Új privát üzeneted érkezett!

Kissé ideges vagyok. drága férjem kedves barátja jön ma át a menyasszonyával. Felváltva szoktunk menni egymáshoz. Én próbálok mindig vm finom, de aránylag egyszerű ételt kitalálni. Ma pl. ropogosra sült csirkeszárnyak lesznek sajt- vagy/és zöldsaéátával. A húst ,ár elő is készítettem, csak be kell tenni a sütőbe. Jó sokat számítva e férfiak már ismert hatalmas étvágyára. Erre most felhív kedves barátunk, hogy elfelejtett szólni, de ő már böjtöl húsvét miatt, úgyhogy nem eszik húst. Én még azt se tudom, mikor lesz húsvét, ő meg már böjtöl. Megpróbáljuk rábeszélni, hogy kicsit fügessze fel, meg vendégségben amúgy is figyelmen kívül lehet hagyni. De eléggé felbosszantott. Most még én érzem magam kellemetlenül. Amúgy is minden ilyen alkalommal szétizgulom magam, hogy vm nem sikerül, erre még ez is.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd megértelek, szerintem bunkóság vendégség napján ilyeneket mondani. Legalább ha időben szól.
Legfeljebb nem eszik és betartja a böjtöt legalább!
Szerintem ne érezd magad kellemetlenül.
Vendég
 


Ja Ági! Te kérdezted, hogy csináltatok-e Uh-ot? Az orvosom mindig csinál, tök szupi szerkezete van a magánrendelőben. 3D, 4D, hüvelyi UH és van babamozi is.
Minden vizsgálatkor csinák hüvelyi uh-ot.
Vendég
 

 
 

Taboo!
Mesélj egy kicsit magadról!
Mióta szeretnétek kistesót? Méregeted a hődet, vagy csak úgy próbálkoztok!
(Ez tiszta gáz! Mármint, amit írtam! Hát hogy lenne másképp gyereke az embernek, minthogy próbálkozik?! :lol: :lol: )
Nem tudsz egy fotót feltenni arról a tesztről? Egyébként, ha délután csinálod, akkor gyakran kétséges, mert a sok folyadéktól kisebb töménységben van HCG a vizeletben.

Ind!
A gerincsérvet csak akkor szabad operáltatni, ha bénulásos tüneteket okoz, mert sajnos nem biztos, hogy a műtét után jobb lesz.
Vannak olyan szakaszai a betegségnek, amikor gyógytornával, úszással visszahúzható a helyére. Ezt azonban saját szakállára elkezdeni nagyon veszélyes, ehhez szakember kell. Gyógytornász és idegsebész-neurológus.
Amíg nagyon fáj feküdni kell vele!
Ha a kedves barátotok elfelejtett szólni, akkor ne kapjon vacsorát! Úgyis böjtöl! :lol: :lol:

Lányok!
Nekem Balázs 2 éves és képtelen vagyok sima ágyon altatni.
Egyszerűen lelép. Ha meg odaülök, vagy felszem mellé, akkor nem alszik el! Olyat meg még soha sem csinált, hogy elfáradt és elaludt!
Nálunk a házban az egyik lány olyan ügyesen csinálta a sima ágyba szoktatást!
Egyszerűen kivette a matracot a kiságyból és letette a földre. Amikor már nem gurult le róla a gyerek alvás közben, akkor kapott magasabb ágyat!

Krisztinka!
Nagyon alapos orvosod van! Az enyém is az, csak kicsit korlátozottabbak a lehetőségei magánrendelő hiányában.

Éva

Kép
balimama
 
 


Egyetértek! Haljon éhen a disznó, nem birom az ilyen afektálós böjtölőket! Én zabáló disznó vagyok, de legalább nem bántok meg senkit, bármit megeszek, csak jöjjön. :lol: :lol: :lol: :lol: Na ez csak vicc, de tényleg ne izgasd magad ezen. Szárazkenyér, meg víz, azt kész.

