Új privát üzeneted érkezett!

Rókica, nem te voltál másfél éve szülés előtt egy nappal indiai étteremben?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola!

De igen! :) Micsoda memóriád van! :) Mondjuk akkor már jócskán voltak jóslófájásaim és 8 nappal túl voltam a terminuson. De hátha most is bejön. ;)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Rokica :) Ha márciust beszéltetek meg Szilvivel, lehet, hogy tartja magát ahhoz :) Jó, hogy minden megvan, ő is érezte, hogy még pörgés van, a lazulás meghozza majd az eredményt :) Meg az indiai étterem :) Drukkolok David munkájáért!

Mi jobban vagyunk, lassan a fiúk teljesen kilábalnak a kórságból, nekem kicsit fáj a fülem, de már az is múlik.

Ma a két kis lurkóm szinte egész nap a hintában ült / egyszerre a kettő/, és Halász Jutkát hallgattak. Balázs hosszú hónapok óta tiltakozott, ha betettem valamelyik "Jutka nénit", de ma nem szólt semmit, sőt, láthatóan élvezte. Gergő meg egyenesen imádja, de minden zenével így van. Ja, és Balázs nem szokott énekelni. Dudorászni szokott, de nem ismerhető fel semmi dallam. Tegnap meg játék közben teljesen tisztán dúdolgatta a boci-bocit. Tudom, ez nem az ő szintje, de legalább ezt is tudom, hogy hallása van :) Nehéz eset, az biztos...

Átnéztem Balázs cipőit, és három pár tavaszi is van, ami jó lesz Gergőre! Neki nem kell cipőt venni, csak szandit! Apró örömök az életben :D

Lányok! Van valakinek cézár saláta receptje? Még csak étteremben ettem, és úgy szeretem. És bármilyen saláta jöhet, amit lehet fogyókúrában alkalmazni :)

Van pár képem:

Játszón:

Kép
Kép
Kép

Mi sül a sütőben?
Kép

Hinta:
Kép
Kép

Kérem a távkapcsolót!
Kép

Na, gyere, megeszlek!
Kép

hmmm, de finom.
Kép

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

 
 

Mea, ok...de miről van szó? :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!:) :) 8) 8)

Azt írta Mea, az előző oldalon , hogy már alig várja, hogy jó idő legyen, meg végre nyár, és hogy mehetnénk majd strandra, a gödire, vagy ide hozzánk az Aquaparkba!!
És hogy Ti is csatlakozhatnátok majd, ha van kedvetek!!! 8) 8)

De jó lenne, ha már ott tartanánk, és végre nyár lenne!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Rokica :) Az indiai éttermet azért írtam én is, mert rémlett, hogy Zsuzsával a pociban is voltál, nagyon a végén :)

Hadd dicsekedjek kicsit :oops: Úgyis annyit szoktam panaszkodni itt a férjemre, úgy igazságos, ha ma kicsit dícsérem is :) Ma délután a Parlamentben oklevelet vehetett át, melyen ez áll: "A legdinamikusabban startoló magyar cég 2007." / rajta kívül ezt még negyven cégtulajdonos vehette át, de akkor is :) Ők egyébként az első harmincban benne vannak/. Talán nem titok, nagyon büszke vagyok rá! És hogy ezt érezze is, és Balázs is lássa, hogy ez nem kis teljesítmény, kicsit meg is ünnepeltük itthon, kapott egy kis tortát tüzijátékkal, és gyertyafényben úszott az étkezőasztal :) Teljesen zavarban volt Apa, nem értette, állítólag ő nem csinált semmit.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a torkoskodásból! :D Este hatra foglaltunk asztalt, kajcsiztunk, dumcsiztunk.Szuper volt.Nemis a kaja volt a lényeg,bár az sem volt elhanyagolható:szántódi ropogóst ettünk sült krumplival, káp.salival, és megspékeltük gesztenyepürivel.Inni csak gyömbért ittunk.A lényeg:felöltözhettem szépen, kisminkelhettem magam, és az a két óra csak a mienk volt.Panni anyuméknál dorbézolt.Most meg alszanak az apjával már mindketten.A lényegek lényege:Apa rábólintott, ha kapok vissza pénzmagot az adóvisszatérítésnél,irány HORVÁTORSZÁG júli.közepén!!!!! :D :D :D
Gondolhatjátok, tiszta lázba vagyok! :wink:
Ja, és csak 2 e.ft-t fizettünk a vacsiért, úgyhogy igazán jól végződött az esténk!!!
Ancsi
Ti torkoskodásotok hogy sikerült?
Mea
Kajatéma után kakitéma :lol: :lol: :lol:
Pannikaki is kb60%-ban krémes állagú!
Jucc
Na igen, nagyon ügyi voltál, hogy így megleptétek férjet, és lehetsz is rá büszke!Tök jó képeket készítettél mint mindíg a srácokról, külön szuper, ahol mindketten csücsülnek a hintában!!!!Az egyik képen meg vakítóan kék az égbolt,mint a tengernél!!!
Rokica
Látom, még egyben,Szilvi márciusi baba lesz, bizti!


