Új privát üzeneted érkezett!

látom, senkit nem engedett be...... :(
Ayse
Nagyon helyes Andris, és annyira hasonlít Rád(ezt eddig észre sem vettem :oops: ), fúú, a nagy nacidért nagyon-nagyon-de nagyon irígy vagyok!!!!!!!!
Nem nézitek németesek(Ayse, Kuha) a német RTL-n délelőttönként a main babyt?????????Annyira jó, csak sajnálom, hogy egy kukkot sem értek belőle!!! :( (mondjuk, tegnap értettem egy szót:oxitocyn!!! :D :D )

Most kissé össze-vissza írok:
szemölcsökre tudtok valami kegyszert???????
(a szemhéjjamon van, baromira zavar, de a szemész nem veszi le, mert még kicsiok, próbálozzak valami csodaszerrel azt mondja.
Az egavert ismerem csak.
köszi.
Pussz Mindenkinek, betegeknek jobbulást!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jó reggelt Lányok!

Mi ez a nagy pangás itt??? Tán Ti is elvándoroltatok valami zárt fórumba??? :D :D :D

Most komolyan, hol vannak az éjjel baglyok?? 2 napja úgy jövök reggel, hogy szinte alig van mit visszaolvasnom... :roll: :roll: :roll:

Nyúlné, Benianyu, And, Barbi, Totka, és még sorolhatnám...

Na, most komolyan??


Egyébként, most komolyan elgondolkodtam, hogy lehet, hogy kéne néznünk valami megbízhatóbb helyet, ahol fórumozhatnánk, mert ez a :lol: :lol: afaepfajgajgaáskljfakljg :lol: :lol: szar babanet mostmár naponta játsza el, hogy nem lehet belépni...

Nekem ez nem nagyon tetszik, ilyenkor mindig dühös vagyok!


Na!

Mi lassancskán (kb. fél óra múlva) ebédelünk, nagyon fincsa kaját csináltam: tejszínes-spenótós csirkét tésztával... Nyam-nyam, én már megkóstoltam, remélem, Gergőnek is bejön majd.

Ja, egyébként a sóban sült csirke isteni fini lett!!!!! Úgyhogy köszönöm mindenkinek, aki tanácsot adott!!! És ajánlom, hogy próbáljátok ki!!
Igaz, egy kicsit érdekes illata volt a sónak, dehát ez legyen a legnagyobb baj! Szóval, én biztos csinálok majd még!

Egyébként teljesen ki vagyok akadva, mert múlt héten, nem írta meg a doki Robinak a táppénzes papírját, mit tudom én, hogy miért. Lényeg, hogy most a héten vissza kellett mennie, (tegnap) ott ült másfél órát, és vizitdíjat is kellett fizetnie. Nem azért a 300 pénzért, de anyukám azt mondta, hogy szerinte azért nem kell fizetni, ha csupán a táppénzes papírért megy valaki.
Na, mindegy...

Vannak ennél sokkal rosszabb hírek is. Úgy néz ki, hogy elég nagy gáz van cégnél, ahol mindketten dolgozunk a Robival. Két vagy három nagy munkát is elvettek a cégtől, még az is lehet, hogy be kell zárni azt a részleget, ahol pont Robi dolgozik. És lehet, hogy leépítések is lesznek.
Hát az marha érdekes lesz, ha mindkettőnket kiraknak a cégből... :evil: :evil: :roll: :roll: :roll:

Egyébként meg:

Thomasanne!

Lehet, hogy most csúnyát gondoltok rólam, de én biza nem szenvedtem volna végig a második felvonást a színházban, az tuti!!!
Pláne, ha választani lehet, egy szar színdarab második felvonása, vagy egy jó kis vacsi között!!!

Ayse!

Erről jut eszembe, lehet, hogy nem mindig a kaján kéne, hogy járjon az agyam??? Akkor talán lehet, hogy én is le bírnám venni magamról a gatyát anélkül, hogy kigombolom!!
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! És csak így tovább!!
Megkérdezhetem, hogy mivel érted ezt el?? Tornázol, vagy valami speckó diéta?? Vagy egész egyszerűen visszafogod magad???

Benianyu!

Hogy vagy?? Jobban vagy már???

Gergő már nem taknyol, legalábbis annyira nem, viszont köhögni még mindig köhög.

És képzeljétek, ma fél 9-ig aludtunk, egyhuzamban. 5-kor áthoztuk hozzám, aztán durmolt is tovább.
Naggggyon jól esett, az biztos...

Kép
kuha
 
 


Totka!

Figyeled az időpontot?????
Már vagy harmadszor... :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
kuha
 
 

 
 

Totka!

Privi ment!


:twisted: :twisted: :twisted: Hát ez a babanet jó lassú most!! :twisted: :twisted: :twisted:

Megyek is, inkább ebédelünk Gergővel.

