Új privát üzeneted érkezett!

sesi
Csak nem Szabó doktornál szültél?????
Micsoda egybeesések, de nem merem elkiabálni, vagy mégis, még egy szobatárs az 528-as szobából???? :D :D :D :D

Na elfelejtettem írni, h. küldj magadról légyszíves képet, h. be tudjalak én is azonosítani. Nekem marha rossz az arc és névmemóm egyaránt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Pusz

KépKép

Sára
sesi
 
 


szantre, én csak saját tapasztaltból mondom, én is vettem még szülés előtt, azt a méretet amit egyébként is hordtam, és bizony nekem C kosárról megnőtt E kosárra, úgyhogy ha tudod inkább várd meg, míg rendesen belövell a tej és utána vegyél. Én a quelle-ből rendeltem, miután nem tudtam menni sehová és nagyon szupik amiket vettem és drága sem volt.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Na,Levi megint alszik,nem lesz ennek jó vége,már látom,hogy este nem fog aludni! :wink:
Tiop,
rakok egy képet Leviről,ezen 1 napos,de mejd kikeresem e régebbi képeket,ahol csak pár perces,mert azok már cd-re vannak mentve:
Kép

Kép
mano83
 
 

 
 

Sára!
Kép
Na így beugrom??? :lol: :lol: :lol:

Kép
klmaria
 
 


Kép

Kép
klmaria
 
 


Tiop,
most jutott eszembe,hogy Levi újszülött képei vannak itt is:
www.babanet.hu/album/main.php?album=11134

de van további két album is ahol van sok kép:
www.babanet.hu/album/main.php?album=11135
www.babanet.hu/album/main.php?album=11170

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Sára, ezek szerint te voltál az utódom a kórházban? :lol: Addig én voltam Klmaria szobatársa :lol: :lol:
Nagyon szép a kisfiad! ÉS ügyi vagy, hogy belejöttél a képek felpakolásába.
Tényleg, Klmaria, még nem is kérdeztem, hogy ti végül szerdán hazamehettetek?

Tiop, boldog 8. hófordulót Zsaninak, az ügyes kis felállós babácskádnak!! :lol: :lol: :lol:

Giga, én sem pont három óránként etetem Sárát, hanem mikor éhes. Nagyjából azért 3 óránként eszik, de van, hogy 4, és van, hogy 2. És néha csak szomjas, vagy csak cicizne egy keveset elalvás előtt, akkor is ráteszem. Nekem akkor szokott nyűgös lenni, ha büfiznie kell. Megbüfiztetem, és utána nyugodt lesz, és eszik még. De lehet, hogy mint a többiek mondták, a menstruáció játszik közre? Erről még nincs tapasztalatom, mert nekem még egyszer sem jött meg szülés óta. Nem tudjátok meddig normális ez? A doki azt mondta, valakinek egyből megjön, és beáll, vkinek hébe hóba, vkinek egyáltalán nincs szoptatás alatt. Akkor én az utóbbi kategória lennék? :roll:

Örülök, hogy ennyien lelkesen fogadtátok a találka ötletét, lehet, hogy tényleg okosabb lenne későbbre tenni, mikor már jobb idő van. Akkor majd visszatérünk rá. Félreértés ne essék, persze, hogy lehet sétálni rossz időben is, meg tudom, hogy páran beszéltétek a közös sétát, akik közel laktok egymáshoz. Persze, használjátok ki ezt a jó lehetőséget, és találkozzatok. Én ezeken a találkákon felül gondoltam majd egy nagy közöset, amire a messzebb lakók is el tudnak jönni, és ezt beszéltük későbbre, mikor jó lesz az idő. Bocsánat, ha félreérthető voltam. Senkit nem akartam megbántani. :oops:

Szantre, én szülés előtt egy két hónappal már vettem szoptatós melltartót, nagyobbat, mint az átlag méretem, hiszen akor már nagyobb kellett, és azt hordtam is előtte, mert kényelmes volt. És jó volt szülés után is. Most nemrég láttam az auchanban 2000 valamennyiért fehér, pamutot.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Kép Kép

