Új privát üzeneted érkezett!

Volt az a tűz a gyógyszergyárban......nekem már most összeszorult a gyomrom!!!!!Mi lesz ha már vonulni fog a Roland!!!!! :roll: :oops: :shock:
Tényleg kell majd a rucijukra vizitdíjzsebet varrni!!!!! :roll: :shock:


teszek fel képeket, ha már mindenki pihizik:
Kép


nagytesó eteti a kistesót
Kép


apa haza hozta a ruháit kimosni:
Kép

a csizmában a gyerekek, csizmáskandúr :lol:
Kép

Kép

kis oroszlán:
Kép

Zsombi jár:
Kép

gyönyörűnk:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap este megint kórház lett a dologból. :cry:
Délután több,mint egy órán keresztül sírt egyfolytában Hanna baba,mert annyira fájt a füle.A genny folyamatosan folyott belőle.Csütörtök óta szedte a Zinnatot,de tegnap belázasodott.Felhívtam a dokit-aki nem ügyelt-azt mondta vigyem be,ő is bejön és megnézi.Csomó gennyet szívott le,de szerencsére nem terjedt tovább a gyulladás,bár a külső hallójárata is begyulladt a kifolyó genny miatt.Fel lett véve a kórházba,mert megint vénásan kap antibiotikumot.:cry: De én haza hozom,szegény babának itthon azért jobb.Igaz ma jókedvűen ébredt,most nem fájhat neki annyira.Most is szépen eljátszik.Remélem a nagyok is a jobbik formájukat hozzák ma,mert apa ügyel!

Egy újabb anyám sztori.
Tegnap este felhívtam,még a kórház előtt,hogy ma-vasárnap-vigye már el egy kicsit a nagyokat,mert Hanna nincs jól,és megyünk a kórházba,apa meg ügyelni fog.Erre ő,de miért kell elhoznom a nagyokat?Mondtam semmiért!Ennyit a segítségről.Egy kicsit nem tudott volna az unokáival lenni?Lehet,hogy ma is el kezd fájni Hanna füle,úgy mint tegnap.Könnyebb lenne,ha csak vele lennék itthon.Most nehogy félreértsetek nem akarok a többiektől megszabadulni,de biztos ők is szívesen mentek volna a mamához.
De azért ma du.eljön meglátogatni minket.
Nem igaz,hogy egy napot nem bír ki két gyerekkel.
Különben meg hivatalosan a kórházban kéne lennem a Hannával.Akkor sem segítene,ha nem lennék itthon?????????????

Na befejezem a siránkozást!

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Jó reggelt!

Márti, és most hogy van a Szonó? Láza?
Sok-sok gyógypuszit küdünk neki, add át!
A képek nagyon jók, különösen a csizmáskandúrok, és a kistigrisetek.
Mintha már halványodnának a foltjai, nem?

Ibolya, az Ádám reggel 210 tápit eszik, este 210+fél banán. De banánt nem mindig. Van hogy mind megeszi, van, hogy hagy benne 50-et. De mondjuk nálunk az evéssel szerencsére sosem volt gond, ha nem beteg a vasszöget is megeszi. :wink:

Andi, hogy sikerült az első buli? Jól leamortizáltad magad, mi? Mármint a készülődéssel meg mindennel.

Az Ádám kapott a mamáéktól buborékfújót. Szegény, nem értette, hogy most mi van, mert ő próbálta elkapni a bubikat, mi meg jól szórakoztunk a játékkal. Mindenesetre megint egy jó kis hülyeség, amivel a gyerek ugyan még nem tud játszani, de mi annál jobban szórakozunk vele. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Megint én :lol:

Márti,
Szoni jobban van?Nagyon jók a képek! :lol:

Ibolya,
nálam Hanna sosem evett sok tápit.Neki 150ml az adagja.De sokszor ezt sem eszi meg.Szerintem ne aggódj,biztosan elég neki,hisz eszik más kaját,ami fedezi az aznapi szükségleteit.

Zsandi,Márti
ti vettetek már DM-s tápszert?Ha igen milyen?Eszik a gyerekek?Ára?Van belőle 3-as is?

Pusz
timiban
 
 


Ó Timi, borzasztóan sajnálom Hannát. Millió gyógypuszit küldök Neki. Neked pedig sok erőt és kitartást.
Mit mondott a doki, hogy ha most a tubustól kitud folyni a genny, akkor miért fáj ennyire? Vagy most a tubus szart sem ér neki?
Anyukádról nem is mondok semmit, nem elég neked, hogy ott az a pici lány, akinek fájdalmai vannak, még ő is ilyen segítőkész?
Ő pedig lelkileg okoz neked fájdalmat.
Ha már meg kell magyarázni, hogy miért vigye el az unokáit, akkor megette a fene. Szerintem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,
hát igen én is így gondolom.De nem is tudom miben reménykedtem amikor felhívtam. :shock:
A tubus jó,hogy van,mert kiürül az a sok genny.Ha most nem lenne,akkor benn maradna és csinálhatna nagyobb gázt is.(meningitis,arcideg bénulás)Tegnap amikor nagy fájdalma volt erre gondoltunk,de a tubus mellett ilyen nem szokott lenni,de az ördög nem alszik!Mondjuk a dokinak sem tettszett a sok genny,mert már hétfő óta benn a tubus és még mindig genny ürül.Most nem volt leoltás,pedig jó lett volna,ha tudjuk mi ez a baci,ami ennyire makacs.De inkább kifele jöjjön ez a franc,mint benn pangjon.A fájdalom attól is lehet,hogy a gennytől-ahogy folyik ki- begyulladt a külső hallójárat,ami állítólag nagyon tud fájni.Most Nurofent és Cataflamot adok neki felváltva gyulladás csökkentésre és a fájdalom ellen.Meg kapja a vénás cuccot.
timiban
 
 


Ideértek a gyógypuszik, reggel volt egy kis hőemelkedése, de most már az sem!!!!!És a kisördög visszabújt belé, szóval szerintem a gyógyulás útjára lépett!!!!! :wink:

Timi:édes drága kicsi Hanna megint fáj neki a füle!!!!Szegénykém!!!Mennek a gyógypuszik expressz!!!!!Ha közelebb laknátok, simán jöhettek volna a gyerkők!!!! :roll:
Jóédesanyádról én sem mondanék semmit!!!!A külömbség köztünk, hogy én segítséget sem kérek tőle!!!!! :evil: (gondolom neked nem volt más választásod!! :( )
Tarts ki, bár sokat nem tudunk segíteni, de veled vagyunk!!!!! :wink:
Tápi:mi a 2-est vettük a DM-ben de van 3-as is.
A kettes(de azt hiszem a 3-as is) 1190.- és 800 gr van benne!!!És úgy vettem észre hogy sokkal jobban oldódik, mint a többi fajta(ez nem dugította el a cumit) Zsombi eszi...nem szokott válogatni!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jaj Timi! Annyira szeretnék segíteni, de ekkora távolságból! Szörnyű amin átmegy Hanna! Anyukádról nem is szólok egy szót sem! Anyósom dettó ugyanez. Mikor lesz már vége ennek a rohadt fülfájásnak? Baci leoltáshoz szerintem ragszkodj! Nagyon sok gyógypuszit küldök!

