Új privát üzeneted érkezett!

Diácska

Szerintem nagyon jó ez az ágy! :) Eygébként is az IKEÁban nagyon jó dolgok vannak. Mennyibe kerül?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!!!
Matraccal ágyráccsal együtt 13900ft :)

KépKép
diÁcska
 
 


Huggies 5-9 kg [/[b]b]78db-os lenne nekünk eladó bontatlan állapotban. Anyósom képtelen megjegyezni, hogy mi sznob Liberósok vagyunk :evil: Irányár: 2500 Ft (boltban: 2950Ft) és házhozvisszük.
ewa
 
 

 
 

Sziasztok!

Ezer éve csak olvasni van időm:(

Bocsi, de most sincs sok időm.
Azért jöttem, h elujságoljam nektek a hírt: Megkaptuk a 2. banktól végre a lakáshitelt. Már csak a papírok vannak hátra és végre nekünk is lesz saját lakásunk! Jó oké a mostaninak a fele az enyém, de itt mi apukámmal élünk együtt és az ugye nem egészséges :roll:

Cleo! Ovit váltunk amint eljutok a kiszemelt oviba és tudok beszélni a vezetőnénivel.

Most hétfő óta itthon volt Milán, mert ismét kötőhártyás lett a szeme:( Gergőnek szerdára lett olyan a szeme. Hát elszoktam én már ettől, h kettő manó bontja egyszerre a házat. De a jó a dologban: ma már hagytak 8.30-ig aludni.

Üdv mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Jajj és minden ünnepeltnek sok boldog év és hófordulót kívánok így utólag is!

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Nem tudom miért nem tudtad megnyitni,de végülis semmi érdekes nem volt rajta,csak kimondottan az hogy kinek nem kell fizetni!De azokat bemásoltam!Ja és nem hanyagollak el benneteket!!!
Nem szabadultok tőlem ilyen könnyen!! :twisted:


Hát a légzés figyelő nem könnyű eset,nem tudok róla dönteni,ha nem mondja a védőnő viszont eszenbe sem jut!Az a nagy helyzet,hogy mire így is mindent megveszünk az azért elég nagy kiadás,mert hát sok kicsi sokra megy,nem mintha sajnálnám babótól de a keret sajna véges!Szóval nem tudom!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy ebben a hónapban nincs 30-a :(, de

Boldog hófordulót Nellikének!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Hexe és Lilike

Ui:

Ewa: Engem már azért is megrovott a doki néni, hogy Lilikét 7 hónaposan ültetem, pedig ül, mint a cövek. Nektek mit szólt a járáshoz a védőnőtök? Bár ti könnyebb helyzetben vagytok, Gabi ért hozzá.

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Ewa! NAgyon ügyi csajszid van. Szonja egyenlőre forog, ha ölben van húzza magát ülő pozicíóba. Persze rengeteget kiabál, ,,beszél" és kezd ravasz lenni. Tejcsin kívül nem igazán eszik még mást. Este 7-7.30kor fürcsi, szopi. Ilyenkor néha elalszik néha csak kb. fél óra múlva. De mindkét esetben felébred egy kis idő múlva. Ilyenkor újból egy kis szopi és alszik hajnal kb. 2 óráig majd szopi és 7óra 7.30 körül ébred. Persze van olyan is amikor 2x, 3x is ébred éjszaka. Nem éhes de cici kell neki. Sajnos vagy nem sajnos a cumit a kezdetetek óta nem fogadja el.

Petri ti merre laktok? Ti is panelba?

Diácska! NAgyon jónak néz ki az ágyikó! Az ára is igazán
elfogadható.

NA majd még lehet benézek. A drágám szolgálatban van így unatkozok.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Jaj Petri, bocs hogy a ,,Ti"-t kis betűvel írtam. :oops:

NA és persze nem azért nézek még be mert ha unatkozok Ti is jók vagytok. Csak ha itthon van akkor vele ,,kell" foglalkozni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok Lányok!

