Új privát üzeneted érkezett!

Plutó

Hoppá felvételiztet, nem ő felvételizik :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hoppá melyik suliban felvételiztettél? Azért kérdezem, mert a férjem öccse is ma felvételizett.
puszi

Kép
vikike_
 
 


Halihó!
De jó, hogy eltünt Mamik és pályatársak is jelentkeztetek! :)
Na nekem írtó jó napom van.. :twisted: hülye dög pirivel randizok, nehogy már kis pénzt spóroljon nekünk, így készíthetem a bukszát, jövő héten Kaáli :( :?
Na majd holnap már igyekszem pozitívabban szemlélni a világot.
Szisz: máskor is használtad ezt a Pg.-t? Csak azért kérdem mert én mág sok jót nem hallottam róla, saját tapasztalatom is az, hogy akkor is páfrányom volt, sőt Apának is, mikor aztán semmi oka nem volt rá. Szép és érdekes görbét produkálsz most, de majd a következő hónap biztos szebb lesz.
Kata: na milyenek voltak az újoncok? Te nyanyád megérkezett már?
Vikike: hát nem lehetsz valami kipihent Te sem, ha Levi ilyen ölbe-baba :D ,de gondolom lassan megszokja a házirendet :wink:
Gabi: Eszti aztán rendesen betartja az időt, ha még ez a fura idő sem mozdította ki otthonról :shock: :)
Meli: csudi jó lett a szoba, székben most el tudnék ám terpeszkedni, Egyik nagy lakberendezős áruháznak van egy szoptatós hintaszéke, nekem évek óta arra fáj a fogam, én szoptatás nélkül is el bírnék benne ringatózni. Lassan készültökgondolom a nőnapi rohamra, nem irigyellek.
Musz: raktár kép is jöhet ám! Még 1 nap meló és utána lazulhatsz, na meg készülődhetsz felhőtlenül.
Dóri: Én is kíváncsi vagyok már Gerda hurkáira,pofijára, ha tudsz majd képezz be minket. Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a jósnő nálan nagyot tévedett, de van még 2 hónapja, hogy bejöjjön.
Olyan szép jégverés volt nálunk a délután, rá 10 percre meg ezerrel sütött a nap, mintha április lenne, olyan bolond a idő.
Málna: merre tekeregsz?
Ana: naná, hogy emlékszünk rád, mi újság? Hol jártál?
Na megyek sajnálni, meg sajnáltatni magamat, puszi nektek Kép

Andi
candi
 
 

 
 

jó estét Mindenkinek !

végre meglettek az elveszettek !! :D :D :D

Anna
gratula a vizsgákhoz !!!!! pociképet szeretnénk !!

Vikike
de jó, hogy jöttél !!!!! :D :D :D

Andi
nekem ma volt elég negatív napom, semmi se jött össze :?
de csakazértis optimista maradok !!!

Gabi
ez igen ! nagy pocakkal még tudsz havat söpörni !!!
Esztike nagyon szereti az albérletét anya hasában ! :wink:

magamról annyit, hogy büszke vagyok a szervezetemre, mert amikor elmúlt piri, barnázás nélkül múlt el !!! :D
az igaz, hogy avval kezdődött... :? :?
felhívtam a dokit, hogy mikor is kell akkor mennem és ő azt mondta,hogy még egy pirit várjunk meg, és utána menjek UH-ra

na megyek, mert a párom itt toporzékol a gépért, az iwiw-en akar megint lógni

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


helló !

tudnátok nekem meghívót küldeni az iwiw-re ?

örök hála előre is !

a páromnak nem tud nekem meghívót küldeni

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!
Még mindíg egyben :wink: Sehol egy fájás :roll: :roll:

Sziszi
köszi a felvilágosítást :oops: :lol: Hiába na, már van egy kis drukk bennem, és biztos felületesebben olvasok :roll:

Candi
piri
Kép
Sajnálom. Viszont remélem a jósnőnek igaza lesz Kép

Vvviki
reméljük ez a piri, Neked is jó tesz :D
Nekem nincs iwiwes meghívóm, nemrég kaptam, úgyhogy most nem is kérhetek :shock: :shock:

Na megyek hasznossá teszem magamat :wink:

Szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!Jó reggelet!!!

Minden mensizőnek egy puszi a hasira és nyugi,nemsokára továbbáll a szutyok és jöhet a baba!!!!!

Andi,még nem készülünk a rohamra,annyira nem,hogy 2.napja itthon vagyok!Tegnap barátnősködtem egész délután,meg a kisuncsitesóm tegnap volt 3 éves és őt köszöntöttem!!!!Ma meg talán lemegyünk a Tiszához és Kecskemétre vásárolgatni apával és apósommal,de ez még nem fix,mert csepereg az eső :cry: pedig úgy elterveztem,hogy sétálok egyet a jó levegőn a Tisza parton!A fotelt én csak ajánlani tudom,mert árban nagyon jó és tényleg nagyon kényelmes!!!!A nagymamámtól megörököltem egy szép hintaszéket is,azt az erkélyre fogjuk kitenni és elringatózunk majd benne a kismanómmal!!!

Gabi :shock: nálunk a havazás még a háztetőket sem színezte be :P Vigyázz magatokra,mostmár tényleg nagyon a végén vagytok!!!!!Puszillak !Ja és miért lenne kötelező háton fekve szülni????Gondolom kérheted,hogy állva,vagy guggolva....nálunk a kórházban megengedik!!!

Kata,milyen volt a felvételiztetés???Te is már igencsak benne vagy a ciklusban!!!!Nem lehet,hogy mégsem jön meg az a piros :lol: ???