mit is, mit is akartam?


Megvan!!
Ayse
Megint ezzel "üldözlek":nézted a babásékat rtl-n?????Ha igen,kommentálj nekem lécci, mi volt az afroéknál a vészhelyzet, a baba szívhangja?
Csaba délután hozott nekem a patikából egavert szemölcseimre.bekentem, mar mint a nemistudomi....... :evil: :evil: :evil:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jucc, tonhalas saláta: jégsaláta (vagy fejes), paradicsom, uborka, reszelt sárgarépa, kukorica, olivabogyó (ki is hagyható némelyik) + tonhalkonzerv...rá olivaolaj, citromlé, só. Isteni.

Nyúlné, Barbi, leirnátok, milyen fényképezőgépetek van? Most akarunk venni és a tieitek jónak tűnnek. Bár tudom, jórészt a fotóson múlik...

KépKép

KépKép
majola
 
 


még egy kicsit kalandozok:
mivel tavaly voltam olyan béna(vagy én már nemtom mi), és nem kértem a 9 e.ft.adójóváírást, így ezért gondolom én, hogy szépen kapok most vissza(remélem, nem esek pofára)
Még vacsiztunk, csörgött a telcsim:barátnőm most volt 4D-n(17 hetes kismami), kisfia lesz!!!!!Nagyon örült,van egy 13éves kislánya.A csaj szerintem(mármint a kismama) igazi természetes szépség:hófehér porcelán bőre,vörös, csupa csiga göndi-böndi haja van.A férj meg szép barnabőrű, feketehajú!Hogy ebből milyen baba lesz????(én egyébként megálmodtam:kreol bőrű, fekete hajú kislányt.....)

And
Szíveketgyógyító fönököd megértő volt???

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jucc! :)

Szupik a képek! :wink:
És nagy gratula férjednek!

Totka! :)
Ok, akkor megnyugodtam kaki ügyben :lol:

Kuha!Prüntyi! :)

YEEEES, megyünk majd strandolni!!!
Már alig tudom kivárni....
Reméljük, jó nyarunk lesz, nem -10fok :roll:

Anikó! :)

Csinálok, csinálok képeket ígérem, de még olyan kis csúnya kívűlről is meg még belülről is :)
De teszek fel egyet, egye fene de én szóltam, hogy még nem szép!!!
De az lesz! :wink:

Meg csinálok a Duna partról is az utcánk alján :wink:

Most jön a jó része: csempeválasztás, szaniterek, kilincsek, kapcsolók, beépíthető konyha gépek stb......hát nehéz döntések lesznek az tuti :)

Ma vette meg párom a beltéri ajtókat, a többi ablak és ajtó meg jövő héten érkezik meg.

A villanyszerelők hamarosan készen lesznek, a festők már elkezdték a glettelést, jövő héten már színeket kell mondanunk :roll: ez sem lesz könnyű döntés!

Most csinálják a vízet, fűtést is.

Szóval jól haladunk.

Már nagyon izgulok a költözés miatt.
Baromi sok a cuccunk+lomunk, meg minden.
Lesz meló rendesen.
Sebaj, ettől szép izgi az élet!!! :D

És majd remélem jöttök babatalira legközelebb oda :wink:

Jó éjt mindenkinek!
szép álmokat!

Mea
mea
 
 


Hahó!!

Rókica!
Tuti Szilvi azt várja tényleg,hogy nyugiba jöhessen a világra!! :D
Dávidnak drukk a munka miatt!!

