Új privát üzeneted érkezett!

de nem baj ugye Jucc?

h vagytok mesélj, régen irtál te is...

Ünnepelt nagyon eltünt...

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Itt vagyok :lol:
Köszönöm szépen a köszöntéseket nagyon aranyosak vagytok.
Volt egy kis családi jövés-menés, nem jutottam a gép elé.
Kaptam vasalódeszkát azt avattam fel Kép de már fáj a derekam kicsit leültem (a gép elé :lol: )

Amúgy nem csak én vagyok eltünve...... :roll:

Kép
flocika
 
 


Flociak, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOAT!!!

Én meg csak ma jutottam ide :oops:

Majd valamikor jövök én is, csak zajlik a családomba is az élet, és most ott van egy kis elfofglaltságom!

De puszi mindenkinek :!:
manóci
 
 

 
 

Mi van itt?????????????????Mi ez a nagy csend???????????????
Kriszti veletek mi van?Nagyon eltűntél, mesélj kicsit :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Tényleg csend van. Remélem, nem beteg mindenki!!!

Mi igen, de nem vészes, azért kezdem unni.
Tényleg úgy mennék Floci boltjába, és ettől az elhúzódó-visszatérő sz.rtól nem lehet :(
Először Balázs köhögött, aztán én, majd ez elmúlt, és szinte azonnal kezdett náthásodni Bazsi, majd nekem fájdult meg a torkom, végül Gergő is taknyos lett. Neki kötőhártya gyuszija is lett, de az gyógyult meg a leghamarabb. Mostanra nagyjából jól vannak, nekem nem múlik a torkom, és mára a fülem is megfájdult, pedig az nekem még soha. Na, csak elmúlik egyszer :)

Ezen kívül házat nézegetek, de csak szép komótosan, mert még a pénzre is várni kell sajna. De már nagyon mennék!

Teszek fel pár képet, ha nem bánjátok...

Játszón:

Kép
Kép
Kép

Mi sül a sütőben?
Kép

Kérem szépen a távkapcsolót!
Kép

Hinta:

Kép
Kép

Bocs, kicsit sok lett :oops:
Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc!

jobbulást nektek! mi is betegek voltunk de ez nálunk egy napa alatt lecsengett..

jok a képek, h csináltad h fekete-fehér lett?

most rohanok..vacsi, fürdés stb..

Csajok eltüntetek??????????????????????

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla :) Inkább barna. Ez a szépia funkció, be lehet állítani így a gépet. / nekem a telefonom is tudja ezt/

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc!

bocsi. :oops: :? .tudom h nem fekete fehér... csak még nem láttam ilyen képeket..nekem még a régi fényképek jutotak rola eszembe és ugye azok fekete-fehérek voltak..bosi mégegyszer...

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Jucc,


Jobbulást neketek :? Nagyon édik a képek, és a nem színesek is :wink: :lol: Fiúk mint 2 tojás!
Neked milyen okos telefonod van??!! :P :P

Kriszti, Borsó, meg még sokan mások???,Merre????
manóci
 
 


Jucc!
A torokfájásra gargalizálj mint a tv maci egy kis sós-szódabikarbónás vizzel. Nagyon szar de hatásos.
Csütörtök délután , pénteken delelött vagyok bent a héten. Várlak!

Manóci!
Az Isten éltessen szülinapod alkalmából!!!
Kép

Orsi!
Hogy van anyukád? Ha van időd gyere mesélj!

Kriszti!
?????????????????????????????????????????????????????????????

Kép
flocika
 
 


Flocika


Nagyon köszi a köszöntést, mennyire édes vagy :) :) és figyelmes!
manóci
 
 


Manoci!

bocsáss meg esküdni mertem volna h felirtam a szülinapod de ezek szerint azt a papirt vesztettem el...bocsáss meg..

ig y utolag kivánok neked NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT, ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok!

Flocika! Neked utólag kívánok nagyon boldog szülinapot! Hogy megy a bolt? Beindult? Örülök, hogy Andris jól viseli, hogy nincs veled.

