Új privát üzeneted érkezett!

OK! KÖSZÖNÖM ZSÓFI!!!!!!!!!!!!! :) Lehet, h szegénykémen most jön ki az, ami Zsigun meg rajtam 1 hete :( :( :cry: :cry:
mazsolák
 
 


Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy hőemelkedés lehet a fogaktól, de magas láz nem. Ha igazán lázas a gyerek, akkor betegség van a háttérben. Mondjuk az elég magas láznak tűnik, nem hiszem hogy a fogacskák okozzák.
:cry:

Majd jövök még, addig is mindenkinek puszi.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Na pont egyszerre írtunk, jobbulást Nektek! Remélem hamar megússzátok!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 

 
 

Nóra, köszi Neked is :) , én is így emlékeztem, ahogyan Te írtad!!!! :) Sajna.. :cry: :cry: :( :(

Meg a cikk, amit bemásolt Zsófi, az is ezt erősíti meg :) :cry: :(
mazsolák
 
 


Igen Nóra, jaja! :) A kívánságokat köszi, én is reménykedem :oops: :? :? , főleg, h szerdán utazok haza. Bár apa is nagyon jól kezeli ezeket a helyzeteket, csak nehezebb szívvel hagyom így itt Zsombeszt, h tudom, vmi "kering benne"... :( :cry: :cry:
mazsolák
 
 


jobbulást a kis zsombinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

millió puszi a kis pocakjára+orrocskájára!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi: Itt lehet a kutya elásva: vagy én nem írok érthetően vagy te nem tudsz olvasni :wink: 8) Én már jóóóval azelőtt leírtam, hogy imádlak, mint te. Bibibibi. Szóval ott van az apróbetűsben. :) Többi hülyeséget felejtsd is el, a lényeg úgyis az, hogy Teletubbies love each other very much :)

Kata: ügyik voltatok megint!!!

Edus: Jobbulást!

Nóra: Flóra jobban van?

Kukit most fürdésnél gyógyultnak nyilvánította apa.

Mindenkinek Puszi!!! Zsófinak big hug :)
[Párdon. Kaptam végtelenített Teletubbies kazettákat, úgyhogy most kicsit be vagyok tőle kattanva :) De a gyermek végignézné mind a 240 percet, ha hagynám :)]
M.
mircike
 
 


láttam én mircike, de jó az ilyet biztosan tudni, nem árt jól vissza/újra kérdezni :) :)

de jóóóó h nihincs haharahag!!!!!!!!!!!!!

na puszi!
plusz jó h kukac ép és szép és gyógyult!!!
kerekpocak
 
 


Mircike, ment emil (nem privi). Lécci lécci lécci.
mazsolák
 
 


Zsombinak sok sok gyógypuszi, jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Zsófi, kirándulós Samu-képek???
lmkata
 
 


sajna még nincs! mi nem fotóztunk csak a barátnőm. de ha lesz felteszem!
kerekpocak
 
 


várjuk :wink:
épp most hallgatom az animasoundsystem linket --- nagyon állat ez a szám, imádom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
köszi :wink:
na jóklegyetek, megyek aludni, most éjjel hátha nem 1,5 óránként lesz ébredés.... :roll:
holnap 11 torna! yippiiii! :lol:
lmkata
 
 


Marcinak boldog majdnem 1 évet kívánok!!!!!!

Látom ma egy kicsi vita robbant ki a pénzek körül. Én mindkét oldalt teljesen megértem. Mint munkavállaló ugye az a jó ha több pénzt viszek haza, mint munkáltató meg nagy szívás ez az egész. Nagyon sok a járulék, ezért a munkáltatók szürkén alkalmazzák az alkalmazottakat. Talán ha valamivel kevésbé kizsigerelős lenne a járulékkötelezettség sokkal több pénz áramolna za álamkasszába. (ha jól emlékszem mikor az EVA-t bevezették, akkor is lényegesen magasabb bevételek voltak, mint amivel az állam első körben számolt.)
Amúgy meg örülök hogy vannak véleménykülönbségek, nem csak azonos véleményeket darálunk körbe-körbe. :wink:

Köszönöm az érdeklődést. Flóra nagyon jól van, holnap már oviba is megy. Igazából másfél nap alatt kilábalt a dologból.

