Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Netty!

Örülök, hogy végül minden rendben ment és nem volt nagyobb baj! További jobbulást Máténak! :)

Erzsó!

Sajnálom, hogy Adél megint beteg, mielőbbi gyógyulást neki! :(

Rólunk: Mi vettünk ma Petinek a Lidl-ben egy szerszámkészletet! Mivel állandóan szerelni akar, meg imádja a fúrót :shock: gondoltuk kap egy olyat, amiben fúró van, meg csavarok, meg csavarkulcs, nagyon édes volt, legalább 1 órát elszórakozott vele, hogy a lakás minden általa elérhető pontjára lyukat akart fúrni és közben ezerrel börrögött, meg hozta az elemeket, hogy csavarozzuk össze, meg nyissuk ki-csukjuk be a bőrőndőt, amiben voltak, szóva már ezért megérte ezt az 1500 ft-ot. :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Amúgy Peti ma egész nap összesen fél órát volt hajlandó aludni, azt is persze akkor, amikor babakocsival boltba mentünk! :?

Jó éjszakát Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

lehet csatlakozni? pécsi vagyok. kisfiam 9,5 hónapos.

Andi

Kép
[/url]
gerleanya
 
 

 
 

Sziasztok!

Gerleanya/ Andi!

Üdv. itt! Gyere sokszor és mesélj még magatokról! :)

Ma anyósom elvitte Petit fél 10-kor, mi meg nekiálltunk nagytakarítani! Hulla vagyok, megpucoltam az összes ablakot, Porszívó, felmosás, az egész lakásban, vízkőoldó, fertőtlenítés stb a fürdőben, konyhában.... jól elfáradtunk apával, most pihizünk egy kicsit, amíg Petimentesek vagyunk! Jaj, még egy mosást be kell raknom!!!! És délután még valami vacsit is kell főzni, de legalább minden tiszta és rendben van! :D

Jó hétvégét Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Ezer éve, de komolyan... lassan mennem kell vissza dolgozni, amennyi zűr van ezzel egyszerűen rémes. Azt se tudom, hol áll a fejem.
Ráadásul a kölkök végigbetegeskedték a decembert, most meg január vége óta betegek, talán most kigyógyultak, de mégsem biztos, mert most meg én lettem influenzás, még lehet, hogy kitör rajtuk...
Zezénél ráadásul volt minden, hörghurut kétszer, egyszer tüdőgyulladás is, szóval nem unatkoztunk :(

De látom, nálatok is zajlanak a dolgok... szegény Máté, még jó, hogy aránylag könnyen átvészeltétek a dolgot. Én annyira, de annyira rettegek attól, hogy az egyik manóm kórházba kerülhet, hogy elmondani sem tudom.

Adóbevallás: én most próbálkozom először az abevvel, hát majd meglátjuk, a párom röhögve megcsinálta a sajátját, amíg papíron volt, mindig én kellett hogy szenvedjek vele. Talán így egyszerűbb lesz, bár az enyém rém bonyolult (végig gyeden voltam) ;) De nem merem senkiét bevállalni, egyrészt mert nem vagyok szakértő, másrészt mert ilyen betegeskedések meg egyebeim mellett semmiféle határidőt nem tudnék bizton tartani.

Egyébként meg úgy néz ki, márciustól dolgozom, és maximum heti két napra bébiszitterre lenne szükségünk. Főleg Zeze mellé, mert még nem bölcsis (és amilyen az immunrendszere, idén még nem is szeretném, hogy az legyen), meg Cicót is haza kellene hozni az oviból és velük lenni, amíg Apa megjön. Zeze tegnap múlt 21 hónapos. Meg kellene sétáltatni (persze ha rossz az idő, akkor bent játszani vele), megebédeltetni, aztán altatni, majd elmenni vele Cicóért a kb. három percre lévő oviba (de lehet, hogy ezt már Apa is meg tudja csinálni).
Nem tudtok esetleg valakit, aki ezt vállalná? A legjobban egy tapasztalt és/vagy szakképzett valakinek örülnék...

Minden jót nektek, Máténak további jobbulást,
üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Netty!

Annyira örülök hogy Mátéval minden rendben van! Gyors lábadozást neki! :)
Remélem én is hogy nekem is tetszeni fog Éva munkája, az biztos hogy elsőre nagyon szimpatikus volt. Nálam ez nagyon fontos. :D
Ma 3-ra megyek hozzá, viszem az anyagot meg az elképzelést, remélem a ruha hamar kész lesz.

Gerleanya!

Gyere gyakran közénk! Raknál fel képet a kisfiadról? Merre laktok Pécsen?

Timi!

Én könyvelővel csináltattam meg a bevallásom. Volt is miért, de nem részletezem. :)
Ha Netty tud neked segíteni az biztos olcsóbb és könnyebb mintha szakemberrel csináltatod meg. Az a csaj akit én ismerek, csak március végétől vállal egyéni bevallásokat, addig nem. A márciusi visszautalási határidőről én is hallottam már...

Erzsó!

Jó hogy megvagy! :D
Az viszont nem annyira hogy Adél megint beteg. Úgy látszik most ilyen nyavalyás időszak van mindenhol. Rengeteg embertől hallom hogy a gyerkőce beteg és visszaesően megint beteg.

Rólunk:

Gyorsan eltelt a hétvégén. Szombaton Katának iskola volt délelőtt, de délutánra "kikönyörögte" hogy vigyük el megint korizni. Jött velünk az iskolás barátnéja is, aki állítólag szuper jól korizik. Nem azért, de Kata két alkalom után sokkal ügyesebben csinálta, mint a másik kislány. :wink: Volt kis elesés, sírás, megkékült térd, de a legnagyobb bánatuk az volt, hogy bezár a koripálya március 8-án. :D
Vasárnap meg nagy hirtelen kitaláltuk hogy elmegyünk kirándulni. Nem volt túl jó idő, de legalább nem rogyott rólunk a víz, még felmásztunk a Szársomlyó tetejére. Pár óra alatt megvolt az egész, mégis olyan jólesőn elfáradtunk, hogy öröm volt délután szunyizni egyet. :D Az egészben az a vicc hogy a Szársomlyó fokozottan védett természetvédelmi terület és elvileg csak engedéllyel látogatható, de ez a kutyát nem érdekelt ott. Rajtunk kívül még kb. 20 emberrel találkoztunk aznap a hegyen... Bár olyan igazság van benne, hogy ha minimum ennyi ember elriaszt a tábla attól hogy felmenjen és szemeteljen, virágokat tépkedjen le, akkor már megérte. Jól befagyott a ... de azért jó volt. :D

Esküvő ügyben annyi változás történt, hogy egy nagy megbeszélést követően az apukámékkal, végülis úgy döntöttünk hogy azok a rokonok akik el tudnak jönni a vacsira, meg lesznek hívva hivatalosan is. Szóval mégiscsak lesz valami lagzi-féleség. Természetesen apáék állják annak a résznek a költségeit.
A Ledinán lesz a vacsora, nagyon-nagyon barátságos árat mondtak, 1800 Ft/főből megcsinálják a kaját. A gyerekeket félnek számolják, így két gyerekre kell 1-et fizetnünk. Nagyon normálisak és szimpatikusak, nem a lehúzásra mennek, mindenkinek szívesen ajánlom. Ahogy a főnök fószer mondta, ő azon is szeretne keresni, hogy majd a keresztelőt is náluk tartjuk. :D

Hú, már ennyi az idő, mennem kell! :D
Üdv:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee,
mi itt lakunk kb. kettő percre a Ledina étteremtől, Cicó a mögötte lévő oviba jár, úgyhogy gyakran megfordulunk arra, többször ettünk is már ott, és teljesen korrektek és normálisak voltak mindig. A süteményeik pedig igazán klasszak, családi ünnepekhez általában oda szokta átszaladni némi "profi" édességért.

Kölkök náthásodnak...megint :evil:
kriszi
 
 


Kriszi!