Sziszi,én sem használtam ilyen minimikroszkópot még,csak a Bilings szerint vizsgáltam magam és hőmérőztem!!!!
Lányok,nem akarok semminek és senkinek ingyenreklámot csinálni,de abban a hónapban,amikor nekem összejött,én totális támadást intéztm a szaporítószerveim felé gyógynövények formájában!Tagja vagyok az FLP-nek és ittam tőlük az Aloe Berry-t+ ajánlották,hogy szedjek mellé még ginzeng és méhpempő tartalmú tablettákat!Ezt mondjuk én a Rossmannban vettem meg,ott lényegesen olcsóbb volt(10 ampulla 800ft körül)és amikor elkezdtem,akkor össze is jött rögtön!Nem mondom,hogy ettől,de amikor valaki nagyon szeretné,akkor minden szalmaszálba belekap!És ismerek olyan nőket(van egy klubb)akik meddők voltak és spontán sikerült nekik,mert elkezdték ezeket szedni!!!!!Nem akarok rábeszélni senkit,de ezeknek nincs mellékhatásuk,a szervezetre nagyon kedvezőek és méregtelenítenek!Nekem pl.olyan hajkoronám lett tőlük,hogy a fodrászom csak tátotta a száját!2 hónap alatt megduplázódott a hajam!!!!
Ha gondoljátok olvassatok utána a neten,vagy ha van valaki,aki ezzel foglalkozik a közeletekben,akkor kérjétek a ki a tanácsát!!!!Nem veszítetek semmit!!!!

Na bocs,hogy ennyit beszéltem 8) puszilok mindenkit!!!!!!Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Candi!
Sajnálom pirit :( Jósnőt azért még ne írjuk le 2 hónap alatt bármi történhet,főleg,ha jó kezekbe kerülsz :D

Kis_Plutó!
Esztike tényleg nagyon jól érzi magát odabent :) Gondolom már nem bánnád,ha kibújna.
A háton fekvés miatt ne aggódj,én sem bírtam az utolsó hetekben,és a szülésnél mégsem volt gond.Igaz,akkor már szinte 3. napja nem ettem jóformán semmit.

Meli!
Jó kis napotok lesz,ha sikerül elmenni Kecskemétre :D

És a képek:

Így alszom séta után:
Kép Már nagyon éhes vagyok: Kép
Már tudok gügyörészni: Kép
Ez történik,ha Apa vigyáz rám:Kép
Alvás anya vállán: Kép
Mosoly alvás közben: Kép

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Dóri
Igazán gyönyörü kislányod van :lol: Már nagyon szépen kikerekedett :wink:

Candi
Piri :x

Aloe ügyben osztom Meli véleményét, engem is az hozott helyre a szülés utáni mélypontomból. Sőt... na mondjuk én sem tudom, h tényleg ennek köszönhető-e, de amióta megjött a menszeszem-szülés óta- teljesen beállt, sőt fokozatosan rövidültek a ciklusaim is. Pl. a legutóbbi 28 naposra sikeredett, ami nálam nagy dolog mert a normál ciklusaim 40 naposak voltak! Lili születése után nem volt ilyen, 9 hónapos volt mikor először megjött aztán hónapokig semmi, máj. körül volt a következő. Aztán aug-ban volt egy brutál utána meg nov-ben kétszer (20 napos ciklus) és ekkor lettem Danival terhes. Láthatjátok mekkora különbség volt a két szülés után a szervezetem müködésében...! :roll: Én is hiszem, h ebben az aloe is segitett!

Meli
Nem tudom olvastad-e már, de tegnap küldtem Neked egy pü-! :wink:

Délután viszem vissza Lilit a dokihoz. Terveztem egy gyors bevásárlást is mert ma van apának a szülinapja, de megbántott és kicsit "keresztbe tett", h ugrott a vásárlás és ugy döntöttem nem is fogom felköszönteni! Majd ha megbékélek... :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!
Ildi,láttam,hogy jött egy privi,de sajna nem tudtam megnézni,mert azt írja ki,hogy általános hiba :nem lehet a fájlt megnyitni :evil: de próbálom,hátha később lehet!
Sajnálom,hogy összekaptatok a pároddal,azért ha már nem leszel mérges köszöntsd fel!!!!Neked is jobb lesz a kedved tőle!!!!!!Puszi

Dóri,tündéri a kislányod!!!Nagyon szép és nyugodt babának látszik!!!!!Nem jött össze a kiruccanás,de nem is bánom!Főztem,most meg lepihenek!!!
Többiek??!!??
Puszi,még jövök!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Hello csajok,

Meli priviben leírhatnád pontosan miket szedtél!! Köszi előre is!
Ja, nem tartom valószínűnek, hogy bármi is lehet velem bébiügyben. Amint mondtam, a 13. napon sok kis cisztácskát láttak csak, semmi mást. Meg nem is voltunk sokat együtt. Bár tudom, elég lehet 1 alkalom is. Kíváncsiságból kb a 26. napon mértem hőt: 36.5!! Kb 3 nappal később ismét ennyi. Tegnap 36.9, ma meg 37. Ma vagyok a 34. napon. De ha lenne sem lehetne (Ez értelmesre sikerült :lol: ), mert jelem semmmmmmi.

Na megyek vissza, mert mindjárt órám lesz, délután meg megyünk Pöstre hokimeccset nézni.

pussz

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a köszöntést. Aranyosak vagytok,hogy eszetekbe jutottam. Teljesen meghatódtam,hogy emlékeztetek.

Vasárnap vendégek voltak, hétfőn apa elvitte a gépet,tegnap meg elmentem vele Egerbe.
De ma már vagyok. 8)

Látom szépen sorban jelentkeztek az elveszett báránykák… :D


Meli

Nagyon szép a gyerekszoba!
Nekem is volt ilyen nádfotelom. De nem tudtam használni. Nekem kényelmetlen volt benne a szoptatás, kiszállni meg gyerekkel a kezemben…De most nem elkeseríteni akartalak :wink: Csak a tapasztalatomat mondtam
Örülök,hogy minden rendben van veletek. Leszámítva ,hogy „diétára”fogtak.
Én is nagyon kenyeres vagyok. Most már egy hete nem eszem sem kenyeret,se semmilyen péksütit (kifli,zsemle).Az első napokban nagyon nehéz volt,de most már észre sem veszem,és nem is hiányzik. Eszem helyette abonettet, meg puffasztott riszt

Takido

Örülök,hogy jelentkeztél,és hogy mindenrendben veletek.
Az oltást a szövődmények miatt adattam be Máténak.
Nagyon szép Gerda,és az a mosolygós kép, tündéri

Muszkuru

Holnaptól vége a rabszolgaságnak!!!!!
Remélem gyakrabban tudsz majd jönni!!Sőt, muszáj lesz!!!