Kata! Örülök a jó híreknek! Ez a torna tényleg nagyon jó! Szuri témában drukk!

Most ennyi, akinek nem írtam azoktól elnézést kérek. Annyikat termeltek egy nap, hogy nem győzlek utolérni Titeket.

Ja még dicsekednék kicsit. Liza este 10-kor alszik el, és reggelig szunyál. 7-8 körül ébred először. Nincs éjszakai kelés. Remélem már így is marad. :roll: :D :)

Mentem, Jó éjszakát Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


de jó Nóra gratula! milyen ügyes kislány ez a liza! (mind2ő amúgy!!!)
hál' istennek flóra jobban van!

kata aztán info holnap h milyen volt a torna!
én is mek aludni!
puszi
kerekpocak
 
 


Kedves Edus!

Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!!!!


Sajnos ilyen ugráló állatkákat nem tudok küldeni, de majd a többiek biztos küldenek! :)


Csak olvastam rohamban tegnap este, írni nem volt erőm, de mi továbbra is jól vagyunk.....ja csak annyi hogy Farkas tegnap óta mondja, hogy MAMA. :) Ez nagy szó, mert a Papát és a kutyákat már rég a nevükön szólítja (Ba), de én még csak most kerültem sorra....:)

Zsombesznek gyógyulást! Edus neked jó utat holnapra, nagyon szorítok!

Liziket, Nikkancsot, Laurát és a KISFIÚKAt puszilom! És persze Borkát, Flórát, Emmát is. Na jó összevissza vagyok, rohanok is!

Puszi

Kép
nóri8
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT EDUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(éljenek a vízöntők :) :) :))

farkas csodababa! áll, beszél, jár (ugye?) hihhhhhetetlen!!!!!!!!!!! puszi neki az orrára!
kerekpocak
 
 


Edus neked is tartozom egy énekkel:
hepi börzdéj, tu júúúú
hepi börzdéj, tu júúúú
hepi börzdéj, DRÁGA EDÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚSSSSSSSSSS
hepi börzdéj, tu júúúú !!!!!!!!!


olyan ugrálós állatkákat én sem tudok ám :wink:
(Nóri behalok olyanokat tudsz néha írni... tökre fején találod a szöget :lol: :lol: :lol: :lol: )

Köszi Zsófi, igyekszünk a tornán ma is ügyik lenni.
olyan szar mert tegnap kapott szteroidot ugye, és már délutánra sokkal rosszabb volt a kedve megint :cry: :cry: :cry:
megint az van h add ide a kajám, aztán megeszi őrülten, majd sírás, nyügi.....
remélem azért látom még nevetgélni a kincsemet ! :wink:

na megyek, feébredt

puszok
lmkata
 
 


Edus!

Csatlakozom Kata mellé a kórusba! :D

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED, SOK BOLDOGSÁGOT!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


megjöttünk, ügyik voltunk, csak elég sírósak :cry:
most meg alszunk mint a bundicsek :lol: :lol:
jelentem elég ügyesen tudunk már forogni hátról-hasra-hátra-hasra és így tovább a nagy szőnyegen :lol: :lol: :lol:
persze popsinál rásegítéssel azért... :lol:
na pusszok megyek krumplit főzni a bébimnek. nyammmmmmmmiiiiiiiii :lol:
lmkata
 
 


hol vagytok lányokasszonyok???
:lol:

csak én ülök a gép előtt?? :lol:

kész a krumpli, anyatejjel. megkóstoltam. pfúúúúúúúúúúj.
nagyon rossz! a tejci miatt, még az első időkből való, háááááááááát van egy szaga/íze. kíváncsi vagyok Lizinek fog-e emiatt ízleni????????? ha nem akkor is megértem szegényt ergo legközelebb nem teszek bele ill. ki is öntöm azokat a nagyonrégieket.... (na nem mintha olyan sokról lenne szó, de az a kevés is nagyon kincs mint tudjuk :wink: )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi már levegőztünk is, de kisasszonynak nem akaródzik felébredni, kiütötte a torna rendesen :lol:

majd gyertek ám! :wink:

ja zsófi akartam kérdezni h akkor jártok még úszni? lejárjátok azért a maradékot vagy hagytad a fenébe?
a torna az megy változatlanul?

