Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, nézd az RTL-n a házonkívült, mingyá kezdődik ! bár lehet, h. ezt a szülészetesbe kellett volna írjam.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Mostanság teljesen elvagyok havazva :roll: :)

Samu nagyon ügyesen ül!!!!!! Tutik az alvós-ébredős képek! És látszik, hogy tetszik neki a hinta :D

Liza-rudi kép :arrow: :lol: :lol: :lol:
Picilizinek puszi a szurkálások helyére!!!!

Borka nagyon édi a göndör séróval!!! Nálunk is menő volt annó 8)

Márknak gratula a fogacskához (csak ne lázzal jönne :roll: )

Mangó, örülök, hogy megtaláltál az iwiw-en!!!

Juli nagyon cukkancs kiscsaj!!!!!!!!!!!!!!!

Nóri, gratula a sikeres vizsgához!!!!!!!!!!!
Hogy bírod ki, hogy ne tudd meg, hogy jön-e a tesó vagy nem???? Én meg is őrülnék, hogy mihamarabb megtudjam :shock: :oops: Tényleg, mizujis e téren?!

Remélem nem hagytam ki senkit :shock:

Mi megint buliztunk ma a lányokkal!!! Palacsinta-party volt! (a kicsik is kaptak :wink: 8) )
Meg jól bevásároltam body-kat a Prince Oliverben! Nagyon szupikkat vettem!!! És nagykeráron nagyon jó az áruk, minőségben meg semmihez sem tudom hasonlítani. Minimum 2 gyereket kibírnak, ha nem 3-at!

Holnap kezdődik a cipő- és ruhavásár. Mi is kiállítunk! Nagyon jó kiscipőket vettem a legutóbbi vásáron is Nikinek. Érdemes kimenni, olcsóbbak és nagy a választék!

Niki most 3-4 nap alatt iszonyat mennyit fejlődöttértelmileg és mozgásilag is!!! Már alig fogja az egyik kezemet járás közben :shock: 8) :D És rakja a számba a kanalat, etet a drágám :lol:

Na elküldöm még tudom!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Ja és tegnap csoda történt!!!! Niki átaludta hónapok óta először az estét úgy, hogy egyszer sem ébredt fel :shock: :shock: 8)

Na ezt most ma bepótolja az tuti... Már 2x ébredt.....

Holnap reggel megyek a vásárba apának segíteni rendezgetni a tandot. Mostanában minden napra jut valami! Amit nagyon élvezek :wink:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 

 
 

Zsóka, kérünk képet Borcsiról az új szerkójában!!!!!!

Zsófi, zellert is lehet adni 7hótól :wink: (meg cukkinit, tököt, pasztinákot, spárgát, geszetenyét(Niki egyik kedven kajája: geszetenye-krumpli-pipihusi-párolt alma)

Súlytémához:
Niki 6 hósan volt annyi mint most Laura :oops: :oops: :lol:
Most 9400g és 75cm :oops: :lol: Masszív egy csaj :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Mircike, gratula Mirko mondat-tudományához!!! Lazíts néha azért!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Na mostmár azt hiszem tényleg mindere reagáltam :oops:

Julcsi, hogy vagytok?! Hogy van Barnus?

Megyek aludni, hosszú éjszakám lesz asszem :roll:

Puszi mindenkinek!!!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


marcsi tudom láttam az előzetest! velem /velünk akkor is mindenki kedves előzékeny. kétszemélyes zsófibolygón élek :) :)

samu is 3 hósan volt akkora mint laura :) :)

nikkancsnak dejódógavan! party party hátán!!! GRATULA A TUDOMÁNYOKHOZ!!!! reni gyere gyakrabban!!

timi??????????
kerekpocak
 
 


no elég kérem a súlydicsekvésekből.. :lol: :wink:
de Laura is masszív, és 7,5 hósan meg állt, meg 3 hósan forgott, bibibiíííííííí.. :wink: :lol:

most olyanok vagyunk mint a játszótéri túlszárnyalós anyukák.


gratula Niki új tudományaihoz !!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


tudod ám marcsi h ha nagy súlyú a baba akkor minden ezzel kapcsolatos célzást stb bántásnak él meg a mama, ha kicsi a súlya akkor is gondolom.

