Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa!
No, látod, már csak ezért sem fogjuk kihagyni a talidat! :D
Olyan okos ez a Julcsika, komolyan kezdek irigykedni! :oops:
Úgy várom már, hogy Nati is összefűzzön legalább 2 szót!

Szilvi!
Tényleg közel lakunk! :lol:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Totka,
Én is próbáltam kicsit informálódni, hogy mit takar ez a betegség. Remélem, nálad nem komoly formában fordul elő és jól kezelhető lesz.
Találtam egy fórumot a témában. Kukkants be, hátha tudsz fontos és esetleg megnyugtató dolgokat is olvasni.
http://www.hazipatika.com/forums/messag ... ?ftid=1038

Nyúlné,
Éljen a szuper hétvége! :) Ilyen vizi pacsálósat mi is szoktunk Danival játszani, ő ilyenkor mindig fogat is mos, vagyis fogkefét is rág. Utána ruhacsere. :)

Megann,
Nekünk is van már szerdára programunk, de legközelebb jövünk! :)

Thomasanne,
Tomi megy veled kézenfogva arra, amerre te is szeretnél menni? Nekünk ez még nem megy. De a babakocsit már Dani sem igazán csípi. Viszont babakocsival kb. 10 perc alatt érünk el az oviba, gyalogosan kb. másfél óra lenne. :? :? Egyet előre, kettőt hátra stílusban, persze megnézve minden kavicsot, autót, stb.

Duda,
Dani is imádja a repülőket! :) Amikor Nati 3 órát alszik, mikor teszitek le este? 9-10 között?

Barbi,
Igen, okozhat pörgést. Szerencsére, Leonnál nem volt ilyen reakció. De a lényeg, hogy nem is kellett már több kúp!

And,
Üdv újra itthon! :) Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat! És bújjanak már ki azok a fogak!!!

Aniko,
De jó lehetett a sielés! Matthieu milyen ügyes! :)

Most, hogy itt már a tavasz lebeg a levegőben, egy porcikám sem kívánná a havat. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Levágtam Marci haját.
Tényleg megszaladt kicsit az olló, de Árpi ki van akadva hogy biztos azért csináltam hogy hasonlítson a kiskori képemre :lol: :lol:

Íme Kép

Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

 
 

a középső vagyok én :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu, látszik, hogy igazi internetguru vagy, én is rákerestem, de nem találtam semmit.

Hajni, ahogy Szilvi is mondta, NEM LESZ NAGY BAJ, NE FÉLJ!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megann!
AKkor én is panaszkodok egy kicsit anyósomra, jó?

Anyósom vigyáz Andrisra, amíg mi uszizunk. Szerintem teljesen meggyógyulhatott (szív), mert iszonyatosan lefárasztott, pont úgy, mint régebben. Állandóan azt ellenkezőjét akarja, mint amit én, vagy ami van, vagy amit szoktunk. És ha azt mondom, hogy a legtöbb dologban nagyon nem értünk egyet, akkor még nem mondtam semmit. Mindezt olyan energiával (74 éves), ami nekem nincs. Lekísértük a buszhoz, ő tolta a babakocsit, olyan gyorsan, hogy alig bírtam követni. Egy idő után észrevettem, hogy be van fékezve a kocsi, megigazítottam. Tényleg, így könnyebb tolni, mondta és száguldott tovább :shock: :shock: :shock:

ayse
 
 


And,

Nem is udvozoltelek itthon, orulok, hogy jol telt az utatok!

Szilvi,
Aranyos vagy!!! Orommel fogadok egyebkent akarkit, aki ki szeretne jonni hozzammmmmmmmmmmm!!!!!!!!

Totka,
Hat nem sikerul semmi erdekeset talalnom nekem sem errol a valamirol, azert remelem nem lesz komoly a baj, bar nem ertem, ha megsem az, akkor miert dobalodzik valaki ilyenekkel, itt az orvosra gondolok, aki csak ugy odadobja ezt mint lehetoseget????? Mi ez????