Köszi az infot!
Nekem a ballagásom volt ott tartva, ezer éve. :lol: Már akkor is normálisak voltak, ezért mertünk visszatérni. :D
Eddig csak jót hallottam a helyről... remélem ez után sem fogunk csalódni benne. :)

Fé 9-re megyek állásinterjúra. Szorítsatok nekem!

Üdv:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!! :lol:

Még élünk, csak mostanában kicsit összejöttek nálunk a gondok, de ezzel nem akarlak Benneteket untatni!! :roll:
Utólag minen szülinaposnak és névnaposnak gratulálok! :lol: A kis betegeknek pedig gyors gyógyulást!
Szerencsére mi nem voltunk betegek (kopp, kopp, kopp) eltekintve némi orrfolyástól!
Ádi most már tényleg minden időmet leköti, igazi kis örökmozgó. Mászik, megkapaszkodva feláll és persze pakol ezerrel!!! :roll: Még mindig nincs fogunk, már kezdek aggódni! Tudom, hogy nem kellene és nagyon változó, hogy mikor bújnak ki a fogacskák, de a nagyoknak 7 hósan egy csomó foguk volt!! :cry:
Most 72 cm és 8,7 kg Ádi, még lelkesen szopik, persze éjszaka is! Emellett már sok új ízzel megismerkedtünk, de a sütőtök, az alma és a banán az abszolut favorit! :lol:
Megyek is, mert tanácsadásra megyünk ma, meg ezer elintéznivalóm van, szerencsére hétágra süt a nap, így tudom vinni bogyót is magammal!

Szép napot!

Évi
Kép
Kép
Kép
mamavica
 
 


Sziasztok!


Netty!

De jó, hogy Máté egyre jobban van! :D

Monee!

Tényleg nagyon ízléses és szép a meghívótok!
Köszi a meghívást, remélem el tudunk menni!

Mamavica!

Zsófi is már egy örökmozgó. Ő is mindenbe megkapaszkodik, pakolászik, rámol ezerrel. De ami a lényeg, még neki sincs egy fogacskája sem, sőt még az ínye sincs megduzzadva. A gyerekdoki szerint van akinek 9-10 hónapos korig sincs foga, sőt volt a körzetében már fogatlan 1 éves is. Szóval ne izgulj! Igaz, én is várom már nagyon a fogakat. :lol: :lol:

Timi!

Attila nagyon keni- vágja az adóbevallásokat, de sajna nagyon nincs mostanság ideje semmire sem, ezért nem merem neked megígérni,hogy megcsinálja. Megint sokat értekezik, tréningezik, ja és foci meg ping-pong. /tudod a szokásos :lol: /
Mennyire lenne sürgős? Kapsz vissza netán?
Én majd áprilisban megcsinálom,mert úgyis ráérek, és sajna nem jár vissza nekem semmi., pedig de jó lenne egy kis pénzike. :cry:
Nagyon szépen süt a nap, megyünk is sétálni!

Szép napot Mindenkinek!

Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Kép Az én szép bohócka lányom... [/img]

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Timi!

Nekünk egy ismerősünk csinálja az adóbevallást, de ő is csak később. Nagyon tele van melóval, és pici babája van mellette, így nem tudom ajánlani! :(

Monee!

Szorítok! Remélem minden jól megy az interjún, és a ruha is tuti szép lesz majd! :)

Mamavica!

Peti első foga 9 hósan bújt ki, de azóta 2-3-asával jönnek!!!Ne aggódj!!! Most asszem már 14 van neki! :D

Kriszi!

Gyerkőcöknek jobbulást!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Timi!
Sajnos én sem tudok neked segíteni :( , a páromét is meg az enyémét is a munkahelyünkön csinálják!

Monee!
Délelőtt ment a drukk! Remélem sikerül egy jó kis állást találnod!

Kriszi!
Most kicsit irigykedek hogy ilyen szép helyen laktok :wink: !
Amikor pécsett laktunk mindig arra jártunk, mert imádtam gyönyörködni a tájban. Másik nagy kedvencem Bálics :lol: !

Rólunk röviden:
Adélnak nincs láza, viszont baromira köhög. Ma reggel 6-tól fél 8-ig egyfolytában ugatott. Mindig attól rettegek, nehogy kapjon egy kruppos rohamot. Már mindent tudok elméletben a kruppról, de élesben szerintem azt sem tudnám mit csináljak!
Csütörtökön mehetne oviba, de szerintem a héten még itthon tartom.
Ja és akkor arról ne is beszéljek, hogy szombaton beállítottak a keresztszüleim (ahol az egész család taknyos)! Pedig előtte a telefonba megmondtam nekik, hogy betegen ide ne jöjjenek, mert Adél beteg én meg nem szeretném elkapni. De azért csak eljöttek és még ők voltak megsértődve, hogy barátságtalanul fogadtam őket :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !
Hát ennyit rólunk! Most már nálunk is jöhetne valami jó is :wink: !

Évi!
Ti merre jártok??

További szép napot mindenkinek!
Megyek leugrok a cukiba mert nagyon ráizgultam a krémesre :lol: :lol: :oops: :oops: !

Sziasztok!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Megint eltűntem pár napra, de most le tudtam kicsit ülni végre. Tegnap egggész délután rossz volt a lift, úgyhogy be voltam zárva a nyűgös/nem alvó Tamarával. Ma délelőtt nem volt melegvíz, vártam, hogy legyen, így du. 1-re már úgy nézett ki a konyha, mintha forgószél söpört volna végig, mert főztem ezerrel. A tegnapi sétát bepótoltuk reggel, délután, aztán esett 20 szem jégeső, na az minket épp telibe kapott. Úgy tűnt, hogy nagyobb vihar készülődik, majd elvitt a szél, rohantam a babakocsival, azóta majd' kiköpöm a tüdőm. :twisted:
Hétvégén itt voltak a nyuék és megbeszéltük, hogy húsvétkor lemegyünk, én meg ottmaradok egy hétre, már rám fér egy kis környezetváltozás. Biztos én látom néha rosszul a dolgokat, de mostanában egy háztartási robotnak érzem magam. Egész nap csak főzök, mosok, vasalok, takarítok, sétálunk, bevásárolunk, aztán már este is van.

Netty!

Köszi, hogy felajánlottad a segítséged, de a napokban ezt a dolgot is elintéztem, ugyanis kiderült, hogy a szomszédban lakik egy adószakértő, akinek irodája is van, de nekem csak át kellett mennem hozzá és egy ezresért megcsinálja az adóbevallásom úgy, hogy adja hozzá a nevét is meg mindent. Ahogy átnéztük a papírokat arra is fény derült, hogy nem én vagyok ilyen béna, hanem -ahogy sejtettem is- a hivataloktól olyan papírt kaptam, ahol rossz rovatba írták a járandóságaim összegét és az útmutatóból egy 3. variációt hámoztam ki. Na, de ez a nő érti a dolgát, úgyhogy ez is meglesz, jövőre már tudni fogom, ha meg mégsem, ennyi pénzért már azt az egy délutánt is sajnálom, amit erre szántam. :twisted:

Viki!

Örülök, hogy bevált a szerelő-készlet. :lol: Akkor már nem kell szakembert hívnod, ha valami elromlik. :lol:

Gerleanya!

Szia! üdv köztünk! :)

Kriszi!

Akkor nem teltek eseménytelenül az elmúlt hónapok. :? Remélem most nem lesznek megint betegek. Váratlanul jött a lehetőség, hogy mész vissza dolgozni?

Monee!

Látom, elég képlékeny még ez az esküvői dolog. :D Nálunk is így kezdődött: mi és szülők, na jó, legyen pár rokon, oké, akkor vacsora is, ne kerti party, de akkor már legyen zene is, jó hát akkor éjféli vacsora is és így el is jutottunk a lakodalomhoz. :lol: Remélem minden rendben volt az állásinterjún. :D

Mamavica!