Kép
kuha
 
 


Kuha
neeem hiszem el!!!!!Tuti valami közös rezgés van bennünk!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A sós csirke az norbi 1 es!!!!!!! :P
Cégetek :( :( De gondolj arra,hogy az én fejem fölött igencsak ott volt, hogy agyő-és mégis léteznek csodák(mert ez az volt szerintem!)
Nekem is feltünt, hogy nincsennek kuvikkok!!!
Mostanság apával együtt hajtom álomra a fejem, mert reklamált, hogy mindíg egyedül kell elaludnia(lehet fél :wink: ), és unja, hogy este 11-ig verem a billentyűket.......

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hahó!

Tényleg eltűnt mindenki!:shock:

Kuha!
A csirkét nem is kell mással fűszerezni? Csak a tepsibe rakom és köré szórok egy kg sót?
Én nem vagyok egy nagy háziasszony, ezért most tátom ám rendesen a szám! :shock:
És nem lett nagyon sós?
Remélem nem lesz leépítés a cégeteknél! Drukkolok! :?

Ayse!
Gratula a fogyidhoz! Ügyes vagy! :D
Hol rejtegetted eddig a kutyitokat?

Nálunk nincs különösebb újság. Nati jól van!
Ma szerettem volna hallgatni a mesemusicales CD-t, erre Nati folyamatosan azt hajtogatta, hogy "hihi-haha"
(ami nekünk a zeneovis CD-n az első szám bónuszban :D )
Kis ünneprontó! :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!

Igen, úgy kell csinálni, hogy a sót leszórod a tepsibe, szépen, hogy mindenhová jusson. Aztán meg rárakod a csirkét, és kész.
Én nem egész csirkét csináltam, hanem csak simán combokat, ráraktam a sóra, és ennyi. De úgy tudom, hogy ugyanezt meg lehet csinálni egész csirkével is. Csak akkor lehet, hogy egy picit több só kell alá. Semmi más fűszer, és egyáltalán nem lesz nagyon sós!!! Egyébként én is ettől féltem.
Kb. fél időben megfordítottam, hogy mindenhol jól átsüljön. Itt-ott egy picit odaragadtak a sódarabok, de az simán "leugrik" róla, ha lekaparod.
Nagyon-nagyon finom, ropogós lett!
Igaz, sült vagy két órán keresztül, de hát a grill csirkének is kell annyi.
Ja, még annyi, hogy én nem egy kg. sót tettem alá, hanem megmértem, hogy mennyit nyomnak a csirkecombok, és kb. annyi, ill. egy picit több sót tettem.


Ünneprontó Nati milyen édes lehetett...

Totka!

Hát igen, szerintem is mi egyszerre rezgünk!!! :lol: :lol: :lol:

Jelentem, Gergő habzsolta a tejszínes-spenótos csirkét és tésztát. Tényleg nagyon finom volt. Most meg elviszem aludni, és lehet, hogy én is tentézek egy picit.
Aztán meg remélem, nem kezd el esni az eső (bár, nagyon lóg az eső lába), mert el kéne mennem a patikába, holnap ugyanis lejár a receptem...

Kép
kuha
 
 


na itten! :mrgreen:
nyúl-hírek:egyre jobban,de köhögés,taknyi még van azért!de étvágy a mai nappal(vagy csak ma)visszajött!!!!!!!!csak úgy tolom a kajákat nyuszim szájába,mert állandóan követeli! :shock:
após ma elutazott és minmdezt anélkül,hogy megvizsgálta volna nyuszit :evil: ,de azért még biztosan nem vagyunk partiképesek...viszont ugye kiváncsi lettem volna,hogy mi van a fülecskéjével,ugye!
úgyhogy KUHA,mire visszajönnek talán nyuszi is jól lesz és nagyon egyszerűen megoldhatjuk ezt az orrszívás dolgot,ennyi bezártság után nekem felüdülés lesz kocsi-kirándulni...pláne,hogy nem nyuszit fogják kínozni! :twisted: szóval,tényleg nem lenne teher,sőt és legalább jót dumcsiznánk,meg minden!jelzem,ha ha huligán apósék újra rendelnek és akkor meglátod,hogy akarod e!
ha Gergő ennyit volt taknyos tuti van ott valami letapadva! :roll:
és hurrá,hogy ti is gyógyultok!
remélem mindenki!!!!!!!!!!!!!!!
még valami
emlékeimben,mintha láttam volna olyan képeket,amiket nekem címeztek....Ayse-tól? :roll: :P :P :P
nagyon köszönöm,nagyon szép kis fotók voltak,csak zombiságom még a billentyűzetet sem engedte használni! :lol:
a mostaniak is nagyon jók lettek!

mi nemrég jöttünk vissza egy majdbnem 3órás sétából,nem semmit bír ez a turbo-nyuszi gyerek!meg az anyja is! 8) :lol:
utána bevágta az ebédet,kb.1 perc alatt és most ,mint akit fejbecsaptak volna,kifeküdve alszik! :lol:
úgy gondolom kezd minden a régi lenni! :P

és ma este lehet megint....sőt, biztos 8) ,megyeek csajbuliba!Juhéjj!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ja!
és a BOLT szó is menni fog! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


meglesz a sok Ó-zás eredménye! :lol: :lol: :lol:

hol vagytok?????most ,hogy itt vagyok?????most hol vagytok??????