Megann,
Szerintem ertheto mit szeretnel :lol: Mondjak is, hogy a gyerekek egy ido utan kinovik a hazfalat vagy valami ilyesmi! Egyebkent en ugy vettem ki az irasaidbol, hogy te is nagyon menokes tipus vagy, hat ne csodalkozz, ha a lanyod rad utott!! Anyossal ne foglalkozz, szerintem nem akart o rosszat, csak valszeg neked esett rosszul a dolog, mert valahol te sem vagy benne biztos, hogy jo otlet-e a bolcsi vagy sem!
Dehat a bolcsi nem kotelezo, miert nem probalod meg????? Attol meg nem lesz baja Lenanak, ha valoban ugy erzed, hogy ez kell neki!!! Probald ki, csak igy lehet megtudni ezt. Ha meg nem megy, hat akkor hagyod!
Egyvalami azert kaparja a csorom :lol: :lol: Ha beadod Lenat a bolcsibe, akkor te dolgozni fogsz?? Mert ha nem, szerintem nem sokaig fog bolcsiben maradni a lany, hiszen teged ismerve, mar az elso negativ elmenyeknel kiveszed onnan!! :?:

Na megyek, bar mar nem KK-zok, barom egy film, olvasok!! Olvasta valaki a DA VINCI kodot???Nekem nagyon tetszik!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse
Anyósod :lol: :cry:
Ne haragudj, de ez a babakocsis nagyon vicces!!! :lol:
Elképesztő egyébként. Lehet, hogy én vagyok vonalas, de szerintem annyira alapvető(lenne), hogy a nagyszülő együttműködjön a szülőkkel. Én elvárom.
Bár mondom, tudom hogy "kicsit" merev vagyok és igyekszem lazítani magamon.
Pont péntek este találkoztam az egyik barátnőmmel és beszélgettünk arról,hogy nem tudok lazítani mióta Marci van.
Folyamatos készültségben vagyok, még akkor is ha nem vagyunk együtt.
Amikor pár hónapos volt elmentünk a Vácrátói Arborétumba hárman.(Árpi, Marci,én). Árpi tolta a babakocsit én meg a vállára dőltem és úgy mentünk. Árpi "próbára tett", magunk mögött hagytuk a babakocsit pár méterre. Azóta nem lazítok mellette sem :? :?


Megann
Olvasom, hogy LÉna milyen kis pörgettyű.
Semmivel nem lehet lekötni? Kirakó? Építő?Könyvek? Gyurma? Rajzolás?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


És még anyós.... Teljesen rá van kattanva Andrisra, Lilit szinte észre se veszi, ha mond neki valamit, nem hallja meg, vagy csak úgy csinál, mintha figyelne. Lili még nem vette a lapot. De pl. nem hajlandó hozzá menni úőgy, hogy mi nem vagyunk ott. :? A szüleimhez pedig lazán elmegy.

Juci!
Ha azt írtad volna a kép alá, hogy hajvágás előtt, simán benyalom :lol: . A megszaladt az olló nálam a nullásgépnél kezdődik. Marci nagyon szép kisfiú :D.

ayse
 
 


Anikó
Én is sajnálom, hogy nem igazán tudunk találkozni. De nagyon örülünk, hogy szinesíted az oldalainkat :wink:

Nyúlné
Együtt kakilás :lol: :lol: Nálatok mindig olyan vicces dolgok vannak!

Ayse
Szerinted az én hajam hosszabb volt? :lol: :lol:
Ez nagyon bántó lehet anyósodtól. Nem lehet szólni Neki?
Szegény Lili. Elképesztőek a gyerek radarjai.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,

Nagyon hasonlit!!!!!!!!!! De tenyleg :lol: Vald csak be, hogy direktbe vagtad igy!!!!!!!! :lol: :lol:

Benianyu,
Hat, nekem sem, de a hegyekben ez mas es mar valoban csak a palyakon volt ho, egyebkent meg kezd minden zoldellni!! Csodalatos volt a taj es nagyon de nagyon meleg volt, egy szal poler pulcsiban sieltunk!

Teszek fel kepeket majd!!

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Viki
Nagyon helyes Peti!

