

Kép
anyu és én

Kép
tesóm és én

Kép
anyu és tesó

Kép
tesó és én

Kép
anyu és tesó

Kép
tesó és én

Kép
szintén

Kép
anyu és tesó

Kép
mind3man

Kép
szintén

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ezek csak izelítők arról a tablóról,amit szülinapra csináltam
köszi Csibi

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Unatkozott nyuszi,de nem sokáig,mert jött Fanni és hatalmas játékba kezdtek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Fanni,amikor már nagy kupi volt nekiállt takarítani

Kép

Kép
nem is akármilyen tempóban!

Kép
jó,elég lesz már!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

 
 

de voltunk a Gellért hegyen is,csúszdászni

Kép
Fanni is élvezte

Kép
de nyuszi is

Kép
sőt,így örültem neki,hogy újra és újra csúsznunk kell!

Kép
és ha nem mentem,ment egyedül

Kép
én persze utánna

Kép
és csúsztunk újra

Kép
és amikor végre hagyott pihenni,jól beszórta homokkal a csúszdákat!

Kép
a dolgavégzett nyuszi

Kép
Fanni ilyen csinin nyomta(csendben megjegyezném,hogy anyukám kötötte a sapiját és a sálját és az első igazi kemény talpú cipője virított a lábán)

Kép
éééééééés,megszületett Fanni unokahugicája,Panni is!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kép
ma is sétáltunk

Kép
majd versenyt ittunk egy helyi vagány csávóval

Kép
és csak ittunk

Kép
csak ittunk

Kép
csak ittunk

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibi most hívta fel a figyelmem így én meg a tieteket,hogy amelyik képen nyuszi egy habtapit a a szájával Fanninak(húúú,de jól hangzik),az természetesen egy nyuszifej-habtapi! :mrgreen:
jó éjt mindenkinek!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!
mennyire hasonlít a kiskori képedre Kisnyuszi!!!! jó lehetett a tabló, én is úgy szeretem a régi képeinket.
kis csibészek meg tündériek! :)
Csibb!
Fanni egyszerűen kiköpött Eszti a képeken, még a haja is úgy nő :wink: szóval gyönyörű! :D

én is megyek a dolgomra, jóéjt!

KépKép
KépKép
and
 
 


And!
Lehet, ezért tetszik nekem annyira az Eszti??? :lol: :lol: :wink:

Totka
Szemed :(
de remélem minden jóra fordul!!!
És ha jössz Bp-re remélem, összefutsz Nyusziékkal, és akkor mi is odafutunk, hogy megismerjünk! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Hú, mennyi jó kép Nyusziról és Fanniról! Nyúlné, néha eljöhetnél hozzánk is fotózni.

Hajni, örülök, hogy kicsit megnyugodtál, és szurkolok a két hét múlva esedékes vizsgálat miatt.

Ayse, marha jó, amit Lili mondott Andrisnak :D Akkor most már Andris is tudja, ki a góré.
Lili elmondhatná Julcsinak is :wink:

Lányok, én úgy meg tudok hatódni ha felfigyelek az itt-ott hagyott játékokra: látok egy békát a fürdőszobában, vagy egy plüssállatot a konyhaasztalon...annyira jó, hogy gyerek van a háznál! Sokkal jobb, mint a szépen berendezett, gyerekkéznemérintette leánylakásom.
Pedig jó nagy rumli van időnként. Ma Julcsi igencsak meglepett. Elkezdtem mondani neki az Altatót, mire odarohant a polchoz, ahol kábé 20-30 könyv vannem épp rendezetten, és keresés nélkül levette a leporellót, amiben ez a vers van. Őrület, én bizony nem találom meg ilyen gyorsan a tárgyaimat.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Szerintem ez a topic nem csak a babákról szól, hanem az anyukákról is!
Ha neked valami bajod van, légyszíves oszd meg velünk, márha szeretnéd.
Itt mindenki kíváncsi a másik gondjára-bajára, még ha valami apróságról is van szó.
Hát még ha ilyan komoly problémáról beszélünk, mint nálad!
Azért remélem nem lesz semmi nagyon nagy baj és "megúszod" a szemműtéttel.
Az jó, hogy a CT negatív lett!! :D

Megann!
Szerintem se rossz ötlet a fél napos bölcsi. :wink:
Nem feltétlenül kell dolgoznod, én tökre megértem, hogy szeretnél egy kis időt magadra is.
Szüksége van az embernek arra, hogy nyugiban intézze a bevásárlást, háztartást, fodrászt, stb.
Lénánál meg nem hiszem, hogy bármiről is lemaradnál, ha délelőtt egy pár órát nem vagy vele!
Legközelebb mi is csatlakozunk a sétához, tényleg mehetnénk az állatkertbe, Nolcsi már úgyis rágja a fülem miatta! :D

Mea, Kuha!
Nagyon helyesek a gyerkőcök, látszik, hogy milyen jól érezték magukat! :D

Ayse!
Óvónő nem semmi pofátlan, de hát gondolom nem mersz neki beszólni, Andris is oda fog még járni....... :?
Az meg totál felháborító, hogy a dada betegen megy dolgozni, gyerekek közé!!! Szégyelje magát az ilyen! :evil: :evil: :evil:
Liliszál nagyon ari :D

Megann, Ayse!
Diétához kitartást!!!!

Csikken!
Hát ez nem túl jó hír :( :(
Újra kell műteni?

Nyúlné!
Fenomenálisak lettek a képek, de jó, hogy ilyen sok van!! :D :D
Kisnyuszi iszonyat, hogy mennyire hasonlít Rád! :shock: :shock:
Hol volt ez a fürdő? Mert nagyon jól néz ki...

