Új privát üzeneted érkezett!

Mo
Ez annyira szuper!!! Csütörtökön nem csinálnál egy tesztet? a kedvemért

Little
Sajnálom, hogy így érzed pedig nagyon örültem, hogy átjöttél ide.

Lányok
Egyszerűen annyit írtok, hogy nem győzőm olvasni. Nekem az a baj, hogy ilyenkor van a legtöbb dolgom: fürdetés, vacsora, mese... Mire kész vagyok mindennel Ti már rég alszotok és egyedül írogatok.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia Ildi! Tényleg megcsináltad a guggolást!? Klassz csaj vagy!! Ez volt a fővarázslók és a kínai indiánok szertartásos beavatása. Úgyhogy szertartásosan felavatlak fő-fő babásodóvá. Mostmár tuti lesz babád!! :wink: Jó tévézést!! Aludj jól!
Azért halkultam el, mert Ildi férje (akarom mondani közös férjünk hazaért). Nagyon éhes volt, mert ugyebár Ildikó nem főzött semmit a nagy tévézésben, úgyhogy megkínáltam férjünket minden földi jóval.

Panda! Nagyon érdekes dolgokat találtál. Ha nagyon nem akar megjönni, akkor nemsokára teszetelj újra!
Vendég
 


Ági! Nem kapkodom el a tesztet. Várok vele a köv.hétig. Majd csak Andi után. :wink:
Vendég
 

 
 

No, mára én is búcsúzom. Aludjatok jól Lányok!
Babás görbe ide vagy oda, vár a férjecském..... :oops: :oops: :oops:

Jó éjszakát!
Vendég
 


Mo
Nem akarom a gyereket belédbeszélni de ez a hüvelváladék dolog is jelent valamit. Menstuáció előtt tényleg teljesen száraz. Nálam is az volt mint nálad én már ekkor gondoltam, hogy valami nem stimmel. Hogy vagy ennyire türelmes és már kezdem azt hinni, hogy jobban aggódok érted mi Te magad.

Látjátok most búcsúzik mindenki mikor én megjövök

Balimama
Hol vagy? Te is éjjeli bagyoly vagy?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok Lányok!
Ha nem tartom rajtatok a szemem teleírtok 10 oldalt!
Kissé felületesen, de azért átfutottam!
Viszont annyi időm nincs, hogy mindenkinek válaszoljak, mert reggel 3-kor kelünk, Apa indul vidékre.
Azért annyit elmondanék, hogy az összes "gusztustalan" terhességi tünetet produkálom a váladéktól a szorulásig! Ráadásul ma, miután végig feküdtem a délutánt és attól rettegtem, ha felemelem a fejem hányni fogok, na ezek után elrohantam a közértbe és vettem egy üveg pácolt heringet, amit meggyes pitével meg is ettem!
Ez egyszerűen undorító!

Nagyon szeretlek benneteket! Így gusztustalan nyálas módon!!!
Reggel jövök és annyit írok egyedül, mint Ti együtt ma délután!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Felrakom az előző havi görbémet, jó lesz összehasonlítani a mostanival, amire már én is nagyon kiváncsi vagyok. Csak azért nézzétek meg, mert ez egy nagyon szép peteéréses görbe, ahol viszont rövid a luteális fázis, ami a progihiány miatt lehet. Én általában hasonlókat produkálok. Megfigyeltem mások görbéin is, hogy általában 2 mélypont van a pé előtt és a második után következik. Na mindegy. Ti is rakjatok fel, úgy szeretem nézegetni!
Éva! Nagyon nehéz minősíteni a tüneteidet, amikor a múltkor a Duphaston szedése alatt lettem terhes, én sem tudtam, mi mitől van. Tény , hogy a hatalmas adag progi nem közömbös, főleg, hogy a szervezeted alacsonyabb értékekhez szokott. Megoldás egy korai érzékeny teszt a kétségek elűzésére. 12.napon már megbízhatsz az eredményben, de a 10.-en érdemes már csinálni. Dobj egy görbét!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép februári görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Mo, köszönöm a felavatást!! - bizom benne, hogy igazad lesz, mert ugyebár a fővarázslók nem szabad tévedjenek!!! - ugy-e???? :wink: :D :D

Panda, köszi az esti képet :D

Éva, gyorsan kérek görbét tőled!!!! - máskor mikortól kezdted produkálni a terhességi tüneteket?
Nekem az a véleményem, hogy nyugodtan lehetsz babás - és a sok tünet azért jelentkezik, mert még a gyógyszerek is ráadódnak....