Márti!

Szoni jobban van? Akkor Nálatok is hízókúra lesz a Drágának, ha visszajön az étvágya?

Nagyon jók a képek, nekem az etetős tetszik legjobban.

Zsombi pöttyei hogy állnak?

Andi! Hogy sikerült a szülinap? Kérünk ám képeket!

Ibolya! Virág 1X eszik tápot, 200 ml-t és egy adag tejpépet. Egy kevés túrót és sajtot, semmi joghurt egyelőre. Ennyi a tejbevitelünk.

Nem tudjátok, Ani miért nem jelentkezik?

Megyünk Anyóshoz névnapi ebédre, már előre rosszul vagyok tőle.

Legyen szép napotok!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti,
örülök,hogy Szoni jól van! :lol:
Köszi a tápi infót.Most fog elfogyni a speckó tápszerünk,de mivel már nincs tejallergiája,így nem kaphatja 90%-ra csak teljes áron,ahogy a többi 2-es tápit,úgy meg nagyon drága.Ebből a 900gr 800ft támogatottan.Szóval rendes áron horror lenne! :evil:
Akkor jövőhéten veszek 3-asat,mert szerintem már az jobb lenne,hisz különben sem eszik sokat a tápiból!
Hát én sem szoktam segítséget kérni,mert tudom a választ.Most sem csalódtam! :? Kiváncsi vagyok mikor viszi el a Rebit,mert 2 hete megigérte,hogy egyik hétvégén nála lehet.A Zsoltit esze ágában sincs elvinni.Pedig a papa-aki nev.apám-mondta,hogy utána hétvégén a Zsoltit viszik el.Na erre nem szólt semmit anyám.
Kösz a felajánlást!Mondjuk ma sem hozzák a jobbik énjüket.Legalább is a Rebi.Egyfolytában b@szogatja a Zsoltit.
timiban
 
 


Még szerencse, hogy 2 gyerkőnk van, apa gyakorol a gyerekeken ilyen madzagrákötözést, ahogy ki lehet menteni az embereket és Zsombinak nem jött be nagyon :lol: , nem baj Szonó bírja a kiképzést...egyenlőre!!!! :lol: :lol:

Edit:Szoni amúgy sem egy husi musi!!!!Csak 1 gatyója van ami jól áll a popóján, a többi lötyög!!!!! :? Inkább hosszú a gyerkő mint széles.Azért tegnap már eszegetett!!!Ő leginkább ebédelni szokott a többi étkezésnél nem tömi meg a bendőjét nagyon...de ő csinálja jól többször keveset eszik!!!!! :wink:
Kitartást anyóshoz!!!! :? Csak vége lesz az ebédnek egyszer :wink:

Zsandi:kérünk képeket a szülinapról!!!!

Mi áttettük 17-re...remélem nem jön közbe semmi!!!!
Nem tudom írtam-e , de jobb is hogy most elmaradt, mert a nővérem 2 gyereke is beteg...és nélkülük nem lett volna az igazi!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit,
már nem lehet leoltani,mert ilyenkor nem biztos,hogy az tenyészik ki ami a valódi baci.Csak akkor mutat jó eredményt,ha egyből a felszúrás után,még a középfülből veszik le a váladékot.Akkor kellett volna,amikor a főorvos betette a tubust.Pedig mondtuk neki,de szerintem ő sem gondolta,hogy ez ennyire el fog húzódni.Kiváncsi leszek mit mond hétfőn,mert most a másik doki látta,aki át szokta venni a betegeit!Ő is hiányolta a leoltást!
Anyóshoz kitartást!

Zsandi,
én is hiányolom a képeket! :roll:
timiban
 
 


Sziasztok!

Először is a legfontosabb!!! Hanna babának nagyon-nagyon sok EGÉSZSÉGET kívánok! Remélem nagyon gyorsan teljesül!
Mi DM-es 3-as tápszert vettünk, az is annyiba kerül, amennyit Márti írt, szintén 800 g. A manók gond nélkül eszik, úgyhogy mi erre váltottunk.

Márti!
Örülök, hogy Szoni jobban van, és kiskrapekod arcán is határozottan halványabbak a pöttyök. Szupik a képek!

Szülinap jól sikerült, tényleg leamortizálódtam egy kicsit, de semmi vagyok a lakáshoz képest. Most már csak a konyha+étkező van hátra, nagyon neki kéne állnom.
Sokan voltunk, szerintem kicsit többen is a kelleténél. A hétköznapokon nem érzem, hogy kicsi lenne a ház, de ilyenkor nagyon. Főleg, hogy a nappali tele volt lufival, oda szinte belépni sem lehetett. Gyerekek is jól kifáradtak, alvás szinte semmi nem volt egész nap, de azért Marci éjjel szórakoztatott bennünket.
Mindjárt kicsinyítek le képeket, és felteszem, remélem még nem ébred fel az aprónép.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Pénteki hancúr

Kép Kép

Torta, tüzijárték
Kép Kép

Sátorozás

Kép Kép

Mai lufieltakarítás
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:de jók a képek!!!!Látom volt egy pár torta!!!!! :lol:
Flóra kis pofija is hogy kikerekedett!!!!Nagyon kis nőcis már!!!
Marci meg egy igazi kispasi!!!Sátor bejött nekik????
Na lufit azt mi is szeretnénk!!!!Imádják a mieink is ...de melyik gyerek nem????? :shock: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi,
neked is köszönöm a jó kívánságokat.:)
Nagyon aranyosak a gyerekek!A tűzijáték nagy hatással volt rájuk.Nálunk is nagy sikert szokott aratni.:)
Hát tényleg sok lufitok van/volt.Biztos nagyon élvezték a gyerkőcök a bulit!Összesen hányan voltatok?
Most biztos hülyét kérdezek-de mivel még nem találkoztam veletek személyesen,így elnézhető nekem e kérdés-kinek az ölében fekszik Marci?A tortás képen a szüleid ölében ülnek?
Bocs a kiváncsiskodásomért. :oops:

Pusz
timiban
 
 


Igen, 4 torta volt, kicsit több, mint amennyi kellett volna. :oops: Ráadásul Flóra előtt volt a Marci feliratos, Marci előtt meg Flóráé, erre valahogy senki nem figyelt.

Marci egy barátunk ölében heverészik, ők pénteken voltak itt. Az ő felesége a barátnőm, aki a szülésznőnk volt.
A tortás képeken Flóra Zsolti anyukája ölében volt, Marci pedig az én apukáméban, szóval a nagyszülők kaparintották meg őket, minden családból egy. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi, nagyon jók a képek!!! Igazi első szülinap. Flóra haján teljesen ledöbbentem, akkorát nőtt. Lassan jöhet az első copfocska.