Anna

Szia!!!!
Vizsgákhoz gratulálok!!!

Vikike

Nálunk is volt ilyen ””gond””,hogy Máté csak kézben. De ez ebben a korban szerintem nem baj. Még csak 6 hetes Levi, neki most arra van szüksége,hogy téged minden pillanatban érezzen,mégis csak a tested része volt 9 hónapig. Ez a kötödés nem szűnik meg egyik napról a másikra.
De igazad lehet abban is hogy érzi az időjárást.
Mátét néha csak az apja tudtad elaltatni,mert rajtam mindig érezte a tejnek az illatát,és teljesen bepörgött tőle. Próbáljátok ki,hogy nem te altatod.

Kis:plutó

Most már nagyon itt lenne az ideje. Időjárás gondolom kiakaszt rendesen.
Nálunk is esett hó. Igaz előtte jég volt, de aztán hóra váltott, és szépen meg is maradt. Estére meg szépen elolvasta,és maradt a sár… :x

Hoppá

Tesztelsz ?!Szorítok neked!!!

Sziszi

Nem tudom. Lehet,hogy a másodiknál is volt pé-d?!

Candi

Sajnálom,hogy piri nálad is bekopogtatott…

Nektarin

Szuper,hogy minden rendben veled.Ha megnyugtat titeket a vizsgálat eredménye,akkor persze,hogy csináltassátok meg!!
Egyébként van valami oka,hogy a férjed szeretné?!

málna2162
 
 


Helló Mindenki!!
Emlékeztek még rám?? :oops:

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!
Ezek szerint megjavult a géped? Szupi :D :D

KépKép
takido
 
 


Itt küldök egy-két képet Ádiról.Sajna a gépem még nem jó!!! :twisted:
Egy ismerősömtől netezek még kb.5 percet!!
Puszi mindenkinek!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Bea én emlékszem rád :D , egyébként én is jó régen voltam már :oops: . Mi van veletek, volt már, hogy Ádika átaludta az éjszakát? Képzeld a bátyóméknál nyáron születik a baba, kisfiú és Ádi lesz neki is a neve. Nagyon szép név. Örülök, hogy fiú(bár a bátyám nagyon kislányt akart), mert így Levinek lesz játszótársa és nem is lesz nagy a korkülönbség köztük. A környezetünkben ugyanis csak lányok vannak.

Málna én is olvastam és persze gondolom, hogy mindig érezni akar engem a kis drágám. Mindenki magyarázott nekem, hogy el lesz kényeztetve ha mindig kézben lesz és én erre mondtam nekik, hogy ilyen pici korban még nem lehet elkényeztetni, egyszerűen csak szüksége van az anyukája közelségére. A védőnőm meg annyit tanácsolt, hogy próbáljuk meg az ágyában altatni, hogy tanulja meg ott kell elaludnia. Este nincs is gond vele, mert szerintem már megtanulta, hogy akkor nincs "játszás", hanem aludni kell. :)

Hoppá azért én drukkolok, hogy minél hamarabb baba legyen!!! Nem írtál semmit a privire, ezek szerint nem volt Kertész.

Dóri nagyon szép a kis leányzó, ilyen cumis kép nálunk is volt, annyi különbséggel, hogy Levinek pont ott volt a keze a cumisüvegen és olyan volt mintha rendesen fogta volna. :D

Mókuska a harag rossz tanácsadó :roll: , béküljetek és szülinapozzatok egy jót, bár nem tudom mivel bántott meg.

puszi a többieknek is és növekedjetek kis pocaklakók :D !

Kép
vikike_
 
 


Bea megkért,hogy tegyem fel ezeket a képeket Ádiról:
Kép
Kép

KépKép
takido
 
 


Hát ezek a csöpp emberkék valami őrületesen enni valók,és már milyen nagyok :shock:
Bea: és mikor lesz jó a gép végre?
Puszi mindenkinek!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!!

Végre Bea is jelentkezett!!!!Ádika már Óriási!!!!!Gyönyörű kis formás babáitok vannak,lányok!!!
Málna,örülök,hogy te is jöttél!!!Remélem a fotel nekem beválik!!!!
Kata,megpróbálom,de a privibe be sem tudok lépni,szóval lehet,hogy inkább freemailben küldöm el!!!!Vagy az iwiwen!!!
Csak beugrottam,rohanok,mert apának kell a gép!!!Holnap délelőtt dolgozok és szerintem nem lezs forgalom,úgyhogy jövök!!!!Puszi mindenkinek és jó éjszakát!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Hello, örülök,hogy Bea is jelentkezett.

Meli, köszi, megkaptam iwiwen az üzit. Vikike, nem kaptam tőled privit!!! Ezek szerint (mint Meli is írta, nem működött). De én még tegnap írtam neked, hogy hl felvételiztettem! Holnap megnézem, volt-e Kertész nevű srác! MAjd megírom, jó?

Most jöttünk haza hokimeccsről, tök jó volt. Nem a mi csapatunk játszott, csak a másik Fejér megyei, nekik mentünk el drukkolni. Nyertek is... :lol:

Na megyek aludni, hulla vagyok. Jó éjt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Reggeli helyzetjelentés :wink: :wink: :wink:
Hát a helyzet az változatlan. A kisasszony nagyon jól érzi magát bennt a melegen :roll: :roll: :roll: na nem is csodálom, hogy nem kíváncsi erre a hülye időre :D

Ma megyek nst-re, és a dokim gondolom megmondja mire számíthatok a jövő héten :roll:

Dóri, Bea a kicsit gyönyörűek, már nagyon szépen ki vannak kerekedve :wink: :wink: :wink:
Már én is úgy babáznék :roll: :roll: Na nem baj, ha előbb nem a jövő héten már tuti én is kettőbe leszek :D :D

Szép napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

Gabi,Esztike tudja ám,hogy mi a jó neki!!! :lol: Én sem szívesen bújnék ki a helyében!Kicsit azért én örülök,hogy nyári babám lesz!Nem kell félnem,hogy megfázik szegényke!!!!