Zora
Kép
zora7
 
 


Napok óta nem múlik a hasfájásom, szerintem a végén még dupla tüszőrepi lesz a háttérben, aztán jöhet megint az ikerbabakocsi. Ind! Klassz, hogy megkérdezted a Macát, mert így nem hagyom abba a pozitív tesztig, csak nem árt! Eddig, ha nagyon tekintettel voltam a leendő babámra, rosszul sült el. Most önző leszek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szandi! Azért jó, hogy itt olvaslak! Tessék feltenni a fotót, majd mi eldöntjük!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok! Mutatom a hőmet:

Kép
Vendég
 


Szia Mo! Feladtam ma a tornagyakorlatokat, hátha hasznát veszed. A hőd számomra olyan , mint Ildié. Egyszerűen nem tudok hozzászólni. Holnap vagy megjön, vagy babás vagy, ez egészen egyértelműnek tűnik. Az együttlétek miatt azért jó esély van a babára. Nagyon drukkolok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Meggyes piteeee??? Pácolt heriiiing???? Hmm. Este próbáld ki a heringet egy kis gyümölcstortával!!! Ha sikerül legyürnöd, akkor téged is fő-fő babásodóvá avatlak!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
A LÁNYODNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Én sem merek tesztelni. Úgy vagyok vele, hogy csak ezt a hetet bírjam ki. Félek, hogy nem fogom. :cry: Valami fájdogálást már érzek egy órája, de már az is lehet, hogy annyira figyelem a tünetetimet, hogy én már mindent érzek... még azt is, amit közben nem is. Szóval értitek?!

Ildikó! Szerintem is állj át a köv.ciklusban a 6 órára! Könnyen hozzászokik majd a szervezeted. Vagy pedig ne kóricálj annyit hajnalok hajnalán!! Zorának igaza van. Teljesen jó ez a görbe. Szerintem sem kell 37-et mérni állandóan. A ciklus első fele láthatóan eltér ettől a második féltől.

Lyna! De kis rendes férjed van!! Várunk vissza! Aztán nem eltűnni, ennyi időre, ha már otthon is lesz net!! :wink:

Ági! Gratulálok! Megnyugodhatsz. Épp azon gondolkodtam el, hogy én milyen állapotban leszek, ha meglátom végre az arany babámat.
Szerintem madarat lehet majd fogatni velem.... A kúpot meg használd, szerintem is!

Krisz! A férjednek sok erőt a műtéthez! Jobbulást kívűánok neki!

Pan! Hol vagy??

Ind! Valóban böjt van, minden szerdán és pénteken, de azért most szemet húnyhatna a kedves barát!

Szia Tabbo! Nagyon örülök neked!! Mesélj sokat magadról! Én vagyok a topik "nemnormálistagja", de most nagyon próbáltam normális és komoly maradni! Remélem, nem fogsz semmit komolyan venni tőlem! :lol: :lol: :lol: :wink:
A tesztedre nagyon kíváncsi vagyok!! Próbáld meg megmutatni nekünk!

Zora! Hagyd a hugit szóhoz jutni!!!! Nagyon gyanús volt a neveden bejelentkezett hugi: "imádom a nővéremet" szöveggel.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tudtam, hogy gyanus lesz. De a tesóm éppen nálam volt és úgy írt nektek, elfelejtettünk váltani. Na mindegy, tényleg imád engem, amikor éppen nem utál. Tök jó fej egyébként.

Zora
Kép
zora7
 
 


Tudtam, hogy gyanus lesz. De a tesóm éppen nálam volt és úgy írt nektek, elfelejtettünk váltani. Na mindegy, tényleg imád engem, amikor éppen nem utál. Tök jó fej egyébként.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szandi! ez tök izgi! Várjuk a képet a tesztről. Majd mi megmondjuk a tutit!

Éva! Remélem sok okos dolgot fog majd mondani a dokibácsim és remélem most is alapos lesz!
Szerintem, ne aggódj az ágyon altatás miatt. Hamarosan biztosan meg fogja tanulni.

Zora! Kíváncsi vagyok én is mit hoz neked ez a hónap!!!

Mo! Mikor tezstelsz?

Ildikó! Hol vagy?

Lnd! Te már biztosan konyhatündérkedsz a vendégeknek! Remélem jól fog sikerülni!

Na mi mindjárt megyünk vásárolni, úgyhogy pusza mindenkinek!!!
Vendég
 


Jajj! De kis rendes vagy!! Köszönöm! Imádom a Zorát!
Vendég
 


Ejnye Tabbo! Csak egy percre teszem ki a lábam, és már az én gépemről is írsz???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na Lányok meg megint csupa nyál lett minden!!!
Ezt a nyalsi bandát!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boicsi nyalis! :oops:
Vendég
 


Na úgylátom má írni sem tudok!!! :oops: :P
Vendég
 


na jobb ha nem is írok semmit, mert csak hibát hibára halmozok!

