Új privát üzeneted érkezett!

Majola!

Hihetetlen amit irsz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Léna játékos dobozai érintetlenül várakoznak....hacsak én vagy apa elő nem kotor neki valamit..ami persze ugyanúgy nem érdekli mint a már elől lévők..
Mostmár nagyon érdekel ez a 18 hós váltás.... :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Rokica,
Köszi, hogy megosztottad velünk a szüléstörténeted. Átéltem én is újra. :) A tejbövelés nekem is hasonlóan gyorsan ment Dani esetében.
Nagyon édes Zsuzsa, hogy mondja, hogy milk (a saját nyelvén :)). Drukk, hogy visszaszokjon ő is a cicire, az megkönnyítené az életedet lényegesen.
Zsuzsa hogy viszonyul Szilvihez? Engem is érdekelne, hogy az alváskérdést hogyan oldottátok meg.
Nagyon szép képeket tettél fel :!: :!: Tényleg hasonlítanak a lányok. :wink: :)

Barbi,
Sajnálom, hogy Leonnak kruppos rohama volt. De az nagyon jó, hogy nem kellett bent aludni, az meg mégjobb, hogy Anyukád épp ott volt és tudott maradni Nolcsival! Rectodelt kúpot kaptatok? Gyors gyors gyógyulást kívánunk Leonnak és drukk, hogy Nolcsi nehogy elkapja :!: :!:

Nyúlné,
Én is nehezen követtem soraidat! :wink: :wink: Inkább hadarj egy sort! :)

Totka,
Mi is szülinapoztunk ma az Anyuékkal, Apának holnap lesz! Holnap este meg jön a nagylánya és vele is felköszöntjük! :)
Csabának mikor?
Van rózsaszínű és piros motor is. Az a legjobb járgány, imádják a gyerekek!!!
Drukkdrukkdrukk holnapra :!: :!:

Duda,
Készülj fel még ennél sokkal hajmeresztőbb mutatványokra is. :oops: :wink: A legrosszabb, ha túl nagy a csönd a szobából. Mert, ha zörgés van, rakodás, polclepakolás, akkor be tudom tájolni, de ha nagy a csönd, akkor már rohanok is. Egyszerűen már egy percre sem lehet figyelem nélkül hagyni őket!

Megann,
Én összesz@rtam volna magam, ha bekapcsol az érzékelő. :oops: :twisted:
Osztod, amit Dudának írtam? :wink: :wink:

Mea,
Jó lehet néha egy szabadnap! Épp ma pedzegettem az Anyunak, hogy jövő hétvégén ott alhatnának a fiúk egyet. Persze ő nagyon örülne! :)
Dani az építőkockákat szereti a legjobban. A duplot már nagyon ügyesen egymásra rakja. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Már csak 10 nap van a 18 hóig! :wink: :wink: Drukk, hogy Lénánál is legyen egy kis változás! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Megann, azért hosszú ám egy nap! A sok játék előbányászása mellett nálunk is ugyanúgy belefér a rosszalkodás, az anyánlógás, a számitógép nyüstölése, akát kikapcsolása is, dörömbölés a zongoraszoba előtt, tea kilötykölése minden lehetséges helyen, minden lehetséges tárgy összefirkálása.... Ez utóbbi esetén a párbeszéd:
- Julcsi, nem szabad a szekrényre rajzolni!
- Tudooood.
- Hová szabad rajzolni?
- Papijja
És pár másodper múlva ismét máshová rajzol Ma meglepve láttam, hogy még a csörgőóra üvege is firkás.

Prüntyi, marad akkor a március végi tali.
Igyekszem mihamarabb kitalálni az időpontot.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Róki!
Igen, kórházban, de nem kellett bent maradni szerencsére!

Hajni!
Drukkdrukkdrukk nagyon sok a holnapi naphoz!

Megann, Benianyu!
Igen, Rectodelt kúpot kapott.

Láza egész nap volt, a kúpot szinte azonnal kikakilta :( :(
Most este viszont csak hőemelkedése, kapott cataflam cseppeket, meg egy rectodelt kúpot éjszakára. Amit 2 perc alatt, szinte egészben kakilt ki.......Adtam neki egy újat, remélem az éjszaka nem lesz semmi.
Délután is aludt 3 órát, 6-kor úgy kellett felkelteni. Vacsizott szépen tejbegrízt is.

Zsuzsa!
A fiúk is a kacatos dobozokat szeretik a legjobban :wink:
Én is szépen szétválogattam az autókat, szerszámokat, főzős dolgokat, stb. A maradék, amit nem lehetett beazonosítani, ment egy nagy kosárba, ami a kacatos.
Na azzal elvannak egy órát is.

Benianyu!
Beni alszik már anyudéknál, vagy még mindig nem szeretne?
Nem tudom, de mintha írtad volna, hogy egyszer már ott aludtak a fiúk egyszer. :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Képzeljétek, Leon ma olyan szépen legózott, hogy én is csodálkoztam.
Apróbb feladatokat is megoldott.
Pl. a vonatot meg lehet tankolni egy kis benzines kannával és akkor hangot ad.
Tök ügyesen megtankolta, pedig nagyon kicsi a lyuk.
Utána kitalálta, hogy egy locsolócsővel, ami a tűzoltó állomáshoz van, azzal tankol. Tényleg nagyon hasonlít :D


Köszönjük szépen mindenkinek a 1,5 éves köszöntéseket is! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!

Osztom 100000%ban...Ma Léna akkorát esett a kanapéról..
Természetesen a kanapé karfáján ücsörgött és idétlenkedett, aztán egyszer csak puff hátradőlt és zutty...fejjel a földre..
Szerencsére úgy láttam nem történt nagy baj..nagy üvöltés..amit sikerült elmúlasztani azzal hogy hagytam kibontani egy 10 es papirzsepit.. :? :?
Úr Isten, rosszul vagyok, hogyha belegondolok hogy mennyi ilyen vár még ránk..

Majola!