Kata,szívesen!Szerintem a privi funkció ma sem működik,úgyhogy Ildi,ha nem nagy teher,inkább freemail-ben küldd el lécia táblázatot!!!Köszi
Puszi mindenkinek és szép napot mára

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
nálunk a kórházban nincs megfázásveszély :twisted: :twisted: Általában olyan meleg van, hogy ihaj, ráadásul a picik pólyában vannak, még a kezüket is belekötik :roll: :roll:

Nekem amúgy nagyon bejön ez a tavasz eleji időszak :wink: :wink: Mire ki lehet vinni őket levegőztetni általában jön a tiszta idő, és mikor szoktathatod a gyümölcsökre, zöldségekre akkor vannak a fini friss gyümik :wink: :wink:
Télre mindíg saját zöldségeket fagyasztottam le kicsi adagokban, inkább mint az össze-vissza bolti :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!!!Én sem a kórháztól tartanék,hanem otthon nem tudod,hogy mennyire legyen meleg,félnék kivinni vagy csak kinyitni az ablakot szellőztetni...pláne,hogy nincs semmiféle tapasztalatom a gyerekszülés terén :P de így júniusban szülök,mire elkezdem kinn altatni babakocsiban és sétálgatni vele,már javában tombol a nyár(na mondjuk az sem jó)a gyümölcsökkel zöldségekkel igazad van,mi is tervezzük,hogy apa nagymamájától megöröklött fagyasztóládát hazahozzuk és én is teszek el friss dolgokat!!!Csak idén nem lesz időm a paradicsommal,paprikával szöszölni...mondjuk anyósom biztosan ültet!!!!Ja és akkor vehetünk házi csirkét (aminek tényleg sárga színe van és nem hókadt)meg apósom fog halat és azt is eltehetem!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
bizony mindenből jó, jobb a házi :wink: :wink: :wink:
Itthon ha hazajövünk akkor kapcsoljuk be a gázt. Eddig fával fűtöttünk, de ugye azt nehéz szabályozni.
Gázzal általában a szobánkban22 fok van, fürdetésre szoktuk kicsit feljebb venni :wink: :wink: :wink:
Krisztike volt fagyosabb, neki hajnalban voltak fázós időszakai, úgyhogy plédet kellett a lepedője alá tenni :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Azért jó ám neked,hogy ismered már ezeket a kis praktikákat :lol: asszem én is nagyon furmányos leszek idővel....én is 3 babót szeretnék :lol: apa azt mondta,ő 2-t vállal :lol: 8) (ez persze csak vicc)

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
a net az olyan teret ad. Még így a 3 baba megszületése előtt is olvasok látok olyan dolgokat, hogy csak pislogok :lol: :lol:
Olyan babaápolási, gondozási dolgokat kitalálnak :wink: :wink:

Többiek, ti merre vagytok????

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Málna, boldog születésnapot így utólag,
Edina neked boldog névnapot, szintén utólag,
Hát mi voltunk down-szűrésen az Istenhegyin, minden a legnagyobb rendben van, 19 percig ultrahangoztak, mert a Tökmag bealudt:)
A vérvétel is és a az uh-n is mindent rendben találtak, nagyon kedvesek voltak, csak volt egy kis csúszás, úgyhogy kellett várnunk rendesen, de egy olyan jóképű doki volt, hát lányok, nagyon helyes volt, magas, vállas, na nem azért:)
Málna, Apa azért szeretné nagyon, mert amikor ő polgári szolgálatos volt akkor az első hely, ahol dolgozott egy down kórós gyerekeket ápoló intézet volt, és őt ez eléggé megviselte, és azt mondta, hogy a legkorábban amit lehet, szűrjűnk ki, nehogy beteg babánk legyen. Meg szerintem most az Anyukája betegsége miatt is érzékenyebb erre.
Na, de a lényeg, hogy minden ok, ma voltam védőnőnél is, fogytam 3 kg, ami jó, csak félek, hogy a végére úgyis bálna leszek, tudjátok így is van nem kevés súlyfeleslegem.
De eddig ment, csak hát, gondolom, ahogy jobban leszek az evés is jobban fog menni, úgyhogy nagyon kell figyelnem.
Gabi, hogy vagy?????
Bocs, hogy csak magunkról írtam, most megyek, megpróbálok még jönni, puszilok mindenkit.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

Málna, boldog születésnapot így utólag,
Edina neked boldog névnapot, szintén utólag,
Hát mi voltunk down-szűrésen az Istenhegyin, minden a legnagyobb rendben van, 19 percig ultrahangoztak, mert a Tökmag bealudt:)
A vérvétel is és a az uh-n is mindent rendben találtak, nagyon kedvesek voltak, csak volt egy kis csúszás, úgyhogy kellett várnunk rendesen, de egy olyan jóképű doki volt, hát lányok, nagyon helyes volt, magas, vállas, na nem azért:)
Málna, Apa azért szeretné nagyon, mert amikor ő polgári szolgálatos volt akkor az első hely, ahol dolgozott egy down kórós gyerekeket ápoló intézet volt, és őt ez eléggé megviselte, és azt mondta, hogy a legkorábban amit lehet, szűrjűnk ki, nehogy beteg babánk legyen. Meg szerintem most az Anyukája betegsége miatt is érzékenyebb erre.
Na, de a lényeg, hogy minden ok, ma voltam védőnőnél is, fogytam 3 kg, ami jó, csak félek, hogy a végére úgyis bálna leszek, tudjátok így is van nem kevés súlyfeleslegem.
De eddig ment, csak hát, gondolom, ahogy jobban leszek az evés is jobban fog menni, úgyhogy nagyon kell figyelnem.
Gabi, hogy vagy?????
Bocs, hogy csak magunkról írtam, most megyek, megpróbálok még jönni, puszilok mindenkit.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Szia Esztike!!!!

