Új privát üzeneted érkezett!

Fúúú, de jó nagy lett! Így már tényleg bevésődik, igaz....???
Vendég
 


Kati,
Ne haragudj, majd gyorsan visszateszlek. Volt egy idő, amikor nem jöttél. :( Most nem lehet feltenni már excel táblát, csak ilyen képformátumut és emiatt kicsinyítenem kellett. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nagyon helyes nagyfiú lett Kornél! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Bodza
Örülök, hogy Apukád jobban van, bár még nem találtam meg mit írtál, de Ayse megjegyzéséből kihámoztam!

Ancsi
Szegénykém, vacak lehetett a saras-esernyős jelenet.
Már akartam kérdezni, hogy a hányingered elmúlt?
Drukk az ultrahanghoz!

Totka
Sajnálom, hogy ilyen feszült napjaid voltak. Férjedtől tényleg nem szép, hogy cseszeget, ez így nem korrekt. És nem bíztatás. Valami más módját kéne találnia az inspirálásnak.

Fogyókúra és mozgás
Talán jobb lenne ha csöndben maradnék, de azért kikívánkozik belőlem egy mondat. Nagy igazságot vélek felfedezni az alábbi mondásban a témához kapcsolódóan: Segíts magadon és Isten is megsegít.
Egyébként pedig nagyon csípem benned BArbi, hogy ilyen jól érzed magadat a bőrödben!
Félve írok bármit, de szerintem ez kicsit olyan mint amikor Mea írta többször, hogy kezdeni akar magával valamit. És kezdett.
Remélem nem bántottam meg senkit, tudom hogy nagyon nehéz, de az elhatározás az mindenkinek megadatott.

BAbanet
:PÉn úgy érzem, hogy valahol megtaláltam az egyensúlyt.
Nagyon szerencsésnek érzem magamat, mert rengeteg barátom van. És párszor az hiányozna, hogy kicsit ne legyen már dolgom vagy találkozóm vagy bármi. Csak legyek.
Pl most elvégeztem a feladatom egy részét mielőtt ide leültem, de reggel Rokica sms-ével rohantam ide, hogy tovább adhassam a hírt. Talán ez érzékelteti, hogy mennyit jelentetek és hol van nálam a határvonal.

Mea
Nekem fogalmam sincsen a kistesó bevállalásának időpontjáról :roll:
Elméletileg nyár vége felé útnak indulhatna, de kezdek elbizonytalanodni :oops:

Ayse
Szóval fogjál 4 Erős Pistát és egy teherjárgányt.
A Teherjárgány ügyében tudunk segíteni.
Bár az én pianínómat költöztetők hozták át és még egyben van, de azért kezességet nem vállalok értük.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja és Ayse
Gratulálok a -3 kg-hoz!

Nemesek
Kornél nagyon szép kisfiú!

Királykat
Sajnálom, hogy a melóhelyeden igazságtalanság ért!Engem is nagyon tudott mindig bántani az ilyen helyzet.

Benianyu
Imádom DAnit!
Olyan helyes ahogy kimászik a kádból!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Én is csak suttyomban vagyok itt, fiúk együtt játszanak, remélem nem túnik fel, hogy "elszöktem" egy percre....... :oops:

Ayse!
Gondoltam, hogy meg van a baráti köröd, de az tuti, hogy nehezebb, hogy nem a belvárosban laksz.
Na én ezért nem tudnám elképzelni, hogy kiköltözzünk kertes házba :?
Ott van a telek, van zöld, kert meg minden, annyi nekem pont elég.
Heti 4 nap nyaranta.

Nemesek!
De nagy fiú lett Kornél, nagyon helyes!
Jobbulást neki! Trisztán hogy van?

Juci!
Igazad van a mondással kapcsolatban :wink:
Marci hogy van, megygógyult teljesen?
És a kutyuli? Mi is a neve? :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ayse!
Ez lemaradt :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Juci!

Szerintem nem bántottál meg senkit sem!!! :wink: :wink: :wink:
És teljesen egyetértek. Hiába siránkozunk itt, ha tenni nem teszünk a cél érdekében. (Vagy legalábbis nem sok mindent).

Nemesek!

Tényleg hatalmasat nőtt Kornél!!!

Ayse!

Teljesen egyet értek a kis település - nagy város közötti különbségekkel.
Már csak azért is, mert ugye én is emiatt (is) szenvedek.

Barbi!
Akartam már kérdezni, hogy mi a helyzet a vizsgálattal??? Voltál???
Képzeld, Robi ma volt a gasztroenterológusnál, és azt mondta, hogy nem is érti, hogy miért oda utalták be... :roll: :roll: :roll:
Mondjuk meg sem vizsgálta Robit, csak a leleteit nézte meg, és azt mondta, hogy tuti, hogy ilyen jellegű problémája nincs...
Hát, most legyünk okosak, mi?