Lányok, igy a ciklusok vége felé annyira drukkolok mindenkinek, hogy minél hamarabb megtörténjen a csoda!!!! - még akkor is megpróbálok pozitivan gondolkozni, ha csak egy halvány remény van .... én már csak ilyen vagyok! :oops:

Zora, az este nem jöttél vissza....

Ági, az a helyzet, hogy én 1 órával előbb vagyok, mint ti, ezért nem tudlak megvárni, amig este végzel. És mivel a munkahelyemen elég sokat ülök számitógép elött, igy otthon is nem akarok rajta lógni. Remélem megértesz....

Többiek, hol vagytok? Krisztina, Andi, Lyna? Valakit kihagytam? Most hányan vagyunk összesen???????

Én is teszem a görbém:

Kép

pusziiiii

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!
Server probléma miatt egész este nem engedett be a babanet!

Ma 4-kor mértem a hőmet, úgyhogy kissé csalóka!
Visszaolvasom majd azt a jó sokat, amit írtatok és írok mindenkinek, de addig is egy görbét felteszek:
Kép

6-kor visszafeküdtem aludni és most 8-kor, amikor felébredtem újra mértem, bár tudom, hogynem sok értelme van, de 37.1.
Még jövök, csak ma sok dolgom lesz! A nagylányom ma 15 éves!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok.én lyna férje vagyok megkért,hogy írjak nektek a munkahelymről. minden ok anapokban már lesz internetünk csak szolgáltatót váltotunk.

remélem jó helyre írtam :lol:
Vendég
 


Éva, a lányodnak szülinapja alkalmából azt kivánom, hogy minden álma teljesüljön!!!! ISTEN ÉLTESSE!
Tortát sütsz?

Nem tudom, te hogy működsz - mármint a hőt illetően, de nem biztos, hogy nincs értelme a 37,1 foknak. Én minden reggel pontosan 6-kor megébredek, elvégzem a dolgom, visszafekszek aludni és 7-kor mérem a hőmet. Próbáltam kihúzni, hogy ne keljek fel 6-kor, de egyszerűen nem ment.....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Lyna férje, köszönjük, hogy szóltál :D Jó helyre irtál :D
Várjuk Lynát!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Éva! A hő óránlént emelkedik egy tizedet. Tehát, ha 6-kor szoktad mérni, akkor ma 36.9. Ez tuti

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Szeretnék hozzátok csatlakozni, Zora tesója vagyok és szintén most szeretnék még egy babát.

taboo
taboozoe
 
 


EZAZ!!!!
Mostmár igazán családias lesz a kis topikunk!!! :lol: :lol:
Örülök Nektek csajok!!!

Mostmár nyugodtan lehetünk nyálasak is !! HURRÁ!!!

Lyna férje!
Te nagyon rendes vagy! Lyna várunk vissza!!!

Ildikó!
Sütök, de nálunk csak gyümölcstortát érdemes, mert más nem fogy el.

Zora!
Bárcsak igazad lenne!

Taboo!
Neked van már nagyobb gyermeked?


Már kezdek izgulni!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Szandi, te is ideértél végre! Jaj de jó! Akkor végre kicsit gyakrabban beszélhetünk.

