Új privát üzeneted érkezett!

Totka,
örülök, hogy visszatértél.
Megértelek! :)

A 300 000 Ftos szemműtétre nekem se lenne most pénzem, de szerintem sokan vannak ezzel így. Remélem találtok mihamarabb egy kórházat ahol megcsinálják TB alapon.

Fogyás. Hát én úgy vagyok vele, még mindig jobb ha párom engem noszogattna (persze azért van határ) mintha keresne egy vékonyabbat :) Egyenlőre még nem történt ilyen (noszogatás) de hosszú távon ki tudja...

Tesztnek meg ha te örülsz akkor én is hogy Nega lett.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Totka!

Gondolom, az már lejött, hogy én is nagyon imádlak!!!! :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Éljen a spenótos tészta!!!!! És irigyellek az urad miatt, mert Robi is úúúúúútálja a spenótot, és meg nem kóstolta volna a tésztát emiatt!!!


Királykat!

Mi a baj??? Remélem, semmi komoly!!!!

Kép
kuha
 
 


Hajni!
Ugyanerre jöttem rá, mint Te, hogy a babanet túlságosan belefolyt az életembe :wink: . Amint visszamegyünk dolgozni, ez nem így lesz!
A szemedet sajnálom nagyon és nem is értem, hogy a TB ezt hogyan nem finanszírozza?????
A férjed hozzáálllását is sajnálom, lehet, hogy valakinek ez motiváló, nekem nem volna az. (És csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy cserébe azt a kikötést tenném, hogy csak akkor megyek vele nyaralni, ha ugyanannyi kiló izmot magára szed, mint amennyi zsírt én leadok. Tenném ezt akkor, ha szeretném a destruktív megoldásokat. De nem szeretem.)
Én megpróbálok úgy nézni a kajákra, mint tárgyakra. Eddig elég jól megy, 3 kiló minuszban vagyok!

Kuha!
Neked mi a terved? Az a francia fogyasztószalon, vagy a high-care?

ayse
 
 

 
 

na közben megint olvastalak!
ari vagy :oops: :P !
de mért pont Kuhával említesz egy lapon :?: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :lol:
csóróság!
hát most mi is elég szarul állunk! :? ,én is nehezen viselem,ráadásul elkényeztett lány vagyok,most meg állandóan a megszorítás szó visszhangzik a fülemben!uuuutálom!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kuha,

annyira nem vészesen komoly, itt benn a munkahelyemen ért igazságatalanság, máskor talán lepörögne rólam, de most valahogy nem esett jól.Keveset aludtam éjszaka, Bazsi 3 órán keresztül fenn volt, csak úgy.Így nem aludtam valami sokat.


Nagyon köszönöm, hogy érdeklődtél:)

Totka,

fogyókúra: saját tapasztalat, ha kényszerítenek, én egy dekát sem tudok fogyni.Így mostanában elkezdtem nem vacsorázni, és szépen mennek le a kilók, meg iszok egy gyógyteát, ami segíti az anyagcserémet, és így könnyebb.
Elkezdtem tornázni menni, de rájöttem, hogy a Bazsi meg Bence meg a munka mellett ez így nem jó, hiszen a délutánok esték amit együtt tudunk tölteni, és ez abból az időből vett volna el. Így lemondtam róla.
A szemműtét miatt meg ne aggódj, esetleg, meg lehetne a TB keresni, hátha tudnak valamit tanácsolni.

Hát ennyi.

Üdv.:

Kati
királykat
 
 


Csak gyorsban.

Rókica
Tiszta szívből gratulálok. Nagyon ügyesek voltatok. Sok-sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek.

Mi egyébként jól vagyunk, csak olyan gyorsan telnek a napok, hogy csak győzzek utánuk futni.
Tegnap volt a Brigi először fodrásznál, végig ordította az egészet, de nagyon aranyos lett rövid hajjal.
Bocsi, de már mennem is kell, mert rángat el a géptől.