Jucc.
De jó hogy neked nem kell cipőt venni!
Én fogalmam sincs,hogy milyet vegyek majd Melinek!!
Mi is gratulálunk a férjednek!!
Szép lehetett az étkező!! :D :D


Na mi voltunk torkoskodni.....bár a "torkos"éttermekben nem volt hely...igy ha elindultunk elmentünk egy jó kis helyre és kiderült,hogy ott is van 20% kedvezmény!!! :D :D
Jól teleettem magam: káposztás,tejfölös,csülkös bablevest....és rántott camembert sajtot áfonyával és hasábbal...a desszertnek már nem jutott hely!! :D :?

Azért irok most mert anyukám kocsija felmondta a szolgálatot és Zoli lent szereli a parkolóban!! :(
Anyukámék meg hazamentek az enyémmel!!

Hol vagytok???

ancsi26
 
 


Kis csúny állapotú házikónk: Kép

Mea
mea
 
 


Csak gyorsan dobok egy-két képek a fiúkról, mert megyünk befejezzünk a 24-et, már csak 3 rész van :lol:

Leon elaludt a kocsiban, kézben felhozta apja, azt is végigaludta és így várta a fürdést :lol:
Kép

Nolcsika meg így vigyázott rá, éppen puszit készül adni :D
Kép

A fürdésre azért Leon is feléledt
Kép
Kép

Nolcsi EKKORA NAGY kanállal eszi a danett pudingot :lol:
Kép

Kacsintás Noel módra.......
Kép

Fogmosás Noel módra.....
Kép

És egy Leon sorozat :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzsa!
Canon PowerShot A620. Tényleg jó gép, igaz kicsi, de a célnak megfelel.
Gabi 1 évig olvasott utána, hogy meliyk a legjobb és a Canon győzött a digi gépeknél. Persze mindenki másra esküszik, de a Canon digi gépben nagyon tuti. :D

A többit majd tv-zés után.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anikó
Te jó ég,most lvasom, hogy tüdőgyulladásod volt!Feküdtél, fekszel,pihizel azért?Jobbulást, gyógyulj meg gyorsan!!!Pussz:
Mea
már így leírás alapján is gyönyörű lehet a palotátok!!
Benianyu
Jól vagytok?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Palota :)
ÁÁÁÁ, nézd csak a képet. :D
De azért aranyos kis ház lesz, nekem tetszik :)

Ízelítő a marosi hegyekről.

Anyumék kertjéből kilátás Kép

Mea
mea
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaa, azt hittem valami korábbi van kitűzve...de persze, hogy megyünk majd!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Tüncsi friss...még kicsit kókadt, de ma estére már nem volt láza, és most már alszik...
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mea
Akkor is palota,és hatalmas!!!!!!!!!! :wink:
Barbi
Csúcs Leonod van!!!Ekkora alvást!Jók a fürcsis képek is!!!És tényleg fantörpikus jó képeket készítetek, minőségre, tartaomra egyaránt!
Nyúlné
Na, mostmár mivel erőteljesen gyógyulgattok,igazán jöhetne Kisnyúl sorozat is!!! :wink: :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Remete barlang:

Ez lesz első kirándulásunk a nagyobbacska gyermekeinkkel, ez kb. félórás út Marosról :wink:

Kép Kép

Lívikévekel Csapáson, Törökmezőn.

Ide autóval fel lehet menni, és csodás kilátás van+nagy rét, focipálya stb.
Ide is elmehetnénk majálisozni :wink:
Vagy bármikor, amikor kevesebben vannak(hétköznap)
Benne lennétek???
Pestről 1 óra az út ide. [img]

Nem találom a képet!GRRRR de majd felteszem!

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 708.93.jpg[/img]

Kedvenc éttermünkből, Maros étterembő a kilátás:

Kép

Mea
mea
 
 


Azt hiszem, megyek én is aludni, mert megint elhagytam egy csomó betűt,és a szemölcseimet is le kellkezelni(aúúúú, mar mint az állat!!!!!)
Jóéjt Mindenkinek!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Mea, szép lesz a házikó! A felső szintet már ti húztátok rá?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


[color=orange]Barbi![/color]

Nagyon édesek a fiúk!!!

Prüntyi!

Tüncsi meg csudahelyes.
Szokta az ujját szopizni???
De ari :)

Mea
mea
 
 


Jucc,Barbi!!

Nagyon édesek a fiúk!!
Olyan jó nézni őket!!! :D

Mea.