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


sziasztok!

az én gépemen nem megy a net, apa laptopját az Eszti félig széttépte. mert annyira be van zsongva a géptől, hogy amint meglátja addig ordít, míg nem nyúlhat hozzá, és mivel egyedül is ki tudja nyitni tegnap reggel az apja ágya mellett talált laptopot olyan nagy lelkesedéssel nyitotta ki, hogy ez lett a vége (apja sokáig dolgozott és ott hagyta :evil: ). működik, de nagyon cérnán lóg az élete, mármint a laptopnak, úgyhpgy én nem igen jutok internethez.
anyuéknál sem működik, nem tudom mi van.

Eszti végre megkapta ma a 15 hós oltást :)
vasárnap megyünk a barátnőmékhez auzstriába egy hétre, remélem nem lesz lázas, meg ilyesmi. mpost szerzem be éppen a háti hordozót, mert kirándulni is fogunk :)

bocsánat, hogy csak így beestem, és már lépek is le, de most ilyen napok vannak nálunk, de mindenkinek pusszancs :)

Hajni, neked még akartam múltkor írni, hogy a szomszédcsaj tök irígy, és azért mondta, amit mondott, és hadd sárguljon csak! és mi is szépen felöltöztünk ma a doktornénihez :)

remélem mindenki jól van!!!

és Ayse! képzeld 3 napja német (szak)könyvet olvasok, illetve szótárazok :D mert alig emlékszem valamire, de nagyon élvezem :)

Nyúlné! Eszti is elkezdett óóóózni :D imádom :) hurrá csajbuli is jobbanlét!

pááááááááá

remélem Rokit nem késem le, gondolok rájuk :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Nyúlné!
Úgy veszem ki szavaidból, hogy nem tudod, hogy azért címeztem Nekd a képeket, mert az a Te hegye is, a Kissvábhegy, nagy kalandjaid színtere (legurulás, miegymás :twisted: ).

Hajni!
Igaz is, elfelejtettem válaszolni múltkor!
Én nagyon keveset tévézem (rádiózom) és nem tudtam erről a műsorról. De belekukkantanék. Mikor is van pontosan?

Duda!
Ez a hugom kutyija, de én is a rajongója vagyok :)!

Kuha!
Tulajdonképpen fogalmazhatunk úgy, hogy visszafogom magam.
Mostanában több orvost hallottam/olvastam nyilatkozni a fogyókúráról. Azt mondták, hogy nem kellenek nagy hókuszpókuszok. Kvesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit leadunk és akkor fogyni fog az ember. Ehhez még azt az elvet érvényesítem, hogy azt a kalóriát azért inkább a nap első felében, illetve, hogy több részletre elosztva, hogy ne farkaséhesen csapjak le az ételre. Azt is mondhatnánk, hogy Norbi-féle módszer, de én nem tartom be olyan szigorúan. Pl. a fehér lisztre vonatkozó ajánlását.
Tornázni is kéne, pláne, ha a szervezetem hozzászokik a kevesebb kalóriához és ebből is megtanul megélni. Szóval az energia leadási oldalt kell növelni. Erre még nem tudtam magam rávenni, de sokáig már nem halogathatom.
Munkahely :(:(:(

ayse
 
 


Áááááááá!
így már értem,tényleg nem értettem akkor!köszi,köszi,köszi! :P :twisted:
And
jó utat nektek és hurrá az Óóóóó-zás!Csibi Fannija is Óóóó-zik már! :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ziasztok lányok,

Tüncsi megkapta tegnap a pneumococcus oltást, és mára be is lázasodott...pedik eddíg egyik oltással sem volt bajunk...szegénykém olyan nyúzott és csimpaszkodó kis maki volt...kétszer el is aludt rajtam :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Prüntyi!

Tüncsinek jobbulást! :( Remélem ennyi volt a mellékhatás, én is szeretné majd beadatni Petinek, de csak 2 éves kor után! Tényleg, megkérdezhetem, hogy pontosan mennyibe került az oltás???

And!

Jó utazást, és remélem Eszti tényleg nem lesz lázas! :)

Beteg babáknak továbbra is jobbulást!


Petit 19.40-kor altattam el!!!!!!!! Reggel 5-kor kelt, délelőtt 9-10-ig aludt és azóta fent volt!:shock: és még nem is volt nyűgös!

Jó éjszakát Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


A torkomra megtaláltam a gyógyírt. Ásványvizet töltöttem magamnak. Mikor hörpintettem, egy kicsit furcsa illatot éreztem. Jó nagyot kortyoltam és akkor jöttem rá, hogy Atyaég, ez...... :shock: :shock: :shock: :shock: (megfejtéseket a kiadóba!)


Hol vagytok? Ebben a f.s időben milyen jó dolgot tudtatok kitalálni, ami érdekesebb, mint a babanet?