Timi, nagyon sajnálom Hannát. Nem igaz, hogy ennyire rájár a rúd. Édes kicsike, nagyon kívánom neki, hogy ez legyen az utolsó megpróbáltatása és innentől kezdve minden nyavalya kerülje el. Anyukádat inkább nem minősíteném, mert nem biztos, hogy túl szép szavakat használnék. "Igazi" (?) nagyiként viselkedik!!! A kövi baba talmin remélem már tudunk találkozni és ha a gyerekek már megismernek és elvannak velem, ide bármikor hozhatod őket. De most komolyan!!! Most már el is férnénk, úgyhogy az sem lenne gond. Legalább megtudnám milyen egy sokgyerekes anyukának. Azonkívűl hogy sejtem hogy nem könnyű...

Márti, az jó hír ha Picilány rosszalkodik. És persze jók a képek a kis csizmáskandúrokról. :lol: :lol: :lol: :lol: És valóban szemmel láthaótan javul a Zsombi pöttye.

Edit, kitartás az ebédhez. Hidd el tudom milyen remekek tudnak lenni, szóval eggyüttérzek...

Ibolya, lehet, hogy Gergőre jó hatással volt a holdfogyatkozás. Remélem megtartja jó szokását. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Timi, jajj istenem :( Úgy sajnálom a kicsi lányt :( Nagyon-nagyon sok gyógypuszit küldünk neki, add át !!!

DM-es tápszert fogyasztók! Nekem, ha minden igaz van 21 %-os kedvezményem, ha gondoljátok amikor megyünk jövő héten bevásárolni, szívesen veszek több darabot is nektek!

Így csak 940 Ft lenne.
Mi is fogunk venni.

Lányok, nem láttatok vhol Katicás partyszettet? Merthogy Katicának Katica kell :)

A tortája is az lesz (ha sikerül...)

Mennem kell, Orsiéknál dolgozik apa, és vmi finomat szeretnék főzni neki gyorsan :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia ZSu!

Köszi a felajánlást,nekem jöl jönne,de sajnos messze vagy! :cry:
De lehet,hogy jövőhét utáni héten megyünk Pest közelébe,akkor esetleg magamhoz tudnám venni.:)Mikor mennél a DM-be?A 3-asból kéne 2 doboz.:)

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, nagyon sajnálom Hannababádat! Olyan borzasztó lehet, hogy nem akar véget érni ez a makacs betegség!

Márti, örülök, hogy Szoni jobban van! A képek tök jók, menetelő Zsombi nagyon vidám! Látom, élvezi az új tudományt! Samu is nagyon rajta van az önálló lépegetésen, egy-két lépés megy neki, és nagyon koncentrál! Az ülőgarnitúrára felmászás voszont már a meg-sem-kottyan kategória. Most már lefelé is alakul a dolog, bár épp tegnap akkorát zúgott fejjel előre, hogy csak na! Úgy sírt, hogy a lélegzete is elakadt! :shock: :( Szerencsére ez nem szegte kedvét a kísérletezésének!

Andi, tényleg jók a szülinapos képek. A sátor ezek szerint nálatok is nagy sikert aratott! Lufis fotó is tuti! Milyen ízű tortákat kaptak a manók? És ettek mindegyikből ? :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Napsugaras jó reggelt!

Kicsifiam jól kib@szott velem, felkelt 3/4 7-kor. Kijöttem megcsinálni a reggelijét, mire visszamentem felöltöztetni visszaaludt.

Andi, nagyon jók a szülinapos képek. A sok lufi szuper. Nem durrant ki egy sem? Ha igen, nem ijedtek meg?
A tortákból ettek?

Timikém, hogy bírtad a tegnapi napot? És Hanna hogy van? Mit mondott tegnap a doki?

Edit, túlélted az ebédet? Milyen "kedves" húzása volt megint anyósodnak?

Márti, remélem Szonó már teljesen jól van. Ugye?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:teljesen!!!! :lol: Gyógyultnak tekintem.
Vicces fiad van!!!! 8)

Edith:hazakerültetek????Milyen volt sógornődéknél????

Mi egész 7végén itthon voltunk...semmi izgalmas nem történt. :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most különben épp a szobájukat szedik szét...én már ennek is örülök!!!! :lol: Csak ne legyeneke betegek!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képzeljétek, nemrég keltem fel. És Kriszta is alszik még. :shock: :shock: :shock: Pedig 2 perc múlva 10 már! Ilyen rég nem volt!
Én azt tudtam, hoyg minél többet alszol, annál álmosabb vagy, de hogy ennyire! Nem gondoltam. :? :? :?

Elolvastalak az este, de már nem tudtam írni.

Andi, nagyon jók a szülinapi képek! Bizony, rengeteg torta vlt! eg bírtátok enni? A manók beletúrkáltak-kóstoltak????
Mi sajnos (mármint mi SEM) nem tudjuk napján megünnepelni a Kriszta szülinapját, mert épp konfirmálásra utazunk 200 km-re itthonról. Pedig vasárnap. De majd rá egy hétre az enyémmel egyszerre lesz! :roll: :roll: :roll: :roll:

Márti, örülök, hogy Szoni-"baba" jól van teljesen. És Zsombinak a pöttyei tényleg már alig látszanak! :)
Krisztának is teljesen leszáradtak a foltok a kenőcsöktől, most olyan sárgás-rózsaszínűek, de látszik, hogy már múlófélben vannak. Akkor meglehet, hoyg tényleg gomba volt. Hátha nem is jönnek többet elő.

Timi, annyira sajnálok mindent! Főleg Hannát, hogy ilyen picin ekkora fájdalmakat kell elviselnie, és téged, hogy ilyen nagyon ekkora pofonokat kapsz! :evil: :evil: :evil: Anyudat meg sajnálom, hoyg szegény az esze. No comment. :? :? :?