Ayse
Nem voltam rászorulva. Minden fajta fazonú hajam volt nekem is. A hosszabbra is tartogatok egy képet :lol: :lol: :lol:
Egyébként kezdett nagyon ligás lenni és ezért gondoltam lefaragom. És ha már ott volt az olló a kezemben egy bátor mozdulattal elkaptam a frufruját is! :lol:
Túl bátor volt a mozdulat. De megzabálom, annyira édes szerintem így (is). Nem győzöm puszilgatni, Ő meg menekülni :lol: :lol:
Egyébként köszönjük a bókot, kedves Tőled!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!
Az a baj, hogy nem is értené, hogy mit mondunk. Jajj, nagyon más világ. Amíg apósom élt, féken tartotta, de azóta....
Na jó, befejezem. Nem szoktam rá panaszkodni, visszafogom magam általában, de ez most sokkterápiaként hatott rám.

ayse
 
 


Ja és pont itt volt Tesóm amikor levágtam, aztán azon kacarásztunk, hogy olyan mint egy kis barát :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Akkor még dícsérgetem egy kicsit :D. Olyan szép dús haja van :D :shock: . ANdrisomnak még mindig babapihe piheg a fejecskéjén (azért azt is jó ám puszilgatni :wink: )

ayse
 
 


Ayse,

Olyan jot nevettem, ahogy bejott a kep, amint anyos rohanva tolja ababakocsit, a behuzott fekekkel! :lol:
Akkor en is irok egy jo tortenetet anyossal :lol: Az ezelotti heten o vigyazott kedden es szerdan delutan Balazsra. Szoval en letettem aludni fel kettokor, o jott kettore, leult a TV ele, en elmentem dolgozni, majd 5-re meg hazajottem! Tudom, hogy Balazs ugy ket orat siman alszik delutan, vagyis felkelt mindket alkalommal ugy 4 korul, vagyis maradt egy ora az egyebekre! Erre anyos megszolal mikor hazajovok szerdan, hogy CSUCS szuperul kijatszotta magat a heten a fiammal!!!!Nem tudom, addig amig aludt vagy abban a haromnegyed oraban, amig fenn volt??
Na jo, de legalabb szombaton o vigyazott Balazsra, amig sieltunk, ugyanis Balazs elaludt a babakocsiban kettokor es 5-ig aludt :lol: :lol: :lol: En is ilyen leszek, ha anyos leszek?????????????? Ketszer is,??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Most lehet, hogy butaságot fogok kérdezni Ayse és kérlek értsd hogy mit szeretnék vele.
Szóval, nem féltek rá bízni a gyerekeket? Kicsit azt szűröm le, hogy egy önfejű idős hölgy.De nagyon nehezen tudnám most megfogalmazni amit gondolok. Azért megpróbálom ha nem érted.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Na igen, Morcinak már amikor a világra jött, ékes hajkoronája volt. Tiszta apja. Mint ahogy a mellékelt ff. kép is mutatja :lol: :lol: :lol:
De amikor megszületett tényleg egy emberként hördült fel a szülőszoba tömege, hogy -Tiszta apja ez a gyerek!

Aniko
Hátha nem leszel ilyen. A remény hal meg utoljára :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!
De, féltem rábízni a gyerekeket! Fizikailag talán nincsenek veszélyben, mert mint írtam, elég jó erőben van. Meg olyan beleülök a másik életébe-típus, ami az unokáknál úgy jön le, hogy folyamatosan a nyomában jár, vagy tartogatja. Még akkor is nézi, ha alszik. Inkább a mikor együnk és mit-témakör, valamint a mikor aludjunk és mennyit idegesítő. És az utcára nem engedem ki vele egyedül őket, mert az ilyen viselkedésnek az az eredménye, hogy nem fogadnak neki szót, és otthon ez nem jár akkora következményekkel, de az utcán már igen.
Egyébként nem nagyon válogathatok. Vagy eljön és vigyáz Andrisra, vagy Lili nem jár úszni.
Remélem nem tűnik ellentmondásosnak.

ayse
 
 


Juci
10:30, jövőháza. A koncert kb. 1 órás, mi 10 körül ott leszünk.
Én is kopifejre számítottam, de valóban nagyon hasonlítotok.

Zsuzsa
Szívesen mennénk a talira, sajna nem mindig rángathatom ki Apa popsija alól az autót, de próbálkozom! :wink:

Ayse
Babakocsis sztori :D
Anyósról én is tudnék oldalakat regélni, de szerencsére imádja az unokáját és Tomi is nagyon szeret vele lenni. Azért vele beszélgetni olyan, mint Zuzu Petázzal. :roll:

Benianyu
Tomi sem szereti, ha megfogom a kezét, csak az úttesten, veszélyes helyeken tűri.
A játszótér babakocsival 5 perc, gyalog legalább fél óra, vagy el se jutunk odáig. Minden érdekes, fű, fa, virág, bogyó, kutya, néni, stb.
Szerencsére most már meg tudok vele beszélni dolgokat, megérti, bólogat, végre tudunk "igazi kompromisszumokat" is kötni.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Anyósról csak egy huncut történet, ami nagyon bennem van:

Még csak vártuk Tomit, éppen egy vizsgálatról tartottunk hazafelé, ahol kiderült, hogy fiú a drágám. Férj felhívta édesanyját a hírrel:
-Anyu képzeld fiú lesz! (vagy valami hasonló mondat)
reakció
-Nem baj! (Anyós lányt várt!) :shock:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne
Köszi az infót! Ha megyünk, megkeresünk! REszkessetek!
Zuzu Petazz :lol: :lol: Az enyémmel meg olyan, hogy semilyen. Most nem jut eszebe hasonlat. De a lényeg, hogy azt szereti(né) ha csöndben bólogat az ember. :?
Tetszik ez az igazi kompromisszum :lol:

Ayse
Értem. Nem volt ellentmondásos. És azzal nem vitatkozik, hogy nem mehetnek ki utcára vele?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Csatlakozom Anikóhoz..tuti direkt csináltad :lol: :lol: :lol: :lol:
ELKÉPESZTŐ A HASONLÓSÁG....

De le lehet kötni Lénát...leginkább úgy hogyha megyünk valahová..még a mesekönyveket el el nézegeti, mutogat és várja hogy mondjam a nevét az állatoknak....de hamar megunja és otthagy..vagy ha nem és elvan egy kis ideig...az még mindig nagyon kevés, hiszen aludni ujabban megint csak 1 órákat alszik..igy a nap elég hosszú...

De anyósom is mondta..hogy "csak egy teljes órát" kellene csak vele foglalkozom. :shock: :shock: :shock: (tudod, mert én csak bevágom a gyereket a sarokba hogy csináljon amit akar :evil: :evil: :evil: )és akkor megoldódna a problémám...(hihihiihihi ez vicces...Nos ezzel csak az a baj, hogyha le is tudom kötni egy órán át..hogy minden előszedek amit csak lehet(és ő percenként dobálja el és hagy ott)...akkor 1 óra után is jön abban a percben ahogy felállok, és nyüszit ha kijövök a konyhába főzni vagy vasalni vagy netán a net elé állok...,(ülni már nem, mert felmászik a hátam mögé a székre és akrobatikázik hogy meg tudja nézni az arcomat..és közben vigyorog..és örül hogy egy perc nyugtot sem hagy nekem :shock: :lol: :lol: ) és akkor kezdődik a véget nem érő huzavona, felmászik a székre, leszedem, felmászik a székre, onnan az asztalra..leszedem...kiszökik a nyitvafelejtett ajtón, be a fürdőbe wc kefét megtámadni..visszahozom, kilopja a zsolnay porcelánt a szintén nyitvafelejtett szekrényből..visszaszedem, bezárom a szekrényt..megint felmászik a székre..majd az asztalra..aztán még jön a játéktaposás..és mindeközben még pihenésképpen ráül a lábamra, megjelenik forditva felvett sapkában meg kabátban..hozza a cipőjét..mutogat az ablakra hogy vaúvaú..és rángatja a nadrágom szárát... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kb igy telik egy nap ha épp nem vagyunk menetben... :roll: :roll: :roll: :? :? :?

Ayse!
:cry: :cry: :cry: Ez szörnyű... :( :(
Mármint a megkülönböztetés...
Ezek szerint anyósod fiúimádó????
Férjednek van testvére???
Én még nem tudtam eldönteni hogy az én anyósom mi....
Vágyott rá hogy legyen lánya is....de amikor én nagyon lányt váram terhesen..akkor ő dafke azt mondta, hogy "nem olyan biztos az az ultrahang" és hogy miért...a fiúk olyan jók.... és a mai napig kételkedik benne hogy a fia(a férjem) valóban kislányt várt.., és ha szó esik kistesóról és én mondom hogy megint lányt szeretnék..akkor megint jön hogy de a fiúk.. :? :evil: :evil: :evil: :evil:

Aniko!

Ebben igazad van..ettől én is félek hogy az első sirásrivásnál megfutamodom....
De valahol tudom hogy ezen át kell esnünk..
Persze ha nagyon nem megy...nem fogom erőltetni....mert valóban dolgozni nem megyek vissza...mert angolt szeretnék tanulni..és egyre inkább érik a kistesó projekt is.. :oops: :oops: :oops:
Sajons én nem vagyok ilyen jóhiszemű mint Te, tudom hogy mi is mint Ayse, merőben mást vallunk anyóssal..és ő mindig arra hivatkozik hogy ő már felnevelt 2-t..ami szerintem nem jelenti azt hogy én csakis szar döntést hozhatok..és hogy szörnyella vagyok........