Katlina!
A légzésfigyelővel kapcsolatban,csak annyit,hogyha tényleg nincs semmi baj a babával,szerintem fölösleges pénzkidobás!
Úgy van ahogy a többiek is mondják,kialakulnak az anyai ösztönök,és tuti,hogy minden kis rezdülésére felkelsz majd meglátod!
Egyébként tényleg nehéz döntés!Bevallom neked őszintén én is kipróbáltam,és mikor 2x tévesen beriasztott és majdnem szívinfarktust kaptam ki is vettem a kiságyból! Beriasztott akkor is mikor merült az elem!Utána már csak az ösztöneimre hallgattam!Volt egyszer,ismétlem 1x egy olyan éjszakánk,hogy Franciska aludt reggelig,előtte meg mindíg felkelt!Ösztönösen ébredtem,és néztem mi van mért nem kel.(elfelejtett felkelni) :lol: Ez egyébként amit mi használtunk,még mindíg itt van nálam,kölcsön kaptuk de eladó!Ha érdekel megkérdezem mennyiért adják!

Szilbee!
Ha nem kell az IWIW meghívód senkinek,tudok egy címet ahol örülnének neki. :oops:

Diácska!
Az ágy nagyon szuper,Szilbee látta már?Ő is akar venni Leventének,szerintem egy ilyen ágyikó nekik is jó lenne!És az ára sem rossz!!De jó lesz Diának! :lol: :lol:

Ewa!
Van egy ismerősöm akit talán érdekel a pelus,majd holnap megkérdezem,ha addig el nem kel!

Petri!
Sajna járóka terén,én is úgy vagyok mint Elin,nem fér el! :cry

Puszi mindenkinek!
Joccakát!
Vendég
 


Kati
Nem kell mentegetőzni, értjül mi :D
Az meg h kisbetű vagy nagy, mindegy :D Én speciel kicsivel szoktam írni :oops: meg mikor hogy sikerül :P
Mi Törökszentmiklóson lakunk. Így is érdekel hogy hol? A főutcán a "soron" ahol van a posta, DM miegymás.

A védőnő elvileg meddig jár ki házhoz? Timit szerintem több mint fél éve nem látta. Egyébként is a 4.-et fogyasszuk :lol:
1. tanácsadáskor volt
2. az első pont szabin volt mikor hazajöttünk a kórházból, ezért helyettesítették
3. visszajött GYES-ről egy védőnő akit pont a mi körzetünkbe került
4. elköltöztünk, így "kaptunk" egy újat. Még nem is beszéltünk. :?

Katlina
Elkeztétek már a vásárlást? Majd mesélj ha igen.

Geromilo
Örülök a saját lakáshoz! Végre külön. Mikor költöztök és hová?

Ewa
Ennyire utáljátok a Hugiest? Én is a liberót szeretem de néha volt h huggiest is vettünk (ha nagyon akciós volt)

Diácska
NAgyon jó vétel ez az ágy!

na megyek Gávölgyit nézni...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


NELLIKÉNEK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hexe: Tök jól esett, hogy nem felejtetted el. Nagyon szépen köszönjük!!!

LILIKÉNEK IS NAGYON SOK BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!

Kép

Diácska: Nagyon tetszik ez az ágyikó. És az ára is nagyon jó, szerintem. De jó lesz Diusnak, ilyen szép ágyikóban csicsikálni. Kipróbáltátok éjszakára a pelust???

Ildikó: Igen én jelöltelek be az iwiw-en. :D Csak már nem volt időm írni, hogy bejelöltelek.

Kép Nellike így eszi az almát

Kép Kis rajzművész :)

Jó éjt mindenkinek.
Pusz : Nellike & Ágica

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan elolvastalak titeket, ma még nem volt időm!
Nellikének boldog hófordulót!

Diácska! Nekem is tetszik ez az ágy, és jó árban is van!

Ewa! Már megyeget 6 hónaposan?? Woww :shock:
Légzésfigyelő: mi is kihagytuk, fölösleges pláne ha egy szobában alszotok. Én biztos csak idegeskedtem volna miatta ha azt kell figyelnem. Mi három hónapos koráig aludtunk Marcival egy szobában.

Petri: védőnővel mi is hasonlóképpen vagyunk, volt már 3-4 különböző, mivel ez a 3. hely ahol lakunk Marci születése óta. De az itteni védőnővel még nem találkoztam. Lehet, hogy 1 éves kor után már ilyen ritkán jár? Mindegy, nekem nem hiányzik különösebben. Legközelebb 15 hónaposan kell tanácsadásra vinnem Marcit, majd akkor megnézi a doktornő.

Hajni: Nálunk van járóka, de Marci elég keveset tartózkodik benne. Néha hasznos, amikor felmosni vagy vasalni akarok, olyankor belerakom, de nincs benne sokáig el.