Barbi, Kriszta meg sem ébred reggel, amikor éhes. csak sírdogál behunyt szemmel. És én úgy etetem meg. Aztán közben magához tér, van amikor figyel is, de mire végez, ismét K.O. MA reggel fél 6-kor etettem (éjjel nem kelt :oops: ) és 7 óra 10 perckor úgy elkezdett sírni, hogy alig tudtam lelket verni bele. Aztán visszaaludt, és még mindig alszik (10 óra 8 perc).
Azt hiszem, én nem gratuláltam még az ÁDÁM PASI felállásához!!!! :oops: :oops: :oops: Gyakorolja, intenzíven, mi? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Nagyon ügyes fickó! :)

Sógornőméknél jó volt, bár az éjszakát szívesebben kihagytam volna. Krisztának nem vittem hálózsákot, nem a saját ágya volt, a mi lakásunkhoz képest dögmeleg volt, így éjfélkor megébredt, én meg fél kettőig altattam. :? :? :? Aztán nem tudtam nyugodtan aludni, mert féltem, hogy megébred és lemászik az ágyból vagy leesik. Hajnalban, etetés után aztán átadtam a stafétát IStvánnak. Amúgy jól telt, jól éreztük magunkat. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Én tisztára lököttvagyok. Benéztem Krisztához, hoyg lássam, egyáltalán ott van-e a szobájában? A bejárati ajtót a húgom nem zárta be, amikor elment, és a nagy csend miatt nekem már horrordolgok is eszembejutottak. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Alszik. Remélem, nem bújkál benne valami betegség! :roll: :roll: :roll: :roll:

Márti, mondtam, hogy lefotózom a foltokat, ha tudom. Hát valamennyire sikerült, de úgy mozgott, hogy csak két képet tudtam kiszedni a felvételből:
1. A lábszárán a foltegyüttes (csak ez már azután volt, hoyg kétszer bekentem már kenőccsel. Sokkal pirosabb volt, most meg már jóval halványabbak.)
Kép .
2. A combján (ez jó nagy volt)
Kép .

És akkor még két kép a hétvégéről, ahoyg Kriszta a "gavallérjával" táncizik. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép .
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Csajok, KRISZTA MÉG MINDIG ALSZIK!!!!!!!!!!!!
Én már asszem felébresztem, mert tiszta ideg vagyok miatta.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hát, annyi eszem van, hogy mutogatni kéne! :?
Felöltöztetem az Ádámot, bepakolom a kocsiba, irány a gyógyszertár. (Gyalog messze van, de kocsival 5 perc) Odaérünk, kiveszem, bemegyünk, és... Rossz receptet vittem magammal. :x
Vissza a kocsiba, hazajöttünk, majd délután folyt. köv.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith:nekem már a fél 8-ig alvás is gyanús volt!!!!Ha eddig aludna én is beparáztam volna :roll: , de nálunk ez fel sem merül!!!! :lol:

Barbikám:gratulálok, de legalább autóztatok egyet!!!!Délután hátha több sikerrel jártok!!!!! :lol: 8) :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Na, csak ideértem. De már futok is, már két adag ruha várja, hogy kiteregessem. Na meg a harmadik, hogy bepakoljam.

Edith!
Nem semmi ez a nagy alvás. Remélem én is, hogy nem valaminek az előjele. Egyébként nálunk is nagyon igaz, hogy minél többet alszanak nappal mondjuk, annál jobban megy éjjel is. Ki érti ezt?
Nagyon jók a táncolós képek.

Márti!
Örülök a szobaszédszedő társaságodnak. Ez már a biztos út! :wink:

Barbi!
Jó kis körút volt akkor, de legalább kimozdultatok. :wink: Délután meg talán szép idő lesz, és akkor a séta alkalmával útbaejtitek.


Torták: a kettő formatorta puncs volt, a másikak pedig Mozart és dobos. A gyerekek gyakorlatilag nem ettek belőle, Marci semmit, Flóta meg inkább a marcipánt nyalogatta, épp csak annyira, hogy kicsit maszatos lett a szája. Belemászni sem akartak, pedig próbáltuk kísérteni őket. Elnapoltuk a tortaevést a következő szülinapra. :)

Mai helyzetjelentésem: Marci taknyizik kicsit, és két napja éjjel műsorozik. Flórának meg marha ronda kiütések vannak a jobb comján, és terjed, vagyis egyre több van. Ma délután viszem bőrgyógyászhoz. Elképzelésem sincs, hogy mi lehet. Be is vagyok rezelve rendesen.
Na meg ebéd után Zeg.-re is viszem őket, elvileg ez lesz az utolsó neurológiai látogatásunk.

Kb. 10 perce megérkezett a futár a szülinapi játékokkal (anyumék nevében rendeltem nekik). Jobb későn, mint soha. :?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, ismét itt. Rá 5 percre, ahogy írtam, Kriszta felkelt. Ééééés..., semmi baja. Hál'istennek. Azóta tízóraiztunk, megejtettük az este elmaradt fürcsit :oops: és már játszik is ezerrel. Épp elfoglalja magát a szobájában, ami igen ritkaeseménynek számít nálunk. De ma úgy látszik, az unikumok vannak napirenden. :roll: :roll: :roll: Valószínű, a tegnapi napot és az azelőtti éjszakát pihente ki.

Andi, remélem, hoyg nem mondanak semmi rosszat sem a pöttyökre, sem a neurológián! MArcinak meg remélem, csak pillanatnyi taknyi-maknyija van! :)

Barbi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Márti, klassz, hoyg szedik szét a manók a lakást! Így igaziak, ugye? :wink: :wink: :wink: :wink:

többiek, milyen volt a hétvége?

Edit, megúsztad rosszullét nélkül az ebédet? :roll: :roll: :roll: :roll:

Timi, remélem, Hannababa már jobban van!

Na, megyek ebédet főzni.

Szép napot mindenkinek! Itt gyönyörű tavasz van!+ ------------------------------------------------------------ (ez Kriszta volt - túl hamar megdicsértem :roll: :roll: :roll: ) tegnap viszont olyan pocsék volt az idő, hogy csak na.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Lányok annyira szimpi a sátor, amit vettetek, hogy eldöntöttük, Kata is kap egyet :) Főleg hogy nem is drága :) Bence úgyis egy hete nyúz, hogy mikor megyünk már az "Ikijába" :)

Edith, enyim gyerek tegnap 12-től 4-ig aludt :shock: :shock: :shock:

Igaz előtte elsétált a Plusig meg vissza :) Kb 150 m, talán 200....

Igaz fognom kellett a kezét, mert sose arra akart menni mint kellett volna :) De jól elfáradhatott :) Utána amikor felkelt 2 tányér paprikáskrumplit evett meg, és utána még 1 palacsintát!!! Igaz ugye mi alvás után ebédelünk, mert ő már 11-kor alszik, előtte meg korán lenne. És ugye azért 4 után már jó éhes volt. Előtte reggel megitta a tejét, 10 óraira meg 2 túrórudit evett meg.

Ma reggel meg benyomott 2 tojásból rántottákt :shock: :shock: :shock:

Most kapott másodszor fehérjét. Ici-pici olivaolajon csináltam, só nélkül, de egy pár szelett hagymát beledaráltam. Hát ne mvolt 2 perc a kajálás :)

Mindjárt teszek fel pár képet, ha fel tudom őket tölteni a képfeltöltés oldalra...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kata az imádott párnával játszik :)

(jut eszembe, szerintetek mikor lehet nekik kispárnát adni? Igazi kispárnát? Bence akkor kapott mikor ágyat cseréltünk, de Kata annyira imádja...adhatok már neki sztetetek?)

