Új privát üzeneted érkezett!

Időközben minden 1 éves lett manócskának nagyon boldogságos szülinapot!!!!

Megpróbálom a lehetetlent és visszaolvasok, bár skype-on már kicsit képbe kerültem. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ez a "bár skype-on már KICSIT képbe kerültem"... na ez fájt.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Húú, Ilba, most olvastam az írásod, ... :cry:

Na, ideengedem Gabit,

Zoli

Kép

Kép
liviapu
 
 

 
 

KÖSZÖNÖM, HOGY GONDOLTATOK RÁM! BENI

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!Nagyon nagyon örülök, hogy végre otthon vagytok, ez már azért valamivel bíztatóbban hangzik! Jobbulást a babukának és az egész családnak! Végig nagyon drukkolt nektek mindenki és a további teljes javulásig is nagyon drukkolunk!!Borzalmasan hangzik mindaz amit leírtál és hát nem is tudom mit mondjak...Én ezt a branül dolgot átérzem teljesen, mert Fannival születése után voltak gondok és neki a fejébe került egy ilyen vacak és hát én sírva is fakadtam ettől...Nagyon ijesztő tényleg...Legyetek túl hamar ezen az egészen!!!!

Nagyon szép a kisfiad, gyönyörű nagy szemei vannak és olyan kis kedves a pofija:):):)!Örülök, hogy itt vagytok újra! Mák

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ilba, nagyon örülök, hogy végre otthon vagytok, most már hamar tessék meggyógyulni!!!
A szalmonellát honnan szereztétek?? :(

Benyó, Neked Boldog Születésnapot Kívánunk!!!
Eszti, nagyon szépek Mamac szülinapi művei!!!
Épp akartam javasolni neked, hogy nézzetek szét a XVI. kerületben is, Mátyásfüldön nagyon szép régi telkek, házak vannak, bontandók és felújítandók egyaránt. Az árakat nem tudom.

Gabus, a képek nekem tetszenek, olyan retro-Liviképek :wink:
Hajrá Ketteske!! Szerintem szedjél magzatvédő vitamint is, abban van pl folsav ami segít kivédeni a fejlődési rendellenességeket (pl down szindróma)

Sajti írtad hogy babatyról nincs újabb kép, én régire sem emlékszem.

:shock: :roll: folyt
jumam
 
 


jaj igen..Mamacka: akartam neked írni, hogy nagyon klasz az a kép montázs amit Esztiéknek csináltál és gyönyörű az az idézetes kép is...Mondjuk Esztinek is gratulálni kell:):):), mert ehhez össze kellett hozni egy ilyen csodaszép kis manót akiről lehet ilyen szép fotókat csinálni.:):):):)
Ja és nem akarok puncsolni, csak tényleg nagyon tetszett...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Kriszta,
szedem az elevitet. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus én még nem is gratuláltam Neked!!!Pedig akartam ám!!!!csak lüke vagyok, mert ma úgy elfáradtam....pedig semmi extrát nem csináltam...csak valahogy így is keltem...:(

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ilba, örülök, hogy jobban vagytok. Elég gáz volt olvasni a történetet és együtt érzek.

Gabus, nem követtem pontosan az eseményeket, de jól értettem, hogy... Te ... most ... livitesó úton van ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsika, valami történt a billentyűzetemmel.

Üdv.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Jaj, de arik vagytok! Még nincs kistesó, csak annak kell örülni, hogy most valószínűleg megússzuk a Livi előállításakor szükséges gyógyszeres hormonkezelést. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
az E vit. nal vigyázni kell, mert felhalmozódik a szervezetben.
Nem ürül ki mint pl. a C vit.
Én most nem emlékszem, hogy az Elevitet addig abbahagytam.
De asszem' nem szedtem addig az egy hónapig. Abban is van E vit.
Szedtem 1 hóig és mit ad isten jött Zsófi :lol:
Megint elkezdtem szedni, mitad isten jött ketteske :lol:
Mostmár nem szedek többet :D Oda is adtam Neked :wink:
Egyébkét két kolleganőm is ezt a "Terápiát" ajánlotta, mert nekik is így jött össze a bébi :D