pl az h húúú már 8-9-10 kiló? azta! xy még csak 6- ezt kb úgy éli meg az anyuka (jelen esetben én ) h a te gyereked ilyen kövér? hmm az enyém bezzeg karcsú. vagy h úristen már ennyi? az én gyerekem 7 hósan volt annyi mint a tiéd 3 hósan. ez is az anya számára azt jelenti: hú a te gyereked 2 szer akkora mint az átlag. disznót hízlalsz vagy mi?

szal nyilván bántó a vékonyabb gyerekre tett megjegyzés is- bár én magamból kiindulva :wink: :wink: el nem tudom képzelnbi, h bántó legyen az h vékony vagy! bárcsak azzal csúfolnának h kórosan sovány, egyszálbél, cérnalábú, laposseggű, kismellű, deszka, stb vagyok!!!!!! sztem 1000x jobb mint a hájpacni, nagyseggű, elefánt, lógócsöcs, kövér, hájas disznó stb. szal ha cserélhetnék, lennék én 40 kiló vasággyal elviselve a szurkálódást tudva h annyit ehetek vacsorára amennyit csak akarok mert meg se fog kottyanni, mint h egy egész fogyókúra az élet...

de persze mindenki érzékeny, akár vékony akár kövér. és azt is tudom h átlagba a nagyobb babák lomhábbak, komótosabbak, minden olyan h hmm csak 6 kiló és már kúszik bár még csak 1 hós tőrdöfés nekem mert azt érzem h fölényes kicsit izélős megjegyzés. nyilván a fordítottja is igaz. szal na kényes téma ez.
kerekpocak
 
 


Farkónak nagyon nagyon boldog hófordulót!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
milyen volt a buli, Nóri?
mangó
 
 


Nikibaba nagyon nagyon ügyes!!!!!! :))) Reni, készültök a bulira? juj de izgi lesz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marcsi, hát a dokinéni azt mondta, hogy a nagysúllyal született babák általában lassabban gyarapodnak.

de megmondom nektek őszíntén ezen nem aggodom (csak nagyon ritkán :) )
mert tudom, hogy az én babám ilyen!

Zsófi ebben igazad van, ez is kényes téma, rossz ha az ember azt hallja, hogy túl kövér, túl sovány a babája......stb....
mangó
 
 


ja még azt akartam írni, hogy tegnap is meg ma is néztük Bendével a képeket erre az én fiam már másodszor így reagált amikor Borkát látta: hmmmmm...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samu és Márk nagyon édesek!!! ébredős Samu nagyon cuki, és a hintás is! Márk nagyon cuki betegen is, és azok a pici fogak! :)

Kata, hogy vagytok??? akartam már írni, hogy a túrórudis Lizus annyira de annyira cukorborsó!!!!!!!!
mangó
 
 


nagyon klassz napunk van több szempontból:
1. ma voltam tanítani, ami mindig feltölt!
2. samu imádja zsófit (őt is így hívják :)) a babacsőszünket. ha megérkezik akkor samunak csak zsófi van. minden mosolyt ő kap. hang nélkül alszik el neki és imád vele játszani!
3. szert tettem egy barátnőre aki 2 utcára lakik innen 1 héttel idősebb a kisfia és hatalmasakat sétálunk+beszégetünk+egymáshoz átmegyünk. persze nem tegnap óta a barátnőm, de mostanában lettek gyakoribbak a találkozók és olyan klassz!
4. samu most már szinte teljesen stabilan ül. nem kapaszkodik már és játszik.
5. amikor szonja és ábris (ábrahám amúgy, tehát amikor sámuel és ábrahám együtt játszanak egy ószövetrségi kép elevenedik meg...:)) itt voltak samu olyan lazán fordulgatott a hátára h csak na.
6. ha felhúzom akkor samu tud állni. nem húzom föl mert még korai de néha támaszték nélkül tud állni. persze ez még nem az igazi, de olyan erős!

mek főznee

kata?????
kerekpocak
 
 


szasztok! :wink:


Mangó de jó h végre jelentkeztél! :wink: Kicsifiad korán kezdi a szép csajszik nézegetését :wink: :wink: :wink: de megértem, ha Borkára feni a fogát h hm........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni látom te aztán nagyon aktív vagy mostanság :lol:
nekem ha most egy vásárra kéne kimennem, asszem bezárkóznék valahová h még véletlenül se tudjanak elcibálni.
még a shoppingolás sem dob fel mostanság, fáradt vagyok hozzá.
jujjj ez a vég! :shock: :shock: :shock:

Zsófi szuper a klassz nap :wink:

nekünk annyira nem "klassz",
1. Lizu megint nem aludt éjjel (egy hétig pedig egész jól ment)
2. megint jobban görcsölt :arrow: kórház :arrow: szuri
3. 3. gyógyszert is kap holnaptól mert a 2 nem elég amit szed :cry:
4. iszonyat kupi van a lakásban, nulla kedvem rendetrakni :oops:

ami pozitív, hogy
1. heti 3 helyett csak heti 2 szteroid lesz és kevesebb adag (már túl sokat kapott eddig és túl sokat hízott tőle)
2. rengeteget nevet teli szájjal, hangosan a drágám éjjel is persze :lol:
3. péntek van! most lesz apánk 2 napig!!!! :lol: :lol: :lol:

felébredt, megyek megnézem mit tehetek érte :lol:
majd még remélhetőleg leszek.....

ja Zsófi én tegnap karfiol levest főtem, meg paradicsomos-mozarellás sült pulykamellet meg pulykagyrost meg görögsalit.
nyamiiiiiiiiii, ízlett is a népnek! :wink:

pusszok
lmkata
 
 


édesdrágám gurgulászik épp :lol: :lol:
mondtam már h ez az új szokása??? zabbantani való!
lmkata
 
 


Sziasztok!

Egy pár napja nem voltam, kicsit összecsaptak a hullámok a fejem felett. (Sok a meló, pályázat kiírási határidő volt, és a neheze csak most jön majd a sok bejövő pályázattal)

Gyerekeim jól vannak, nagyon helyesek. Akartam írni Nektek Flórám milyen jót mondott a hóember építés kapcsán:

"Anya nem hoztunk répát, akkor mi lesz az orra?
(Mondom keresünk majd botot, abból lesz orra)
"De az nagyon vékonyka lesz, na nem baj, majd több botból csináljuk, és akkor jobban tud majd szagolni" :lol: :roll:

A másik nagyon ari beszólása ha valakik összeházasodnak arrő azt mondja "összeférjeskednek". Ez annyira tetszik, hogy már átvettük a családi szótárba. :roll: :D :lol:

Liza és Emma jól vannak!

Na akkor egy pár dolgora megpróbálok reagálni, bár elég komoly a lemaradásom. :(

Lizu a túrórudival, annyira viccesen néz ki. Nagyon Cuki!

Samu nagyon szépen ücsörög, Zsófi Neked meg gratula az új barátnőhöz, a tanításhoz, és az ügyes kisfiadhoz. :wink:

Sajnálom hogy Márknak ilyen komoly lázt okoz a fogacskája. Azért jó hogy elvitted dokihoz, mert nekem annyira a lelkemre csomózta a dokink, hogx ekkora lázat nem okoz a fog, hogy megnyugtató h látta a doki.

Nóri! Nagyon örülök hogy sikerült a vizsgád nagyon ügyi vagy! Gratula!!!

Niki nagyon aranyos lehet ahogy járkál, és az is kedves lehet mikor Téged etet. Kérünk róla képet!

Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis akkor bocsi!

Ha tudok majd még jövök.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Kép
kerekpocak
 
 


Kép Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


Kép
kerekpocak
 
 


AnaciNóri nagyon édes beszólásai vannak a lányodnak :lol: :lol:

Samu csúcs ahogy rámol-pakol-dolgozik na meg közben rötyög :lol: :lol: :lol:
mennyi játék!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
honnan van? mind ti vettétek??
én nem szoktam játékokat venni még... kéne vajon?
eddig ha 2-3-at vettünk mi... a többit kapta de nem sok van így se.

Lizu elaludt :? :? 6-kor! :? mi lesz itt éjjel??? asszem 20 perc múlva keltem.....
most épp összeraktam neki egy nagyon klassz zene-válogatást :lol:
lmkata
 
 


Megzabbantom!!! Annyira csodaszép kispasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyáltalán nem kövér, kimondottan formás kisbaba!!!!!!