Hexe! Megkapta az iwiw meghívót a barátnőd? Mert még nem jelentkezett be az iwiwen.

Marcival ma próbálkoztam kakaót itatni, de nem lelkesedett érte, csak fél decit ivott. Reggelente tejet adok neki, abból már többet is megiszik.
Tegnap azt mondta, hogy anya!! Többször is. Olyan édes volt, majd' elolvadtam tőle :D

Jó éjt!
JUdit
judit_79
 
 


Bocsánat, kihagytam:
Boldog hófordulót Lilikének is!!!

Ágica: Látom Nellike is szeret rajzolni. Marci is szeretne, de valahogy nem akarja megérteni, hogy csak a papírra lehet, és máshova nem :lol:
judit_79
 
 


Úr isten!!Hogy szalad az idő! :shock:
Lilike még most volt 6 hónapos!Már eltelt egy hónap!



NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT LILIKÉNEK IS!!!
Kép Kép
Vendég
 


BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK MI IS NELLIKÉNEK!

SZONJA ÉS KATI




jÓ ÉJSZAKÁT BABÁK ÉS MAMÁK! REGGELIG FEL NE ÉBREDJETEK!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hali mindenkinek!

Nem is gondoltam volna, hogy ennyit írtok!

Katlina,nem tudom, hol olvastam, csak az a lényeg, hogy bebizonyították, azok a babák akik a szüleik mellett alszanak, sokkal kevesebb arányban veszélyeztettek a bölcsöhalállal kapcsolatban, mint akik külön, esetleg másik szobában. Ez azért van, mert ha egymással szemben alszotok, akkor a te kifújt elhasznált levegőd készteti arra, hogy ismét levegőt vegyem.
És a te ritmikus lélegzetvételed is ösztönzi a szabályos levegővételre.

Geromiló!

Gratulálok a lakáshoz, tudom milyen, amikor a sajátodba költözöl. Hol sikerült venni?

Diácska, véletlenül nem tudod az ágy méreteit? Minket is érdekelne Imikének. A párod pesten dolgozik?

Ágica nagyon aranyos a kislányod.

Ewa, köszi a visszaigazolást, bár még nem néztem meg az iwiw-et. Azt mondják, aki hamar megtanul járni, az megtanul gyorsan beszélni.

Szilbee! Kedves!
Remélem nem volt nagy trauma Levike vérvétele.

Elin, szombaton megyünk anyósomékhoz, beadnánk a kazettát. Még értekezünk.

Csá mindenkinek, bocsi akit esetleg kihagytam az üzikből.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hexe! Mi van veled, miért nem írogatsz már? Néha bebuksz, írsz pár sort...Azt ne mondd, hogy nincs időd, és csak olvasgatsz :lol: !
ISTEN ÉLTESSE DRUSZÁNKAT!!
Isten bizony, egyszer kinyomtatom ezt a táblit és idebiggyesztem a monitor mellé :evil: . Hátha akkor nem felejtek el dolgokat, amik fontosak...
ÉS PERSZE NELLIKÉNEK IS BOLDOG HÓFORDULÓT!!

Ewa: Lilcsi is korán megült/felült egyedül és úgy, mint Hexénél, nálunk sem örültek ennek az okosak. De hát lekötni sem lehet. De hogy már sétáltatjátok is... :roll: De persze van olyan is, aki már 8-9 hónaposan egyedül megy, lehet Zsófi is köztük lesz. Hát nem irígyellek :lol: :lol: .

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Most olvastam Ildikót. Én fordítva hallottam: aki hamar tanul járni, később beszélni és fordítva. És volt aki kiröhögött, mikor ezt mondtam... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a jókívánságokat!

Bizony, már eltelt megint egy hónap és már 7 hónapos a csajszi. Ez alatt az egy hónap allatt annyit fejlődött, hogy nem győzöm kapkodni a fejem. Ha ez ilyen ütemben megy.... :shock: Amúgy minden idilli még mindig. Lilló átalussza az éjszakát. 4 körül felébred inni és visszaalszik még másfél órácskára. Nappal is elvan, de már egyre többet kell mellette lennem. Egyrészt egyre több a veszélyhelyzet számára, másrészt játszani kell ám vele, mert reklamál. De engedi, hogy megcsináljam a dolgom. Tegnap azonban egy kicsit morcosabb volt, mint a megszokott. Nem tom mi volt vele?