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem írni, hogy Sárika ma ette meg az első kanál krumpliját. Illetve az első hármat. :lol: Először fintorgott, majd még kért. Szemmel láthatóan ízlett neki, mert mikor a második kanállal közelítettem felé, majd' kiugrott a hordozóból, mozgott keze, lába. A harmadik kanálnál meg már önállósította magát, kiszedte a kezemből, és a maradékot kiszopogatta egyedül a kanálból. Nagyon cuki volt. Holnap megint adok neki. Megtört a jég, eddig csak szopi volt.

Na, most már eldugulok.
Szép délutánt nektek!

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Kép 1 naposan
Kép Tegnap
Kép Ártatlan bociszemek evés közben
Vendég
 


sziaszotk!

Nagyon aranyosak a babák, mindenkié!!!

Katica!

neked irnék, h teljesen normális h nem jött még meg..nekem két és fél év uátn multhonapban jött meg elöször.. és lassan két éve h szoptatok.. Szoval nyugi..addig örülj mig nem jön meg (mellesle g anélkül is terhes lehetsz ha nem vigyáztok. Erre én vagyok az élo példa..)

Mikor jöttök?

Tiop!

este msnezünk ha ráérsz ok? remélem fent leszek és nem jön közbe semmi..vagy marad a holnapi nap és majd személyesen.

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Ichtus!
Csütörtök lett a hazamenetelből! :D A doki nem engedett el előbb és Alexa is besárgult egy picit.

Laurának tényleg milyen édes szemei vannak! :D
Olyan na mi van, mit akarsz, minek fényképezel, ne zavarj evés közben! :lol:

Kép
klmaria
 
 


sziasztok!

Ichtus!
Köszi szépen!!! :lol: :P

Köszi lányok a képeket,tündériek a babók,olyan jó látni megint ilyen picurkákat!Jó érzés nagyon,már alig várom az ujjoncokat!

Mano!
Zsani nekem most aludt ell ,úgyhogy este 10 előtt nem lessz alvás nálunk sem! :cry: :?

Ichtus!
Még akartam neked írni,hogy az első baba után nekem csak a szoptatás abbahagyása után jött meg először! :wink: Anettnál úgy 1 évesen(őt 2 és fél éves koráig szoptattam)!Zsaninál meg már 3-om h ja megjön rendesen! :?
Egyépként én is így gondoltam a találkát,aki közel lakik egymáshoz miért ne menne!De én a három gyerekkel ilyen időben biztosan nem indulok ell!Azért mondtam a nyarat mert akkor sokkal könnyebb minden!Nekem nincsen kocsim én mindenhova tömegközlekedéssel járok!!!!!!!!Remélem nemsértedtem meg senkit én sem! :? :roll:
Még akartam gratulálni a krumplihoz![color=red]Gratula![/colo


Pilla!
Nembaj,hogy így szólitalak ugye????
Azok a szemek!!!!!!!!Elvarázsolják majd a pasikat!!!!!!
:lol: :lol: :lol

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Jaj elszúrtam!Nem lett piros a gratula! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Mindég lemarad valaki!
Csilla!
Majd hólnap személyesen! :wink:
Én is teszek fel képet Zsaniról ,sajna az első kettő szülésemnél csak sima gép vólt! :cry: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Ichtus nagyon cuki lehetett Sára ahogy ette a krumplit. Cuppogott is mellé? Nálunk baromi nagy cuppogás van, ha kanállal nyomjuk a gyümiket! :lol:
Tiop, úgy szólítasz, ahogy jólesik! :wink: Egyébként Laura szeme kezd bezöldülni. Persze az apja szeme is zöld és az én kis hercegnőm tiszta apja.
Vendég
 


hogyne emlékeznék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te voltál, aki annyit segített nekem közvetlen a szülés után.
És amiért ÖRÖKRE HÁLÁS LESZEK Neked

de jó, h. újra találkoztunk


puszi :D :D :D :D :D :D

KépKép

Sára
sesi
 
 