Ilba,
de jó, hogy túl vagytok a kórházon.
Én nem is tudom, hogy bírnám Zsófi nélkül.
Már attól is előre parázom, hogy ha megyek szülni akkor mi lesz velem :roll: Zsófi biztos le se tojja, hogy nem leszek otthon :D
fújjj, de önző vagyok :lol: :lol: :lol:
Egyetek sokat, és ne fosizzatok :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti,
nem voltam Beni nélkül, csak a legelső éjszaka, mikor én is rosszul lettem.
Szeretnél majd fizetősbe menni, hogy együtt lehessetek?
Mi? E vitamin=baba ??? :roll:

Milyen tablóról beszéltek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


És feladtam. Nem olvasok tudok ennyit visszaolvasni. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


á nem megyek fizetősbe.
Zsófi szépen itthon fog alukálni az ágyában.
Apucijával együtt
:lol:
én összefoglalom: velünk nem történt semmi külcsi :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


ja, állítólag az E vit segít :lol: :lol: :lol: ( vagy nem) :lol:
nekem mindkét esetben segített :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi,
mi volt az előző vonalzód?
Ott találtam jókat csak elfelejtettem az oldalt

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus, helyes :wink:
jegyzetelgettem ám ma, hogy végre próbáljak mindenkinek reagálni valamit. Nap közben ugyanis írni nem férek a géphez, esetleg kicsit olvasni :( :wink:

Éjszakánk érdekesen alakult, valamikor a közepén J felébredt és úgy gondolta, hogy ébren is marad :( . cici sem kellett neki, csak üldögélt, álldogált, rajtam fetrengett, járt a szája. pont mint ahogy Tücsi írta Pörgőcske éjszakai randalírozását. Cici sem kellett neki. Én félálomban próbáltam rendre inteni időnként aztán végül nem tudom mennyi idő múlva cicin elaludt. Biztos volt vagy két óra az egész :( .
Aztán azt álmodtam, hogy fekszem és hiába fordulok bármelyik oldalamra, nagyon fáj a nyakam.
Aztán felébredtem arra, hogy a büfipózban maradtam, félig ülök és nagyon fáj a nyakam :)
Reggel pedig kiderült, hogy mi volt az oka az éjszakai bulinak, amit sejtettem is, hogy két nappal azelőtt kakilt utoljára és az bántotta. 9 körül nagy kínlódások közepette (szegénykém, úgy nyögött mint aki szül, amikor nem nyomott akkor meg panaszkodott, nagyon aranyos volt de úúúgy sajnáltam, annyira leizzadt hogy a haja hátul be is bongyorodott :) ), szóval akkor sikerült. És még egy órán belül kétszer :)
És együtt aludtunk megkönnyebbülve délelőtt két és fél órát. :)

Most este a fürdéskor meg azt láttam, hogy kiütések vannak rajta. A törzsén. Nem tudom mitől, semmi újat nem evett, ivott, ha nem múlik, holnap látja majd dokinéni.

Bubek, Timi köszi a (szemléletes :lol: ) cipővásárlási tanácsot, hiába a harmadik, nem emlékszem, hogy vettünk cipőket eddig elsőre. Lehet, hogy most ez azért kérdés, mert a vaterán nézegetem őket, és nem boltban. :roll:

Mák, a fogzáskönnyítő nyaklánc, népi gyógymód :wink: , borostyánból van. A www.vatera.hu oldalon ha beírod a keresőbe, hogy borostyánlánc, akkor megtalálod, ott minden le van írva róla és meg is lehet venni. Julcsiét a legutóbbi talis képek valamelyikén megtalálod.

J elkezdett lépcsőzni, (majd mindjárt szemléltetem is :wink:) , nézem a lépcsőkorlátokat, hát az is kisebb vagyon :(
jumam
 
 


Ilba, erről nem értesültél a szkájpon?? :wink:
Elkészült a meglepi, azt hívjuk tablónak. Most jut eszembe, értesültél, akkor még itt voltál. Szóval a naptárt hívjuk tablónak.

ha jól értem a kérdést.