Kép
kuha
 
 


Még mindig képtelen vagyok felvenni a ritmust veletek :( :( :(

Alig alig tudok beleolvasni hogy kivel mi is van... :oops: :oops:

Azért a babanettel kapcsolatban én is elmondom a véleményem:

Én nekem nagyon fontosak vagytok...valahogy úgy vagyok mint Benianyu!Reggel bekapcsolom a gépet és megy amig le nem fekszem...
Függetlenül hogy vannak barátnőim, most kicsit egyedül lettem, mivel ők ugye dolgoznak nem is keveset, és hát ugye a téma sem egyforma most az életünkben...ráadásul messze is laknak.., úgyhogy ritkán találkozunk, viszont emaliezünk...
Szóval nekem nagyon fontos most ez a társaság és külön meg is szerettem nagyon embereket..
Soha nem fogom tudni nektek meghálálni, hogy amikor baj volt, velem szomorkodtatok, vagy biztattatok, amikor meg örültem, velem örültetek :oops: :oops:
És az a tudás a gyerkőcökkel, a szüléssel, a várandósággal kapcsolatban, amit tőletek összeszedtem az egy könyvben sincs benne.. :P :P :P :P
De az tény, hogy ezzel nem telhetnek ki a napjaink az örökkévalóságig..
Sajnos Léna is egyre inkább igy gondolja ezt...
Mivel ő ugye nagy csavargó és semmivel nem játszik..már már dürohamot kap, ha csak közeledek a gép felé...és rángat tol el tőle.. :roll: :roll: :oops: :oops:
Úgyhogy már majdnem biztos hogy én tavasztól elkezdem vinni rendszeresen közösségbe Lénát..abba a felügyelet nevű dologba ami a bölcsikben működik..
Hogy mennyi ideig, milyen formában, velem vagy nélkülem..az majd elválik..
De ha csak ősszel indulunk be rendszeresen..akkor szeptembertől én is szeretnék tanulni...angolt...minden nap délelőtt..
Még nem tudtam utánanézni a lehetőségeknek..
Gondoltam majd meg is kérdezem Ayse-t hogy melyik iskolát is ajánlaná...
De rólatok a jövőben sem szándékozom lemondani :wink: :wink: :wink:

Mea!

Engem egyre inkább foglalkoztat a 2. gyerkőc gondolata :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: .
Sőt még egy 3. is..de apa egyelőre elzárkózik tőle, elég mereven :( Na de lehet hogy majd én is meggondolom magam a 2. után :lol: :lol: :lol:

És most megyek mert itt rángat a Törpe már megint...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok lányok!

Róki, nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan ment! Gratulálok!!!

Lányok, aki csinált már sós husit!!! Nekem nem igazán pirult meg...fini lett, de nem lett olyan piros...de már szinte lefoszlott a husi...így nem sütöttem már tovább...illetve, hogy mielőtt szétszedem a tepsit...hogy szedtétek ki a sót? Simán kiáztattátok?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

Mennyi ideig sütötted??? És mennyi sót tettél ahhoz a mennyiségű húshoz???

Egyébként nekem is "belekötött" a só, de én nem áztattam, simán "feltörtem", kikanalaztam bele a sót, és már el is tudtam mosni.

Kép
kuha
 
 


Bodza :) Nekem is hülye a babanet, nem érem el a privimet. Ha netán nekem akarnál írni / vagy olvasni akartál?/ akkor jkoltai@externet.hu

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Tegnapelőtti szánkózás :

Kép

Mea
mea
 
 


Kép

Mea
mea
 
 


Kép

Mea
mea
 
 


Megann!
Ha MEREVEN elzárkózik előle, az nem baj! :wink: :lol:

(Viccet félretéve az enyém is. Sőt, ha annyit visítanak, mint az enyéim az utóbbi időben, miközben hasogat a fejem, akkor én is)

A suliban sajnos nem tudok tanácsot adni. Szerintem teljesen tanárfüggő a dolog, és hogy ki hol tanít az jobbára ismerettség dolga. A helyedben úgy járnék el, hogy keresnék a logisztikai ügymenetbe könnyen beilleszthető sulit és ha nem válik be, akkor váltanék.

Mea!
Livi igazi kis téli tündér :).


Andris valami vírust szedett össze. Kicsit hörög és taknyizik. :( Viszont ez egy gyógyító alvás lehetett, mert azóta sem lázas. :) A szája körül az ekcéma jött ki a vírustól és a fogzástól. Mondta a doktornéni, hogy jól látom, ha beteg, akkor általánosan rosszabb a bőre állapota :(.
És azt is, hogy már nem babás, hanem kisfiús :) és :(

ayse
 
 


Mea,
Nálatok ilyen nagy hó esett?! Húúúú, de jóóóóóóóó lehetett! :) Nagyon aranyos Lívike a szánkón! :) Tök ügyesen ül rajta! :) Tetszett neki a szánkózás?

Juci,
:) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Rókica, még egyszer: SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, NAGYRA NŐJÖN SZILVI A SOK TEJCSITŐL...NA MEG ZSUZSA IS, PERSZE!

Ma voltunk koponyaultrahangon, ott sem nagyon értették, miért küldtek oda minket. Egyrészt kicsi a dudor, másrészt rendkivül ritka betegség az agysérv. Ja, és a beutalónk annyira érthetetlen volt, hogy csak nagy nehezen találtuk meg, hová is utaltak be minket.
De a lényeg, hogy minden rendben van, Anna egészséges, gyönyörű kisbaba!
És Julcsi is szinte meggyógyult! Cserébe egész délután hisztizett apukájával, amig én kórházban voltam Annával...meg az Ikeában, végre vásárolgatni egy kicsit. Egy itteni ismerős vitt el, akit nagyon szeretek és olyan jó volt beszélgetni egy kicsit!
És ráadásul ma a munkámmal is végzek. Eléggé kicentiztem, február vége volt a határidő.