Tuti szép lesz ez a házikó!!
Anyudék kilátása....woooooowww!! :D :D :roll:

Totka.
Torkoskodás:lásd fent!! :wink:
Éljen Horvátország!!!!! :D :D :D

ancsi26
 
 


Totka!

Köszi :wink:

Prüntyi!

Igen az már a mi művünk! :)

Teszek még egy utolsót, hogy hogy nézett ki eredetileg kívülről.

Kép

Mea
mea
 
 


Na elmentem fürdeni!

[color=blue]JÓ ÉJT NEKTEK ÉS A MANÓITOKNAK!!!![/color]

Mea
mea
 
 


Komolyan mindenki elment aludni???

Ayse? And? Jól vagytok?
Benianyu?

Nem sorolom tovább...

Zsuzsa :) Köszönöm szépen, jegyeztem. Még egy kérdés: Milyen tonhalkonzervet használsz?

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Mi van itt csajok?
Napok óta akkora a pangás, alig írt egy-két ember..... :(

Jucc!
Nagyon arik a fiúk, nekem is a közös hintázós tetszik a legjobban :D
Apának gratula, meg is érdemli az ünneplést! :wink:

Hajni!
Drukk-drukk, hogy sikerüljön Horváto.!!! :D
Vacsi bizti jó volt nagyon, hogyhogy nem volt koktélozás?? :P

Mea!
Nagyon szép a kilátás, biztos a ház is az lesz. :D
Én szívesen megyek talizni, meg kirándulni is :wink:

Ancsi!
Ti vacsitok is jól hangzik :D

Prüntyi!
Ujjszopós Tüncsi nagyon édes :D

Na végignéztük a 24-et, hát a befejezés nem tetszett, de megnéztük a másikat is, az már jobban bejön.
Valaki látta, vagy nézi ezt a sorozatot?

Na léptem fürdeni, meg alukálni, jó éjt!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok

Gyors bejelentkezes...
Minden ok nalunk...csak elvegyultunk a sok huzottszemu kozott :lol: :lol: :lol:
Azert en mar vagyom haza..igaz megneztem az idojaras elorejelzest...hat nem vagyok happy...vehetjuk vissza a telikabatot... :? :? :?
Ha hazamegyunk fajhat majd a fejem hogy hogy regulazom meg Lenat...
Nagyon kifordult magabol..ilyen iranyban..> :twisted: :twisted: :twisted: Es meg elottunk van egy hosszu repulout..es most nappal repulunk..hat nem tudom..lehet hogy bekapok egy ket whiskit.... :wink: :wink: :wink:

Puszi nektek..
Otthonrol jelentkezunk..

Kép

Kép
megann
 
 


Helyes viselkedés a pelenkázóasztalon
- alapozó tárgy az Öltözködésc. előadássorozathoz
Előadó: Fehér András

1. Az öltözködés nyűg. Kivéve, ha szórakoztatóvá tesszük magunk és környezetünk számára. Mindent el kell követnünk annak érdekében, hogy ne a napi rutin győzzön kreatív szellemünk fölött.
2. Kezdjük a gyakorlatot egyszerű bemelegítéssel, hangolással. Ha felmerül bennünk a gyanú, hogy öltözni visznek, szaladjunk az ellenkező irányba. Amennyiben elkapnak, visítással tiltakozzunk. Így kellőképpen felfrissítjük vérkeringésünket és megalapozzunk gondozónk adrenalinszintjét az előadás befogadására.
3. A pelenkázóasztalon hasról forduljunk hátra, illetve hátról hasra. Így az öltözködés testedzésünk alapjait képezheti.
4. A legérdekesebb tárgyakat mindig a fejünk fölött találjuk. Magastartással és törzsünk kicsavarásával igyekezzünk elérni ezeket. Ne hagyjuk magunkat lefegyverezni mindenféle dobozok, plüssállatok felénklengetésétől. A lázmérő, hintőpor, babaolaj biztosan az északi zónában található!
5. Ha megszereztük a kívánt céltárgyat, a lábunkat használjuk a pelenkázás élvezetesebbé tételére. Rendkívüli sebességet érhetünk el bicigliző mozdulatokból. Így a harisnya, nadrág, zokni feladását is megakadályozhatjuk.
6. Ha csatát vesztünk lábaink felett, vagy saját örömünkre belemegyünk a "Hol a lába, itt van, kukucs, megvan!"-játékba, akkor kezeinknek adjunk újabb feladatot! Kaszáló mozdulatokkal keressük meg a popsitörlőkendőt. Amennyiben kellő erővel húzzuk, egymás után 5-6 darabot is sikerülhet megkaparintanunk.
7. Ezt a célt könnyebben érhetjük el, amikor Édesanyánk a kendőt rendeltetésszerűen használja. Olyankor figyelme könnyebben elterelődik.
8. Mit is kezdjünk a megszerzett zsákmánnyal? Szívogassuk ki belőle a finom ízt! Csakis ínyenceknek!
9. Popsitörlés közben jó móka még a végtermék tapintásos vizsgálata, illetve gerincoszlopunk ezen felén elhelyezkedő szerveinkkel való ismerkedés. Használjuk ki a lehetőséget, erre nem sok lehetőségünk adódik!
10. Ajánlom még a pelenkázóasztal, mint magasles, illetve ugródeszkaként való használatát. Kizárólag Kemény Csajoknak és Legényeknek! A végeredmény fájdalmas, de az élmény pótolhatatlan!
11. Ha produkcióinkat hangos ovációval jutalmaznák, háláljuk meg ráadás előadásával!

