Új privát üzeneted érkezett!

Csibe, mi két éve élünk együtt. Az esküvő előtt 3 hónappal költöztünk csak össze. Mert elég messze dolgoztunk és éltünk egymástól. Addig csak péntek-szombat-vasárnap "éltünk" vagyis aludtunk együtt.
A vonalzóm mutatja, hogy a 25. ciklusnapon vagyok. :) Pé elvileg a 12 napon volt.(vagy a 13. napon, de inkább az előbbi)
pihi
 
 


Pihi nem láttam a vonalzódat :oops: ,bocsika
csibe32
 
 


Semmi baj!:)
pihi
 
 

 
 

Többiek, hol vagytok?
pihi
 
 


Sziasztok

Nyulasz
nagyon várom a híreket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
remélem hogy jó hírrel jössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Princess
és mit sprotól a férjecskéd?

Pihi
igen kibírom, szerencsére nem olyan erős a kényszer hogy gyógyszertárba menjek, úgyhogy holnap lesz a nagy nap!

Csibe
igen már nagyon nagyon várom a holnapot, de ugyanakkor félek is!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz merre vagy????????
csibe32
 
 


Sziasztok!

Sajna nem sikerült.Annyi öröm van a bánatban,hogy nem méhenkívüli,hanem biokémiai terhesség.
Augusztusban a következő.
Ráadásul olyan beteg vagyok,tegnap óta taknyom-nyálam egybe folyik,éjjel meg arra ébredtem,hogy úgy fáj a torkom,hogy nyelni sem bírok.Reggeli hő 38.4. :evil:

Pihi!

Hű,játtszik veled a hőd?Vagy a babó?

Erika!

Nagyon drukkolok holnapra!!!!!
Vendég
 


Nyulasz sajnálom :( . Augusztusba lesz a következő :shock: :(

Gyógyuljál meg minél hamarabb.

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz :( Sajnálom. Augusztusig kitartás. Most hosszúnak tűnik ez az idő, de reméljük hamar elrepül.
Hát jó lenne, ha baba játszana, de negatív lett a teszt. Teljesen egyértelműen. még egy halvány csíkocska sincs rajta. :(

Gyógyulást Neked!

Erika, Neked pedig mennek a drukkok továbbra is!!!
pihi
 
 


Sziasztok

Nyulasz
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1168991943.77.gif[/img]

Köszönöm-jük a drukkokat!!!!
Hát majd holnap elválik a mi sorsunk is! De én azért még reménykedem.

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz,
nagyon nagyon sajnálom!!! :( :( :(
Erika,
szorítok holnap!!! ++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Erika, még szép, hogy reménykedsz!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Nagyon szorít itt Neked mindenki! :wink:
pihi
 
 


Sziasztok

nagyon szépen köszönjük a drukkokat!
már kezdek dilis lenni, vagyis inkább kezdek egyre idegesebb lenni!

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánunk!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Ja és holnap leghamarabb sajnos csak késő délután vagy este tudok jönni, mert a Kaáli után még megyünk ismét biciklis boltba is és ha haza értünk anyóst is haza kell szállítani.
De amint tudok jövök!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!

Nagyon-nagyon-nagyon jó hírekkel gyere!Annyira szorítok!
Kép[Automated by GetSmile]
Vendég
 


Sziasztok!

Erika nagyon várom a hireket.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz gyógyulgatsz?

Szép napot.

csibe
csibe32
 
 


Szia Csibe!

Hát elég szarul vagyok.Ma megyek a házidokihoz.

Te hogy fogod megoldani a munkahelyeden,hogy otthon maradsz?
Nekem ez a legnagyobb gondom.Mert most 2 hét szabi,meg 2 hét táppénz volt,de augusztusban nem tudom ezt újra eljáttszani.
Azon gondolkodom,hogy fizetés nélküli szabit veszek ki,mert az jár ilyenkor.Csak azt nem tudom,hogy ehhez a munkahelyen be kell-e avatni,vagy kit kell beavatni a dologba.Viszont lehet,hogy csak szeptember lesz belőle,mert az augusztus még a nyári szabadságok miatt húzós.Teljesen tanácstalan vagyok.

Erika!

Nagyon várjuk a JÓ híreket!!!

Pihi?

Nyuszifül!
Ma már te is dolgozol?
Babó jól van?