Írok egy pár sort, nehogy kikapjak már.... Pedig tényleg egyre kevesebb időm van itt ülni. Ildikó, te hogy csinálod két gyerek mellett...? Engem ez az egy is lefáraszt és tegnap is már fél 9 körül ágyba voltam. Sanyi szerint 5 perc alatt elaludtam... :roll:
Petri, nehogy azt hidd, hogy csak nálatok van mindig zaj. Tegnap, miután Lillót lefektettem, felmentem és közöltem a fenti lakóval, hogy lőjje le a gyerekét, mert katonai díszmenetet járt már egy órája. Még a lábam alatt is döngött a padló.
Légzésfigyelővel kapcsolatban az a véleményem, hogy nekünk Isten adta áldás volt. Igaz az első hónapban sikerült egy hibás gyártmányt használnunk, de miután azonnal kicserélték, semmi gond nem volt vele. Soha nem risztott feleslegesen. Ez a típus az elem kimerülésekor sem riaszt, hanem már előtte pár nappal el kezd villogni rajta egy led. Nálunk kezdettől fogva külön szobában alszik Lilike és engem mérhetetlenül megnyugtatott a tudat, hogy vigyázz rá a szerkentyű. Valóban drága dolog, de nekünk nagyon bevált, még most is használjuk. A 3/4 kiságyat beteríti, így Lilike is mászkálhat le-fel. Egyébként nem csak éjjel veszélyetzeti a babát a bölcső halál. Nappal meg nem vagy mindig mellette. Csak leírtam a véleményem, nem okoskodni akartam. !!!!!
Ajtórács engem is érdekelne! :!:
Dia, szuper ágyat néztetek ki Diusnak! Nagyon tetszik! :lol: Ezt a típust jó sokáig tudjátok használni és milyen dizájnos! Nagyon szupi! Dius haja minket is megbabonázott, főleg, hogy nekünk alig van egy pár szál! :cry:
Geromilo, nagyon örülök, hogy sikerült a lakás! Szívből gratulálok! Nagy dolog ez, bizony!!! Mikor költöztök? És hová?
Kati! Szonjád épp azt csinálja, ami az ő korában normális. Ne siettesd a dolgokat, mert gyakran visszüthet. Én is ilyen kis nyughatatlan voltam és azt akartam, hogy Lilike üljön minél hamarabb, de felvilágosítottak, hogy csak akkkor lesz stabil egyensúlyérzéke, ha magától ül fel. Az idegrendszerre is kihat az erőltetett ülés. Ráérünk, nem? Lillilke is ülne állandóan, mert úgy szeret lenni, de nem engedem neki.... Haragszik is rám érte! :roll:
Ágica, nem is mondtad, hogy Nellike már rajzol? Igaz, lehet azért, mert séta közben szóhoz sem hagylak jutni. :oops: :oops: :oops:
Judit, megkérdezem a Jettit a meghívóról. Nem tudok róla semmit, úgy el van tűnve... Sárgultam az irigységtől az "anya" miatt.... Mikor mondja már Lilike ezt nekem? :?:
Hajni, mikor jártok erre felénk? Még mindig délelőtt sétáltok? Szerdán láttalak benneteket a buszról. De sietnem kellett, mert Lilike éhes volt, nem vártalak meg... :oops:
Szilbee: Sokat jut eszembe a baba-projektetek...! Remélem haladtok vele.... a gyakorlatban is.... :oops: :oops:

Na, elég ennyi duma tőlem...!? :lol:

ÍPuszi mindenkinek: Hexe
Kép

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Koszi diehexe a tanácsokat. Egyébként tényleg nem szabad siettetni a dolgokat. DE A LEGYNAGYOBB HIBA AMIT SOK ANYUCI ELKÖVET, HOGY ÖSSZEHASONLÍTGATJA A BABÁJA TUDÁSÁT A MÁSIK BABA TUDÁSÁVAL. Az én Trixi lányomnak 10 hónapos korában érthető 8-10 szavas szókincse volt. Viszont 15hónapos korában indult el. Szereintem a babuk tudják mit mikor akarnak és ez így van rendjén.

Hajni! Most ki kell mennem Sanyiért a laktanyába de igyekszek majd menni.

Szép napot mindenkinek!!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Csövi csajok!

