Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi! Ez a 10. hét most teljesen kiesett, igazad van, most még tuti nem látni ilyeneket.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Kata! Pihenj jól, szép álmokat! Hátha Lizu is hagy pihenni!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Nóri! Most akkor kikapcsoltad a gépet? Vagy a köny felett/alatt azért netezel míg Zsolti nem jön?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 

 
 

Panni! Veletek mi van? Eltűntetek! Írj egy pár sort, légyszi! Pusz

Reni! Most is dolgozol?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


háááát...... :lol: :lol: :lol:

csak a monitort kapcsoltam ki. :) nem bírok tanulni. Zsolti remélem 2 körül hazaér. kicsit összezördültünk a telefonban, illetve nem zördültünk csak ő megharagudott rám, én meg rá, illetve nem haragudtunk csak nehezteltünk, mindegy....emiatt most nincs is jó kedvem.

már tényleg csak a caramelt várom, aztán lefekszek. lesz@rom ezt a vizsgát. Julcsi ezt lehetetlenség megtanulni.

Barnusnak már van cipője? nekünk még nincs. mi bundás mamuszban sétálunk, bent meg tappancsos zoknizunk.

Ti kinek drukkoltok a jégen? én a nagy ferónak! :)

Edus már 11 hetes! :)

A zserbó jó, de én nem ehetek :) dió,mogyoró, mandula, mustár allergiám van....

Kép
nóri8
 
 


Nóri! Nem csodálom,h nem köt le az a hülyeség? Most ép mit tanulsz(nál)?

Van cipőnk, de kaptuk. Nem új, de hát ilyenkor még nem használják agyon, menni nem hiszem, h ment benne az előző baba, inkább csak utazott benne. De nagyon jó, szieszta, azt hiszem. Narancs meg piros meg kék van benne, és jól megy a piros kabátjához. Meg már kint próbálunk abban is lépkedni, mert zokniban ugye meg mint a mérgezett egér, de cipőben meg húzza a lábát, totál nem tud benne lépni, úgyhogy szoktuk néha gyakorolni. Nekünk meg ilyen mamuszunk nincs.

Jégtánc. Hujber Feri, Nagy Feró, de most nem tudom, ki hogy áll!

Puszi

Hagyd a fenébe Nóri a tanulást, sokkal többet ér, ha most aludnál egyet. Hétvégén úgy is otthon van Zs, majd akkor kicsit belehúzol! Nem?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


A szieszta cipő állítólag jó, mi is olyat akarunk majd venni. édes lehet Barnus ahogy pakolgatja a lábát a cipőben. Nekem pl anyukám azt mesélte, hogy mi utáltuk a cipőt és rögtön húztuk le a lábunkról ahogy ránk adta. Ezért nem is vettem eddig még 10 ezerért benti cipőt, majd ha tényleg jár.

A jég állást nem mondom el :), bár még csak a zsűri szavazatai vannak meg. Most volt Caramel,nem volt nagy szám, szegény úgy megkopott.

Tanulást hagyom. Ma kezdtem ismételni, de mintha ismeretlen szöveget néznék. tudod ez a sok felsorolás, ennek a hatásköre,annak a feladata stb. stb.Hát Mircike minden elismerésem, én nem tudnék jogász lenni! persze ezt eddig is tudtam.

most viszont tényleg búcsúzom, jó éjt Julcsi, aludj te is. Pusz.

Kép
nóri8
 
 


Jó éjt, megyek én is! Puszi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Kedves Csajok!

Megérkeztem.
Most eléggé fáradt vagyok, lassan megyek is aludni... Majd vmikor utolérlek Titeket, és bejelentkezek. :oops: 8) :wink:

Pusszok, vigázzatok Magatokra! :D
mazsolák
 
 


Edus, gratula a pocaklakóhoz ! :lol: :lol:

a topikpasik gyönyörüüek, szerzetes-Farkó, fogfájós-Samu, és új cipőcskés Marci. Marci úgy feszít az új kis cipőjében, mintha tényleg tudná, h. ez lesz a kép címe.