Babanet: én is nagyon megszerettelek benneteket, olyan jó hogy ide lehet ülni mindennap beszélgetni. DE: nálunk is egész nap megy a gép, épp tegnap mondtam apának, hogy vegyen egy elosztót, és ez a gép, ami a gyerekek szobája előtt van, ne menjen egész nap, én majd este használom.

Juci, annyira szeretem a hozzászólásaidat. Olyan karakán és mégis kedves módon irsz. és köszönöm még egyszer, hogy gondoltál ránk!

Aki unatkozik, depizik, társaságra vágyik, jöjjön bátran Monorra!!!
Meg az is, aki nem, csak van kedve!
Barbi, nekem jó ajövő héten!

Tali: mikor legyen? Hétköznap? És milyen napon? Mondjuk csütörtök? Nincs előttem naptár, de mondjuk a március 15 előtti?
Ha egyáltalán an kedvetek ilyen messzire eljönni. Remélem, persze :)

Prüntyi, nekem megpirult (csak sótlan lett :D ), és a só szinte egy darabban kijött.

Ma, de aranyosak a szánkós képek! Jó lehetett :)

Képzeljétek, tegnap Julcsi játszani akart Annával: odatette ökölbe szoritott kezét Anna kis ökléhez és mondta: Gomba, gomba (vagyis az a mondóka, aminek igy kezdődik a mutogatós része). Előtte meg mutatta neki a búgócsigáját.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ma--Mea

KépKép

KépKép
majola
 
 


Nemesek!

Húúú Kornél mennyit változott, de továbbra is nagyon jóképű :wink:

Ayse!
Köszi :)
Andirsnak jobbulást!

Juci!

Miért bizonytalanodtál el?

Benianyu!

Igen ekkora hó esett tegnapelőtt és másnap el is olvadt .
Nagyon élvezte, halál komolyan ült a szánkón és kapaszkodott ügyin :)

Mea
mea
 
 


Évi!
Dehogy voltam :( :oops:
Azóta semmi bajom, úgyhogy nem megyek.....pedig tényleg azt terveztem, hogy mindenképpen elmegyek, de annyira azért nem vagyok oda az ötletért......
Akkor Robival hogyan tovább?

Mea!
Nagyon édes Lívi a szánkón és nagyon ügyesen kapaszkodik. :D
Tényleg jóóóóó nagy hó volt Nálatok! :shock:

Ayse!
Szegény Andris, jobbulást kívánok neki! :(

Zsuzsa!
Na látod, gondoltam, hogy nem lesz semmi baja Annának, olyan szép kisbaba.
Nekem is jó a jövő hét, de ha a nagy talit a márc. 15-e előtti héten szeretnéd, az pont a jövő hét már..... :wink: :lol:
Szóval akkor nagy tali, vagy csak látogatás?
Nekem jó a csütörtök is, csak akkor szólok anyósnak, hogy nem aznap viszem a fiúkat.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na tessék, már a napokat sem tudom követni...lehet a március 15 utáni héten is nagytali. Sőt, mindegy milyen nap, a csütörtöket csak azért irtam, hogy egy szemernyit konkrétabb legyek. Egyedül szerdán nem szeretném, mert akkor van a zenebölcsi.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa!:D

De jó, hogy minden rendben Annával! Jó nekünk a csütörtök, és végre meggyógyultak a fiúk.

Juci! :D

Egyetértek :D

Mea! :D

Gyönyörű kislány Lívike, és nagyon ügyi a szánkón. Nálunk is elég nagy hó esett, de már kapásból nagyon vizenyős volt.

Kuha! :D

Akkor mit mondtak, mitől lehetnek Robi panaszai? Lelki eredetűek?

Ayse! :D

Hogy neked mindenről AZ jut az eszedbe! :D :D :D :D :D
Szegény Andris! Jobbulást neki. És gratula a fogyáshoz!

Királykat!

Remélem, rendeződnek a dolgok a munkahelyeden!

Kati!

Helyes nagyfiú lett Kornél!

Még nem is meséltem, hogy a múltkor mi történt. Bubust reggel át szoktam hozni az ágyunkba szopizni, és ilyenkor még visszaalszik. Mikor fölkeltünk, Szabolcs mondta, hogy Bubus bekapta az ő orrát, kettőt próbált szopni rajta, aztán mikor rájött, hogy ez nem az, amire gondolt, kiköpte, és elkezdett nyöszörögni. :D :D :D :D :D :D

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!

Zsóf
Jaj, akkorát nevettem fél perce:nóziszopi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Juci
Neeem hiszed el, de apukám is kivan akadva finoman szólva,hogy le kéne egy picit fogyni, Ő biz nemtudja helyettem megtenii......és hozzátette:lányom,segíts magadon, és a Jóisten is megsegít.
Remélem,fogja látni a Jóisten, hogy két hónapig mint a barom tornázok.
Az volna a legkényelmesebb, ha valaki lefogyna helyettem.Nagyon szeretek jókat, és sokat enni.
De most nem is férj :twisted: , hanem a tenger inspirál,és a kétrészes bikini.....