Nóri! annyira hihetetlen h Farkas még csak 9 hónapos (na most fejből írtam, remélem nem rosszul :oops: :oops: :oops: :oops: )
annyira nagyon ügyes !!!!
(az én legkisebb tesóm, Gréti volt ilyen koránérő, ő 10 hónaposan már ment egyedül :lol: meg ugyanígy mondott dolgokat, emlékszem 1 évesen már angolul tudott állatneveket, stb én tanítottam akkoriban :lol: :lol: :lol: :lol: de rég volt! :lol: )
lmkata
 
 


yessssssss jól emlékeztem Farkó korára! :wink:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak anyukám megérkezett tegnap délután és eddig nem jutottam géphez :roll: :D Marad 2hétig! Majd jól befogom Nikirevigyázni :D

EDUS HEPI BÖRZDÉJ!!!!!!!!!!!!

Kép

Remélem nincs nagy baja kis Zsének :(


Kata
nagyon büdi tud lenni a fagyasztott tejcsi :roll: Én ki is bobtam 2zacsival mikor először vettem elő mert azt hittem, hogy megromlott :roll: Közben alapból ilyen...!

No megyek nagyizni :wink: :lol:

(a fizutémában eszem ágában sem volt vitatkozni, csak a drága állam miatt vagyok ki... és nem bárkimiatt itt :wink: Itt tényleg az a jó, hogy különböző álláspntok vannak, és saját véleménnyel rendelkezik mindenki! Ez tetszik nekem is :wink: !)
Pusza mindenkinek!!!!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


fagyasztott tejcsi: sajna nekünk mind lejárt...mármint elmúlt 6 hós így ki kellett dobnom :(

úszás: elvileg márciustól lejárjuk a maradék 3 alkalmat. de samu még mindig szörcsög ám egy kicsit...
tornára szorgalmasan járunk, mert nagyon nagyon jó. jó kemény, és a társaság is remek!
töltöttkápit csinálok épp. és 4re jön a leendő samuvigyázó lány, kíváncsian várom :)

kata gratu a forgolódáshoz!
reni: de jó neked, lesz egy kis segítséged!
kerekpocak
 
 


zs hogy van???
hát a szülinapos????
kerekpocak
 
 


sziasztok!

Kicsi Lizunak, Márknak, Marcinak, Barnusnak nagyon boldog hófordulókat!!!

Edus! boldog-boldog szülinapot!!!!!!

szóval én is itt vagyok!!
Edus, köszönöm a hiányolást, mi sem tüntünk el, csak apa kivett pár napot és gyorsan elutaznunk. :oops: :lol: 8)

most csak nagyon gyorsan, de olyan sokat írtatok, hogy már nem is aktuális, hogy írjak.... bölcsi, munka, stb.

ma már a negyedik póló kerül Bendére, bukás-bukás hátán :cry: :? :shock:

babák a képeken nagyon szépek!

Edus! én is drukkolok a dokihoz!
Lizacica, nagyon ügyes! de édes lehet amikor kacarászik :)

Bende új tudománya: berreg és szinten hangosan nevetgél!!
és csütörtökön hasáról a hátára fordult, de szerintem ez még teljesen véletlen volt :lol: :lol: :lol:

jó, hogy mondjátok ezt a fagyasztott tej dolgot, mert egy adagot én is kidobdtam, mert büdi volt, ezek szerint ezért??? :shock: :shock:
mangó
 
 


Zsófi, hogy sikerült a töltött káposzta? jaj de szeretem!!!
mangó
 
 


Kép
Kép

[b]Kata[/b], szuper, hogy ilyen ügyes Lizi!!! :wink:

puszi

KépKép
logi
 
 


KisZs-nek jobbulást!!!!!!! Hogy vagytok Edu?? :roll:

KépKép
logi
 
 


Zsóka!! hogy Te miket tudsz!!!! (mármint milyen jókat szúrsz ide be) :lol: :lol: :lol:

hintás Marcipán nagyon édes volt!!!!