Nem mondhatnám, hogy friss és üde vagyok, ugyanis Imike borzasztó rosszul aludt az éjszaka. Kb 1 órát tudtam aludni. állandóan kaparta a párnámat, mire rájöttem, hogy a saját párnasarkát keresi. Ez a mániája. Mindenhova vinni kell a párnát, ahol lehetséges az ottalvás,értem ezt a napközbeni alvásra is.
Na meg már egyre nehézkesebb nekem is megfordulni az ágyban. Érdekes, hogy ha Imike felsír éjszaka, Petike is elkezd mocorogni. Már szolidálnak egymással.

Hexe!
Aranyos vagy kérdezted, hogyan boldogulok két gyerekkel. Nekem szerencsére olyan tündéri kislányom van, hogy sokat segít, főleg akkor ha teregetni megyek, vagy olyan dolgot csinálok, amikor nem látom Imikét. Ahhoz viszont ragaszkodok, hogy csak akkor tesózhat, ha meg van tanulva. Amúgy nagyon imádják egymást, ő Imike kicsi anyucikája. Nagyon tudnak egymásnak hiányozni.

Azt még nem tudom, hogy mi lesz, ha Petike is megszületik, mert akkor biztosan nehezeb lesz, főleg az első időben. De erről biztosan élő közvetítést tartok majd. Remélem lesz időm netezni.!!!

Szilbee!

Merre vagytok? Mizujs? :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jaj de sz...r idő van. :evil: Most kellene indulnunk sétálni.

Azt a összehasonlítós dolgot remélem értitek, hogy én , hogy értem.Én is megkérdezem, hogy más babája mit csinál de azért mer érdekel.

Ti voltatok már úgy,hogy este nem tudtatok elaludni? Mostanában én gyakran vagyok így, sok mindenen jár az eszem és csak forgolódok.
Na mindegy.


diehexe! egyébként nektek is álomvirág figyelőtök van?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ildi! Küldtem privit, kíváncsi vagyok, megkapod-e :?:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin, megkaptam, és válaszoltam rá!


Szilbee!

Merre vagytok? 8)
Már két napja nem írtál! :wink:


Judit!
Szerdán akkor megyünk a bölcsibe, az uncsisógornőmmel.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nelllike Lilike !!!!

BOLDOG HÓFORDULÓT NEKTEK!!!!!!!!!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Ildi!!
Az ágy mérete:160x70cm és 63cm magas.....és bocsi rossz képet mutiztam nektek :cry: :cry: :cry:

Ilyen a kiságy Kép
de szerintem ez sem rossz ugye?? :roll:

KépKép
diÁcska
 
 


Köszi Diácska!

Sokat gondolkodtam este az ágyon, nekünk ezért nem a leg megfelelőbb, mert nincsen ágyneműtartója.

Már tapasztalatból tudom, hogy rengeteg minden elfér az ágy alatt úgy, hogy nem is látszik, szóval én pratikusabbnak tartom. Na meg ha ilyen ütemben nő Imike nem sokáig tudjuk majd használni.
Oké még meg sem közelíti, de Ancsika most negyedikes, és 150 cm. Imike szeptemberben lesz 3 éves, most 25-ös a lába, és 104, 116-os ruhákat veszek neki.

Szóval elég bizonytalan vagyok.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Manó76!
Megköszönném ha megkérdeznéd,habár még most sem döntöttem!

Petri!
még mindíg nem vettünk semmit,még nem merek!



Nellike,Lilike utólag is boldog hófordulót! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ebben a szomorú időben még írni se volt kedvem :?

Jöjjön már a tavasz! Könyörgöm!!!

Mindenkinek jó hétvégét!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sikerült lányok,van már nekem is képem!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Éljenek a hófordulósok!

Hajni: megköszönöm, ha megkérdezed az ismerősödet! Lehet alkudni is :-)

Petri: a Liberóhoz azért ragaszkodunk nagyon, mert minden téren bevált nagyon és eccer már ráfáztunk, hogy kipróbáltunk másik pelust és ha kibontom akkor már ránkmarad :-( másrészt meg nem csípem az anyóst :oops:

Kati: köszi, hogy írtál Szoncsiról. Értjük mi egymást, jó tudni milyen széles a világ :lol: én csak akkor sírtam el magam majdnem, amikor taliztunk egy ismerős anyukával és lelkesen mesélte, hogy lánykája 11 órát alszik éjjel folyamatosan :wink:

Hexe: mi egy dolgot próbálunk erőltetni Zsófinál, az a fekvés, de azzal sajna bajban vagyunk :lol: szenvedünk mi rendesen ettől a sétálósditól, sír a derekam :D

Diácska: klassz az ágy, bár az ágyneműtartó is fontos dolog, igaz szép dobozokkal, tárolókkal mindent meg lehet oldani.