Áfonya!
Nem is tudod mitől kímélt meg téged a sors!Nagyon szerencsés vagy!Remélem minden a legnagyobb rendben lesz,és egyszer majd mi is átélhetjük ezt a csodát!
Vigyázz nagyon magadra,meg a kis pocaklakóra!!!!!

Princess!
Látod,lehet,hogy te még elöbb fogsz pelenkázni mint én :wink:
Nemsokára mentek ti is a Kaáliba,kiváncsi vagyok mit mond Krizsa doki.
Vendég
 


Nyulasz,
tényleg nagyon sajnálom hogy nálad így alakult, főleg hogy még nehezítette a dolgod egy kis hazug remény is. :( Így még nehezebb. :( Tudom hogy nagyon szerencsés vagyok, abban a hónapban mikor fogant a tökmag épp hajtottam ezerrel hogy mindent amit tudok elintézzek, hisz lombik ET után pihenni kell, csak a mensit vártam semmi mást, nem reménykedtem. Biztos hogy sokkal sokkal nehezebb végigcsinálni a hormonstimut, leszívást, ET-t, aztán hosszú napokig reménykedni, jeleket lesni, (ráadásul pozitívat tesztelni) és utána csalódni. Nagyon átérzem. :( :( :( De legközelebb sikerülni fog!!! Most is majdnem sikerült, hisz valami elkezdődött!!! Addig meg jön egy szép nyár, elutazhattok, jövőre már úgysem tehetitek, mert nyárra babátok lesz :wink:
Erika,
délután is jó lesz a jóhír! :wink:
Vendég
 


Köszönöm Áfonya!
Nagyon jóllestek a soraid!!!!

És mindenkinek köszönöm!!!!
Vendég
 


Nyulasz, holnapi napról elvileg kapok zárójelentést meg igazolást, majd meglátjuk, ha nem akkor szabi. A lombik dologba beavattam a kollégákat, szerintem titokba nem lehet végigcsinálni, illetve az nagyon bonyolitja a helyzetet. Ha nem mondtam volna el, hogy vizsgálatokra járok, akkor mivel magyaráztam volna pl. a hétfői napot.
Fönök ha tud róla, sokat tud segiteni, sőt nem kell szégyelni a dolgokat, hidd el értékelni fogja , hogy mit meg nem teszel egy gyerekért. Legalább is nálunk igy van, maszek helyen nem tudom, hogy müködik, de ha van bennük egy kis emberség akkor ők sem látják másként. Okot nem kell elmondani, csak a tényt, hogy lombikozni kell.

Erika várom ám nagyon a hireket++++++++++++++++

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, köszi az érdeklődést.
Hát a hőm nem ment nagyon le, csak egy tizedet. De ez még magasabb az átlaghőmnél jóval. Csak az a baj, h. már pecsételgetek. Szóval ma, vagy holnap megjön. A hőnek meg többet nem hiszek. Így remélem tényleg kibírom, h. ebben a ciklusban nem mérek.

Kicsit el vagyok keserdeve, mert 2 év várakozás után, most úgy éreztem van remény a closti miatt. És mégsem sikerült.
Holnap már jobb lesz. És ma délután megyek a dokihoz, remélem kitalál valami újabb reménysugárt.
Néha úgy érzem, hogy befejezem ezt az egész orvososdit. ki sem merem számolni, hogy másfél év alatt mennyit költöttünk orvosokra. Mindezidáig teljesen feleslegesen.
Talán a sors nem akarja, hogy nekünk babánk legyen? Mi meg csak itt erőszakoskodunk............................ Jajj, nem tudom. :cry: :cry:
De holnap már jobb lesz.


Erika, remélem, h. Te jó hírrel jössz és öntessz belénk egy kis erőt! :lol:
pihi
 
 


Pihi sajnálom, hogy így alakult :( . Ti hova jártok dokihoz illetve kihez?
csibe32
 
 


köszi Csibe. Egy magándokihoz járok, akinek meddőség a szakterülete és egyébként a SOTE II.-n dolgozik. Ő az Erika dokija, ő ajánlotta nekem. De ő már a 3. doki másfél év alatt.
pihi
 
 


Pihi ha belegondolok, nekem is Konc a 3. dokim,de most érzem, hogy történik velem valami. Kósa sem volt rossz, csak Schöfi bizonytalan helyzete rányomta a bélyegét a mi kivizsgálásunkra. Nekem meg nem volt türelmem, hogy kivárjam, a kórház sorsának alakulását.