Angéla :lol: :lol: :lol: , hűha Bende korán kezdi. Csajozós krapek lesz :roll: :lol: :D :) .

Kata pusszancsok Nektek. édes lehet Liziribizli ahogy gagyarászik meg nevetgél. Gondolom ilyenkor azért megnyugszol picit.

Reni, majd csinálom fotót az új szerkós Borcsiról.
Nagyon ügyes Niki!!!

Márk eszement cukkancs, őt is meg fogom zabálni a talin (ha hagyja---Marci legalábbis mosanában elég tartózkodó az idegenekkel, sőt, van hogy sírva is fakad. De kb 5 perc múlva már haverkodik.)

FARKASNAK UTÓLAG BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNOK!!!!
Kép

Imianyunak mielőbbi gyógyulást!!!!!!!!!!Edu hogy vagytok??
Mindenkinek pusszok,Zsóka

KépKép
logi
 
 


a hsz-ek elküldésénél nektek is 1 órával többet jelez??
nálam pl most ugye 18:06 van, de ha elküldöm 19:06-ot fog jelezni...
lmkata
 
 


Na Kata, ez aztán az egyszerre írás :lol: .
Egy jobb éjszakát kívánok Nektek!! :wink:
logi
 
 


Igen, nekem is sokszor mutat rossz időt..

KépKép
logi
 
 


Tényleg Zsófi, már annyiszor akartam kérdezni, hogy kaptál ajándékot az 1000-ik hsz után?? :roll:
logi
 
 


Zsóka eccerre írtunk :wink:

igen kicsit megnyugszom.... de csak kicsit :? miközben borzasztóan boldog vagyok a pillanatért.
és arra gondolok h régen meg azt hittem nem fog tudni nevetni Lizu, és most tessék! remélem minden gondommal így járunk! :roll: :wink: :lol:

annyira vicces a 100FolkCelsius túrórudis száma :) épp az megy a háttérben :lol:
lmkata
 
 


hihi - mizu Zsóka, gyúrsz az 1000 hsz-re????????
:P :P :P :P :P :P :P :P
lmkata
 
 


lányok nem kaptam. sztem ezt viccnek szánta vki mi meg komolyan vettük. (?) :shock: :shock:

kata: épp most készülünk játékokat venni mert nincs ám neki sok, csak 3 kosárba pakoltam, h legyen mit kiborogatni. amúgy ilyenek vannak benne: csőrös pohár csőr része, centiméter, kupak, bolognai szószos zacsi -csillog, zörög- fonott kosárka kupakkal, építőkocka darabok, szétvágott műanyag könyv lap stb... az ikeában vettünk még régen egy csomó plüss állatot 100-500 ft darab áron, amúgy kb minden mást (kis plüss könyvecske, szundikendő bohóccal, műanyag zsiráfok stb szal ezeket ) kaptunk. olyan igazi játéka nem nagyon van. de amúgy MINDENT (kölcsön v örökbe) kaptunk. van 2 db kejfeljancsi, azt nagyon szerette és amit mi vettünk az 2 db csörgő amiket imád.
amúgy van még egy dobozban ez-az és 2 hetente cserélgetem mert akkor újnak veszi.. de már lassan kimerült a tárház és a lakásban lévő veszélytelen érdekes tárgyakat is felhasználtam. samu amúgy a játszós típus egyelőre. nagyon sokáig elszöszmötöl és ideges ha meg akarom zavarni.
meg ilyen pl h 20 percig a hátánfekve érdeklődve hallgatja a meséket amiket mondok/olvasok. nézi velem a képeket, követi az ujjamat ha mmegnevezem a képeken lévő tárgyakat. figyeli a számat h hogy utánzom az állatok hangjait. és ezt már 2 hós kora óta. majd' mindennap van mese.

tényleg mikortól van h nem lehet pelenkázni? samu nyugisan hever és nézelődik, v valamivel játszik.
kerekpocak
 
 


1000-500 ft akart lenni, bocsi :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


kata ma is nyomjuk a szokásos péntek esti partinkat? apa természetesen megy búfelejtő buliba (az egyik haverja válik) nekem marad a jeges balhé :lol: :lol: :lol: :lol:

imianyu GYÓÓÓGYULJ!!!!!!!!!!!!!
CSÓK AZ EDUCSALÁDNAK!!!!!!!!!
TIMI????
MIRCIKE???
kerekpocak
 
