Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok lányok!

vagyok én is nem tüntem el, csak most egy picit kaotikus nálunk minden :) egyszer jó az éjszaka egyszer nem.... :cry:

meg ha minden igaz lassan költözünk, na majd még jövök, puszi
mangó
 
 


Sziasztok!

Ha kicsit megkésve is, de nagyon boldog hórfordulót Laurának!

Csak gyors bekukk. Reggel Márk 39,2-vel ébredt, szerencsére evett, ivott és kapott kúpot is, de csak 1 órát aludt vissza. Utána 1/2 10-ig párszor elaludt a kezemben, majd megint evett rendesen. De 11 -re megint 38,8 volt a láza. Doki néni du. jön, de mondta adjak neki még egy kúpot, meg prizniceljem. Ez nem nagyon tetszett neki, de aztán elaludt. Mást nem látok rajta, orra nem folyik, amúgy még "rosszalkodni" is volt energiája.

Tegnap nem voltunk itthon, mert leszedték az anyajegyet a nyakamról. Utána fájt egy kicsit, de ma már nem is érzem.

Az előző oldal nagyon csajosra sikerült, és olyan jó volt látni ennyi csini kislányt egyszerre. És persze Marciról a zuhanyban sem feledkezhetek meg! Nagyon csini az új csukában.

Nóri - nagyon drukkolok Neked! Már szerintem túl is vagy az íb-n. Szóbeli meg gyorsan megy! Márk 78 cm volt az utolsó méréskor és 9100 gr körül mozgunk. Remélem Farkas már jobban van és tényleg "csak" a foga!

Zsófi - úúúgy írigylem a kis tanítványaidat! Ha nekem ilyen tanáraim lettek volna (tisztelet a kivételnek), akkor tán még élveztem volna tanulmányaim első 12 évét.

Puszi mindenkinek, szép napot (hátha du. jobb idő lesz). Este még megpróbálok jönni.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Zsóka, nem tiltattam le.. :shock:
biztos a babanet vacakol, v. nem tudom ! ha nem sikerül és nem gond, elküldöd nekem emailen? nagyon édi az a kiscipő amit felraktál ! nekem is ez a stílus gyerebe.

Kata, h. viselte a kiscsajszi az infúziót? remélem minden rendben volt???

Nóri, vizsga????? hogy van Farkó??

Klári, csuda helyes a kislányod !!

Mangó, hová költöztök? kitartást így előre is hozzá !!

Panni, jobbulást Márknak ! ha rosszcsont, akkor nagy gond nem lehet :wink:

mi voltunk ma mázsálkodni, 7500 g Laura és 76 cm. ez érdekes, mert 3 hónapon keresztül 71 cm volt, most meg 1 hónap alatt nőtt 5-t?? :shock: vmi stimmt nicht.
de amúgy ahogy nézem hasonló hosszhoz mindenki bőven 8 és 9 kg felett van. hát Laura úgy látszik ilyen, vékony hosszúcombú csajszi lesz. ezt sajnos nem tőlem örökölte !!

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 

 
 

Marcsi, írtam!!!

Gyönyörű Márknak mihamarabbi gyógyulást!!!!!!!

Nóri hogy sikerült??

KépKép
logi
 
 


Kicsi Juli nagyon édes és szépséges!!
logi
 
 


sziasztok!

itthon vunk :wink:

látom azért túl sok mindenről nem "maradtam le" :roll:

Klári érdekes mozgásfejlődésben amit írtál, akkor legalább így látva Samu és Juli esetét :arrow: nem kapkodják/kapkodták el, talán nem fogom magam halálra aggódni Lizu miatt majd ha már kéne vmit csinálnia de még nem.... jó mi más eset vagyunk............ na nem ragozom... csak megnyugtató számomra h más "normál" baba is lehet így "megkésve" etéren hát akkor mit szóljunk majd mi :? :roll:

Zsóka cippentyű nagyon tetszik nekem is !!!!!!!!!!!!! megjegyzem magamnak ezt a nevet :wink:

Marcsi, Liza most ennyi kg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
persze én ennek nem örülök ennyire (legalábbis remélem nem hízott nagyon többet, mert múlt hétfőm volt ennyi) de kezdek beletörődni.
amúgy teljesen formás a lelkem, szal nagyon édes kis ducus így :arrow: imádom a kis hurkucait :lol: :lol: :lol:

infúzió horrorisztikus volt megint :? nővérke mondta ő a helyemben már kapta volna a gyereket és futott volna ki vele az ajtón szal én egy hős vagyok. vagy hülye. :?:
maradjunk az elsőnél. bár igazából a gyermek a HŐS. és ő egyértelműen az. én meg ezt még mindenképp akartam mert jó neki ha a görcsre nem is, de nagyon sok immunrendszerturbósító van ebben a löttyben, és nekünk az meg ugye a sok szteroidtól most elég ramatyul van.
szúrták itt-ott most "csak" 5*, majd a bokába sikerült bent maradni. (ahová múlt héten kapta, most az sem jött be). csurgott csiga lassan 1 órát majd megállt. nővérek szenvedtek vele picit h beinduljon, de kiderült szétment a véna. Lizu akkor aludt el 5 perce !!!!!!!!!!! gyerek vissza a kezelőbe, orvosok be, mindenki próbált 2* szúrni, végül "szűz kéz" alapon soha nem látott fiatal orvos amit megszúrt a buksiján, nem ment szét és itt lefolyhatott a dolog. de most gyorsabban csepegett, előbb kész voltunk csak hagytam Kiscicámat aludni, meg aztán evett szal így későn értünk megint haza.
az első körben amikor próbálkoztak bent voltam :? végülis nem volt annyira szörnyű, csak a szívem szakadt meg Lizuért ahogy sírt h fáj neki. jaaaaaaaaaaaaj még most is .... :? :cry:
de rá 10 percre már gurgulázott és nevetgélt.
(ez a gurgulázás az új tudomány! :lol: )

na de amúgy ha csak bombasztikus áttörést nem hoz most a lötyi görcs téren, szóval nem engedek több ilyet neki. leszamilesz. ennyi szúrkálást egy felnőtt nem bír ki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
ez a gyerek meg már annyi mindent el kellett h viseljen, elég!


most alszik.
napirend???????????? hihihihi :? :?


jön Noémi ma este majd apa hozza, úgyhogy legalább jó éjjelünk lesz :lol:
édesdrágakicsiszívemet majd felváltva dajkáljuk ha kell! de az utóbbi időkben nagyon jól alszik megint!
koppkoppkopp

pusszantások!
lmkata
 
 


KisJulkababa nagyon édes! nyelvkidugós huncut! :wink:
(én 2 éves koromig kopasz voltam :lol: így Lizán az volt az első amin meglepődtem mikor született h van haja! :shock: :lol: )

Klári írj nyugodtan amúgy, legalább nem én töltöm meg a topikot kivételesen :lol:

Nóri vizsga hogy sikerült?? eredmény van azonnal?

Mi van Márkkal, Panni hogy ennyit lázas???? :shock:
mert múltkor is ez volt, nem? hogy olyan nagyon látszólag nem volt baja, de a láza ment mindig fel este. :?:
jobbulást!!!!!

Édes lehet a gyorsan teperő Marcipánó! :lol: a kis csibész :)
szépséges Borkáról rég láttunk fotót! :wink:
lmkata
 
 


Kata: én is tök kopasz voltam (na jó annyi hajam lehet hogy volt mint most Julinak) , de utána elég rendesen megnőtt a hajam :)

Szegény pici Lizi... Sose bánd hogy duci, kell neki az energia hogy kibírja ezt a sok kínzást, és lehet hogy a stresszt is így kompenzálja. Mennyivel rosszabb lenne, ha még szegénykém kis ropi lenne - akkor tuti még pluszban azon aggódnál hogy nem eszik eleget.

Remélem nyugis éjszakátok lesz!!!

K

Klári
Kép
ganti
 
 


köszi Klári :wink:

amúgy nekem is gyönyörű hajam lett végül :wink: :oops:
csak most épp nem az mert nyáron el....ta a fodrász, a vége elégett nagyon a festéstől...mostanában meg nem az a fő gondom h fodrászhoz menjek szal most nagyon csúnya. utálom is....
de majd lesz még szép is megint ha itt az ideje :wink: :lol: :lol:

pusz
lmkata
 
 


jaaaj a vicces képet még nem is mutattam!
még ilyet... :roll: :wink:


Túrórudi, mindenki szereti....
Kép


a bolond anya................ :D
lmkata
 
 


én pont holnap megyek fodrászhoz - megőszülök a lányomtól :evil:

Klári
Kép
ganti
 
 


szerintem nagyon cukin duci!!!! Tisztára mintha teleette volna magát túrórudival.
Van egy plüssmackónk aminek van egy inge és mikor Juli kicsi volt ráadtuk - mi sem vagyunk tök 100-as szülők.... :roll:

Klári
Kép
ganti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, nagyon aranyosak vagytok. hatott a sok drukk,meg Edus jó vizsgabiztosos kívánsága. :) :)

Szóval sikerült!!!!!!!!!!!!! :) :) : )
persze nem a fejemből, de így is elég nehéz volt. írásbeli 3-as, szóbeli 5-ös. (lesz még egy forduló, de az már kevesebb és könnyebb, és csak egy hónap múlva) ja, Julcsi, igen ez szakvizsga volt/van.