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de mégsem. Egy munkahelyi konferenciát szerveztünk a hétre, ezért nem nagyon vagyok/voltam gépközelben, ráadásul vasárnap megint elutazom (most már utoljára) egy hétre. Csak Nyulasz és Erika miatt ugrottam be. Talán holnap többet be tudok nézni.

Nyulasz! nagyon sajnálom!!!! :( :( :( van rá lehetőség, hogy esetleg ha valaki visszamondja korábban sorra kerüljetek? Addig pedig használd ki az idődet mindenfélére, ami csak eszedbe jut.

Erika! Várom a híreket.

Velünk röviden minden rendben, a hétvége is szuper volt, majd írok róla részletesebben is , ha egyszer lesz több időm.

nyusziful

nyusziful76
 
 


Engem most nagyon elbizonytalanítottak a dokimmal kapcsolatban. Azt hallottam, hogy inszemet is úgy csinál, hogy nem lövi be UH-n az időpontot, csak a ciklusom átlaghosszából kbra kiszúr egy napot és akkor lesz inszem. És azt sem nézi meg, hogy van e egyáltalán tüsző, stb.....
Csak azért hihető, mert 2 hónapig szedtem clostit és elvileg azt sem szabadna UH nélkül adni, mert ciszta is lehet, ha nem reped meg a tüsző. Ezért követni kell a ciklust UH-n és adni tüszőrepit.
Nekem viszont nem kellett mennem UH-ra. Mikor felhívtam, h. nagyon fájt, azt mondta, h. ez normális.
És még azt is leírta egy lány, hogy az inzsem után nem kellett feküdni, hanem rögtön fel kellett pattania és irány haza. Pedig úgy tudom, h. mindenhol kell feküdni 15-20percet. Ez a Forgácsban is így van. :( Szóval nem tudom mit tegyek. Hova menjek, maradjak-e?

Nyuszifül, jó h. benéztél!!!! Ha lesz időd, mesélj is!!!!!

Erika?????????????????????
Nagyon várlak már!!!!!! Nemsoká indulok dokihoz.
pihi
 
 


Erika!

Nagyon várunk!Gondotam rád egész nap,mondtam is a páromnak fél 1 körül,hogy már biztos megvan az eredmény. :wink:

Késöbb még írok,de szalad a konyha,próbálom utolérni.
Vendég
 


Erika merre vagy,nagyon várunk ám!

csibe
csibe32
 
 


Erika!

Hol vagy? Nagyon várjuk a híreket!

Princess
princess
 
 


Erika!

Gyere már léci,léci,léci,léci!

Én mindjárt jövök,csak megállt a mosógép.A teregetőgép meg pont elromlott. :?
Vendég
 


Csibe!

Szégyellni én sem szégyellem,csak nem akarjuk,hogy a munkahelyemen tudják.De lehet,hogy nem lesz más választásom.
Mikor lesz a HSG????????

Pihi!
Ez azért tényleg érdekes eljárás.A Kaáliban is van örző,és minimum fél órát de inkább többet kellett ottmaradni.Fekve,vagy félig döntve ahogy neked jobb,azon a hordágyon amin kitoltak.
Amikor a punkcióm volt,akkor volt két inszemes lány is,és ott pihengettek.Én meg ébredeztem az altatásból.Utána engem átültettek egy böhöm nagy bőrfotelbe,ami teljesen dönthető,kerestek nekem egy kényelmes pózt,meg hoztak teát.
Transzfer után csak a hordágyon feküdtem,majd egy órát.
Meg azért az UH sem hiányozhat!Mégis miből tudná mikor a legmegfelelőbb?
A pénzt ne is emlegesd,szerintem ha mindent összeadunk,beleértve a terheségi teszteket,vitaminokat páromnak,az ő vizsgálatait meg az enyémeket,meg egy lombik,ahol a stimut emelni kellett,hát háromszázezerből lehet ki sem jött.És "még csak" 1 éve próbálkozunk családot alapítani,ami ugye egy "természetes" dolog. :?
És hol tartunk?Mint az elején.Sőt,a remény is egyre kevesebb.A sok csalódás honapról hónapra,és még segítséggel sem megy.
Bocsi,hogy ilyen negatívra sikeredtem,de eléggé szomorú vagyok.Nagyon messze még az augusztus,és addig semmi sem fog történni.

Nyuszifül!

Örülök,hogy jól éreztétek magatok!Gyere és mesélj!!!!