 


oksi Zsófi! remélem gyermek nem balhézik majd :wink:
akkor leslek msn-en is :wink: vagy gmail?
meglássuk.........
lmkata
 
 


Sziasztok! :D

Megvagyunk, köszönjük. apa már jön ki belőle :) , cserébe adott át egy kevéske adaggal: Zsombesz sokat trüsszög, néha köhög, nekem meg reggel óta "gombóc" van a torkomban... :evil: :? :(

Képeket megcsodáltam: Márk, Samu eszméletlen pasik! Látszik Samu arcán, h bejön a hinta palinta! :D :D Pakolni az enyémek is imádnak! Én is hasonlóan szoktam, mint Zsófi: készítek különböző "kosárkákat", és cserélgetem őket. Látszik az arcukon az öröm, amikor 2 hónap múlva előveszem a régiúj kosárkát. :)

Nóra, én is imádom a "gyerekszájas" cuccokat, mint pl megkaparintotta, a csudába, babóka és társai...néha olyan szavakat alkot,h nem is tudom, honnan veszik??!! :D :D

Panni, jó, h "csak" a fog, én már halottam érzékenyebb gyerköcökről, azért is vetettem fel kb 1,5 hete, h az adott láz, lehet-e fogtól, vagy betegség. :roll: :oops: :?

most így hirtelen ennyi, mert lóugrásban, és 2 kívánság között olvastalak vissza Titeket. :)

Ja még annyi, h Anzsiéknak kitartás a költözéshez. :D

Marcsi, Zsófi súlykérdés nekem is parám/gyengém, így azért nem is szoktam reagálni..., kényes téma. :oops: :oops:

Nóri buli? Julcsi? Timi? :shock: :D

Ja igen: FARKASNAK, "AZ ANYÁKNAPI" GYERKÖCNEK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Mircike, gratula Mirkó mondataihoz! Van már "jelecske"?! :D

Ja igen Kata, drukkok, h minél jobb legyen a kicsiLizibizinek! :D Mosoly nagyon klassz lehet, gondolom, levesz a lábadról! :D

Ja apropó, én ha néha itt vagyok a gépnél csekkollak titeket, ezek szerint ti már előre le stipizitek mikor megy a cset! (na így maradok ki minden dumcsiból, hiszen addigra én már húzom a lóbőrt...)

Zsóka, nektek is pusszok, és köszönöm a hiányolást! :D

Klári, és akiknek nem írtam külön, szintén pusszok!!!!!!!!!! :D
mazsolák
 
 


gyorsan még annyit, h Reni, nagyon ügyes Niki! :D :shock: Hétvégén buli???!!! :D :D
Vásárt, én is szeretem, eddig mindig kint voltam, mert valóban jóval olcsóbban tudom megvenni akár a gyerekenek, akár magunknak ugyanazt a jóminőségű holmit, mint az üzletben. (pl siesta, superfit cipőket, szandálokat 3-5000ft-ért.. Volt, h lerajzoltam a lábukat, és gyorsan végigrohantam célirányosan a vásárt) Szóval, én is szeretem ezt a vásárt. :D
mazsolák
 
 


[quote="lmkata"]
írta:
lmkataReni látom te aztán nagyon aktív vagy mostanság :lol:
nekem ha most egy vásárra kéne kimennem, asszem bezárkóznék valahová h még véletlenül se tudjanak elcibálni.
még a shoppingolás sem dob fel mostanság, fáradt vagyok hozzá.
jujjj ez a vég! :shock: :shock: :shock:


Kata, nálam is akkor van itt a vég! ha már ahhoz sincs kedvem, akkor vmi nagyon nem stimmel nálam... :roll: :oops: :? 8)
mazsolák
 
 


Egy nagyon nagyon régi tartozás, nem tudom, mennyire lesz látható, mert lefotoztam (nem tudtam szkennelni..) :D

Kép
mazsolák
 
 


JAJ DE CUKI!!!!!!!!!!!!!!TELJESEN JÓL LÁTSZIK MINDEN!!!!!!!!!!!
GRATULA MÉG 1X!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


ma ilyen fotós kedvemben vagyok... elnézést mindenkitől!!!!