MA délelőtt buszozni voltunk, Nolcsi kívánságára, közben persze elintéztünk ezt-azt. :P
Délután hívott Cleo, hogy nincs-e kedvünk játszóterezni. Persze, hogy volt!
Gyalog mentünk, babakocsi nélkül.....Leon egyre jobban jön, de azért hazafelé már hisztis.
A játszin Nolcsi azt mondta Cleonak: Én meghívom vendégségbe Maját magunkhoz! :lol:
Persze ezek után feljöttek egy kicsit. Nolcsi folyamatosan puszilgatta Maját, meg mondta, hogy a Maját én nagyon szeretem....... :P

Nyúlné!
Vigyázz, mert szerintem Nolcsi potenciális versenytárs lett :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hú de jó kis képek! A régieket annyira szeretem nézegetni!

Majola!
Julcsika egy tünemény :)

Barbi!
Hát ez az! Még hálásnak is kell lennem, ha beveszik. Nincs elég hely az oviban, mert ez egy fiatal falu. Sokáig úgy volt, hogy az idei tanévre 5 évnél fiatalabb gyereket csak akkor vesznek fel, ha 3-an vannak testvérek és a szülők közül az egyik fogyatéskossággal élő, vagy valami ilyesmi. Aztán nagy botrány volt és az önkormi úgy döntött, hogy befizeti a gyerekeket egy magánoviba. Lehet egyébként, hogy jobban járnánk azzal, de nem lehet arra bazírozni, hogy ez minden évben így lesz.
Úgyhogy én rendületlenül lapátolok, kísérgetem a gyerekeket az usziba, fotózok a farsangon, besegítek a sportvetélkedők lerendezésében, éjszaka eladható árukat gyártok az adventi vásárba, a férjem tavasszal részt vesz a kertfelújításban, természetesen gyökeres virágokkal is hozzájárulva a szépüléshez, gyűjtjük a papírt, amikor mi vagyunk a sorosak a gyümölcshéten, akkor eléggé kiteszünk magunkért, adónk 1%-át az alapítványnak adjuk, minden szülőin, fogadóórán ott vagyok... eddig csak egyszer sikerült felkerülnöm a szülői dicsőség-táblára, ahova pedig már egy kis extra gyümölcslé bevitelével sikerülhet :twisted: :twisted: :twisted:

Csikken!
Szegény Roli! :(:(:(

ayse
 
 


ja és kukkantsatok be Szilvivi topikjába...ha akartok nagyon cukit látni :D:D:D Szerintem nagyon hasonlít Zsuzsára. És csipesszel szedeti a szemöldökét ez a kislány? :lol:

ayse
 
 


Jó reggelt!

Ayse!

Hol van Róki topikja????? :shock: :shock:

Ovi:
:evil: :evil: tök gáz :evil: :evil: szomszédasszony kisebbik fiát is csak úgy sikerült felvetetni a helyi állami oviba..hogy apuka topmenedzser és néhány kollegát még rábeszélt hogy ugyan az 1%-ukat adják már az ő gyerekének az ovijának(ebből kijött egy komplett játszótér a gyerekeknek :shock: :shock: )..úgyhogy igy sikerült..
Nálunk már szépen épül az uj ovi :P :P :P tőlünk kb 3 percre...elvileg idén szeptemberben már nyit...
És valahogy muszáj lesz elintéznem hogy Léna jövőre már itt ovizhasson...remélem fog sikerülni..van némi önkormányzati protekciónk...
Remélem az már jó előélet lesz hogy bölcsibe jár előtte Léna, igy nem várhatják el..hogy otthon maradjon, ha már egyszer társasági gyerek lett...bár ki tudja..ma már mindent megcsinálnak...

Barbi!

De jó napotok volt :P :P
Cleoék hogy vannak???Majácska jól van???
Fogyihoz megyünk nemsokára az Árkádba valami étrend kiegészitőért..megint horror áron :shock: :shock...de hát ezt sem szedem örökké, max 3-4 hétig..
A gáz hogy megint pont beleesik egy wellness hétvége márc 23 körül...Zalakaroson :oops: :oops: :oops:
Hogy lehet ilyenkor diétázni???? :evil: :evil: :evil:

Majola!

Édes vagy :D :oops:
Én kevésbé tudok meghatódni amikor az érintetlenül álló játéksarokra nézek :twisted: :twisted:
Léna egy órája jár-kel mint zsidóban a fájdalom...birizgálja a takaritócsaj táskáján lévő bigyókat...nyitogatja a konyhaszekrényeket, felmászik a székekre, jön-megy leül..dumálgat..feláll, ráül a lábamra......elmegy a hintája mellett, azt meglökdösi kétszer, odarohan a tolóajtóhoz, vonyit hogy becsipte az ujját, jön megint rángatja a nadrágomat.....aztán megint felmászik a székre, majd belemászik az ujságtartóba...majd kiszökik a fürdőbe...és stb...
Öltözünk és mindjárt megyünk....mert őrület amit csinál... :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nyúlné!

Olyan szuperek már megint a képek..
És ahol Te is csúzdázol... :shock: :shock: hát kimondottan én is kedvet kaptam hogy elmenjünk a Gellért hegyre... :P :P :P :P :P
Majd be is izzitom férjet, hogy milyen jó lenne...ha már stabilan szép az idő.. :P :P
És Fannicsajszi is hatalmasat nőtt..már igazi játszópajtása lett Kisnyúlnak...
Hát igen...azért látszik...ezért jó a kis korkülönbség a testvérek között :roll: :roll: :roll: :roll: mert igazi társai tudnak lenni egymásnak...
Abban is biztos vagyok, hogy ha nálunk is lesz kistesó...egész más lesz már a helyzet..nem fogok ennyit szenvedni, mint Krisztus a keresztfán...biztos hogy Léna tök jó tesója lesz majd ketteskének..
Lehet hogy nem is kellene már nagyon várni még hónapokat sem... :oops: :oops: , lehet nálunk ez lenne a megoldás, hogy Léna kicsit "elviselhetőbb" legyen..