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Thomasanne
Nem baj. Elképesztő.

Ha már így sztorizgatunk.
Nem épp hagyományos kismama rucikban jártam.Értem ezalatt, hogy nem azokat a tipikusan mell alatt húzott ruhácskákat hordtam.
Egy alkalommal mégis hasonló fazon került rám, ami amúgy nem kismama ruha volt. Anyós meglátta rajtam és megszólalt.
- Végre egy normális kismama ruhát vettél föl.
Köszi! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann
Hát a Te anyósod sem egy matyóhímzés :cry:
Egyébként a Suttogó című könyven erről a problémáról is írnak, ha a gyerek nem hagyja az anyukáját egész nap békén.
Állítólag meg kell tanítani rá Őket, hogy egyedül is lehet kicsit játszani. Egyéként Marci sem igazán díjazza, ha nem vele foglalkozom. De tudod, hogy a bölcsi dolgot megértem. Szeptembertől Marci is benevez, ha minden jól megy fél napra.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Thomasanne
És a helyszínen lehet jegyet venni?
És Ti merről mentek?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci
Anyóssal már csak a mindkettőnket érdeklő témákat tárgyaljuk meg: Tomi és Szikora. Ennyi! Ez a legjobb megoldás! Persze előfordulnak véleménykülönbségek, én bólogatok és megyek a saját fejem után, ő pedig fontos dolgokban hallgat ránk. Pl. evés, alvás, azt pedig, hogy fejhangon beszél az unokájához próbálom figyelmen kívül hagyni, pedig irtózatosan idegesít!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy így nekiálltam anyósomat szidni, pedig a maga módján szeret ám ő minket.

De azért válaszolok.

Igen, szerintem fiúimádó, a férjem egyke. (Anyukám egy tanácsot adott csak útravalónak: Lányaim, egykéhez és matematikushoz ne menjetek! AZ én férjem egyke, a nagyobbik hugomé matematikus, a kisebbiké, lehet találgatni....igen, mindkettő :lol: ).

És nem neheztel érte, hogy ki nem viheti egyedül őket.

Ilyen jó kis beszólásból nekem is van ám (csokorra való, 15 év, az 15 év :wink: ). Íme egy:
Én nem mindig ebbe a súlycsoportba tartoztam ugye (és már nem sokáig fogok :wink: ). Amikor volt a méhen kívüli terhességem miatt a műtét, akkor azért egy-két kiló felszaladt. Anyósom barátnője nála volt, amikor egyszer felugrottunk:
- Mért mondod, hogy meghízott az Emese, nincs is rajta semmi fölösleg?
(Köszi, égtem, mint a Reichstag)

Na ennyit anyósomról....

Én NEM LESZEK ILYEN!!!!!!!

ayse
 
 


Ez a fejhang tényleg idegesítő! :lol: Az én anyósom is valami irtózatosan fura hangon tyüttyög Marcinak, hogy Nyuszikaaaaa!
És úgy akarta a szavakra tanítani régebben,hogy tízszer elismételte az adott szót. pl. kutya, kutya,kutya..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is csípem Szikorát! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Jaj, hát a végén még meg fogom venni ezt a Suttogót... :wink:
Ezt melyikben találom..??
Az I. II. vagy a III. rész??????

Már annyiszor próbálkoztam hogy elkezdtem Lénával valamit játszani...és hogy folytassa egyedül mert anya most kimegy a konyhába egy picit", de ahogy állok föl...máris dobja el ami a kezében van(hacsak már ott nem hagyott)..és indul...nem is biztos hogy egyből utánam..csak úgy elindul...székre mászni, fiókot nyitogatni..lopkondni ezt azt..(csakis tilos dolgokat). stb...
Ezért van az hogy érintetlenek maradnak a játékos dobozok :? :?