Viszont most úgy kivagyok mint egy ló. negyed négy óta ébren vagyok, és éjfélkor feküdtem. Farkó már alszik, úgyhogy forralok a táphoz vizet és megyek én is aludni.

Bocs, hogy megint nem reagálok, de mindjárt lefordulok a székről.

Lizunak nagy puszi a fejecskéjére. :) :):)
Meg szegény lázas Márknak!
Meg a többi babának is!

holnap igyekszem jönni, bár Farkasnak megígértem, hogy egésznap nem teszem majd be a járókába! :) :) bulizunk! :) :)

pusz,nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, még mindíg lázasan, de ezen kívül a doktor néni sem látott semmit. Én csak a fogára tudok tippelni, mert ma sikítozott, amíg bekentem Dentinox-al. De ahhoz meg túl magas. Remélem holnapra elfújja a szél...

Kata - kicsi Lizacica egy igazi hőőőőőős! De az Anyukája is. Márktól eddig egyszer vettek vért, akkor láttam, hogy milyen nehéz a kis duckó kezükön megtalálni, hogy hova kell szúrni. És a kép... tündércica!

Nóri - GRATULÁLOK! NAGYON ÜGYES VAGY! (enyém 2,2 volt asszem, de lényeg, hogy megvolt!) És a holnapi buli után szerintem Farkast nem kell majd ringatni.
Jó pihenést!

Szép estét mindenkinek, puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Klári köszönöm a részletes mozgásfejlődési leírást! nagyon megnyugtatott! én csupa turbóbabával vagyok körülvéve és nem az a bajom h samu kicsit lassabb (na jó néha az is), hanem az h naponta kapok telefonokat, h képzeld z már áll, x már kúszik, cs már fut stb stb... elég nyomasztó tud lenni.
nem is nagyon ismerek komótosabb babókat.

ma vcoltam kávézni a barátnőmmel és a barom pincér koffeinmentes helyett koffeines latte machiatot adott nekünk, ami úgy derült ki h se samu se az ő kislánya a köv. szopi után nem aludt estig. tehát tegnap este7-től samu ma este 7ig össz 13 órát aludt... vagy máshogy: reggel 6 óta össz 1.5 órát...

nóri gratula!!!!
lizu túrórudis képe :) :) :) :) szegény drága :( gondoltam ám rátok sokat! jó lesz azért kata h noémi mától lesz! nagyon nagy segítség!

márknak jobbulást!!!!!!!! szegény kisfiú megint beteg! :( :(

marcsi hosszú combok :) :) :) ne félj, győzd majd a pasikat elhessegetni lolo mellől...

edu pihenj azért! és gyere sokat!!
mangó írok amint egy szusszanásnyi időm lesz! sok erőt a költözéshez!!!!

klári írtam h juli irtó édes???!!!

pusszok
kerekpocak
 
 


már egész jól ül:

Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert még a mai napom is pörgös volt, most meg apát ápolom, mert összeszedett vmit, ill mondja: megfázott, amikor a parkban vigyázott a srácokra. :oops: :?

Nóra, nagyon klafi hóembert építettetek a csajokkal! :D

Julcsi és Lizu nagyon édesek!!!!!!!!!!! Ennivalók!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D (Zsombor kedvence is a túrórudi, most hoztam neki, áll a hűtő előtt, és sír, és mutatja, h mi kell neki. 8) )

Zsóka, cipő nekem is tetszik! Érdekes, itt mindig olyan béna cipők vannak ebben az üzletben, én még normális fazont nem találtam. Röhej, de most is otthonról hoztam Zsombesznak egy superfit cipőt.(ja és iszonyat áruk is van..) :oops: :?