Ildi: Petikénél már két segítséged is lesz a "kicsi anyucika" és Imike is tudja majd rázni a csörgőt a kistesónak :-)

Katlina: mi mindig azon izgultunk, hogy Zsófi nehogy hamarabb szülessen, úgyhogy a 32. héttől elkezdtük a vásárlást és két hét alatt lerendeztünk mindent . utána majd 2 hónapot nézegettük az üres kiságyat :-)
ewa
 
 


Gratula Katlina!

Mi ez a pangás? :( :D

Én sem vagyok valami fitt, már azt hittem rosszul leszek, de a kaja csodákra képes!
Megittam vagy három bögre tejet, nagyon jól esett. :P

Még visszanézek! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


hát így sétizünk mi, itt a nagyival.

Kép
ewa
 
 


Judit: falrarajzoláshoz olvastam egy aranyos trükköt, miszerint egy nagy kartont vagy háztartási csomagolópapírt felrajzszögezünk a falra és oda rajzolhat az ifjú művész. azt lehet cserélni is és eltenni emlékbe a remekművet. azt meg meg lehet tanítani, hogy csak oda szabad alkotni.
ewa
 
 


Ewa! Cukik vagytok!

Minden gyereknek megvan a maga fejlődési ritmusa, és szerintem nem baj, hogy Zsófika már álldogál, vagy éppen lépeget. Ha nem lenne olyan erős, biztosan nem akarna felállni.

Egy kicsit tartok a sok segítségtől, gondolom Imike mindenben benne lesz, majd vigyázni kell, nehogy megkínálja valami "finomsággal" a kistesót. :shock:
Engem a bátyám, 22 hónap van köztünk, megitatott három hónapos koromban babaolajjal. Hát nem volt szorulásom. :lol:

Végül is igazad van az ágy alatti tárolódobozokkal, de azok olyan könnyen előkerülnek, hogy pillanatok alatt kész játékbolt a szoba. Nekünk a kiságy alatt volt sokáig a játéktároló és hát volt egy-két kellemetlen meglepetés, mire bementem a szobába.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


bocsi, mégegy :-)

én nem dicsekedni akartam a Zsófival, hanem aggódok kicsit, milyen görbe lesz a lába :oops:
ewa
 
 


Ildi: ezt jó, hogy írtad a dobozokról, mert ebbe még vele sem gondoltam és milyen igaz!!
ewa
 
 



Kép

Kép
katlina
 
 


Ja azt elfelejtettem odaírni,hogy ezen a babakocsin gondolkodom

Kép

Kép
katlina
 
 


ewa!

Hát ez szinte hihetetlen! :shock:
El sem tudom képzelni, hogy Szonja így járklájon egyenlőre.

Katlina! Nagyon el vagy gondolkodva a képen.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Katlina!

Milyen márka a kocsi? Mennyibe kerül?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


lehet kipróbálom a babaolajat Zsófinál :lol:

azért írok így mert közben szaladgálok, fürdetéshez, altatáshoz..
ewa
 
 


Kati: 1 hónap alatt gyorsultak így fel nálunk a dolgok, amióta visszafordult hasról hátra. assziszi a drága, hogy mostmár övé a világ :D
ewa
 
 


Sziasztok!

Nellike köszöni szépen mindenkinek a köszöntést! :lol: :lol:

Ewa: Nellike is már öt hónaposan állni akart, (sétálni még nem) pedig még ülni sem tudott. Fél évesen már magától ült és rá 2-3 hétre már fel is állt az ágy mellett segítség nélkül. Ő mászni nem sokat mászott. És 10 hónapos korára már egyedül ment. Hozzáteszem soha semmit nem erőltettem neki. Ő csinálta egyedül. Most meg már alig érem utól, mert mindig próbál elszaladni előlem, mert azt hiszi, hogy kergetem. :lol:

Katlina: Nagyon jól néz ki ez a babajárgány. És gratula a képhez, ügyi vagy és végre téged is látunk. :lol:

Judit: Ne hogy azt hidd, hogy Nellike is csak a papírra rajzol ám. :lol: Mikor hova sikerül. Amikor meg már a szájába kezdi venni a ceruzát és elveszem tőle, akkor meg jön a hiszti. Nem tudom, hogy meddig tart még ez a mindent a számba veszek dolog.