Nem azért augusztus,mert nem volt hamarabb időpont,hanem mert így számolta ki a doki,hogy márc.6-tól 3 hónap kell elteljen,mire az első szem fogigátlót bevehetem.Mert a TB így támogatja csak.Mire lemegy a fogigátló,ami ugye a múltkor folyamatos 34 nap volt,most majd ki tudja mennyi lesz,utána jön a stimu,amivel megint eltelik fél hónap.És hogy a munkahelyemen egyszerübb legyen a dolog,lehet,hogy csak szeptemberben fogunk bele.Még azzal is tanácstalan vagyok,elmondjam,vagy ne.

ERIKA!!!!

Most már tényleg gyere,mert nincs túl jó kedvem,szeretnék végre jó hírt hallani.Kezem-lábam csuriban értetek!!!!!!!
Vendég
 


Erika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon várlak! Már azt hittem rég itt vagy, alíg vártam, hogy hazaérjek a gép elé!!!!!!!

Nyulasz, jajj sajnálom, hogy Te is ilyen rosszkedvű vagy!Persze megértem! :cry: :cry:
Remélem, hogy nem én vittelek bele ebbe a negatívoskodásba. :shock: Melátod a következő sikerül!Sikerülnie kell!

Kicsit már jobb kedvem van. Voltam a dokinál. Bromo és closti és 12 napon PCT. :D Ez már haladás!!!!!!!!
pihi
 
 


Sziasztok

Na végre ide jutottam!!!!!!!

:lol:
Én öröm hírrel szolgálhatok!!!!
a Progester. 190.80
a HCGBETA 96.48
március 22-én délben lesz a népszámlálás, holnap hívom Krizsa dr-t hogy nagyon ügyi volt megint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
Hogy vagy???? Remélem azért már kicsit jobban érzed magad!!!!!!!!!!!

Pihi
mi volt a dokinál


és mindenkinek nagyon nagyon szépen köszünjük a drukkokat, de én még és apjuk is nagyon izgulunk hogy hány babócát fogunk látni!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


ja igen: még nem jött meg, de a 24.napi progim olyan alacsony, hogy mondta a doki, hogy biztosan meg fog jönni. :(

És képzeljétek: a múltkor a prolektinem 35 lett és 24 volt a felső határ. Viszont a doki most csak progit kért laborra. Én meg beikszeltem a prolaktint is önkényűen. :oops: :oops:
Most éppen csak a határérték felett volt, de erre írta a Bromot.
Érdekes, hogy a múltkor jóval magasabb volt és nem írt rá. JA és most csak magamnak köszönhetem, hogy azt is nézték. :oops:
pihi
 
 


Szia Pihi!

Magas a prolaktinod?Vagy miért kell bromó?
Örülök,hogy haladtok,és örülök,hogy jobb a kedved.
Elöször azt akartam írni,hogy miért te vittél volna bele ebbe a rosszkedvbe,hiszen nincs minek örülnöm,a legszarabb dolog történt,ami történhet,de rájöttem,hogy a te elkeseredéseden keseredtem el még jobban.És ezt most onnan tudom,hogy már jobb is egy picit.Hogy te is jobban vagy egy picit.És már szégyellem is magam,hogy itt nyivákolok,és rontom a közhangulatot.Mikor pont egy jó hírre várunk. :wink:

De hol van már a jó hír????????????
Vendég
 


ERIKA!!!


GRATULÁLOK!!!!

Ez ám a decsudajóhír!!!!!!!
Problémamentes pocakosodást kívánok!!!!!!!

Szupi!!!!!!
pihi
 
 


Erika, én nem nagyon értek hozzá, de nagyon nagyok ezek az értékek!!! Gyanúsak vagytok Ti nekem!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 


Úristen!Mind egyszerre írtunk!

ERIKA!

ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon gratulálok neked,és a pocaklakó(i)dnak,mostmár csak a titkodat kéne elárulnod! :wink:

Most ilyen nyulasz vagyok!!!
Kép
Mind a kétszer elsőre.Apám.Micsoda csoda!!!!

Kép
Vendég
 


Nyulasz!
Úgy sajnálom, hogy nem sikerült. De ne légy nagyon szomorú.
Az augusztus tényleg messze van, de próbálj meg addig feltöltődni. Persze könnyű mondani, én is olyan lehangolt vagyok mostanában. Egyre többet dolgozom, hogy eltereljem a gondolataimat. Sőt, a múltkor nagyon megijedtem, mert magamban mérges voltam a férjemre, hogy lényegében miatta nincs babánk. És ez elég szörnyű volt, eddig még soha nem hibáztattam, most meg bevillant ez a gondolat.