TE NEM GONDOLKOZOL még kistesón?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


csúzda=csúszda :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Fotók

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Mi is élünk, csak kicsit sűrűbb napjaink voltak és estére már nem volt időm, erőm, hangulatom ideülni. :oops: :oops:
Tegnap Dani 3 órát aludt, azt sikerült végig takarítanom és pakolnom, úgyhogy hulla lettem mire felébredt és még csak akkor kezdődött a második félidő. :? :?

Ma Juciékkal sétáltunk az erdőben, ettől rögtön jobb kedvem lett. Meg az idő is szép! :)

Mindjárt visszaolvasok tüzetesebben, ma legalább nincs dolgom. Kaja maradt tegnapról és tisztaság is. :wink: Csak a mosógép megy, mert Dani nem kicsit koszolta össze magát délelőtt. :wink:

Most egy pár kép a mai sétáról. :)
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Rokica,
Szilvibaba nagyon édes kislány! :) :) :) Tényleg milyen szép a szemöldöke (is!) :)

Nyúlné,
Nekem is tetszettek a régi képek! :) Olyan furcsa, hogy fekete-fehér. :oops: Meg a csúszdásak is, meg a piálósak is, meg a Fannival játszósak is! :)

Totka,
Örülök, hogy negatív lett a vizsgálat. Drukk, hogy a többi is jó eredményt hozzon :!: :!:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ezt most kaptam e-mailben. Szerintem nagyon jó! :) :)

NEM ROSSZ ÖTLET!

Visszafelé leélni az életet: ha újra születnék, ezt szeretném.
Halva kezdem és rögtön kikelek a koporsóból.
Öregként felébredve nap mint nap jobban érzem magam.
Miután túl egészséges lettem, kirúgnak az öregek otthonából, majd évekig élek gondtalan nyugdíjasként és bekaszálom a lejáró öregségi biztosításokat.
Ezután, amikor dolgozni kezdek, az első napon arany karórát kapok a főnökömtől.
Negyven-egynéhány évet dolgozom, mialatt egyre fiatalabb leszek, míg végül kiskorú lévén abba kell hagynom a munkát.

Jönnek a gimnáziumi évek: pia, bulik, boldog promiszkuitás.

Ahogy fiatalodom, úgy válok egyre gyerekesebbé.
Jön az általános iskola: végtelen játék, semmi felelősség!
Pár év múlva kisbaba leszek és mindenki kezét-lábát töri, hogy
mosolyogjak rájuk.

Az utolsó 9 hónapot békés lebegéssel töltöm egy termálfürdo-szerű
helyen, ahol mindent megkapok, ami csak kell: központi futés, on-line szobaszervíz, stb.

Míg végül...
befejezem egy jó orgazmusként.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Igérem ide is felteszem a képeket, csak lehet némi fáziskéséssel...

Képzeljétek, tegnap sikerült több mint 300 ml-t lefejni azon felül amit Szilvi megevett! Hurrá!

És még nagyobb hurrá, hogy teljesen kulturált éjszakánk volt... igaz, egy több órás ébrenlét után este, ami csakis kézben volt jó őnagyságának, én meg már kilenckor majd elájultam a fáradtságtól. De kb 10 óra felé ő is elaludt, és aztán 2:30-kor jelentkezett újra, 3-ig szopi, utána 6-kor újra (ekkor már Zsuzsa is kelt) utána 8-kor újra és azóta alszik. És a bölcsőjében! igaz beleraktam a puha mózest is megtévesztésképpen

Zsuzsa viszont olyan oltári hisztit csapott tegnap este hogy ilyet ritkán láttam tőle... teljesen belelovalta magát, pedig David be is vitte őt a lehomályosított szobájába (time out), és ott is csak hisztizet... :( Nem egyedül, persze. A hiszti kiváltó oka hogy engedtük hogy TV-t nézzen, de aztán kikapcsoltuk. Hát erre teljesen kikelt magából. Nagyon sajnáltam. Aztán hálistennek Szilvi éppen kidőlt és akkor tudtam vele játszani egy kicsit. Az az érzésem, hogy anyahiánya van. :( Reggel tudok vele egy-két órát foglalkozni mielőtt anyukám elviszi, meg délután mikor hazahozza, de akkor is csak úgy ha Szilvi éppen nem szopizik.

Jövő héttől azt csináljuk, hogy én viszem ki anyukámhoz, és akkor mindkét lánnyal ottleszünk, legalább egy ideig, hogy legalább együtt legyek Zsuzsával, és ha kell akkor anyu tud segíteni. Csak az annyira nem gyerekbarát az a lakás... no mindegy. Alig várom hogy olyan erőben legyek, és Szilvi annyira rendeződjön alvásügyileg, hogy Zsuzsát be merjem vállalni egész napra, és akkor kimehetünk a játszótérre meg programot csinálni mint régen.

Egyébként korán kezdtem a kimenetelt, tegnapelőtt a DM-be mentünk (20 perces kiruccanás össz-vissz, autóval mentem, az előkészület kb 3 óra volt, és jóóóól kifáradtam bele). Tegnap elsétáltunk a gyógyszertárba meg a piacra kenyérért. Szintén több órás rákészülődés. A Graco-ra raktam az autósülést, és abszolút meglepődve konstatáltam, hogy kocsi+autósülés+gyerek még mindig lényegesen könnyebb mint kocsi+Zsuzsa.

Mára anyukám visszahozta az ősrégi Peg Peregómat amin van testvérfellépő is, kimostam a huzatot, összeraktam, és ma már azzal mentünk ki pár percre sétálni reggel, mivel Zsuzsa azonnal rájött hogy mire való a testvérfellépő, és a lakásban kellett körözni a böhöm nagy babakocsival "tütüzve", úgyhogy megigértem neki, hogy kimegyünk vele "tütüzni". Igen ám, de akkor Szilvi még szopizni szeretett volna, akkor Zsuzsa bekakilt, akkor mindkét lányt meg magamat is fel kellett öltöztetni, szóval nem semmi összeszedni magunkat.