Fél napos bölcsi:
Ma voltunk bölcsinézőbe és a vezetőnő nagyon kedvesen felvilágositott, hogy az ebéd utáni elhozatal az "egyik lehető legrosszabb változat" :? :?
Mert azt mondja, hogy délelőtt jól elfáradnak a gyerekek, aztán jól belaknak, majd hulla fáradtan ráncigáljuk el őket...
Hát nemtudom..
Te hogy gondolod ezt a témát??
Mi a vélemnyed erről...
Ha meg nem együtt eszik a többiekkel, akkor ugye meg kimarad egy nagyon fontos esemény a bölcsi életből. a közös étkezés.. a szabályok megtanulása..az evőeszközökkel való gyakorlás...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse
Hát igen. A jóindulat. És persze, természetes, hogy a maguk módján szeretnek minket :wink:
Amúgy az én férjem is egyke. Ez az egyik legnagyobb motiváló erő bennem, hogy legyen Marcinak tesója.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Nagyon édes lett Marci az új frizurájával és nagyon-nagyon hasonlít rád!
Nekem is csak 1 db mell alatt húzott felsőm volt, egy blúz :wink:
Csak nekem nem szólt be senki miatta :?

Ayse!
Hát én is nagyott nevettem anyós-babakocsi tolás sztorin, de gondolom neked nem volt olyan vicces :(
Eszméletlen, mennyire nem tiszteli a véleményedet, kéréseidet.

Thomasanne!
Na nekem anyukám válasza így hangzott, amikor megmondtam, hogy Nolcsi fiú:
-Nem baj, van 5 hónapunk, hogy hozzászokjunk :lol: :lol: :lol:
De én nem sértődtem meg, mivel bőgve hívtam fel, hogy fiú lesz (annyira lányt szerettem volna) :oops:

Leonnál már csak ennyit mondott:
-Tuti? Nem lehet, hogy téved az UH?
De imádja az unokáit, csak tudta, hogy mennyire szerettem volna egy kislányt.

Anyósok miatt nagyon sajnállak Titeket, ez olyan szar lehet :( :(

Enyém ma krumplipürét és lesütött csirkemellett hozott, mert gondolta, nem tudok főzni, hogy Leon beteg.
Imádom őt, egy ANGYAL!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Megann,

Hmm! Anyukad mit mond??

Par kep rolunk bucsuzoul
Kép hideg van itt Kép ja de jo jatszani, dehat anya Mat nem nagy mar ehhez? Kép ilyen volt a kilatas a szobankbol Kép masik oldal Kép na mit szedjek le Kép olvasok Kép na mit kellenne csinalnom?? Kép tanci-tanci Kép Kép szeretem atesom Kép teletubbis nezes este

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Barbi!

Te mázlista :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bocsi! :oops:
Anyós nem R-Go fan. Szikora=férj

Angyalföld, XIII. ker. Mi is ott veszünk jegyet.
Csörögj reggel, ha van kedvetek, BKV-val megyünk.

Ayse
Én nem érzem magamhoz közel anyóst, de tudom, hogy szeret minket és Tomit mindenek felett így próbálok toleráns lenni.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Megann
Asszem az I. részben olvastam erről, de a II-ban is szó van benne a témáról.Mondanám, és mondom is hogy megnézem Neked szívesen, de félek kell hogy pár nap időt hagyjál nekem erre.
Bölcsi
Én úgy gondolom, hogy nem dől össze a világ, ha azt a 20 perces utat ki kell bírja hazáig. Ha nagyon álmos elalszik a kocsiban.
Bár bizonyára van igazság abban, hogy ebéd után a legálmosabb, nyilván. De abban szerintem még több, (most Marciról beszélek, minden gyereknél más lehet gondolom), hogy otthon a megszokott közegben talán nyugodtabban pihen. Amúgy nagyon kicsinek kerülnek be és szerintem, HA egyáltalán elfogadja Marci ezt a fél napos bölcsizést, akkor bőven elég lesz Neki fél nap. Délután pedig együtt lehetünk. És ez is nagyon fontos. Mert mondom, szerintem még picik lesznek szeptemberben is.
Jelenleg ez a véleményem. Aztán majd meglátjuk, hogy a gyakorlat mit hoz.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Vegyes kepek otthonrol, meg az appartbol, ahol voltunk hetvegen!
Matthieurol is dobok majd fel sielos kepet, csak ot sogi filmezte es meg nem kuldott kepet :lol:

Nem vagyok en naiv, csak mar belefaradtam utalni az anyost, igyhat inkabb rahagyom a hulyesegeit!