ayse
 
 


Rólunk:

Ezt csak olyan kis relaxálásnak írtam, mert Lili hányt :(:(:(.
Sztem gyomorrontás lesz, mert láza nincs (koppkoppkopp). Remélem csak arról van szó, hogy a barik miatt meg van rendülve az immunrendszere, az antibiosz miatt meg a bélflórája és ezért jött ki rajta valami.

Pedig a hétvégére nagy családi ünnepet terveztünk, farsanggal és főzőnappal. Mindenki nevezhetett valami kajával, akinek van kedve. A hugim kolbászos falatkákkal (kelttésztás előétel), Apukám lencselevessel, én vörösboros-aszaltszilvás kacsacombokkal, krokettek, és a desszertet is a hugim vállalt méteres kalács formájában. Nem éppen böjti menüsor és asszem az én fogyimba se illeszkedik szervesen, de most van itthon, úgyhogy máskor nem lehet.

Reménykedem, hogy Lili összeszedi magát. Végül is én varrtam neki Csipkerózsikaruhát, tegnap éjszaka. Még a pántokat és az övszalagot meg kell varrni, de addig nem tudom, amíg fel nem veszi, mert méretre kell csinálni.


Karácsony-fiúk, Jucc-gyerekek és Tüncsi csodahelyes!

Hajni!
Nem néztem, mert a Kossuth Rádión pont ebben az időben vannak irodalmi feldolgozások és mostanában egy nagyon érdekes és szép regényt adnak folytatásokban (Fordulj vissza, kislányom!). Mindig vároma folytatás, úh. szte ha ennek vége, akkor kukkantok az rtl-re.

Bocsánat, most ennyire futja :(

ayse
 
 


Pocakképek... mivel ma vagyok 40 hetes :)

Szilvivel most:

Kép


Zsuzsával anno:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Örömmel vettem észre ma reggel, hogy mintha kezdene visszatérni az élet a topikba!

Jucc!

Férjednek nagy-nagy gratula, és nem is értem, hogy miért szerénykedik. Gondolom, nem véletlenül osztogatják ezeket a kitűntetéseket!!!!

Fiúk irtó helyesek, az a legjobb, ahol ketten ülnek a hintában!!!

Totka!

Örülök, hogy jól sikerült a vacsi, és hát ez tényleg nem összeg, amit fizettetek!!!

Horvátország: hurrrrrrrráááááá!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Figyuka, én adótémában nem nagyon vagyok otthon, de milyen 9e forintról van szó???? Én sem kértem tavaly, és csak 9e valahányszáz forintot fogok visszakapni... :roll: :roll: :roll: :roll:

Ancsi!

Hűű, Ti is nagyon nyálcsorgató kajákat ettetek!! És azért így is jól jártatok ám, azzal a20 %-kal!!!!

Barbi!

Leon lábszétdobós alvása valami csúcs!!!! Nagyon vagány!!!
És a fürcsis képek is!!! És ez ám a luxus, a fürdőkádban enni a danett pudingot!!!!
És elnéztem most Leon sorozatát, és azt a következtetést vontam le, hogy a 16 év múlva a csajoknak annyi lesz, az tuti!!!!!

Ayse!

Látom, csúcsformában vagy megint!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon bírom ezeket az előadássorozatokat!!!!