El is felejtettem, hogy kérdezni szerettem volna valamit!
Tegnap Laurának csak egy kis vizet engedtünk a kádjába és simán belefektettük. Nagyon élvezte, pacskolt benne ezerrel. A fülecskéje viszont telement vízzel. Ez nem baj?
Már nem emlékszem 13 év távlatából, hogy Sáránál mi volt ezzel a helyzet.
Vendég
 


szia Éva!

[quote]S írta:esi, üdv! Aszódon merre laktok?


A Katolikus templomnál lakunk. :) :) :) :)

KépKép

Sára
sesi
 
 


Sziasztok!

Tudtok ám írni :wink: :wink:

Nehogy kimaradjunk.

Itt még csak egy órás.
Kép


Most nagyon hangol, megyünk pancsizni, majd ha egy kicsit elcsitulnak jövök.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Csak, hogy én se maradjak ki a régi képekből!
Kép

Ichtus!
De jó! Sárika krumplit evett???
Figyeld a végterméket és tarts otthon szilvát, hátha neki is megfogja a pociját az új kajcsi. Remélem nálunk is beválik, eddig úgy tűnik. KOPP-KOPP!
A védőnő nem ajánlja a kúpot, mert állítólag hozzászokik. :evil:
De ha szenved, akkor jobb az és én segítek neki??? :shock:
Na mindegy, remélem lassacskán hozzászokik az emésztése.

Sesi!
Ezt mindenki megtette volna a helyemben! :wink:
De jó rólatok megint hallani!
Nagyon szép fiúcska lett Csongorból!
Vigyázz, mert itt kevés a fiú és gyorsan lestipi-stopizzák vőlegénynek! :lol:
Én majd Alexára bízom a választást! 8)
A szomszéd szobában, aki éjszaka került a szülőszobára neki mikorra lett meg és milyen nemű a baba, ha még emlékszel rájuk?
Ja és aki a helyemre került lány, vele mi lett? Tudod, neki volt valami gond a fejével sajnos. :(

Kép
klmaria
 
 


Húha, én sem akarok kimaradni, itt egy kép a mi kis hercegnőnkről, pontosan 8 órával a születése után készült. Ilyen elégedett és jóságos fejjel altatta el az éberségünket :lol: azt hittük, hogy angyalka lesz. Aztán néha előbújnak a kisördög szarvacskái... :lol: :lol: :lol:

Kép

Üdv: Andi
andibab
 
 


Jaj tényleg!
Nekem Szappan dokival csak pozitív élményeim voltak. Nagyon kedves volt, pedig a műszak végén kellett megvizsgálnia és egyáltalán nem fájt.

Kép
klmaria
 
 


Sziasztok!

Pimpoka, nagyon jól teszed, hogy gyakran cicire teszed Lellét. Az őt is megnyugtatja és a tejci is termelődik. Anyósokra pedig nem kell hallgatni. Okos az a gyerek, lám, nem is kell neki a tea, alég folyadék van a tejben is. Időhöz meg abszolút nem szabad kötni az evést. :wink: :D

Giga amíg van elég tej fölösleges bármi mást is adni 6 hó-ig.

Ichtus de jó neked, hogy még nem jött meg.... :roll:

Tiop, már tegnap akartam írni, hogy nekem is többen mondták, hogy a tejpép nem a legjobb kaja. Ráadásul ha érzékenységre van hajlam tényleg jobb elkerülni.
Én nem adok rendszeresen Szonjának, csak ritkán.

Ha átjutok a másik gépre teszek fel fotókat, mert erről nem lehet :(

Jó éjszakát mindenkinek!!!