Örülök,hogy minden rendben volt a szűrésen!!!De miért is ne lenne??!?Dehogy leszel bálna?!!!!?Arra mondjuk készülj fel,hogyha egyszer vége az émelygésnek,akkor jön csak a farkasétvágy!!!!!Én pl.képes vagyok még este 9-kor is bekapni valamit,de most,hogy kicsit magas lett a cukrom igyekszem minőségibb kajákat otthon tartani....próbáld így te is!!!!Ha szeretd a zöldségeket és gyümölcsökt,akkor nem lesz gond,vagy bedobsz egy zsírszegény túrókrémet (amit te készítesz otthon)és kész!Ne aggódj akkor sem,ha ducibb leszel a többi trendi kismamánál,akiket a magazinok magasztalnak(a nők 98%-a nem ilyen lesz a terhesség végére)na és akkor mi van??!?!?!?!?!?!?Egészséges legyen a gyerek aztán kész..a többi nem számít!!!!!
Amúgy mekkora már a pocid???dobhatnál egy fotót!!!!

Gabi,ez rád is vonatkozik!!!Minden kismamink tett még szülés előőt egy uccsó pocis fotót!!!!Kérünk tőled is!!!!!

Majd én is rakok!!!!

Többiek??!!?!?!?Hol vagytok!!!????

Ágikám,te már otthon vagy!!!!Mikor jössz rendszeresen????

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Immár otthonról!
Most mentek el a netbekötők :D
Nagggyon klassz. :D

Délután jövök bővebben is, most dokihoz megyünk, és még rendbe kell raknom magamat.
Még nem is reggeliztem.
Csak egy kis milka csokit, kesudiót és aszalt szilvát :roll:
Ha jól emlékszem, ebben a sorrendben :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


megjöttem az nst-ről, és a dokitól :wink: :wink:

Nst a szokásos, Esztike végig sokat mocorgott :D :D keményedés nem volt, fájás főleg, no de sebaj :wink: :wink:

Viszont a dokim figyelembevette a mensi szerinti 7-ét is, és így ha meg nem szülök addig csütörtökön kell befeküdnöm :D :D Az még egy hét, addig hátha kibújik a kisasszony, jön a jó idő :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Musz
Reggeli :lol: Nem rossz, csak nehogy akkor induljon be a bélmüködés mikor dokinál vagy :lol:

Meli
Na a priviben nem irtam semmi különöset, csak nem akartam itt untatni ezzel a többieket. Szóval mailben nem tudom elküldeni, mert nincs szkennelünk, na és ez egy több oldalas füzetke. Ha Neked is jó akkor lefénymásoltatom apával és inkább postán küldeném el :wink: Ha igy is érdekel ide várom a cimedet: rudibigus@citromail.hu

Eszti
Szupi, h minden rendben van a babával! Gondolom igy már a párod is megnyugodott!!! Sullyal ne stresszeld magad, tényleg a baba a lényeg! Ha odafigyelsz mit eszel és meg tudod állni az éjszakai nasizást sztem nem lesz gond :wink:

Bea
Mekkora már Ádi! :lol:

Vikike
Dani még most is kézben alszik el 8) Lilivel soha nem volt ilyen, amig kicsi volt többnyire bealudt szopi közben, átraktam a kiságyába. Ha nem aludt bele a szopiba akkor is irány a kiságy, kicsit elmolyolt magának és gond nélkül elaludt, később egyszerüen mellé feküdtem és elég volt a közelségem. Na Dani ennek épp az ellenkezője, őt kezdettől fogva kézben kellett altatni... Ráadásul pár hónapja minden éjszaka nálunk köt ki, képtelenség visszatenni a helyére, egyből megriad. Ez van, pedig mindent ugyanugy csináltunk mint anno Lilivel. Egyszerüen mások az igényei :wink:

Egyenlőre ugy néz ki, h Dani is bárányhimlős lesz. Legalábbis tegnap du-ra hőemelkedése lett és ma találtam rajta egy pár kóbor kiütést. Pedig annyira reménykedtem benne, h Ő megussza... Na és egy kicsit kezd is elegem lenni a bezártságból, vasárnap lesz 3 hete, h nem mozdultam ki itthonról, vagyis össz-vissz kb.5 órát azt is 3 napra elosztva :shock: Hát nem ehhez vagyok hozzászokva :?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Bejja Asszon!!!

Ádi gyönyörű!!!
Mikor lesz kész már a géped?!

Kis_plutó

Még 3 nap...lehet,hogy Eszti ezt tudja és nem kell befeküdnöd. :wink:

Meli

Máté nyári baba,és utálja a meleget.Télen, amikor pici volt simán aludt a babakocsiban 2 órákat.A mai napig csak a hűvöset szereti,ha meleg van a szobájában nem bír aludni, és nagyon nyűgös.
Igazad van, a kismama újságok csak a trendi kismamákat mutatják.
Egy idő után pont ezért nem vettem már a magazinokat,mert az egészet egy rózsaszín köd borítja.Vannak benne jó dolgok,de szinte minden ismétlődik.

Mókuska

Mi a tesómmal együtt voltunk bárányhimlősek.Feküdtünk egymás mellett,mindkettőnknek kesztyű volt a kezén :lol:

Muszkuru

Hogy tetszik a "semmit tevés"? :wink: A nem korán kelés? :wink:
Remélem nincs lelkiismeret furdalásod,hogy a többiek dolgoznak :lol: :lol:
Jó a reggelid :D Én mostanában joghurtozok :?

Nektarin

örülök,hogy minden rendben ,és hogy megnyugodtatok.Elhiszem,hogy a párodat megviselték a beteggyerekek.A tiétek makk egészséges!!

Délelőtt Apa elvitt VILÁGOT látni :lol: :lol: :lol: Karcagra... :lol: 8)
Jövőhéten csütörtökön megyek orvoshoz.Akkor leszek a 12.cn -on,legalább azt látni fogja,hogy van-e érésben lévő petém.Bár szerintem emiatt a barnázás meg rózsaszínezés miatt,tuti,hogy hormonvizsgálat lesz,Sebaj legalább kiderül,hogy mi a baj.

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Ildi,köszi,küldöm a címemet az emiledre!!!!Ha gondolod kifizetem a postaköltségedet,ráadásul ennyit fáradsz miattam!!!!Nagyon kedves tőled!!!Szegény Dani!!!Pedig neki nehezebb lesz megérteni,hogy ne vakarózzon,Lilike már nagylány!!!!