Barbi,
Ne keseregj!!! Majd a harmadik lany lesz, biztosannnnnnnnnn :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anyám, ezeket a szempillákat! ANikó, de gyönyörű fiaid vannak!

ayse
 
 


Thomasanne
Hogy lehet Szikora=férj? :oops:
Ő a Te férjed? Vagy miiii? :lol: :lol:
És mi a számod?

Barbi
Te nagyon mázlista!

Anikó
Nagyon édesek a fiúk!
A nagyobbnak döglesztően szépek a szemei!!!!!
Ez most nagyon bután jött ki! Persze a kicsinek is!!!!! :oops: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Barbi
Szorítunk, hogy a következő kislány legyen! :wink:
Én lehet, hogy fiút szeretnék. De ha lány lesz, hát az is nagyon izgi lesz!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Aniko!

Hűűűűűűűű de arik :) :) :) :) :)
Ezek szerint ők jó tesók.....szeretenek együtt bulizni :) :)

Anyum "természetesen" ellenzi a bölcsit..bár már nem annyira mint eleinte..
Ugye ő nem "rohant " vissza dolgozni a gyárba,..nagy karrier nem várt rá....csak egy kis szakmunkás állás, éhbérért..az meg úgyis megvárta..komcsi világ volt...igy ő is magából indul ki..hogy neki akkor volt a legboldogabb időszaka amikor mi otthon voltunk..
De ő elfogadta a helyzetet..és az az igazság, hogy sajnos senki nem tudja hogy milyen Lénával egy nap...
Mert ha anyumhoz megyünk..kimegyünk játszóterezni, vásárolni, és ott van tesóm 2 fia...meg azoknak a kincsekkel teli játékosdobozai..
Ha anyósomhoz..akkor mindenki úgy táncol ahogy ő fütyül..új terep, hurrá, van elérhető magasságban aprópénzzel teli hamutál...alacsony könyvespolc..ismeretlen tartalmú fiókok..szép üvegváza.., egy kész kincsesbánya több órára..(megjegyzem vannak ott is játékok..amire pont úgy tojik rá..mint az itthoniakra...)..
Úgyhogy a normál hétköznapokról senkinek fogalma sincs...

Na lassan lelépek szunyálni , mert holnap megint jó napom lesz..viszm Lénát anyóshoz..megyek fodrászhoz...sejtitek mennyire vágyom megint rá...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse-Juci

Koszi :lol: :lol:

Juci :lol: Mar megszoktam, mindenki a szemeert van oda :lol: :lol: Pedig esze is van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse
Miért nem hallgatsz anyukádra? :lol:

Barbi
Csatlakozom Megannhoz!
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy anyós is hozná az ebédet, de sajnos nem szeretem a főztjét. Sütni viszont nagyon jól süt!!!!
A kókuszkockáját imádom!!!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Igen.igen ..igen...

Aniko-----

Lesznek problémáid a nagyobbik fiúcskával az fix :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Majd lécci küldj képet kb 15-18 év múlva róla...akkor mi már a hamut is mamunak mondjuk..de azért majd jó lesz ábrándozni...hogy hajjjjj ha mégegyszer fiatal lennék..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Aniko
Igen, süt a szép szemeiből az értelem! :wink:
De azért azt nem állítom, hogy a csajok az esze után fognak megfordulni! :lol:

Thomasanne
Akkor megadod a számodat? :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann,

Ezt neked kell eldonteni, de mint irtam, Lena ettol nem fog otthon megvaltozni csak valszeg te leszel toleransabb vele, ha szabadda tudod tenni magad kicsit es kipihentebb leszel!

Na en is elkoszonok, mert apa is elaludt, mar csak en verem itt a gepet. Csendes a haz!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Juci
Küldöm priviben! Bevallom a Szikora a férjem, de nem Robi, hanem Péter!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Megann
Biztos jót fog tenni a bölcsi, legalábbis szerintem.
De azért ezt a Suttogót tényleg érdemes lenne megnézned.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Értem....
Én is igy gondolom egyébként..hogy fél nap pont elég lesz kezdésnek....aztán ha nagyon tutik vagyunk majd meglátjuk..
Kb nekünk is 20 perc lesz a bölcsitől az út....majd énekelünk addig hogy ne aludjanak el menetközben. :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
meg nekem is érdemes lenne elolvasnom :lol:

Thomasanne
Ok, a szándék nagyon megvan!


Jó éjt mindeninek!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?