Ja akartam kérdezni, hogy nem tudtok segíteni, mert holnap megyek a kórházba és szülés óta nem voltam. Emlegettetek múltkor valami naplószámot amit kérnek a recepción. Hogy is van ez? Jah és a saját dokimhoz megyek, de ambuláns rendelésre, akkor hogy van a fizetés?

thenus
 
 


Henus a naplószámot csak a beutalón nézik. Ha nem beutalóval mész, akkor nem kérik.
Vendég
 


Nagyon édesek a csepp bébik :D Hamarosan nekem is lesz egy ilyen tüneményem.. :lol:

Találkoztam a szülésznővel és nagyon aranyos volt, egy csomó mindent megmutatott, elmesélt. Annyi kérdésem volt, de fel sem kellett őket tennem - mindenre megkaptam a választ.
Akinek volt fogadott szülésznője, mennyit fizetett neki, mert ilyesmiről nem esett szó. Mennyit szokás adni és mikor? Az NST-ket is ő fogja csinálni, akkor szokás adni valamennyit?

Köszi, jó éjt!

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


na néhány kép a csajszimról: :D

Kép

[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1172788219.21.jpg
[/img]

Kép

thenus
 
 


Szantre én megkérdeztem a fogadott szülésznőmet, hogy mennyit szokás adni. Azt mondta, hogy általában az orvosnak szánt összeg felét. Az NST-ken nem kell fizetni.
Vendég
 


Sziasztok!

Szantre, úgy látszik, "elloptad" a kérdésem. :) Épp most akartam kérdezni én is, hogy a fogadott szülésznő vajon "mennyibe kerül". Jó pár oldallal korábban feltettem a kérdést, érdemes-e szülésznőt fogadni, hiszen a kh-ban az összes szülésznőt dicsérik, kivétel nélkül. Kíváncsi lennék, h aki nem fogadott szülésznőt, mennyit adott neki?

Képzeljétek, tegnapelőtt voltunk 4d-s uh-n, Szenti javaslatára a Mátyásföld Klinikán, Fábián dr-nál. A Baba állandóan elfordult vagy egyszerűen egy csomó köldökzsinórt húzott az arca elé. Nagy nehezen sikerült profilokat elkapni róla. A sima uhval a szonográfus talált valami nem odaillőt: szólt Fábiánnak és megállapították, h kb. (???) a máján lehet, 2 db 3mm-es vmi, amiről lila gőzük sem volt, hogy micsoda. Gondolhatjátok, hogy részemről sírásba torkollt az egész. Időpontot kellett kérnem a Sote 1. női klinikára, szerencsére jövő csütörtökre kaptam... Szorítsatok nekünk, hogy ne legyen semmi gáz. Iszonyúan parázok, gondolhatjátok...
minnie
 
 


Kép

Minnie,Szantre,
küldtem privit!

majd később jövök! :lol:

Kép
mano83
 
 


Minnie remélem nem lesz semmi gond a babáddal. Megy a drukk nektek ezerrel!
Szerintem az, hogy mennyit adtok a szülésznőnek attól is függ, hogy mennyire voltatok vele megelégedve. Az én szülésznőm baromi sokat segített a terhességem alatt és a szülésnél is, így kicsit többet adtunk neki, mint amennyire előszőr gondoltunk. Amíg a kórházban voltunk többször bejött hozzánk, hogy megnézze minden rendben van -e velünk és azt mondta, ha bármi gond van az első időszakban, nyugodtan hívjuk telefonon.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a picúrkori babák :lol: gondolom, jó érzéssel, és nosztalgiával keresgettétek a képeket :D

Henus, Szonja tündéri gyerkőc, igazi nagy lány, ahogy ül. Magától felült, és megült 4 hónapos korában?

Minnie, én is szorítok nektek, remélem, nem lesz semmi komoly baj!
Mi is Fábián dr-nál voltunk Mátyásföldön, mikor a kh-ban elmérték a nyaki redőt,(hozzámérte a kedves orvos a magzatburkot is, mint utólag kiderült) nagyon megijedtem, de ő mindent részletesen megnézett, többször is megmérte, nagyon rendes volt, és nem volt baj az eredménnyel.