Málna,a magazinokkal én is kivagyok!Szeretem olvasgatni,nem mondom,hogy nincs benne hasznos dolog...de amikor elémtárja a sok sminkelt,kisimult képű kismama,hogy az élet milyen egyszerű és csodás...na akkor sarokba vágom....pedig nekem sincs rossz sosrom,de azért így a 7.hónapban már belátom,hogy ez nem mindenkinek egyformán leányálom....hányt volna a sok divatdiktátor kismama úgy sugárban hetekig,ahogy én...na majd versenyeznék velük a kisimult ábrázatért....bocs,elragadtattam magam!!!!
Szerintem a hormonvizsgálat mindenképpen kellene,pláne,ha most 2csíkosat teszteltél....akkor ott valszeg progeszteron-hiány lesz és azt jó lenne minél előbb kideríteni!Ha mostanában vagy a 5-5.cn-en,akkor most lenne jó elmenni!!!!Ráadásul hőmérőzöl is,ergo tudod nagyjából,hogy van is pé-d!!!!Beszélj a dokiddal!!!!

Ági,várjuk a részletes beszámolót!!!!

Gabi,még egy hétig akármi megtörténhet!!!!Fotót kérünk!!!!!!!!!!!!Pusza mindenkienk

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli

Csak jövőhétre tudott időpontot adni.A héten nem rendel.De igazából,nem sürget a dolog(most már),tudom,hgy valami nincs rendben,és igyis-úgyis segítség kell.Most még egy hónapot csúszunk,most már nem számít.Nem lehet akkora nagy gond(gondolom én 8) ),mert csak az utóbbi két hónapban volt ez az előjáték a mensi elött.

málna2162
 
 


Hát ma délben padlót fogtunk.

Tegnap a dokimnak bejelentették, hogy április 1-től az orvosnak fizetnie kell a kórháznak, ha nem az ügyeleti idejében vezet le ott szülést.
Ez az összes külsős orvosra - amilyen ő is - vonatkozik.
És nem pár ezres tételt emlegettek. :evil:

A felmondási idejük 1 hónap, tehát április egytől nem tudni mi lesz.
Vagy sikerül megegyezniük, vagy orvosostul, és szülésznőstül kereshetek új kórházat.
A dokim K.tarcsa, a Szt. István és a Kútvölgyi között gondolkodik, feltéve, hogy az említett intézmények egyike hajlandó befogani, mert sok orvos jár jelenleg hasonló cipőben.

Másfél hónappal a szülés előtt kissé sokként ért a hír.
Vagy túl korán örültem, hogy a szülésreformot, ami csak júl. 1-től lép érvénybe, megússzuk. :evil:

És esélyem sincs, hogy április 1. előtt szüljek - azt a dokim kudarcként értékelné, mert az azt jelentené, hogy hibázott.
Én mondtam neki, hogy nekem eszembe sem jutna ilyet feltételezni, sőt, ha nem muszáj, nem is várnám ki azt az április 10-et, mert már elegem van, de a könyörgésem (természetesen) süket fülekre talált nála.

A fentieket leszámítva minden rendben, ordító egér szépen növöget, a levegőhiányomat pedig annak köszönhetem, hogy szép magasan tanyázik.
Ami pedig abból következik, hogy egyrészt nagy a baba, másrészt pedig az erős hasizmaim felnyomják.
Erre apa röhögni kezdett, mert az a fixa ideája, hogy nekem többet kellene mozognom (a semminél), és állandóan ezzel üldöz, de ezek szerint azért valami hasizomra csak szert tehettem :shock:

A semmittevés kellemes, bár úgy vettem észre, apának más elképzelései vannak. Ha már itthon vagyok, akkor megcsinálhatnám ezt meg azt, meg akkor mostantól minden este meleg vacsora, és hasonló elvetemült gondolatok. :twisted:
Egyelőre még nem unatkozom annyira, hogy ilyesmikre vetemedjek.
És lefoglal a lélegzés.

Most egy kicsit eltűnök, jön számítógépguru barátunk, hogy vírusölőket telepítsen a gépre, nehogy a gonosz internet kinyírja.

I'll be back :!:

:lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


jó estét Mindenkinek !

de jó, hogy egyre többen vagyunk !! :D :D :D :D :D

Bea és Dóri
hatalmas gratula a babákhoz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! én is ilyen babákat akarok !!!! :)
olyan tündériek !!!! és olyan jó babaillatuk lehet !!! :D
Bea, mikor lesz jó a gépetek ? szeretnénk még sok babaképet látni !!

Nektarin
gratula a jó eredményhez !!
a Down-szűréshez annyit, hogy én is meg fogom csináltatni, mert már 33 éves vagyok és az egyik barátnőm unokatesója Down-kóros és ez nagy nyomot hagyott bennem
én ráadásul olyan aggódós vagyok, hogy végigizgulnám a 9 hónapot emiatt :shock:

Mókuska
apával kibékültetek már ??
Szegény Dani is bepöttyösödött teljesen ?
szegény unokanővérem szenvedett nagyon a bezártságtól, amikor az egyik gyerek 1, a másik 3 éves volt és kint szakadt az eső

Meli
olyan jó olvasni a lelkes, optimista és kicsit aggódó soraidat ! :D
nagyon lelkiismeretes anyuka vagy már most !!!!
a divatmagazinoknál azt szoktam furcsállani, hogy míg az egyik oldalon azt írják, hogy a túlzott vékonyság káros, addig a másik oldalon csontsovány lányok hirdetnek mindent !!! :twisted:
én vékonyka vagyok, de amikor az L méretű felső szűk rám, akkor hülyét kapok :evil:
én azt se bánom, ha bálna leszek a terhesség alatt, ahogy Te is mondod, a baba az első !!

Musz
hát ez sokkoló hír volt a dokidról !! :x :x :x
ha majd babás leszek, akkor itt Egerben fogok szülni, mivel az orvosom az osztályvezető főorvos, csak nem veszik ki alóla az osztályát ... :? :?
Nyúlgyerek érzi már a tavaszt ???
ma itt 12 fok volt !! én már érzem a levegőben a tavaszt !