Zora
Kép
zora7
 
 


Öntsd ki a szíved bátran, majd a lányok kezelésbe vesznek, én meg majd megvédelek tőlük! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


A hugi most egy kicsit elment és itt hagyta nekem a kicsi Zsófit, aki 1 éves és tündéri. Szóval, helyette írom, az az álmunk, hogy együtt legyünk babásak. Képzeljétek , ott voltam, mikor Zsófi született, én vágtam el a köldökzsinórt Nagyon szeretem a tesómat, 9 évvel fiatalabb nálam és gyönyörű.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! A hő így igaz, úgyhogy fel a fejjel, minden oké nálad! Nem reagáltál az Utro kúpos variációra. Sajnálom, hogy rosszul vagy, érdekes én nem éreztem a progit.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! Este, mire jöttem, pont elköszöntetek. Én is sajnáltam. Ezzel a görbével tesztelned kéne, mert már jelentkeznie kellett volna a mensinek, ha volt pé, márpedig csak volt, mert azért magasabb a második fele, mint az első. Nagyon izgat, milyen ciklus ez, mert most vagy nem volt pé, vagy baba van.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Képzeld, az én ikreim is halak jegyűek, úgy hogy lenne miről beszélni! Így már értem a nehéz kamaszkor problematikáját nálatok. A halak szerintem borzalmas jegy, főleg egy oroszlánnak. Tűz és víz, imádat és gyűlölet. Na öregem nem irigyellek! Azért imádnivalóak is egyben, BOLDOG SZÜLINAPOT!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szisztok!

Tegnap annyit beszéltünk az ikrekről, hogy éjjel már erről álmondtam, aztán felébredtem és vissza sem tudtam aludni. Reggel 1/2 7 volt mikor már végleg felkeltem pedig én 8-kor szoktam. Apa aludt a gyerekekkel és én felöltöztem és lementem ide hozzánk a rendelőbe mert úgy éreztem, hogy muszáj most elmennem dokihoz. Nagyon kicsi még tényleg csak egy pötty a petezsák is, viszont azt mondta, hogy szépen megvan vastagodva a méhnyálkahártya. Viszont mondtam neki, hogy a rendes vérzés előtt nekem is volt 2-3 nap barnázás ami régebben soha nem volt és kaptam Utrogestan hüvelykúpot napi 2x1-et.
Balimama, Zora
Ebben ti vagytok a szakértők. Ez mire jó? Kiváltsam vagy ne? Szedtetek már ilyet?
Most megyek felhívom a saját dokimat és oda is bejelentkezem, úgy 2 hét múlvára, hogy látszódjon is már valami.


Balimama
Ez tényleg gusztustalan, főleg hogy utálom a halat. Méág a szagától is rosszul vagyok.
Ez nagyon jó, hogy ennyi tűneted van és látom a görbéd is egész jól alakul. Mikor tesztelsz?
Boldog születésnapot a lányodnak!

Ildikó
És miért nem méred 6-kor, lehet hogy pontosabb lenne.

Taboo
Üdv közöttünk! Írjál magadról egy kicsit

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Zora
Nekem a férjem is és a kisfiam is hal.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia Ági! VégreI Az Utrot használd, mert kivédheti a progihiányt, ami estleg csak lappangva van jelen. Kérdés, hogy hogy viseled majd, bár állítólag a kúpnak nincs annyi mellékhatása és biztosan használ. Szerintem, aki veszített már el babát, jobb ha elfogad ilyen biztosítékokat, még ha kisebb kellemetlenséggel járnak is. Én használni fogom, ha eljön az ideje. Gratulálok a kis pöttyhöz!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Azt csak viccből írtam, nehogy megbántódj rajta, én két hallal és egy rákkal élek együtt és ez a sok mélyen hullámzó érzés és bonyadalom sok az én kicsit felületesebb levegő jegyű lelkemnek. Csak erre utaltam.

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként az Utro progeszteron és nem lehet túladagolni sem terhesség alatt, csak használ és nem árthat a babának még ha nincs is hiány.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ági!
Feltétlenül váltsd ki és használd!!!!
Biztos, hogy a kúpnak tizedanyi mellékhatása nincs, mint a kapszulának és nagyon jól felszívódik!

Zora!
Az az egy bajom van a kúppal, hogy azt is 2x kell használni. Este még elmegy, de hogy fekszem vele reggel?
Arról nem is beszélve, hogy tudom nem ez lesz a megoldás!

Ági!
Ettől függetlenül Neked kell és örülj neki, hogy ilyen rendes a dokid!
Mi meg örülünk annak, hogy minden rendben van Veletek!!!
Egyébként normálisan én sem vagyok egy nagy halevő és a meggyes pitét sem szeretem annyira!