Kép

Palacsinta:

Kép

Kép

Kép

Kép

Gyönyörűnk:

Kép

Aktuális kedvenc képem:

Kép


Aktuális kedvenc zeném:

http://www.youtube.com/watch?v=Pe5p1BXNCQM

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:passolom a kispárnát...én nem emlékszem mikor kapott a Szonó, de már van neki jó ideje!!!!Akkor a Katát már nagyon nem is kell etetni!!!!! :wink: Tegnap biztosan azért aludt sokat mert kiakadt a km órája!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsandi:remélem nem komoly ez a takonykór a Marcinál!!!!!Úgy látszik most a pöttyök jönnek divatba!!!! :? :shock: Remélem az is valami banális dolog!!!!!

Edith:jó hogy a kriszta gond nélkül felébredt!!!!! :wink: Biztosan ki volt fáradva a drága!!!!

Timi:hogy van a lánykád????

Julcsi, drev:élvezitek a nagy lakás nyújtotta előnyöket????? :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith, valószínűleg hétalvó Kriszta tényleg a hétvégi fáradalmakat pihente ki... Így legalább neked is lehetett pihizni. Örülök, h Kriszta pöttyei is lassan a múlté lesznek.

Andi, én is csak remélem, hogy ezek a Flórakiütések gyorsan el fognak múlni, és a neurológia is az utolsó alkalom lesz! Majd kérünk helyzetjelentést!

Zsu, jók a képek! Szép étvágya van a lányodnak is, az biztos! Én még nem adtam Samunak semmilyen tojásfélét (se sárgát, se fehéret), de lassan bepróbálkozom a sárgával. Még mindig kicsit parázom, mivel 8 hós kora környékén szerintem a babapiskóta tojástartalmától lett ekcémás... Persze ez nem tuti, de nem akartam eddig ezzel kísérletezni. Majd most!

Márti, mi van a mamatalival?

Nekünk jól telt a hétvégénk. Szombatra bejelentkezett egy volt pasim (akivel időnként összefutunk), jött Samunézőbe. Délután pedig elmentünk játszóterezni családilag. Tegnap pedig jazzkoncerten voltunk, egy ismerősünk hívott meg minket a koncertjükre (Samura a párom húga vigyázott, aki itt is aludt nálunk). Épp meg is jegyeztük Balázzsal, hogy annyira hülyék vagyunk, hogy nem megyünk ilyenekre gyakrabban. Régebben (Samu születése előtt) elég sokat jártunk koncertekre, színházba. Nyilván nem lehet most már hetente többször kiruccani "kulturális" eseményre, de azért havonta simán lehetne most már (Samu jól elvan nélkülünk már több órát is).
Ma délelőtt meg elugrottam egy egyetemi barátnőmhöz, akivel épp a minap találtunk ismét egymásra :) A kisfia másfél éves, és 2 hónap múlva születik a következő gyerköc. Samu és a kiscsávó jót játszottak együtt, így megvolt a mai napi esemény is. Azt fedeztem fel ugyanis, hogy Samu egyre jobban igényli azt, hogy történjenek körülötte a dolgok. A bölcsis napokon, vagy ha megyünk valahova (pláne gyerektársaságba) sokkal kiegyensúlyozottabb. Míg ha egész nap itthon vagyunk (max bolt és vissza), akkor sokszor nyűglődés van már délután keményen. persze, biztosan jobban elfárad, meg a fejemet is unja.
Jó, morfondírozás vége, munka van :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az aggódást,az együttérzést,a gyógymanókat mindenkinek!Nagyon jól esik,hogy gondoltok ránk.Anyámék voltak tegnap du.Eljátszott a gyerekekkel.Rebeka egész idő alatt rajta lógott(nagyon szereti)Megigérte neki,hogy jövőhéten elviszi 3 napra!(csak a Rebit!)Megint hozzott egy két cuccot,ami most is jól esett.Szerencsére a napunk jó volt,Hanna is jókedvű volt egész nap!De a sors is akahatta,hogy ne vigye el anyu a gyerekeket tegnap.
Ma reggel beszéltem vele,apám estére belázasodott,tök szarul van,anyu meg hajnal óta hány és fo.ik.Remélem nem kapták el a gyerekek,de tegnap du anyuéknak még semmi bajuk nem volt,amikor itt voltak.(du.1/2 2-4ig)Biztos,ha egész nap náluk lettek volna a nagyok,megfertőződnek.
Szóval Hanna a körülményekhez képest jól van.Látta ma a fődoki.Hát nem tetszett neki a sok genny.és jó,hogy szombaton elkezdtük a másik dokival a vénás antibiotikumot!Most helyileg mégis kezeli a külső hallójárat gyulladást,hogy ne fájjon szegénynek ennyire.Kapott egy gyógyszeres csíkot a fülébe,meg szteroidot.Csak du.-ig kell benn hagyni,hogy utána tudjon a belső részből ürülni a váladék.
De azért este Cataflam mellett 37,8 volt a hője! :evil: Remélem ma már az se lesz,hisz 3.napja kapja a vénás gyógyszert.Hát ennyi a mai helyzetjelentésünk!

Edith,
bár képről nehéz megállapítani,de szerintem gombás foltjai vannak Krisztának!És jó alvókája!!! :lol:

Zsandi,
nektekis jobbulást a foltok terén.Lassan már minden babó bőrgyógyászhoz jár! :?

Zsu, jók a képek! :lol:

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Andi, sajnálom a pöttyöket és a taknyit is. Nem érintkeztek valami új dologgal a gyerkőcök? Mosószer, öblítő, kaja, új ruha...? Akármi? Feltétlenül írj, hogy mi volt a doki(k)nál.

Márti, örülök, hogy Csipet csapat jobban van.

Timi, nem jó hír, hogy még mindig nincs jól Hanna. Kár, hogy ilyen lassan javul. A gyógyszerek után nem is értem, de gondolom idő kell amíg hat a gyógyszer. Én igazából azt sem értem, hogy a csudába tud újra megfertőződni a fülecskéje. Vagy már annyira legyengült a szervezete a sok gyógyszertől? Adsz neki normafloret (nem tudom hirtelen, hogy jól írtam-e)?

Évi, még egyszer írtad, hogy Samuval voltatok(vagy csak akartatok?) kirándulni menni (vagy hova) és ilyen hátizsákszerű ülőkében ült. Meg tudod mondani, hogy hívják azt a kütyüt? Olyat szeretnénk beszerezni, de mivel nem tudom mi a szakszerű neve... Szerinted lehet olyat valahol kölcsönözni? A kettőt gondolom egy vagyon lenne megvenni...

Edith, nem semmi alvókája van Krisztának. :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: Szerintem csak a mozgalmas 7végét pihente ki.

Edit, mizújs? Minden oké volt az ebéden?