Kép Kép
kerekpocak
 
 


Zsófi, köszi!!! :D :D :D
Nem baj, tedd csak fel a képeket, én imádom nézegetni az összes babót! Tudod, Samu egy mosolyország!!!!!!!!!!!!nagyon édes kiskrapek.

én meg közben próbálgattam vmit kihozni a fotókból, így most én is bepótolom az elmaradásomat felétek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Itt ébresztették fel, és nagyon nem tetszett a Drágámnak, nagyon fogta a kis buksiját :oops: 8) :wink:

Kép
mazsolák
 
 


TISZTA ANYJA!
kerekpocak
 
 


te edu, ennek a gyereknek a képen semmi nincs a lába között, ami kukisra utalna :wink: :wink:
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Most aztán tényleg van ám lemaradásom! :oops:

Nóri és Farkas Drága! :D Nagyon boldog hófordulót kívánunk Barnussal meg Apával! Remélem jól vagytok! Úgy örültem Nóri, amikor küldted az sms-t, hogy sikerült! :lol: :D Épp a cba-ban voltunk Barnussal amikor elolvastam, és kicsit néztek hülyének, mert hangosan felkiálltottam, hogy "igen". :wink: :D Jaj, de jó, hogy túl vagy rajta! Volt buli :?: :?: :?:

A képek nagyon jók! :D

Edu! Gratulálok a picikeZséhez! :D :wink: Már most egy angyalka! A legelső képen pont olyan mintha Barnust látnám a 12 hetes uh képen, totál így fordult ő is. Most elővettem, összehasonlítottam, és tisztára egyforma! :D Annyira jó, hogy minden rendben van Vele is! Mikor lesz a legközelebbi uh?

Turórudis Liziribizli egy tündér! :D Totál el tudom képzelni, ahogy nevetgél, biztos nagyon cukipofika! :lol:

Samu minden képen szuper! :D Nagyon szépen ül, gratulálok neki, a hintát biztos nagyon élvezi, látszik rajta. Olyan jókat tud nevetni, v inkább rötyögni :wink: amikor fényképezed, Zsófi, eszméletlen! :D

Márknak gratula az újabb fogacskához! :wink: Látszik ám a különbség a beteg meg a virgonc képek között. :D Annyira szép kisfiúcska! :D Mindkettőn!

Juli is nagyon aranyos :D , róla olyan kevés képet láttam eddig. Tegyél fel többször Klári! A nyelvnyújtós nagyon eredeti, kis huncut lehet ő is! :wink:

Borcsi rettenetesen gyönyörű :D :wink: . Annyira jó az az apacsinálta fotó! Tényleg olyan szerelmetes! Kis göndör hajacska nagyon jó áll neki! :D

Nikkancsnak gratulálok az új tudományához! :D :wink: Nagyon ügyes! :D Tegyél képet az etetős Nikiről is, olyan kíváncsi vagyok! :wink:

Bende, Laura fotó???

Marcsi! Ezen a súly-témán tényleg felesleges bosszankodni más miatt! Minden baba más! Laura így lesz gyönyörű és csinos, mint az Anyukája! :D
Ja, még akartam írni, hogy tök jól "osztozkodtatok" rajtunk Nórival. :wink: Szóval nekem persze bármelyik megoldás jó, naná, hogy jó, egyébként nem is tudnán menni. Szóval inkább ti meccseljétek le! Akkor most úgy van eddig, h Nóriékkal megyünk veletek jövünk, ugye? Nem maradtam le semmi újról? Én örülök, hogy hazahoztok, ha tényleg nem okoz gondot, köszönöm :!:

Zsóka! MArci így mászik? Tök jó! :D Állást még nem gyakorolja? Ágy mellett, rajtad? :wink: Meg tudnád adni nekem is ennek a cipős néninek az elérhetőségét, vagy hogy hol találok rá?