Reni, még azt akartam írni Neked, hogy tényleg nagyon szép Niki haja színe!!!!
mangó
 
 


Nóri, olyan jó lehet hallani, azt, hogy MAMA!
én már adtól is elolvadok, ha a kis pasim rámnéz :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN A KÖSZÖNTÉSEKET! :P :P

Sajnos ma nem tudtam nagyon jönni, mert pakoltam, főztem vasaltam... :)

Sajna apának túlóráznia kell, mert nem lesz holnaptól... :( :( :cry: :cry: :x

Nóri, gratula Farkasnak! nagyon ügyes kiscsákó! :P :P

Kata, Gratu Nektek is, h Lizus ennyire ügyesen veszi az akadályokat. Kész tornászhölgyemény lesz, :arrow: aztán meg persze kosaras! :P :P

Anzsi, jó rólatok is hallani. Gondolom, klassz lehetett egy kis kikapcsolódás apával! :P :P
mazsolák
 
 


Kiszsben valszeg bújkál vmi, mert bár tegnap lement a láza a kúp után, azért ma is mértem neki 38,1-et délután... :( :( :cry: :cry: és nem úgy aludt délután, ahogy szokott. :oops: :?

Mircike, nagyon szépen köszönöm a választ/segítséget!!!! :P :P
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beugrom eloszlatni a kételyeket, nagyon aranyosak vagytok Kata és Zsófi, de Farkas azért még nem jár. Bár a bútorok között néha megtesz két-három lépést egyedül, de ennél többet még nem.
Szóval azért tényleg ügyes kismackó, de még nem jár. :) :)

Szegény KisZs, reméljük nem komoly a baja. Papának kitartást a következő napokra!Edus pihenj sokat, csak a legeslegszükségesebb házimunkát csináld!!!!!

LiziBizi nagyon ügyes, hogy így forgolódik!!! Nagyon örülök, hogy egyre jobbak a hírek. Csak így tovább. Sok pusz. :)

Angi, Bendét is vittétek a kiruccanásra? Hogy bírta?

Reni, megkaptátok már a csodamasinát a pamperstől? mi még nem a fürdőjátékot, persze még csak másfél hónapja adtuk fel. :)

Panni, ha találtok márciusban akciós autósülést, akkor szólsz nekem? Mármint ha ti már megvettétek.

Zsóka, hogy a sportkocsi is ilyen drága? megőrülök. Zsoltival pont elhatároztuk, hogy abból jófajtát veszünk, de én azt hittem hogy az max. 20 ezer....Egyébként meddig (hány éves korig) használunk egy sportkocsit? márminthogy babakocsit....:) :)

Na mennem kell.
Puszi mindenkinek!

Julcsi? Marcsi??????

Kép
nóri8
 
 


sziasztok!

Edu neked happy landing holnapra, holnaputánra sok megadrukk és tök jó hogy láthatod végre a pocaklakódat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
majd mindenképp írj ám amint tudsz hogy mizu veletek!!!!!!!
KicsiZs-nek további jobbulást!!
sok ezer pusssssssssssz

MangóAngi, merre jártatok??
meddig? Bende hogy viselte?

Tej - ja azt tudtam h ilyen büdibb a szaga na de meglepett.
Amúgy ment a csapba, mert hozzákevertem tápihoz és még így sem ette meg Liza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
pedig nem jellemző rá h ne enne meg vmit :lol:
először azt hittem nem éhes, kínáltam neki 5ször, de aztán adtam neki sima tápit és az lecsusszant gyorsan.
szal asszem menni fog a többi is a csapba..... :lol:


Zsófi milyen volt a Samuvigyázós lány?? épp du. jutott eszembe h most mi van ezügyben vajon veletek? Mikor kezdesz?

pusszok
lmkata
 
 


samuőrcsajszi álom helyes jó fej!!! jövő hétfőn kezdek :)!
kerekpocak
 
 


Kép

Kedves Edus!

én a Timi mamája vagyok és arra kért, hogy kívánjak nagyon boldog születésnapot és jó utat. Nagyon vigyázz magadra és a pocaklakóra. Sajnos nincs net közelben és az elkövetkezendő napkban nem is lesz.