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy birom hogy Julcsival igy meg lehet dumálni a dolgokat :P :P :P :P
Annyira szeretném már élőben látni, hallani...
:P :P Én nem is tudom mit csinálnék ha lenne még egy mini babám is... :roll: :roll:
Tealötykölés nálunk is megy :? :? bár én inkább egyelőre akkor hagyom egyedül inni, ha bent ül az etetőszékbe, mert apja igy is rosszul van, ha egy ropit mentében eszik meg Léna..mondván hogy morzsál :? :? :?

Biztos könnyebb lesz ha végre jó idő lesz...

Na most biztos azt hiszitek hogy nekem nincsi is férjem hogy még vasárnap este is itt lógok... :lol: :lol: :lol:

De az az igazság hogy férj már megint valami túlvilági fantasztikus vagy mittudomén milyen filmet néz,.....és be kelle valljam....mióta Léna van, azóta egyáltalán nem birom az ilyen filmeket..
Egész egyszerűen kevés hozzá a pszihém hogy elviseljem..és még ez is katarzist okozzon nekem...
Elég nekem Léna meg a mesekönyvek :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi!

Reméljük holnapra kialussza a betegséget..

Tényleg ügyi Leon :wink

Léna is tejbegrizt vacsizott...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Ényém férj éppen most jött meg a kutya sétáltatásból, most meg filmet keres :wink:
Addig vagyok még, amíg meg nem találja a megfelelőt, mert utána megyünk filmezni. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szerintem nálunk is ilyesmi film megy...és én sem bírom...sőt a tévét sem, csakis a jó filmeket, amiket éjfél körül kezdenek vetíteni, arra meg esélyem sincs :? .

Rokica!
Nagyon-nagyon szépek, kedvesek a lányok! :D:D:D És én még megkuksiztam a 27 tavaszi topikot is, az a kendő fantasztikus találmány!


Barbi!
Krupp :(:(:(
Fú, nekem ez a legnagyobb félelmem. Még jó, hogy nem kellett bennt maradni a kórházban
Apropó Budai Gyerekkórház: mégis megmarad :D
Lehet, hogy a szokásos taktikának esett áldozatul: de jó nem két lábbal rúgtak fenékbe, hanem csak eggyel! :twisted: :twisted: :twisted: Azaz elveszik a Svábhegyi gyerekkórház, az OPNI (egy olyan országban, ahol nagyon nagy a mentális, pszichés betegséggel küzdők aránya, ráadásul ezek a kórok vezető helyen szerepelnek világszerte azon a ranglistán, ami a gazdaságnak a legnagyobb károkat okozzák) :evil: , de legalább a BGYK megmarad! Hurrá!!!

Megann!
Amíg buliztunk, éjjel 5-kor megszólalt a risztó. Kivonult a biztonsági szolgálat, körbevilágította a házat (bejöhetnek a kertbe is), de nem találtak semmit. Nem vagyok feldobva.... :evil: :evil: :evil:

Hajni!
Megy a drukk holnapra!

Rólunk:

Vén róka vagyok már, nem bírom a bulizást. Ma délután 4 !!!!!!!! órát aludtam!
Andris meg eszmletlenül rákapott megint a szopira. Biztos a betegségét gyógyítja így. Kicsit köhécsel, de látszik rajta, hogy nem okés valami. Fogzik is, a kis popója rém ronda :(.

ayse
 
 


Barbi,
Ha nappal kell esetleg adni Leonnak kúpot, vigyázz, mert eléggé felpörgetheti. Mondták?
Leon tényleg nagyon ügyes. :) Nálunk is van kacatos játéktartó. :) Szereti Dani, ha kiborítom. :) Azt a legkönnyebb elpakolni is, csak mindent gyorsan vissza kell dobálni.

Megann,
Jaj, szegény Léna :!: :!: A papírzsepi széttépés nálunk is nagy sláger. :? :?

Zsuzsa,
Mennyire okos Julcsi!!! :) :) Azért ő is kis csibész! :)

Én is hadd dicsekedjek! Ma Danival mi is beszélgettünk már! :) :)
Mondtam neki, hogy megyünk a Nagyihoz és a Papához és ő megkérdezte, hogy "autó", mármint, hogy autóval?
És minden nap egyre több szót ismétel. Ma a "hoppá", "húha" és "ajajjj" volt a kedvenc. :) Ahogy csücsörít hozzá, meg kell zabálni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Barbi!

Lehet hogy nekem is szét kellene néznem filmek terén :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ha már igy beszürcsöltem egy fél üveg pezsit... :wink: :wink: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Szia, szia!
:? :? :? Ilyen nálunk is volt már többször...
De ugye még nem volt tökéletes a rendszer, igy amikor riasztott, és hivtak minket telefonon, mi bemondtuk hogy szerintünk mi riaszt..és amikor ezt visszaigazolták..akkor mondtuk hogy ok, akkor ne jöjjöenek ki...mert tuti nincs baj...
Egy kiszállás többezer ft.. :? :? :? :?
Nálatok is igy van???
(nem beszélve akkor amikor reggel elfelejtek kiriasztani és ahogy jövök az emeletről megszólal a riasztó.. :? :? )

Benianyu!

Csücsöri Dani :P :P

Lénával én is tudok beszélgetni...igen és nemmel rázza a fejét, ha kérdezek..szerencsére Nem et csak akkor ráz, ha azt kérdezem hogy megyünk-e aludni és hogy beül e a babakocsiba :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nálunk Apa most szállt ki a kádból, imád ott ücsörögni és olvasni. Én meg addig is lógok a neten. :) De engem sem kötne le valami hülye film, főleg nem túlvilági fantasztikus. Most már ő is kapcsolgat.

Ayse,
De jó, hogy Andris anyatejjel gyógyul! :)
4 órát aludtál! Biztos nagyon jól esett. Apa tartotta a frontot?
Erre én nem lennék képes, még ha éjjel kimaradnék akkor sem. Persze én nem vagyok mérvadó, mert nagyon nagyon ritkán szoktam aludni délután, akkor max. 20 perc az adagom. Az időt is sajnálnám. Ha már ilyen sok időt ellenne a család nélkülem, azt biztos másra szánnám. :oops: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Nálunk a bólogatás főleg a kajánál működik. Kihúz a konyhába és elkezd bólogatni, hogy "igen, anya, kérek kaját!" :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann!
Nálunk a havidíjban benne van, hogy kivonulnak. Szerencsére van egy pánikgombunk is, jól elrejtve :wink: , ha gáz lenne, csak benyomom és 5 percen belül itt vannak. Ez azért elég megnyugtató!