Manó! Téged is isten éltessen sokáig! Hogy vagy? Tudod már, hogy milyen nemű lesz a gyerkőc? Hasad mekkora?

Kriszti?

Jucc! Gyógyuljatok meg, mi is betegek vagyunk, már többé-kevsébé 3 hete :cry: ja és nagyon jók a képek, szépek a fiaid!

Bocsi, de én mára megint beteg lettem, alig élek. Most lábaltunk ki belőle egy hete, és ma megint. Nagyon boldog vagyok, remélem a gyerekek nem kapják el.
Egyébként elég undorító ez az idő. Tiszta okóber,mi? Ez is nyom, a fejem is fáj. Szóval megint panaszkodtam egy sort :D
A gyerekek szépek, nagyok, teszek képet.
Balázs már 5900 g és 61 cm, 2,5 hónaposan. Nagyon édes, már röhögni is tud. Blanka meg énekel, már 1-1 éneket végig tud. Na ennyi. Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Lányok,

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám! :)

Dóri,

Szépek ezek a gyerkőcök nagyon :) és Andris már mekkora???Most szültél?! :shock: így telik az idő, ezen mindíg ledöbbenek!
Én köszi jól vagyok, de Eszti is még picit orrfolyósan taknyos!Ebből már hetek óta nem tudunk kijönni, és néha nekem is fájdogál a torkom!Ez tényleg undorító ez az idő!De mstmár csak jön a tavasz!
Nektek is jobbulást.Pocakom már jó nagy, jöv héten jelentkezek dokihoz, aztán jön a cukor! :?
Utána remélem újabb UH mert a kis manóm titkolta a nemét!Nem tudjuk még, és már én is nagyon kiváncsi vagyok!D-re nem akarunk menni!Szóval megvárjuk a köv alkalmat :)
Csináltatok már valamikor apával egy normálisabb képet és rakok föl :wink:
Na, megyek is vacsiztatás van, apjának+lányának! :lol:
manóci
 
 


Bocsika :oops: akarom mndani Balázs!!!!! :oops:
manóci
 
 


Jesszusom! Most nézem, hogy háromszor tette fel a képeket a babanet. Sorry!
Manó! Balázs, Andrisa Flocinak van :D De elnézem állapotodra való tekintettel!
Üdv :D

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri :wink: köszike! :)
manóci
 
 


:D
Sziasztok! Én 2004-ben illetve 2006-ban szültem a Máv-ban. Mindkét alkalommal Kardos Zoltánnál. Van aki nála szült? Kíváncsi lennék a véleményére. Nekem jó tapasztalatom volt vele.
dinagyuri@monornet.hu
 
 


Sziasztok csajok!
A minap gyanús csend után ez a látvány fogadott. :lol:
Kép
Köszönjük jól vagyunk. Már alig várom a tavaszi talinkat. Ha már őszi és téli nem volt :(

Dinagyuri!
Sajnos nem ismerem Kardos dokit. Mesélj a gyerekekről.

Dóri!
Nagyon édi a pasikád. Majd meglátod mennyivel anyásabbak és hízelgősebbek a fiúk. Jobban vagy már?

Kriszti!
Mi újság van veletek? Nagyon eltüntél!!!

Manó!
Mit beszéltél dokival? Mikor jössz a Mávba (és hozzám ) :lol: :wink:

Kép
flocika
 
 


ja, és a megigért képek a boltocskámról:
Kép
Kép
Kép

Kép
flocika
 
 


Floci


Boltod gyönyörűűűű :) nagyon szép rend van benne, és mennyi minden :shock:
Ma telefonáltam, de ezen a héten szabin van!Szóval hétfőn hívom újra, szerintem arra a hétre, vagyis a jövő hétre ad majd időpontot!

Andris :lol: :lol: csini lett!
A nagy csöndnek általában ez a vége :lol: valami turpisság!

Na, léptem megyünk ki, szép idő van, és Eszti már nyúúúúz.Anya, menjünk, ne gépezzzél :? :lol:
manóci
 
 


Sziasztok!