Kép
Kép
maresz
 
 


Totka!
ja hogy ő akarja,hogy rendesen fogyizz! :evil:

Duda
emlékeimben,mintha kérdezted volna,hogy eszik e még tápit nyuszi!igen eszik!reggel és este is és mégis közvetlen utánna akár már nyomja is magába a tejet!imádja!mindkettőt!de azt hiszem már nem okozhat nagy gondot leállni a tápiról!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Köszi Nyúlné! Én is imádlak!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ayse!

- 3 kg?? Dícséretes nagyon!! Csak így tovább!
Francia fogyi szalonnal már régebben is szemeztem, ráadásul a főnököm keresztlánya is csinál egyet, úgyhogy protekcióm is lett volna. Csak aztán elkezdtem a 90 napost, amivel ugye sikerrel is jártam.
Most nem az ilyen csoda szalonokban bízok (na, meg aztán arra végképp nem lenne pénzem), hanem az akupunktúrát szeretném kipóbálni.
És mellette megfogadtam, hogy ha Robi áldását adja, főleg az anyagi részének (már áldását adta), akkor mellette elkezdek futni...
Bár, épp Barbival beszéltük vasárnap, hogy én világ életembe utáltam futni, nem is tudtam, mert rögtön fájt minden levegővétel.
Hát, kíváncsi leszek. Már csak egy jó kis cipő kének...
(Na meg a pénz a tűszúrásokhoz... :roll: :roll: :roll: :roll: )


Én meg pont az ellenkezőjétől félek: engem nem zavar, hogy a Babanet belefolyt az életembe, én örülök is neki, nektek, mert enélkül, nélkületek végképp meggyagyultam volna már.
És félek, ha visszamegyek dolgozni, akkor nem tudok ennyire aktív fórumozó lenni, viszont emiatt nem szeretném, ha lazulna a kapcsolatom veletek!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha!
nem mellette,hanem utána szabad csak futni,elöbb le kell fogyni!a lábaidnak nem tesz jót!én úgy tudom!és én is szeretlek!!!! :mrgreen:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kuha!

Na a futást azt én is utáltam mindig. De amit Nyúlné csinál, a stepaerobic, na az tök jó! És ahhoz is kell egy jó kis csuka! :wink:
Neked is igazad van a netezéssel kapcsolatban. Talán egy helyes arányt nem árt megtalálni. Ezt nekünk, akik kissé elzártabban élünk, mint a többiek, még nehezebb megvalósítani. Ezért is tűnik sokminden (és itt nem csak a babanetre gondolok) sokkal nagyobbnak, jentőségteljesebbnek, mint amilyen.
Mea szavai viszont mélyen érintettek a dologról, szerintem tök igaza van.

ayse
 
 


buzi eső :!: :evil:
bocsi :oops:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!!!

Na, ezt sem tudtam!!! De akkor ezt meg is mutatom Robinak, mert még a végén azt hiszi, hogy magamtól találtam ki, és így akarok kibújni a futás alól...

Ayse!

Stepaerobic nálam kb. ugyanolyan, mint a futás. Régebben próbáltam, csak igaziból ott az volt a baj, hogy hogy egyszerűen képtelen voltam helyesen csinálni a koreográfiát. Össze-vissza ugráltam azon a rohadt lépcsőn...
Pedig, tök egyszerűnek tűnik...
:oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

(arról meg inkább ne is beszéljünk, hogy itt szerintem azt sem tudják, mi az...)

Kép
kuha
 
 


Ayse
dehogy csinálom,csak kétszer betévedtem egy olyanra is,de ha tehetem kerülöm,mert nem nekem való,nekem rutyutyuval kellene kombinálni és akkor biztosan jobban menne! :lol:
most megnézem miot mondott,írt Mea...

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!

Ha megtaláltad, linkeld be ide légyszí, hogy hol találom, mert az előbb én is elkezdtem keresni, de tök lassú már megint a babanet... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Kuha!mit?

elolvastam Meát :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


jaaaaMeát!menj a profiljába és pnt az ezelötti hozzászólásai lesznek!de megpróbálom!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!!!!