Benianyu!
Én nótórius délutáni alvó vagyok, mint Churchill. Ő jól megadta a módját, pizsomára is vetkőzött és minimum 2 órát aludt! Meg is nyerték a háborút :D ! És ha mindehhez még olyan szép festményeket tudnék festeni, mint ő!
Nekem egyébként arra van igényem, hogy ebéd után egy félóra olvasgatás, félóra aluszikálás jusson, akkor nagy erővel bírom a délutánt. Most azonban óriási alvási mínuszokban vagyok, úgyhogy ennél több kell(ene). Igen, a férjem tartotta a frontot (hajnalban meg én) :D.

Mi is épp azt beszéltük, hogy minden nap hoz valami újat. Andrissal is így szoktunk beszélgetni. Amikor hazafelé az oviból beültetem az autóba, megkérdezi:
- Jijííííííí?
- Lilit bevittük az oviba, majd délután jövünk érte. Mi pedig most....blabalbla.

Vagy mondtuk neki, hogy anyu-apu most elmegy, ti itt maradtok a Lilivel meg a mamával, de amikor felébredtek, már itt is leszünk.
- Pápá - mondja és integet a kis kezével (pedig még nem volt rajtunk a kabát.)

ayse
 
 


sziasztok!
tegnap megjöttünk barátnőzésből, ami nagyon jól sikerült :) már teljesen beilleszkedtünk abba a családba is, úgy szeretjük egymást :D
Eszti imádja változatlanul a barátnőm 10 éves kisfiát, és a kisfiú, aki már nagyfiú :wink: szóval ő is szereti az Esztit. egyik este, amikor Eszti felsírt, ő ment be megvígasztalni, kivette a kiságyból, lefeküdtek a nagyágyra, énekelt neki és símoögatta :) oölyan aranyosak voltak, olyan jó volt őket nézni! sajnos a báty-gyártás nem kivitelezhető már, de így sem rossz :) Eszti mindenkinek adott puszit lefekvés előtt, szóval teljes volt az idill. hazajövetel előtti este meg az apjával álmodott, mert álmában mondogatta, hogy apa-apa :D

viszont nem akar a rágóföoga kibújni, és ettől nagyon szenvedünk, a popója is jó csúnya, és elég nyűgös, nem alszik jól. majd túl leszünk rajta.

Rokica! köszi az sms-t, úgy örültem neki!!! még nem láttam a képeket, de mindjárt megkeresem! remélem jó irányban mennek a dolgok!

Ayse!, láttam ezen az oldalon, hogy vagy, nem tudom hogy zárult a múltkori dolog, de nagyon örülök, hogy vagy! :)

és még Kisnyuszi jutott az eszembe, hogy vajon rendben volt-e múltkor az orra, mert nem emlékeztem rá, asszem akkor is épp elutaztunk.

apa tegnap is vidéken volt, ma estére is becsúszott valami megbeszélés, úgyhogy szalma vagyok.

holnap meg megyek munka megbeszélésre, hívtak szakrendelőbe dolgozni, megnézzük....

majd igyekszem egy kicsit olvasgatni is, de most a holnapra is kell készülnöm, egy pár dolgot olvasgatok :)

KépKép
KépKép
and
 
 


And!
Én is örülök, hogy vagy, meg hogy vagyok! :wink:
Meg a jól sikerült barátnőzésnek is :D!

ayse
 
 


Szia And!
Milyen jó, hogy már az is kiderülhet, miről álmodnak :) És persze miről is álmodnának a kislányok, mint imádott apukájukról!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ayse :wink: :D

Zsuzsa, igen Eszti kedvenc fényképén az apja és a nagyapja van rajta :D ők az istenek :) persze, most, hogy fáj a leendő foga, azért hozzám bújik inkább :)
csak most látom, hogy Anna második neve Eszter :)

Rókica! olyan szép Szilvi! én sose tudom, hogy ki kire ütött, de a hasonlóság egyértelmű :) és tényleg örülök, hogy iyen szép, békés szülésed volt!

KépKép
KépKép
and
 
 


Gyors bekukk!

Megnéztem az időjárásjelentést...Szerdára tök jó időt mondanak..
Nincsen kedve valakinek közös sétára Margit szigeten vagy Állatkertben vagy valahol?????

Du jövök..

And!
Isten hozott..már egész hiányoztál.. :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Tudom, legtöbbeteknél marhára nem aktuális már a kérdés, de felteszek egy képet az új hordozókendőről, amibe teljesen beleszerettem. Ez nem vastag vászon, hanem pihe-puha sztreccsanyag, és olyan kényelmes! És Szilvi is szeret benne szuszogni! (Most is ott van :D )

Kép


Duda:

Anyukám azt mondta, hogy mikor nála van/volt Zsuzsa, akkor emleget minket (mama, dede), de különben jól érzi magát. Mikor behozta a kórházba második nap, akkor Zsuzsa beült az ölembe mikor anyu kérdezte tőle, hogy megy-e vele, és azt mondogatta, hogy "téj, téj" (stay, stay). Úgy meghatódtam rajta! Nem utolsósorban mert nem is tudtam, hogy ismeri ezt a szót! A kórházban töltött pár nap alatt is annyi új szóval lepett meg!

Szilvit egyelőre vagy figyelmen kívül hagyja, vagy azzal van elfoglalva, hogy hol az orra, a lába, a szeme. Most ez a sláger, a testrészek. :)

Első éjszaka jól telt, Zsuzsa már megszokta hogy David fekteti és kel hozzá... David most azt a stratégiát választotta, hogy hatalmas cumisüveget rak be Zsuzsának, ő meg éjjel ha felébred, önkiszolgál. Így tényleg max 1-2szer ébred, tegnap pl csak hajnali 5 óra tájban.

Az alvás most úgy megy, hogy Zsuzsa a saját szobájában a kiságyában, Szilvi pedig a mi szobánkban bölcsőben kezdi, de mivel éjjel gyakrabban ébred mint nappal, ezért az ágyban köt ki, hogy csak oda kelljen nyomni a szájába a mellem és alhassunk tovább. Ez így egész jól bejött eddig, nem sír éjjel csak nyöszörög ha tisztába teszem (azt is csak akkor ha muszáj), és utána alszunk tovább.