Julcsi-Nóri, babakocsi nélkül mi is nagyon-nagyon szívesen !! meg amúgy is, csak írtam, h. azzal nem férnénk el. Nóri, nem "kell" csak emiatt Lőrincre kikocsiznotok mi meg itt lakunk a szomszédban. bocs, ha "nem akarom" szaga volt az irományomnak, pont az ellenkezője, csak vázoltam a tényeket.

Nóri, h. vágtad Farkas haját? öledbe ült, v. hogyan? hagyta simán?
tényleg, teszteltél már? v. mi újság?
mikor is vizsgáznál pontosan?

fúúú Kata, drukk a reggeli szurihoz !
nem semmi mennyi családi programotok van, mindig jön vki. :) kicsit irigykedem, bár lehet neked meg fárasztó.

Samunak gratula az új tudományaihoz !!
nálunk ez a tolatósdi kimaradt, pedig milyen cukik lehetnek vele a babák. :)

nekem bejön a korcsolyás müüsor. :oops: :oops: de mentségemre legyen szólva, h. legalább nem nézem a Barátok közt-öt meg a Jóban Rosszbant.


m.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


nekem korcsolyás műsor és bk is bejön (korcsolyás azért erős kritikus véleménnyel) de én ultra gáz vagyok. viszont vállalom hehehe :D :D :D :D :oops: :oops: :oops:

tegnapi leszoktatósdi eredménye: ma jelzett f6kor majd visszaaludt f8ig! már be se kellett menni. remélem holnap már nem is jelez. (ugyanis én nem tudtam már visszaaludni :( )
kerekpocak
 
 


Szép jó reggelt!!

Edu de jó hogy már otthon vagy, írj, ha kipihented magad és hagynak a pasik!!

Cipő: nekünk nem volt eddig, babakocsiban vagy egy irha mamuszka van marcin, vagy az overállja, aminek van rágombolható "cipőcskéje".
Ezt a kis Clarks-ot direkt járni-állni tanuló babáknak fejlesztették ki, amolyan kúszó-mászó-álldogáló cipike, csupa gumi körben, hogy ne tudja lehorzsolni, és kívül-belül bőr. Már utcára is mehet benne a gyerek.Bokánál jó puha szivacsos. A babaszobán összeismerkedtem egy nagyon aranyos nagyikával, aki egyébként matematikus egyetemi tanár, és a baba-gyerekcipő a hobbija. Angliából hozza őket kb harmad/féláron. Pl a miénk 3800 ft volt, újan 12ezer, elvileg használt, de még az árcédula is rajta volt a talpán.

Bk nálam is favorit, de ez a korcsolyás szerintem nagy lebőgés. A szombat esti láz sokkal színvonalasabb volt. Ennek ellenére azért néztem, de a Hujber Feriék után elaludtam.. :shock:
Melyik két páros párbajozik ma?? :shock:

Fiú/lány: Marci már a 12.heti UH-on megmutatta,hogy pasi, Borcsiról a 16.héten tudtuk meg hogy csajszi.
Azt monják, hogy a fiú egyértelműbb(nem is tudom,miért)hamarabb lehet azonosítani nemileg :D . Bár hallottam már olyat, hogy az "odalógó köldökzsinórról hitték, hogy kukac, azt lett egy punis. :)

Hát lányok, nálunk még a babakocsi nagyon kell. Imád benne ücsörögni, nézelődni marcikoma. Ezért mi még tuti veszünk egy kicsi esernyőt. Meg sokat járunk gyalogosan, cipelni már nem bírom.

KépKép
logi
 
 


Zsófi, nálunk mindkét gyerek sokáig tolatott :D .
logi
 
 


Vera, de jó hallani felőletek. Nagyon ügyi vagy, gratulálok a jeles vizsgához!!!! :wink:

Kata, nem elkeseredni, tessék megnyugodni, minden rendben lesz, szépen lassan ugyan, de meglátod, meglesz az ellenszer ezek ellen a csúnya görcsök ellen. Nagyon veled vagyok és drukkolok iszonyatos erővel!!!! Tuti használni fog valamelyik gyógyszer. puszi a kiscsaj pufipofijára meg neked is egy nagy cuppanós. 8)