Mindenkit sok szeretettel üdvözöl és ahogy tud jelentkezik

puszi mindenkinek Timi mamája, Györgyi

Kép

Kép
timtom
 
 


Edus!
NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! :D :D :D
Kicsizsének jobbulást, remélem nincs semmi komoly. Nekünk is volt hasonló, háromnapos láz, tényleg 3 napig tartott aztán semmi. Nyugi, holanpra már biztosan jobban lesz! :wink:
Szerdára jó utat nektek! Vigyázz nagyon a pocakra! CSütörtökre meg drukkhegyek+++++++++++++++++++++++++++++++

Kata! Nektek meg holnapra nagy drukk+++++++++++++++++++. Nem lehet egyforma minden nap, de ha egy kicsit nyűgibb, akkor másnap sokkal jobban tudsz örülni egy mosolygós napnak. Honap csak ügyesen, szorítok! :wink: :D

Nóri! Nagyon édes lehet, Farkó a MAMÁ-val! :D Végre! :wink: Tényleg előbb mondta, hogy PAPA? :shock: Zsoltinak hízott a májacskája, gondolom! Na látod, ez nagy lökést kell adjon ahhoz a hülye vizsgához, már én is úgy várom, hogy túl legyél rajta. Annyit gondolok rád, én nem is tudom mikor tudnék tanulni még Barnus mellett. Mondjuk ilyenkor, de ez pont a pihiidőszak, szóval gondolom neked semmi ilyen. Szegény! Na majd csak vége lesz! Mindjárt szerda! Szorítok, hogy ne kelljen mégegyszer nekivágni, csak görbüljön!!! :wink:

Berregő kisBendét puszilom! :D Jó, hogy írtál Mangó, már olyan régen nem jártál erre, jó volt hallani felőletek! :D

Mircike! Gyógyult kukacnak gratula! :wink: :D Én is beszerzek majd tetránt, biztos ami biztos! Köszi az ötletet! :D MEg majd bilit mosunk ezerrel, ha odaérünk! :D :lol: :wink:

Zsófi! Samuvigyázó milyen? Szimpi? Töltöttkápi??? Hmmm! :wink: Én meg székelykápit csináltam ma, pedig nem is beszéltünk össze! De azt csak 3-ig ehetsz nem?

Tejeket én is kidobálom már lassan a hűtőből, napjai vannak hátra, de olyan csípős íze van a büdi szagán kívül, tök hülyeség ez a lefagyasztás. Nyüstölik az anyukákat, aztán a gyerkőc meg nem igen issza meg úgysem!

Reni! Jó, hogy van segítséged! :D Nikkancsnak tényleg nagyon szép a hajszíne. :D

Nóra! De jó, hogy Flóra már ovizik újra! :wink: Örülök! És a picúrka meg egy Angyal! Nagyon elkényeztet benneteket Lizácska! :D Semmi éjszakai program? :shock: Tök jó!!! Nagyon rendes kislány!
Én is úgy szeretném, hogy Barnus legalább 7-8-ig aludjon, de egyszerűen 5 után valamennyivel már kukorékol, vagyis feláll a kiságyban meg verdesi a rácsot, meg rúgja az ágyat vagy csak felsír. Ez a jobbik, mert akkor még van esély, hogy visszaaltassam, de ált jönni kell neki pépet csinálni. És a köv kelés, ha egyáltalán vissza méltóztatik aludni, van olyan 7-8 között. :cry:

Holnapra én is kérek drukkhegyeket!!! Légyszi, légyszi.....
Megyünk a Honvédba a dokihoz. Nagyon remélem, hogy most megnézi Barnust!
Ami jó hír, hogy kiderült a dokiról, hogy Jánosos :D , nemrég jött el. Értekeztem az én dokimmal (szülészemmel) és maximálisan őt ajánlotta, hogy nagyon jó doki és hivatkozzunk rá nyugodtan. :D :P Úgyhogy majd holnap mondom neki a dokibácsimat!
Egyébként a múltkor volt egy kis félrelebeszélés. Ugyanis a barátnőm főnöke nem ezzel a dokival beszélt, hanem az ő főnökével, az meg lehet, hogy csak megemlítette neki és azért nem volt annyira képben velünk kapcsolatban. Na de majd az én dokim üdvözletét átadva hátha nyom a lattban az is!
Egyébként meg annyira félek, hogy mond valami rosszat, vagy hogy nem lehet "helyrehozni" rendesen a kis száját. Most még eléggé lefittyen jobbra, nem tudom ezt hogy lehet visszacsinálni, illetve belül is még tiszta csomó hiába kenem a krémmel. Mondjuk ha osztályozni kéne, hogy a múltkor 10-es volt a csomó, akkor most 8-as. Szóval nem sokat javult. :cry:
Úgy félek meg izgulok! :roll:
Szorítsatok majd nekem is egy kicsit, mármint Barninak!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Timi Mamája! :P
Köszönjük szépen! Pusziljuk Timit meg Balát meg Apáját!
:D :wink: Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Nóri, Kata, Edus igen vittük Bendét is, Sopronban voltunk, hát az utat, hogy is mondjam közepesen bírta, de aztán ott már jól érezte magát. Hétvégén voltunk. Szerintem olyan mintha nem is mentünk volna el, vagyis nem láttam rajta változást :) de nagyon jó volt! Persze az éjszakázás még tart, de már jobb, mert 3 óránként kel, de amúgy is akkor enne, csak olyan hajnal felé nagyon nehezen alszik el.

Edus!!!! jó utat Neked, és jelentkezzél ha tudsz!!!! Imrinek kitartás!!!

Jaj, de édes a Timtom család! :) Puszi Timinek és a fiúknak!

Zsófi, tök jó, hogy ok a csajszi, fiatal? vagy végül hogy lett?

na megyek pihenni!
puszi mindenkinek!
mangó
 
 


Nóri!
Én is azt hittem, hogy a sportkocsik ilyen tizenezrek. :shock: Akkor most mégsem? Pedig nekünk is kellene már egy, de nem hiszem, hogy a legeslegeslegszuperebbet fogjuk venni, mert az baromi drága.

Autósülés. Szerintetek mi mi a fenét csináljunk??? :? :shock:
Kocsink nincs, tehát max évente 2-3-4-szer megyünk valahova kocsival, abból 2 biztos kh és lehet, hogy taxi. A másik 2 valaki, aki visz minket valahova. És ezt minden egyes alkalommal be és ki kell szerelgetni. Szóval nem tudom, hogy hogy legyen. :shock: Mert ha annyira használnánk, akkor biztos "megérné" drága pénzen venni egy jót, de így nem tudom, főleg ilyen pénzszűke időszakban.
Majd megbeszélem Barnussal, hogy ne nőjjön ideig, aztán elfér még a hordózóban. :wink:
Na de viccen kívül, ti mit csinálnátok? Milyet vennétek? Vennétek most, vagy arra a pár alkalomra tuszkoljam bele a hordozóba, amíg tűri? :shock:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Julcsi holnapra sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++, ne aggódj biztos minden ok lesz!! és ha egy pici hegecske idővel látszani is fog Barnus arcocskáján, majd az lesz a szexepilje :) :lol:

Kata, Nektek is sok +++++++++++++++++++++++++++

na puszi, mentem!
mangó
 
 


Köszi Mangó!
A hegecske nem is érdekelne, csak legyen legalább közel olyan a száj jobb fele mint a bal, mert most szinte semmi közük egymáshoz: rövidebb, de szélesebb, nincs az a kis vékony vágáska, de az egész lefelé áll, ha ásít ki sem tudja nyitni rendesen, "elharapja" szegény az ásítást, a nevetés, sírás is nehezére esik, még a kiskanál is olyan nehezen megy be.

Még egy dolog!
Hogy tudok képet feltenni?????
Kicsinyíteni kéne, de azt hogy kell? Fogalmam sincs, így meg nem tudom feltölteni! Help!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Nóri, Edus, köszi szépen a hiányolást !
minden napra jutott vmi pörgés,nehezen jutottam gépközelbe, ha meg igen, akkor már írni nem volt erőm.
majd holnap próbálok jönni hosszabban, de akkor meg fogorvoshoz megyek. ja a világ másik végére a XII.ker-be, szóval nem félórás kiruccanás lesz, de igyekszem.

Marcinak, Márknak, Barnusnak boldog 11-et !

