Új privát üzeneted érkezett!

marcsi:üdv.köztünk.gyere gyakran.

dojika:irigykedem,hátha nekem is igy lesz....de jó lenne!!!!nagyon szépek vagytok!!!sok tejcsit,egészséget,örömöt a pici Zsófiban.ja,és nyugodt éjszakákat!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Marcsi!
Üdv köztünk! Gyere sűrűn! Jó kis csapat, majd meglátod! :D :D

Dojika!
Mégegyszer gratulálok! Nagyon tündéri a kislányod! :D
És hát a szülés történeted.......irigykedem :oops: :lol:


Finisben lévő kismamik, mi van veletek????

Jó éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Na szép jó reggelt mindenkinek!

Még mindig nem szülök, csak rengeteg minden van mostanság itthon, még mindig költözködés meg pakolás meg ilyenek!
Szóval ne aggódjatok, küldöm az smst amint van minek örülni :lol:

Az ujjakat üdvözlöm, és jöjjetek minnél többet, jó kis csapat ez :)

Berzkat, Dojika gratula a gyönyörű babócákhoz, sárga vagyok az irigységtől :lol:

Tinnyei? Vicuska? Boszibaba? Hogy vagytok?
Vicuska nem üzent még? Remélem megvan valakinek a száma és hamarosan hírt kapunk a hét első babájáról, vagy az előző hét utolsó babájáról... :roll: :lol:

Jó lenne ha már én is küldhetném az smst, de hát Kiruci ugy néz ki meg akarja várni a kiirt dátumot...aminek én nem örülök olyan nagyon de hát ez van :lol:
Holnap megyünk be a korházba CTG-re meg gondolom meg is vizsgál, de majd meglátjuk :)
Kiváncsi vagyok mit mond...remélem bent is fog tartani, és holnap meg is születik a kis drágám :P
Na de persze ez csak álom, de azért jól hangzik nem? :roll: :wink: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Akíra, millió drukk a holnapi naphoz! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Dojika, Berzkat: Gratulálok és irigykedek ezerrel! Pontosabban magamnak és minden kismamának olyan gyors szülést kívánok, mint a tiétek! A babák gyönyörűek.

Marcsi: Üdv. Én is 35 éves vagyok, de az első babámat várom.

Fenix: Olvastam egy terheskönyvben, hogy a 32-36. hét között tipikus tünetek: légszomj, fulladás, gyakori vizelési inger, éjszakai éberség, ill. alvásproblémák. Én az összes tünettel rendelkezem. A fulladás tegnap és tegnapelőtt volt a legrosszabb, ma is érzem. Gondolom az időjárás is rájátszik. A forgóka nagyon szép. Nekünk is kivetítős van, egy vagyonba került, a Brendonban vettük meg. A XI. kerületben, a Baby Planet áruházban is nagyon szépek vannak, jóval olcsóbbak, csak későn vettük észre.

Magzatmozgás: A múlt héten nekem is volt két-három olyan nap, hogy nagyon keveset mozgott, aggódtam is rendesen. Tegnap este viszont szépen behozta. Egyébként nagyon aranyos kislány, sohasem fáj vagy kellemetlen, ahogy mozog, igazi, finom, nőies mozdulatai vannak. És az éjszakákat végigalussza, éjjel szinte sohasem mozog. Remélem, ez azt jelenti, hogy újszülöttként is jóalvó lesz éjjel. Vagy túl optimista vagyok?

Puszi mindenkinek, Edina

Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Berzkat! Dojika!
Még egyszer millió gratula és irigykedés! (de már nem sokáig!!! :lol: :lol: :lol: )

Boszibaba! Nagyon el vagy tűnve! Szerintem..... :?: :?: :?:

Vicuska meg már bizti babázik!

Marcsi!
Persze, hogy csatlakozz!

Éjszaka: Azt hittem sose lesz vége. 6-szor voltam pisilni és forogtam, mint egy szélkakas. Minden fordulásnál annyira ropogtak a csontjaim, azt hittem szétmennek. Ja, és néha olyan furán veszem a levegőt, szerintem horkoltam is. Még jó, hogy Apa dolgozott. :D
Szóval úgy érzem ez már a vég. Még megvárom a jó kis melegfrontot és szerintem a csütörtöki CTG-ről én már nem jövök haza. Legalábbis én ezt érzem. Meg is beszélem Balázzsal, hogy születési dátumnak a 07.03.07. tök jól hangzik. Vagy ha ez nem szimpi, akkor jöhet nőnapra is, az legalább szép ajándék lenne.
Na, de ezt ismét nem én döntöm el.