Zsófi, rég jártál erre, mi újság felétek? Én le voltam maradva, mert nekem a szeptember rémlett, de akkor már most elkezdödött a "nagyüzem". Samu mit szólt? Hiáynoztál Neki? :)

NÓRI TÖK JÓ, ÉS HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!NAGYON ÜGYI VAGY!!!!!!!!!!!!!!!JÓ BULIZÁST! jobbulást Farkasnak! (Tényleg, mi újság baba téren? lehet, h írtad, csak még nem volt időm visszaolvasni :oops: 8) )
mazsolák
 
 


edu: csak heti 2x1.5 órára megyek a suliba szal nagyüzemről szó sincs. egy helyes fiatal lány van vele. meg se kottyant neki. igazából fél órát van mással, mert alszik :)
kerekpocak
 
 


Helló lányok, itt vagyok itt vagyok. Gyors helyzetjelentés, aztán dolgozom. Tehát most este fél tízkor is. Nem vagyok normális. Konkrétan megszívattam magam ezzel a négy óra itt négy óra ott szorozzuk már be kettővel típusú marhasággal. Na mindegy. Ennyit a munkaidőről :)

Gyermek tegnap óta mondatokban beszél :wink:
Első mondat: Apa eeement :) Elment autóval, meghallotta és ezt mondta, majdnem megzabáltam, ő meg nem értette, hogy minek örülök. Este mondta még: anya fősz (főz), anya alszik :)

Ma voltunk védőnőnél bölcsis papírokat kitölteni, mázsálkodni miegymás: 15 kg, és 88 cm.

Képek nagyon édesek, mind egytől egyig. Szopizós Samu :)

Marcsi, és aki nem kapott Libero cuccot: van ügyfélszolgálata, írjatok egy e-mailt. Én is írtam annó, és válaszoltak és küldték, amit kell! Kérdőívet, és arra kell válaszolni, és mellékelni az x db nyulat, és aztán x idő múlva jön az aji. De ha soká jön, akkor is lehet írni.

Lizi szegényke... úgy sajnálom. Kata tényleg hős vagy!!! Édes kis duckó, tündér kislány!!!

Csajok, bocs, hogy nem mindenkinek megy a rieksön. De tudnotok kell ám, hogy sokat gondolok rátok!!!!
Puszi. M.
mircike
 
 


Zsófi egyszerre írtunk!!! :D :D :D :D Mi az, h már egész jól ül??nagyon is szépen ül!!!! :D

Ja ami még kimaradt: jobbulást, és gyógypuszik Márknak! :D

És Katának szerettem volna, h én annyira büszke vagyok rátok! Le a kalappal! Nekünk is volt tortúránk, de az sehol nincs ehhez! Annyira ügyesen veszitek az akadályokat. Lizu a fájdalom részét, te pedig a lelki, anyai oldalát! Pihenj egy jót! Nagyon büszke lehetsz az okos, ügyes kisnagylányotokra! :D :D És igaza van Klárinak - én tudom,h ha "ropi" a gyerek, az milyen stresszes tud lenni - így legalább ezzel a résszel nem kell "fáradnotok". :oops: :?

Marcsi, ne aggódj, mi egy cipőben vagyunk! :oops: 8) most biztos "rossz", de majd utána nem kell fogyózniuk. Mondjuk, te szerencsésebb vagy, mert lányokat kevésbé csesztetik a súlyuk miatt, mint a fiúkat. (Csak reménykedni tudok, h most már nem olyanok a gyerekek, mint az én koromban. Lehet, h hülyén hangzik, de én magamon tudom, h egy életre meghatározó tud lenni :cry: :( :( ) De Marcsi hála égnek, te is jófej vagy! és majd tompítjuk a "gyermeki gonoszságot"! 8) :wink:

hu remélem, most nem voltam nagyon kavarc...na megyek apát ápolni, pusszok Mindnekinek: akiknek nem írtam is! Vigyázzatok Magatokra. :D :D
mazsolák
 
 


Sziasztok! :)

Még ovi előtt gyorsan bekukkantok..
Drága Lizibizit megint így megkínozták, jaaaj..még olvasni is rossz volt. Édesdrágatündér, miket kell átélnie, pedig még csak most született :cry: .De a cél lebegjen a szemetek előtt!! Csak találnak már egy jó kis gyógyszer kombinációt ezekre a hülye görcsökre :wink: .

Samu nagyon ügyesen ücsörög !! Engem is bosszantottak a mozgással kapcs. kérdések,mint pl hogy " áll már? megy már? mászik már?..stb..
Most, hogy marci mászik ezerrel, megnyugodtam. Ennek nagyon-nagyon örülök :D ,még ha egy darabig nem áll föl, akkor is.

Jól van, akkor Márknak sincs semmi komoly baja, csak a fogacskák kínozzák szegényt.

Edu, én is superfit rajongó vagyok, Borcsi lábbelijének a 90%-a ezen márka. Iszonyat ára van, de tényleg nagyon szuper!! :wink: A csizmái pl.elnyűhetetlenek. Az idei lesz az első olyan kiscsizma, amit nem tudok marcinak eltenni, de ez is csak azért van, mert kimondottan csajos fazon.Ahogy nő bori, egyre kevesebb olyan ruhája lesz, ami unisex.