Hát Mea hozzászóását!!! Mert én is kíváncsi lettem volna, hogy mire céloz Ayse, hogy mit mondott pontosan Mea!!! Csak annyira lassú a Babanet, hogy képtelenség.
De időközben azt hiszem, én is megtaláltam már!!!

Kép
kuha
 
 


Ayse!

Azért azt hozzá kell tennem nekem is, hogy én nagyon kedvelem a lelkiseket
Én már megedződtem, de a mai napig nagyon nagyon számít, hogy szeressenek, elfogadjanak, és tudom, hogy ez nem túl jó, valamiféle önbizalomhiány talán vagy nem is tudom mi.
Nyilas vagyok-szűz ascendenssel és a szűzek ilyenek, hogy mindig szeretni kell őket, bíztatni stb.
Hát ez rám igaz kiskoromtól fogva!!!
Szóval én abszolút megértettelek, csak azért írtam, hogy edződni kell, merts ajna de manapság nem a lelkisekenek áll a világ már
Meg én már jó rég rájöttem, hogy valóban itt nem szabad lelkis oldalunkat túlságosan beleadni, mert ez nem annyira szoros kapcsolat itt, ill. lehet hogy lakulnak ki olyanok is, de azok nem itt zajlanak.
Remélem érted, hogy mit próbálok megfogalmazni
Mindenesetre nyugi, mert vagyunk egy páran, akik megértettünk!

De itt valóban Barbinál bukkant ki ez a dolog, de nem ellene szólt, csak most tőrt ki belőled szerintem.....

Meg valljuk be nők vagyunk, előbb utóbb kellenek az ilyen összetűzések, mert mi ilyenek vagyunk összezárva

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Váááááááááááááááááááááááá!

Látszik, hogy női topic vagyunk!!!!

Én nem sértődök meg ilyen minitalikon, sem nagyokon, amiken nem tudok ott lenni.
mondjuk azt én is észrevettem, hogy összeállt egy"klikk", akik többször taliznak, de engeme z nem zavar.
Én pl. tudom, hogy sajnos nem tudok ennyire szoros kapcsolatot kialakítani, mert azért túl közel nem lakom budapesthez(bár messze sem a 60 km-rel), de nekem vannak itt is kismama ismerőseim, sőt Maroson pláne az utcában 3, akiknek egyidős gyerekük van.

Még Kuhához szoktunk eljárni, mert vele alakult ki szorosabb "viszonyom"......

Szóval elfogadtam, hogy Többiekkel ritkán, vele többször talizom.

Én szeretem nézni a képeket a talikról!

De megértem Ayset is, Barbit is, csak szerintem nem szabad ezt ennyire "komolyan" venni........nem hiszem, hogy bárki kirekeszt bárkit is!!!!

Hidd el Ayse, hogy ez nem ellened szólt szerintem.

Ne légy érzkeny erre ennyire, tudom én is régen ennyire lelkis voltam, meg bántott ha "kirekesztve" éreztem magam, de már "megedződtem", mindenkinek úgysem felelhetünk meg ezt most teljesen jóindulatból írtam Neked!
Mea és Lívi

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


bemásoltam őket,gondolo ezekre gondoltAyse!vagy nem?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


és továbbra is b... babanet!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Én is erre az utolsó bekezdésre tippelek!!

(Ayse, valld be, ez is egy jó kis találós-kérdés volt... :lol: :lol: :lol: :lol: !!! Hogy ki jön rá hamarabb)

Kép
kuha
 
 


Ja, szeretem a találós-kérdéseket, meg a nem egyértelmű dolgokat :wink: .

egyébként ezek azok. Főleg az első talált telibe. :D

ayse
 
 


Rókica! :D

Gratula Szilvivihez! Örülök, hogy gyors, szép szülés volt. Jó egészséget és sok tejecskét!