Egyébként nagyon kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok, bíztattok, jólesik.A szememre meg én úgy gondolom, ennyi eü.-is ismerős benfentes révén csak lesz megoldás.

holnap délelőtt bemegyek a városba, Csabának szülinapi ajándékot venni.Thomas gőzmozdit akartam, de meglátta a Fábry cenzúrás könyvet, mondta érdekelné.......
Ma este meg falugyűlésen voltunk, annyi sok hülye van, hogy szédület.mit gondoltok, min lovagolt vagy negyed órát a polg.mest.????a gyerekorvosi státuszon......
:(

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Mea
jók a szánkós képek,mi még nemis láttunk itt havat.én ugyan nem bánom, de jó lett volna Pannit megszánkóztatni picit.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rókica
Nagyon gratulálok Szilvivihez! Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok Nektek!!!

Totka
Megcsináltam Fanni új vonalzóját, és odaát nálunk láttam, hogy ugyanolyan lett, mint a tiéd!!! :D
Egyébként az ok, hogy iwiw, de hogy hogyan tudsz ennyi név és szülinapot megjegyezni, ráadásul úgy, hogy ugye nem is vagyok az ismerősöd az iwiw-en, tehát nem jelzi neked... szóval ezt nem értem én.. :shock: :lol: :lol: :lol:
De tényleg eszméletlen jól esett!
Sajnálom én is a szemed, tökre együttérzek. Én is nagyon szeretném megműtetni, nekem csak a rosszul látás miatt kéne, de nyuszi vagyok, és nem merem, meg hát az anyagi vonzata sem utolsó ellenérv, meg még attól is félek, hogy ha nem lesz 100%-os, akkor utána nem tudnék kontaktlencsét hordani, és az a vég lenne... :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Barbi! :D

Szerintem te nagyon csini vagy, és ha jól is érzed magad, mintahogy ez látszik, ne agyalj fogyókúrán!

Benianyu! :D

Na, kb. te lennél az utolsó, akiről Tóth Vera jutna eszembe.

Totka!:D

Jó, hogy itt vagy megint, remélem, sikerül valami jó helyet találni a szemműtétre. Érdekes ez a szemösszemenés, még nem is hallottam ilyenről.

Kuha! :D

Azért ez a 600 kcal-ás diéta elég durván hangzik. Az ilyen drasztikus megoldások nem túl egészségesek, persze ha ügyelsz a vitaminbevitelre talán nem lehet akkora gond. Ilyenkor felvetődik bennem, hogy az ilyen gyorsan leadott kilók nem jönnek-e vissza hamar. A másik, ami eszembe jut, elég morbid, de a recski kényszermunkatáborban volt ennyi a napi kalóriabevitel, ettől néhány hónap alatt csontsoványra lefogytak, 1 év elteltével pedig többen éhenhaltak. :twisted:
Ha vállalod, vigyázz nagyon magadra, szedjél multivitamint, Béres cseppet!

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Szia Csibb!!!
Vonalzó :D :D
Akkor elmagyarázom ezt az iwiwes névnapot :twisted: :twisted:
Nézegettem Nyúlné ismerőseit, egyszer régen látom rajta Fannit:jé, eza kislány Kisnyuszi barátja!Rátokkatintottam, és valahogy Csillának gondoltalak.Meglepődtem, hogy Betti vagy(így hívják a legjobb barátnőmet)Mivel őt sosem felejtem megköszönteni,gondoltam, csaknem haragszol, ha Neked is boldog névnapot kívánok.Hát ennyi a történet. :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!
Ahhhaaaaaaaaaaaa!!! :D Már értem!!! 8)
És mégegyszer nagyon köszi! Nagyon kedves volt tőled!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jaj, egyébként nagyon bírom az iwiwet!!!!!!! :mrgreen: Annyi, de annyi régen látott, kedves ember talál meg/találok meg,és olyan meglepő sorsokkal találkozom, hogy őrület.
Ja, meg a képekkel való buzerálást(kicsinyítés, stb, stb)isvégső soron a babanetnek köszönhetem.Hisz tudjátok milyen béna vagyok, azóta azért fejlődőképes tendenciát mutatok....... :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Csibb
nagyon jót mutat a két rózsaszínszivecskés, rózsaszínbabás vonalzónk egymás alatt!!! :D :D :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy Te milyen kis komisz vagy :wink: :wink: :wink: :wink:
Ezek szerint még Te is vágynál egy aprócska után???? :) :)

Mea!

Hűűűűűűűűűű de ügyi ez a kiscsaj..és milyen jól mutat ebben a kezeslábasban :) :) :) :)
És mekkora hó volt..... :shock: :shock: :shock:
Fasza nekünk alig volt 1-2 centi, aztán meg jött az ónoseső :? :? :?
Kapirgálhattam az autót ....

Totka!