Megann:

Most is kézzel fejek, az Aventet még elő se szedtem, sterilizálni kéne, de így is elég érzékenyek a mellbimbóim, az meg nagyon szétszedi őket, úgyhogy egyelőre maradok a kézi fejésnél.


Majola:

Igazából Szilvi nagyon jó baba... nem nagyon sír, nappal 3-4 órákat is alszik két szopi között (nem mindig, persze, van hogy félóra, óra múlva újra jelentkezik, de már az is lehengerel, hogy ilyen előfordul 5 napos korában). Ha nem akar szopi után egyedül feküdni és aludni, akkor berakom a kendőbe, és ott szuszog, vagy David ringatja a fitness labdán míg el nem alszik. Remélem ilyen marad.

David itthon volt hétvégén, a beszámolót addig írtam mig ő elment Zsuzsával a Tescóba, Szilvi pedig aludt. Ebédet rendelünk, takarítónéni jár hozzánk, és jelenpillanatban Zsuzsa anyukámmal tölti hétközben a délelőttöket, míg David nincs itthon. Szóval nincs más dolgom mint Szilvi. Illetve a bevásárlás. :? Ma megvárjuk a doki bácsit, azt mondta, délelőtt jön, utána el kell menni a gyógyszertárba meg a DM-be. Biztos jól ki fogok bele fáradni, de muszáj beszerezni egy-két dolgot.

Azért a hétvége így is fárasztó volt, mert Zsuzsa ugye még nem érti azt hogy mama most fáradt és nem is nagyon akarom neki mondani, de többször lefeküdtem napközben, pl míg ő is aludt délután, és így könnyebb volt. A nehéz menet akkor kezdődik mikor Zsuzsa itthonmarad velem, de addigra remélem jobb erőben leszek. Mert bár jól vagyok, érzem nincs annyi erőm. Pl nehezebben emelem Zsuzsát mint szülés előtt egy nappal, Szilvivel a hasamban.


Ayse:

Köszi szépen! :) Kendős képet ide is fel akartam rakni, csak szarakodott a Babanet, úgyhogy inkább elmentem aludni.


Barbi:

És a Panadol szirup a lázra nem jó? Vagy a Nurofen? Csak azért, mert ha kikakilja a kúpokat, akkor talán szájon át hatékonyabb lenne. Ugye hányni nem hány?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


basszus,eltűnt az egész irományom,nyuszi meg nyűgösködik...majd jövök!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


SZIASZTOK !

Jezusom de le vagyok maradva! Valamelyik nap meg olvastam, hogy Rokica megszult, utana csutortokon meg elmentunk egy hosszu hetvegere sielni :lol: :cry: Szuper volt es legnagyobb elmeny, hogy Matthieu le tud jonni meg a dimbes-dombos fekete palyakon is, igy pentek-szombat egesz nap egyutt tudtunk sielni vele. Picurkam meg imadta a szankot es mindent, ami ezzel a kirandulassal jart, meg a 4 oras autoutat is jol birta, ugyhogy nem bantam meg vegul is, hogy elmentunk, bar az elejen kicsit be voltam tojva. De jottek anyosek is igy megvolt a pesztra minden napra :lol: :lol:
Azelott meg szabin voltam, sogornom elvitte Matthieut mar szombaton februar 24-en sielni, igy ket napra meglatogattam egy baratnomet, utana meg kihasznaltam az idot Balazzsal egy kicsit. Csavarogtunk, staltunk, jatszottunk, veszekedtunk :roll: stb.
Ne haragudjatok hat, hogy nem jottem, bar latom senkinek sem hianyoztam :oops:
Visszaolvasas :oops: Atfutottam. :oops:

Benianyu,
Fiuk aranyosak nagyon, foleg a sapkas kep tetszik. Dani nem boritja fel a vonatokat???? Nalunk a garazs az autokkal a nagy slager most, de allandoan ujra kell epitenem, mert szetszedi!

Totka,
Brrrr, jaj de mgijedtem ettol a tablettas dologtol, bar akkor szerencsere nem lett belole baj!! Vigyazzatok nagyon! Szemed :cry: Sajnalom!

Ancsi
Huhhhhhhhhhhh de kivancsi vagyok!!!!! Mar rancosodok is, milye lehet a picurnak :lol: :lol:
Orulok, hogy minden rendben vele. Neha nekem is van ilyen erzesem, ezekkel a lathatatlan betukkel kapcsolatosan :oops:


Bar itt kiterek ra, hogy sajnos nem jovok napi rendszeressegel, ugye lanyok?, nem valaszolok mindenre, van amikor jovok ket napig, utana eltunok napokra, dehat tudjatok, hiaba szeretlek am titeket, mert mar neha idaig fajul egyes embereknel a dolog :lol: :lol: , ismeretlen ismeroskent :lol: , nalam egy ilyen egyensuly van a babanettel, ennyit tudok nyujtani feletek :idea: , tudjatok, mivel dolgozom, munka utan a gyerekek az elsok es hat este meg mar neha vagyok olyan hulla, hogy meg tv-t sincs kedvem nezni, hanem csak bedolok az agyba.
Meghat SAJNOS tudom, hogy sosem tudlak megismerni titeket szemelyesen, dehat ez van :roll:
Na nem erzelgoskodok itt :lol: :lol:

Amit fejben tudtam tartani :idea: :roll:

Rokica,
BRAVO, jaj de jo, hogy ennyire gyorsan ment :oops: , bar nekem a leirtak alapjan, huhhh, nekem sem eros oldalam a szules.
Szilvi baba csodalatosan szep, micsoda formas pici szaja van es neha en is osszetevesztettem Zsuzsaval, csak utobbinak joval nagyobb hajkoronaja volt nem??
Remelem lesz rengeteg tejcsid, nagyon ugyes a pici lany, hogy ennyire feltornazta ilyen rovid idon belul es hat, gyonyoru csalad vagytok most mar igy negyen!!!