Zsu, szép kis étvágya van Katicának. Van itt egy dekorációs bolt, megnézem van-e valami katicás partyszett. Ugyis megyünk sétálni és onnan akarom én is beszerezni a szobadekorációt, nagyon jó dolgok vannak...

Mi egész 7végén polcot néztünk a csajoknak, aztán rájöttünk, hogy inkább polcos szekrény kéne. És lehet, hogy kapunk a Mártiéktól is sarokpolcot... A csajok (főleg Dorka) nagyon hisztisek. Asszem tetőzik az első dackorszak vagy nem tom. De elég kétségbeejtő. Remélem nem tart sokáig és hamar rájönnek, hogy felesleges hsztizniük, mert meg fogok őszülni...

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, amíg engedi a babanet. Valamiért engem folyton letilt. :evil: Egész hétvégén nem engedet be, este meg már se, erőm se kedvem nem volt írni.

Utólag boldog hófordulót Krisztának, és nagyon boldog első szülinapot Marcinak és Flórának.

Hannának és a többi betegeskedőnek nagyon-nagyon sok gyógypuszit küldök.

Andi: nagyon jók a szülinapi képek. Nagyon szépek a gyerkőcök, és mennyi hajuk van. Emlékszem, amikor még kopik voltak, hogy aggódtál, hogy így maradnak. :D

Barbi: azt hiszem még én sem gratuláltam a felálláshoz. Nagyon ügyes a szépszemű, jól belehúzott.
Én is szoktam ilyet csinálni. Elindulok a postára csak épp a csekket, levelet, kiváltó cetlit hagyom itthon. Fekó mindig jót röhög, mert amikor visszajövök, elmegyek még WC-re. Szerinte csak azért csinálom, mert nem bírom ki a Plazáig.

Zsu: én már tettem be a Szandinak kispárnát. Igaz nem azon alszik, de ő is imádja gyömöszölni és így lefoglalja magát amikor felébred.
Jók a képek. Én tuti idegbeteg lennék, ha a Szandi így összekenné a ruháját. :oops:

Julcsi: sajnálom a hisztit, biztos nagyon fárasztó. Még egy gyerekkel is idegölő, de kettővel én biztos bediliznék.
Köszi a felajánlást, lakásfelújítás idejére. Ha minden igaz anyáék már heteken belül visszaköltöznek vidékre, azt hiszem, átköltözöm addig hozzájuk.
Bár most nagyon hallgat a Ferkó, nem tudom lesz e a dologból valami, mert most meg autót akar. :shock:

Márti: nagy-nagy gratula Zsombinak a lépésekhez. Örülök neki, hogy mindkét manód jól van.

Alvás: nálunk reggel a Szandi általában 9 fél 10-ig alszik (persze éjjel min. 2x kel) eszik és szinte egyből visszaalszik 11-12 ig. Utána 3-kor alszik el, de akkor megint egy hosszút van, hogy csak 6-kor kel fel.

Legújabb tudománya, hogy percekig áll kapaszkodás nélkül. De csak addig, amíg észre nem veszi, hogy nem fog semmit akkor lehuppan a popsijára.
Tegnap azt hittem összepisilem magamat, játszott az ágy előtt és eldőlt, fejel az ágyba (nem ütötte meg, mert a szivacsrészbe dőlt) és azt mondta, JAJ. :lol:

Kb. 2 hete koszmós (de az is lehet, hogy csak ki van száradva) a feje a védőnő ajánlott egy sampont. A gyógyszertárba vettem és 1700 Ft volt. Igaz nagyon szép a csomagolása, remélem használni is fog. :roll:

Mi is megyünk holnap dokihoz. A Szandinak nem múlik a köhögés, ezért bejelentkeztem a I. sz. Gyermekklinikára az ismerős dokihoz.
Remélem, rájövünk végre mitől van.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Túléltük a tegnapot, bár szerintem Laci és én is begyűjtöttünk egy kis gyomorrontást. Éjjel ment a hasunk. Még jó, hogy Barnus dé. Anyuéknál volt, ott is ebédelt 1/4 12-kor, így Ő kihagyta az újabb kaját anyósnál. Háromszor akarták nokedlivel és pörkölttel megetetni Virágot, én meg kijelentettem háromszor, hogy meg ne próbálják. Az egy dolog, hogy nem is evett még tojásos dolgot, de ha még elkapta volna a gyomorrontást is, megöltem volna őket. Szerintem Sógornőm terhes, de szóba sem került a téma.

Timi!

Hanna hogy viseli a kórházas dolgokat? Ott nem néznek vérképet? Hátha elárulna valamit az állandó fülfájás okáról.
Remélem, Ti megússzátok a hasmenést.

Andi! Jó buli lehetett a szülinap. A babók tényleg rengeteget változtak, kész nagyfiú és nagylány. Emlékszem Barnus első szülinapjára, az ujjával fúrta a tortát oldalról, de Ő sem akart belecsapni. És mi volt a menü?

Julcsi!

Mutass már a csajokról meg a szobájukról fotót, olyan kíváncsi vagyok ám! A hisztit ne is említsd, Virág is próbálkozik rendsen. Ha valami nem az akarata szerint történik, visít, majd látja, hogy észre sem veszem, egy perc után megunja és tovább áll. Volt, hogy már hason fekve vergődött a szőnyegen!!!
Hogy áll a hízókúra? Mikor betegek voltak, azt mondtad, hogy gyógyulás után indul a hizlalási projekt!


Barbi!

Bárcsak az én lányom is így kib...na velem, hogy visszaalszik. Egyszer kérdezted, hogy végig aludt e már egyetlen éjjelt is. Hát nem. 4 hónapos koráig aludt kb. hajnal 3-ig, majd kaja és 5-kor kezdte a hasfájást. Aztán az aftával kórházba kerültünk, azóta rémálom az éjszaka. Tegnap meg főleg, éjjel biztos voltam benne, hogy reggelre beteg lesz, annyit sírt. Reggel kutya baja sem volt, röhögve ébredt fel. 6-kor kelt, 1/2 7-kor már nyivákolt, hogy éhes, majd megnyugodva elvonult játszani. Ha 100 évig élek, akkor sem fogom megfejteni az ébredések okát.


Délelőtt ebben a gyönyörű időben játszótéren voltunk. Virág ült a babakocsiban a napon, és hangosan kurjantgatott Barnikának. Barnus meg könyörgött, hogy hadd maradjon még!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza az Ikeából :oops: :oops: Kata is kap egy olyan sátrat szülinapjára :)


Hiszti, na az nálunk is kezdődik. Most is lent voltunk a postán (rengetegen voltak) és mindenért hisztizett. Ha betettem a kocsiba azért, ha kivettem azért, vagy mert nem engedtem hogy tolja a kocsit (neki az embereknek) vagy mert nem engedtem ki, vagy mert felvettem...ááááááá :):):):) De lesz ez még rosszabb is :)

Zsuzsi, és mekkora kispárnát? Azt a normál felnőttméretűt? Én olyat tennék be neki.