Szemtéma :( :( :( :( :( :(
Képzeld ma hallottam egy sztorit...
Ezt most csak azért neked cimzem, mert Te egészségügyes vagy..
Egy esztergályos öreg bácsi elesztergálta az ujját, bement a korházba, visszavarrták a sérülést..és akkor mondták neki hogy hát ugye tetanusz is kellene..
Monda az öreg, hogy ok, jöhet....
Erre doki:Ok, 16000 ft lesz... :shock: :shock: :shock:
Na erre az öreg kifakadt, hogy mit képzelnek 50 éve fizet mindent mint a katonatiszt és kiabált kigyót békát, mire kiharcolta hogy csak 600 ft ot(valami dobozdijat???) kelljen kifizetni...

Szóval most már ez lesz????
Tudatlanság, senki nem tudja, hogy mi ingyenes és mi nem...az orvosok meg ugy huzzák majd le az embereket ahogy csak lehet???És ha nem vagy elég talpraesett akkor még jobban????
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De a műkörmös csajomnak a gyerekorvosa egy 14000 ftos Sunrider vagy milyen terméket "akart receptként a gyerekének adni"...Kérdezte a csaj, hogy mégis hol tudja beszerezni ezt az izét..
Erre a doki: hát épp van nála kint a kocsiban
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Hoppáááááááááááá

Hulla vagyok csajok...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
Én mondom mindíg hogy agyrém, amit velünk művel az egészségügy.A ma esti falugyűlésen napirendi pont volt a vizitdíj.ekkora káoszt ami e körül forog, a végén én sem tudtam,hogy akkor most mi is van,hol kell fizetni, mennyit......... :evil: :evil: :evil: :evil: Viszonylag hozzáértő doki volt pedig ennek az előterjesztője.Mondta is, ha betegek vagyunk, legyen az éjjel két óra,pénzt sose felejtsünk el vinni. :(

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Szilveszterkor smink közben nézem a szemem:te jó ég a jobb kisebb mint a másik, mondom a családnak,nézik,hmm, tényleg, de nyissam ki nagyobbra. :(
Pannin kívül csak a szemem nézzétek, mást ne(nem is látta még senki a családon kívül)
Azóta nem is látok vele jól(vagy legalább úgy, mint a másikkal)
Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Látom,behoztam az elmaradásom!!!Jó éjt Mindenkinek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Mea, de jók a szánkózos képek... kár, hogy az idén nekünk teljesen kimaradt, de most már inkább ne is jöjjön csak a tavasz!

Kuha, én nem tudom mivel próbálkoztál eddig fogyás terén, de ami nekem tutira bevállt (és olcsó) az a víz. Nyílván nem újdonság, de saját tapasztalatom... ha esik, ha fúj, ha már kihányod, annyira teli vele a gyomrod, akkor is meg kell inni napi 2-3 litert. Minden étkezés előtt, közben (helyett :lol: ) és után. Nekem ez nagyon bevállt. 8 kg-t fogytam 2,5 hónap alatt, diéta és torna nélkül. (ez még az első terhességem után volt) Mivel szeretek falni, és hát a torna nem elég rendszeres az én esetemben, újfent ehhez fogok folyamodni (csak egyszer végre jöjjön rendbe a torkom - sajna hónapok óta küzdök vele, és csak teát tudok inni, amit viszont jó cukrosan szeretek - biztos innen a +4 kg. :shock: ) A lényeg, hogy felgyorsítja az anyagcserét, és eltelíti a gyomrot egyben... tiszta haszon.
Vendég
 


Hahó!

Roki!
Gratulálunk mi is nektek! Örülök, hogy olyan szülésed lett, amilyenre vágytál! :)

Natinak belilult az oltás helye a karján és körülötte piros folt van! :evil:
Remélem ez nem azért van, mert a dr. nő eltrafált valamit! :evil:
Lehet attól?
Egyébként nem fájlalja, rendesen használja!
Láza még nem volt, de nyügibb, mint szokott! :?
Ráadásul jönnek alul a szemfogai. :?

Totka!
Sajnálom, hogy ennyi minden összejött nálatok! :( Fel a fejjel, ennél tényleg csak jobb lehet!
A műtétet én sem értem, miért nem támogatja a TB, hiszen ez nem szépészeti műtét!

Benianyu!
Danid irtó huligán! :D

Zsuzsa!
Örülök, hogy Annánál nem találtak semmit! :)


eü: váltottatok ki mostanában OTKI popsikrémet?
több, mint 600ft lett az ára! :shock:
tavaly 100egynéhány volt.... :evil:

Csibb!
Nekem 7 éve műtötték a szemem, azóta sem romlott semmit! (Kopp-kopp).
Ezt a lencsés dolgot nem értem! Műtét után rögtön egy védőlencsét raktak a szememre, ami tök olyan volt, mint a kontaktlencse!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hajni, remélem, rendberakják a szemedet! Ez hihetetlen: nem támogatja tébé? :shock: Akkor miért fizetünk járulékot, és nem is keveset?
És nem is tudták megmondani, mitől van?

Andi, sajnos nem tudom, mitől lehet ilyen pirosodás.