Barbapapa,
Jajj szegeny Leon, remelem jobban van mar, szerencsere, hogy nem kellett bennmaradni a korhazban. Mitol alakulhat ki, ilyen kruppos roham, eleg ilyeszto, hogy a semmibol jon elo, minden elojel nelkul???
Noel es a hiszti :roll: :roll: Ilyenkor kezdodik a dacckorszak, ami meg az en szereny Matthieumnel is neha tusolassal vegzodott, :lol: , nem tudom, szerintem a hatarvonalat akarjat megismerni??? vagy valoszinuleg neha felidegesiti oket, hogy meg nem tudjak kifejezni pontosan mit is akarnak es ha nem hangolodunk ra juk, akkor ugye jon a balhe :oops:

Kuha,
Hm, Nem lehet, hogy neha ez valtja ki a hisztit?? Nalunk legalabbis sokszor van igy, akar valamit dehat en is csak emberbol vagyok ugye es ha nem ertem meg mit is akar, akkor kezdodik a hiszti :oops:
Balazs nem marad meg a TV elott :idea: , most kezdtem neki bekapcsolni, nalunk a kedvenc a Mekk-mester, valamint mostanaban imadja a TELETUBBIS-t.
Ismeritek?? Eleg babas, gugye egy kicsit, de Matthieu is imadta!!


Megann,

Ablak :cry: Kivert volna engem is a veritek azt hiszem!!
Lena es a rosszasag :cry: :lol: , csak nevetek, bar egyeltalan nem nevetseges, mivel Balazs neha detto ugyanez, annak ellennere, ugye, hogy o harom napot a hetbol dadanal van, gyerekekkel korulveve, megis, amint hazajon, egybol keresi a hulyeseget. Csak te leszel kipihentebb, de ne hidd, hogy ettol Lena megvaltozik, ha beteszed bolcsibe! Kis rosszasag, valahol fiunak keszult nem???

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

Róki, nagyon szépek vagytok!

Barbapapa, remélem jobban van Leon, :(

Nem nagyon tudok visszaolvasni, mert Roli nem hagy és itt annyira szépen süt a nap, hogy le is kell mennünk.

Remélem minden baba és mama jól van. Aki nincs annak gyógypuszik.

Léna ugye nem ötütte nagyon be magát.

Roli a kanapéról ugrál le... én meg szívbajt kapok. Persze néha el is esik emiatt ahogy ugrik le, de pl megdörzsizi a fejét és tovább csinálja.
De ha másnál vagyunk vagy jön valaki akkor iszonyatul viselkedik és ordít.
Valamelyik nap voltunk a Sparba és volt ott egy mackónak beöltözött krapek. Na úgy megijedt tőle, hogy alig lehetett megvigasztalni és kerülgetni kellett nehogy újra találkozzunk vele :(
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


na újra itt
nehéz menet volt ez most nyuszival,az elöbb,amikor jöttem volna már egyszer lefektettem aludni,de nagyon nagy hisztit csapott,pedig az ágyban nem szokott,ki is vittem még levegőzni,bár hozni akarta a teljes alvó felszerelését :shock: ,de végül feladta!az utcán is kiakadt,mert társaságot keresett,de pont mindenki indult haza és nyuszi meg keservesen sírt,aztán szerencsére a kertben feltalálta magát és hatalmasat kertészkedtünk és felfedeztük a tőzeg,bogyók,sár és kavicsok állagát,tapintását! :twisted:
aztán falatoztunkés szerencsére mostanra horkol,mint az apja! :twisted:
képzeljétek el!!!!!
nyuszi nyelve tegnap reggel óta tök sárga! :shock: az enyém még a szoptatás óta :shock: ,bár nem hiszem,hogy a kettőnek köze van egymáshoz!após azt mondta,hogy mit tudja ő,hogy mivel etettem,ha nem múlik,majd kivizsgáljuk! :roll:
ezt csak mint érdekesség mesélem,remélem nem is lesz más belőle!

Szombathely!nagyon szuper volt! :mrgreen: ,ilyen szuper!
a Hotel,ahol megszálltunk nagyon szép és otthonos volt,4csillagos,PelikanParkHotel néven fut!rettentő kényelmes ágyakkal és bimbódzó Magnólia fákkal az ablak alatt,ha egy héttel késöbb mntünk volna,összepisilhettük volna magunkat a gyönyörűségtől!de ez így is megvolt! :lol:
anyum(60) és nővérem (39 :shock: )szülinapját ünnepeltük,és mivel nővéremék Bécsben laknak,gondolták megszerveznek egy félúton lévő meglepi bulit!tőlem egy régi képekből összeállított tablót kaptak,amin anyu és lányai voltak,nagy sikert aratott és kaptak egy-egy csodaszép jázmin bokor költeményt!ettől lehetett mindenki olyan nyugodt 3napig! :lol: volt torta,nagy evés,ivás,mulatás,csevegés,alvás,fürdés(ill.azt mi anyuval és nővéremmel kihagytuk a nyugodt pillanatok érdekében) és volt kirándulás,séta,de hatalmas verekedés is,amit én szítottam nagyNyúl ellen az uncsicsajokkal :twisted: :twisted: :twisted: ,győztünk! 8)
és bár a folyosó egyik végén laktunk,az étterem a másik végén,szerencsére nem volt nagy távolság és így bébiörzővel nyugodtan tudtunk este beszélgetni a többiekkel,amíg nyuszi édesen és zavartalanul aludt...tényleg!egy pisszenés sem volt szinte! 8)
kirándultunk Kőszegen is és a várban felfedeztünk egy SzamosMarcipán kiállítást,aminek én különösen örültem,mert lehetett is kostolót is venni! :twisted: ,amúgy nagyon giccses ,de érdekes,aranyos volt!
nyuszim felett meg mindvégig őrködött a két uncsitesócsaj,így igazán pihentető volt,ráadásul nyuszi nagyon is élvzte,ahogy mentünk sétálni megállt és nyújtotta a két kezét a csajoknak,hogy csak így hajlandó haladni :lol: ,aztán szivatta őket,mert állandóan hatalmas kacagások közepette összerogyott és persze a csajok is kacagtak nagyon!édesek voltak,kár,hogy nem a szomszédban laknak,mennyivel izgalmasabb lehetne nyuszi élete is....az enyém meg pihentetőbb! :roll:
egyszóval,összefoglalva szuper volt a hétvége!
most akkr próbálok olvasni,reagálni!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


persze nyuszi közebn ébredezik is,úgyhogy lehet már nem sikerül sokat visszaolvasnom,reagálnom...
Róki,
nagyon jó olvasni a sorokat,végre valami jól ment és a képek nagyon édesek,hasonlít bizony a két csajszi nagyon!legyetek nagyon boldogok!!!!!!!
Barbi,
szegény Leon,remélem azóta csak javult a helyzet és minnél elöbb rendbejöttök,hogy talizhassunk végre!
Majola
Julcsi sztoriktól csak ájuldozok,tényleg mintha más generáció lenne,imádnivaló okoska csaj!
Megann
:twisted: :twisted: :twisted: éljenek a huligánok!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
jaj,mennem kell azt hiszem.....