Nóri ügyes vagy, óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!

mircike puszi, jó, hogy adtál egy kis hírt magatokról.

na megyek, indulunk az oviba..

KépKép
logi
 
 


Borcsi göndör hajjal (befontam éjszakára--most ez a menő az oviban :roll: :D )
Kép Kép

KépKép
logi
 
 


Túrórudis Ducijuci jajajaj de nagyon éédes!!!!!!!!!!!! :D :) :P :lol:
logi
 
 


ez az iwiwen volt:

Továbbított üzenet:
Kedves Barátok, Ismerősök!
Március 1-jén 18:00-tól fáklyás demonstrációt tartanak a Budai Gyermekkórház fennmaradásáért. Több hónapig voltam ott gyakorlaton, higyjétek el, nagy szükség van erre a kórházra! Aki úgy érzi, szívesen kiállna ezen ügy mellet, az jöjjön el a Bolyai utca 3-9. szám alatt található kórházhoz. Tömegközlekedéssel megközelítheted a Nyugati pályaudvartól a 91-es busszal a Zivatar utcáig (az első feljáró vége). Hozzatok magatokkal fáklyát, gyertyát.
Aki többet szeretne megtudni az intézmény munkásságáról, hogy mennyi minden jót tesznek a gyerekekkel nézze meg a honlapot http://www.budaigyk.hu/budaigyk/
Köszönöm Mindenkinek és aki tudja, tegye ki az üzenőfalára ezt az üzenetet, hátha más is csatlakozna!


göndör borka: :lol: :lol: :lol: apa csinálta a képet? mert h szerelem van a képben, meg a szemekben is... :D :D de az is lehet h neked szól ez az imádat!! AKKOR NAGYON IRIGYELLEK!!!!!!!!!!!!!! :D :D
kerekpocak
 
 


sziasztok!


Noémi meg Lizu fent durmolnak :lol: :lol: :lol: éjjel Noé dajkálta 20 percet, de mivel kisasszonykánk csak hangosan röhögött rá a sötétben, feladta h elaltassa :) ez emlékeim szerint hajnali 2-f3 körül lehetett. hozzátartozik h este 9-kor ébredt fel, akkor fürcsiztünk.... :roll: szal a tegnapunk nagyon megcsúszott, de ennyi szadi után nem volt szívünk ébresztéssel zaklatni szegénykét.
de végülis ahoz képest mennyit aludt (egész du.+este) nagyon jól szunyált éjjel. beraktuk magunk közé az ágyba és 5 perc múlva mély álomba merült, és csak akkor 1* ébredt éjszaka!!!! :shock: :P :lol: yessssssss :lol: (gondolom a köv. adag szteroidig ilyen jól leszünk kaja fronton h elég simán 5-6 óránként napközben is!! :!: ...)

Samu nagyon ügyin ül és pakolászik! :lol:

Nóri gratu a vizsgához! 3+5 igazán egy szavad sem lehet :wink: :wink: :wink: :wink:

Panni akkor oké ha "csak" a foga Márknak. Csak úgy meglepett h megint lázas :roll: nem gondoltam h ilyet okozhat a fog, de akkor felkészülök :lol: bár még elvileg néhány hónap mire mi odaérünk...

a hétfői hóban nem mentetek szánkózni???

Gyönyörűséges a Borka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emlékszem ez a haj-viselet már az én időmben is nagy sláger volt!!!! Sőőt szegény anya fonogathatta mindannyiunknak anno mert imádtuk így hullámosan! :lol: :lol: :lol:
aztán nekem 14-15 évesen kiderült h göndör a hajam alapból :lol: :lol:

Zsófi mai menü?
Képzeld én is főzni fogok! Mondjuk én régebben főztem mindig, imádok! csak Lizu mellett felhagytam vele.
de most megyünk majd torna után vásárolni, úgyhogy vacsira kitalálok vmi könnyűt, mától ugyanis Noé eltiltott a túrórudievéstől :cry: :cry: :cry: meg elzavar futni :roll: :?: :lol:
háááát azért elsőre inkább csak séta lesz abból ahogy érzem :lol:

Edusó majd gyere ám közénk ha már időd engedi! :wink:
uh fotó????????????????????????????????????
Imianya nem tudja beszkennelni? bár szegény most épp beteg...
no akkor elnézzük neki és jobbulást kívánunk!! :lol:

pusszok!
pusszancsok!
lmkata
 
 


ööö nem tudom miért írtam 2* a puszizkodós részt a végén :lol:

képzeljétek reggel 8-kor ilyen szivárvány volt az égen!! mitől???? nem is esett... meg március 1. van vagy mi. :shock: :shock:
Kép
lmkata
 