ZSófi! Szerintem akkor nem fogsz tudni normálisan pelenkázni, amikor már ezerrel forgolódik Samu oda-vissza. Addig persze simán elvan háton, de utána már örülsz, ha vissza tudod fordítani, hogy ráadd a pelust! Örülök, hogy barátnőzöl, szomszédbabázol, tanítasz no meg persze, h Samu így odavan a bébicsősszel, legalább bármikor tudsz menni,ha akarsz. :D :wink:

MAngó! Hova költöztetek? Eddig hol voltatok? Albérletben? Vagy ez egy nagyobb lakás, újat vettetek? Milyen? Bende észrevette a változást?

Panni! Mi az a priznicelés (vagy mi)? :shock: Lehet, hogy már rosszul emlékszem a szóra :oops: Anyajegyedet mivel szedték le, lézeres valamivel? Az enyéimet azzal, totál megpörkölődtek, büdi is volt, de aztán szépen lepotyogott és "szép" lett. Fájt?

Kata! Gratulálok a gurgulázáshoz! :D Jaj, de jó, hogy kevesebb lesz a szteroid! Ennek örülök! A 3. gyogyival meg hátha csak jobb lesz majd!

Edus! Jobbulást neked meg Zsombesznek, na de még Imrusnak is! :D Ugye már jobban vagytok! Most akkor Apa ápol benneteket? Uh-s kép tényleg olyan szuper! Imi nem volt szomorkás, hogy nem látta "élőben"?

Mircike! Gratulálok Mirkó mondataihoz! NAgyon ügyes nagyfiú :!: Úgy meghallgatnám ahogy mondja! Na majd a talin! Te jó ég! 15 kg :?: :?: :?: Én már Barnust is alig birom emelgetni!

Niki, Marcsi! Egyszerre van a szülinapotok??? :D :wink:

Nóra! De nagyon aranyos Flóra :D ! Hihetetlen, hogy miket tudnak néha mondani! Ezek ilyen örök beszólások, majd az érettségijén is ezen fogtok nevetni! :D
Kicsit azért pihenj a sok munka közepette! Puszi a lányoknak! :P

Reni! Te is pihenj, bár most nem igen tudsz,ha még vásároztok is! NA majd utána! :wink: Palacsinta party :!: :arrow: :D Most jól megkívántam! Én holnap diósgubát csinálok vaníliaöntettel, mivel a mákot utálom, dióval is csak finom lesz!
Amit írtál gesztenyét, az a normál gesztenyepürés téglalap alakú? Vagy milyet adsz Nikinek? Én egyszer prógáltam üvegest, olyan 8 hó körül, nem ette meg, bár annak tényleg rossz íze volt.

Na most elküldöm gyorsan...

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Na még magunkról gyorsan egy pár mondatot, meg kérdéseim is lennének!

Jól vagyunk, most jön a 7. fogacskánk, két kúpos nap volt, ma anélkül, pedig nem láttam, hogy kijött volna, na majd reggel alaposabban megnézzem, ha engedi.

A csomómók nem nagyon akarnak lazulni, egyáltalán nem, annyira tiszta görcs belül a kis szájacskája! :cry:

Egy csomót hízott a kh óta! :D Az egy hónapja volt durván, hogy hazajöttünk, és még egy hétig nem igen tudott enni. Szóval kb 1 hónap alatt szerintem 1 kg-t biztos! Legalábbis olyan kis husis lett, nem kövér, csak a kh-ban és olyan pehelysúlyú volt, most meg már olyna nehéz, kikerekedett, persze eszik is rendesen, végre! :D :lol:

Kedvenc játéka az Intersparos vödör, amiben narancsot vettünk a múltkor! Majd küldök Reni képeket, ha lesz időd lekicsinyíteni, aztán majd teszek el vödrös képet is.

A kölesgolyót imádja. Rakok az Avent pohárba vagy 15-öt, egyenként kiszemezgeti, csak még azt nem hajlandó megvárni, hogy lenyelje az előzőt, már tömné a másikat. Meg kivesz az egyik kis kezével egyet, aztán egyből a másikkal is, és a kettőt egyszerre akarja befalni. Haláli! :D

Mostmár csak állni akar! :D Az Apagatyájától kezdve a tv-állványig mindenhol feláll! Lépni meg nem tud! De ügyesen áll, ha kapaszkodik! MEg ha zene van, táncizunk, csak még seggre esik, ha nagyon rázza! :D :lol: :wink:

Még mindig nem mászik! Csak kúszik!!!!!! Szerintetek már nem is fog? Ez kimarad nála? Négykézlábazni szokott, meg a térdéd is ül, mármint feltérdel és a sarkára ül, de ha négykézláb van és elindul, akkor kúszik. Azt viszont olyan sebesen mint egy kiképző katona! :wink:

Legújabb szokása a fejenállás! Két talpa a földön, segge az égnek, feje a földön, aztán lépeget a feje tengelye körül. Nagyon vigyázunk, nehogy közben rosszul forogjon vagy valami, de ez nagyon tetszik most neki. Nem tudom miért csinálja! Volt valakinél még ilyen?