Örülök, hogy minden rendben veletek. A fogak miatt szerintem se aggódj még. :) Ott vannak azok, csak még nem látszik. :lol:

Andi!

Most olvasom, hogy te is írtál az adóbevalláshoz, köszi. :) Igen, jár vissza pénz a lakáshitelre. Azt meg jobb minél előbb megkapni, legalábbis régebben, mikor még hamarabb kellett leadni, már volt, hogy febr. elején megkaptuk kollégámmal a pénzt. :lol: Nagyon édi a Zsófi! :D

Erzsó!

Mostanában velem is előfordul néha, hogy útba ejtem a cukrászdát. :lol: :lol: :lol: :lol: Rokonok. :twisted: Ahhhhh, nem is mondok semmit. Influenzajárvány alatt. :evil:

Jó sokat írtam, bocsi. Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Teszek fel pár képet Petiről!

Jevi!

Bocs, ha Neked másodszor jön!!! :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Timi!

Nálunk ma volt rossz a lift, egész nap!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Mindenhova gyalog mentünk Petivel, minden 3x annyi ideig tartott, mint babakocsival lett volna! Ráadásul nem sikerült nagyot sétálni sem, csak a posta, és vissza, majd a bolt és vissza sikerült! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gerleanya!
Üdv köztünk!

Netty!
Tök jó, hogy Mátéval minden oké és simán zajlott minden.

Képzeljétek!
Kibújt még egy fogunk :lol: A hisztik meg az éjszakázás nem múlt el sajna. A férjemnek van egy fiatal munkatársa, mindig tudja, hogy mikor éjszakázik Ő is velünk, szerintem tuti nem akar mostanában gyereket.

Monee!
Mi abban az időben nem engedtünk senkinek, mi intéztünk mindent, nem akartunk nagy esküvőt hát nem is lett. Amennyi rokon, ismerős van tuti több 100 ezer lett volna. Pedig tuti jó dolog a nagy esküvő, fehér habos ruha, fátyol. Én azt nem szeretem az egészbe, hogy a messzi rokonok jönnek, még olyanok is akiket nem is ismerek...Meg az az igazság, hogy sem a férjem sem én nem szeretünk szerepelni, a középpontban lenni.

Kriszi!
Had kérdezzem már meg, meg vagy elégedve az ovival?? Oda felvették a Dávidot, de nem vittem, mert 2 gyerek 2 ovi az nekem már sok. Oda akartuk iratni harmadik lehetőségként a Domcsit is, azt hallottuk, hogy az az egyetlen angol nyelvű ovi a "közelben".
Én nagyon szerettem volna, ha már hamarabb elkezdhet egy nyelvet, akkor talán a suliban kevesebb gondja lenne vele.

Nah, mehetek is, felébredt a kis háziboszi
:lol:
További szép napot mindenkinek!
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés: a Máté szépen gyógyulgat, bár vasárnap be kellett vigyük a sebészeti ügyeletre, mert szegény alig tudott pisilni, annyira bedagadt neki a kukaca. Szerencsére nem volt begyulladva, de azért a biztonság kedvéért kapott antibiotikumot és azóta már egészen jól van, nem toporzékol már napközben egyáltalán. Végülis hétfőn kiderült, hogy volt egy kis bevérzés a seb körül, de megnyugtattak minket, hogy előfordul ilyen és fel fog minden szívódni. Ma már tényleg egész jól néz ki, kíváncsi leszek a pénteki kontrollra.
Éjszaka kibújt a Máté 6. foga is! :) Most aztán szegénynél tényleg nem tudjuk eldönteni miért sír, csak kapja a fájdalomcsillapítót és reménykedünk, hogy minden fájdalmára használ.

Timi!

Örülök, hogy megoldódott az adóbevallás problémád, egyébként az én papírjaimon is rossz sorban tüntette fel az OEP az adatokat, pláne el is rontottak egy-két dolgot, de én ezen már nem csodálkozom. Dolgoztam olyan hivatalban, ahol minden adózási ügynek simának kellett volna lennie, mégis elszúrták az adóelőleg levonását rengeteg embernek, így nekem is. Ezek után nem is várom, hogy az OEP normális bizonylatot állít ki.

A betegeknek további gyógyulást!

További szép napot Mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Ma az ortopédián voltunk Tamival busszal. Hát kalandos volt, ahogy ez már lenni szokott, de elintéztük. Nagyon megdícsért minket a Kazal dr.nő, hogy nem csak a csípője, hanem a nyaka is teljesen rendbe jött, ügyesen kitornáztattam, a gerince is szép, úgyhogy csupa jó hír.
:D

Viki!
Nagyon jók a kék szemű Petis képek! :D Mikor mentem a buszra, láttam, hogy szerelik nálatok fel az antennát, de visszafelé csak két lyukat láttam az oszlopon. Nem jött össze? Vagy még a beltéri egységet csinálták? Amúgy nálunk mostanában nagyon sokat rossz a lift, ilyenkor -most, hogy babakocsizni kéne- irtó bosszantó az a közel 6000 Ft, amit havonta azért fizetünk közös költség címén, hogy ezek a dolgok működjenek. De akkor ezek szerint az új dolgoknál is előfordul időnként. :?

Netty!
Igen, a levonást is elszúrták nekem is, vagyis hogy nem szóltak, hogy nálam nem kéne levonni és az első hónapokban vonták szorgalmasan, utána meg elintéztem. Na, mindegy.... csak ha meg elszúrja az ember a bevallást, akkor megbüntethetik. Remélem Mátéval továbbra is minden rendben van és megy a pisi. Elég ijesztő lehetett. :oops:

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is most már, kicsit zsufisak voltak a napjaink, tegnap már végigolvastalak titeket, csak időm nem volt írni!

Rólunk: kiütések alakulnak, már sokkal szebb a kis karja, szerintem a Fenistil csepptől, meg gyanakszom a mandulára, mogyoróra, Apa nagy kedvence, most kicsit mellőzve van! (mert persze Viola is rákapott!) :)

Netty!
Én is örülök, hogy minden rendbena kis mátéval, sokat gondoltam Rátok! Egyik ismerősöm is mondta, hogy a sebészeten nem lehet bentaludni a klinikán, nekünk akkor ezek szerint szerencsénk volt az "E" osztályon! Pedig az a fertőző! :shock: :shock: :shock: Ki érti ezt?

Erzsó!
Én is tök kiakadok, ha betegen jönnek hozzánk, persze, nem lehet burokban felnőni, de az oviban úgyis mindent összeszed, nem hiányzik, hogy még a rokonoktól is elkapjon valamit, nem?!

Viki!
Tegnap mi is elmentünk a Lidl-be, Pécsen még nem is voltunk, láttam a kis szerszámkészletet, tényleg nem volt drága, mi egy kis gyurmázó szettet vettünk Violának, az is olcsó volt, és ez volt az utolsó darab!
Petike kék szemei továbbra is gyönyörűek, bármennyiszer elmerülök bennük! :wink:

Gerleanya!

Üdv, és mesélj kicsit magatokról! Gyere gyakran! :wink:

Kriszi!
Jobbulást nektek, örülök, hogy jelentkeztél! Én speciel nem tudok senkit, akkor egyelőre csak heti két nap dolgoznál?

Monee!
Állásinterjú? Gondoltam Rád!

Mamavica!
Örülök, hogy te is jelentkeztél, remélem a gondok is megoldódnak hamar! Régen láttunk képet rólatok!

Andi!
Zsófis kép :D

Hódocska!
Egy kis környezetváltozás szerintem csodát tud tenni, biztosan nagyon jó lesz a szüleidnél!

Nagyjából kialakult nálunk egy napirend (2 évesen, jó, mi?), szóval 8-kor kelünk, 2-kor alszunk el délután és este sajna 10-11 között, háát, nem a legoptimálisabb, de legalább valami! Délután nem tudom előbb elaltatni, és értelemszerűen így este sem! :cry:

További szép napot: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Timi!