Ayse, zongoraszállitás: szerintem is elég pár megbizható ember, nem kell, hogy kikiáltsák magukat szállitónak. Karcsi maga szállitotta a zongoráját a zongorista barátjával, ők tették fel, vették le, vitték utánfutón, és nem lett semmi baja. Pedig ez tényleg olyan darab, amit félteni lehetne.
Lilinek veszel zongorát? Vagy irtad, csak nem figyeltem?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Mármint hogy szállitók lehetnek és nem kell, hogy kikiáltsák magukat zongoraszállitónak. Ááááá, ez igy egyre értelmetlenebb

KépKép

KépKép
majola
 
 


Lállláláááá

KépKép

KépKép
majola
 
 


Naaaaa, sehol senki?

Davallia, te merre jársz? Mi van veletek, múlik már a hasfájás?

Ppanna? Visszamentetek már?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola/Juci!
Köszi a hsz-t zongora-ügyben, akkor szélesebb mezőre állítom a keresést.
A saját pianínómat szeretném idehozni a szüleimtől. Hogy pontosabb legyek, a hugim és én játszottunk rajta, de a család megszavazta, hogy elhozhatom (hugi Bécsben), mert Lilit szeretnénk elkezdeni taníttatni.
Azért vagyok bizalmatlan, mert amikor a kislakásból elköltöztünk, akkor kétfele vittük a cuccot, az egyiket anyósom lakásába, ahol laktunk az építkezés idején, a másik adagot a szüleim garázsába. És menetközben eltűnt egy jó hosszú időre a teherautó, majd később kiderült, hogy egy csomó cucc is. :evil: :evil: :evil: :evil: Azóta ezzel a szállítási témával kapcs. nagyon bizalmatlan vagyok.

Mi egy nagyon jó kis filmet néztünk az m2-n A rocksztár-t. :D

ayse
 
 


Sziasztok!

Barbi, Zsóf!

Nem mondtak konkrétan semmit, hogy mitől van Robi panasza, azt sem, hogy lelki eredetű-e vagy sem.
Azt hozzá kell tennem, hogy állítólag egy nagyon köcsög doki volt, azt mondja a Robi, hogy legszívesebben szemen köpte volna, és alig várta, hogy kijöjjön.
Azt mondta neki, hogy mivel a legutolsó vérképnél a CRP-je nagyon magas volt (gőzöm sincs, hogy mi az), ami mindenképpen valami gyulladásra utal, azt mégegyszer mindenképpen meg kell nézetni.
Továbbra is szedni kell a gyógyszert, amit eddig szedett.
És azt mondja, hogy ő az epéjére gyanakszik. Mellesleg nem ő az első, aki ezt mondja.

Hát ennyi. Innentől kezdve, gőzöm sincs, hogy hogyan tovább... :roll: :roll:

Fogyókúra: hát igen, azt én is elismerem, hogy némileg kételkedem a nagyon gyors, drasztikus fogyókúrában. Ez az akupunktúrás hely napi 800-1000 kalóriát engedélyez, de mindenkinek személyre szabottan próblnak összeállítani egy étrendet.
Egyébként, megmondom őszintén, hogy azt gondolom, hogy mindenképpen drasztikusnak kell, hogy legyen, ami nálam célt érhet. MInt már milliószor mondtam, nem vagyok egyáltalán kitartó, és ha nem látom rövid időn belül az eredményt, akkor hajlamos vagyok feladni.
Tudom, hogy ez egyáltalán nem jó...
A folyadékkal mindenképpen lesznek bajaim (állítólag min. napi 3 litya vizet itt meg kell inni), mert amúgy is nagyon keveset iszom.
Meg is látszik az anyagcserémen, ami brutál szar, örülök, ha egy héten egyszer eljutok ez ügyben a wc-re, és azt is nagyon megszenvedem... :oops: :oops: :oops:
Mára eljutottam odáig, hogy max. másfél litert megiszok egy nap, azt is gyümölcstea formájában. Azt biztosan megiszom, és tudom, hogy másfél liter, mert ekkora a teáskancsóm... :lol: :lol:
De többre képtelen vagyok, és ami a legrosszabb, hogy abszolút nem is kívánom.
Ezzel biztos megszenvedek majd, de hát muszáj lesz...

Azt még azért hozzá tenném, bár ezt is leírtam már nektek: ha lenne felesleges kb. öt-hatszáz ezer forintom, én simán még a gyomorgyűrűs dologba is beleugranék...

És valóban, nem is tudom, ki írta már, pont ma, hogy Barbi milyen vagány csaj!! Hát tényleg az, és valamikor, még a szülés előtt, én is ilyen voltam. Tök jó, hogy teljesen el tudja fogadni a dolgokat!!!
Gimis koromban voltam utoljára ilyen, mint most, hogy baromira zavart, ahogy kinézek. Aztán az évek folyamán ez teljesen megváltozott, teljesen el tudtam magam fogadni olyannak, amilyen vagyok. Kidobtam a nagy lepel ruháimat, amiben előtt takargattam magam, és elkezdtem nőies cuccokban járni. És ez nagyon hamar meg is látszódott a párkapcsolataimon is, hirtelen egyre többen vették észre, hogy jé, mennyire megváltoztam, és ez tetszett is sokaknak.
Így volt ez egészen a szülésig. De aztán ugye jócskán híztam, majd a nagy része lement szülés után, de aztán a röpke másfél év alatt szépen vissza is híztam mindent.
És az a bajom, hogy tökre megváltozott a testem, és ha akarnék, sem tudnék nőies ruhákat magamra venni, mert annyira siralmas a látvány.
Na, ez most jó hosszúra sikeredett, de mindegy.