További szép napot mindenkinek, és ha van baba, szóljatok gyorsan!
Tényleg ki lesz a héten a első :?: :?: :?: :lol:

sch.judit
 
 


Hát lányok, Boszibaba tényleg jól eltűnt, de elvileg nekem fog smst irni, tehát én várok türelmetlenül, de eddig még nem irt!
Remélem Vicuska is hamarosan ír valakinek!
Szerintem én leszek az utolsó itt a finishben lévők között... :roll: :cry:

Hát Judit drukkolok hogy ugy jöjjön ahogy szeretnéd :)
Én is nőnapra akartam mert az ugye apa szülinapja is egybe, de hát nem tudom, szerintem nálunk túlhordás lesz ha ezt így folytatja a kis kényelmes kisasszony :lol:

De majd meglátjuk, mama tervez baba végez :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Gratulálok dojika!!! Hát a szüléstörténeted nem semmi... Van miért irigykednünk. És gyönyörű a kislányod!!!

Mi ma megyünk szülőszoba látogatásra, azt hiszem beindul majd a para bennem, ha meglátom mi vár rám.

Utána szépen bevásárolgatunk a kórházi csomaghoz, mert olyan rémképeim vannak, hogy megindul a szülés, nekem meg nincs meg semmim. Szóval ma megvesszük, kimosogatom őket, és szépen egy helyre teszem. Táskába még valószínű nem, nehogy Marci azt gondolja hogy itt az idő. Jó lenne, ha április elejéig várna!
Április 2 telihold, azt úgy kinéztem magunknak :lol:
De amilyen szerencsém van, még 12-én is bent lesz... (addigra vagyok kiírva)

Nekem rendesen fáj, mikor Marci beindul, igaz férfias rúgásai vannak. És van mikor úgy hirtelen beleszúr valami ott lent, mikor mozog. :oops: Már bocs... Nem tudom mi lehet, gondolom megnyom valamit. Nektek van ilyen???

Légszomjam nekem is van, leginkább sajnos éjjel, így nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Általában kimegyek a WC-re, de az sem igazán szoklott segíteni, hogy mozgolódok. Persze Marci felébred, és ha épp kapnék levegőt, akkor a mocizása miatt nem tudok aludni. Hátha tényleg igaz, hogy csak a 36. hétig tart, elvégre az nemsokára itt van.

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :lol:

Még semmi jel,nem tudom meddig lesz még bent a kisember.
Dojika hát nem semmi,én is ilyen szülést szeretnék! Nagyon szép a kislányod,gratula mégegyszer!Ma 12-re megyek CTG-re,bár semmi kedvem utazgatni 1 órát. :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


:o :D Sziasztok!!!

Még egyben vagyunk, ez a kis legény nagyon jól érzi magát odabent, csak már én érzem magam mamutnak, alig bírok odébb menni.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Boszibaba, Együtt érzek veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Akira! :P
Nem biztos, hogy te leszel az utolsó, lehet te hamarabb megszülsz mint mi!!!!!Ez a pár nap ide vagy oda már nem számit!!!! :D

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


MARCSI!
üDVÖZLET ITT NÁLUNK!!!!!!!!MEGLÁSD JÓL ÉRZED MAJD MAGAD ITT, CSUPA IZGALOM AZ ÉLETÜNK, MINDIG VAN KIÉRT IZGULNI!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


:D Lányok, jó az idő!!!!!!!!VÉGRE!!!!!!!!!!Hátha ki akarnak bújni a melegre!!!!!!!!!!!!!!!Szerencsések vagyunk, hogy most szülünk mikor itt a jó idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Dojika, Berzkat: Gratulálok! A babák gyönyörűek :D

Nikole:Nekem is néha beszúr,csak nekem közép tájon.Nem tudom mitől.

Marcsi: ÜDV! :D

Akíra: Holnap drukkolok :D !Mi szerdán megyünk CTG+labor+doki,de engem tuti nem tartanak bent.Reméljük téged már igen :D .

Lányok 4-5 napja (alul,a méhszájnál) feszítő-szúró érzésem van,főleg ha fekvésből felállok,vagy arrébb fordulok.Nem tudjátok mi lehet ez,nektek is van ilyen?Kicsit aggódom.Ráadásul még faros a kislányom.