Ezen a napon mindig újra átélem lélekben a 15 évvel ezelőtti első szülésem! Valahogy minden évben szebbnek tűnik!


Én annyira vágytam lánytesóra! Két öcsém lett.

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora
Köszi, akkor azt hiszem kiváltom. A doki is azt mondta, hogy azért ír fel kúpot mert a gyógyszertől sokan lesznek rosszul.
Dehogy bántódtam meg. Különben a kislényom meg én rák vagyuk. 2 hal + 2 rák. A férejem nagyon nyugis, szinte lehetetlen a sodrából kihozni.

Kép
[/url]
ági2
 
 


TABOOZOE: Sziasztok!

28 éves vagyok és 14 hónapos a kislányom.
Jelenleg aktív babagyártásban vagyunk a férjemmel, nagyon remélem, hogy eredménnyel!!!!!!!
Annyira szeretnék terhes lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a legcsodálatosabb érzés a világon..... és persze a szülés, ami azóta is akkora hatással van rám!

...Ja és imádom a Nővéremet!

Zora
Kép
zora7
 
 


:lol:

taboo
taboozoe
 
 


Azt hiszem lesz egy-két mulatságos helyzet!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Ági, GRATULA a pöttyhöz - csak nem birtál várni :D :D :D de jóóóóóó - már alig várom, hogy képet is hozz nekünk!!!! A kúppal kapcsolatban én nem tudok hozzaszólni, de ha a dokid azt mondta, és ezt Éváék is megerősitették, akkor használd!!!

Taboo, üdv köztünk :D - remélem csupa jót hallottál rólunk, és azért jössz te is :D :D :D

Zora, a teszttel azért várok, mert holnapután van a nemvárt mensi időpontja - jobb lenne, ha ottmaradna ahol van, de erről nem én döntök :roll: :roll:

Ági, azért mérem 7 órakor, mert akkorra van felhúzva az órám - ha 6-kor akarnám mérni, tuti, hogy nem ébrednék fel csak úgy magamtól :roll: :roll:

Éva, te nagyon gyanús vagy nekem :wink: :D :D :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok lányok!

Már megint nagyon sokat irtatok, gyorsan átfutottam aztán kidobott a babanet most engedett vissza.

Éva boldog szülinapot a nagylányodnak. Remélem már jobban vagy.

Zora és a hugommal nem terveztem, hogy együtt legyünk terhesek, de sikerült a fiaink közöt 2 hónapa a különbség

Taboo üdv közöttünk.

Ági az én férjem is hal a kisfiam meg bak az sem egy könnyű eset. Én meg szűz vagyok. Gratula akis pöttyödhöz, most már jöhetnek a többiek is sorba. Amúgy nem tudom, hogy kibírom e jövő hétig, de a hétfőt mindenkép megvárom a teszteléssel.

Krisz: nekem a férjem Markazi és a családja is oda való, én Egri lány vagyok, de szeretem Markazt.

Bálintom is megy szeptembertől oviba, mert most, hogy sokat járunk az unokatesoiért mindig mondja, hogy anya én is megyek oviba. Nekem meg nem igazán akarózik elengedni, de sajnos ilyen az élet.

Little: sajnálom, hogy nem maradsz köztünk szerintem te is közénk való vagy, de a döntésedet tiszteletben tartjuk. Kívánom minnél hamarabb babás.

Tegnap megnéztünk egy házat, de nem tetszett, de mára kaptam egy listát ahol van egy pár ház, még azokat is megnézzük, csak lesz valami használható.

Felteszem a friss görbémet:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!
Ti aztán nem vesztegetitek az időt!
Gyorsan a tettek mezejére léptetek házügyben!
Remélem hamar sikerrel jártok és a kistesó már oda érkezhet!!
A görbéd annyira szép, hogy meg sem merek szólalni!

Tényleg, ma egy kicsit jobban vagyok!! :lol:
Remélem így is marad!

Ildikó!
Én bele se merek gondolni! Annyi hónap telt már el tervezgetéssel!
Az utóbbi időben nem nagyon beszélünk babadolgokról a férjemmel. Szerintem tényleg meglepetés lesz neki majd! Persze egy éve még központi téma volt, de már nem.