Málna
igazad van, minél előbb orvoshoz kell menned és ő rögtön megtalálja a megoldást, s lehet, hogy április már a ti hónapotok lesz !!!!!! :D

Gabi
Esztike lehet, hogy nem szereti az esős időt :?
kivárja a napsütést :)

bocsi, ha valakit kifelejtettem !!!

jók legyetek !
vigyázzatok magatokra és az aprónépre !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Hát már tuti, h Dani is barihimlős :( Holnap megyünk a dokinénihez. Jobb lett volna, ha egyszerre esnek át rajta, dehát ez van... Ujabb 2 hét itthon :? Szegény gyereket sajnálom, mert imád kint lenni, állandóan sétálni akar, de az utóbbi 3 hétben ő sem volt kinnt többet mint én :(

Viki
Ha zuhogna az eső annyira nem izgatna a szobafogság :? Igy, h kint szupi idő van rettentően idegesit :roll:

Musz
Hát ez tényleg sokkoló! Most még ezen is kezdjél izgulni :shock:
A pasik már csak ilyenek :wink: Apa is kinevetett a multkor, mikor bejelentettem, h indulok a tollasversenyen. Azt mondta, h minek, majd utána 2 hétig ő szoptathatja Danit mert olyan izomlázam lesz, h egész nap jajjgatni fogok :? Nem lett igaza :wink: :lol:
Amikor pedig azt ecsetelgetem, h kezd elegem lenni a bezártságból, folyamatos háztartási munkákból az a válasza, h ezt vállaltam :shock: Ja, csak nem szolgának szegődtem :roll:

Málna
Egy időben én is megvettem a Kismama magazint, sőt egy évre elő is fizettem. DE engem is nagyon idegesitett, h minden bemutatott kismama tökéletes, no sulyfölösleg, szülés után egyből leszaladtak a kilok, álom terhesség, semmi rosszullét.... áááá mese habbal!

Meli
Megkaptam a cimet! Apa holnap lefénymásolja és majd küldöm :wink: Egyáltalán nem okozol vele gondot, nagyon szivesen küldöm, egyébként fel sem ajánlottam volna :wink: :lol:

Megyek mert mindjárt kezd a kész átverés :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok jó reggelt!
Most kevés az időm,mindjárt nyitok,de délután biztosan sok időm lesz,itthon leszek és jövök részletesen!!!!Puszi addig is és szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Musz
kórházhelyzet az borzasztó :twisted: :twisted: itt is. Nekem végül szerencsém lett, mert még szülhetek itt, mondjuk a dokim ment volna ill. megy majd Starjánba :wink: és mi oda fogunk tartozni, szóval mindenképp nála szültem volna.
Sajnálom, hogy Te így beleesel :cry: :cry: :cry:
Na mondjuk nálunk nem szokás szülésznőt választani, én egyet nem szeretnék, tuti őt fogom kifogni :evil: :evil:

Málna
remélem csak valami nagyon kicsi probléma van, ha van, és hátha most egy kicsit leírod a hónapot, nem foglalkozol annyit vele, és pont ez lesz a nyerő :wink: :wink: :wink:

Meli
na, akkor itt egy tegnap esti pocakkép. Majd ha hétvégén lesz alkalmam még csináltatok, de most fürdéskor jutott eszembe :wink:
Kép

Majd később még jövök, most vinnem kell lassan Adrikát

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt mindenkinek (mégha ilyen borongósra is sikeredett, legalábbis errefelé)

Most már tudok bővebben jönni.
Apa dolgozik, nyúlgyerek az erkélyen köszönti a tavaszt, tegnap is majdnem egész nap kint matatott. Tujákat metszett (bár nem kértük rá :lol: ), szundikált, és mosakodott.
És amikor bejött, annyira jó friss illata volt a szőrének :D

Gabi, akkor neked szerencséd van a kórházzal.
Hát én sem akartam szülésznőt választani, már csak anyagi megfontolásból sem, de a dokimnál az a rendszer, hogy a választott szülésznőhöz mész NST-re (persze megfelelő díjazás ellenében), és ő ennek a keretében szülésfelkészítő tanfolyamot is tart, az ő gyakorlatának megfelelően. Tehát lesz majd szó illóolajokról, meg homeobogyókról, meg gátvédelemről, és persze ismerkedünk is egymással közben.

Szép nagy a pocid, de honnan gondolod, hogy hétvégén még lesz mit megörökíteni? :wink:

Mókuska, Daninak jobbulást kívánok, apák elképzeléseibe pedig szerintem inkább ne is menjünk bele… :twisted:

Vvviki, hát talán az osztályvezető alól tényleg nem veszik ki az osztályt :D
Nálunk az a gond, hogy a dokim nem a kórház alkalmazottja, hanem csak külsős kolléga. Ha jól értettem, ingyen vállal ügyeletet, ezért cserébe levezetheti a szüléseit a kórházban. Ezt sem találom teljesen rendben, de azért a kórház akciója kiverte nálam a biztosítékot.

Kismama magazin: már függő vagyok, alig várom, hogy meghozzák a márciusi számot. De nagyon nem hasonlítok a képeken átszellemülten vigyorgó kismamikhoz… :evil: És a Formesben sem fogok vásárolni, mégha szénné reklámozza magát a divatoldalakon… :evil:

Málna, a hormonvizsgálat nekem arra volt jó, hogy bevésse az agyamba, jók az eredményeim, teherbe tudok esni, és akkor elhittem. És meg is lett a következménye :lol:
Szorítok, hogy minden rendben legyen, és ha találnak is valamit, könnyen kezelhető legyen.

Meli, Eszti, én tegnap szalonnát vacsoráztam, úgy 8 körül.
:oops: És leöblítettem egy kis csokival. De erről a kolléganőm tehet, aki egy hatalmas tábla milkával búcsúztatott… Most 17 kg plusznál tartok. Tehát szülés után kb 9-10 kg fog rajtam maradni. Nem túl bíztató, eszem én is a túrókrémet, csak az a baj, hogy mást is… :roll:

Meli, nagyon szép lesz a babaszoba.