Jó, hogy Tamara teljesen rendben van! :D
Nem, nem jött össze! :( Már 2.x voltak itt, elsőre nem tudták feltenni, mert kellett egy tartót csinálni, ami kiemeli a fal síkjából a tányért, erre ma itt volt a tartó, amit ők csinálta, fel is fúrták(ezeket a lyukakat láttad, meg nézegetem én is az erkélyen :() Majd az istennek sem akart jelet találni, így leszedték, csinálnak egy másik tartót és majd a jövő héten, immáron 3.x-ra talán sikerülni is fog! Tök pipa vagyok, miért kellett addig fúrni, amíg nem volt biztos, hogy be is tudják állítani! :evil:

Netty!

Szegény Máté, neki most minden összejött, még a fogacskák is, na de csak túl lesztek már mindenen! Jobbulást!

Jevi!

Violka kiütései :(
Gyurmázószett :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Évi!
Nálunk még mindig nem alakult ki még a Dávidnál sem a napirend. Minden nap más és más. Ha Ő reggel 7 órakor nem éhes akkor nem eszik. Délután ugye mi nem alszunk, van úgy, hogy este 6 órakor alszik el, de van, hogy még 8 órakor is ébren van, bár az ritka. Gratulálok, hogy Nektek legalább sikerült.

Jajjj lányok, annyira lelkiismeret furdalásom van. Tegnap szilvatöltelékes gombócot főztem és persze adtam a Hisztikémnek is. Nagyon ízlett neki, próbáltam úgy adni, hogy ne annyira a tölteléket egye, mégis annyira hasmenése van. Éjjel már 2szer tettem tisztába, hajnalba is egyszer... Szinte egész éjjel ébren volt, sírdogált, a pocakja olyan hangokat adott ki, hogy az csak na.

Timi!
Tök jó, hogy Tamival minden rendben van. Mi sajnos mindenhova busszal, vagy gyalog megyünk, ha vásárolunk akkor meg taxi :cry:
Most képzeld el, ha esetleg mind a 3 gyerek velem van a buszon(KATASZTRÓFA).

Nah, megyek is, lassan megjön anyós a reggelivel, már itt rágják a fejem, hogy éhesek :lol:

Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!
Hát, doki néni lett a vége :cry: Belázasodott, ma már 2szer, kellett peluscsere...van valami hasmenéssel, magas lázzal járó járvány, valszeg azt kaptuk be. A férjem is hívott, hogy elég szarul van. Már előre látom a végét. Domcsi hétfőn 2 hét itthonlét után mehetne oviba, tuti Ő is elkapja, utána a Dávid jön :evil:
Megyek is, már megint kakilt :cry:
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Gerleanya!
Üdv körünkben! Gyere gyakran és mesélj kicsit magatokról!

Netty!
Hogy van kicsi Máté?
Remélem minden oké nálatok!

Marcsy!
Ezek szerint mégsem a szilvatöltelék volt a bűnös.
Küldöm a gyógymanókat a családnak :wink: !

Monee!
Hogy sikerült az állásinterjú? Lehet már valamit tudni?

Viki!
Petike édes!
Látom bejön neki nagyon a fülhallgató! :P

Én ma tök pipa vagyok!
Ma vittem Adélt oviba, mert szerencsére rende jött. Közölte az óvonéni, hogy ma nem kap a gyerek ebédet mert nem szóltam időbe hogy jövünk. (megsúgom pénteken mondtam az óvónéninek, hogy csütörtökön jövünk, ha esetleg mégsem akkor szólók), erre egész hétre kihúzták :evil: !
Amikor mentem érte (fél 12-kor) még kint voltak az udvaron. Állitólag akkor akarták Adélt bevinni, mert panaszkodott hogy fázik.
Persze, hogy fázott amikor megint csak egy pulcsit adtak rá, pedig én 2 pulcsiban vittem. A sál bent a szekrénybe, gyerek nyaka csupaszon, a szél meg fújt ezerrel! :evil: :evil: :evil:
1 hónap után a hócipőm tele van az óvodával!!!!!!
Na nem panaszkodom!

További szép napot mindenkinek!!!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Erzsó!
Köszi a gyógymanókat :wink: Hát igen az ovi :evil: Amikor váltónadrágnak egy nyári vékony nadrágot viszek a kislánynak, mert bent van vagy 35 fok, szólok az ovónőnek, hogyha kimennek adja rá a melegebb nadrágot, szarik(elnézést a kifejezésért) bele az egészbe és kiviszi nyári nadrágba...nincs a gyereken sapka!!!!!! leviszi a városba vékony nadrágba és akkor még a fejemhez vágja amikor telefonálok, hogy megint beteg a gyerek, hogy dehát előző nap még semmi baja nem volt, hogyhogy ilyen hirtelen lett beteg????? Az udvaron akármilyen hideg van a gyerekek leülhetnek a padra. Én azt hittem csak ebbe az ovodába válogatták össze a hülyéket, dehát úgy néz ki tévedtem.
Marcsy
marcsy
 
 


Hahó,
nagyon sietek, mindjárt menni kell Cicóért az oviba (igaz, Zeze meg még alszik).

Erzsó,
jobbulást. Cicó is volt, hogy ugatott, meg egyébként is, nálunk idén télen a légúti bajok voltak a "menők". Most, hogy utoljára én kaptam be valamit, kaptam a nővéremtől ilyen Creation's Garden bogyókat, és azok aztán gyönyörűen rendberaktak. Igaz, drágák, de eztán mindig fogok itthon tartni belőlük, ha már nekem ennyire használtak :)

Marcsy,
Cicó szereti az ovit, aranyosak az óvónénik, helyesek a csoporttársak, vannak barátnői, szóval rendben vagyunk vele. Az angolról nem tudok sokat, csak középsőtől van (Cicó kiscsoportos), de én nem is vagyok híve, így ez nálunk nem volt szempont. De eddig még mindig ráadták a kiscsajra a duplagatyát kintre, igaz, igyekeztem a legnagyobb télben szoknyát adni rá váltónak (abban csak nem jut eszébe senkinek kiereszteni).

Na megyek, mert Cicó ki lesz akadva, ha nem megyek érte uzsonna előtt.

A munka mégsem lesz most, nem is akkora baj, sok lett volna ez még...majd ősszel.

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!
Kriszi!
Meg fogsz lepődni, de van olyan, hogy a kislányok szoknyába vannak kint az udvaron. Itt is "aranyosak" az ovónők, szám szerint 2 :cry: a csoport társakról inkább nem mondok semmit.
Volt már egy-két furcsa dolog, ami ha az én gyerekemmel történik meg akkor már nem itt ülök, hanem valamelyik börtönbe az ovónő meg...
Itt a közelbe nincs is olyan ovi ahova szívesebben vinnném, a Ledinai túl messze lenne, meg végre 3 év után mondhatom azt, hogy van 1-2 barátnője, szóval végre úgy látszik sikerült neki aránylag beilleszkedni.
Itt az ovónők nem nagyon partnerek ebbe. Ha van egy új gyerek és sír, nem eszik stb. hagyják sírni egyszer úgyis abbahagyja alapon.
Legalábbis a kislány ezt mondja. Volt egy kisfiú, nagyon sokat sírt, egész nap, megkérdeztem, hogy akkor ki vígasztlja meg?? A Domcsi válasza:"senki"!!!
Megyek is, lázmérés, kései reggeli stb.
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést és a drukkolást, de ez nem az az állás amire engem fel fognak venni.
Jó lett volna meg minden, de van egy dolog ami nekem nincsen és kellett volna, mégpedig német nyelvtudásom. Ez már kb. a 3. percben kiderült és így meg is egyezhettünk az interjúztatóval, hogy akkor kár további beszélgetés bármiről is. Szóval hamar végeztem. :D

Azóta sajna nincs más... Nemsokára lesz felvétel az Elcoteqbe, átmenetileg lesz akkor majd az. Még mindig többet fizetnek, mint amennyi a Munkanélküli. :(

Állásinterjún volt egy "furcsaság" amivel első alkalommal szembesültem.
Nem szoktam beleírni az önéletrajzomba a koromat és a családi állapotomat. Azért nem, mert nem szeretném ha ezek alapján első körben megítélnének, inkább nézzék azt hogy milyen tapasztalatom van és döntsenek az alapján.
Szóval most először szembesültem azzal a problémával, hogy gond lehet az elhelyezkedés szempontjából, hogy most fogok férjhez menni, és hogy esélyes hogy hamarosan gyereket szeretnék. Itt ahova mentem, kerek perec kijelentette a fickó, hogy ő megköveteli attól aki odamegy dolgozni, hogy minimum 5 évig ne szüljön, különben a babával való otthonlét után nem veszi vissza.
Pont.
Csak lestem hogy mi van...
Szóltak már páran hogy készüljek, mert ezek a kérdések is fel fognak vetődni, de nem hittem volna hogy ilyen hamar.
Az a vicc nekem az egészben, hogy akinek meg sok vagy kis gyereke van, azt meg azért nem veszik fel sehova... :(

Marcsy!