 


Az ovi előtt rohanásban... 8)

Már töbször akartam dícsérni Zsóka, Borka új avatar képét, és észre is vetttem, h valami újdonság van a frizurában! Nagyon édes, és tényleg "ott van az imádat" a szemében,a hogy Zsófi írta. Ja igen, és gratula Marcipán mászásához. :D

Kata, milyen volt az este? :D

Mircike, igen ismerős ez az otthon dolgozosdi.., imir is sokat csinálta, csak neki így napi14-15 óra munka volt. Reméljük, ha "8 órásba" leszel, akkor már kevesebb v könyebb lesz, ill jobban be tudod osztani...Van már Mirkónak jele? :D

Mangó, mi újság Bendével? Képek? :D

na megyek összeszedem a családot, és öltöztetek. (már jöhetne a jóidő, mert ez a huszonx réteg ruha , mire mindkettőt felöltöztetem... :oops: 8) :? )

pusszok! :lol:

ja majdnem lemaradt, Timcsi anyukájának szeretném megköszönni a köszöntést! :D :D :D (ezt is már mióta szerettem volna írni.. :oops: :oops: )

Nóri, buli??!!! :D
mazsolák
 
 


Kata, eccere írtunk! Kép nagyon tuti!!!!:D :D :D

na rohanok! 8) :wink:
mazsolák
 
 


[color=red]EDU 12. HÉTBEN VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!![/color]
kerekpocak
 
 


kata : és mi lesz a menü? nálunk zellerkrémleves és tonhalastészta(nekem) palacsinta(apának).
samu ma 6ig aludt és mivel dögfáradt voltam visszatettem 8ig aludni. szal ma egy kicsit elcsúsztunk. igazából már megszoktam és jobban is esik a 7es kelés így asszem most egy ideig visszatérünk a 8as fektetésre, mert akkor kb 7kor fog kelni.
várjuk az ugrálós hintát, elvileg ma érkezik...
samu olyan édesen kezdett dumálni. anyukák nektek mi a tapasztalat, pl nóri h mit hogyan modtak? samu most a
-ba -ma -ga helyett -te-tye-ke-da-grrrr-brrr cuccokat mond. annyira édes! megzabálom! amúgy azt is észrevettük, h samu ha a pelenkázásnál kicsit felállítjuk akkor áll mint a cövek. nem nyiklik nem nyaklik, nem rugózik. annyira h nekünk nem is kell tartanunk mert áll. persze nem állítjuk mert tudom h nem szabad stb stb csak heccből kicsit néztük. szal ezek vannak mostanság.
kerekpocak
 
 


sziasztok!!!

a lemaradásaim: Márk nagyon szép a fogacskáival, Marcipán a zuhanyzóban édes! Borka tündérkicsilány! Lizibaba meg olyan ééééddeesss!!!! puszit nekik!! Samu meg annyira ügyes!!!! nem semmi amit produkál!! kicsi Juli nagyon cukorka!!! ha valakit kihagytam akkor bocsi!!
ja Nóra a Te lánykáid is annyira édesek!!!

Marcsi, köszi a drukkot! hát igen Te is benne voltál mostanában tudod milyen.... szóval a lakásunkba költözünk, végre vége van a felújításnak! nagyon várjuk már és akkor remélem több időm lesz mindenre!
Zsófi, köszi az erőt, nagy szükség van rá és várom majd a leveélkédet! :lol:

Edus!!!! gratula Neked!!!! :wink: :lol:
Bendével most az van, hogy rájött, hogy tud más hangon is sikongatni és ezt most a sírásban is tudja produkálni. Ami viszont aggaszt, az az, hogy amikor alszik akkor tud olyan keservesen felsírni és semmi más nem nyugtatja meg csak a cici..... szóval ezen most nagyon agyalok, hogy mi van :? :shock: :? :shock: :roll:
de ha ez most már tényleg a fog, akkor ojaj!!!!!
szerintetek?????

Kata, nagyon sok puszit küldök a pici Lizusnak és a mamájának, nem semmi!! kitartás! és le a kalappal!!!!!!!!!! ++++++++++++

Panni, nektek is sok puszi, hogy Márknak elmúljon a láz!!!

Zsóka, hamarosan már udvarolni fognak a nagylánykádnak, annyira tündér!!!!

Nóri, gratula a vizsgához! nagyon ügyes vagy!!!!

Kisjulcsi hol vagy mizu?
Reni?
Timi!!!! hol vagy??

Mircike, puszi a kicsi okos fiadnak is!!