Zsú: Gratulálok a lakáshoz. Merre fogtok lakni? Ha már írtad, bocsi majd visszaolvasok. Hogy vannak a fiúk?

Petri: Egyetértek, JÖJJÖN MÁR A TAVASZ!!! Ha ketten könyörgünk, akkor hátha gyorsabban ideér. :lol: :lol: :wink: Kipróbáltad a tarka csirkét? Ha igen, hogy ízlett?

Elin: Még mindig irigyellek Lilcsi haja miatt. Úgy várom már, hogy Nellikének is megnőjjön egy kicsit. De nem igazán akar.

Kép

Jó éjt mindenkinek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


CSak jövök egy kicsit.

Ágica
Igen kipróbáltam, a múlthét pénteken. Nekem nagyon ízlett, Timinek is de apa nem volt elájulva tőle. Hozzáteszem ő alapból nem csípi a pipimellet. Másnap a sógornőm is ezt főzött, nekik is ízlett.

falrarajzolás: Én is azt művelem :lol: Timi szobájába festegetek :D
Van már napocska, lepkék és virágok.

El vagyok ájulva Nellikétől és Zsófitól mennyire ügyesek! Hihetetlen!

Ewa
Gondolom azért anyós próbálja minnél többet sétáltatni a kicsi lányt. :twisted:

KAtlina
Tényleg naygon gonolkodóba estél :wink: és te milyen fiatal vagy! :)
Ezt a babakocsit lehet vízszintesig dönteni? Vagy itt a hordozóban lenne a pici. Nem ismerem ezt a fajtát.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az újabb jókívánságokat! :P

Igazad van Kati, sajnos én is hajlamos vagyok összehasonlítgatni az én gyerekem máséval. Ez valszeg azért van, mert nekem nincs előző példa. Nekem gőzöm sincs egyes dolgokról, mindig utánanézek. Hogy őszinte legyek megkérdezni már nem nagyon szeretem, mert mindenki mást mond. Nem lehet eligazodni a sok anyuka jó tanácsai között. :lol: Inkább a doktor nénit szoktam kérdezni, meg elolvasom a könyveimben vagy a neten. Azért van több olyan anyuka is, akinek mindig megfodagom a jó tanácsát! :idea: Hogy melyik gyerek mire képes, az sokszor nem a gyerek érdeke, hanem a szülőé. Csak az erőltetett dolgokból baj is lehet. Ezért olyan nehéz eldönteni. Hiába hisztizik Lilike, hogy lefektetetem, nem engeden ülni negyedóránál többet. ( Doki néni szerint ez is sok. ) Viszont megtámasztott háttal, addig ülhet, amíg azt nem látom, hogy elfáradt.
Nem álomvirág légzésfigyelőnk van, hanem BabyControl. Augusztusban vettük, a legújabb típus, a kétlaposa akkora, mint az AngelCare háromlaposa. Akkor 22.500,- Ft volt, de két év :!: cseregarancia van rá.
Nagyon klassz babakocsit választottál. Ez már univerzális! Beszélni is tud? :lol:

Ildikó, neked tényleg nagy segítség lehet a nagy lányod. Én is pesztra voltam állandóan. Az öcsém 14, a hugom 7 évvel fiatalabb, tudom, mit érezhet néha szegényke. De gondolom örömmel csinálja. Én is örömmel csináltam, csak néha tele lett a hócipőm a kicsikkel!
Tegnap végre néztem pókert az Eurosporton. :D Gondoltam rád... Te is nézted, ugye?

Ewa: Hát tényleg nem irigyellek emiatt a séta dolog miatt. Valóban elég derék megerőltető lehet. Pláne, hogy még tartanod is kell egy picit a levegőben és azért súlya is van a hölgynek! :lol: Már nem marad abban a szupi kis hintátokban. Az egy időben nagyon lekötötte... Találnod kellene valamit, ami jobban leköti. Csak a kompot ne!!! Csupa rosszat olvastam róla. Lilike mostanában a könyvvekkel és az újságokkal van el nagyon. Igaz, száz szemem rajta, mert tépi és a slegnagyobb baj, hogy a szájába is veszi. Az AVON katalógus a kedvenc olvasmánya. :lol:
Nem is tudtam, hogy az anyósod nem jön be igazán. :lol: Még jó, hogy messze van! :lol: Igen, az anyósok általában mindent jobban tudnak! Azért nem vett neked olyan xar :oops: pelust. Én szeretem a Huggiest, mert ez a legjobb aminek a midije 9 kg.ig jó. A Libero maxi még túl nagy, a midi meg már kicsi. :twisted:
Tündéri a csajszi a képen. Látom téged is megfertőzött a rózsaszín kór!!! :lol:
Ez a rajzolás ötlet tök jó, elraktározzuk, jó lesz még elővenni egy-két hónap múlva.