Zsófi

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok! :) :)

Csak győzzem visszaolvasni a délelőtti irományokat.
Ma egy másik barátnőmnél "engedtük össze a gyerekeket". :)
Neki két és fél, lassan 3 éves a kisfia, de egész jól el voltak Danival. Főleg, hogy volt ropi és kölesgolyó. :? :)
Ott is van egy bátyó, szintén ovis. Amúgy is nagyon kedves lány, értelmes, jókat dumálunk, de így a négy fiú miatt nagyon sok a közös témánk is. :)

Köszi a bókokat az akrobata fiaimmal kapcsolatban! :)

Még egy gondolat a babanettel kapcsolatban...
Én is úgy érzem, hogy meg kell találni a mértéket, de ez nem egyszerű. Első dolgom reggel, hogy bekapcsoljam a gépet és szinte innen megyek aludni. Ahogy Danit leteszem délben rögtön jövök, hogy gyorsan elolvassam a hozzászólásokat. Apa nem is díjaza igazán, de tudja, hogy jobban jár, ha elolvasom a napi betevőmet, mintha piszkál miatta. Nem olyan, mint a drogfüggés???
De ma döbbentem rá, mikor megkaptam Rokicától az sms-t és annyira boldog lettem Szilvi születésének hírére! Fontos nekem ez a társaság :!: Talán annyi, hogy vannak itt a közelben babás ismerőseim, sokat találkozom velük is. Mi nem vagyunk annnyira bezárva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Rokica!!

Gratulálok a szupergyors szüléshez és főleg a kis Szilvihez, és sok boldogságot kívánok Nektek én is!


(tejcsiből már annyit kívántak, azt már nem kívánok, nehogy aztán túl sok legyen.. :) )

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


igen,azért is most éleződik ez a dolog,mert vagy betegek vagyunk ,vagy szar az idő,vagy mindenki más beteg,vagy téli depi és akkor a maradék időben meg végre ráér a család is!
alig várom a tavaszt és remélem fele ennyiszer leszünk betegek,minimum! :twisted:
és lesznek nagy séták,sétás talik!is! :P :P :P
én nem tudom,de jelenlegi helyzetemben(gondolván arra,hogy sokat vagyok itthon nyuszival)sírógörcsöt kaptam volna nélkületek,de tényleg!na ébredés van,pásztok!
Benianyu,
ezt a kimászós figurát én is ismerem,szerencsére a mosdó nálunk messze van!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Totka,
Örülök, hogy visszajöttél! :) Sajnálom, hogy összecsaptak a fejed felett a hullámok. :( Remélem, találtok olyan helyet, ahol TB alapon meg tudják műteni a szemed.
Egyetértek, nem lehet úgy fogyózni, hogy ba...gatják az embert.
Néha Apa is beszól nekem, hogy lassan TóthVerás leszek. Nem is esik jól, de legalább picit észhez térít. :)

Kuha,
Én is tervezem, hogy futni fogok. Régebben is jártam reggelenként ide az erdőbe kocogni. 2,5 km-es egy kör és a végén már egész jó iramban lefutottam. Szépen mennek le a kilók a futástól, pláne, hogy utána már sajnálok enni, mert akkor kár az egészért.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha!

Csak egy ötlet: Dunakeszin van/volt egy aerobic club, Tempo Fitness. Az a csajszi csinálja, akinél évekig tornáztam. Mindenféle fajta mozgás van, mert állandóan fejleszti, képzi magát, nemcsak step, hanem erősítő, stretching, pilates, meg egy csomó más. Anno Lilivel jártam hozzá (angyali lánykám van :) ugye?) és úgy tudom, hogy ebből okulva bébimegőrzőt is tervezett a klubjába. (Egyébként úgy szerették egymást, hogy Lili kari ajándékot is kapott tőle, nemegyszer :) ). Csak legleglegben tudok beszélni róla szakmailag és emberileg. Budáról nem tudtam már utána menni, de azóta is sajnálom. Nem tudom, hogy bejöttek-e neki a számításai, meg hogy pontosan holvan. Talán a helyi lapokban utána lehet nézni. A csajszit úgy hívják, hogy Oltyán Évi. Ősdunakeszi lakos, így, vagy úgy tuti, hogy tart ott órákat.
Rémlik, hogy autóval nem tudsz gazdálkodni hétköznap, de szombat délelőtt is szokott órákat tartani. De legalábbis raktározd el az infót addigra, mire Dunakeszire költöztök. :D

ayse
 
 


Ayse!