Őszintén? Én sem merek tesztelni!
Még 3 napig szedem a gyógyszert, tehát vasárnap reggel! Ha pozitív, akkor abba se hagyom!

Éva

Kép
balimama
 
 


Krisztinka!
Ilyen még nem volt, hogy délig nem hallottunk Rólad!! :twisted: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ind!
Lassan Neked is jelentkezned kellene!
Sikerült valami eredményt elérned a tornával???

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Már majdnem kiesett a szemem, annyit írtatok! Ja és egy csomó ideig nem volt jó a babanet, most délelőtt.

Este nagyon a toppon voltatok!!! :lol: :lol: :lol:

Tabo!! Üdv közöttünk! Gyors babásodást!!!

Na lányok ebben a hónapban mindenki babás lesz csak én nem??!
Szép mondhatom! De sebaj, remélem hamar kiderül, hogy mindenki az!!! :lol: :lol: :lol:

Little! SAjnálom, hogy nem jössz közénk többet, de remélem hamarosan beköltözik hozzád az újabb pocaklakó! :lol:

Andi! Igen azt már megbeszéltük, hogy te egri vagy.

Én most türelmesen várom a 19-ét, szerencsére elég eseménydús lesz addig a hetem. Szombaton megyünk babát látogatni, hétfőn megy a férjem a kórházba, kedden műtik, aztán pihis napok jönnek. Meg el kellene mennem kozmetikushoz egy kis szervízre.

JAj olyan édes kisrucit vettem a kolléganőm kislányának, már nem is olyan kicsi 5 hónapos és már a 68-as ruhákat növi ki. Az én Gergőm meg 74-est hord és 15 hónapos! Remélem ha majd összejön a kistesó kislány lesz! :lol: Nagyon cukika kislány ruhák vannak.

Éva! Boldog szülinapot a lányodnak!!!

Kép
Vendég
 


Éva! REggel elmentünk apával ajándékot venni, aztán mi Manóval 11-re értünk haza és azóta alszik. Közben odaraktam neki az ebédet főlni és annyira elfoglaltam magam a neten, hogy félig odaégett az ebédje :oops: :twisted: , és újra kellett főznöm.

Örülök, hogy már jobban vagy!

Lányok! Mindenkinek olyan szép a görbije! Remélem magasan maradnak a hők!!!!

Pandácska! Nálad mi újság?
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm a jókívánságokat!!!
Én is szeretnék már újra 68-as rucikat mosni!
Az én fiam egy óriás! (apára hasonlít) Most lesz 2 éves, de 4 évesre való ruhát veszünk neki és 26-os a lába! Szerencsére szépen, arányosan nagy, de nagyon furi volt a Lányok után, mert ők 1 évesen alig érték el a 8 kg-t! :lol:

Krisztinka!
Majd gondolok a férjedre!
Nem túl kellemes a műtét, de azért túl lehet élni! Utána majd szépen otthon lesz Veletek!
Néha én is mondom undokságból a férjemnek, hogy úgy szeretném már ápolni egy kicsit. Ha itthon van se tud nyugton maradni, valahova mindig mennie kell, valamit mindig csinálnia kell!

Éva

Kép
balimama
 
 


Pandácska!
Van valami változás?!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

...gyanakodtam és csináltam egy tesztet... igaziból szerintem negatív, de ha akarom látni a vonalat, akkor látom...
Tudja a fene... Úgy szeretném, ha újra két piros csík nézne szembe velem a teszten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reggel teljesen úgy éreztem, mert őrült hányingerem volt, aztán elmúlt. Bizakodtam. Szerintetek csináljak egyet reggel is, az biztosabb??????????

taboo
taboozoe
 
 


Szerintem csinálj az a biztos.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok! Újra itt!
Ne haragudjatok, de a vasalós napjaimon nem jutok a géphez, egy percem sincs. Most is alig, mert este vendégek jönnek és valami kaját kell csinálnom.
Balimama!
Tudsz vmt mondani a gerincsérvről? A férjemn ek van. Már 2 het alig bír mozogni, most csináltak emerit, de szerebcsére nem olyan súlyos, hogy műteni kelljen. Most kipróbál vm csoga gyógymasszőrt, mert hétfőnutaznánk Ausztiába és így még vezetni se tud annyit. Tényleg nem is tudom, hog yfogom tudni visszaolvasni egy hét termését.
Krisz! Én sem vagyok babás! És nálam sajnos az esély sincs rá meg egyenlőre.