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Anikó
,de jó kis síelés lehetett,és remélem egyszer személyesen is találkozunk,mondjuk Párizsban! :wink: és ne kezd már te is ezt a senkinek sem hiányzom dolgot! :twisted:
And,
szia neked is,Kisnyuszi már jól van,ne izgulj :lol: ,csak a nyelve sárga,de azt meg nem tudom mitől van és egy cseppet sem jobb vagy rosszabb tőle a mindennapokban! :twisted:
szegény Eszti ,remélem mostmár hamar kibújik az a fog! :P

nyuszi is egyre több szót próbál elismételni!néha mintha baj lenne a fülével :shock: ,ma mondtam neki,hogy KŐ,erre mondta,hogy TŐ,mondtam,hogy KŐ,erre mondta,hogyBŐ,erre mondtam újra,hogy Kő és ő azt mondta Gyú....na erre én feladtam :lol: :lol: :lol: ,de ez kivételével,ragyogóan próbál ismételgetni!nálunk csak a nemes fejrázás megy,de az mindenre,majdnem,azért tudja mikor nem érdemes fejet rázni! :lol: ,vele is lehet beszélgetni,de általában akkor övé az utolsó nem kevés szó,vagy inkább gyúgyó,ő,ó,bombáááá,gyú! :lol: :lol: :lol: és persze még mindig ő a legjobb mutogatásban!továbbra is a formabedobó a sláger,tényleg nagyon ügyes,és nálunk is a kacatok a legkedvesebb játékok!már van két dobozom is,amit hiszti ellen vetek be,lehetőleg amikor takarítanom,pakolnom kell!tele van konyhai hülyeségekkel és imádja!de elkezdtünk számítógépezni is :oops: ,nagyon szereti az Egyszervolt.hu-t és azon belül az animációkat!szétröhögtem magam,mert először csak a sárkánymese érdekelte,érdemes megnézni,tipikus hülye fiú mese! :twisted: :lol: ,de azóta már szinte mindegyiket imádja és pont a napokban kerültek fel új történetek így most nagyon boldogok vagyunk!azonkívül van egy 10-20perces fürdőszobai vizibuli is :oops: ,engedek vizet a mosdóba ős meg a fellépőre állva pancsol,nagyon élvezi én meg a fürdőszobát teszem rendbe,aztán már nem kell engedni vödörbe vizet a felmosáshoz sem! :roll:
a legújabb,hogy a az apjával együtt a vécére jár kaksizni! :oops: :shock: :lol: ,ami úgy zajlik,hogy együtt erőlködnek és ő is bekakkant a palusba! :lol: ,érdekes új,forradalmi rászoktatás a szobatisztaságra álá nagyNyúl! 8)
mi van még....nyuszi közben elaludt!
ja igen,látomlesz valami kis és nagy tali!Majolánál?a nagyra mi is szivesen benevezünk,ha lehet!olyan jó,mert egyre jobb idő lesz és hamarosan lehet sok kis-nagy Nyúlnés tali is,ami az erkélyt is igénybeveheti,no meg a kertet!juhéjjjjj!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyulne,

Jaj de jo hetveget volt neked is! Hat igen, nekem is elkelne neha egy-ket unokanover, bar vannak is, de sajnos nalunk sem elerheto tavolsagban!
Kisnyuszid meg elottem van :lol: , ahogy nagyban szivatja oket! :lol: :lol: Kis huncut!! Sarga nyelv????? Na errol meg nem hallottam :roll:
Ok, nem kezdem en is :lol: :lol:

Csikken,
Jo setalast, itt is jo ido van!
Azt szerettem volna meg kerdezni, hogy hogy alltok a Roli zizujaval(bocs lanyok) :wink: . Jol olvastam, hogy lehet ujra kell muteni??? :cry: Mitol nem szall le?? Nem csak bujkalos?? A mienk is ilyen, ezert is ijedtem meg en is az elejen, amikor nem talaltam neha oket :roll: :lol: a helyukon!
Szegenyke, remelem nem kerul sor a masodik mutetre is.

Nemesek,
Kornel nagyon helyes kisfiu.

Rokica,
Tok jo ez a kendo. En nem tudom miert, de nekem nem jottek be. Pedig biztosan nagyon hatasos olyan esetekben, amikor dolgod van es ugye a kicsi sir!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó,

lehozták neki és rögzitették is de valahogy még sincs ott. :(
Mondjuk se én se a férj nem is láttuk hogy ott lett volna mert nem engedte hogy nyúlkáljunk, (nagyon most se) de amikor műtét után voltunk kontrolon akkor azt mondta a doki, hogy rendben van. De nincs mert nincs ott a golyója.

Kisnyúl aranyos lehet a szó utánzásával (ami nem sikerül :) )
Nálunk megfigyeltem, hogy Roli reggel amikor öltöztetem fel akkor amit mondok azt mondja utánam. Aztán nap közben nem. Mondtam ezt férjnek és hétvégén amikor ő volt vele reggel kipróbálta és azt mondta hogy tényleg ezt csinálja. Tök édi. :)
Csak nem tudom napközben miért nem mondja a szavakat utánam.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ágy Thomas rajongóknak:

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!
Csak egy üzenet erejéig szeretnék beleszólni a beszélgetésbe.