Egyébként jól elbeszélgetek itt magamnak! :lol:
Vendég
 


Ind! Köszi a Macás utánajárást!
Én azért óvatos lennék Zora! Pé. után nem lenne semmi vész, ha leállnál vele.
Vendég
 


Na már megint kezditek! Tiszta lökött egy csapat! Nemcsak nyálas, de roppant vicces is hála Istennek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Ne haragudj! Ez még járt Zorának!!! :wink:
Vendég
 


Figyuka kisanyám! Ha állandóan a babán jár az eszünk nem fog bekölzözni! Érted a tutit???
Vendég
 


Húú!! Krisz! De bekeményítettél! 8) :shock:
Tereld gyorsan el a gondolatainkat a babás dolgokról! Mesélj!!!
Vendég
 


Jaj csak az a bajci, hogy migyá itt van apa, oszt megyünk vásárolni!
Vendég
 


Aztán semmi hóka-móka, csak full szex! Mármint nem vásárlás közben, csak után!Bár, .......

Zora
Kép
zora7
 
 


ja de csak a feleségek után!
Vendég
 


Jaaj! Bocsáss meg Taboo, de végig rosszul pötyögtem a neved! Kunc-kunc. :lol:

Aha!!! Kemény vagy Krisz, de azért mégis van akitől tartasz, miiii? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Milyen feleségek után????? Nem értem......
Vendég
 


Muffin kész!
Saláta kész!
a hús mindjárt kész!
Még fel is porszívoztam!
Mindjárt jönnek!

Nem írtatok semmit erre a pé.ses dologra a macával kapcsolatban. Asszem nagy gond van. Ben elhajlította apa pótszemüvegét. És valószínűleg én leszek leszúrva, valószínűleg jogosan.
Mit dolgozik a férjetek, hogy sosincs otthon? Enyém is szinte csak éjjelre jár haza, mert 2 állásban is dolgozik. Na ma már nem jövök azt hiszem. Holnap de meg megyünk csiribiri tornára! Na puszi
mindenkinek

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Született feleségek!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


hát a született feleségek után.

Lnd ügyi vagy. küldjél nekünk is ha marad!
Vendég
 


Sok mindent nem értesz te még...... :lol: Figyi Mo! Mi van má veled! Állandóan ökörködsz, szerintem érzed a vesztedet! :lol: Egyébként imádom, hogy ilyen vagy! De azért akkor se hallgass majd el, ha bánt valami, oké! Fúj, de folyik má megint.... :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja, azt még meg akartam kérdezni, hogy mik a closty nem kívánatos mellékhatásai?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Édes Ind! Dehogynem írtunk! Hát az én sohanemlátott10.napitüszőrepedésemnemannakköszönhetőestleg?????

Zora
Kép
zora7
 
 


Ez engem is érdekelne. Annyit tudok, hogy túlstimulálásnál ciszták képződhetnek a petefészekben (PCOS) és akkor hónapokig antibébit kell szedni , amíg elmúlik. Talán erre utalt Éva. Szóval személyreszabottan kell beállítani a mennyiséget.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kívánatos mellékhatása pedig a baba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Jajjj, Krisz!! Ha agyonütöttek volna (ami persze nehéz lenne, mert nincs is) se tudtam volna a született feleségekre gondolni. Így már értem. Azt hittem, hogy több felesége is van a férjednek, mint Ildikónak.
Vendég
 


Sziasztok!
Annyira gyönyörű idő volt ma megint, hogy egész nap kint voltunk. Ebéd után meg lefeküdtem a gyerkőcökkel aludni.
Képzeljétek felhívtam a saját orvosomat és csak április 2-ra van hely. Akkor leszek 9 hetes, hogy fogom én azt addig kibírni. Igazából az nyugtatott volna meg ha látom a szívét dobogni.

Balimama
Akkor ezek szerint Te Utrogeston szedsz? Ettől voltál rosszul? Akkor ezt nem csak terheseknek adnak?
A kislányom most 4,5 éves és 22-23 as a lába. Nem baj ha nagy a fiadnak egy fiú legyen is nagy. Különben a Petra most 12 kg, elég kis véknya.

Ildikó
Képet nem kaptam, különben szerintem itt a rendelőben nem is szoktak adni. Az orvos tényleg rendes volt de ez nem az én orvosom, most láttam életemben először. Csak azért mentem ide mert reggel úgy éreztem, hogy nem tudok egy percet sem várni.
Hogy tudom kicserélni a vonalzómat?