Szilbee! Hol vagy? Már aggódunk... :roll:

Csatlakozom a tavaszvárók sorába... :wink:

Hajni! Ti is el vagytok tünve...! :?: Mi van most, sztrájkoltok...? :lol:

Kedvenc állatunk az egér... :lol:
Kép

Hexe

Ja... tejfölös gombapöri, makarónival, desszertnek gofri .

Kép
diehexe
 
 


Szia Hexe!

Igen néztük tegnap a pókert, de mi a Sport 1-en. Jó volt, de a végén elaludtam.
A múltkor a EuroSporton néztük, de a párom elaludt. Amikor felébresztette, hogy most már menjünk aludni, felriadt és azt mondta álmából ébredve, hogy neki a dáma párnál nagyobb lap sose jön. Én akkorát nevettem, hogy Imike is majdnem felébredt.

Katlina! Klassz a babakocsi. Milyen utak vannak felétek? Lehet, hogy nagyon megkínlódnál vele, ha bolygókerekes kocsit választanál. Bár ezek már lehet, hogy masszívabbak. nekünk a nyári kocsink olyan, de nagyon nem szeretek vele hosszabb útra menni, mert ha rossz az út, alig lehet tolni. És a rugózása sem jó.
Úgy látom, amit kiválasztottál, azt nem lehet teljesen ledönteni vízszintre.
Persze én nem kritizálom, úgyis te döntöd el, melyiket választod, csak megpróbálok segíteni neked, milyen szempontokat kell figyelembe venni.
Azt is meg kell nézni, hogy mennyire könnyű, esetleges buszozáshoz, vagy ha sokat fogtok autóval közlekedni, akkor mennyire praktikus összecsukni, és mennyi helyet foglal el a csomagtartóban. A színe nagyon tetszik, a tesónak is jó lesz.

Szerintem Szilbee írta, hogy valami elfoglaltsága lesz, valami olyan rémlik, mintha ülőgarnitúrát várnának, de lehet rosszul emlékszem.
Délelőtt nem leszünk itthon, amúgy is olyan szép az idő, vétek nem kihasználni. megyek Ancsinak zoknit, cipőt stb...venni. És lehet, hogy turizok is.Hurráááá!

Sziasztok, szép napot mindenkinek.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű az idő! Petri, Ágica, biztos ügyesen szurkoltatok a tavasznak :lol: KÖSZI !!! :lol:

Viszont nagyon sz..r éjszakánk volt :cry: Zsófi hajnali 4kor úgy gondolta mostmár reggel van, a madarak is csirpelnek már, hát ő is csatlakozik hozzájuk. 1 óra próbálkozással visszaaltattam 6ig. Azóta is fel van húzva :( Amúgy édes, csak az apjával alig látunk a fáradtságtól.

Babakocsi téren csatlakozok Ildihez. Nekünk Bergon Cross babakocsink van. Megyek vele árkon-bokron át, sok bolygókerekes irigyelt már :-) Viszont alig fér a kocsiba. Az is fontos , hogy mennyire tágas, mert sok babuci 1 éves korára kinövi a kocsiját.

Hexe: Apa egyrészt gyógytornász, másrészt az ortopédián és a mozgásszervi rehabon dolgozik, hát asszem ő és a kollégái minden könyvet helyettesítenek :wink: de nekünk szerencsére a doki nénink is áldását adta rá, mert minden gyereknek más a fejlődési üteme és aszondta, ha a gyerek magától csinálja a dolgokat, akkor had csinálja. és szerinte is elég erős Zsófi. egyébként 4 hós kora óta nem volt a hintában. könyvek nekünk is mennek :) a gyerkőc meg egész nap igen elfoglalt a világgal, nem unalmában jár-kel :lol:

Ágica: köszi, hogy írtad Nellikét, azért jól esik olvasni, hogy más gyerek is csinál nem előírt dolgokat.

Asszem azért van a fórum, hogy ezeket meg lehessen beszélni.
ewa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?