Remélem Krisztike jobban van!
Durva hogy mit meg nem tesznek az ovónők. Biztos ez nem általánosság, csak ha pont a Te gyerekeddel történik, akkor nagyon bosszantó. A szoknyás ötlet amit Kriszi írt, nem lehet rossz. Egy vékony kis szoknyában csak nem zavarják ki a kislányt az udvarra...

Erzsó!

A rokonok legalább Rád és a Kistesóra lehetnének tekintettel ha már Adélra nem... Nem hiszem hogy nagyon hiányozna Neked egy jó alapos megbetegedés. Nem nagyon értem hogy ezt miért nem tudják ép ésszel felfogni a rokonok... :evil:

Timi!

Szerintem lehetnél egy kicsit bátrabb a lányzóval, nem kéne "szándékosan" bezárnod magad a négy fal közé. Már nem olyan pici, nekem az a véleményem hogy bátran elindulhatnál vele akárhova. Szívesen látlak én is Titeket, kijöhetnél hozzánk is valamikor. Tamással is milyen prímán elvolt a munkahelyén... Vidám, nevetős kismami, tudod, mint eddig! :wink: Aztán ha kicsit "szabadulnál a lánytól" csörgess meg, elviszem világgá, hogy szusszanj egyet. Kata imádja a gyerekeket, biztos szívesen babázna a Ti lányzótokkal is egyet. Ugyan nem vagyok nagymama korban, de asszem ennyit megtehetek ha már egyszer hiány van nálatok nagymamából. :D
Jó ötlet hogy elmész anyukádékhoz is egy kicsit! Remélem azért nem nagyon fog kihullani a hajad amég ott leszel! :wink:
Azzal a májusi esküvővel kapcsolatban alakult valami?

Esküvő:
Mint említettem lesz vacsora, nagyjából csak azért hogy a rokonságomból ne érezze senki magát megsértve, hogy nem hívjuk meg. Tegnap beszéltem a családom egy részével ahonnan kb.10-en jöttek volna. Hát "annyira meg volt sértődve mindenki" hogy a 10-ből 1 db rokony volt aki azt mondta hogy lehet hogy eljön a vacsira, a többiek biztosan nem.
Pont azon nevetgéltünk Norbival, hogy apáék itt nyomják a vacsorát, meg hogy ezt kell, a rokonokat meg kiveri a víz, hogy úristen, ide is kell jönni... pénzt költeni. Én most úgy látom hogy nem lesz lényeges változás a létszámban és az a várhatóan -apáék szerinti- marha nagy szakítás is el fog maradni.
De már csak 28 nap van hátra!!! :D:D:D:D:D:D

Ma Katáéknál farsang lesz. Valami kannibál törzsnek lesznek beöltözve és lesz egy kis sztori is hozzá, ami szupertitkos. :D Az alapötlet tőlem származik, kíváncsi vagyok hogy mit tudnak kihozni majd belőle. :D:D:D:D

Legyen szép napotok!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Hahó,
Cicó benáthásodott :(

Most várom, mikor tör ki Zezén a hörghurut :evil:

Monee,
hát az állásinterjú az ilyen. Ha nő vagy, pofa be, örülj, hogy ennek ellenére valaki hajlandó alkalmazni. Ezt most teljesen komolyan mondom: ha még nincs gyereked, akkor az a baj, hogy majd lesz, ha egy van, akkor az, hogy biztosan lesz még, ha több van, akkor az a baj, ha már nagyok, akkor meg öreg vagy és rugalmatlan... Ja és ha nem vagy férjnél, akkor az a baj, mert lehet, hogy hamarosan leszel.
Tudod, akár van sapka a fejeden, akár nincs... :evil: :evil: :evil:

Marcsy,
nálunk azért télvíz idején nem látni szoknyás kölköt az udvaron - másik csoportban láttam már őszi szélben kigombolt kabátost, de a miénkben egyelőre rendesen felöltöztetik őket. Mondjuk a lányomat se kell félteni, reggel megmondom neki, hogy miben menjen ki, és ha netalántán nem azt akarják ráadni, nem marad csöndben...

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a Mátéval a sebészeti kontrollról. Nagyon jó híreket mondott az orvos, teljesen jól gyógyulnak a hegek, így csak március közepén kell megint menni. :) :) Sajnos még egy hétig csak cicamosdással fürödhetünk, de aztán újra lehet nagyokat pancsolni!

Monee!

Hát tényleg ilyenek mostanában a munkaadók, én is elkezdtem keresni új állást, hogy kb. jövő januárra találjak valamit, de nekem is ugyanez a tapasztalatom, hogy úgy néznek rám, mint valami marslakóra, hogy van gyerekem és mellette szeretnék dolgozni. A következő kérdés persze mindig az, hogy mikor lesz második, ki fog vigyázni a gyerekre, ha beteg stb. Nagyon utálom amikor eleve hátrányosan ítélnek meg, mert van egy kisfiam. Sajnos a jelenlegi munkáltatómhoz nem valószínű hogy vissza tudok menni dolgozni, ennek nem az az oka, hogy eleve nem vennének vissza, mert egyébként ritka kivételként nagyon családcentrikusak, hanem mert a csődközelbe jutott a cég, így már nem lesz szükség a munkámra.

Marcsy!

Sajnálom, hogy ennyi gond van az óvónőkkel, én már előre rettegek a bölcsődétől is, hogy ott hogy vigyáznak a gyerekekre, mert a Mátét 2 évesen szeretnénk bölcsibe járatni. Egyelőre még nem találtunk igazából bölcsődét sem, de jövő héten végighívogatom a maradékot, hogy 2008. februártól melyik bölcsi tudná fogadni a Mátét.

Timi!

Remélem tényleg ki tudsz majd kapcsolódni egy kicsit, én is le szoktam "lépni" a Mátéval a szüleimhez, ha már teljesen kikészülök itt Pécsen. Most is készülődök hazamenni vele egy hétre, de hát most minden a gyógyulás gyorsaságától függ. Az elmúlt napokban rám is rámtört a depresszió, de talán ma már kicsit jobban érzem magam, főleg azután, hogy tervezek egy kis párizsi kiruccanást, remélem sikerül kijutnom Párizsba árpilis végén, mert egy nagyon érdekes kiállítás lesz, amin sok ötletet szerezhetnék a házunk berendezéséhez. Más őrültségek is eszembe jutottok, hogy csináltatok tetkót, meg ilyenek, de szerintem ebből csak fodrász és más hajszín lesz. Én így próbálom feldobni egy kicsit magam, bár az igazat megvallva nem mindig túl nagy sikerrel, de remélem majd ezen az időszakon is túl leszünk és elmúlnak ezek a depis napok.

A betegeknek jobbulást kívánok!

További szép napot!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Jevi!
Látom kicserélted a képet, nagyon klassz. :) Az E osztály fertőző? :shock: Azt hittem az valami átmeneti, mi is ott voltunk mikor Tami két hetes volt.