Anikó!
Te is régen írtál ám!

ayse
 
 


Viki, 16 rugó volt, és 2 évesen meg kell egy ismétlő...nem akartam várni 2 éves kor utánig, mert olyan sokat járunk el gyerekek közé, hogy nem akartam, hogy véletlen egy gyengébb immunállapotba esetleg elkapja, és komoly szövődményei legyenek...nem bírnék ki egy Róki féle tortúrát! És így utólag szerintem nekik is közük lehetett ehhez a bacihoz...


Ayse...nem értem a torok ügyet... :shock: :shock:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ayse!

Házipálesz????

Kép
kuha
 
 


Kuha!
Jeszjeszjesz!!!!

Éreztem, ahogy lemarja a torkomról a bacikat! Pedig egyből köptem is vissza. De most este megejtettem a rendes kezelést egy kis mézzel felturbózva!

Úgyhogy most tök jó a kedvem és arra a kérdésre, hogy
- Vasalás? - csak azt válaszolhatom, amit Józsi bácsi, amikor azt mondták neki, hogy
- Úgy hallottuk, hogy beszűkült Józsi bácsi szókincse!
Mire Józsi bácsi (szemüvegeket feltenni):
- A faszt!

ayse
 
 


Évi, Ayse!

Én is Évi féle megoldásra tippeltem elsőre..... :lol: :lol:

Viki!
Hát ez kemény lehet, az 5 órás kelésekkel :( :(
Ma Nolcsi 7:50-kor kelt, de visszaraktam, hogy hajnal van és aludjon még.........visszaaludtunk 3/4 9-ig :roll:
Régebben mikor kelt Peti?

Ayse!
Mi ma déleőtt nagyot sétáltunk, babakocsi nélkül. Leon nagyon szépen jött végig, a kocsit nem is tudom, mikor használtuk utoljára. Remélem nyáron már a nyaralásra se kell vinni :P
Utána közös családi alvás volt, délután meg együtt játszottunk. Gabi holnap már megy dolgozni, kiélveztük az utolsó közös napot is.

Évi!
Te is aludtál Gergővel? :wink:
A tejszínes tésztás dolgokat én is nagyon szeretem :P
Hú, remélem nem pont titeket szeretnének a cégtől leépíteni, mennek a drukkok nagyon!!!!!!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szép jó estét!

Hmmm, tényleg,hol vagytok????(itt egész du-tán esett az eső)
Ayse
szóval minden hétköznap a német rtl-n, 11.30-tól 12 ig van a babás műsor, tele szülésekkel, babaápolással, és cuki-muki gyönyörűséges fél perces babákkal, néha meg is könnyezem egynémelyik szülést.Ma pl.kb.egyhetes(mondom, egy szót se értek belőle :oops: :oops: ) kiscsajszit fürdettek fürdetővödörbe, a nyakánál fogva kellett fogni.Huu, elég bizarr volt, de a kisbaba láthatóan élvezte.
Nyúlné
háromszoros hip-hip hurrá, hogy Marci meggyógyult!!!!!!Hajrá étvágy továbbra is!!!
Kuha
férj köszöni a linket, azóta tekeredik a kígyó megy már vagy 50 x. :lol: :lol: :lol:
Viki
ha Peti kel ötkor, azt jelenti, hogy nem is szunyál már vissza?????????Egy picit sem??????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!

Na most mi írtunk egyszerre :lol: :lol:

Ayse!
Gabi nekünk most keveri a bacardi colát.... :P
Nekem is jó lesz a kedvem, de én ma mindent megcsináltam már, holnap viszont egész nap takarítanom kell :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Helló Barbi!!!

Jaj, tudod mit akarok inni holnap?????????(bár kicsit ciki lesz, férj vezet, így neki no szesz,én meg egyedül igyak.....?)Tequila Sunrise-t!!!!!(írtad a jómúltkor, hogy nagy koktélos vagy!!!Én is!!!!!
Krétán, és Thassoson a pénzünk egynegyedét elittuk, és rájöttem, az alkoholok közül én a finom, édeseket szeretem a legjobban, meg úgy egyeltalán, a szeszekből.Meghalnék, pl.unicumot kéne innom(fú, a szagát sem bírom)
kár,hogy ritkán van ilyenek ivására lehetőségem!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Neked melyik a kedvenced?????(koktél)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kuha!
Nekem is elküldenéd a linket?

köszi!!!

ayse
 
 


Ayse
Dádádá, mi jár már megint a fejedben?!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (nem azt írtad, hogy mostmár átváltassz jólnevelt Barázdabillegetőcskére????????) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!

Tequila sunrise is fini 8)
Hát a bacardi cola nagy kedvenc, de ha olyanom van, a pina coladat is nagyon tudom szeretni, persze csak ha nem túl édes.
Én a jagermeistert is nagyon bírom, meg a jóóó mojito-t.
Meg minél erősebb, annál jobb :P
Na nem vagyok egy nagy ivós, nehogy azt hidd, csak ha már iszunk,akkor igyunk igazából :wink:
Pl. bort, sört egyátalán nem szeretem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi:
Akkor megtárgyaltuk!Én a bort is szeretem, de abból is a szirup édeset(hatputtonyos Tokai...)