Julcsi, nagyon megköszönném ha megnéznéd!!!

Előre is nagyon köszi :)

Megyek, mert szalad a lakás a kirándulás miatt...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Julcsi, a kiránduláshoz használt cucc neve: (csővázas) háti hordozó.
Ára: lehet kapni már 12ezer ft-tól (pl. Brendonban is) kb 30-40ezerig. Szóval tényleg nem olcsó. Mi is kölcsön kértünk egyet a börzsönyi kiránduláshoz... Ráadásul nem mindegyik gyerköc szereti (akiktől mi kölcsön kaptuk, ott a gyerköc max fél órát volt hajlandó benne eltölteni).
Szerencsére Samunak bejött (most). Bár lehet, hogy néhány hónap múlva már ő sem fogja bírni. Egyébként hordozókendővel is fel lehet kötni a gyerköcöt a hátra úgy, hogy nézelődni tudjon. csak Samu ehhez már nagyon nagy...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jövök helyzetet jelenteni, mert a mai napunk olyan rohanósra sikeredett, hogy lassan el kéne mennem aludni. :oops:

Neurológia: nem kell többet menni, a gyerekkel minden rendben. Ami nagyon meglepett, hogy nem a szokásos vizsgálatot csinálták, tehát nem csak a mozgásukat figyelték, hanem értelmi fejlettséget is mértek. Először játék közben figyelték őket, aztán feladatokat kaptak, tőlem kérdezgettek ezt-azt, aztán jött az értékelés. Mindkét manó rendben fejlődik, érdeklődőek, életkoruknak megfelelően viselkednek és csinálnak dolgokat. Marci mozgása van előrébb, ő 15 hónaposnak felel meg. Ámen.

Bőrgyógyászat : Flórának herpesvírus által okozott hólyagos bőrgyulladása van, hogy egész szakszerű legyek. Doktornéni szerint csak azok kapják el, akik már voltak bárányhimlősek. (Mi ugye elvileg 2 hónaposan voltunk marha ligthos lefolyással, én kételkedtem is). Lázzal is járhat, nekünk az szerencsére nem volt, ha lesz, akkor holnap irány vissza, mert akkor belsőleg is kap rá gyógyszert. Így egy kencét kaptunk, azzal kell bekenni egyszer naponta. Csütörtökön kontroll. Elkaphatta egy bárányhimlőt még csak hordozó valakitől is, de én nem tudok róla, hogy találkozott volna az elmúlt napokban olyannal. Egy kislány volt itt nemrég, de tőle kaptuk májusban, szóval ő nem játszik.
Egyébként fájdalmat nem okoz, esetleg viszkedhet, de nem látom ennek jelét, szerencsére. :shock:

Megyek is, mert még rendbe kéne szednem itthon ezt-azt, aztán tényleg kidőlök. Remélem holnap hagynak majd kis időt, hogy reagálhassak is.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi! Ezért ez tök jó hír, hogy nincs semmi "komoly" baja Flórának. Én imádkozom, hogy 15 hónapos koráig Virág ne legyen bárányhimlős, akkor beoltatom ellene. Barnus is kapott védőoltást rá. Azért jó lenne tudni, hogy akkor Nálatok mindkét törpe 100 %-os védelmet szerzett?

Tegnap bunkó voltam egy játszótéri anyuka szerint, mert mertem szólni a két éves lányának, akinek zöld taknyi lógott az orrából, hogy Virágot ne fogdossa. Majdnem levette a fejem, pedig finoman szóltam neki.

Ma jól aludt a csajom, 3-szor kelt fel csak.


Lépek piacra!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Zsandi,
akkor nálatok is fény derült a hólyagokra.Jobbulást a pici lánykádnak!

Edit,
vettek vért,de semmi különöset nem mutat.A fehérvérsejtje az egekben,ami gyulladásra utal.(ezt eddig is tudtuk)De nem igazán értünk vmit a főorvossal,mert a CRP-je(szintén akut gyull.folyamatot néz)tök normális :shock: Akkor most mi van???????????
Majd holnap beszélek a gyerekorvos ismerősömmel!Nézze meg ő is a leletet!Az immunszintet is meg szeretném nézetni.
Nagyon helyes,hogy helyre tetted az anyukát!Én is szóltam volna neki!

Julcsi,
Normaflort nem adok neki.Még a bélflóráját nem viselte meg ez a sok antibiotikum.Sőt!2 naponta van kaki!Viszont most fáj neki a pisi.De sajnos ez a Rocephin mellékhatása. :(

Lehet,hogy anyu mégis itt hagyott vmit a vírusból. :( Fáj a torkom.Hannának folyik az orra(csak átlátszó),Rebi is benáthásodott. :cry:
Különben ma reggel már alíg szívott le gennyet a doki,kezd javulni.Megint kaptunk szteroidot és csíkot a fülébe.Este 37,2 volt a hője,tehát már az is csökken!Elvileg péntekig kapjuk a vénás gyógyszert.

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Madárcsicsergős jóreggelt!

Timi az jó, hír, hogy végre javul Hanna. Viszont valóban érdekesek a lelet eredmények. Én nem értek hozzá, így tippem sincs. Én mondom már ott leragadok, hogy hogyan tud újra meg újra megfertőződni a kis füle. Nem lehet, hogy a szervezetében van valami olyan jellegű gyulladás ami belobbantja? Itt most olyanra gondolok, hogy gyulladt fog és mindig átmászik a betegség. Vagy ilyen nincs. Bocsi, de nagyon nem értek hozzá, csak nagyon sajnálom Hannát!

Edit, nem voltál bunkó!!!!!!!!!!!!! SŐt ügyes voltál! Én nagyon kiakadok azokra az anyukákra akiknek teljesen normális, ha a játszótérri homokozás után odajön a gyerek és simizi az enyimeket. Én nem a gyerekre haragszom, mert ő tök ari, hiszen csak szeretget... De az anyukának lehetne több esze. Én biztos nem fogom hagyni, hogy vadidegenekhez főleg kissebbekhez(!) odamenjenek tapizni a lányaim. A hízókúra szerintem elég sikeres volt, látszólag kigömbölyödtek, viszont két napja megint kínlódunk a kajával. Sőt most egyenlőre mindkettő koplalni akar. Mondjuk ebbe belejátszhat, hogy anyu úgy etettte őket, hogy kis séta egy falat... Én meg leültettem őket és ha felkeltek akkor annyi. (Mondjuk félek, hogy éheznek, úgyhogy amikor én eszem mindig adogatok nekik, meg mondjuk kunyerálnak is, de látszólag ők nem éhesek) Ja és rájöttem, hogy megint fogzanak egyszerre. Egy éjjel átlag 3X sírnak fel fejenként. Ami elég jó ha kettővel beszorzom. (De tudom hogy fogjam be a számat itt nem egy gyerek ennél sokkal többször ébred...)