De aztán kimentünk sétálni, Zsuzsa IMÁD a testvérfellépőn utazni, összetalálkoztunk anyukámmal, elmentünk a sarki boltba zsömlét venni, és aztán haza. Bár fárasztóak még ezek a 20 perces kiruccanások is, jót tesznek a lelkemnek.

Majola!

Te hogy csináltad? Mert pl a délutáni órákban Szilvi igenis kézben akar lenni, és akkor ha Zsuzsa szeretne valamit, akkor max félkézzel tudok vele foglalkozni, és helyhez vagyok kötve... úgyhogy most elég sokat hallja, hogy most várni kell egy kicsit, vagy kérje meg az apját... már ha éppen otthon van. Szóval nem tudok egyszerre két helyen lenni, és ezt tudom hogy muszáj megszoknia, de akkor is sajnálom őt és lelkiismeretfurdalásom van miatta.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Majola:

Márminthogy azt irtad, hogy az elején állandóan Julcsival foglalkoztál, erre értettem a kérdést.

Totka!

Továbbra is megy a drukk, hogy minden negatív legyen. Bocs ha már írtad, de mik voltak a myasthenia gravis-ra utaló tüneteid?


Barbi,

Igazad van, valószínű David is azért ingerültebb, mert ő is fáradt. Ehhez képest eddig elég jól vette a kanyarokat, de hát még bennem is biztos tombolnak a hormonok...

Megann:

Miért nem egészséges a diétád?! Van benne minden ami kell, zöldség, gyümölcs (magyarul az egészséges szénhidrátok), hús, tejtermék (fehérjék és zsír), és sok-sok folyadék. Mondhatni az ideális étrend!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Van egy ingyen jegyem a hétvégi bababörzére. Szívesen átadom valakinek, ha el szeretne menni. A Hungexpo területén lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsuzsa étkezik... villával a csirkecombot! :lol:

Kép

Egyébként tegnap fürdés előtt mérlegre állítottuk, és 10,4 kg! Január végén mikor hazajöttünk a kórházból, 9,5 volt ezen a mérlegen. Nagyon örülök neki... de elkezdtük neki hgítani az éjjeli tejeket... Este megkapja a rendes adagot, de az éjjelieket megpróbáljuk kiiktatni...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Hahó lányok!!

Én is vagyok ám,csak senki nem hiányol!! :(
Na jó csak viccelek,nem kell leförmedni megint!! :lol: :lol:

Úristen micsoda jó kis képek!!! :D :shock:
Egyik gyerek szebb mint a másik!!! :D :D

Totka.
Örülök hogy negativ lett a ct!! :)
És a többi vizsgálat is jó lesz,tuti!!! :D :wink:

Megann.
Nagyon gyanus vagy te nekem!! :twisted: :twisted:
Esetleg nem vuduzod még magad a kistesó miatt!!?? :wink:
Nem értem!!Ha ennyire vágysz rá,akkor mire vársz??? :roll:

Melinek kint van 3 szemfoga...várjuk a negyediket!!
És állandóan hintázni akar...de csak kint a játszón!! :? :)
Vannak új szavaink:papa,mama,Bia(szomszéd kislány),tejcsi,kaka!! :lol:
És olyan édes...mert mikor mondja őket tudja,hogy örülök neki és már eleve nagy mosollyal dumál!! :D Meg kell falni! :lol:

Megyek mert a gulyáslevesem még várja a krumplikat!! :D

ancsi26
 
 



Róki, ebből is látszik, milyen különbözőek a gyerekek. Julcsi pl. utál Anna babakocsiján utazni, a karomba kell venni, ha elfárad és úgy tolni a kocsit...jóóóóó fárasztó.
Viszont jól lehet vele fél kézzel is foglalkozni, talán mert nagyon megnyugtatja a beszéd, az éneklés. Ő boldog, ha mondókákat mondok, énekelek, állandóan mondja: még, még. Persze van, hogy épp szopi közben akar sétálni, de ez egyre ritkább. Viszont tudok szopi közben épiteni, buborékot fújni...
Julcsi nem szeretett elmenni itthonról, amikor Anna is itt volt már. Előtte szivesebben ment az ismerősökhöz, azóta viszont úgy veszem észre, itthon szeret lenni velünk.

Tarts ki, egyre könnyebb lesz. Anna most két hónapos, és most szuper! Julcsi is beszél hozzá, ő meg mosolyog rá. Meg rám is rengeteget. Ma voltunk baba-mama klubban, és majd egy órán át mosolygott a bohóckákra a hordozón, Julcsi meg aranyoskodott a többi gyerkőccel. Mostanában úgy érzem, nekem vannak a legjobb gyerekeim a világon :) persze ez percről percre változó érzés :wink:

Ja, és érdekes, a tévé nálunk is nagy sláger lett Anna születése óta...egy héttel ezelőttig. Azóta nem nézünk dvd-ket és már nem is követeli.

Én most zord anya leszek és megtanitom Annát egyedül elaludni. tegnap kezdtem, 25-30 percig tartott, remélem, ma még kevesebb idő lesz. Nehéz, de tudom, hogy utána könnyebb lesz és én is türelmesebb leszek, ha pl. este tudok még főzni is, és nem akkor kell, amikor két gyerekkel kellene lennem délelőtt, meg sétálni velük.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Ayse!
Hú, mire kell majd felkészülni, ha a gyerekek közösségbe járnak :shock: :shock:
Hát ha nem kerülsz fel a tablóra, akkor valóban nem lehetsz az óvó néni kedvence :? :?