KépKép
logi
 
 


kösziköszi itt vok hihi :lol: :lol:
majd reagálok érdemben du.
most készülünk, megyünk lassan bár Lizu még alszik!!!!! :shock: :shock:

anyukám aludt vele, én fenn a tetőtérben egyben 7 órát! mintha napok lettek volna! szupiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:

na pusszok

ja Julcsi! nem írtam soha de higítjuk a tápit! már napok óta !
köszi a tippet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na megyek......
lmkata
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, most csak egy gyors kérdés/kérés: Zsóka, van 12. heti uhs képen Macipánról, ahol lehet látni a kukacát?! 8)
Ja lányos anyák, akinek van, tegyen már fel lécci lécci olyan 10.-12. heti uhs képet, h esetleg megnézhessük, h mennyire azonosan fejlődik a nemi szerv. 8)
én azt olvastam, h a 12. héten kezdenek el fejlődni a külső nemi szervek..., és 16. hét: A nemi szervek már elég fejlettek ahhoz, hogy neme egyértelmű legyen, de az ultrahangos vizsgálattal még nem állapítható meg teljes pontossággal... (mi zsombesznél 15. héten tudtuk, h ő fiú lesz, zsigu nem mutatta meg magát, csak a 27. héten, akkor meg trivi volt) :)
Köszönöm szépen előre is! Pusszok, további szép napot mindenkinek! :D
mazsolák
 
 


Edu, 12 hét 6 naposan egy 4D-s UH alkalmával mondta a doktornő, hogy szerinte fiú.
Képem van, de kuki nem látszik rajta
íme (nem tudom látszik-e valami belőle, a babanaplóból szkeneltem)
Kép

KépKép
logi
 
 


Zsóka, köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Tök jók az uhs képek !!!!!!!!!!!!!!!!!Olyan hihetetlen, h már ilyen kisemberkék odabent! :)
Én is kaptam képeket, de még nem jutottam odáig, h lefényképezzem, és letöltsem öket,de ígérem, megteszem! :) Nekem nincs ilyen "egész testes" kép, csak ahol, pl a kis keze, lába, feje látszik, de majd felrakom. :wink: Mondjuk, közben rájöttem, h ez lehet, h a szülészetes topik témája inkább, akkor bocsesz! 8)
na megyek ledőlni, mert nem aludtam sokat az elmúlt napokban (jó mi, pedig nem is voltak velem a gyerköcök. 8) :wink: )
mindenkinek jó hétvégét, és pihenést!:D
mazsolák
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat.Aranyosak vagytok.

Julcsi
Én is örülök hogy megjelöltél az iwiven.
A sulival kapcsolatban ...valóban nehéz három gyermek mellett tanulni de nem lehetetlen :) főleg ha van egy ügyes nagyi és Apa is aktivan részt vesz a fiúkkal kapcsolatos teendőkben.
Ha időm engedi akkor jövök hozzátok:)
most sincs sokkal több időm de igyekszem okosan beosztani ami van.
Andriskám nagyon jól érezte magát a suliban ...a tanitónéni nagyon szimpatikus ...és nagyon tettszik a módszere és úgy ahogy van nagyon jó választás úgyérzem.
Próbálok feltenni képet a nagyfiúról.remélem sikerül is.
Puszi Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Nem tudok képet feltenni állandóan azt irja ki hogy hiba történt :(

Kép
Kép
vera70
 
 


megint csak beugrottam, mert olvastam Edus sorait :lol: :lol: :lol:

nekem a 12. hétről csak rendes uhás fotóm van, amin fogja a lufiját Lizu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edusom ezermillio megapusszancs! :wink:

örülök h rendesen haza, azaz visszaértél Londonba :) télleg most haza vagy vissza??? :lol:
láttad a fotót amit Imianyu rakott ide fel, amíg nem voltál otthon?
rendet raktak a fiúk??? irgumburgummmmmmmmmm! :lol:

na megyek szaunázni, apa már nagyon csúnyán néz rám amiért még itt ülök a gépnél......