Na mentem is aludni, hátha szép finom koktélokkal,hűs naplementés tengerparttal, csokibőrrel,kockás hassal álmodom!)
Jó éjt Nektek is!!!
Pussz.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekukk nehogymá azt higyjétek, szültem...

Viszont ma találkoztam a dúlával, úgyhogy legalább ez is megvan!!! Úgyhogy most már jöhet a baba!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ayse! :D :D :D :D :D

Épp nekem is ma kezdett fájni a torkom, és azon gondolkoztam, mielőtt leültem a gép elé, hogy egy kis Cointreau jót tenne, de most hogy írod, azt hiszem van itthon egy kis szatmári szilva is... :D :D
Hogy milyen dolgot lehet kitalálni ilyen időben? Gyermekeim elég leleményesek. Táncolni, játszani, mesét nézni stb.

Totka! :D

Én is szeretem a tokajit, de nekem a száraz vörösök is bejönnek.

Barbi! :D

A pina colada is finom. Jó, hogy Leon így bírja a hosszabb túrákat is.

Éljen Kisnyuszi gyógyulása!

Tüncsinek jobbulást!

Nálunk mindkét fiú köhög, taknyol. :( Remélem, szombatra jól lesz Gergő, különben válthatjuk vissza a Bábszínház jegyet.Tényleg,

Barbi!

Visszaveszik a jegyet pl. előző nap? Vagy be lehet cserélni egy másik időpontra?

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf!

Nem tudom, mi még nem váltottunk vissza jegyet. :(
Remélem jobban lesz szombatra Gergő!
Én vettem márciusra is jegyet, a Mi újság a Futrinka utcában címűre. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Lassan a 2. hét vége felé közeledünk. Abból a szempontból nem bánom, hogy kezdek igen elfáradni és ráadásul Marcinak is elege van már.
De egyébként nagyon fog hiányozni a suli. Továbbra is lehengerlőnek tartom az előadókat és a tanagyagot.
Kivéve a managment. Ma volt az utolsó anatómia elméletünk ebben a szemeszterben. A Prof. annyira magával ragadó szakemberk, hogy ódákat tudnék zengeni. De nem csak róla.
A csoport is nagyon szimpatikus eddig. Nagy a szórás minden szempontból az embereket tekintve, de hatalmas kapocs közöttünk a ló , mint olyan. Ez most kicsit ömlengősen hangzott, de tényleg így van.
Amúgy Marcika jobban van,de nem az igazi. Holnap kell megint mennünk a dokinénihez. Antibigyó elfogyott már, de a köhögés még azért létezik és a taknyi is. Ja és persze én is elkaptam :?

Rokica
Látom még egyben. De azt is látom, hogy zöldet mutattál Szilvinek, szorítok Nektek! :wink:

Ayse
Beszéltem az O. Minisztériummal. Szóval, akkor lenne díjmentes, ha eleve államilag támogatott képzésre járnék. Újabban az államilag támogatott is változott, ahogy a neve is mutatja. Egy évben kb 100.000 ft-os tandíjjal számolnia kell a hallgatónak is, ezt vállalná át az állam. Illetve még akkor lenne díjmentes, ha valamilyen mester képzésen vennék részt.
Egyébként egy magyar állampolgár 12 szemeszter díjmentes képzést vehet igénybe. Ezen belül kell gazdálkodni.

Na most ennyi, elnézést nincs erőm reagálni. Hulla fáradt vagyok és még teregetni kell.

Majd jövök. Ja és Prüntyi küldöm-küldöm...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


sziasztok!

apa barcát néz, és itt hagyta kinyitva a laptopot, úgyhogy ide merészkedtem...

holnap reggel megyek a főnökömhöz megbeszélni, hogy mikor és hogyan megyek vissza dolgozni. nagyon izgulok! remélem megértő lesz, és simán fog menni.

Évi, sajnálom, ami a cégeteknél van :( remélem nem érint majd benneteket!

Ayse! nagyon helyesek vagytok! Andris lila foltja vagesz :) nekünk is van kb 10 éves szilvapálesz, én menstruációs görcsre szoktam egy fél kortyot, hát múltkor rendesen kapaszkodtam miatta a wc kagylóba :? teljesen elszoktam a piától.

a fene, kikapott a barca, most majd jó sz.r kedve lesz embernek :(

most annyira tele van a fejem a holnapi nappal, meg ezzel a munka témával, hogy nem is tudok konventrálni... koncentrálni :wink:
megyek, megnézem miben billegjek be holnap főnökhöz... a szoknya tuti :wink: és nem lehet karikás a szemem, úgyhogy megyek aludni :) kérek egy kis felesleges drukkot reggelre :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Rokica!
örülök, hogy a finishben rendeződtek a dolgok, rendes csaj ez a Szilvi :)

Juci!
jó olvasni, hogy így élvezed!!! hajrá :) Marcinak meg jobbulást!