Azt akartam még írni, hogy:

Majola!

Örülök, hogy végül mindent rendben találtak Annánál. Ezzel kapcsolatban már leírtam a véleményemet, nem írom le mégegyszer, de azért jó, hogy túl vagytok rajta, és nem kell már idegeskedni.
:oops: :oops:

Mit is akartam még??

Nem jut eszembe.

Na, akkor most búcsúzom, mert az öcsém most indult Szentendréről, jön értünk, és visz minket anyumhoz.
Nagyjából még semmit sem rámoltam össze, úgyhogy igyekeznem kell, és még egy adagot ki is szeretnék mosni.

De azért anyuéktól majd olvasgatlak Titeket, és jövök!

Pusz: Évi

Kép
kuha
 
 


Hajni!
Mit vettél végül is Csabának a szülinapjára? :D
A szemed láthatóan kisebb, sajna tényleg nagyon látszik :( :(
Remélem nagyon, hogy hamar lesz időpontod a műtétre.

Andi!
Hogy Nati karja? Javult valamit?
Úúúúútálom az oltásokat :( :(
Mi már rég nem használunk popsikrémet, csak ha ritkán kicsípi a kaki, akkor sudocrem-et. :?

Évi!
Na ez nem semmi, hogy nem mondanak az orvosok semmit, mi baja lehet Robinak! :shock: :evil: :evil:
Komolyan mondom, felháborító!
Ne legyél ennyire elkeseredve, szerintem nagyon helyes vagy. :wink:
Persze gondolom nem az én véleményem számít, de akkor is.....
Jó, lehet hogy nem vagy egy modell alkat, de vasárnap is olyan jól néztél ki!!!!!! :D
Kimondottan szép arcod van és a ha elhatározod magad, a kilók is szépen lemennek majd és olyan leszel, amilyen szeretnél lenni. Remélem azért nem elérhetetlen célokat tűztél ki magadnak és nem 50 kiló akarsz lenni!!!!!!!
És ezt nem nyalizásból írom, tudod, hogy nem vagyok az az ömlengős, nyalizós alkat :wink: :P

Ma megint gyerekmentes vagyok, mindjárt jön barátnőm, aki a férjére otthon hagyta Rékusékat és megyünk kávézni egyet. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hahó!

Nemesek!!
Kornél nagyon huncut fiú lett!!! :D

Mea.
Jujj,de szép hó!!!És jujj de szép Livike!!! :D
De jó,hogy tudtatok egy kicsit szánkózni!!! :D

Ayse.
Andris jobban van???

Majola.
Jajj,de jó hogy minden rendben van Annával....dehát ezt eddig is tudtuk!! :D :wink:

BENIANYU,JUCI6!!!!

Köszönöm a drukkokat!!És köszönöm,hogy egyáltalán észrevettétek!!!
Komolyan ,néha olyan mintha láthatatlan betűvel irnék!!!! :( :(

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
:( :( Én is drukkolok!!!!!!!!! :)
Ne haragudj, hogy nem reagáltam, de hát annyi mindenki ír, nagyon nehéz mindent észben tartani! De ez tényleg fontos dolog!
Remélem minden rendben lesz! :) Mesélj majd!
(Nekem sem szokott ám mindig mindenki reagálni. ) :? :)

Nyúlné!
A tápit azért kérdeztem, mert hogy Nyuszid már tejet is iszik.
Én még mindig vacilálok ez ügyben.
Após ezek szerint nincs a tej ellen?

Barbi!
Köszi, Nati keze egész szép lett mára. :)
Igazság szerint a dr. néni azt mondta, ha hazaértünk, borogassam be neki, de miután alvásidőben értünk haza és Nati hulla volt, ez elmaradt.
Úgy hogy lehet, hogy én csesztem el. :oops:
Ráadásul a dr. nő mondta, hogy ezt a szurit mélyen izomba kell adni és elvileg a gyerek lábába kellene, de lehet, hogy akkor bicegni fog utána szegény. Igy aztán úgy döntött, mégis a kezébe adja.
Mondjuk, ha most rossz helyre adta az oltást és azért lett lila Nati keze, akkor adta volna inkább a lábába... :?
Jó kávézást! :)

Kuha!
Én teljesen egyetértek Barbival, a fogyiddal kapcsolatban!
Tényleg olyan helyes pofid van, ne légy kishitű!
Szerintem így szülés után sokan kínlódunk a súlyunkkal, többek között én is! De én most nagyon elszánt vagyok, ahogy Ayse mondaná, agyban eldöntöttem a dolgot! :D
Biztos neked is menni fog! Drukkolok! :)

Ja és fogyival kapcsolatban még annyit, hogy szerintem a legfontosabb, hogy magadnak csináld, ne másnak!
Nekem a férjem soha nem szól egy szót sem a súlyomra, pedig most elég gáz a helyzet. :( :(
De én utálom magam így, ettől rossz kedvű voltam, így neki is álltam tornázni és fogyizni.
Azért drukkokat kérnék hogy bírjam :wink:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Voltam délelőtt a városban, Fábry cenzúra nélkül könyvét vettem Csabának szülinapjára-remélem, elégedett lesz.
Jaj, meg néztem tavaszi cipőt Pannának.Annyira édesek vannak már, igazi nőcis-siesta-az ára egy horror.De van bőven még a karira kapott pénzéből, úgyhogy jövő héten megvesszük.