ja ugye éjjel aludtam 7 órát meg du. még 2-t szal megagiga kipihent vagyok és még ma is itt alszik anyu !
yesssssssssss :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)

na lépek.

csók mindenkinek a fejére! :wink:

ÉdesdrágaDuciJucikám:
Kép

apa vásárlása :)
Kép
lmkata
 
 


de jó rucik!!!kenguru gold? meg milyen édes lizu!!!!!!!
kata végül mi volt éjjel? anyukád mit mond????? álommanók??? ill. mi volt a szurival??? szaunázni? hmm medence is van? irigy -irigy :) :)
kerekpocak
 
 


vera: akkor írja ki h hiba történt, ha túl nagy a kép. le kell kicsinyíteni pl picture manager programmal.
kerekpocak
 
 


Kata, köszi :D :D :D . Lizu tünemény, annyira gyönyörű! Rucik nagyon klasszak, nagyon jó ízlésről árulkodnak!!!!!!!!!!!!!! 8) :wink: :D Sztem is nagyon jó a kenguru, én is kedvelem. Látszik, h 1-2 rugi plüss, amit nagyon szeretek, mert jó meleg, meg puha!Annyira jók ezek a vidám színek! :D :D :D
mazsolák
 
 


Sziasztok régi motorosok! Én csak most regisztráltam, bár már a 31. héten tartunk.
Segítsetek megtalálni a fórumon a János szülésznőiről leírt véleményeket (biztosan van ilyen, csak olyan sok már a beírás!)
Dávid kicsifiam születésénél nem volt választott szülésznőnk és végül császár lett belőle, úgyhogy tapsztalatot sem nagyon szereztem, de most szeretném ha lenne és valahogy jó ómennek érezném, ha lenne egy megbízható szülésznő, talán akkor sikerülne a természetes szülés is.
Előre is köszi!
Zsófi
fürtösgyöngyike
 
 


Kata, szauna tök jó lehet, egy kis kikapcsolódás! :D :D :D Azt a "kupis" képet azért láttam, mert átküldte, h ezt tette fel, miután írta, ill mondta, h zsófinak mi volt a kommentje hozzá. Hááát igen, tudnak alkotni a pasik, ebből néha van irgumburgum, kutyafáját, betyármindenit fiúk..., stb :roll: :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok, de csak olvasó üzemmódban. Rámjött a tavaszi fáradtság, tegnap pl. 1/2 9-kor kidőltem. Pedig Márk egész jókat alszik, szóval nem ez az oka.

Nem ígérem, hogy mindenre reagálok, hiszen szinte egész héten nem voltam. Hétfőn és kedden Anyukámnál voltunk, és ez úgy lefárasztott, hogy ezt pihentem péntekig. Pontosabban Márk volt Anyukámmal én meg pl. bőrgyógyásznál, mert van egy anyajegy a nyakamon, ami a terhesség alatt nagyon megnőtt és most Márk félig leszakította. Így ezt a jövő héten leszedik.

Edus, Imi - olyan jó, hogy minden OK a kis bébivel. Mi csak a születése napján tudtuk meg, hogy Márk lett :lol: 21. századi technika ellenére is. Ő nem akarta, hogy tudjuk. Jó pihit nektek a hétvégére.

Kata - Lizacica éééééédi, és Apa milyen ügyes ezekkel a ruhákkal. Én is nagyon szerettem az ujjatlan rugikat. Hajrá szauna és alvás! Szeretem látni ezeket a jeleket az írásaidban! :lol:

Nóri - mindjárt túlleszel a vizsgán! Utána tök jó lesz! Éjszaka alusztok már? Nálunk is ezt mondta Apa fiúk otthon Edus nélkül c. képre ("de hiszen minden este így néz ki a nappali" :lol: :oops: )
Farkas cuki, milyen édes a mosolya. Ugye ez jár a fejedben a tananyag helyett?

Zsófi - gratula a recéhez. És igen szőke és kék szemű!!!! És nagyon ügyes ahogy pakolászik! Ó a fogfájós! Puszit neki!

Zsóka - Marci tündérien büszkén viseli a cipőcskéjét!