Macsek: Ha megkérnélek engem is be tudnál tenni a táblázatba?
Nem tudom milyen adatok kellenek.Leírok egy párat:
Tftimi:Kislány neve: Réka,Szabolcs utcai kórházban szülök,és még 26 nap van hátra.
Ha valami kimaradt szóljál!Nagyon köszi :D

Kép

Timi
tftimi
 
 


Hát szerencsések lennénk ha most szülnénk :D
De ki tudja, még ráhúzhatnak két hetet :lol:
Lehet Kiruci még 3 hétig benn dekkol :D

Én már nem csodálkoznék semmin :D
Mammutnak érzem magam én is, de akinek a járása olyan mint a pingviné :D Tisztára debella pingvin vagyok, csak totyogok, és közbe nagyokat nyögve fogom a hátam, rosszabb vagyok mint saját öreganyám :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Macsek:Most néztem,hogy 1-2 adat lemaradt.Boccsi :? .Akkor küldöm még1X:

Név:tftimi,terhességi hét:36+2,Testvér:nincsen,Baba neve:Réka,Lakhely:Budakeszi,SZVI:2007.03.31.,Kórház:Szabolcs utcai,Még hátra van:26 nap

Köszi

Kép

Timi
tftimi
 
 


Akira!
Én is így erzem magam!!!!!Szokott nevetni rajtam a férjem mikor látja, hogy megyek.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok csajok! DOJIKA gratula a babához,na meg a szüléshez! Gondolom mindannyiunk álma 1 ilyen szülés :D Az alvás nálunk is bekövetkezett alig birok aludni valamit éjjel.6 után meg elalszok és 10-ig felse kelek! Remélem majd elmúlik ez és vissza jön a jó alvás!!! :shock: Marcsi ÜDV KÖZTÜNK ! Gyere minnél gyakrabban! ELIZABETH gyönyörű a babasarkod,irigy vagyok miatta :D Mi szombaton voltunk megvenni mindent a babának hát sikerült jó sok pénzt elkölteni :( de hát a lényeg hogy minden megvan ami neki fontos! Még az én csomagomat kell még összerakni de az még ráér! 2 hét múlva mi is kezdünk tapétázni és akkor márc végére mi is készen leszünk a sarkunkkal :D Ma délután megyünk a dokihoz ,tudom még azért sok van hátra de olyan boldog lennék ha mondani valami t a szülési dátummal kapcsolatban! De majd meglátjuk!
Vendég
 


Dojika te most egy ágyas szobába voltál?
És boszibaba te végül egy-két vagy három ágyasba leszel?
Mert veled még lehetek együtt :D
Dojikárol sajna lecsúsztunk, de mi még boldogíthatjuk egymást :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jajj lányok, rájöttem, hogyha elalvás elött két órával már nem isztok, max lefekvés elött egy-két kortyot, akkor sokkal jobb lesz az éjszakai kijárkálások átlaga!
Legalábbis nálam! Mert eddig én lefekvés után mentem óránként, és utána hajnali 1-2 tájékán már csak 2-3 óránként, igy kipróbáltam, hogy kevesebbet iszom lefekvés elött és így az átlagos 6 wc járatot sikerült 2-3 ra leredukálnom!!!
Bár lehet ez csak nekem jön be, de érdemes szerintem kipróbálni!
Bár az oldalzsibbadás és mozgásképtelenség és fordulási nehézség probléma még fennáll, de hát ez van :lol:
Mindenre én se tudok megoldást...max. ha állva alszom mint a lovak :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


na sziasztok..

Marcsi
Üdv köztünk..remélem jól érzed majd magad,és tök jó hogy egyre több olyan kismami jön akinek már van tapasztalata..:)Sokmindent tanulok tőletek!!
Ne haragudj,de megkérdezhetem hogy mi történt Veled..írtad hogy orvosi műhiba...persze nem muszály,ha nem akarod,csak szűz acsillagjegyem és mindenről tudnom kell!!! :lol: Rosszul van tölem a családom is..olyan vagyok mint egy FBI ügynök.. :D kérdezek!! :D

Pattogobolha
Már Te is kezded??? :lol:
Ne érezd ezt..néha nekem is vannak napok amikor nemtudok mit írni vagy úgy érzem semmi problémám és akkor minek írkáljak..de a végefele egyre több van...és lesz gondolom..szóval írjál csak kivik vagyunk!!!Mindenkire,sztem!!legalábbis én tutira!!! :lol:

Képzeljétek nálunk para volt pénteken.. :lol: a hülye lepényem miatt úgy beijedtem hogy az csak na...azt hittem eddig bírta..rögtön ez jutott eszembe olyan szar volt..na mind1..szóval este mikor wcre mentem nem -már bocsánat hogy ilyeneket írkálok-sárgát pisiltem hanem teljesen rózsaszínt..nemtudtam mi ez...megittam gyorsan fél liter vizet 2percen belül hogyha a következő is ilyen akkor hívom adokit..meglett a víz hatása :lol: ..ugyanúgy rózsaszín..na azt a parát!!este 10..égett a pofámról a bőr és mondtam is a dokinak ne haragudjon h ilyenkor zaklatom,de ez van..szóval hálisten semmi gond és semmi a köze a lepényemhez(már megőrül tőlem meg a lepényproblémámtól :lol: ,m bármi van arra fogom..és mindig mondja h felejtsem már el..)na szóval kaptam még kedden tőle hüvelykúpot m vmi gombás szart elkaptam..illetve azt mondta nem elkaptam ez ilyenkor vmi megnövekedett nemtudom mi miatt sokszor előfordul..na mind1 és attól volt olyan!!még 4napig kell használnom,de érdekes mert csak aznap volt rózsaszín,mostmár normális!!

Olvastam a kismamában tegnap,hogy állítólag a III.stádiumban lévő lepény azt jelenti hogy érett a baba tüdeje...persze fordítva nem igaz,tehát ha vkinek 0 vagy I a 40.hétre az még ugyanolyan érett tüdőt jelent a kora miatt!!szóval ha ez így van akkor az jóhír!! :D

Magzat mozgás
nekem néha ilyen néha olyan..van mikor fájdalmas..mondjuk mikor a két bordám között akarja kifúrni a lábával az oldalamat az nem annyira kellemes :lol:,de nem zavar egyébként..

És tudom h volt már róla szó,de ti mivel mostátok a babaruhákat??ma neki akarok állni,h megtudjam miből mennyi kell még,de nem vagyok bizt benne hogy akkor most használhatok öblítőt??vagy csak mosópor??vagy van vmi külön mosópor is meg öblítő erre??M akkor lehúzok a Rossmannba..Köszi a választ előre is..
Húú egy egész regényt írtam..sorry

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! :D

Na,várom a híreket lányok,GYERÜNK, SZÜLJETEK :D :D !!!!
Olyan gyönyörű tavaszi idő van,egészen jó lett a kedvem tőle reggel :D

Dorcacs:
Jaj,ezt a köhögős-hányós történetet nagyon ismerem sajnos.., jobbulást kívánok a kisfiadnak! :(

Igen,az alvással az a baj,hogy ha kimegy az ember pisilni, nagyon nehéz visszaaludni :? Én nem szoktam sokat inni,még túl keveset is iszom..,de néha iszonyúan szomjas vagyok, és muszáj.. És van,hogy pont lefekvés előtt..

Tudjátok,néha belegondolok,milyen fura,hogy egy "igazi" kis emberke lakik már a pocakomban! Olyan kis formás,aranyos pofival, kezecskékkel,lábacskákkal.. És emlékszem,mikor a gyerekeim megszülettek,olyan fura volt elképzelni,hogy hogy fértek el ott benn.. Csütörtökön az UH-on mutatta a doki a kis hajacskáját is,hát már iszonyú kíváncsi vagyok minden kis porcikájára! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Tftimi:
A tábla miatt szerintem inkább privit írjál a Macseknek,(mármint úgy küldd el az adatokat),mert úgy mindjárt nála lesznek,és a jövő hetiben tuti benne leszel :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na,még egy,és megyek :oops:

Nikky,te leszel a PARAPIRI II. :D :D
Mondjuk persze megértem,hogy megijedtél,szerintem én is ugyanígy reagáltam volna.. De örülök,hogy nincs semmi komoly gond!!
Én Ariellel mosok (színessel..,meg fehérrel...).A babarucikat egyben a színessel mostam. Én használok öblítőt is,mikor milyen van itthon (Coccolino vagy Silan,vagy Lenor)Ezekből van fehér is,az a hypoallergén,azt hiszem.. Én nem veszek külön babaruhának,de nem rossz ötlet.. Szerintem jó ha használsz öblítőt,puhábbak lesznek a ruhácskák. (Csak ne legyen túl sok,mert azt nem öblíti ki belőle a gép rendesen)..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Én azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam pisilés ügyben, csak egyszer járok ki éjszaka, olyan fél 3 és fél 4 között. Persze lefekvés előtt háromszor is, de ez szerintem már csak babona. Remélem a hatszori kimenetel engem elkerül, az borzasztó lehet. Főleg, hogy felkelni is olyan nehéz az ágyból :roll:

Nikky, én Lenor Sensitive (babás) öblítőt használok már jó ideje, mert olyan jó az illata, és most maradok is ennél, mosóporból pedig a Persilt vettem most, amin egy baba és a mamája van. Gondolom az is Sensitive. Ugyan még nem mostam vele a babaruhákat, pedig lassan jó lenne nekilátni, de nekem azt javasolták olyat vegyek mindkettőből, amin baba van és Sensitive. Ja, és a mosópor illata is nagyon jó! Tapasztalatom ugyan nincs, de én ezzel próbálkozom. Ja és gyakorlott anyukák sem mondták, hogy ne használjak öblítőt!

Kép
Kép
nikole
 
 


Én azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam pisilés ügyben, csak egyszer járok ki éjszaka, olyan fél 3 és fél 4 között. Persze lefekvés előtt háromszor is, de ez szerintem már csak babona. Remélem a hatszori kimenetel engem elkerül, az borzasztó lehet. Főleg, hogy felkelni is olyan nehéz az ágyból :roll:

Nikky, én Lenor Sensitive (babás) öblítőt használok már jó ideje, mert olyan jó az illata, és most maradok is ennél, mosóporból pedig a Persilt vettem most, amin egy baba és a mamája van. Gondolom az is Sensitive. Ugyan még nem mostam vele a babaruhákat, pedig lassan jó lenne nekilátni, de nekem azt javasolták olyat vegyek mindkettőből, amin baba van és Sensitive. Ja, és a mosópor illata is nagyon jó! Tapasztalatom ugyan nincs, de én ezzel próbálkozom. Ja és gyakorlott anyukák sem mondták, hogy ne használjak öblítőt!

Kép
Kép
nikole
 
 


Bocsi, nem direkt volt 2X

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikky én rendesen mosóporral mostam ki a rucikat még ilyen silan sensitiv öblitővel,lehet valaki vesz ilyen babás mosóport.....nekem anyukám mondta hogy felesleges mert úgy is kivasalod és azzal egyben "sterilizálod" vagyis magölöd vele a bacikat GONDOLOM!!! Most én is kicsit megijedtem mert lett 1 aranyerem vagyis azt hiszem eddig még nem volt soha ,még wc-re se merek elmenni. És igazából azt nem értem hogy mitől jött ki? Na és mennem kell ma a dokihoz és leég a pofámról a bőr mit fog szólni hozzá...... :oops:
Vendég
 


Barbamami:Köszi elküldtem oda is :D
Kép

Timi
tftimi
 
 


Bacsbern:)

Mit szólna a dokid? Ez általános probléma kismamáknál, hidd el, nem állsz egyedül vele. Azt nem mondom, hogy nem kellemetlen, de ez van sajnos. Ez olyan, mint a szülés utáni székrekedés, sokaknál előjön :?
De biztos kapsz rá valami kenőcsöt, vagy valamit, és egyél sok rostos dolgot, attól állítólag enyhül. Szülés után meg sokaknak visszahúzódott és eltünt...

Kép
horpika
 
 


Jól van köszi a válaszokat..akkor bedobálom őket és öblítőzöm is..vki nem akar átjönni vasalni??azt nagyon utálom!! :cry: és mostantól mindíg kell!! :x

Már kezdek ráparázni erre az aranyér témára..tényleg mindenkinek lesz,vagy még szülés előtt vagy után??A másik topicban is kijött majdnem mindenkinek..én nemis tudom hogy ez milyen vagy hogy néz ki??honnan tudod BACSBERN hogy az az??vagy ez baromi hülye kérdés volt?? :oops: :lol:
ne aggódj bizti látott már ilyet a doki.. :D jó azért megértelek..valszeg én is így éreznék a helyedben..most megnyugtattalak?? :lol:

Barbamami
leszek inkább III a méhlepényre való tekintettel... :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Akíra, Boszibaba, Anzsika!
Tiszta tavaszias idő van :D ,melegfront, remélem ez a jó idő hatással lesz rátok!!! :D :D