Bea, Ádi nagyon édes, főleg a második képen, ahogy meresztgeti a nagy szemeit!
Jobbulást a gépeteknek! Amióta fent van a vírusölő, kb 10 percenként kapok üzeneteket, hogy megint elcsípett valamit. Hihetetlen. :shock:

Vikike, szerintem nem baj, ha kényeztetitek Levit, szerintem nehéz lehet neki ellenállni, hogy fel ne kapd állandóan, hogy ne legyen ölben. Szerintem ordító egér is csak az éjszakákat fogja az ágyában tölteni.

Dóri, mit kell nézni a képen, ahol apa vigyázott Gerdára? Mire számíthatok? :shock: Gerda nagyon szép baba.

Andi, miért kell készítened a pénztárcádat? A Kaálit nem támogatja a TB? Akkor tök jó, hogy a fizetésünk fele ide megy el… :evil:

Küldöm a raktárképeket
Kép

és én már tudom, hogy a lányomnak hosszú haja lesz, és ezeket a csatokat fogja hordani...
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok,

Gabi, szép vagy,
Musz, ne aggódj, csak jól fog alakulni, Apa, hát igen, nekik vannak elképezléseik,
Málna, én kíváncsi vagyok mi lesz majd a dokinál, mit is mond,
Melikém, hát nekem ne mond, én is kivagyok a magazinoktól, bár még lelkesen veszem őket, de......
Viki, én nem bántam meg a down-szűrést, megnyugtatott
Bea, már hiányolunk
A többieknek is szép napot, ebben a nem túl szép időben.

Hát mi tegnap voltunk védőnőnél és orvosnál, ja a védőnőt már azt hiszem leírtam, szóval a nőgyógyásznál, minden ok volt, csak van egy gombás fertőzésem, úgyhogy kaptam kúpot, kenőcsőt, meg javasolta a Saba intim mosakodót gélt, tegnap vettem azt is. Amúgy minden ok, hétfőn megyek vércukorra, vizeletre, aztán majd AFP-re, csak az a baj, hogy pont a 16. héten megyünk Párizsba, mikor le kéne venni az AFP-t, úgyhogy most héfőn fogják levenni, pár nap csúszással, hát majd meglátjuk, majd hónap végén kell visszamennem, hogy a genetikai UH-t megbeszéljük.
Aranyos volt tegnap. Meg a kollegáim is, akik szerint ragyogok, érdekes, pedig ma is hánytam és ettől nem vagyok én túl jó, képzeljétek, ma - ilyen még nem volt - fogmosás közben a csapban kötött ki a reggeli tejes kávém, és a tetgnapi kétszersültem, azt hiszem. Szóval már elmúlhatna, bár ritkult, de még van bőven rosszullét.
Ja meg szemészhez is kell mennem, mert nekem az egyik szemem születésemtől kezdve rossz, bár tökéletesen látok, együtt a két szememmel, a jobb szemem elfelejtett látni - nem szűrték ki csak a suliban, akkor pedig már késő volt - és így a szemész véleménye kell, hogy lehet-e simán szülnöm.
Úgyhogy ennek is nagyon örülök:(, remélem nem lesz gond, nem akarnék császárt, ha nem muszáj.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!
Fújjj, de olyan idő van :(
Muszkuru: de hol vannak a körömlakkok, sminkszerek? :lol:
Kaáli magán intézet, ezért a fizetés, a lombikos felkészítés, vizsgálatok, már nem fizetősek, de előtte a vizsgálatok, inszemináció az. Ja és a legjobb, hogy az eddigi orvosommal akartam megcsináltatni a hormonleleteket, stb Tb alapon a Margit kórházban, erre bezárják a szülészetet, meg a nőgyógyászatot :twisted:
Szóval átérzem a helyzetedet, sajna.
No megyek bedöntök egy hektoliter kávét, hátha felébredek.

Andi
candi
 
 


Eszti: legalább nem kellett rohannod, helybe jött a róka :? ,jó lenne, ha Párizsig elmúlna.
Remélem a szemészeten rendben lesz minden, Afp.-n meg tuti.

Andi
candi
 
 


Na ha esetleg mégsem tudok már fényképezkedni hétvégén lefotóztam magamat :wink: :wink:

39 hetes pocak
Kép
Kép

Többi pocakos kismama, most ti jöttök

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


a testvéri egyenlőség miatt lefotóztam a nyúlbirodalmat is :D
Kép

és a birodalom uralkodóját (amint éppen wc papír gurigát rág :lol: )
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Eszti, don't panic, a repcsin ott vannak azok a bizonyos zacsik :roll:
Érezzétek nagyon jól magatokat!

Andi, ezt nem tudtam :shock: , a Kaálin kívül van más intézmény is, ami mondjuk állami? :?
Vagy monopolhelyzetben vannak?

A sminkcuccok még váratnak magukra, ártanak a bőrnek, csak végszükség esetén alkalmazandók.
(Nálam viszont már vészhelyzet van - előjöttek mindenféle májfoltok a homlokomra, szóval vagy álarc, vagy alapozó vastagon. Pedig napot és szoláriumot elég rég láttam...)

Gabi, minden elismerésem, hogy még mozogni tudsz! :D
Én sokkal kisebb pocival is a halálomon vagyok! :oops:

Na megyek, mert a nyúlbirodalomból furcsa zajok hallatszanak... :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: Na mindkét gyermek birodalma nagyon barátságos :lol:
Miben ügyködött ynuszka?
Van álami intézet is, csak ott egy egy vizsgálatra fél napokat kell várni és az nem férne bele az időnkbe sajna. Ez volt a döntő érv.
Mindegy el is határoztuk, no újabb autó, no nyaralás= gyerek /- ek?!
Gabi: hatalmas pocikád van, még a képernyőn sem fért el :) Látod még a lábad tőle? :roll:

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukkantottam.Máténak torokgyulladása van,úgyhogy most itthon vagyunk.
Most ebédelt,megyek leteszem aludni és utána vissza olvasok.

puszi

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?