Köszi szépen, aranyos vagy!! Mindenképpen feljegyeztem, ki tudja, mit hoz az élet!!! :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Ayse!

Köszi :oops:
Remélem nem esett rosszul, amiket írtam és jó értelemnem érintett meg.......


Többiek!

Ti nem vagytok ki ettől a ronda időtől???
Engem úgy idegesít......

Tényleg, akiknek még nincs második babájuk, Ti tervezitek már vagy nagy korkülönbség lesz a gyerkőcök közt????????

Mi egyelőre várunk még vele, valószínűleg nagy korkülönbség lesz köztük.(5 év)

Totka!Királykat!

Fel a fejekkel!!!!!
Lesz jobb napotok is, most amúgy is ilyen mindenki szerintem.................

De lassan itt lesz a tavasz, nyűzsi, séták progik és minden könnyebb lesz :wink:

Puszi Nektek!

Mea
mea
 
 


Hú csajok, most nem panaszkodom, hogy de keveset írtatok..... :P :P

Beniaynu!
Nagyon arik a tegnapi barátnőzős képek, Dani meg iszonyat bevállalós kispasi, nem fél a veszélytől :wink:
Te TóthVerás????? :shock: :shock: :shock:
Pont a tegnapi képeket nézve jegyeztem meg magamban, hogy milyen sovi lettél :D

Hajni!
De jó, hogy előkerültél, pont úgy ültem most le a gép elé, hogy küldök neked privit, hogy mi van veled. :D
Sajnálom, hogy így összesűrűsödtek a dolgok, én ilyenkor mindig azt gondolom, hogy ennél már csak jobb lehet....
Fogyit nem lehet erőltetni, én tuti kinyírnám Gabit, ha elkezdene ba....gatni. :evil: :evil:
Magadban kell az elhatározásnak megérnie, más miatt nem lehet lefogyni. Ezt mond meg Csabának is!!!! :wink: Még ha igaza is van netán.....
Szemed :( :( Remélem hamar találtok olyan helyet, ahol a TB kifizeti.

Ja és lefogyni eredményesen szerintem csak úgy lehet, ha egyszerűen kevesebbet eszik az ember és ha még mozog is hozzá, akkor az a tuti.
Én nem hiszek semmilyen fogysztó szalonokban, meg bogyikban :?
A fogysztó szalon szerintem akkor hatásos, ha az ember már lefogyott és nem elég feszes, azon lehet javítani. De 10-20 kilókat azzal nem lehet lefogyni, ha beraknak valami gépbe, otthon meg tömöd magadba a csokikat......legalábbis szerintem.
Na ezért nem tudok én fogyózni, mert ha belegondolok, hogy hónapokig nem ehetek jókat, kiráz a hideg.....
Magamban nem érett meg az elhatározás sajna, ehhez hozzájárul, hogy én jól is érzem így magam.......

Évi!
Igaza van Emesének, futni csak akkor szabad elkezdeni, ha egy kicsit lefogytál, mert teljesen tönkremennek a térd ízületeid.
Akkupunktúra egyébként jó szerintem is, de ott bírni kell a napi 600 kcal-ás diétát......
Cleo csinálta végig sikeresen, valami 18 kilót fogyott 2 hónap alatt!