KépKép
KépKép
and
 
 


Na mégse Józsi bácsi voltam, hanem jó kislány és végeztem a vasalnivaló egy részével :).

Andris nagyon szereti a cicákat és ha kedveskedni akar, akkor odabújik és mondja, hogy miaú! :)
Viszont féltékeny, és nem nagyon szereti, ha az apukája megölel engem. Ma az etetőszékében ült, amikor erre a terrorakcióra sor került, így nem tudott hozzánkfutni, közénkállni és apját eltolni tőlem. Ezért kétségbeesetten könnyek között ismételgette a kakasülőn: MIAÚ, MIAÚ! :D:D:D

ayse
 
 


And!
DRUKKDRUKKDRUKKDRUKKDRUKK!!!!!

Juci!
Biztos a pálesz, de nem értem :(. Most akkor fizetned kell? És ha igen, akkkor hol érvényesülne a kismama kedvezmény? Vagy az a bökkenő, hogy ez a képzés nem államilag támogatott?
És azt se értem tutira, hogy mi az, hogy 100 ezerrel kell számolnia ahallgatóknak?
Nem sürgős, majd ha ráérsz!
Éljenek a lovak!

ayse
 
 


Úgy látszik, am megint pszichopata gyilkost játszom, akit ezerszer fejbevágnak, de újra feléled.

No....

Hajni!
Egy barátnőm esküszik a következő csodaszerre: Scholl Verruca Remover Gel.
Nekem is volt a szememen, a bőrgyogyim secperc alatt leégette. Szó se volt arról, hogy nőnie kéne (na ezért is hagytam nála már egy kisebb vagyont, mert megoldja a problémákat).

Holnap reggel én is a főnökeimmel kezdek (képük az írás alatt), de 8-kor már itt kopog, ott kopog, megérkezett a tanítvány hopp.

Pusszantás, legyenek szép álmaitok!

ayse
 
 


Sziasztok!

Rókica!

Még egyben! :) Hajrá Szilvibaba! Rendes kiscsaj, hogy szépen megvárta, míg mindent elintézel! :wink:

Barbapapa!

Korábban 6 és fél 7 között kelt, ritkán bírta 7-ig is!

Hajni!

Igen, az 5 órai kelé azt jelenti, hogy nem alszik már vissza, egy kicsit sem! Ma viszont 5.40-ig aludt, hurrááááááááááááá ! :)

Prüntyi!
Köszi :)

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Ayse, koszi a hianyolast :lol: de ha van idom nem jon be a babanet, ha meg bejon, akkor csak epp atolvasom az irasokat es mennem kell :oops: :evil:
Kutyus nagyon aranyos :lol: es gratulalok a fogyashoz!!
Kitartast es igy tovabb!!

Totka
Akkor ma van a nagy evonap??? Jo etvagyat

Kuha
Koszi a cimeket! Megkaptam a privid :lol: Aranyos vagy mint mindig :lol: Nagyon sajnalnam, ha elveszitenetek a munkahelyeteket, na ne mar!!!!!!!!!!! ezerrel megy a drukk!!

And
Drukkolok neked is, bar nem vagyok kepben, munkahelyet keresel :oops: :?:

Rokica!
Finishben vagy!!!!!! Jaj de izgi, minden nap megerkezhet Szilvi!!

Viki,
Nekem is hajnal 5-kor kel Balazs mar egy hete :cry: Szerencsere csak a tejcsije kell neki, azt behuzva durmol tovabb 8-ig, amikor is bevag meg egy adagot!! :lol: Majd huzza a szeket es koveteli a reggelijet :roll: :roll: Nem tudom mi lett vele, de mar harom napja csak kajalni akar!!!! MINDIG!! :lol:
Te adsz Petinek enni, ha felkel hajnalban?? Mert ha en nem adok, akkor o sem hajlando visszaaludni, csak kuvikkol az agyaban :cry:

Rolunk,
Beteg voltam, vagyok :evil: Tudogyulladasom volt, beszedtem az antibigyoimat, de a hatam majd beszakad, annyira faj!! Olyan mintha izomlazam lenne(persze nem tornatol :cry: ). Szoval nem hozom a formam :oops:

OFFFFFFFFFFFF
Lenne ket kerdesem, keresem :idea: :roll: , ha valaki tudna segiteni, priviben is, nagyon megkoszonnem!!
Szoval, nem tudja valaki, milyen modon vallalhatnek tolmacsolast Magyarorszagon?? Ket ceg is megkeresett, hogy dolgozzak nekik, de nem tudom hogyan!! Mar kertem idopontot itt szakemberrel, de van otthon is hazam meg szamlam, azon gondolkodom, hogy nem tudnanak-e oda utalni, meg lehetne-e, hogy otthon jelentem be magam meg valtanam ki a szukseges papirokat?????? Priviben bovebben, ha valaki segiteni tudna!!!