Annyi írnivalóm lenne,reagálni mindenre,belefogok,de csak míg Apa fürdik,mert aztán indulás.
Manóka,Flocika,nektek boldog szülinapot kívánok!!!Iwiwre is föltettem az üzenőfalra :) Floci,gratulálok a boltodhoz!!Tényleg nagyon szép a rend,és lehet látni,benne szíved-lelked,aranyos,csini ruhákkal,az ember ilyen helyen szívesen vásárol :) Na,ez a smink nálunk is napi téma,Dorina kész van tőle,a körmeit is állandóan festeni kell gyereklakkal,még a lábán is.Ha lejött,akkor így mondja:lecsúszott róla a festék :lol: Manó,nálatok hogy van ez??? :lol: Dóri is állandóan nyúz,hogy játsszunk,fél percekre tudok a gép elé ülni csak,állanódan elrángat...
Domi jár judóra,meg focizni,na,el is fárad tőle rendesen,megvan a heti program minden napra.Mi közben ezerrel keressük a megfelelő boltot amibe vághatunk,napról napra változik minden, a pénzünk meg egyre fogy,nem túl jók a kilátások,de azért nem adjuk fel :roll:
Jucc,Dóri!
Mekkorát nőnek a gyerekek hétről hétre,csak lesem a képeket,én nem tudom mikor tudok föltenni újakat,majd igyekszem pótolni...
Csilla,mélt megkaptam,igyekszem válaszolni is :lol: Szedem az aloéból az omega3-at,de milyen halszagú a gyomrom tőle,rosszul vagyok.....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Floci!

CSudaszép a boltod..nagy kedvem lenne benézni hozzád..és vásárolni is..

Sminkelést eddig megusztuk..Bonit sem érdekli annyira..

Mano!

Ugye nem felejtetted el azt amit megbeszéltünk? SZolsz ha lesz idöpont?

képet tegyél majd fel mindenképp ha tudsz!

Kriszti!

de jo hirtál már iwiwen is kerestelek, olvastad? már kezdtelek hiányolni nagyon..

örülök h jol vagytok, csak sajnálom h neme akar összejönni ez a bolt..Nem gondoltál arra amiröl beszéltünk? (amiért irtam neked)

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kriszti,

De jó, hogy jelentkeztél!!!!! :) Szülinapi jókívánságot, köszike!
Akkor jól be vagy táblázva a gyerkőcökkel!Domit esténként biztos nem kell altatni!
Merrefele nézelődtök?Itt Bp-en vagy valahol pl. Balaton ilyesmi??
Dóri édes lehet ahogy festi magát.De Eszti is, asszem egyszer raktam is képet ami karácsonykor készült.A kerifiammal, már festegették magukat, egymást, meg minket is! :lol:
De nálunk is csajos dilik vannak.Van egy csomó kis "ribis"táskája, ami az én régi meg nem hordott csattjaimmal, gumikkal van telepakolva, és ő ilyenkor nagyon NŐ! :lol: Édeske tudnak lenni :lol: Soxor valamelyik kis tatyóval megyünk ki sétálni.És képzeld amikor már nem akarja hozni, nekem kell.Mit gondolhatnak amikor én viszem :shock: :lol:
Azért ha tudsz gyere kicsit gyakrabban!Eszti se nagyon hagy, de általában akkor vagyok, amikor alszik, vagy ha apa itthon van.Akkor ő leköti :wink:


Csilla,

Nem felejtettelek, nyugi :) de csak szabin van a héten a doki, és hétfőn tudom hívni!
manóci
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy picit de látom nem konkrétan a Máv itt a téma. Azért ha nem bánjátok megosztom veletek hogy én is a máv-ban szültem most 02.07-én dr. Szabó Györgynél. Az orvos fantasztikus és mindenkinek csak ajánlani tudom. A csecsemősök közt van egy-két gázos meg a nővérek közöttis, főleg egy idősebb banya.

Mindenkinek jó babózást kivánok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Manoci!

jolvan akkor megnyugodtam, majd dumcsizunk akkor, De annyibol is jo mert adigra már tutira fogod tudni h kisfiu vagy kislány..