Emese!
Ha depis kezdesz lenni, csak szólj nyugodtan! Jövő hétre megdumálhatunk valamait, akár sétát is, ha Nyuszi nincs még tuti jól! :D

Ayse!
Nagyon ügyi vagy, gratulálok neked a -3 kilóhoz! :D

Babanetre visszatérve:
Én is azzal kezdem a napot, hogy bekapcsolom a gépet, meg este lefekvés előtt még frissítek egy utolsót, úgy kapcsolom ki :P
DE!
Nekem vannak más ismerőseim, nem babás/családos barátnőim is, akikkel tartom a kapcsolatot. Meg persze babások is.
Rendszeresen vigyáznak a nagyszülők a fiúkra, van lehetőségem kimozdulni, saját programokat csinálni.
Így ezen a télen a nyomát nem éreztem a depinek, annyi program volt/van.
Nagyon fontosak nekem is az itteni emberek, de van az életemben más is.
Szerintem ez a döntő, hogy kinek mennyi más lehetősége, ismerőse van, hogy kikapcsolódjon.
Természetes, aki több időt tölt itt, sokkal jobban ragaszkodik a babanethez mint esetleg kellene.
Azért vigyázni kell, mert ezek "csak" virtuális kapcsolatok, nem szabad ugyanazt elvárni, mint a személyesektől.
Én ha visszamegyek dolgozni, azért nem félek, hogy eltávolodom, mert akivel kialakult már valamiféle jobb viszony, azzal úgyis tartani fogom a kapcsolatot. Legalábbis remélem :wink:
Meg esténként tuti elolvasom az aznapi termést.......mivel én is a szívemen viselem itt mindenki sorsát! :)

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hahó!!

RÓKICA!!!!!

ÓRIÁSI GRATULA NEKTEK!!!NAGYON ÜGYESEK VOLTATOK!!!!
SOK BOLDOGSÁGOT-EGÉSZSÉGET-TEJCSIKÉT!!!! :D :D

Köszönöm az anyós drukkokat...még semmi fejlemény!!! :(

Totka!!
Örülök,hogy megvagy!!! :D
Csak kár hogy ilyen szomorúan!! :(
Remélem találtok megfelelő kórházat......tényleg borzasztó ez a pénz!!!Ha úgy vesszük valakinek ez a 300ezer csak zsebpénz...nekünk meg...áááááááá!!! :(
Nagyon beletudok én is keseregni...már irtam hogy most hogy anyós beteg lett a nyakunkba szakadt a kocsi hitel amit ő fizetett!Tegnap csak 105ezret adtam fel a postán....és még itt van 3 kocsi súlyadója!!! :evil: :evil:
Ha Zoli a munkahelyén nem tudna még plussz pénzt keresni nem is tudom mi lenne velünk!! :cry: :cry:

Benianyus képek: :shock: :shock: :lol: :lol:

Babanet függőség:hááát egy kicsit én is visszavettem a tempóból,gondolom ezt észre is vettétek vagy nem....na mindegy!
Szóval most már csak akkor kapcsolom be a gépet ha Meli elaludt és akkor jövök olvasgatni!!Olvasni szinte minden nap szoktam...csak irni nem mindig van kedvem.
Este meg nagyon ritka ha vagyok,mert úgy gondolom annyi jár apának is,hogy vele legyek...meg amúgy is álomkórban szenvedek!! :lol: :lol:
De higgyétek el,hogy nekem is sokat számitotok....bár tudom akik személyesen ismerik egymást azok sokkal közelebb állnak egymáshoz....de akkor is jó ide tartozni!!!
Irogatok ugye a Miskolci topikba is,meg a 2007.őszibe is de mégis ti vagytok közelebb hozzám és rögtön titeket olvaslak....
Szóval örülök hogy vagytok nekem!!! :D :D

Hűűű,de gagyi lett... :oops: ,de nem tudok jól fogalmazni!! :oops: :oops:

ancsi26
 
 