Andi, az jó hír, ha semmi komoly nincs Flórának. Viszont ez érdekes. Akkor ti most már védettek vagytok a bárányhimlő ellen? Marci is? Vagy mi? Ezt nem kérdezeted a dokitól?

Márti?!?!?!?!? Merre vagy?

Ibolya?

Anyukám kiakadt, hogy gyerekpórázt akarok venni. Hát szerintem egyszer kéne lemennie egyedül a két akaratos tipegőmmel sétálni, rögtön megértené, miért. Képeket igyekszem ma csinálni.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Andi, örülök, hogy nektek sem kell menni a neurológiára többet. Az Ádámnál is nézik mindig az értelmi fejlettségét. Miket csinál, mond, mire figyel. Ezzel nem is volt gond sosem! (Most már mással sincs.)

Timi, remélem most már a sok okos orvos rájön végre, hogy mitől gyullad be újra és újra Hanna baba füle. Millió gyógypuszit küldök neki, és a többi betegeskedőnek is.

Edit, szerintem sem te voltál bunkó! Inkább az az anya, aki nem figyel oda a gyerekére.
A múltkor sétáltunk, és két kislány jött szembe velünk. Olyan 3 év körüliek lehettek. Az egyik elkezdett kiabálni, hogy baba, baba! Megsimogatom! Az anyukája pedig megkérdezett engem, hogy szabad-e, és utána mondta a kislánynak, hogy de csak a lábát simogasd meg!
Szerintem ez lenne a normális!

Julcsikám, kitartást! Majd csak visszazökkentek a régi kerékvágásba. Nem lesz annyi hiszti, (azért írom, hogy annyi, mert hiszti mindig lesz, hiszen te is rossz anya vagy), és a kajálás is normálisan történik, nem két futás között. Ahogy szoktattad anno.

Ibolya, Márti, Edith, merre tekeregtek? Vagy csak kihasználjátok a gyönyörű időt?

Mennénk mi is, de alszik a drága.
Délelőtt dokinéninél voltunk, megkapta a Prevenar 2. oltását. Lemázsáltuk, 9,5 kg. A dokinéni borzasztóan meg volt vele elégedve, tekintve a kezdést.
Most már mi sem eszünk HA-s tápszert többet, a Beba2-t vegyem, azt mondta. És elkezdhetjük a tejtermékeket, azt mondta, vegyek babajoghurtot. Nem Danoninót, mert az ő csak 2 éves korától ajánlja, hanem amire ráírták, hogy 7-8 hónapos kortól adható.
Nem tudjátok mi lehet ez? A dokicsajnak nem jutott eszébe a neve.
Szép lassan szoktassam a tejes dolgokhoz, kivéve ugye a tejet.
Úgyhogy most hajrá!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Azt kifelejtettem. Az anyuék ugye elutaztak, és írattunk a postán egy meghatalmazást nekem, mert csomagot várnak, és áttudjam venni. Ez több mint 2 hete volt és márc. 8-ig érvényes, mert akkor jönnek haza és ugye utána már nem kell.
A csaj aki csinálta azt mondta, majd postázzák a meghatalmazásomat. Nem is értettem miért nem csinálja meg rögtön, hiszen kb. még 1 sort kellett beleírni, mindegy.
Erre ma felhívtam, hogy 2 nap múlva lejár a meghatalmazásom, és én még meg sem kaptam. Ennyire nem lehetnek gyorsak! Ja, most készült el, mondta.
A szerencse az, hogy még a csomag sem ért ide. De akkor is! Ez ennyire bonyolult? :x

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi!

A CRP-ről én annyit tudok, hogy az értéke jelzi a baj forrását, azaz vírus vagy baktérium van jelen. Néhány gyerekorvos használja is, 1 csepp vérből megállapítja egy szerkezet a CRP értéket, a doki pedig rögtön tudja, kell e antibogyó vagy sem. Kapásból nem tudom, hogy mi van ha magasabb vagy normális, mikor van baci vagy vírus, de ezt gondolom Te jobban tudod. Arcüreggyull-nál Virág is Rocephint kapott. Tényleg fáj a pisi ilyenkor?
Szteroid az milyen formában megy? Erről azt se tudom, mire jó.

Barbi!

Büszke lehetsz szépszeműre, milyen gyorsan rájött a mozgásformákra.
Babajoghurt: Dm-ben, Rossmannban Nestlének van, baromi drága, 4X100 gr kb. 500 ft.

Julcsi!

Várom ám a képeket! Milyen az a gyerekpóráz? Meg sem ülnek már babakocsiban a csajok? El tudom képzelni, milyen lehet velük menni. Sógornőm szerint én egy terrorista vagyok, mert Barnust kegyetlenül beszabályoztam az utcán, mióta két gyerekem van. Nincs elrohangálás, kullogás utánunk, fogja a kezemet vagy a babakocsi szélét és jön mellettem. Egyszer elszaladt tőlem, visszamentünk az autóhoz és 1 hónapig nem vittem sehová. Azóta tudja, hogy mi a szabály. Persze ez nem játszótérre, parkra vonatkozik, ott mehet amerre akar. A kicsiket persze nehéz még szoktatni, mert nem is értik, mit akarsz tőlük.

Márti, Edith merre vagytok?

Nemes Aniról nem tud senki semmit?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szia Edit,
igen a CRP erre van.Ezért nem értjük,hogy miért normális a szintje,amikor folyik a genny a füléből. :shock: Most nem azt akarom,hogy a gyerekem beteg legyen,de ezekszerint aki mondjuk erre alapoz-CRP-,az megnyugszik,hogy nincs baj,mert jó az érték?És mondjuk nem ilyen látható helyen van a baj,ahol látszik a genny!
Na ez nem egészen világos.
Igen okozhat a Rocephin ilyet,de ez nem mindenkinél fordul elő.Nagyon ritka mellékhatás.A hasmenés az gyakori,hát nekünk meg az nincs.(egyenlőre)Különben a vesének se tesz jót,de gondolom nem egyszeri kúra alkalmazása.

Tényleg,többiek merre vagytok???????????
Élvezitek a szép időt,mi??

Puszi
timiban
 
 


Ja,és nem mondtam még Áki fiam színvak. :cry: Most volt szemészeten,és a színkönyvből egyiknél sem tudta megmondani,hogy milyen számot lát!
Már volt régebben is,mert szemüveges,akkor mégcsak színtévesztést mondtak.
Hát ez van!De kitünő tanuló és remekül focizik! :lol:
timiban
 
 


Timi!

Hú, még Ákos is!!! :cry: Hány éves is ő?

Azért jó hír, hogy a tanulással nincs gond! Akkor nem is vezethet majd autót? Vagy ez változhat még?

Írd már meg légyszi, hogy is van a CRP? Hogy alakul az érték, ha vírus és hogy ha baci?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?