Rólunk - Márk ezerrel elkezdett négykézláb mászni. Az a legújabb, hogy ül a szoba közepén játszik valamivel és 1 mp alatt ledobja és 5. sebességbe kapcsolva elrohan valahova (ált. tiltott helyre pl. kihúzni a konnektorból a töltőn lévő telefon és belenyúlni, kipakolni a konyhaszekrényt, mosogatógépet stb.) Éjszakáink jók (kivéve tegnap (2-1/2 3-ig dumcsizott az ágyában, zenét hallgatott (hull a pelyhes...), majd 1/2 3-4-ig félálomban volt a karomban, 4-5-ig aludt, majd sikítva ébredt, 6-kor szintén.) Tán az evéssel volt némi gond a héten, mert a gyümölcsöt elég kevés kedvvel ette, azaz 5 kanál után már mindent csinált, csak a kaja nem érdekelte. A fogára gyanakszom, de déli főzit csak úgy falta. (gondolom, hogy kevesebb volt a tízórai és már éhes volt :lol: )

Puszi mindenkinek szép estét és jó pihit!

Huncutka...

Kép

Fogsor :lol:

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


fürtösgyöngyike: a jánosos szülészetes topik pont felettünk van, ott sok érdekes infót találsz és pocakos kismamák is ott gyülekeznek. ha visszaolvasol 1-2 oldalt pont a szülésznőválasztás a téma.
kerekpocak
 
 


panni: gyönyörű a fogsor!!!!
kerekpocak
 
 


Jaj de édes Ducijuci, annnyira puszilgatnivaló kislány. meg fogom zabbantani a talin :wink: :D
Rucik gyönyörűek, apa nagyon szépeket vett a lánykájának. Én is szeretem a K.G-ot, most is egy ilyen egyberuciban mássza körbe a lakást marci.

Milyen nagyfiús lett Márk! Hihetetlen mennyit változott. Fogak szépen megnőttek, Marcinak is ilyen nagy fogai vannak. :wink: 8)

fürtös-Zsófi szia!!

KépKép
logi
 
 


Panni, csudahelyes Márk! Eszméletlen, h milyen nagyfiú lett! Fogsor, nagyon ari! :D :D :D (Úgy bírom, h ilyenkor viszonyítottan nagyobbak a fogaik, én csak lapát fogaknak hívom, meg szétállnak egymástól.Anyukám mondta még zsigunál,h majd ha jön a többi, akkor "zárnak", így is lett, de addig olyan édesek voltak a magukban álló fogacskák. Csak nekem tűnik úgy, h az első feslő fogak olyan nagyok az alsókhoz képest :oops: 8) :wink: )

pusszok Mindenkinek! :D
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám benneteket, csak időm nem nagyon van írni...!

Márk nagyon cuki!!! Az a fogsor :roll: :lol:

Lizacica nagyon édi pufipofin is!!! Apa szépeket vett!!!!

Mi már régóta nem használunk rugit (kb3-4hó óta), valahogy nem jött be nekem... Este viszont pizsirugit hordunk mindég! A KG-s rugiknak meg a fazonja nem jött be sajna......(rövid volt a törzse)

Edüs, örülök, hogy szerencsésen mgjártad az utat és minden ok!

Na nem hagy Niki írni...

majd még jövöknemsoká!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Na megint itt vagyok! Apa elvitte sétálni Nikit! Engem meg sikerült kicsuknia a hidegbe kabát nélkül... Bedöglött a garázsajtó és bejárati kulcs meg nem volt nálunk... kénytelenek voltunk feébreszteni a nagyit, hogy engedjen be :oops:

Zsóka
Marcipán csukája nagyon vagesz!!!!
A Marcibányi téri műv. központba járunk zenére.