Ez az eső!!!! :evil: :evil: :x :x

Átmentünk délelőtt a barátnőmékhez...akkor még csak csepergett!!!
Hááát hazafele valahogy úgy jártunk mint Rókicáék!!!
Persze esett szépen...Meli az egyik kezembe...esernyő a másik kezembe,de egy kézzel alig birtam Meli,úgyhogy az esernyő hol igy állt hol úgy...
Aztán jött a hinta és persze drága kislányom csavarodott ki a kezemből....na gondoltam leteszem,mert már a ház sarkánál jártunk....hát persze hogy nem arra jött,hanem a hinta fele!! :evil: :evil:
És mikor irányitani akartam akkor szépen levetette magát a sárba...a hülye nagy esernyő csavarodott ki a kezemből...a kulacs kiesett a zsebemből...a gyerek visitott,úgyhogy aki látott minket... :oops: :oops:
És persze én is nyakig sáros lettem,ahogy ölbe fogtam... :x :x
És csak a pincén keresztül lehetett bejönni mert előtetőt csinálnak!!
Úgyhogy jó kis kör volt!! :twisted: :twisted:

Ja,holnap megyek 12hetes uh-ra!!!!
Kérem a drukkokat!!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Mea!
Nem esett rosszul, sőt!

Én is erre jutottam, hogy a gyerekeim nem láthatnak netezni. Na most akkor mért írok ma ennyit? Mert Andris fél tíz óta alszik! :shock: :shock: :shock: Tegnap megint belázasodott. :( A doktornéni délután jön, ismét oltóanyag nélkül :(. Egyébként most nem lázas, lehet, hogy csak ki kell pihennie a hülye ötletemet. Ugyanis magunk közé tettem éjszakára, hogy jobban tudjam ellenőrizni a lázát. Ő pedig a saját kuckóját szereti. De már nem bízom magamban, annyira fáradt vagyok, hogy nem biztos, hogy fel bírtam volna ébredni egy ellenőrzésre.

Egyébként kezdek egyre jobb kedvre derülni, mert holnap van számomra az év egyik legfelszabadítóbb napja: MÁRCIUS 1.! Innen csak jobb jöhet :D

ayse
 
 


Barbi!
Igen, Te nagyon szerencsés helyzetben vagy, hogy ennyien tudnak Neked segíteni a mindennapokban!
Azért félreértés ne essék, nekem is van jól kialakult baráti társaságom, ismerettségi köröm. Csak teljesen más dolog egy viszonylag elzárt kis településen élni, és ugyanakkor otthon lenni, mint munkábajárni, vagy nagyvárosban lakni. Van összehasonlítási alapom.

ayse
 
 


Barbi,
Köszi a bókot! Milyen kedves vagy! :) De messze vagyok a soványtól! Jajjj. De fejben már dolgozom rajta! :)
Szerintem is csak mozgással és kevesebb kajálással lehet lefogyni. Az a baj (vagyis nem annyira baj! :) ) hogy imádok jókat enni én is!

Ayse,
Gratula a -3 kilóhoz!!!
Nekem is el kéne jutnom arra a szintre, hogy a gyerekek ne lássanak netezni. Ideülni a géphez nem is hagynak, de kikapcsolva nincs, ha elmegyek a gép mellett, csak nyomok egy frissítést. Írni inkább akkor szoktam, ha Dani alszik, meg persze esténként.
Éljen a március! :) Én is imádom. :) Nálunk szülinapi hónap, Apának, az öcsémnék és nekem is! :)

Ancsi,
Mi is hasonlóan jöttünk, csak esernyő nélkül, mert annyira nem szakadt, csak csepergett és Dani nem esett el, csak simán sáros volt. Egy ideig hagytam, hogy bóklásszon, aztán felkaptam, hogy haza is érjünk. De két utcasaroknyi séta nem éri meg, hogy felvigyem a másodikra a babakocsit (a barátnőmékhez)
Drukk holnapra! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szerintetek felébresszem?

ayse
 
 


Ayse,
NE!!! Ha esetleg tényleg beteg, akkor az alvás gyógyít, különben meg pihen. Szerintem :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Köszi, meggyőztél. Így KÉNYTELEN vagyok netezni :wink:
Bár Nagyhangú Zoli szakdolgozatnyi házifeladata még javításra vár :oops:


OFF: valaki tud megbízható, ámde olcsó (jóvanna ilyen nincs tudom) zongoraszállítót?

ayse
 
 


Barbi!