Ezt az E vit.-ozást viszont nem értem. :shock:
jumam
 
 


Esztinek ne ajánlgassatok semmilyen kerületet, mert KISPESTRE jönnek és kész! :lol:
Amúgy én nem szeretem a Wekerlét, mert minden háznak randa sötét színe van, a sok fától (ami amúgy jó lenne) állandóan sötét van, nekem mindig komor lesz a hangulatom tőle. Nem laknék ott, de Esztiék, hajá! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihóka!

Benyóka boldog szülinapot!
Jó a sátor! Gyertek Wekerlére tuti jó hely. De Mátyásföld még szebb!

Gyors leszek teljesen kivagyok purcanva. Áduszka éjjel úgy gondolta nem akar ágyikójában aludni és nálunk kötött ki. Fetrengett egy órát közben apját lerúgta az ágyról nekem majd eltörte az orromat. :lol: Pocsék éjjel volt. Reggel nyolctól este kilencig egy órát aludt és kitakarítottam a lakást az anyós vizitre.

Ilba nagyon jó hír, hogy otthon vagytok. Már hiányoztál itt a topicban. Javuljatok gyorsan!

Gabus jó hírek! Hajrá tesóka!

Kép
vanília
 
 


Sajti, ha van az elevitben is e-vit., akkor érdemes külön is szedni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mariann, köszi! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szórakoztatom magam :oops:

J így elaludta az arcát egyik nap
Kép
Fogak:
Kép Kép
Megtaláltam egy nyári kendőt és fel kellett próbálni, hogy jó e még :oops:
Kép Kép
És megállípítottam, hogy még mindig kancsi :( ...
Kép
... bár nekem azért tetszik!!!
Kép
Villámkezű háztartási alkalmazott
Kép
És a lépcsőzés
Kép Kép Kép Kép Kép
A leesésről már nincs képem (pedig akkor lennék igazi paparazzi :wink: !!), az volt a következő stádium, de a fejét feltartotta és nem verte be :)
jumam
 
 


Sajti,
Lilypie.com

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, Kispestre majd mennek látogatóba :wink:

Egyébként érdemes mindenhol szétnézni, mert gondolom onnan már nem akarnak továbbköltözni. Úgyis fogják tudni ha meglátják, hogy EZ AZ A HELY!! akárhol is lesz :wink:
jumam
 
 


Jaj, lehet, hogy a snugglepie volt. Már nem emlékszem, melyik volt a sok közül a legutóbbi...

Kriszta,
szórakoztathatod még magad, én is jól szórakozom! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na hello,

először is mielőtt elfeledem:

FONTOS!!!!:
Felhívtak Fharasztról, hogy akarunk-e medencézni, mert kb egy hét mire felfűtik a medencét 30-35 fokosra. Mondtam megkérdezem, és visszaszólok. Szóval lécci írjatok, hogy akartok-e gyerekkel medencézni!

na tehát egyéb:

Ilbaaaaaaaa!!!! Ó, hála az égnek, végre!!!! Hát ez a sztori elég kiakasztó!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
F'harasztot nem kell lemondani, mert megértik, ha valaki beteg lesz, és nem tud jönni. Olyan jófejek, hogy csak na!!! :wink:
De azért jó lenne ha jönnétek, és persze Beninek is bizti jó lenne. Na de ezzel egyébként tök egyetértek, hogy csak ha már nem fertőz....azért nem gyenge vírusa volt, és a szalmonellával együtt....ó basszus...nem is tudom mit mondjak...annyit gondolkodtam, hogy én hogy reagálnék le egy ilyet...de nem jutottam semmire....le a kalappal, és NAGYON NAGYON JÓ, HOYG OTTHON VAGYTOK!!! VÉGRE!!!! :D :D :D
Beni meg ahogy erősödik, és visszatér a kerékvágás, úgy fog majd sztem - (reméljük) - felejteni is...