Erika!
GRATULÁLOK!
A múltkor elfelejtettem írni, a férjem kung-fu-zik.

Csibe!
Csak most jut időm Neked is válaszolni. Mi három éve vagyunk házasok, előtte fél évet éltünk együtt. A randis korszakban azért több közös programunk volt, meg túléltünk táv hónapokat is, mikor én külföldön voltam.
A párom hetente 1X összefut a haverokkal (billiárd), még a négy sportos napon kívül! Meg én is sok barátnős programot csinálok. Jó, hogy Ti ilyen egyformák vagytok.

Princess
princess
 
 


ERIKAAA!!!
Kép

Kép
Vendég
 


Pihi!

Az értékekről annyit,nekem
12 HCG és 50 progim volt.Erre azt mondta Krizsa doki kéne legalább 70 HCG és 100 progi.
De ez már felette van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Nyulasz!

Annyira helyes ez az ugrálós nyuszi! Teljesen feldobtál vele!

Princess
princess
 
 


Princess!

Örülök,hogy tettszik a nyulaszom.Jobb is mint a bőgős!

Hűűűűűűűűűű,Erika!
Még mindig könnybe lábad a szemem.Persze az örömtől!!!
Mindig összeszorult a szívem,mikor arra gondoltam,hogy egyszer mondtad,hogy ha most nem sikerül,akkor nem lesz Ákosbabának kistesója,mert nem tudtok többet megpróbálni.
Nekünk ezzel a részével nem is lenne gond,sőt a párom azt akarta,hogy csináltassuk meg minnél elöbb,akkor TB nélkül,amikor már orvosilag ajánlott.De most a munkahelyemen nem tudok mit mondani,meg ne értsetek félre,nem vagyunk gazdagok,csak elkeseredettek.De hiába fizetnénk mégegyszer ennyit,a siker akkor sem garantált.
Ha az a baba jönni akar,akkor jönni is fog.
Ugye Erika?
A ti családotokat nagyon szeretik!!!
Vendég
 


Sziasztok

nagyon nagyon szépen köszönöm hogy velünk örültök

Nyulasz
titok: sajna nem tudom, de ha tudnám bizti elárulnám nektek, igaz most annyival kezdem a terhességet amennyivel Ákosnál befejeztem, úgyhogy a beülti óta a cukor miatt diétázom, de így is az itthoni mérőn általában a felső határ körül mozog,
amúgy mostanában nap mint nap Naturlandos zöld teát iszom - igaz édesítővel és citrommal ízesítve, mert én natur képtelen lennék meginni.

Sziasztok

Erika

És Harcika közölte a JÓ hírt, mert a Kováts dr-nő-nél jártunk ma, és ő kísérte hozzánk, és mondta hogy gyógyszert kell íratni, én meg szegény nyakába ugrottam!!!! Remélem nem vette zokon! De még meg is pusziltam meg minden, lehet ha idegen lát, megmondja hogy ki ez a hülye! De hát ez van!

Remélem nagyon hogy ti is minnél hamarabb így fogtok ürölni az életnek.

Most megint jön 2 hét izgulás a létszám miatt, de én inkább azért izgulok, hogy akkor is ilyen jó hírrel jöhesek, mert hát ügye akkor tuti a dolog ha a baba-babák megszülettek!

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!! [img]%20%20%20%20%20%20%20https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173299257.95.jpg[/img]

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni!

Jobban vagy?Mi újság?Haladtatok valamerre?
Vendég
 


Kép

Jeni99
jeni99
 
 


Szia!

Köszi, most jól vagyok!
A helyzet változatlan, nem történik velünk semmi a melón kívül.

Pont most akartam neked is üzenni, hogy sajnálom, hogy nektek nem jött össze! :cry: :cry: :cry: :cry:


Erika!

Az elöbb akartam egy tök ari képet küldeni, csak nem jött össze, és hülyeséget küldött helyette.

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni!

Én meg ezt a képet találtam.Szerintem ilyen is jó lenne egy időre,mert akkor nem kéne dolgozni,lehetne nyugisan bebabásodni.

Kép

Én akár már holnap elkezdeném újra az egészet.Csakhát a munka.
Vendég
 


Olyan jó kis zöldhasúak :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?