Viki!
Sajnálom, hogy -még- nem jött össze a tv. Gondoltam megvárom, nálatok hogy válik be, aztán majd utána belekezdünk mi is (ha jó lesz).

Marcsy!
Remélem már jobban van Krisztike és nem esik bele az egész család.

Monee!
Sajnálom, hogy nem jártál sikerrel. :cry: Ezen a gyerekkel kapcsolatos nyíltságon azért csodálkoztam, de a többin nem, vagy téged ez is meglepett :?: Kisgyerekkel/több gyerekkel elhelyzekedni.... hát az egy külön művészet, ismeretség, vagy nagy szerencse kérdése. :? Nagyon lelombozó a hazai helyzet ilyen téren. És igen, a szülés előtt állóknál ugyanez van, úgy szoktak trükközni, hogy nem határozatlan időre vesznek fel, hanem szerződésre, azt meg hosszabbítgatják. :?
Most épp influenzajárvány van, úgyhogy az egységes álláspont az, hogy ha lehet ne vigyük a gyereket zsufis helyekre, a buszon így is mindig igyekeztem úgy állni, hogy ne köhögjenek rá, ha lehet. Gondoltam már rá, hogy egyszer lenézünk, csak helyközi buszra totál reménytelen feljutni ekkora babakocsival. Köszi, amiket írtál, bár én abban bízom, hogy hamarosan találsz munkát és akkor nem fogsz így ráérni. :D Már egy hónapja tart, ugye? :cry:
Kicsi fenntartásaim nekem is vannak az otthonléttel, de nyáron úgyis lemennék, most meg még megpróbálok egy tavaszt. Leginkább a nagggyon rég nem látott ismerősöket, osztálytársakat (akik közül többen babáznak) szeretném meglátogatni, meg persze kicsit kiunokázhatják magukat a nagyszülők is. Remélem a papám is még élni fog, mert őt is szeretném látni. A májust még nem kérdeztem tőlük, mert jöttek más rokonok is és nem akartam "belekényszeríteni" őket egy elhamarkodot "hát perszébe". :lol:

Rokonok. :? Ők apukád családja? És mi ez a nagy szakítás? Mármint hogy Ti majd jól szétmentek esküvő előtt? :shock: :shock:

:shock: :lol: Ugye ezt nem az apukád kívánta nászajándékba? :?

Netty!
Remélem, hogy összejün a párizsi út. Tetkó? :shock: :lol: Én az új hajra szavazok, bár tizenévesen én is szerettem volna tetoválást.

Teszek még fel két képet:

Tami hajcsatot kapott. És porszívózni is is segít. :lol:

Kép Kép

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!
Timi!
Nagyon édes Tami! Csodálatos szemei vannak :), és nagyon ügyes is a porszívóval.
Szinte az egész család benne van, a Dávid meg én még nem de a többiek...a Domcsi egész nap feküdt, még enni sem kelt föl. Ez nála nagyon furcsa.
Marcsy
marcsy
 
 


SziasztoK!

Monee!

Sajnálom, hogy nem jön össze a munka! Szorítunk azért, hogy találj valami neked való melót!!!

Marcsy, Kriszi!

Jobbulást a családnak!!!!

Erzsó!

És valóban nem is adtak neki enni?????? :shock: Azért azt nem hiszem el, hogy minden kaja elfogyott, és nem jutott volna a lánykádnak egy fél kanálnyi leves, vagy egy kis nemtom mi mondjuk főzelék!!!!!!!!!!!!! :roll:

Netty!

Jó, hogy Máté szépen gyógyul! :)

Timi!

Majd, ha van már valami, akkor mondom, hogy jó, vagy nem, de úgyis észreveszed majd, ha errefelé mész boltba, vagy buszhoz! :lol: Amúgy nálunk ma sem volt jó az a mjhstzgbfjkdfcxfk lift! :? :? :? Szinte minden másnap rossz!!!!!!!!!!!!Mi a fenéért vett az ember új lakást egy liftes házban, hogy mindenhová gyalog cipelje a gyerekét, a babakocsi meg dísznek van, vagy mi? (bocs, csak rohadt odegesítő, még a nagybevásárlást meg a karton tejet, mindent gyalog kellett felhozni, ami annyira nem is gáz, mert ugye egy 4 emeletesben nincs is lift, de ott nem is fizetnék érte majd 2000 ft-ot havonta ugye!!!!!!!Ennyiért már lehetne jó egy kb 6 hónapos lift nem??? (bocs az OFF-ért!)
Tami egyébként nagyon szépen halad a takarítással, lassan felvehetné a versenyt Petivel: nézd csak:

(mindjárt felteszem)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Azért becsúszott egy motoros, meg egy fúrós is :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Peti össz szókincse egyébként: mammamm (kaja) nyannny ( = anya, apa, mama, és minden egyéb szerető családtag :D ), bim-bam (ez ugye a kisharang) , minden mást csak mutogat!!!De mindent megért :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szaisztok!

Csak egy gyors kukk, mert fürdésidő van!

Viki!
Én is azt gondoltam, hogy egy merőkanál leves jut neki, de tévedtem :evil: ! Ebéd előtt el kellett hoznom!
De látom nem csak ebben az oviban vannak gondok!

Netty!
Örülök hogy ilyen jól javul Máté!

A kis betegeskedőknek jobbulást!!!!!

Na lépek mert Adél már a kádban van ruhástól, igaz víz még nincs benne!

Nekünk is van porszívós képünk :D , ha nem bánjátok megosztom veletek!

Szép estét!
Erzsó Kép Kép van portörlös is! Kép Sőt, anya konyhatündére is szeret lenni!

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!
Erzsó!
Nagyon ügyes Adél :) és még a konyhában is segít :)

Viki!
Édes Petike azzal a fúróval. Nálunk is a szerelő asztal a menő játék. Amikor az apja kereste a csavarhúzót hozta az övét, hogy az is jó lesz apának :lol:

Nálunk szinte mindenki kidőlt :cry: a férjem menni alig tud annyira gyenge, éjjel 2-3 órát ha aludtam, a Domcsi rohadtul lázas volt, öklendezett(szerencsére nem hányt), iszonyatosan megy a hasa...a lázát egyszerűen képtelen voltam lenyomni. Sem a kúp, sem a neurofen, a hűtőfürdőben érthető okokból annyira sírt, maradt a hidegvizes törölköző :cry:
Csak a Dávid meg én tartom a frontot egyenlőre, de hogy meddig...

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, a betegeknek jobbulást, az egészségeseknek még több egészséget!
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Megjött a tavasz! :D

Timi!

Tami nagyon csajos ezzel a csattal! :D
Látom már mindenfelé poroszkál a lakásban! :D
Várlak Benneteket, ha egyszer úgy döntesz hogy felpaszirozódsz a buszra vele. Bár azt is csinálhatjuk hogy én reggel bejövök Pécsre és együtt megyünk busszal haza és akkor tudok segíteni a babakocsit-gyereket felcipelni. Bár ha lesz olyan esernyős kocsitok, akkor biztosan lényegesen könyebb lesz! :wink:

Egen, 1 hónapja nincs állásom. :(
Én úgy látom, hogy akkor érzik magukat jól a munkaadók, ha lehazudod nekik a csillagokat is az égről. Tehát ha azt kérdezik hogy ugye nem akar gyereket még 5 évig, akkor igen, az a válasz hogy nem akarsz. És ha mégis lesz? Na bumm neki, akkor mi van? Semmi. Elmész TP-re azt jóvan. Arra úgysem kell pályázni hogy akár két év után is bármelyik helyre visszavesznek. Ez szerintem álom, legalábbis az én szintemen.
Én úgy látom, hogy ha első körben túkjutottál a rostán, utána minden csak a jó előadáson múlik. Ha jól el tudod adni magad, akkor szinte bármelyik munkára felvesznek.
Én ezt eddig nem csináltam, de úgy látom az őszinteséggel semmire sem megyek, uh. most jön a hazudozás. Arra a munkára amit én igazán szeretnék csinálni, csak olyanokat vesznek fel, akiknek van tapasztalata. Oké, akkor nekem is lesz, már írom is át az önéletrajzom. Arról amit írtatok a kapcsolatokról, nem értek egyet. Biztos hogy vannak olyan állások ahová csak jó kapcsolatok árán lehet bekerülni, de szintén az én szintemen, szerintem ilyen még nincs. Nem hiszem hogy egy áruházba egy eladót, vagy egy varrónőt a főnökkel való kapcsolat alapján vennének fel...