Tornának még nincs eredménye, de most már csökkentettem is az adagot. Kétnaponta tornázom. Most már azt remélem, hogy abban nyilvánul meg, hogy kb 30 nappal a múltkori után megint elkezd majd páfrányosodni és érni a pete, de most sikerül is neki. _Cickafarkot már nem iszom, csak szójakapszulát eszem., na még a torna.
Tegnap óta mérem a hőm: 36.1. Mondtam, hogy nekem nagyon alacsony.
Annyira jó ez a szép idő, megint 2* mehetünk játszótérre. Nálunk elég jó társaság van ott és mindenki terhes. ez halálkomoly!!!
Egyik most kezdi, a másik az utolsókat tapossa, de babások. Irtó rossz, hogy csak én lógok ki a sorból.
Mo! Sztm is ott van már az a pindurka!!!! Azt azért nem rejtem véka alá, hogy irigykedem is rátok. Még amikor tervezgettem azt gondoltam, ha nem is elsőre, de legkésőbb februárban terhes leszek, erre én leszek az utolsó a sorban.
Van egy anyuka a játszón, akinek a fia kb 2 éves és napközban is szopik, nem kell neki se keksz, se gyünölcs, csak szopi, többször is azalatt a néhány óra alatt, amíg ott van, úgyhogy gondolom, hogy otthon is így van. És az anyukája 18 hetes TERHES. Hát hülyét kapok, az én Benim pedig 16 órát is kibír nélküle, ugyan a maradék 8ban többször is kér, de a16 miért nem elég hosszú szünet? Csomóan irigykednek, hogy milyen jó, hogy ilyen sokáig nem jött meg és nem tudják, hogy én sokkal szívesebben szenvedtem volna végig hónapokat.
Az én drága kicsi fiam itt szundizik a kezemben. Már felkelt, kivettem az ágyából és itt visszaaludt. Olyan jó, csak nehezebben írok.
Szerintetek mikortól aludhat normál ágyban, persze leesésgátlóval? Utála a rácsost, mindig nekiütközik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Taboo!
Én a nővéremmel különben 2 hét különbséggel szültem. Sógornőmmel pedig 6 hét. Különben Little miért nem közénk való?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind: az én kisfiam most került át sima ágyba, de hallottam már olyanról is aki a másfél éves kisfiát már sima heverőre fektette. Szerintem onnantól érdemes ágyra fektetni ha már biztosan le és fel tud rá mászni.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Most beszéltem személyesen Maca VIbével. :lol: :lol: :lol:
Szóval, ahogy gondoltam ez csak azért van ráírva, mert Mo-n enélkül semmi sem hozható forgalomba, viszont csak nővényi anyagok vannak benne összezúzva, amik biztosan nem károsítanak senkit, akár terhes is lehetek mellette. Viszont azt mondta, hogy ezt azért ajánlják meddőknek, mert hatására többet próbálkoznak és nagyobb az esély. Ilyen hülyeséget??? Kifejezetten pé. serkentő hatása nincs. Na erre mit mondtok? Mondtam neki, hogy 30 naponta elkezdek páfrányosodni, csak aztán mégsem érik meg a pete. Mondta, hogy egy adagot próbáljak ki, de ha nem páfrányosodik rögtön az első hónapban jobban, akkor hagyjam. Most akkor tapasztalatotok szerint van ilyen hatása vagy nincs.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ez a kölök olyan biztonsággal mászik fel és le mindenhol, mint egy kismajom. Nagyon ritkán esik le és csak véletlenségből. De leesésgátló mindenképpen lenne. Azt mindenképpen kivárom, hogy elköltözzünk.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Akkor szerintem mindenképp megpróbálhatod sima ágyba altatni a kisfiadat.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sajna nekem mennem kell megyek kozmetikushoz, holnap nem leszek de mihelyt tudok jelentkezem.

Remélem legközelebb egy csomó pozitív tesztel fogtok várni.

Sziasztok

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?