Megann!
Jól vannak, csak Cleo sokat jár suliba, most majd tanítania kell, erre készül. Meg ugye sok a teendő, intézni való a házzal, ezért is nem tud jönni.
Maja tündéri volt, komoly pofival fogadta Nolcsi udvarlását, de azért nem utasította el. :wink:
Fogyid szerintem se egészségtelen, a tökéletes étrend....lenne, mivel én nem bírnám betartani..... :oops:

Róki!
Nagyon édes Szilvi, olyan kis formás kisbaba, jó husiban van!
De merész vagy, hogy már kivitted Szilvit :D
Zsuzsa meg láthatóan nagyon jóizűen falatozik :lol:

Benianyu!
Fiúk irtó vagányak az erdőben, Dani meg fergeteges a kendővel a fején. :D
Valóban az élet leélésének ez egy jobb formája, milyen jó lehet már a halál, nem? :lol:

Ancsi!
Meli is milyen ügyesen dumálgat már! :D


Ma itt voltak Kuháék, volt valami intézni valójuk és amíg Robi dolgozott, felugrottak.
Pontosabban reggel jöttek és egy órája mentek el. :D
Tök jó volt, jót dumcsiztunk, a fiúk meg el tettek-vettek, rendeltünk pizzát, mindegyik gyerek azt ebédelt.
Leon már 2 órája alszik, nagyon elfáradt. Délután lehet megyünk még sétálni.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Mosolygós:
Kép
A kedvenc közös játék:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa!
Jaj istenem, de helyesek együtt a lányok!!!!! :D :D
Mikorra tervezed a talit?
Mi szerintem jövő héten tuti nem tudunk meglátogatni Titeket, mert hét elején nem lesznek a fiúk itthon, utána meg már Gabi van szabin.
De az azutáni hét nekünk jó, hacsak nem akkorra tervezed a nagy talit... :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok,

Majola,Rókica:
Gyönyörűek a babák.Le a kalappal előttetek egy kicsi és a másik is pici.Nagyon jól tudjátok kezelni a helyzetet.

Többi "nagy baba" is tünemény.

Mi ismét betegek lettünk Bence is, Bazsi is.Szerencsére Bencének nem volt láza, de Bazsinak igen, és elég magas.De ma már jobb a helyzet.Néha nem tudtam mit hova csöpögtessek, kellett szembe, orrba, fülbe.Kész voltam, vagyok.Hála a nagyszülőknek tudtam jönni dolgozni.nagyon rendesek, mindkét oldalról, beosztjuk, hogy mikor hova mennek.Hét elején anyosóméknál voltak, most pedig anyuméknál.Jó érzés, hogy számíthatok rájuk.
Mindketten kaptak antibiotikumot.

Totka:

örülök, hogy a ct negatív lett.szurkoltam.

Csak tudjátok nem tudok minden nap jönni, attól függ mennyi munka van, mikor kell a gyerekek miatt előbb elmennem.Estére meg mire összeszedem őket, hazaérünk, vacsizunk, gyógyszer beadás, orrszívás, fürdés, mese...addigra én is kidőlök, pláne úgy hogy én is két hete szenvedek ettől a nyavalyától.
Így olvaslak minden nap titeket, szurkolok mindenkinek, gondolok rátok, de írni sajna nem mindig tudok.


Üdv.:

Kati
királykat
 
 


Roki!Majola!

De nagyon édesek a picik!
Meg a nagyok is, de akicsiket látva, Istenem de megy az idő, mikor voltak a mi nmagy 1,5 éveseink ilyen kis húsgombóckák......
És nagyon szép Anna és Szilvi is.
Szerintem nem hasonlítanak egymásra nagyon a tesók egyelőre.
Vagy Ti úgy látjátok, hogy igen???
Milyen érzés két gyerekes anyukának lenni?
Megoszlik a szeretet teljesen közöttük, marad elég idő a nagyra?
Meséljetek, mert nagyon érdekel milyne lesz MAJD egyszer kettővel :wink:
(Persze, ha lesz időtök!)
Nagyon türelmes, ügyes anyuk vagytok!!!!
Le a kalappal!
Én nem bírnám azt hiszem......

Benianyu!

Srácok írtó helyesek, mint mindig! :wink:

Mea
mea
 
 


Ancsi!

Te hogy vagy, émelygés elmúlt már?

Megann!

Ttényleg, vágjatok bele, vagy még vársz inkább a kistesóval???
Jól érzem a szavaidból, hogy azért még várnál vele?!?!?
Mert én még igen, pedig nem lenne akadálya(csak én :lol: )
Valahoyg még nem érzem, hogy eljött volna az idő......
Csak azért meg nem akarok most kistesót, mert mindenki az "várná" el körülöttem.

Tényleg Csajok, akiknek már két terhességük volt/van!

Milyen a második terhesség?
Könnyebb/nehezebb???
milyen érzés, ugyanolyan???

Mea
mea
 
 


Majola!

Kész, végem... :oops: :oops: :oops: Én elaléltam és behugyáltam egyszerre Anna nevetős képén...
Megáll az agyam.. :P :P :P
ÚR ISTEN DE ZABÁLNIVALÓ...
És igaza van..szerintem tényleg nem a hasonlitanak Julcsival..azaz szerintem mostmár nem..mert születésekor nagyon :P :P :P :P
Jaj olyan idilli ahogy leirtad hogy mit ügyködtök otthon 3asban szuper lehet, pláne ha ilyen kis okos a nagyobbik :wink:

Rókica!
Zsuzsa és Szilvi viszont szerintem hasonlit nagyon :P :P
Időközben lemaradtunk???Zsuzsa már eszik husikát???
Helyes helyes :P :P
Tudtam én hogy menni fog ez a tejcsis dolog :P :P

Királykat!

Jaj de rémes...ennyi betegség..
Azt hiszem ez elkerülhetetlen ha közösségbe jár a gyerkőc..
Vigasztaljon hogy 2 gyerekes ismerőseim közül mind esküszik hogy a 2. év már 100 szor jobb lesz mint az első..