Neeeeem, a szakítást nem úgy gondoltam. Amikor elküldtem az üzit, akkor gondoltam bele hogy ez lehet hogy félreérthető lesz. :? A szakítás alatt a marha nagy bevételre (amit majd a rokonoktól kapunk) gondoltam. :) Nem úgy tűnik hogy akkora marha nagy lesz mint amekkorát apáék gondolnak. :D

Viki, Erzsó!

Hogy nektek is milyen házimanóitok vannak! Nem semmi! :D:D:D:D

Marcsy!

Pfu, nagyon sajnálom hogy megint rosszul van a család! Javultatok valamit szombat óta?

Nálunk nem történt semmi különös a hétvégén. Pihiztünk jobbára, meg kinéztünk egy helyet ahová szeretnénk menni fényképezkedni.
Pénteken megvolt Katáék farsangja, másodikak lettek. Nagyon jó kis műsort hoztak össze, külön öröm volt Katának hogy ő volt az egyik főszervező. :D
Szeretem a kiscsajt, de ilyen iskolai eseményeken annyira rosszul tudom érezni magam (ott az anyukája). Nem is tudom, Kata nem érezteti velem sosem hogy nem számítok egyenlőnek az anyukájával, de ilyenkor amikor ő ott van, mindig nagyon rossz érzés nekem. Nem is tudom... talán ha a közös gyerkőcünket vihetnénk a nővére bulijára nem lenne ennyire kellemetlen nekem. Dehát ugye ez még egy darabig álom marad....

Üdv. mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Most gyorsan teszek fel pár képet a Szülinaposomról!
Majd még próbálok írni is. :lol:

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép

Kép
zóra
 
 


Sziasztok!

Zóra!
Andrisnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Majd megpróbálok bővebben is jönni, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Violka sajnos ma sem aludt, de azért megpróbálok pár sort írni!

Erzsó!
Megkérdezhetem melyik oviról van szó? Csak kíváncsiságból...

Monee!
Gartulálunk Katáék farsangjához, neked meg további jó keresést, tényleg elkeserítő a helyzet e téren (is)!

Netty!
Örülök Máté gyógyulásának! Tetko? Én egy hete csináltattam egyet, már régi álmom volt! Nem bántam meg! :wink:
De a fodrászt egyelőre kerülöm, már szépen nő az "eredeti" hajam, csak sajna sok ősz szál is van már benne! :cry:

Hódocska, Viki, Erzsó!
Aranyosak a kis "segédek"!

Marcsy!
Jobbulást nektek!

Mennem is kell már, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Köszi javulgatunk. A Domcsi már nem lázas, már nem fut óránként a wc-re, a picinek sem megy el 6-8 pelenka egy nap. Azért még nem mehet oviba, az oltása is csúszik még egy hetet. Azért remélem még idén megkapja. Egy hétig kéne neki tünetmentesnek lenni, de most már 1 hónapja csak csúszik csak csúszik. Vasárnap annyira kivoltam már, hogy amikor a pici aludt én is aludtam. Délután is sikerült, de este 5 órától reggel 2:30-ig is :oops:

Zóra!
Andrisnak utólag is Boldog szülinapot!!!!

Monee!
Sajnálom, hogy nincs állásod, manapság már rohadtul nehéz elfogadható munkát találni. Az egyik ismerősömmel olyan szerződést irattak alá, hogyha a gyerek beteg lesz nem mehet táppénzre!!!! Azt mondta a főnöke, hogy azért vannak ott a nagymamák...Én nem tudom, amikor még csak 2 gyerek volt és gondolkoztunk, hogy mi legyen ha lejár a gyes én azt mondtam, hogy semmiképpen nem írok alá ilyen szerződést, nem tudnám elviselni, hogyha beteg a gyerek akkor más vigyázzon rá, hiába szereti a mamát ha beteg csak én vagyok, senki mást nem fogad el. Szerintem ezzel a legtöbb gyerek így van.

Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Zóra!

Andrisnak nagyon boldog szülit! Jó régen voltál már!

Netty!

Te sem jelentkezel már egy ideje. Hogy van Máté?
Ma megyek megpróbálni a fölsőt, már nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lett! :D

Huhh, a nyakunkon az esküvő és még egy csomó mindent kéne venni-intézni. Annyi már legalább tisztának tűnik hogy mi és pontosan hogyan lesz az esküvő napján. Írtunk egy előzetes forgatókönyvet. :D

Marcsy!

Mi az hogy nem mehet táppénzre a gyerekével???? :evil: :evil: Nem tom, én nem vagyok jogi ügyekben járatos, de szerintem ez törvényellenes és jól seggbe tudják érte rúgni a céget.
Én biztosan azt tenném hogy belemennék a dologba - a munka érdekében - de amint előjönne ez a probléma, már ballagnék is el az ügyvédhez...

Jevi!

Milyen tetkód van? Engem is érdekelne a dolog, de a köldök pircingnél valahogy megtorpantam. Nem találtam még olyan tetkót, amire igazán azt tudnám mondani, hogy igen, ezt szeretném! :D

Szép napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Zóra!
Andrisnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk utólag is!
szépek vagytok a képeken!

Monee!

Hűű, tényleg nemsokára már férjes asszony leszel :wink: !!!
Én már készülök a jeles alkalomra :D , remélem nem jön közbe semmi :roll: !
Gábor unokatesójáéknál volt ugyan ez a szitu mint nálatok a gyerekkel kapcsolatban. Ott is a férjenek már volt egy lánya az előző házasságból. Ha az iskolában volt valami rendezvény (anyáknapja, szülői ért. stb....) ment "mindkét" anyuka!
Sokszor mondták hogy hülyének nézték őket emiatt, de szerintem jó hogy így működnek a dolgok!

Jevi!
Adél a Tompa M. oviba jár.
Nagyon aranyosak az óvónők+a dadus is, csak nekem az nem jön be, hogy soha nem azt a ruhát adják a kölökre amit kellene. Sajna ez nem csak az én próblémám.

Holnap este megyünk 3D-s uh-ra. Már olyan kíváncsi vagyok :) !!!!
Fiú nevünk még mindig nincs :oops: , ezért én folyamatosan Alíz babának hívom a pocaklakót. Reménykedek, hogy lányka lesz!
Ha kukacos akkor sincs gond :wink: , csak egészséges legyen!!!!
holnap jövők és majd mesélek!

További szép tavaszi napot kívánok!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak kicsit mozgalmasak a napjaink. A Máté nagy felfedező lett a lakótelepen, nincs olyan fűszál, bokor, madárk...i amit egy bottal meg ne kapirgálna. :) Jól elhúzódnak a sétáink, aztán meg mindketten nagyokat pihenünk. A gyógyulása továbbra is folyamatos és mostmár egész felgyorsult, semmiféle gond nincs, tegnap már úgy gondolta este amikor a fürdéshez készülődtünk, hogy a szobából a fürdőszobába menet pisil egyet, majdnem sikerült a bilit odatartani a kukacához, de nem voltam elég gyors. :) Mindig meztelenül szokott kisétálni a fürdőbe és eddig mindig a kádba pisilt, tegnap meg szépen megállt a fürdő előtt és a pakettát gyönyörűen megöntözte. :oops:

Most minden szabadidőmben párizsi szállást keresek a neten, ha a Máté engedi, nagyon szeretnék újra kimenni néhány napra. Nekem nagyon a szívem csücske Franciaország, nem kifejezetten Párizs, de gyakorlatilag bárhol szívesen eltöltök pár napot, egyedül, társaságban bárhogy. Még az is előfordulhat, hogy tudok találkozni, régi francia ismerőseimmel, akiket kb. 6 éve nem láttam, csak időnként levelezünk. Lehet, hogy a hétvégén az utazás kiállításon sikerül valami jó lehetőséget találnom erre a kiruccanásra.