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Dinagyuri! Nekem évekig a Kardos volt a dokim, de tavaly májusban szültem a kisfiamat és azt már nem vállalta. Azt mondta 60 éves és már "elfáradt" nem tudja bevállalni, hogy ha kell akkor pl. éjjel bemegy a kórházba stb. Azt mondta "csak" közeli ismerősőknek vagy rokonoknak vállal már szülést. A barátnőm nála szülte az első gyerekét, de tavaly a másodikat már neki se vállalta. Egyébként én is meg voltam vele elégedve, nagyon jó doki kicsit rosszul is érintett, hogy évekig jártam hozzá és másnál kellett szülnöm. :( De aztán átmentem Dr. Gulyás Istvánhoz és szerintem ő is nagyon jó. Alapos, körültekintő és odafigyel az emberre, én csak jót tudok róla mondani.

Kép
Kép
chessy
 
 


SZIASZTOK!!!!!!

utólagosan kívánok mindenkine nagyon boldog születésnapot! :oops: :oops:

FLOCIKA! Nagyon szép a boltod!! Hogy megy? Mi újság? Kerestelek skypeon múltkor, de csak az urad volt ott, így vele tárgyaltam :lol:

Manó! Hogy vagy?? Mikor lesz cukor? :shock: Brrr rosszul vagyok ha csak rá gondolok!! Olyan izgi, h mi lesz a neme....nekem anno nem kellett sokat izgulni, mert a dokim a 12ik héten megmondta :)

Dóri! Nagyon aranyos a kis Druszánk :)

Kriszti! HAjrá, én drukkolok nektek, nagyon!

Momi! Én is nála szültem :) Nekem is nagyon szimpi volt, jól kijöttünk.....ő csinálta a szülőszobás fényképeket....
:lol:

Csilla! MSN? :lol:

Mi jól vagyunk, BAlázs szépen fejlődik, ösze vissza dumál! Bár most kinlódunk picit, mert el kezdtek jönni a fogacskák :( még nem igazán látszik semmi, de duzzadt, piros, fehét az ínye :( Szegény szenved....

Na puszilok mindenkit!

ORSI

Kép
borso18
 
 


csak egy percem van :( :oops:

Dóri :) nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


DóriIsten éltessen Soká!!!


Orsi,

De rég voltál?!Tök jó, hogy jelentkeztél!Hát a fogacskák már csak ilyen fájósak.Nekünk is 5 hsan kezddtek el jönni!
Köszi kérdésed, jól vagyunk :)
Cukorra a jövő héten megyek, és én is kicsit félek mennyire lesz rossz.Mert Esztivel nekem zsemle+tej volt!Azért azzt simán kibírtam :wink:
De viszek citromot, úgy állítólag elviselhetőbb!
A nemére már mi is nagyon kiváncsiak vagyunk :)

Kicsit, ha tudsz gyere sűrübben.Ja, és fotót mellékelhetnél, hogy lássuk a kis Balázsodat :!:

Jucc,

Tényleg jó rövid voltál,veletek mi van?Remélem nincs betegség :!:
manóci
 
 


köszönöm a köszöntést :D

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


sziasztok!

még megvagyunk csak én nem érek rámindig netezni...de igyekszem jönni..

Orsi!

idönként vagyok..rezegj rám nyugodtan..

Mano!

ha tudsz keress te is..persze csak ha ráérsz és nincs semmi akadálya.. Amugy 22 v 23án megyek felétek beugorhatok hozzád?lenne kedved talizni?

Jucc!

irj sürübben ha tudsz! jol vagytok?

puszika mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Fiatalsag!

Ujabb tanacsokat varnek Toletek. Kiderult, hogy valoszinuleg csaszaros leszek. Mar van 3, de mindegyik "rendesen" szuletett.