Barbi!
Hűűűű ennyi pasi egy rakáson :oops: :oops: :oops:
Jó kis kanbuli lehetett, bocsi de nem lepődöm meg hogy Leoncsi alszik...
Pizza :oops: :oops:
Fél karomat egy szeletért :twisted: :twisted:

Diéta:
Azért nem egészséges mert szénhidrát stopp van..és állitólag nem egészséges kizárni semmit az étrendből..
Nos én meg kizártam..
Se egy falat kenyérféle, sem tészta krumpli, rizs...
Szörnyű...még elég nehezen birom..remélem hétvégére már hozzászokom hogy még 2-3 hétig ez lesz...
Viszont a tegnapi mérlegen már látszott a dolog..persze ez egyelőre csak anyagcserefolyamat eredménye...de tuti hogy lesz folytatás :P :P :P

Ancsi!
Hogy miért nem...mert nem szeretnék annyira Karácsonykor szülni, ha esetleg beletrafálnánk.. :oops: :oops:
A tavasz meg a nyár eleje szimpibb...de megint nagyterhes lenni nyáron nem nagyon szeretnék :oops: :oops: , 2005 szerencsésen alakult...de idén hőgutát jósolnak...


Körkérdés:

A hóvirághagymák szaporodnak maguktól a földben???????

Léna nem ejti ki a B betűt(egy csomó más betűvel együtt :? ), de a BABA szó már szerintem mindenkinek megy...nekünk PAPA van helyette :? :? :?
Szeritetek????

Nálunk rügybe borult minden...jön a tulipán, kint van a hóvirág...
Nincs mese, ITT A TAVASZ :P :P :P :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Zsuzsa!
A két lány nem nagyon hasonlít egymásra, igaz?!
Már a színeik is mások, Anna haja meg szemöldöke a napfényben olyan, mintha vöröses szőke lenne...

Királykat!
Szegények, már megint ez a sok betegség :( :( :(
Még szerencs, hogy számíthatsz a nagyszülőkre :?
Szeptembertől ez a sors vár ránk is, már előre félek, hogy fogok így dolgozni......

Mea!
Nekem mindkét terhességen gyakorlatilag problémamentes volt, nem émelyegten, szédültem, nem hánytam.
Egyedül az orrdugulás volt mind a kettőnél, meg a savval voltak néha problémáim.
Nem emlékszem, hogy óriási különbségek lettek volna, mind a kettő nagyon könnyű, szép időszak volt nekem.
Már akkor is úgy gondoltam, hogy ezek a legszebb napok/hónapok az életemben, ez azóta se változott! :lol:
Na ezért is szeretnék újra babát, mert én imádtam terhes lenni!!!! :P

Megann!
Akkor hajrá fogyi! :D


A két fiam a sötét fürdőszobában van, egy szál elemlámpával, immár 20 perce............
Nem tudom, mikor kéne rájuk lesni, hogy mit csinálnak :P
Azt hallom, hogy megy a susmus odabent...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

A számból vetted ki a szót...
Múltkor mustráltam magam a tükörben :oops: és megcsodáltam a terhességi csikjaimat, (szerencsére nem sok)...és fura módon inkább csak az alhasam jobb oldalán vannak..
Na szóval mustráltam és mutattam apának, hogy nézd itt a bizonyiték "Kisnyúlra" és mosolyogtam(gyorsan megjegyzem nem Nyúlné Kisnyuláról van szó...de ezt már régen tisztáztuk, hogy ugye nálunk is nyulaskodás van :lol: :lol: :lol: )..
Szóval én még a csikjaimat is szeretem :shock: :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem jövök mostanában, de van elég bajom bőven. Azért néha olvasgatlak Titeket.

Anyumat ma műtötték, szerencsére jól van.

Viszont, biztos emlékeztek, meséltem múltkor, hogy elég gázos a cég helyzete, és leépítések lesznek.
Nos, hát elkezdődtek, sajnos jónéhány embert, köztük az apukámat is kirúgták ma.
Nagyon-nagyon el van keseredve, én ilyennek még soha nem láttam.
53 évesen nem lesz egyszerű munkát találnia...:twisted: :twisted: :twisted:
Kérkel Titeket, ha valaki tud az ismeretségi körében egy sofőri állást, az szóljon, legyen olyan kedves.

Nagyon köszönöm előre is.

Évi

Kép
kuha
 
 


Kuha!

:( :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok lányok...

Apa betegeskedik itthon, ill.betegeskedett, mert holnap sos be kell mennie...

Mi még nem kaptuk el...remélem nem is fogjuk...Tüncsibe nyomom a cebiont...


A képeket tudtam csak végig nézni...Nagyon jók lettek!

Képzeljétek kicsit én is hasznosítom magam...keddenkét korrepetállást vállaltam...meglátom hogy fog menni...kicsi agytorna

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon jó napunk volt összességében. Zsuzsa egy tündér volt egész nap, Szilvi baba is aludt/evett, csak akkor sírt mikor a szemét tisztogattam. (Kicsit váladékozik a szeme... egyelőre tisztogatom és cseppentek bele amit a kórházban kaptunk cseppeket... remélem ennyivel megússzuk. Zsuzsa szeme is váladékozott, de idősebb volt, jobban ki lehetett nyomkodni a könnycsatornából a cuccot, Szilvi meg vagy alszik vagy sír és akkor csukva a szeme, nem tudom belecsöppenteni a cseppet!!! No mindegy, folyt.köv.)

Sétálni is kimentünk együtt, meg délután a gyógyszertárba Tena betétért, a tütüs módszerrel. Zsuzsa a testvérfellépőn, Szilvi a babakocsiban. Majd csinálok képet, oltári aranyos. A gyógyszertárban azonnal lehuppant a gyerekeknek kikészített kisasztal mellé és elkezdett a ceruzákkal játszani, Szilvi pedig végigaludta az egészet.