Jevi!

Hol csináltattad a tetkót? Nagyon érdekelne, bár a férjem azt mondta, hogy először csak hennával festessek valamit, hátha allergiás vagyok a erre is, mert sajnos elég sok mindent nem visel el a bőröm.

Zóra!

Andrisnak nagyon boldog születésnapot!

Marcsy!

További jobbulást a gyerkőcöknek! Remélem mostmár hamar rendbe jönnek. Nekem rémálmom a hasmenés, hányás amióta voltunk nyáron ilyennel a kórházban a Mátéval.

Monee!

Írd majd meg, milyen volt a ruha! Remélem majd láthatom élőben is és sikerül elmenni az esküvőtökre. Nálunk is volt esküvői forgatókönyv, szerintem szükség is van rá, hogy minden tervezett legyen, már amennyire a körülmények engedik.

Mindenkinek további szép délutánt!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem jártam már köztetek...
Csak egy hetet voltam otthon, azóta dolgozom. Elkezdődött Pesten az egyetemi konzultáció is, szerencsére csak 3x kell felmennem egy félévben plusz a vizsgákra, így egészen elviselhető. Augusztus után meg majd megoldjuk vhogyan...

Szépen kerekedik a pocim, szerencsére kilókban még nem érezhető, de a 16. héten ez talán nem is baj.
Szerintetek érezhetem már h Prüntyike (apám elnevezte, azóta már mindenki így hívja) mocorog? Nem korai még? Főleg este érzek vmi buborékolós, lebegős vmit, ha lefekszem és nyugi van. Bár anyum szerint még biztosan csak a beleim, de szerintem nem. :?

Most már egyre inkább tudatosul bennem h anyuka leszek!!!
Fiú nevünk már van tutira: Soma lesz (Stern-Gadó Soma sztem jól hangzik)
A lánynévvel viták vannak... De csak párom konoksága miatt. Mivel a Soma az én kitalációm volt, de egyből szó nélkül beleegyezett, ezért nem hajlandó elfogadni azt a lány nevet, amit kitaláltam. Mondván h ne én döntsek el mindent...
A név pedig Hanna lenne, ő meg minden más buta nevet mondogat... Meg azt, hogy a Hanna öregasszonyos, meg falusias... Pedig ez nem így van! Pont jó név kislánynak is, de felnőttként is abszolút megfelelő, olyan kis kedves :)

Persze tudom, hogy nem titeket kell erről meggyőzni... De ha van ötletetek, akkor szívesen venném h hogyan tudnám erőszakmentesen átvinni az akaratomat :D

Sok puszit küldök mindenkinek!
Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Elég rég voltam, meg azt hiszem most, hogy beköszöntött a tavasz ritkábban is tudok majd jönni, lent vagyunk Tamival amennyit csak tudunk, itthon meg győzöm magam utolérni.

Erzsó, Viki!
Nagyon ügyesek a lurkók! :)

Zóra!

Boldog születésnapot Andrisnak!!!! :) :) :) Nagyon szép kisfiú.

Erzsó! Megvolt a 3D uh? Hogy tetszett a bébike?

Reku! Szerintem érezheted már a babóca mocorgását, én is 16 hetesen éreztem először. :)

Monee!
Hát igen, esküvő előtt van mit tenni-venni, de nagyon izgalmas. És már tényleg nem sok van hátra. A turmixot vissza tudom ám már adni, ha esetleg jársz felénk.

A betegeknek jobbulást kívánok. Mi jól vagyunk, Tamit ma mázsálták:8790 gramm, de hossza ugyanannyi, mint 4 hete, 71 cm.

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Ma megint megyek interjúra 10.30-ra, szorítsatok nekem! :)

Timi!

Lehet hogy ma este fel tudnánk ugrani hozzátok egy kicsit. Hívlak majd! Húha... ilyen nehéz már Tami? :D:D:D

Netty!

Kedden voltam próbálni a fölsőt és bár ez még csak az első próba volt, de már most nagyon tetszik. Éva nagyon ügyes, egy kép alapján, de a saját ötleteivel csinálta meg a felsőt és olyan lett hogy nekem is tetszik (pedig én elég nyűgös vagyok ilyen téren). Ma megint megyek mégegyet próbálni, hátha kell finomítani egy kicsit rajta és ha minden igaz, akkor hétfőn hozom el készen. :D
Hogy milyen? Hú, így nehéz leírni... Asszem 5 részből van szabva, fűző formájúra. Hátul cipzárral lehet szétnyitni teljesen. Az alapja fehér szatén amire rá van dolgozva egy fehér hímzett organza. Szóval így inkább olyan tört fénye van a fölsőnek, de nagyon szépen kijön rajta az organza mintája. Az eleje egyenes vágású, a cickóm vonalában megy a hátam mögé. A csípőm tetjénél van az alja, szóval egy kicsit hosszított a forma, de nem is baj, legalább vékonyabbnak látszok tőle. :D
A kiskabátot leszavaztuk, túl nyűgös lett volna megcsinálni, ezért egy az orgazna anyagából szabott stóla lesz helyette. :D
Elvittem a próbára a szoknyát is, és így határozottan állíthatom hogy nagyon szép voltam benne. :D:D:D:D:D

Lányok! Aki tud, mondjon nekem légyszi olyan belső helyszíneket, ahová lehetne menni ha esik az eső. Ha jó idő lesz megvan hogy hová szeretnénk menni (a görcsönyi kastély parkjába) de az esős helyszínnel meg vagyunk lőve. :? Halvány lövésem sincs hová lehetne menni a Színházon kívül.

Erzsó!

Milyen volt az UH? Megmutatta magát a pici? Lánykátok vagy kisfiatok lesz?

Réku!

A Soma név nálam nem jön be, de a Hanna nagyon szép. Bírom a Hanna nevű ismerőseim, bár nem sok van belőlük. :)
Hogy hogy bírnád rávenni a Párod?! Hát azt nem tudom, de ha megtudod valakitől a tuti megoldást, akkor szólj nekem is! :D Nekem csak az az egy jutott eszembe, hogyha megkérdezik a szülőszobán hogy mi legyen a lányzó neve, akkor mondd a Hannát és kész. Nem túl demokratikus megoldás ugyan, de hatásos. :wink: :D:D:D:D

Rambóka!

Te is jó régen voltál már... Mi van Veletek?

Marcsy!

Meggyógyultatok?

Valaki szóljon valakinek, hogy ne essen ma az eső! :)
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Már csak ennyi van hátra... :D

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Éppen csak bekukkantottam... :)

Ámulva látom, hogy Monee férjhez megy :D GRATULÁLOK!

Viki, mekkora már Petike! :shock:

Timi! Tami is mennyit nőtt... és milyen szép :)

Hát rég jártam erre az igaz, de most csak ámulok...

Puszi Nektek!
Vendég
 


Mi jól vagyunk, visszaköltöztünk Szegedre. Itt nekem sokkal jobb, rengeteg ismerősöm van... sosem unatkozok.
Réka már beszél, nagyon jó gyerek, semmi gondom vele.
Hajna továbbra is állandóan üvölt, többnyire unalmában :roll: Amióta megtanult stabilan ülni, kicsit javult a helyzet. Nagyon szeretik egymást Rékával. Ami meglepő, hogy Réka játszótársként kezeli... Nem gondoltam, hogy ilyen hamar, de hát Réka egyébként is nagyon társasági lény... Hajna is társasági egyén... ezért unja már az én búrámat :roll:
Kép
Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?