Edus, nagyon boldog szülinapot ! sajna iwiw-en csak Imriét látom,h. hányadik ! :wink:
holnapra jó utat meg drukk a vizsgálatokhoz ! ha tud azért mazsolák2 tudosítson !
kis Zs-nek meg jobbulást !

Julcsi, h. van az ujjad?
drukk nektek is holnapra ! csak ügyesen ! :wink:

szerintem vegyetek autósülést mindenképpen. egyrészt szerintem nem állandó dolog az, h. nincs autótok, és asszem ezek 18-ig jók legalább. szóval mire B eléri ezt a súlyt, még csomó minden változhat. másrészt ha visz is vki arrra a pár alkalomra akkor is kötelező, és főleg Barnus érdeke, h. biztonságosan utazzon !!

Kata, szuperek a jó hírek, meg hogy hatni látszik a torna ! puszi az ügyes leányzónak !

Mangó ! soproni képek?? irigyellek, én is úgy kimozdulnék egy pár napra vhová ! de ez sajnos nem fog összejönni mostanában. Apája belecsap egy új munkába, és párhuzamosan fogja egy darabig csinálni a kettőt. és hát most ez így ebből a szempontból nem túl jó.

Zsófi, honnan szerezted a lányt? nem öregnéniről volt szó?
v. lemaradtam vmiről?

Mircike, fúúú, a fütyiről eszembe jutott megint, meg amikor a húzogást is vitattátok, h. de jó, h. nem fiam van.. biztos a lányoknál is meg vannak a maguk nehézségei, de ahogy leírtad a gyulladt kukacot nekem fájt. pedig nincs is.
leszarom tablettás tanács és AZ az egész hozzászólás.. :wink:

Zsóka, Reni, Panni, Nóra és Nóri - puszi !

holnap majd írok magunkról is egy kicsit !!
pl mi is voltunk Tücsökzenén, de itt Babadúdolónak hívják ! nagyon frankó volt. meg Laura ha fogjuk a kezét magastartásba lépdel, meg próbáltunk poharazni.
na majd holnap, tényleg lépek.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


fogjuk a kezét magastartásban, akkor lépdel. asszem magyarul így pontosabb. :)

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Gyors bekukk, mert melózok (ha a Teréz krt-on jártok nézzétek meg a kirakatot hogy kidekoráltam :lol: )!!! Most meg hírdetésleadás, katalóguslapok, plakátok stb...

Julcsi, szorítok, hogy jó kat modjon a dokibá!!! Én photoshop-pal kicsinyítek képet... Ha átküldöd megcsinálom szívesen! De hátha valakinek van ötlete.

Nóri, még mi sem kaptuk meg a csodamasinát... remélem a szülinapig ideér!

Mennek a drukkok, hogy sikerüljön a vizsga!!!

Timi mamája!Köszönjük a jelentkezést!
Puszi a családnak!!!

ja, és köszönjük a séródícséreteket :D

Megyek melózok még egy kicsit :roll:

Lehet benézek még kikapcsolódni :wink: !

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Pampers-al kapcsolatban, kaptam ismerőstől még annyi vonalkódot, hogy mégegy játékra elég lenne, de sajna már nincs jogom beküldeni.. Lapom az van.

Tényleg! Tavaly április után született babók között nincs olyan valaki aki nem használta ki a játékban minkét lehetőséget (vagy egyet sem)? Help! Egy babanév és cím kellene csak!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


reni privi ment
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan sportkocsi ügyben egy kis kiigazítás: nem ilyen drágák, csak ez a tipus ennyire húzós, amit Apa kinézett, de mióta tudja az árát, elszállt a lelkesedése. A Brendonban hétvégén körbenéztünk, a legolcsóbb, legegyszerűbb /egy ABC Design/ esernyőkocsi 16ezer froncsi volt :? . De én körbenézek majd a babaszobán, hátha találok egy olcsó használtat (múltkor volt egy pp aria 20ezerért, csak rózsaszínű volt).

EDU NAGYON DRUKKOLOK, CSÜTÖRTÖKÖN CSAK RÁTOK FOGOK GONDOLNI!!!!!! :wink: :D

KépKép
logi
 
 


Kép
mazsolák2
 
 


Na még egyszer

Kép
mazsolák2
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?