Itthon tök aranyosan eljátszogatott, aztán kijött velem a konyhába és egy székre állva "segített" nekem salátába zöldséget aprítani, amit nagyon élvezett. Ezt most csináltuk először, hogy odaállítottam a pulthoz egy széken, hogy lássa mit csinálok. Közben Szilvit apja tartotta kézben, a szó legszorosabb értelmében...

Aztán Szilvi az autósüléséből "nézte" míg vacsorázunk, utána ő is bekajált, majd az este többi részét bevackolva töltötte a kendőben, míg Zsuzsa fürdött.

Szóval a mai nap szinte idilli volt. :) Legyen a többi is ilyen...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Félkezes gépelés van, elnézést a hibákért...


Ayse!

Olyan aranyos vagy hogy átnézel hozzánk a tavasziakhoz! :) Nagyon jól esett hogy így követsz minket. :)

Megann!

Nem zártad ki a szénhidrátokat - csak az egészségtelen(ebb) egyszerű, (túl)könnyen emészthető szénhidrátokat mint a fehér liszt, fehér rizs, fehér cukor. Az egészséges, ún komplex szénhidrátok pontosan a zöldségekben, barna rizs, teljes kiőrlésű magvas kenyér, ilyesmiben találhatók. A gyümölcsben is, de abban is van egszerű szénhidrát, a fruktóz. Egyáltalán nem szénhidrátmentes a diétád. Az egészségtelen az lenne ha húst ennél tejtermékkel és semmi zöldséget vagy gyümölcsöt. Szóval továbbra is azt mondom, ez az ideális étrend!


Mea:

Úgy érzem, másképp szeretem a két lányt. Szilvivel még csak most ismerkedünk, ő még kis ismeretlen, még nincsenek kialakult szokásai, egyénisége, stb. Őt mint kis pihe-puha csomagot szeretem. Zsuzsával már van egy másfél éves kapcsolatunk, úgymond, őt már mint kis embert szeretem.

Nekem egyik terhességgel se volt sok problémám... ha lehet a második még könnyebb volt fizikailag, de nehezebb lelkileg. Ennek köze volt persze ahhoz a hihetetlen pechsorozathoz. Ami fizikálisan nehéz volt az a fáradtság az első trimeszterben, és hogy nem tudtam magam Zsuzsa miatt kipihenni, és emiatt néha ingerlékenyebb voltam, mint kellett volna. Az utolsó trimeszterben meg már az volt a nehéz, hogy bálna voltam, de Zsuzsát ugyanúgy kellett emelgetni mint azelőtt, ez nagyon fárasztó volt.


Kuha!

:( Nagyon sajnálom! Ha hallok ilyen állásról, biztos szólok...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Róki, úgy látszik, nálunk épp forditva működik: ma estére felborult az idill. (De igy a topic kétpiciseinél az idill összmennyisége konstans :wink: ...illetve Davalliát nem számolom, mert nem ir :( )

Szóval este fél héttől mindkettő nyüglődött, 7-kor már orditott. Apa persze épp ma nincs itthon. Mindketten oltást kaptak, és Julcsinak szerintem fájt tőle a lába, mert nagyon nehezen járt, fájlalta. Nagyon elkeseredett, elalvás előtt ringattam egy csomót, énekeltem neki, ő meg hüppögött, hozzámbújt. Közben Anna álomba sirta magát, szegény, olyan rossz volt hallgatni. Aztán persze felébredt, de nem bánom, mert beszélgettünk, vigyorogtunk, úgyis lelkiismeretfurdalásom volt az álomba sirás miatt. Most nézelődik.
Julcsi meg alszik, és remélem, nincs nagyobb baj, csak az oltás miatt volt ez a nagy sirás.
Húúúú, szóval vannak nehéz pillanatok, órák. Mindez szerencsére egy szuper nap utáni estén.

Megann, hajrá! Én csak biztatni tudlak. Már látom a jeleit, hogyan fognak együtt játszani, hogyan nőnek majd össze.

Kuha :(

Barbi, Anna inkább barna, de néha tényleg vöröses. És tényleg mások. Julcsi csodaszép kisbaba volt szerintem, Anna egyelőre inkább kisfiús, de időnként nagyon bájos tud lenni. És sosem lehet tudni, miből lesz a cserebogár :wink:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Mea, én amásodik terhességnél sokkal türelmetlenebb voltam, nehezebben viseltem. De ez szerintem semmit nem jelent, mindenkinél más. Én nem szeretem a terhességet, annyi bajom van tőle.

Szeretet: nincsenek fokozatok, és ahogy róki irta, más a két pici, másként szeretem őket én is. És olyan jó együtt is szeretni őket. Nem csak úgy, hogy Julcsit is meg Annát is, hanem együtt a két testvért...nem tudom jobban megfogalmazni, már csak azért sem, mert Anna elkezdett sirni, mennem kell.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kuha!

Nagyon ajnálom apukádat :( :( :(

Ha tudok valamit, szólok!

Fel a fejjel!

Reméljük Veletek nem történik meg ez.....drukkolok nagyon!

Roki!Majola!

Köszönöm a gyors válaszokat! :wink:

Lányok!

Én meg vizsgázom hétfőn, és azutáni héten csüörtökön, és tiszta para vagyok, mert bevallom túl sok időm meg erőmsem volt tanulni a tételeket, és van egy ilyen nyamvadt kereskedő vállalkozóira 100 tétel minimum8élelmiszer, árutan, kereskedelem).
Nem mondom, hogy nehezek csak nagyon sok.........ahhoz képest milyen volt a tanfolyam....na mindegy majd lesz valami, csak görbüljön, az a lényeg most nekem.
Pedig utálom, ha nem tudom az anyagot és úgy kell mennem :(
Egyébként ahétfői meg írásbeli lesz(gazd. számolások)

Addig kevesebbet fogok talán jönni, de igyekszem.