Igen-igen, Cleo az, akinek a példáján felbúzdultam. Mesélte korábban ezt az akupunktúrás dolgot, meg hogy mennyit sikerült fogyni.
Beszéltem vele, ő adta meg az elérhetőségeket, ahová ő is járt.
Nagyon szimpatikus a hely, és nagyon meggyőző.
Arról nem is beszélve, hogy kénytelen leszek betartani a napi x kalóriát, mert azért nem akarom feleslegesen kifizetni azt a rengeteg pénzt...

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Na, én a futással vagyok így, mint te a pénzzel. :) Kár az energiáért, ha utána nem figyelek a kajára! Drukk, hogy összejöjjön az akupunktúra! :)

Ayse,
Ki kell használni az időt, amíg nem látnak a gyerekek a gép előtt. :)
Dani is már két órája alszik. :) Ti hányra mentek Liliért?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Én úgy igyekszem, hogy fél négyre, az uzsi végére már ott legyek. MA megvárom a férjemet, ha lehet és akkor Andris nélkül mehetek. Hogy az mikor lesz???? Ti?

ayse
 
 


Ayse,
Közben Dani felébredt, sőt már be is vágta az ebédjét. :)
Mi ma 3/4 4-re megyünk, akkor van vége a focinak. Ha torna van (kedd-csüt), akkor 4-re, különben általában 1/2 4 körül. Pénteken meg elhozom ebéd után. Most készülődünk és megyünk is lassan.
Andris felébredt?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse! Azt hogy csinálod, hogy 2007. január 11-et ír ki a te hozzászólásod dátumaként??? :shock:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


H.. e babanet! Ti el tudjátok érni a privi levelezéseteket?

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Basszus! Andris szája körül tele van kiütéssel! :evil: Ez most vagy az allergia, vagy tök úgy néz ki, mint a lepkehimlő! :roll:

Bodza!
igen
és úgy, hogy használom Lili varázsigéjét: Kókusz-pókusz! :lol:

ayse
 
 


Sziasztok!

Rokica, nagy gratula Szilvihez és a gyors szüléshez! Jó egészséget, és sok-sok tejcsit - biztos nem lesz gondod vele!

Gyakran olvaslak ám benneteket (vigyázzatok), és láttam a viharfelhőket is :roll: , remélem már elült... Én csak a budaörsi anyukákkal tartom a kapcsolatot, hiszen Kornél nagyon ragaszkodik egyik- másik kis barátjához.

Fogyókúra: én nem is tudom, de most 4 kg-val több vagyok, mint tavaly ilyenkor. Ez teljesen kiakaszt, hiszen semmi nem indokolja. Viszont elkezdtem ide a helyi sportcentrumba járni aerobicra. Lehet vinni a gyerekeket is, és addig ők eljátszanak, vagy eleszegetik egymás uzsonnáját. Mondjuk Kornél lazán rohangál a 2 kg-os súlyzókkal :lol: !

Minden betegnek jobbulást, ha van ilyen... ránk is nagyon ránkjárt a rúd ezen a télen. Tulajdonképpen Kornél október óta beteg (és még nincs vége).

Üdv mindenkinek, Kati
Vendég
 


ROKICA

HATALMAS GRATULA SZILVIHEZ ES RENGETEG TEJCSIT EROT ES EGY NAGYON ARANYOS JOL ALVOS BABAT :wink: KIVANOK NEKED :!: :!:


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csatolok egy képet is, nehogymááá elfelejtsétek Kornélt :shock: , aki már elmúlt 1,5 éves, igaz láttam a táblából már kikerültünk (brühühühűűű :cry: ).

Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?