Sch.Judit!
Szoritok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd! :D :D
Majd szorgalmasan figyelem a telómat!! :D

Nikky!
Mi itthon Tomival mosunk és Coccolino öblitőt használunk, de én vettem kimondottam babáknak való mosóport és öblitőt.Mégpedig Gabit!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Nikky hát ez elég gázos lesz de leírom: reggel elmentem wc-re és a wc papir véres volt nem nagyon csak kicsit,nagyon megijedtem és téptem másikat az is olyan volt ,Utána ciki nem ciki nem jutott jobb eszemben megnéztem tükörrel :oops: és láttam kinn van! Fájni még nem nagyon fáj , csak kicsit jött ki......eddig még nekem sem volt soha.Most parazok mert elkéne mennem wc -re de nem merek mert félek jobban kijön!Na ez van tiszta égő :oops: Én nem hallottam még hogy terhesség alatt ez kijöhet.De hát mitől hisz nem is erőlködtem......nem értem! Szerintetek szóljak a vizsgálat elött vagy hagyjam hogy ő vigye észre????????
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Megjöttünk CTG-ről,minden rendben volt. Rendes volt a kispasim,sokat mozgott. :D
Elment a nyákdugó nálam,most már remélem sok nincs vissza. :lol:
Akíra én 3 ágyasban leszek,és remélem akkor leszel te is bent.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ezt a szép időt!!! :lol: :lol: :lol:

Tetszik Dojika szülése, de azért ennyire gyorsat mégse, mert akkor mi nem érünk be a kórházba! (80 km) :lol: Mondjuk ott már begyorsulhat, azt nem bánnám!

Csatlakoznék én is a jegesmedvés-dromedáros-pingvines-mamut csapathoz. :lol: Már elég nehéz. Mindig azt mondom, hogy eddig állapotos voltam, de kb egy hete már terhes vagyok. De azért még bírom, bár sokszor szembe jut, amikor még anno decemberben a régi kismamik kéz-zsibbadásról, pisilésről, nemalvásról, focizásról, meg ilyenekrőll írtak. Nem is tudtam mi az.Na, most itt is van minden.

Nikky!
Én is a lepény miatt parázok mostanában, de ha ez így van, ahogy mondod, akkor jó hír.
Mi vettünk Gabi mosóport, meg öblítőt és azzal mostam, de azt mondták nem fontos. Persze első gyerek, mindent ki kell próbálni. Szegény bénus kis szülők meg meg is vesznek mindent! :wink:

Nikole!
Még elérhet Téged is ez a pisi-roham. Nekem sem volt régen, de mostanság... :? És tényleg az a legrosszabb, hogy fáj mindenem a felkelésnél, mert wc-re még csak-csak elmennék, de a csontjaim majd szétmennek.

Aranyérrel kapcsban nincs infóm. Engem szerencsére még elkerült, bár nem is tudom hogy lehet, mert állandóan székrekedésem van. Mi lesz még szülés után, amikor állítólag szinte mindenkinek az van?

Ma kaptam az egyik kolléganőmtől egy baba-CD-t. Vagyis nem is egy, hanem 4 azt hiszem, csak MP3-ban van. Most azt hallgatjuk, tök jó! Kíváncsi vagyok mit fog szólni Balázs hozzá, ha már kibújt és élőben hallja.

Na, most befejezem, mert képes lennék egész nap itt ülni és akkor nem haladok semmi mással.

sch.judit
 
 


Sziasztok Lányok!

edi5 Köszi az infót!!!! nagyon sajnálom, hogy nem kapsz levegőt.. de "örülök", hogy nem vagyok egyedül, és hogy ez a légszomj végülis "normális"....
A mai éjszaka nagyon durva volt... 2-től 5ig szenvedtem.. mászkáltam.. ültem.. sőt.. meg sirtam is... olyan szarul voltam... nem tudom hol találtam erőt ma bemenni dolgozni... Ugy döntöttem holnap elmegyek házidolkihoz... nem birom tovább...

tftimi Te választottál már gyerekorvost???
Lehet, hogy már megfordult a babó, és helyezkedik.. ezért érzel ilyeneket???????

Marcsi Üdv köztünk..biztos vagyok, hogy jól érzed majd magad velünk! :wink: :D

Kép

Kép
fenix
 
 


Bacsbern
Köszi h leírtad,így legalább vmi fogalmam van róla..sztem szólj a dokinak...gondolom vágja h ez nem észrevehetetlen számodra..
jaj ez szörnyűű,belegondolni sem tudok hogy mondd el..az a baj h elég vizuális típus vagyok..elgondoltam itthona mondókát,dehát szétröhögtem magam.. :lol: de neeeeem gáááz!!!!Tutira egymillió ilyet látott már!!!KOMOLYAN!!!hányra mész??