Kerdeseim:

1. szerintetek van arra lehetoseg, hogy a dokival megbeszelni, hogy ne "programozott" legyen, vagyis hogy akkor csinaljak, amikor a gyerek amugyis ki akar jonni. Vagyis, hagyjanak egy adagot vajudni (na nem amazohista es a szenvedesek halmozasaert vagyok oda, de allitolag az jot tesz a babanak es a tejcinek is), es csak aztan jojjon a balta.

persze ez esetben a dokinak ugyanugy be kell jonnie, stb, varatlanul. Hallottatok mar ilyenrol?

2. milyen az erzestelenites? spinalis? milyenek az utohatasok?

3. mikor adjak oda a babat? lehet a mutoben szoptatni? utana elviszik, meddig? adnak neki kiegeszitest?

4. mar meg van beszelve a fogadott szuleszno. persze gondolom csaszarnal nem sok ertelme van, igaz?

Koszi a tanacsokat!!!

zsebibaba
zsebibabak
 
 


...bocs, meg egy kerdes:

a papa bennt lehet a csaszar alatt? (ha programozott)

kosz
zsebi
zsebibabak
 
 


Sziasztok!


Zsebibaba!

Remélem nem haragszol hogy belevau, de megosztanám veled a tapasztalataimat:

Nekünk a baba fekvése miatt programozott császi lett volna mult hónap 7-én délután de a babó úgy döntött hogy előbb kijön és még 7-én hajnalban elfolyt a magzatvizem. Hagytak volna vajúdni csak sajna bekakilt babó a magzatvízbe + felment a vérnyomim, így sos megcsinálták. Spinális érzéstelenítés volt, 5 órát kellett az örzőben feküdnöm, nem emelhettem fel a fejem az ágyról hogy később ne fájjon és nem is volt vele gond. 5 óra mulva felkeltenek, zuhanyozni kell és átkisérenk a szobádba. Babót mikor kivették először elvitték,de oda bemehet az apuka (amugy be nem mehet a műtétre de üvegen keresztűl nézheti) majd csak utána hozzák megmutatni és ott szoptatni nem volt lehetőség egyáltalán. Az örzőbe egyszer behozták próba szopira, majd én csak másnap hajnal 5-kor kaptam újra meg. Kiegészítést nem adtak a babáknak, legalábbis nem tudok róla csak forralt vizet kaptak. Sajna szülésznőm nem volt fogadva de az ügyeletesek nagyon rendik voltak.

Remélem segíthettem! Sok sikert kívánok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Zsebibabak! Én is megosztanám veled (veletek), hogy milyen volt a programozott császárom.
Faros volt a fiam. és a kiírt időpont előtt nem indult meg a szülés és a dokim szerint nem lett volna értelme várni…én hittem neki. Az apuka üvegen keresztül nézheti a műtétet, de abba a helységbe bemehet ahol a babát ellátták és utána egyből meg is kapja. Még a műtét alatt odahozták nekem megmutatni és odatették az arcomhoz….a semminél ez is több volt. (Megfogni nem lehet, mert egyik kéz lekötve a másikon pedig pulzust, vérnyomást stb. mérnek.) Utána nekem majdnem 8 órát kellett feküdnöm, mert megváratták velem a műszakváltást. A nővér nagyon rendes volt, segít felkelni, lezuhanyozni és átköltöztetni a szobába. (A császárosok a műtét után megfigyelésre külön szobába kerülnek egy pár órára.) Eközben kétszer vagy háromszor behozták a csecsemős nővérek szoptatni a kisfiam és – miután a férjem végig velem volt – ott is hagyták egy időre, hogy gyönyörködhessünk benne. Kiegészítést nem kapott szerintem, mert akkor nem hozták volna szoptatni ennyiszer. Mindent egybevéve nekem csak jó tapasztalataim vannak a kórházzal kapcsolatban. Ami szerintem a legfontosabb - hogy minél hamarabb rendesen tudj járni a műtét után - az az, hogy fel kell kelni és mozogni kell amennyit csak bírsz…fájni fáj, de a mozgástól hamarabb gyógyulnak az izmok, kötőszövetek stb.