Zsófi!!!!! ül a Samu!!!!!! huha! hogy rohan az idő!

:D

nálunk apa ma paraapa lett, azt mondja a gyerek nem mozog annyit amennyit kellene............ :oops: :P :? 8)
mangó
 
 


mármint, hogy többet kellene már csinálni a bébinek :)
mangó
 
 


még csak annyi, hogy Kata, Zsófi olvasom ám a picik blogjait!!! nagyon szeretem!
Samu leveleit már hiányoltam!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pusz, megyek enni
mangó
 
 


samu is szokott felsírni álmában. és fel is ébred rá: annyi h az alvásfázisban felsziínesebb fázisba ért és felébredt. nappal: hagyom nyűglődni 2-5-10-15 perc múlva alszik tovább (még egy jó 1 -1.5 órát), éjjel bemegyünk ölelés, puszi és alszik tovább. ilyenkor sose szoptatom meg.
fog v nem fog?? ki tudja...
mit mozog már bende? hogy apa már parázik. még csak 4 hós! mit tud és mi az amit apa szerint kellene? hány kiló? hány cm?
kerekpocak
 
 


Hát persze, hogy apuci fotózta a kislányát, nekem nem mosolyog ilyen szépen :roll: (azért mi is imádjuk ám egymást, csak apa azért mégis más :) )ha én fotózom, általában valami hülye pofát vág, pl: Kép

Bende nem mozogna rendesen? nyugtasd meg Apát Angi,még csak három hónapos...mi nem teszik édesapájának??

Borinak vettünk tegnap egy nagyon tuti tavaszi együttest. Egy szupi gatyeszt meg egy felsőt. Annyira jól néz ki, még én is simán felvenném..és ahogy áll rajta..... Nekem mániám lett ez a gyerekruha vásárlás :shock: , ha nekem ezt 6 évvel ezelőtt mondják, kiröhögöm az illetőt. Most, ha bemegyek egy üzletbe, az első, hogy megnézem a gyerekcuccokat. Ti is így vagytok ezzel??

Kata, tök jó a szivárványos fotó!!
Tényleg,mi lett Noémi munkájával? Vagy írtad már? :roll:

KépKép
logi
 
 


Zsófi!! köszi a tippet, kipróbálom! hátha nekünk is bejön.

Bende pörög a feje körül, oldalra fordul (csak jobbra), de eddig csak egyszer fordult hasáról a hátára (ezt hiányolja apa), mert hát a hasán továbbra sem szeret lenni. Viszont ami új!!! :!: :!: :!: a lábát a szájához húzza :)
jó csajok hát mindenkinek a saját parája :lol: :lol: :lol: :lol:
amúgy a pasi 5530, a cm nem tom most megyünk majd oltásra. szóval ő egy vékonka baba :lol: 8)

Zsóka, amúgy körülöttünk is, ahogy Zsófiéknál, hasonló babák vannak, azaz, hogy nagyon korán sok mindent csinálnak, így teljesen megértem Zsófit, de természetesen tudom, hogy minden baba más!!!!!!!!!!!!! :lol: 8)
mangó
 
 


Borcsa így is gyönyörűűű!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


samu csak a hasára tud fordulni... hátára nem.... :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


amúgy a bármilyen forgást 4 -5 hósan kell kezdnei a "nagykönyv" szerint. tehgát nem hogy nncs bende elmaradva, tök előre jár, hiszen tud oldalra fordulni... samu azt 5 hónaposan kezdte (mondjuk mi nem vagyunk mérvadók) és tegnap fordult először a másik irányba is. eddig csak balra tudott. tehát nyugtasd meg apát h nemhogy lemaradva nincs hanem ! 3 hósan oldalra fordul? csúcs!
kerekpocak
 
 


Zsófi!!! köszi!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


szőke és alszik:

Kép

így ébred:
Kép

palinta komolyan: Kép

és felhőtlenül: Kép
kerekpocak
 
 


Zsófi szupi a palinta!! Mire van felakasztva?
Samu csudahelyes!!

KépKép
logi
 
 


fúrás nélkül rögzíthetősünk van:

http://www.e-bababolt.hu/jatekok/keszse ... gralo.html
kerekpocak
 
 


Köszi Zsófi. Hát ez már kicsi nekünk. Marci 10 kiló (nyáron már bizti lesz 12 kiló is :? )

KépKép
logi
 
 


sziasztok,

Nóri, nagyon nagy gratula a vizsgához. én sejtettem, h. ez a "nem tanultam semmit" azé' ilyen szépen fog görbülni !