Szia Róki!
Köszi, hogy megemlítetted ezt a fórumot, azóta én is csatlakoztam a 2006/2007 téli babák csapatához :)
Gratulálok a kicsi lány születéséhez! Nagyon szépek vagytok a képeken! Örülök, hogy úgy szültél, ahogy szerettél volna és kívánom, hogy olyan sok tejed legyen mint nekem, hogy az elsőszülöttnek is jusson belőle!
Minden jót kívánok!

Hegedüs Orsi

Kép
heorsi
 
 


Sziasztok!


Jaj lányok, borzalmas dolgot mondott a szemész............! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Azóta a fene megesz, olyan ideges vagyok.
Pannit is megmutattam, Ő hál'Istennek egészséges.
Én meg ugye elmentem egy másik szemészhez, Ő meg tüzetesen megvizsgált, lemérte mekkorával kisebb a szemrésem(3 milivel :cry: ), és közölte:
sürgősen ideggyógyász, mert Ő myasténia gravisra gondol.Hát ennyi.

Reméli, hogy nem, akkor azonnal műtét(és nagyonl lehordta a kolléganőjét, hogy mondhat ilyet, hogy 300e.pénz, ilyen estetben a tb.állja)-az más kérdés-mennyit kell zsebbe fizetni .és csak Szegeden, ill.Bp-en végeznek ilyen fonalas műtétet.
Anyuméknál jól kibőgtem magam, denagyon el vagyok kenődve, elhihetitek.
Puszi.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!
Nagyon sajnálom :(:(:( és szurkolok, hogy mégis valami más legyen!
De mi is ez pontosan?

ayse
 
 


Hajni! :(
Írtam Neked privit.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hajni :( nagyon sajnálom, bár nem tudom, mi az. Kivánom, hogy a lehető legkevésbé rossz legyen a lehetséges diagnózisok közül.

Barbi, hogy van Leon?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Totka! :(

Én is nagyon sajnálom, és remélem, hogy nem az a baj....bár én sem tudom mi az....

:(

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Nagyon sajnálom, remélem minél kisebb a baj! :(

Barbi!

Leonnak jobbulást!

Rókica!

Nagyon nagyon szépek a lányaid a képeken! Jó, hogy olyan szülésed volt, amilyet szerettél volna, na meg, hogy túl vagy rajta :wink: Kívánom, hogy legyen sok-sok tejcsid, hogy Zsuzsa is kapjon belőle eleget! :D
A hordozókendős kép is szupi! Mi ennek a neve, vagy hol lehet ilyet beszerezni egyébként. Én még nem láttam ilyen kendőt, de nagyon cuki, és szépen tartja a babát, szóval tetszik. Mondjuk most még nem aktuális, sajnos, de talán egyszer lesz Petinek kistesója. Ezért érdeklődöm csak ennyire. :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Köszi, már jobban van, ma nem is volt láza, este is úgy raktam le, hogy még hőemelkedése se volt. :D

Benianyu!
Nem is tudtam, hogy felpörgetheti ez a kúp :?
És ha éjszakára adom, akkor is?
Mondjuk múlt éjszaka aludt egy kukk nélkul, azóta meg nem is adom, mert már hurutosan köhög.

Ayse!
4 óra alvás :lol: :lol: :lol:
Jó lehetett nagyon!

And!
SZIAAAAAA!!!!!!! :D :D
Jó hogy megjöttetek, bizti szuper volt kint!

Róki!
De jó ez a kendő, hol vettétek?
Nem, szerencsére a hányást eddig megúsztúk.
Azért kapta éjszakára a cataflam cseppeket, mert az lázcsillapító is.
Nurofen csak a hőemelkedést viszi le, a lázat sajna nem :(
Egyik fiúnál sem.....

Anikó!
Igaza van Nyúlnénak, ne csináld Te is :wink: :lol: :lol:

Emese!
Örülök, hohy jól éreztétek magatokat, képeket kérünk ám!
Szívesen felrakom őket, csak küld át! :wink:
Remélem jövő hétre már meggyógyulunk, habár a 15-e miatt lehet nem lesz időnk talizni :?

Csikken!
Na ezt az ágyat meg se mutatom Nolcsinak :lol: :lol:
Mondjuk most rendeltem neki Angliából felfújható thomasos ágyat.....

Hajni!
Jaj, remélem nem lesz nagyon nagy baj :( :( :(
Mi ez pontosan, amit írtál, én se értem :oops: :oops:

Fiúk nagyon elevenek voltak ma, trambulinon ugrálás ment egész nap.
Már ők is unják magukat itthon, de Leont még holnap se merem kivinni......
Viszont szépen aludtak délután, Nolcsi 2 órát, Leonka 3,5-öt, Barbika meg több mint 1-t........ :P :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Jaj, írj valamit légyszi, mert megesz a fene bennünket az izgalomtól! :(
Próbáltam utánaolvasni, mi lehet, amit írtál, de nem igazán találtam semmit. Autoimmun betegség?
Remélem hamar kiderül, hogy mégsincs nagy baj!
Ideggyógyászt ajánlottak?
Fel a fejjel!

Barbi!
Stramm kis fickó ez a Leon! :) Remélem most már csak jobban lesz! :)
Felfújható Thomas ágy???? Úú, az igen! Biztos nagy lesz Nolcsi öröme! :D
Mire kapja?

And!
Üdv. itthon! :D
Drukkolok a holnapi megbeszélés miatt! :wink:
Végülis egyedül mentetek ki, vagy kivitt valaki benneteket?

Nyúlné!
Nyuszi nem evett túl sok "sárga" ennivalót? :roll:
Vagy nem ivott Kubut?
hétvége :D :D

Zsuzsa!
De jó, hogy más is alátámasztotta ezt a 18hós viselkedés változás elméletemet! :)

Anikó!
Örülök, hogy jól sikerült a síelés! :)

Mi jól vagyunk. Délelőtt zenebölcsiztünk, majd még kicsit játszóházaztunk a Brendonban.
Nati ezek után 3 órát szunnyadt! :D
Délután pedig sétáltunk egy nagyot, némi hintázással és csúszdázással körítve! :D
Ja, és megszállottan lessük a repülőket és nagyon örülünk, ha jön egy! :lol:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Barbi,

Jol tetted, pihizz is, en is nagyon szeretek "sziesztazni" :lol: , ha ugy alakul!!