Andi
Hát kíváncsi vagyok, hogy kibírod e hétfőig.
A Petra is nagyon akart menni oviba addig amíg először el nem vittem. 5 hónapig ment az üvöltés és alig bírtam leszedni a nyakamból. Már ott tartottam, hogy kiveszem az oviból mikor jött a téli szünet, 3 hét kihagyás és onnantól nem volt semmi baja.
Biztos találtok olyan házat ami tetszeni fog nektek, tavasszal sokkal nagyobb a kínálat.
Nagyon jól alakul a görbéd.

Krisz
Én is reménykedem a kislányba. Mondjuk mindent meg is tettem ez ügybe. Kíváncsi vagyok, hogy be jön e amit a Czeizler mondott. Mondjuk nekem van összehasonlítási alapom és nem tudom megmondani, hogy melyik a jobb. Ugyanolyan édes egy kisfiú mint egy kislány. Én csak azért szeretném, hogy talán így jobban meglesznek majd 3-an, a két egynemű és a két kisebb.

Taboo
Szerintem mindenképp csináljál holnap egy tesztet. Különben hol tartasz. Mikor kellett volna megjönnie? A halvány vonal is vonal.

Ind
Vasalnivaló :( Nem vihetném át az enyémet is?
Én a kislányomat 1,5 évesen tettem át a sima ágyba, leesésgátló nélkül. Semmi gond nem volt vele. Kb 2-szer esett le összesen. Nekem muszáj volt mert kellett az Olivérnek az ágy és nem akartam még egy kiságyat venni.

Megyek mert a Petra megtalálta a szívét és mondta, hogy érzi ahogy dobog és most jött ide kétségbeesve, hogy az Olivérnek nem dobog a szíve. Megyek megkeresem neki.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ind! Engem bármelyik böjtben áthívhatnál!! Hidd el, nem lenne semmi ellenvetésem! Tegyél fel képeket a vacsiról! Na, akkor tuti csöpögne minden...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ági! Mekkora volt a petezsák? Olyan jó neked! Egyébként tök mindegy kihez mész uh-ra, azért a szívműködést ne hagyd ki emiatt, de várd meg a 7. hetet, hogy ne kelljen izgulnod.

Zora
Kép
zora7
 
 


Na megvan az Olivér szíve is.

Krisz
Nem én kérdeztem az UH-ot. Az én dokimnál is profi van 3D és 4D is. Hova jársz? Lehet, hogy ugyanoda járunk? Különben nekem is minden alkalommal csinálnak.
Én is feleségek függő vagyok, mindig úgy várom, hogy szerda legyen.

Zora
Én is nagyon jókat tusok enni. Bacon, lilahagymával. Óoh de ennék most.
Neked nem volt már pé-ed? Vagy mitől fáj a hasad?

Ind
Ha nem eszik a vendéged akkor én szívesen átmegyek vacsorára. :lol:

Mo
Én kiígazodok a görbéden nem úgy mint Zora, szerintem babás. Mit is mondtál meddig várasz?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok Lányok!
Most biztos azt hiszitek, hogy nekem nincs humorérzékem, azért mert én általában csak magammal beszélgetek!!! :twisted:
Most is megyek gyerekezni! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ági! Most meg én nem érzem a szívem, attól amit írtál. :shock:
Tényleg babás??????
Ha nem jön meg a héten, hétfőn tesztelek.
Vendég
 


Zora
Most már muszáj várnom mert ez a doki április 16-ra hívott vissza és az "igazi" meg április 2-ra. A 7. hétben bőven benne leszek. Képzeld előkerestem a régi uh képeimet, hogy összetudjam hasonlítani de teljesen kifakultak, ilyen hülye papírra lett nyomtatva. Most 3mm-nek mérte a petezsákot. Azt vettem észre mikor az ikrekkel voltam terhes akkor sokkal kisebb volt mint egy babánál. Csak most nem tudom, hogy mekkorának is kellene lenni. Különben megkérdeztem de azt mondta, hogy ilyenkor még nem lehet látni. Nekem múltkor a 12 héten derült ki, hogy kettő.
Ki tudja, hogy mekkora egy 5 hetes petezsák?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Mo
Átmenjek megkeressem a Te szívedet is? Akkor egyszerre tesztelsz az Andival, nagyon izgi. Már most várom, hogy hétfő legyen!

Kép
[/url]
ági2
 
 



Zora
Kép
zora7
 
 



Zora
Kép
zora7
 
 



Zora
Kép
zora7
 
 


Na nagyon ügyes vagyok. Nem sikerült. Lényeg, hogy a méret tökéletes.

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?