Róki!

Hű, mostmár tényleg nagyon izgi a helyzet!!!!
Szerintem hétvégén itt baba lesz!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, és a mostani meglátásom szerint, Zsuzsával nagyobb volt a pocid!!!
Egyébként jól vagy??? Úgy látszik, most nem jött be az indiai étterem!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


mi is itt vagyunk,élünk-virulunk!!!!!
arik vagytok,hogy gyógyultnak nyílvánítottátok nyuszit,de azért még lábadozás van,tény,hogy sokkal ,de sokkal jobb a helyzet,szerintem a köv.héten már partiképesek leszünk ismét!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Hahó!

Mi is vagyunk, csak a héten Apa emberi időben ért haza, így inkább vele időztem! :D

A mai sétánk után Nati hasonlóan aludt be, mint Leonka! :lol:
Győztem kicsomagolni, de végül sikerült! :)
Azóta is alszik.

Barbi!
Tényleg tök jó képeket csinálsz mindig a fiúkról!
Leon vigyori képei tündériek, Nolcsi pedig olyan kis szelid tekintetű!
Belőle biztos érzékeny pali lesz! :)

Totka!
Hajrá nyaralás!!!! Drukkolok, hogy összejöjjön! :D

Ayse!
:lol: :lol: :lol:
Lili :( Remélem nem lesz nagyobb baj! :?

Jucc!
Gratula Apának! :wink: Nem hiába gürizik éjjel-nappal! :?
Hogy álltok a házkereséssel?

Roki!
Drukkkkkkk! Vagy még ne? :roll: Felkészültél már?
Sztem Zsuzsával nagyobb pocid volt! :)

Mea!
Bizti szép lesz a házatok! A kilátás király! :D

Prüntyi!
Tüncsike nagyon édes! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi, de jó, hogy Nati ekkorákat alszik!

Barbi, köszi a fényképezőgép márkát, utánanéztünk, most győzködöm apát. Csak az az egy zavar, hogy kinyithatós...ha megkaparintja a gyerek, könnyen letörheti. Vagy nem?

Ayse, ismét jót nevettünk :lol:
Én már letörtem Julcsi hasonló jellegű próbálkozásait, teljes erőbedobás kellett hozzá. A popsitörlőn cuppogás nem jutott soha eszébe, nem is mutatom meg neki a szöveget.

Jucc, mindig olyan tonhalkonzervet veszek, ami épp van a boltban, nem tudom a márkát. Persze a Rio Mare a legjobb, de az jó drága.

KépKép

KépKép
majola
 
 


ki teszi fel a nyúl képeket?????? :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat Apa nevében :) Meg a fiúk nevében is.

Barbi :) Te képeid is nagyon jók! Hogy jutott eszetekbe ez a kádban evés? Ez a desszert? :) Persze az biztos, hogy egyből le is lehet mosni őket :)

Zsuzsa :) Köszi, épp azért kérdeztem, hogy ugye nem csak a Rio Mare jó, mert imádjuk mi is, de durva az ára...

Andi :) Házkeresés: módjával megy, nézegetünk, de amíg nincs a kezünkben a pénz, addig nem merünk foglalózni. Épp a napokban bosszankodott a férjem, hogy az Áfát is csak úgy tudták befizetni, hogy ő is, és az üzlettársa is vitt be pénzt, mert a számlájuk teljesen kiürült. Közben meg van vagy 150 Milliónyi lejárt számlájuk, de senki nem fizet időben :( Amint fizetnek, mehet élesben a dolog :)

Vodafonosok! Meg tudja valaki mondani a Vodafon SMS központi számát? /tesómnak elállította a gyereke a telefonját, és nem tud smst küldeni/.

Mea :) Le a kalappal előttetek! Mindig tiszteltem azokat az embereket, akik egy öreg, lepukkant házban/lakásban látják a lehetőséget, és belevágnak a felújításába! Nekünk nincs ilyenfajta kreativitásunk, ezért kizárólag jó állapotú, szép házat keresünk. Nyilván ez nehezebb, hiszen nem minden ház felel meg a mi ízlésünknek, még ha jó állípotú is. Biztos nagyon szép lesz, ahogy a mostani házatokat elnéztem :)

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Nyúlné!

Megkésve bár, de nekem jöhetnek a képek, szívesen felteszem!!!!