Viki,
Petike nagyon aranyos a kepeken :lol:

Na megyek KING KONGOT nezni, eppen most aldozzak fel a not neki! :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Andi, akkor nektek itt a helyetek a talin, Nati kibújik a bőréből örömében: felettünk kétpercenként mennek el a repülők :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Halihó!

Itt vagyunk mi is! A mai hihetetlen jó időben majdnem egész nap sétáltunk. A babakocsit már nem is nagyon használjuk, Tomi mereven elzárkózik az elöl, hogy beleüljön. :?
Holnap megpróbálkozunk újra egy koncerttel, ha Tomi ezen is elalszik, feladom. :roll:
Apropó, van kedve valakinek délelőtt Gryllus Vilmoshoz? :wink:


Zsuzsa
Mint mindig, csak ámulok! Julcsi tárgyragokat használ és milyen párbeszédeket folytattok! :shock: :D

Barbi
Remélem Leon már jobban van és nem tér vissza többet a krupp. A rectodelt kúp a szekrényben azért megnyugtató!
Boldog másfél éves évfordulót!

And
De jó, hogy újra itthon vagytok! A gyerkőcök, nagyon édesek lehettek együtt!
A kisfiam is imádott apjáról álmodik! :shock: Rólam ki fog?

Megann
Nekem kedvem nagyon lenne, de sajnos szerda a szabadnapom. Tomi nagymamával, én rohangálok, takarítok stb.

Rokica
Nagyon jó ez a kendő! Szilvi milyen jól érzi magát benne!
Kistesóval biztosan kipróbálom.

Anikó
Éppen ma jutottál eszembe! Jó lehetett a síelés!
Vigyázz, ha megnyerjük a lottó ötöst/hatost az egész bagázs meglátogat Titeket! :lol:

Nyúlné
Fürdőszobai vizibuli tök jó ötlet! Holnap bevetem.
Vasárnap végigsétáltunk az utcátokban (is), Tomit próbáltam lefárasztani, hogy Anyuéknál is aludjon egy hatalmasat, sikerült.
Meglátogattuk a boltot is, Tomi szerint TÓ!

Hajni
Nyugi, nyugi, nyugi! Tudom, könnyű mondani, én is megijedtem mikor elolvastam mi is lehet ez, de TUTI NEM AZ!!!!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Hát nekem is jól elsz@ródott a napom, köszönet érte anyósnak :? :? :? de látom másnak nagyobb baja van...

Totka!

jaj, nem értem mit mondassz.. :roll: :roll: de csak bizom benne hogy nem valami súlyos nyavalya..mármint hogy korrigálható...
Nagyon drukkolok, ha összeszedted magad gyere és panaszkodj nekünk...mi itt leszünk :roll: :roll: :roll:

Anikó!

Nem várom én hogy Léna megváltozzon...illetve dehogyis nem...szólval én azt várnám a bölcsitől hogy ott majd egy kicsit jobban "ki tudja élni" magát társaságban, pörgésben, nyüzsiben, mint itthon a csöndes falu szélén, ahol tényleg nagy csöndesség van, hacsak én nem rikácsolok :lol:
Egyébként tök kivagyok....ma férj szervezett nekem egy közös órácskát anyóssal, aki a maga mosolygós stilusában előadta és már csak épp hogy ki nem mondta hogy micsoda egy szörnyeteg szar anya vagyok hogy bölcsibe akarom adni a gyereket, és hogy miért nem jó NEKEM itton vele, és hogy majd minden betegséget össze fog szedni a bölcsibe és hogy miért akarom hogy idegenek tanitsák meg beszélni Lénát..
Azt hittem menten nekimegyek egy fának.....
Most k...va szarul érzem magam....mert rohadtul igazságtalannak érzem minden szavát és kérdését..pláne úgy hogy ő csak a férjemet tartotta otthon 5 éves koráig, a sógort már ő is beadta bölcsibe...
Szóval jól kidühöngtem magam...és tudom hogy mi jó Lénának és telejesen biztosan tudom hogy ez jó lesz Lénának..de anyós elérte célját...lelkiismeretfurdalást okozni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Persze mindig lesznek hullámvölgyek amikor majd Léna nem akar majd ottmaradni, de jelentkezzen az az anyuka akinek a gyereke minden nap, minden életkorban akart és szivesen ment bölcsibe, oviba suliba... :roll: :roll: :roll:

Na most én is lépek szerintem mert tényleg elég szar passzban vagyok...

Látom a közös sétára nem ugrott senki...
Na nem baj..megyünk egyedül..... :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Andi
Mi közel lakunk egymáshoz, felénk gyakrabban járnak a repülők, mint a metró!

Zsuzsa
Egy légifolyosó alatt lakhatunk! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Barbi!

Úgy látom Leon ma már sokkal jobban van.. :)

Ja és lányok...beálltam és is a fogyisok táborába ismét :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Szilvi, addig is, amig nem nyertek a lottón, Monort ajánlom :)

Julcsi mai mondata: Julcsika (szünet) söpör (szünet) piszokot.
Tényleg ügyes :)
Megkérdeztem tőle: Ki Anna?, hátha tudja már a testvér szót. De nem, a válasz ez volt: apáé, anyáé :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola, Thomasanne!

Beszállhatok????Itt is rengeteg HUSS megy...ahogy Léna mondaná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Rokica
Nagyon szépek a lányaitok! Zsuzsának hosszabb volt a haja, amúgy nagyon hasonlítanak szerintem is!
Érdekes ez a kendő. HOl és mennyiért lehet beszerezni?
David kicsit fáradtabbnak tűnik a Szilvis képen, szegény.
Örülök, hogy Zsuzsa ilyen jól van!

Hajni
Remélem, hogy a lehető legkisebb a probléma a szemeddel!

Thomasanne
Hol lesz a koncert? És hánytól hányig?
Én úgy szeretném vinni Marcit, csupán ezek a kérdések befolyásolják a dolgot :lol:

Barbi
Jobbulást Nektek!

Most olvasok.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Thomasanne!

Semmi baj...egy jó kis szabadnap...hmmmm de fincsi is lehet :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?