Lányok, ti mikor kezdtétek a hozzátápit, a kaja előtt, vagy utána szoptattátok meg a babát? ilyet is, olyat is olvastam, hallottam. Meg még az a kérdésem lenne, hogy mikor ti esztek, és a babának nincs evé idő, mivel "tömitek" be a száját, hogy ne nézze ki a szátokból a kaját? Száraz kenyérhéj, kiflivég? Mi ezeket kaptuk anno.

Pilla, néha Sára fülébe is megy víz fürdéskor, ilyenkor én simán megtörölgetem, felitatom a fürdőlepedővel. Eddig nem volt gond. Persze ez nem rendszeres, mert az nem jó, ha mindig tele megy a fülük, mert begyulladhat(olvastam, hála Istennek, nem tapasztalat)

szép napot nektek!

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Köszi a segítséget mindenkinek.
Én is igény szerint etetem Lilit, nem fix 3 óránként. Lehet, hogy rosszul írtam... Volt, hogy simán kibírta a 4 órát, sőt sétáláskor még az 5-öt is. De most ez lecsökkent 2,5-re max 3-ra. :cry:
Remélem is, hogy nem elapadni kezdett a tejcsi.
Nem tudom, hogy ki kérdezte, de nem adok semmi mást Lilinek a tejen kívül, még vizet sem. Nem akarom, hogy esetleg most még rákapjon valami más ízre, meg amíg van tejem, addig ez a legegyszerűbb nekem, és neki meg a legjobb.
Megnéztem a naptáramba, és jó 2 hete volt meg a menstruációm, szóval még nem jöhet az. Lili viszont már vagy 4-5 napja rángatja a cicit. Szóval nem vágom én ezt, de nem idegeskedek miatta, csak furcsállom. :?

Minnie!
Nagyon- nagyon drukkolunk nektek, hogy minden rendben legyen!!!

Tényleg gyönyörűek a babák!
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Két kép a hölgyeményről. Pár percesen és kb. 2 hónaposan. :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
giga1
 
 


Ichtus köszi a választ!
Bár én nem szoptatok azért a személyes tapasztalatomat megosztanám veled. A gyümölcs nem egy étkezés, tehát előtte vagy utána kell még tejet is kapnia a picúrnak. Én úgy csinálom, hogy megetetem 100 ml tápival és utána még kb. 100 ml gyümit is megeszik. Mondjuk Laura "extra" evő. Lehet, hogy nálatok elég csak 60 vagy 80 ml tejecske is. A főzelék viszont eméletileg elég egy étkezésre. Tehát délben benyomhat egy üveg főzeléket és uzsira marad a tejecske + gyümölcs.
Remélem nem írtam nagyon nagy hülyeséget, de nekünk ez bevált és a védőnő is így ajánlotta.
Vendég
 


Giga, micsoda különbség két hónap alatt! :lol: :lol:

Pilla, köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat.

Anita, hogy vagytok?Pocakos Tibike? Viki? Nagyon csini kismama vagy, megnéztelek az iwiwen :wink: :lol:

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


sziasztok!
Minnie!
Csak nyugi biztos nincsen nagy baj!!!!Lelkileg veled vagyok és szorítok,hogy tényleg minden rendben legyen!!!!!! :wink:

Nekem nemvólt fogadott szülésznőm így nemadtam csak5000ft-ot de azt sem akarta elfogadni mondta ,hogy kölcsem a gyerkőcre!!!!De bedugtam a zsebébe!Nem sok de arra a pár órára elég amennyit velem vólt!!!!! :P :wink:

Gyümőlcs után adok cicit,olyankor ki is szívja az eggyik mellem,de főétkezés után csak szomjóltás képpen adok mert nekem nemhajlandó cumisüvegből inni!Csak kanálból!!!!!