Magamnak is néztem, de én biztos öléggé maradi vagyok, mert ami most jön tavaszi divat, nekem az nagyon neeeeem jön be.
Megann:egy fényképen(azt hiszem, az állatkertben voltatok And-dal), úgy megtetszett a cipőd, fűzős azt hiszem, na én olyat akarok!!!!!!!!!Azt hiszed volt, egy db.fűzőset sem láttam.


Mentem, mert közbe főzök, majd est jövök!
Csók.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ancsi!

Ne sértődj meg, nekem is sokszor senki nem reagál egy-egy dologra :wink:
Ez nem azért van, mert nem vagy fontos, hanem mert ez egy nagyon pörgős topic és nem lehet mindent fejben tartani. Én is néha jegyzetelek, de nem mindig.....
Szóval akkor mi volt az ultrahangon?
Mesélj! :D

Andi!
Na azért arra kíváncsi lennék, mit jelent nálad, hogy elég gáz a helyzet?????? :lol:
Milyen fogyit csinálsz?
Én drukkolok nagyon! :wink:
Hú, március végén kapja Leon az oltást (kicsit csúsztunk a 15 hóssal.... ), na kíváncsi leszek, remélem mi megússzuk ezt a lilulást :?

Voltunk kávézni, meg turizni is, szerváltam Nolcsikának egy jó kis farmer dzsekit tavaszra, meg magamnak felsőket. :P
Noel kinőtte az összes farmer dzsekit, Leonra így van olyan ami jó, meg ami kicsit nagy. Így neki van vagy 4 farmer dzsekije tavaszra........Nolcsinak meg egy se. :?
Holnap hozom csak el, mert holnap kapunk gyed-et és fizut....... :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kukucs!!!

Jól van naaaaa!!!
Tudom,hogy nem tud mindenki mindenkinek reagálni....csakhát annyira izgultam,ugye az első baba miatt,hogy jól esik a drukk!!! :)
És persze én sem szoktam mindenre reagálni!! :oops: :oops:

Szóval voltunk apával...minden rendben!!!!! :D :D
Végignéztük tetőtől talpig....láttuk szépen mindenét!!! :D
A tarkóredő is jó lett!!
Azért a doki elküldött egy genetika beszélgetésre,szintén az első baba miatt!!
Kaptunk képet is,csak nincs szkennelőm...de majd megoldjuk és akkor felteszem!!!
Megkérdeztük látni-e esetleg,hogy milye van a babónak és kaptunk is választ,csak nem 100%....ezért majd a következő uh-nál elárulom nektek!!! :D :wink:

Puszi.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Én is csak csatlakozni tudok Barbihoz, tényleg ne vedd a szívedre, ha esetleg nem reagálunk valamire. Én sem tudok mindig mindenkiére, és van, hogy napok múlva jut eszembe, hogy valakinek akartam valamire reagálni, de akkorra már annyira eltávolodunk a témától....
Nekem is csak úgy megy indőnként, hogy jegyzetelek...

Barb, Duda!

Nagyon aranyosak vagytok, és jól is esnek ezek a szavak. Ilyenkor mindig egy kicsit más szemmel látom ezeket a dolgokat.
Csak az a baj, hogy aztán menni kell mondjuk nadrágot venni, és bizony előfordul, hogy sírva jövök ki a próbafülkéből.
Mert hát nem az arcomra veszem a gatyót... (még szerencse) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, de Barbi, hogy a kérdésedre válaszoljak, természetesen nem erélhetetlennek tűnő vágyaim vannak, szerintem elég viccesen néznék ki 50 kilósan...
Sőt, annyira nem, hogy én már annak is nagyon-nagyon örülnék, ha úgy néznék ki, mint terhesség előtt. Az mondjuk olyan 15 kg mínuszban.
Akkor már nagyon boldog lennék, pedig hát akkor is volt rajtam min. 10-12 kg felesleg...

Duda!
Én is vacilálok tej ügyben!!! Nem tudom eldönteni, hogy adjak neki, vagy sem, ha igen mennyit, és hogy hogyan kezdjem el "adagolni", valamint, hogy forraljam-e vagy sem.
Gergő még soha életében nem ivott tejet.
Van ennek valami menete, vagy egyszer csak adjam neki, és kész???

Ancsi!

Naaaa, ne húzzál minket, mostmár tessék elárulni, hogy mit saccolt a doki!!!

Totka!

Cipő :( :( :(
Nekem sem mindig tetszik az aktuális divat.

Bár mondjuk nem hinném, hogy ti ezért felugranátok, de azért elmondom, hogy márc. 2-11 között az új Syma Csarnokban kedvezményes tavaszi cipővásár lesz.
Volt már valaki ilyenen? Érdemes kimenni? Vagy a nagy tömegen kívül nincs semmi érdekes???

És mi finomat fogsz főzni Totka Apa szülinapjára????

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?