Boszibaba
Jóhír végre..remélem azok közé tartozol akiknél elmegy a nyákdugó és jön is a baba 1 napon belül.. :lol:

Sch judit
Ne parázz a lepény miatt,látod jót jelent!!!Csak akkor lenne pici probléma ha nem akpna tőlünk elegendő cuccokat..dehát ez mint tudjuk se nálad sem nálam nem áll fennt!!A te "korodban"pedig én már örülnék is ha jönne..már a 38.hétben vagy,innentől minden rendben lesz már!!nem koraszülött,mindene rendben van..szóval innentől márcsak a szülés izgathat!! :D

Na hát én trehány elsőszülő vagyok,m kimostam a ruhákat,de nem vettem babamosószert..majd legközelebb kipróbálom..na mind1 olyan kis édi cuccok ezek..szóval összeszámoltam van 15 bodynk,és 6db olyan body vagy nemtudom mi a neve aminek lába is van...ez elég??persze vannak még kis ruhácskák meg ilyenek,de gondolom az elején csak ezeket hordja..vagy rosszul gondolom???szóval mit kell még vennem??sztem ruhát nagyon nem...v elvagyok tévedve??

Vki tudja h a kis Emese storyja melyik topicban van leírva??

Kép
nikky
 
 


SZiasztok!

FENNIX: AZonnal tessek most mar otthon semmittenni! Szabi, tappenz, mindegy, de nagyon rad es foleg ratok ferne mar a pihenes!
EN is most erzem, hogy atvaltottam allapotosbol terhesre... :|

Marcsi: Udv itt, gyere minel gyakrabban! Jo, hogy megint egy videki, olyan kevesen vagyunk ebben a topikban. Szinesits minket
:wink:

Tftimi, Chrissy: Tablaba fel vagytok veve. Chrissy, kivancsi vagyok, mit mond a doki, most mar azert egy 5-6 mm-es petezsakot biztos lat! Irj, mizu?

En ma voltam - remelem - az utso vervetlen. Kiraly, amikor 100 ember kozott 1 orat kell ucsorogni egy levegotlen teremben, varva, hogy mikor jon a csodas ehgyomros. :? Ja, es mi lenne, ha nem kapnank idopontot? :?: :!:

A ti babatok is egyre tobbet csuklik ilyen idosen? De legalabb tudom, hogy meg mindig lent van a buksija

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Nikky!
Én is most már a szülést várom, hát nem lesz már koraszülött, és az már jó!

Ruhák: én a babás-mamás topicban szoktam nézegetni a ruhákat, hogy ki milyeneket hord. Mert igazából nekem sincs még túl sok fogalmam róla. :oops: De olyan rucik vannak nálunk is a szekrényben, úgyhog nagy hülyeséget nem csinálhatok.
A "lábas" body, az a rugi, ha jól tudom.

Emese története a júniusi vagy júliusi topicban van. Nem emlékszem pontosan, pedig tegnap olvastam és nagyon sírtam is!

sch.judit
 
 


SziasztoK!

Fenix:
Igen választottam.A védőnő mondta,hogy 3 van.Nagyjából felvázolta ki milyen és ez alapján sikerült dönteni.
Aztán ha nem szimpi,akkor még meg lehet változtatni majd.
Hát babóval pont az a baj sajnos,hogy nem fordult még meg,úgyhogy valószínű császár lesz belőle.Holnap megyek dokihoz kiváncsi vagyok mit mond.
Szerintem mostmár nyugodtan irasd kimagadat.Jó egy kicsit rápihenni a dolgokra :D .Én már január óta nem dolgozom.
Mondjuk már kezdem unni magam,de már nincs sok hátra.
Bocs nem tudom neked fiú vagy kislány a babu?