Giga!
Nyugi mindenn rendben lessz a tejcsivel!!!!! :wink: Ha idegeskednél vidd méretni őt mindenn héten és akkor majd meglátod,hogy mi legyen!!A rángatás pedig lehet neki eggy rossz szokás kezdete!!!! :roll: :?:


Naccempilla!
Te jelőltél be ugye????? :lol:
Köszi!Fűrdetésnél nekünk is szokott víz menni a fülünkbe csak arra kell vigyázni,hogy rendszeresen nagy mennyiség ne menjen be!!!Attól ahogy már ichtus is leírta begyuladhat!

Lányok!
Nagyon szép mindenki babája!!!! :wink: :P
:wink:

Szép napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


ichtus!
Még neked akartam írni,hogy kenyérhélyát adhatsz neki csak nagyon figyelj oda mert hamar eláztatják!!Én morzsákat szoktam a szájába dugni meg amit ehet azt adok neki! :lol:

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam... Ichtus! Köszi a hiányolást!
Minden ok velünk, jól vagyunk. Csak Viki mindig kitúr a fotelből és nem enged a géphez. Itt szokott mesét nézni. Meg sokat vagyunk kint, mert kevés a lakás a mozgásigényének...

Kedden voltunk a 15hós oltáson, csak addig sírt míg lefogták, utána már semmi gond nem volt, játszott a gyerekekkel. De borzalmasan sokan voltak, 1 óra csúszásban voltak.

Kistibike is jól van, sokat rugdos. És jó nehéz, a derekam már most alig bírja... Hétfőn megyek a terheléses cukorvizsgálatra. Fúúúj de utálom a cukrot... viszek majd sok sok citromlét.

Én a hozzátáplálást úgy kezdtem hogy szopi előtt adtam neki pár kanállal (fokozatosan egyre többet és egyre több étkezésnél) és csak utána adtam neki tejcsit. Én azért csináltam így mert fordítva addig nem hagyta abba a szopit amíg jól nem lakott és utána már nem kért egy falat gyümit sem. És aztán így könyebb volt elhahgyni néhány szopit, mert megszokta hogy a gyümivel, főzivel kezdünk, aztán a tejcsi lemarad néha....

Pilla!
Vikinek kb fél évesen volt begyulladva a füle (fekete váladék jött belőle) és azt mondták a fülészeten hogy bizti azért mert belefolyt a víz, ugyhogy máskor erre figyeljünk. Szerencsére csak fülcseppet kaptunk és hamar rendbejött.

Olvastam hogy gondoltatok valamikor talira. Én benne vagyok, nekem bármikor jó. A gödöllői erzsébet park nem rossz ötlet, már nem is tudom ki írta...

Én is teszek föl Vikiről egy picikori képet...

Kép

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Akkor mi se maradjunk ki! :) Egy pár perces és egy tegnapi kép! :)

Kép
Vendég
 


A friss kép lemaradt:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

De édesek a babák! :lol:
Minden kis picurka annyira szép! :lol:

Nincs időm írni,mert Levi kiidegel,folyton fogni kell,tépi a hajamat,stb... :wink:

Csak akartam kérdezni,hogy ha megyek a kórházba,lent a bejelentkezés miatt mennyit kell sorban állni?

Kép
mano83
 
 


sziasztok,

feb 26-án, 19:58-kor megszületett Dóri baba, 3460gr és 57cm.
ma jöttünk haza, Dóri angyali kiscsaj.
Idővel jelentkezünk majd a szüléstörténettel is.
Remélem mindenki jól van, visszaolvasni nem volt időm.

KépKép
tüccs
 
 


Sziasztok!