Majd drukkoljatok azért nekem egy picit, ok? :)

Mindenkinek kellemes estét!

Sziasztok

Mea
mea
 
 


Na még panaszkodom egy picit:

Ráadásul mindjárt itt a költözés(máj 1) és még rengeteg a meló.
párom meg már nagyon kivan, mert bejött rengeteg munkája, szóval elég húzós most már a dolog.....én meg nem tudok neki segíteni :cry: és hát ugye én szerettem volna nagyon ezt a dolgot.
Na mindegy támaszt nyújtok neki, és túléljük valahoyg a második építkezésünket.
Mondjuk nem panaszkodom, mert nekem jó nagyon, hogy megyünk vissza csak neki sok ez.
Ő is örül neki, de már ereje végét járja néha.

Hát egy dolgot tudtam neki felajánlani, egy jó kis nyaralást cserébe.
Nem nagy dologra gondoltam, csak hogy 1 hét pihi csak mi 3-an együtt!!!!!!!!!

Na most kisírtam magam, bocsi érte!
És köszi h meghallgattatok!

Jó éjt!

Mea
mea
 
 


Kuha,
Nagyon sajnálom, ami Apukáddal történt. :( Drukkolok, hogy találjon magának állást! Ha hallok valamit, persze szólok én is!
Remélem, a Ti helyeteket megtartják!!!

Zsuzsa,
Szerintem van hasonlóság a két kislány között. :oops: :) Minden esetre nagyon helyesek, együtt is és külön külön is. :) Nehéz lehet, mikor egyszerre sírnak. :( De a nap többi része tényleg idilli. :) Julcsika annyira okos kislány! :)

Mea,
Drukk a vizsgákhoz! És az építkezés/költözés projekthez is!
Én is nagyon szerettem terhes lenni, nekem is hasonló és problémamentes volt mind a két terhesség. :)

Barbi,
Nagyon bírom a fiaidat, ez a zseblámpázás nagyon jó!
Azért nagyon jó a kis korkülönbség. Sokkal hamarabb együtt tudnak játszani. Beninek Dani még túl kicsi. Nem igazán tudnak együtt játszani, főleg nem 20 perceket, még 5-öt is alig. :?

Megann,
De ügyes vagy a diétáddal! Nagyon drukkolok hozzá! :) :) Meg a kistesó projekthez is, ha majd belekezdtek! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Létezik hogy rajtam máris kitört a tavaszi fáradtság??? :? :lol:
Komolyan olyan vagyok mint a mosott kaki...

Kaptunk apától nőnapra virágot..én nagyot, Léna kicsit :P hát Léna elkezdte az övét tépázni :shock: :?

Rókica!

Értettem :)
Akkor tök jó....egészséges diétám van :)

Ó Istenem, ha valaki garantálná, hogy ilyen az élet 2 gyerekes mamiként..hát nem gondolkoznék tovább én sem.. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
De hát ébredjek, mi...bilibe lóg a kezem :lol: :lol: :lol:

Majola!

Ne legyen lelkiismeretfurid...
Léna picinek sokszor álomba sirta magát, (pedig nekem még testvér sem volt mellette) mert én hülye azt gondoltam hogy ugye tanitsuk meg a gyerkőcöt aludni...
Aztán ki tudja, lehet hogy ezért nem volt gondunk az éjszakai alvásokkal..
De azért legközelebb már másképp csinálnám én is....
Remélem holnap jobb napotok lesz :)

Mea!

Elhiszem hogy párod fáradt mint a dög...
Szegény nem csodálom hogy kivan...
Viszont gondoljatok arra, hogy ez már nem 2-3 évre szól..hanem nagyon sokra, és majd szépen megpihentek a szép házatokban :wink: :wink:

Mi:
Gondolkozom hogy ki kellene merészkednem a piacra friss mindenért...meg a látványért.., meg szép virágért..
Hátha van már fini retek, hagyma.. :)
Csak hát Lénával a piacon.. :shock: :shock: kész harakiri :lol: :lol:
Viszont mostanában standard 11-fél 12 tájban bealszik, pl ma az Árkiban is :shock: :D , lehet hogy igy menne a dolog...
Talán erre lehetne aspirálni, de azért jóval előbb el kellene indulnom, hogy ne az autóban aludjon el..
Hát nemtom...
Majd alszok rá egyet...

Asszem megyek én is olvasok még egy kis Nőklapját...

M.
V

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!Benianyu!
Köszike :)

Mea
mea
 
 


Davallia!

Pedig én sokat gondoltam rád, csak arra gondoltam, teljesen el vagy havazva! Örülök hogy nem! Én is alig várom hogy kicsit jobb erőben legyek és Szilvi is beálljon valamilyen rendszerre, hogy mi is mehessünk nagy csavargásokra a környéken. Már el is kezdtem, de még igen limitált a kapacitásom.

Jó lenne ha többször jönnél, mert azért mégiscsak ide tartozunk bár mostmár kicsit kilógunk a sorból, de hát van itt más többgyerekes anyuka is. És én konkrétan kiváncsi vagyok az élményeidre mert nekem nagyon aktuális!

Pl hogy mit értesz azon, hogy szervezés kérdése a dolog?


Majola!

Mindkét lány tüneményes, és tényleg szinte tökéletes ellentéte egymásnak.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt!

Én ezt már nem birom :( :( :(
Léna itt üvölt..3 szor szedtem le a székről..egyszer már behozta a cipőjét, odaküldtem a játékaihoz...és ő sirva áll előttük...
Komolyan mindjárt én is sirok.....
Inkább öltözöm és megyek...mert eret vágok...
Még a kávémat sem ittam meg...kb 20 perce jöttünk le... :cry: :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?