Masodik: Lenne munkalehetoseg itt Bordeaux-ban tisztitovallalatoknak!! Kb 15 fo?????????????????????? Ha valaki isme ilyet??????

Bocsanat, ha valakit zavar, hogy off-ot ide irtam, de hatha tudnatok segiteni!!!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!

Privi ment!!!

Kép
kuha
 
 


Na, mostanra sikerült visszaolvasnom.

Nem viszem túlzásba a mai napot, eléggé le vagyok lassúlva...

Nincs is kedvem semmihez, ebben a taknyos időben. Miért kell esnie megint???

Nyúlné!

Örülök, hogy Kisnyúl jobban van! Elhiszem, hogy nyugodtabb lennél, ha Apósdoki megnézte volna Nyuszit, mielőtt elmennek. De hát csak nem lesz semmi gond!

Köszi mégegyszer, hogy ilyen kedves vagy, akkor maradjunk annyiban, hogy meglátjuk, mi a helyzet, mire huligán Apósék újra rendelnek. Jó? Bár, jelzem tegnap nem kellett szívni egyszer sem, dehát ez még semmit sem jelent.

De egy jó kis dumcsiban bármikor benne vagyok ám!!!:) :) :) :)

3 órás séta???? De ezt hogy csináljátok?? Kisnyúl ennyire jó fiú, és arra megy, amerre szeretnéd??
ÉN kb. fél óra múlva már idegbajos vagyok, mert még mindig az utcán állunk, a ház előtt. Max. 50 métereket jutunk előre, de azt is úgy, hogy közben háromszor visszafordulunk :( :( :(
Egyébként itt meg csak célirányosan lehet menni, mert nincs semmi, amivel, vagy amin el lehetne bóklászni.
Az utcában jönnek-mennek az autók, tehát még csak nyugodtan nem is ácsoroghatunk az úton...
És hát persze Gergőn nem a járdán (már, ha éppen van) akar menni...

And!

Éljen Ausztria, és a barátnődék!!! De jó lesz egy kis kikapcsolódás, igaz???


Barbi!

Milyen jó kis progitok volt nektek is tegnap!!
Leon meg nagyon ügyes, hogy már babakocsi nélkül közlekedik!!! Pláne, a fent leírtak miatt!!! :) :)
Ha jól emléxem, NOel is nagyon hamar "elhagyta" a babakocsit, igaz??

Totka!

Igazán nincs mit!
Tekeredik a kígyó nálunk is nagyon menő, pláne, hogy abban van az "Aki nem lép egyszerre..." Gergő ezt nagyon ismeri, mert anyum megtanította neki.
Ilyenkor mindig jó magasra emeli a bal lábát, és jól odacsapja a földhöz. Úgyhogy ha ez megy, már ugrik is le az ágyról, és vagdossa a bal lábát... :) :) :)

Mára pedig jó étvágyakat, egyetek és igyál nagyon finomakat!!!!!! Aztán kérünk beszámolót, hadd csurgassuk mi is a nyálunkat!!!

Juci!

Jó olvasni, amilyen átélássel írsz a suliról. Biztos tök szuper lehet.
És kitartás, tényleg mindjárt vége a hétnek!!!

Ha lesz egy kis időd, kérhetem én is azt a tuti fánk receptet???
Egyet én is tudok, túrós a tésztája, és nagyon egyszerű, és nagyon hamar megvan. De hát az nem igazi farsangi fánk...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát ez a randa nedves nyirkos idő........GRRRR.
mi csak annyit sétáltunk, hogy elmentünk a központba vásárolni, ebédért meg postára.
Ennyi elég is volt.

Lenne egy fontos kérdésem:

Lívinek még mindig nagyon krémes a széklete, sőt van, hogy még mindig vannak benne megemésztetlen darabkák és van, hogy már majdnem hasmenés, de azért nem annyira folyékony(bocsánat)

Az a bajom, hogy neki mindig is ilyen krémes volt és még most is, pedig eszik már ugye jó rég szilárdakat.

Utánaolvastam, két betegségnél van ez: lisztérzékenység és cisztás fibrózis vagy minél.

De elvileg mindkettőnél súlygyarapodás nem igen lenne+lehangoltság.

Lívire egyik sem igaz.

Várom ötleteiteket, hogy szerintetek mitől lehet ilyen híg???????????

Gondoltam fogzásra is, mert ugye mi folyamatosan rajta voltunk a 16 fogunkkal, de már 2 hónapja kint vannak és azóta a maradék négy nem jön.

szóval nem tudom, miért ilyen az állaga......

Soha nem volt még rendesen szilárd........

Mea
mea
 
 


Mea!

Bár mi már személyesen megudmáltuk, de a doki néni mit mond erre???

A másik, hogy mit értesz azon , hogy szilárd????
Most lehet, hogy hülyének nézel, de kb. olyan szilárdságra gondolsz, mint a kutyakaka?? Hogy úgy egybe áll???