Fiammal éppen most gyönyörködtem a babáitokban. Álomszépek! Fiam mindig rámszólt, hogy lassabban mzgassam a képeket nagyon lesegette. Kíváncsi vagyok akkor mit szól majd ha a saját kis tesóját meglátja!
Tiop! Semmi gond, nem zavartál meg a véleményeddel abszolút. Azóta hallottam mástól pozitív tapasztalatot. üGYELETESNÉL SZÜLT A CSAJSZI SZINTÉN, NEM VOLT FOGADOTT ORVOSA. nAGYON ARANYOSAK VOLTAK VELE /bocs benyomtam acaps lockot/, s utólag adott a dokinak borítékot....
Majd meg látjuk mi lesz. Egyenlőre nem félek a szüléstől...
Mindent okés volt a genetikán, megnézték anyám papírjait és az én leleteimet. Meg sem vizsgáltak, modták nem genetikai anyám betegsége.
Minnie!
Így ismeretlenül is szorítok neked!
Sziasztok!
katus02
 
 


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Tiop, igen én jelöltelek be.

TÜCCS GRATULÁLOK DÓRI BABÁHOZ!


Kép
Vendég
 


sZIASZTOK!
TÜCS!
HATALMAS GRATULA DÓRIKÁHOZ!!!!!!!!!

Várom a beszámolót és persze a képet!!!!!!!Jó anyának lenni ugye???????

Anita!
Szép nagy babód vólt neked is ,és nemsokára jön a második picurka!De jó neked!! :lol:

Verna!
Szép formás babód van!!!!!!!Én is csináltam képet a csecsemősöknél,amikor fürdött Zsani!!!! :P

Mano!
"Nyugalom a hosszú élet titka"!!!!!!
Sajna azt nemtudom mennyit kell várni mert én még a régi rendszerben vóltam utóljára korházba Zsanival!!!! :?

Katus!
Örülök neki ,hogy hallodtál pozitív visszajelzéseket is (én is írtam,hogy ez csak az én véleményem)!Remélem te is kifogsz egy olyan órvost akit leírtál!!!!!!!! :P :wink:
Valóban létezik olyan csak ritka!!

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Tüccs!
Hatalmas gratula a "kis"csajhoz. Reméljük minden rendben van veletek! Nagyon várjuk a képeket és a történetedet is.
:lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Mi is szeretettel gratulálunk az új kisbabához.

Kép

KépKép

Sára
sesi
 
 


Tüccs, gratulálok Dórikához!!!


Valamelyikőtök írta, hogy Szappan dr nincs már a kórházban. Hát ezt kénytelen vagyok cáfolni, mert ma láttam, és igen aktív volt, ráadásul várt rá egy csomó beteg is. Szóval még ott dolgozik.

Ichtus, Szonja nem ült még fel 4 hónaposan, csak ült. Most kezdi magát felhúzni, úgy igazán. De régóta tud ülni, ha leteszem. :)

Hozzátápi: Én amikor még csak pár kanál volt a főzi, vagy gyümi, mindig utána adtam a szopit, mert tényleg úgy van ahogy Anita írja hogy ha előtte kap cicit kiszívja teljesen azzal jóllakik és nem fog annyira kelleni neki a másik. Mondjuk nem nagyon volt ilyen gondunk, de inkább utána adj. Később pedig úgy volt, hogy egyre csökkent a szopik között eltelt idő egyre többb lett a főzi, és végül egy étkezés szopi kimaradt. Remélem érthető voltam, ha nem szólj! :wink: :)

Mano, én nagyon friss infókkal tudok neked szolgálni, mert ma voltam. :wink:
Semennyit nem kellett sorban állni, egy hapi volt előttem, nem egy ablak van a recepción hanem 4, vagy 3. Leadtam a személyim, mondtam hová megyek és már adta is a matricát, meg a blokkot a 300 FT-ról
Jah egyébként Pilla kössz a tegnapi gyors választ, ezzel kapcsolatban :)

thenus
 
 


Tüccs, nagy gratula Dóri babához! Szép hosszú lehet a csajszi, Flolo is vékonyka volt az 54 centijével, hasonló súllyal. :) Igazi csajos alkat! :)

Tiop: amikor a pár perces kép készült, engem még a műtőben varrtak össze, a férjem volt a manóval az első fél órában. ;)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?