Ui.: egy rossz dolgot említenék a császárral kapcsolatban - ha esetleg még nem hallottál volna róla - a katéter kötelező. :(

Sok sikert és jó egészséget nektek!
chessy
 
 


Sziasztok!
Dr. Szabó György-ről szeretnék információkat kérni! Próbáltam használni a keresőt, de az átmenetileg nem működik, így kérlek Benneteket, h aki nála szült vagy hozzá jár(t), írjon le mindent amit tud (habitusa, hozzáállása a dolgokhoz, elvárásai az anyagiak terén stb) legyen az jó vagy rossz vélemény!
Én 30. hetes terhes vagyok, a Schöpf-Méreiben szültem volna elvileg, de most hogy bezár, kereshetek másik kórházat/dokit... Mivel a MÁV a körzetes kórházam, ezért gondoltam ott keresek dokit, és mivel Dr. Szabó György magánrendelése közel van hozzánk, utánaolvastam.... Eddig csak pozitív benyomásokat találtam, de nagyon kevés az info!
Légyszi segítsetek!
Kösz!
Ide is jöhetnek a vélemények: hixti kukac hixti pont hu
hixti
 
 


Szia Hixti!!

Én 02.07-én szültem a Szabó dokinál! Egy fantasztikus ember és orvos is!!!!!!! CSak ajánlani tudom, fordulj hozzá bizalommal!!!

Képzeld el minket a 36. héten vállalt el. Szintén a magánrendelésére jártam (arra a pár alkalomra) ahol van ctg és uh. is! Komlex vizsgálat ctgvel uh-gal 7000 ft. Az asszisztense egy tündér. Mindketten nagyon precízek, bármit lehet tőlük kérdezni mindenben segítenek ill. felvilágosítanak ha kell. Az sem utolsó szempont hogy a doki ha jól tudom sebész volt, így ha császárra kerül sor (mint nálam) gyönyörűen dolgozik. Szülés után sokszor meglátogatott és tényleg érdekelte hogy mi van velem és a babóval! Anyagiak: nincs általa meghatározott összeg!!!!

Hát nagy vonalakban ennyi de kérdezz konkrétan ha van még valami ami érdekel!

Remélem segíthettem! Szurkolok hogy minden simán menjen és jó babózást kívánok!
Momi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi!
Nagyon szépen köszönöm a gyors és részletes választ! Gyakorlatilag mindent leírtál, amit kérdezni akartam volna, szóval tényleg köszi! Jövő héten eldöntjük a párommal, hogy mi legyen (fel kell még hívnunk a régi dokit, hogy vele mi lesz, de valszeg magánkórházba megy dolgozni, oda nem követjük).
Egyelőre nagyon a Szabó doki felé hajlok...

Még egyszer köszi!
hixti
hixti
 
 


Kedves Momi!
Mégiscsak lenne egy kérdésem! A terhesség végén esedékes heti egy (majd később heti több) ctg-t is a magánrendelésén intézi a doki vagy azt már a kórházban? Mert azért ha másnaponta kell majd ctg-re járni, az alkalmankénti 7ezer forint már elég húzós összegre jöhet ki!
hixti
 
 


Szia Hixti!

Örülök hogy segíthettem!
Ha csak ctg-re mész akkor 4000ft. Sajnos nekünk is nagyon sűrűn kellett ctg-re járni így otthagytunk egy csomó pénzt. De volt olyan is nekünk hogy a korházba kellett mennünk mert sos kellett ctg és pont nem volt akkor rendelése. Felhívtuk az asszisztensét és intézett nekünk.

Amugy nálunk alapból úgy indított a doki hogy ő nem várja el hogy a magánrendelésére menjünk csak azért mert átvett az utcsó pillanatban. Ha nem tudjuk fizetni a magánrendelését akkor nagyon szívesen lát a Máv-Rendelőben.

Ja a 7000 ft akkor van ha megvizsgál, uh- és ctg is van. Amugy mindennek van külön összege. Én csak a 7000-res és a 4000res ctg -t tudom. De majd kérdezz rá az asszisztensénél. Nagyon rendi.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi!