és Farkasnak nagyon-nagyon boldog 10.hófordulót !!!
ment akkor ma a bulizás ?

ja Edus, ez a súlykérdés olyan, mint a ki mit mikor mozog már.
Laura egészséges,ügyes,okos, kiegyensúlyozott, jókedvüü, szóval én örülök, h. ilyen, és nem pufibb. hurkái neki is vannak, nyilván nem akkora, mintha 9 kiló lenne.

Mangó, én azt hittem, h. Bende amekkora súllyal született, ő lesz a topik óriásbébije. de látom a cipő nálatok is hasonló, mint nálunk :wink: de ez így jó.

látom paramamik közé egy paraapuka is csatlakozott :D
nekem az üléssel kapcsolatban vannak paráim legújabban, de már le sem írom..

Zsófi, frankó a hinta !! oldalt is kileng? ajtófélfa nem veszélyes, h. nekilöki magát? gondolom nem, mert akkor nem ültetnéd bele Samut, meg nem árulnák, de amikor láttam a linken ez jutott eszembe.
az ülős képek eszméletlenek, mind a szerkó, mint a tudomány ! Laura nem tud így ülni még ! csak Z-ülésben, és úgy sem sokáig. {ez a parám}

Zsóka, köszi még 1x a cipős dolgot, ma még most vagyok internetnél először majd bekukkantok. igen, amúgy u.az a hölgy, akit mailen írtál.
Borka gyönyörüüü !! grimasszal is, meg Apa-szerelemmel is.

Kata,ez nem semmi, h. megint így megkínozták Lizut. vmi oka van, h. ennek a kislánynak ennyit kell kiállnia a pár hónapja alatt. szerintem az, h. ő legyen Fót és az egész környék legügyesebb, legvagányabb, legerősebb babája később.
addig meg kitartást !!
és olyan jó, h. erőt tudsz meríteni a kacagásából, mosolyából !!

tesód hogy bírta az első éjszakázást? :wink: nem volt hulla reggelre?

Mircike, gratula Mirkó első mondataihoz !! jaaaj, úgy várom már én is ezt.. ! lassan itt a miért-korszak.. :wink:
mától bölcsiztek??
és köszi a Liberós tippet. neked is Zsóka !!

Panni, h. van Márk? nem lázas már??

mi ma hintáztunk kint a jó időben, Laura sikongatott, olyan aranyos volt. majd teszek fel képet holnap.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


FARKASNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


na tessék, mindenki parázik vmi miatt. ha a súly nagyobb, azért, ha kisebb azért. ha áll akkor miért nem ül, s ha ül akkor vajh miért nem áll??
kedves paramamik és parapapik! jó nyugodt aggódásmentes íccakát mindenkinek. :D :D :D :D
kerekpocak
 
 


SAMU nagyon édi baba!!! Ahogy csücsül a hintában.... :lol:

Juli ha jól emlékszem 7 hónaposan olyanokat mondott hogy tátátátátátátátátátá de ezt különböző nhangokon, mintha mesét olvasna :shock:
Aztán a tátátá korszak visszajött 10 hónaposan és 14 hónaposan is :D

Edus lehet hogy már írtad de itthon fogsz szülni (ergó hazajöttök) vagy ottani orvost keresel?

Klári

Klári
Kép
ganti
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Farkast 10. hófordulóján!

Ideértek a gyógymanók és puszik. Nagyon-nagyon köszönjük!Reggel már normál hővel ébredt és azóta sem volt még hőemelkedése sem. Viszont megvan a 7. recénk. Lehet, hogy mégis ő volt a bűnös.

Ma reggel kilencig aludt, az 5 órai reggeli után. Viszont du. elég nehezen tudtunk megküzdeni az álommanókkal, de végül ők győztek.

Zsófi - Samu milyen ügyesen üldögél! És látom a pakolás is megy neki... Alvós és főleg az ébredős Samu nagyon édi. Néha már Márknak is sikerül mosolyogva ébredni (legtöbbször csak reggel). Amúgy mindíg kínozza valami arra kel. Azt hiszem Samu arcát elnézve a hinta bejött :lol:

Mircike - gratula a nagyfiú újabb tudományához! És ne dolgozz annyit!

Zsóka - Borcsi egy tündér! És ahogy Apára néz, az mindent elárul.

Szép estét mindenkinek, puszi


A kis betegem tegnap este...

Kép

És a ma délutáni kópé...
Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


klári :) a legújabb a "qe?" sztem spanyolul is tud. a ga meg a brrrrrr

panni: szegény kis beteg. hatalmas gigantó csók a pofijára!!! gyógyuljon hamar!!!!
kerekpocak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?