Samu képek meg nagyon tetszenek!!! Végre egy szöszke kép :D

Levágtam Niki frufruját! Egész megváltozott az arca az új frizkótól! Hát nem volt egyszerű a nyírás... Etetőszékben, kekszikével tereltem a figyelmét, de így is elég nehéz volt!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sosem bírom ki, hogy ne rakjam tele a topikot képekkel :roll: :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


niki tegyél még föl képet amin szemből látszik niki pofija és nem vizes a haja. így most nem látszik rendesen, h milyen az új nikifrizura!
van medencétek?? irigy-irigy!!!

rugit mi se hordunk 4 hós kora óta. én is naci-felső hívő vagyok.

na samu szopizós képek következnek. az bennük az érdekes, h hehehe hason szopizik... talán nem látszik jól de élőben nagyon mókás látvány. amióta hasra tud fordulni, azóta szopi közben is gyakorol....

Kép Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


hmm a láb nem az enyém :D :D
kerekpocak
 
 


De éédes ez az utolsó kép :lol: :lol: :lol: .
Látom Samu is egy cicifüggő kispasi :wink: .

Reni, csinálj egy képet Niki új frizujáról léccci!!!! :)

Különben rugit mi sem hordunk már(csak éjjel), de a talpnélküli tipegőket nagyon szeretem, mert a pulcsi mindig a nyakában van :roll: Marcinak, betűrve meg olyan idétlenün néz ki.
Van egy polár melegítőrugink is :D , azt is nagyon szeretem őkelmén
Persze utcára már nagyfiúsan öltöztetem. 8)

KépKép
logi
 
 


Zsófi tök jó ez a zöld gatya-csíkos felső együttes. H&M?
Tényleg, volt valaki mostanában a H&M-ben? Vannak már tavaszi cuccosok?
logi
 
 


zsóka: mi más lenne? köztudottan hundemfüggő vagyok :D :D :D
kerekpocak
 
 


Majd lefényképezem a hölgyet :D

Zsófi, nem ciki ha nincs időd szőrteleníteni a lábad :wink: :lol: Azért nem kell letagadni :lol: :lol: :lol: :lol:
Samu nagyon koncentrál :D

Zsóka, fent a tavaszi kollekció egy töredéke a honlapon :wink:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Jaj, azt nem is írtam, hogy milyen pocsék estéink voltak-vannak mostanában! Iszonyú ... niki 30 percenként kelt!!!!! Hajnalban már magammellé vettem mindég mert keztem összeesni :roll: főleg, hogy volt, hogy 1-2-ig melóztam.... Szóval nagyon gááááázzz... :( Szerencsére az este jobb volt, csak 1,5 óránként kelt.

Volt védőnő, szerinte a fog... Meg állítólag ez egy ilyen időszak :roll: :?

Tényleg, már régóta akartam kérdezni!

Este sötétben alszanak a babók vagy éjjelifény be van kapcsolva???

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Ráadásul napközben is tiszta nyűg....

Holnap megyünk angolra, utánna meg szurira!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


LAURÁNAK NAGYON BOLDOG 9. HÓFORDULÓT!!!!!!

puszi!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Hú tényleg!!!

BOLDOG 9. HÓFORDULÓT NAGYLÁNY!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Lányok!
Létezik, hogy az egyik cicimből kifogyott a tejci a másikból meg nem??? :oops: :shock: :?: Ilyenkor mi van? Csak egyiket használjuk???

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Jól el dumálok itt magamban :oops: :lol: :oops: :lol:

Na szia Reni, menjél mostmár apával tv-zni! :roll: :oops: :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT LAURÁNAK!!!!!!!!! MILLIÓ CSÓK A POCKODRA NAGYLÁNY!
kerekpocak
 
 


LAURA DRÁGA! NAGYON SOK BOLDOG 3/4-ED ÉVET KÍVÁNOK! PUSZI A GYÖNYÖRŰ KIS POFIDRA!!!!!!!!!!!!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Reni! Nekem is így volt, bár a másikban sem volt sok, de a jobb egyszerűen felmondta a szolgálatot, semmi nem volt benne, igaz ezt annyira nem is szerette mint a balt, így ő sem "nyüstölte" úgy, aztán szépen elfogyott. A bal még kb. 3 hónapig szuperált, vagyis elvileg tovább, csak már nem kellett Barnusnak.

Nyugodalmas jó éjt nektek! Nikkancsnak üzenem, hogy most hagyjon pihenni! Puszi! :D :wink:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?