Még kérdések!
Mikor lehet már ilyeneket adni, hogy tojás, túró, joghurt, só? Bár én enyhén azért már sózok neki, de csak nagyon picikét. Narancsot már adhatok ugye? Azt hogy, kifacsarjam és a levét? Vagy a hártyád szedjem le, és úgy adjam?

Mikortól van az elvileg, hogy ő egyen kanállal, de úgy rendesen, mármint, hogy be is találjon a szájába, az nem baj, ha minden tiszta kajás lesz, csak már ő egyen? Még ne erőltessem?

Még akartam, de most meg elfelejtettem, na majd ha kilépek, biztos eszembe fog jutni! :wink:

Timi! Veletek mi van? Bala jól van?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


El sem köszöntem! :oops:
Mindenkinek puszi és jó hétvégét! :D :wink:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


julcsi: de már nagyon forog ám ő!!! háton már szinte sosincs. azonnal megfordul! mégis ha pelenkázom akkor türelmesen fekszik. tehát mikor (hány hósan??) kezdődött a peluspara???
kerekpocak
 
 


szasztok!!

na látod Edus, így beszéljük meg... amúgy nem szoktuk, csak most, de most nem is cseteltünk mert én apáztam :lol: :oops: :wink: :wink:

KISBABÁTOK CSODASZÉPÉDESKISPICIMAGZATOCSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANNYIRA MEGHATÓDTAM A KÉPEKEN!!!
olyan jó látni egy ilyen kezdődő pici életet!!! jaaaaaaaaaaaaj olyan jó nektek !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

én is szeretném még majd néhányszor átélni... :roll: de még egyszer tuti :lol:


Zsófi nyomd csak a képeket, de új szavakkal úgysem tudom már illetni őket, csak mindegyiket jól megmosolygom magamban h jaaaaaaaaaaaj de éééééééééééédes :lol: :lol:

na akkor ennyire futotta mert Lizu felébredt :?
3 rája evett. ma volt ugye szteroid szuri...no comment.
DE! múlt hét szombaton volt az előző, és a héten így alig evett magához képest és szerintünk most nem is annyira pufók már.
:roll: remélem a kedve sem lesz olyan rossz...

na télleg rohannom kell

pusszok
lmkata
 
 


3 rája
mármint nem 3 hal, hanem 3 Órája :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/quote]
lmkata
 
 


Zsófi! Holnap megnézem az irományokat. Talán december felé kezdődött. Akkor az 9 hó. De nálunk le kell vonni elvileg 1,5-et. Barnus minden későn csinált. Felülni is 10,5 hósan (azaz 9 hósan) ült fel egyedül, most meg totál begyorsított, egyszerre mindent, ül, térdel, feláll, fejenáll :wink: , stb.
Addig örülj, míg nem csinálja! :D Szerintem még 1-2 hónap biztos. Amikor már napközben sincs a hátán, csak a hasán, és kúszik is. MErt ha jól emlékszem, nemcsak megfordult, hanem el is kufircolt egy kicsit és úgy kellett "visszakanalazni". Most is, kivéve, ha a hajamat húzhatja közben. :D

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


hihihihi 3 rája!!! miért nem keszeg vagy fogas??
kerekpocak
 
 


julcsi köszi! gratula barnus mindenféle tudományához!!!!!!!!! úúúgy örülök, h hízott és h állni akar!!! szenzációs!!!

samu napközben már csak hason van. csak akkor fekszik a hátán ha alszik :) akkor se mindig. kúszni nem kúszik de nemtom h fog e? na majd elválik.
kerekpocak
 
 


Samu nagyfiúnak nagyon boldog 7. hófordulót!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?