És a kórházban mikor rendel a doki? Arra is gondoltam, hogy az első ismerkedős látogatást ott ejtenénk meg, aztán majd meglátjuk.

A magánrendelésén egyébként sokat kell várni vagy nagyjából szokta tudni tartani az időpontokat? (mert az előző dokinkban ezt utálta a párom, hogy a magánrendelésén is volt, hogy órákat kellett várni indokolatlanul...).

Köszi!
hixti
 
 


Keressük az Év Bábáját!

Az Országos Bábaszövetség keresi az év bábáját.
A díjat a kismamák javaslatai alapján szeretnénk odaítélni.
Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Kérjük, javaslataikat küldjék el a következő címre:
Országos Bábaszövetség, 1038 Budapest, Ráby Mátyás utca 28/b.
vagy emailben: endomed@t-online.hu

Szülésznő neve:………………………………………………………………………………….

Kórház neve:…………………………………………………………………………………….

Kismama és babája neve:………………………………………………………………………..
nováky_rita
 
 


SZIASZTOK!!!

Hogy van mindenki????? És hol van???

Voltunk babaúszni :) Képeket a gallery.nemesys.hu oldalon láthattok róla!

Flocika hogy megy a bolt?
Dóri hogy vagytok így 4esben??
Manó, hírek??? Kisfiú kislány??? mesélj már :lol:

HIXTI!

Én is Szabó dokinál szültem és végig hozzá jártam! Mi CTGig nem jutottunk mert koraszülés lett, de én amúgy a kórházba jártam volna CTGre és nem kellett volna fizetni!
Ha pár oldalt visszalapozol, olvashatod a szüléstörténetemet, és a fent említett oldalon láthatsz képeket a szülésemről is! pár képet a doki csinált :D Én amúgy nagyon szerettem, tök szimpi, csak nála szülnék legközelebb is!!!!!!


Puszi mindenkinek!

Orsi

Kép
borso18
 
 


Sziasztok!

Hixti!

Azt hiszem pénteken van a nem magán rendelése de nem vagyok benne 100%ig biztos. Amúgy ha Máv-Rendelőbe akarsz menni oda is kell időpontot kérni az asszisztensétől!
A magánrendelésén nekünk sosem kellett várni, ill. általában fél órával előbb értünk oda mint ahogy meg volt beszélve és csak azért vártunk 10-15 percet de ha pontosak lettünk volna akkor nem kellett volna várnunk.

Kellemes napot! Momi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Borsó, szia!


Tök jó, hogy jelentkeztél már :)
Ari vagy, hogy érdeklődsz.Megvagyunk köszi.Minden ok, de a nemét még nemtom.4D-re én nem megyek, és a köv Uh pedig ápr. elején lesz, amikor újra kell mennem a dokihoz!Most a jövő héten a cukros vérvétel lesz! :?
Képeket képzeld nem tudtam megnézni nem jött be :( Nem tudnád ide kirakni a linket, hátha úgy jó lesz!Köszi :)
Amúgy meg kicsit írhatnál magatokról is, hogy vagytok, hogy telnek a napok? :)
manóci
 
 


Sziasztok!
Bemutatkoznék: 34 éves vagyok, jelenleg a negyedik babóm van a pocakomban. Őt már valszínű, hogy a MÁV-ban szülöm. Ott találtam dokit magamnak. Persze még képlékeny az ügy.... Ő Vermes Gábor. Ismeri valaki közületek? Milyen doki?
Azt is keresgéltem - sajnos nem találtam rá semmit -, hogy milyen körzetek tartoznak majd a MÁV-hoz? Jó lenne tudnom, mert meg kell oldjam, hogy abba a körzetbe kerüljek, ne kelljen fizetni a kórházért.... :(
Végig olvaslak benneteket, bocsánat, hogy eddig nem tettem, de a három gyerkőc nagyon leköt. Igyekszem végigolvasni miket írtatok, de ez a két kérdés nagyon foglalkoztat, hátha tudjátok rá a választ. Köszönöm előre is, és ígérem, ha befogadtok, hallatom még a hangom!
Legyen egy napfényes napotok! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?