Cool, még nem kérdeztem meg a könyvet, de ma este írok egy mailt BJ-nek, okés? Bocsesz... :oops:


Húú, azta Gabi, én pont akartam kérdezni, ha nem írtad volna eddig, hogy mi az eredmény....de EZ TÖK JÓÓÓÓÓÓÓ!!!! Látod, Livicsek tök ügyi, mert előkészítette a terepet Kondel ketteskének, és így most már nem kell semmin filózgatni, hanem, télleg lehet villanykörtésedni :idea: .... :wink: :lol:

Mamacka, ezek tök jók voltak Beni szülinapjára!!!! Egy könycsepp azért előjött nekem mán megint... :oops:

Eszti, mennyi terv...wekerle, meg esküvő, meg hajó, meg minden....jó kis év lesz ez a 2007!!!! :wink: :D

Kriszta, nehogymár Vaterán vegyél cipőt Julcsinak!!!! :evil: Nem veszünk első cipőnek használtat, irgumburgum!!!!! TILOS!!!!! (gondolom, hogy 3 gyerekkel már van ebben tapasztalatod, de akkor is....ne tedd ezt, mert lehet, hogy 5 év múlva bánod meg... :? És bocsánat, bocsánat, bocsaánat :oops: :oops: :oops: , nem akarok kioktató lenni, és nem akarok semmitsenem bántásiból mondani, csak inkább légy előrelátó, mint később megbánó - és az első cipő télleg legyen olyan, amit az ő lába tör be... 8) bocsibocsibocsi a belepofázásért... :oops: )

Timi, Apával sem beszéltem még a kocsit, most meg már alszik.... :oops: de holnap ígérem, megbeszélem vele!!!! eskembeskem. De ha viszünk, akkor esetleg Sziszkót és téged, és akkor a Tibimbó+Fanni párosnak kéne valakivel mással, illetve a babakocsit sem ártana, ha valaki más vinné, mert az már sok lenne helyileg.....persze ha fel tudjuk tenni a tetőcsomit - ezt kellene majd még megkérzezzem azuramtól - szóval akkor lehet, hogy a csomikat is tudjuk vinni....Meglátjuk, jó?
Milyen jó kis csukája lett Sziszkónak!!! :wink:

Tücsi,
jó ez a foci, még most is röhögök... :lol: biztos azzal a szépzőőőd zokniddal... :lol: nagyon csecse , és Gergőt meg el tudom képzelni a pingvines szaladással....jajjj, ez az egész kép itt van előtttem!!! :lol: :lol: :lol:

(olyan dili vagyok mostanság....nem megy nekem ez a dolgozás, meg Marcizás, meg háztartásosozás... :? valahogy olyan szészort lettem ettől a sokmindentől amit meg kéne csinálnom...már írnom kéne, hogy mikor főzzek, meg takarítsak, meg simán kéne időbeosztást csinálnom, meg feladatsorrendeket, mert egyszerűen a sokból a végén nicnxs megcsinálva semmi... :evil: )

Mit is akartam még?
Ja megvan a pogirecept, és holnap fel is teszem, de nem most, mert a papír amire felírtam bent van a sötétben az alvóknál, nem zörgök most a megkeresésével (ilyenkor szoktam ui. hanyattesni egy játékban, vagy csak simán belerugni az asztalba - amit ha nem baj akkor most nem kockáztatok meg).

na és pár kép:
Marci segített takarítani...leginkább port törölni. :wink:
Kép Kép Kép

na most megnézem mit írtatok, amíg írtam...mindeig ez van, egyetértek Coolal... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Néztem előrejelzést, a Kacajtábor hétvégéje még nincs benne csak az a hét csütörtökig, előtte eső, csüt már csak borult, úgyhogy van esély, hogy szombat már teljesen derült legyen!!! :) :D :) :D
jumam
 