Mert Gergőnek sem olyan. Főleg, hogy a pelusban szét is nyomódik.
Bár, azt írod, hogy már majdnem hasmenés. Hát azért nálunk nem olyan, hanem simánt csak krémes. Mint mondjuk a májkrém...
:roll: :roll: :roll: :roll:
Na, jó kis hasonlatokat nyomok itt, dehát másképp nem tudom.

Szóval?

Amúgy nektek mikor lenne jó jövő héten?? Kedd esetleg???

Kép
kuha
 
 


Sziasztok lányok!

Mea, ne aggódj, Tüncsinél meg tudnám számoni a kezemen, hogy 1 hónapban hányszor van "keményebb" kakija (ami kb olyan mint a mienké...ey hurkába jön ki...) ...de a zöme neki is hígabb, de nem hasmenéses, hanem inkább pukik kíséretében távozik, ami ugye még porlaszt is kicsit a dolgon...és még mindíg vannak zöldségdarabkák nekünk is...főleg kukorica és borsó :)...bocsi :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kuha!
Prüntyi! :D


Köszike :)
Akkor megnyugodtam, mert ált. májkrémes :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj a francba, már 3 napja tiszta zizi vagyok ettől a fránya időtől...
Ti nem??????????
Meg fáj a fejem azóta.......

Kuha! :)
Nekünk jó jövő hét kedden.
Ok a reggel 1/2 10 körül????

Mea
mea
 
 


Mea!

Nekem is fáj a fejem 2 napja! :twisted: :twisted: :twisted:

Oké, akkor megbeszéltük, kedd, fél 10 körül!!

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Akkor tuti az idő az :(
Baromira idegesít :evil:

Gergő hogy van???
Remélem már ok teljesen.

Mi úgy néz ki megint megúsztuk 2 napos orrfolyással(lekopogom)

Már anynira várom a jóidőt!!!

Mehetnénk a gödi strandra, meg Aquaparkotokba is, bár én inkább gödi strand híve vagyok kiccsikkel :wink:

Prüntyi!

Ti is veünk tarthatnátok majd :wink:

Deee hooooll vannn az mméggg???? :)

Mea
mea
 
 


Hahó!!!

Itt is sz.r az idő!! :evil: :evil:
Apukám itt van,most vitte le Melit egy kicsit sétálni,mert éppen nem esik!!
Még tegnap is ment a hasa,ma még nem...kpoo-kopp-kopp...és remélem már nem is fog!!
Viszont mióta ezek a betegségek vannak annyira,de annyira hisztis lett Meli!! :( :(
Fogalmam sincs mit csináljak vele,mert semmi nem jó neki szinte!! :evil:
Vannak pillanatok mikor elvan magának,aztán odajön és kezdi a nyavajgást!! :(
És az én mindenevő kislányomból mára szinte semmi evő lett!! :( :( Alig akar valamit enni és ha eszik is egy pár falatot!!Aztán húz mindig a hűtőhöz,de maga sem tudja mit akar!! :?
Hát nagyon remélem hamar végetér ez az időszak,mert igencsak kiboritó tud lenni!! :evil:

Este megyünk mi is torkoskodni!! :lol: :lol:
Megyünk időben,mert ahova szeretnénk menni,ott nem lehetett asztalt foglalni....csak érkezési sorrendben...Hááát ajánlom,hogy legyen hely,mert már ki is választottam a kaját!! :lol: :lol:
De ha nem lesz akkor megyünk máshova...

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Voltam Siklósnál, méhszáj tök zárt, CTG egyenes csík, szóval baba még sehol. Mi is megyünk enni, de mi indiaiba. Megünnepeljük a mai/holnapi kiírásom dátumát, meg hogy David kapott egy állásajánlatot amiről majd később mesélek, mert előbb remélem hogy bejön...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,

Kitartas, egyszer ugyis elo kell bujnia :oops: :oops:

Ancsi,
Sajnos erre az idoszakra mondjak, hogy ezt tul kell elni :cry:
Szerintem a kajalassal ne aggodj, pont egy par napja irtam; mennyire valogatos lett Balazs, aki szinte zabagep volt elotte es ha olvasod a fenti irasom, akkor latod, hogy minden visszatert a rendes kerekvagasba, zabagep fiacskamnak ujra megjott az etvagya :lol: :lol: :lol: szerintem ezek ilyen atmeneti idoszakok!

Mea,
En megkerdeztem a dokimat tegnap, mert Balazsnak is eleg higszeru a kakija mostanaban, mar tobb napja tart es o azt mondta, hogy ezeknel a visszatero hasmeneseknel altalaban a fogak felelosek, ha a baba jol eszik, jo a kozerzete, nem lazas stb....
Mikor csinalsz fenykepeket az uj hazatokrol??

Bocs a tobbieknek, akiknel nem reagaltam, de este megprobalom bepotolni, bar mostanaban Matthieu velem akar "aludni", odabujik hozzam es a hajat kell simiznem :lol: meg meselni neki, amikor kicsi volt, milyen volt, videot nezunk, stb, utana ferj is szeretne, ha hozzabujnek egy kicsi, mielott felkel a legkisebb, szoval elvagyok :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?