Kép
kuha
 
 


sziasztok!

végre rájöttem mi a franc baja van a gépnek, amiért nem ment az internet, úgyhogy vagyok! :D :D nagy a lemaradásom, és vasárnap elutazunk, de addig is :)

ma családi napunk volt, anyu-apu-tesómmal, persze Esztivel, nagyon rég volt már így együtt a család, jól éreztük magunkat :)

tegnap és ma elintéztem a munka dolgomat is, egyelőre jól alakulnak a dolgok. kopp-kopp-kopp. március 1-től visszamegyek dolgozni gyes mellett, de szegedi fél éves gyakorlatommal kezdem. az augusztusig tart, utána egy hónap szabi, ez alatt kellene az Esztinek beszokni a bölcsibe, és okt. 1-től dolgozom rendesen az osztályon. ezt megdumáltam a főnökömmel, és a szegedi proffal is, aki tök rendes volt, úgy néz ki, belátó lesz :) :)
egyelőre jövő héten megyek a barátnőmékhez, utána lévő héten debrecenben lesz kongrsszus, oda 1-2 napra szeretnék lemenni (ezt még tervezem emberrel, hogy hogyan is legyen), és ott beszéljük meg a részleteket a szeg3edi proffal, tök rendes volt, mondta, hogy ott dumáljunk, felesleges ezért lemennem szegedre, és majd biztos megállapodunk...
nagyon örülök, ha ez így fog menni, akkor nagyon sok időt nyerek vele, ami a szakvizsgámat illeti :)
persze a főnökö9m mondta, hogy jobb szerette volna, ha kicsit korábban megyek dolgozni, de mivel tegnapelőtt született a harmadik unokája, elég megértő (két lánya van hasonló korú gyerkőcökkel), és egyébként is egy rendes ember (legalábbis velem nagyon :) )
köszönöm a drukkot, ha volt felesleges rám pazarolandó belőle :wink:

Ayse, remélem elmentetted a többi szösszenetet is, mert én most már mentem, annyira tetszik! :)
Eszti dettó ezt csinálja, szívogatás is megy. illetve übereli egy kis popsikrémmel is. bár abból a puncijára is ken egy kicsit, de miután megkóstolta, és mondom, hogy fúj de rossz, jön az "ördögi" kacaj :D

Barbi, eszméletlen, ahogy kidőlt Leon! nem semmi :shock: :shock:
Nolcsi meg jó fej :D főleg a két fogkefés tetszik :)

nagymarosi képek nagyon szépek!!!! én is szeretnék majd barlangzoni meg kirándulni arra! a rám szakadékot imádtam, de az még Esztivel túl bevállalós. és apát is vissza kell szoktatni a kirándulásra. pedig fiatalember korában kinizsi százat is csinált, de mostanra elkényelmesedett..

jajj, de jó, hogy tudok írni, már olyan ideges voltam tegnap, hogy nem működik ez a vacak.

KépKép
KépKép
and
 
 


Viki! te hogy bírod az ilyen hajnali kelést???! reggel 6-kor én még nem látok ki a fejemből. de még 7-kor is alig :lol:
azért általában fél8-nál előbb nem kelünk szerencsére, bár mopst a rágófogak nagyon közbe szólnak, kétszer keltünk 5-kor, hát azt nagyon megsínylettük.. úgyhogy nem semmi, kitartás :) és éjszaka eszik még Peti?
én azóta tök jól vagyok, mióta Eszti alszik éjjel. bár ez nem látszik rajtam, de azért így érzem.

Anikó! tüdőgyuszi :( remélem már nem fáj a hátad sem! offokkal kapcsolatban nem tudok segíteni :(

Mea, Esztinek már jó rég óta ilyen állagú a széklete, pedig korábban formáltabb is volt, de jól hízik, illetve jól hízott, és jó volt az étvágya, a hasfájás is elmúlt, úgyhogy nem tulajdonítottam neki jelentőséget. most a betegségek miatt az étvágya és a súlya sem az igazi, de egyelőre nem aggódom, még van egy kis pocija :)

Ayse, Lilinek jobbulást! hát én remélem, hogy Eszti nem lesz hányós, azt valahogy nehezn viselem, ha valaki hány :(

Jucc!
én is gratulálok apának! emlékszem, amikor mesélted, hogy feladtatok egy csomó mindent ezért a vállakozásért, jól emlékszem? én nagyon csodáltalak érte, ehhez azért kell bátorság és bizalom! de megérte!!