Kép

Timi
tftimi
 
 


Macsek:
Örök hála :D :D :D .
Vérvétel téma: én multkor nem hazudok 10kor kerültem sorra(kb.8ra mentem),már mindenkitől levették a vért még azoktól,is akik utánnam jöttek,persze letojták,hogy nagy hassal vagyok,és amikor merészeltem megkérdezni,hogy :,,Elnézést nem felejtett el a kolleganő?"
Akkor azt válaszolta hogy:,,Nem felejtette el,csak 2en 8 felé rohanunk már elnézést!!!"
Én meg már majdnem elájultam úgy szédültem az éhségtől.
Akkor a kb.3 hónapja levett Hepatitis leletem eltűnt,úgyhogy multkor meg kellett ismételni....szóval együtt érzek veled.De remélem nekem is a holnapi vérvétel lesz az utolsó.
:D :D
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok

Drukkoljatok, negyed 5kor indulunk a szülésfelkészítőre, meg megnézzük a szülőszobat, vajúdót stb....kiváncsi vagyok milyen lesz és milyen szájízzel fogok távozni a kórházból!

Remélem mindenki jól van!

Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Olyan csodaszép volt ma az idő. :D Kimentünk kertészkedni és mind Ödi ( a pocaklakó ), mind a lánykám nagyon élvezték. :D A lányomat kéne most látni.... Üveges tekintettel nézi a mesét. :lol: :lol: :lol: nagyon elfáradt. :D 11-től kinnt voltunk és most fél 6-kor jöttünk be.:) Ebédre szalonnát sütöttünk. nyammíí. Na mindegy. :)
Az aranyeres témához hozzászólva: Nekem nem jött ki szerencsére, pedig elég nehéz és fájdalmas szülésem volt. Egy másik lánynak aki velem együtt szült, neki kijött pedig ripsz-ropsz megszült. Talán ha 3 órát vajúdott. Tehát szerintem ez is mint a csíkok alkati kérdés. De remélem nekem most sem jön ki. :)

Na jó éjt sziasztok, és aki közel van már hozzá annak drukk a könnyű és gyors szülésért. :)

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok! Elizabeth nagyon drukkolunk hogy tetszen a szülőszoba látogatás,bár már lassan túl vagy rajta mert már mindjárt 6óra van!Én is most jöttem meg a nődokitól! Hát azt mondta ne parázzak ez a fránya aranyér miatt mert a terhesség alatt a nők 80%-nak kijön...... a gáz csak az hogy véglegesen csak szülés után fog elmúlni állítólag :( A kislányom nagyon szépen fejlödik azt mondta a dokibácsi csak beszélgessek el vele hogy most már ne forgolodjon hanem maradjon a helyén.Mert a múltkor már fejvégű volt de most megint keresztben fekszik a drágám :shock: Jövőhéten megint kell mennem a kórházba uh-ra!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk ma dokinál. Rendes méhen belüli a terhesség, igaz még mindig nincs szívhang, azt mondta, hogy szépen fejlődik, 8mm-es a petezsák és 4mm-es a szikhólyag.
Egy hét múlva újra kell menni, addigra már lesz szívhang.
Nagyon boldogok vagyunk!

Macsek, köszi, hogy felvettél a táblázatba.
Mivel úgy látom, hogy én vagyok itt a legfiatalabb kismama, ha gondolod, átveszem majd a táblázatot. Csak írd meg légyszi, hogy hogyan kell csinálni, mert ilyet még nem csináltam.
Egy hét múlva remélem még több információval fogok majd szolgálni.

A finishben lévőknek szorítok, nemsokára babáztok!!!
Küldöm a drukkokat, ügyesek legyetek!
Vendég
 


CHRISSY gratula a babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

CHRISSY nagy nagy GRATULA a Kismanóhoz!!!! :lol:
vedresandi
 
 


Chryissyy:
Ez volt nekem a mai nap legjobb híre!!!!!!
:D :D :D
Bacsbern:
Nem hiszem,hogy bármi okod lenne szégyenkezésre! (Na persze,pont én mondom,eléggé utálom,ha vizsgálnak.. :( ) Gondolom,rengeteg aranyeret látnak a nőgyógyászok.. És szülésnél meg az a sok vér,meg ilyenek..
Azért drukkolok,hogy beforduljon a babód,és ott is maradjon! :P

Emese anyukájának a beírását tegnap én is elolvastam.. és elsírtam magam.. Szerintem nem lehet sírás nélkül elolvasni.

Macsek:
De jó neked,hogy túlvagy az utolsó laboron!! Én a jövő hét szerdán megyek,mert most nem tudok,és nálunk csak szerdánként veszik le az ellenanyagvizsgálathoz a vért.. :roll: De jó lesz túllenni rajta..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ti is úgy örültök, ahogy mi!
És köszi minden drukkot!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?