 


de nem annyi benne az E vit.
mindegy Te döntesz :D
Csak ne szedd egyszerre. Lehet, hogy nem lesz semmi, de fő a biztonság.
Lehet, Hogy Z. -től kapnék csak, hogy a felesége nem hagyja békén mert szexdémonná változott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudod, úgy mint megboldogult lánykorunkban, mikor titokban kellett és mindennap 5X :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Bubek, dehogy veszem beleszólásnak!! Cipőt én is csak újat vennék (ez az egy amiből mindig újat kapnak, még csak a totyikat néztem, meg zoknikat, de azok is számozva vannak, van ahol a cm-t is írják.
És vettem egy olyan édes kis tavaszi kabátot Julcsinak, hogy csak na!! De egy nadrágról meg lecsúsztam, pedig naaaagyon szép volt az is :( . Licitáltam, aztán valakivel meg megegyezett az eladó , az meg leütötte :( (nem az eladót :) , az aukciót)
jumam
 
 


"Lehet, Hogy Z. -től kapnék csak, hogy a felesége nem hagyja békén mert szexdémonná változott"
Sajti, hogy érted azt, hogy "változott"?
hihi

Kép Kép
coolasa
 
 


köszi Gabi snugg volt :wink:

Bubi,
köszi a DVD-t.
tök szupi
bipbip
A naptár is nagyon jó :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


O, ó, megjött hollandról kedves közvéleménykutató Coolasánk!!
jumam
 
 


Ja Timi, Mi volt Fanni felvételi megbeszélésén ma????

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Jumam, igen, a vaterán 1-1 jó dolog kézből kicsúszása után lehet saját hajat tépni, szemet forgatni... mondjuk én ritka becstelen és unszimpatikus licitáló vagyok, mindig az utolsó pillanatban überelem szegény előző kliens ajánlatát, amikor már nincs idő mit lépni, ejnye, de szégyellem is magam emiatt... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Húúúú, Kriszta visszaszívtam mindentmindentmindent... :oops:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool.
látszik Te még friss házas vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért nem úgy van mint rég..., hogy haza kellett menni az autós moziból :lol: :lol: :lol: :lol: ugyanis nem járunk már moziba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


egyébként, hogy Cool beszól nekem ebben olyan biztos voltam, amilyen biztos, hogy most májkrémes kenyeret eszem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ja és Wolga, én 3 nappal hordtam túl MArcit (ami sztem egy nappal sem volt több a kelleténél, mert tudtam mikor fogant... :wink: ), péntekre voltam kiírva, szombaton lifteztem Rutival, és vasárnap éjjel mentünk szülni, Marci hétfő reggel született 8.42-kor.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sajti, szivi
bipbip...:wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool, valaki így vitt el előlem egy másik gyönyörűséges kabátkát, szó szerint az utolsó percben, én meg nem ott voltam éppen, de jött az üzenet, rögtön mentem oda, de addigra már vége is lett az aukciónak :( .
Többiek, majd ha Nokin látom azt a kabátot, meg tudom, mutatni, hogy ez volt :lol: !!
jumam
 
 


Medencéről nem elfeledkezni ám!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


én elvileg 8 nappal hordtam túl Zsófit, de szerintem nem

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, nem is neked szóltam be. Azt ugyan nem tudnám így hirtelen megmondani, hogy akkor kinek, de értsd meg, nincs nekem időm egésznap rád leselkedni és beszólogatni. Húzz szépen sorszámot te is, mint a többiek. :wink:

Jumam, nem én voltam, de most nem érek rá magyarázkodni, sürgősen át kell festetnem és szabatnom egy új vaterás szerzeményem... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Télleg Sajti mikor lesz Afp eredményetek?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


szép kis oldalkezdés.... :roll:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Julcsi nem kis kancsal!!!! Annyira cuki!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja, és Jumam, azért is biztos, hogy nem én vittem el azt a kabátot, mert én nem az utolsó percben szoktam licitálni, hanem sebészi pontossággal kivárva, amikor már azt írja ki a rendszer, hogy az aukció 30 másodpercen belül lezárul. :wink:
Cserébe viszont nem húzom fel magam, ha valaki előlem visz el valamit, hanem elismerően csettintek a nyelvemmel. Mondjuk olyasmit, amit tényleg meg akartam szerezni, még nem nyílt esélye emberfiának a Földön megkaparintani... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


cool, az utolsó 30 mp, az utolsó percben van, neeeem??? :wink: 8)
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?