Rokica, szerintem attól függ melyik pocakod nagyobb, hogy melyik képen milyen messze vagy a tükörtől :lol: viszont lejjebb van a pocid :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Nyúlné, nekem is jöhet egy adag :)

KépKép
KépKép
and
 
 


And :) Éljen a net! És hogy jól alakulnak a dolgok munka ügyben :)
Igen, jól emlékszel, bár végülis annyira sokmindent nem adtunk fel, csak a lakást, és a nyugalmunkat :) És köszi!
Én is így vagyok a hányással, azt bírom a legrosszabbul. / még a sajátom hagyján/.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Lányok!

Vasárnap megyünk a Művészetek Palotájába!!!
Számíthatunk innen valakire?????????????

Kép
kuha
 
 


Jucc! emlékszem, igen, és két kisgyerekkel a lakás azért nagyon is sok!!!

vacsizunk..

KépKép
KépKép
and
 
 


And:

Szerintem is az a fő különbség, hogy az egyik képen közelebb álltam a tükörhöz.


Ma szerintem már jó kis jóslófájásaim voltak, ez főleg autóvezetéskor jön elő, valahogy olyan az ülés hogy ott állandóan keményedik a hasam és fáj. De aztán itthon szépen lassan elmúltak. Holnap délelőtt megyek a kórházba CTG-zni, utána hétfő reggel... aztán szerdán... aztán... egyszer majd csak megszületik ez a leányzó! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


And:

Hogy fogsz lejárni Szegedre fél évig???

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

And!

Hát, az elején nem esett jól , de Peti alvás téren sosem kényeztetett el, így megszoktam :) Na meg persze este fél 10-10 körül elmegyek aludni általában! Igen, éjszaka eszik még, jelenleg úgy állunk, hgy este fél 8-8 között szopival alszik el, éjjel még mindig :( 1-2x kel szopizni, és reggel ez az 5 körüli ébresztő van! Emellé ma pl egész nap összesen fél órát volt hajlandó aludni, persze ezt is a babakocsiba, amíg boltban voltunk, szóval sokat ültem ma is a seggemen, na de mindegy! :?

Amúgy nem semmi, hogy már dolgozni fogsz, elismerésem! Nekem nagyon fáj a szívem, hogy szeptemberben vissza kell mennem, és Peti bölcsis lesz, mivel mi eredetileg 3 évet terveztünk itthon, csak ezek a rohadt anyagiak ezt nem engedik meg sajnos! :(


Rókica!

Hajrá Szilvibaba! Akkor már bármikor történteh valami! :D

Mi vettünk ma Petinek a Lidl-ben egy szerszámkészletet! Mivel állandóan szerelni akar, meg imádja a fúrót :shock: gondoltuk kap egy olyat, amiben fúró van, meg csavarok, meg csavarkulcs, nagyon édes volt, legalább 1 órát elszórakozott vele, hogy a lakás minden általa elérhető pontjára lyukat akart fúrni és közben ezerrel börrögött, meg hozta az elemeket, hogy csavarozzuk össze, meg nyissuk ki-csukjuk be a bőrőndőt, amiben voltak, szóva már ezért megérte ezt az 1500 ft-ot. Van amúgy még vagy 4 féle (kerti szerszámos, meg nem is emlékszem már, volt valami lányos is, talán fodrászos, ha valakit érdekel esetleg)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok lányok!

A segítségeteket kérném!!! Tud valaki valamilyen szép nagy parkot, ahol van normális játszótér is? (margit-sziget kilőve, mert apa platánfa allergiás, és az ott sok van és mostanság virágzik) !!! Holnap elmennénk egy nagyot kirándulni Tüncsivel, ha jó idő lesz...és sok napocskát ígértek...:)

Kuha, mi sajna nem, anyóshoz megyünk szülinapozni...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Úgy látszik én nyertem képfelrakásban... :oops: :lol: :lol:

Hát akkor íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Volt ma nálunk egy kis mini tali, gyorsan feldobom a képeket :D

Leon muffint ad nekem
Kép

Az FP szék nagy siker volt
Kép
Kép
Kép

Jack inkább takarított...
Kép

Nolcsi bújócskázott....
Kép

Leon meg könyvekkel küzdött :D
Kép

Zsuzsa sorozat
Kép
Kép
Kép
Kép

Marci sorozat
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Jack sorozat
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?