Új privát üzeneted érkezett!

Backa hatalmas gratula!!!
Kép



Zsuzsáknak: Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Backa!

Én ma agyilag bokazokni vagyok, így nagyon ejtőernyős volt a tízfilléres! :D
Ez tuti?????? Zebracsek?
Jajj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


BAckaaaaaaaaaaaa....de jó!!! gratula, gratula. nagyon vigyázz magatokra, mindahányan vagytok :D itt tényleg párosodás van mindig :lol: kismamik csak párosban.....már tökre hiányoltalak, hogy hova tűnhettél, alig voltál mostanság. de ilyen belépővel jönni, csuda jó!!!!!

okr, köszike a tortát. jól néz ki. :)

képzeljétek, férjem kezét odatettem a pocakomra, ahol "kapirgálás" szokott lenni, és érezte ő is. pont egyszerre éreztük......
dimet
 
 

 
 

BACKA :lol: :lol: :lol:

ez fantasztikus :lol: :lol: :lol:

Ez a hónap most úgy látszik, BBBBBB BBBetűs!!!

Majd esetleg röviden leirnád, hogy hogy jutottál el ide? Mennyi ideje vártok bébire??? - csak ha majd úgy érzed,

SZUPER :lol:

Kép
kikka
 
 


Dimet
Szívesen,máskor is! :D

Rejo
Á,hős nem vagyok max kész idióta.

Bee
Nem volt vészes.Volt egy csomó ide-oda megyek intéznivalóm,meg voltunk többen ,mint szoktunk.Szal ha minden nap ilyen lenne .... :D Persze reggel elkéstem rendesen :oops:
Menj aludni,kismamáknak az kell,főleg az elején!
Progihoz drukk+++++++++++++++++++++++++++++++
Rakjál már egy babás vonalzót!Uúgy kell,mint a ciklustickert csak a pregnat menüben.


Minden babásnak üzenem,hogy az én két és félévesem sem aludt az éjszaka,és én sem! :shock: Még jó,hogy nem bíztak ma rám semmi komoly dolgot!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ginuska
A görbéhez akarom már írni tegnap óta :oops: .Korán van még p.é-hez,majd bejelöli a program .A lázas hődnél jelöld be,hogy discarded,és nem veszi figyelembe.Meggyógyultok ti,mire akciózgatni kell!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szép estét!

Gratula mindenkinek kine névnapja, szülinapja és szép hőgörbéje van !! Hurrá-hurrá! :wink:

Nekem épp kezdődik a migrénem, de remélem, hogy hamar távozik is majd :)
Számolom a napokat mikor is kell mennem tüsző nézőbe, és nemfogjátok elhinni de pont hétvégére esik. Ez az én formám, mindig eltalálom az időzítést :D
tyche
 
 
 


Backa, nagyon gratulálok én is a babódhoz :!: :D

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


kössz Kriszta :) pussz
Vendég
 


Ginuska
Azért a "korán "-t ,úgy értettem nekünk korán hosszú ciklusúaknak.

KépKép

KépKép
okr
 
 


persze....kriszta...értelek, de ...az én ciklusom egy éve beált a 30 -35 ( max 40) naposra, szóval ...ez eddig sz...r
:(
Vendég
 


No most olvastam valamit. Ez most zöldség?? Mielőtt rémhíresztelnék (s főleg magamat riogatnám): Kismamik kinek meddig fájt a cicije, meg hogy fájt e egyáltalán???
beebeey
 
 


Bee
Nekem egyszer fájt,egyszer meg nem. :wink:

Ginuska
Az én 30 napos ciklusom 19-21. napi p.é-vel működik,mióta van ciklusom.Nem elkeseredni!Jön a p.é,csak figyeld meg!

KépKép

KépKép
okr
 
 


bee: nekem nem igazán fájt... az elején egy picit érzékenyebb lett aztán azóta semmi... (és persze hányingerem se volt stb. stb.) Egyedül az volt, hogy ha nem szedtem a magnét olyan volt mintha meg akarna jönni...
Vendég
 


bee, nekem az elején fájt, érzékeny volt. mostmár nem. vagy pedig hozzászoktam. de figyi, ne parázz. minden szervezet más és más, mindenki másképpen reagál a dolgokra. nyugi. mert, mre paráztál be ennyire?????
dimet
 
 


lányok, egy hülye kérdés..... :oops:
lehet papayát és ananászt enni terhesség alatt???? (kaptunk origin gyümiket....anyaországból....)
dimet
 
 


dimet: máááázlista :))))))

Miért ne lehetne? Csak délután egyed, az a tuti :) (és csak ha jó a cukrod... de szerintem ha délután eszed akkor mindenképp jó :) ) Nyami :)))))

(gyümölcsből szerintem csak mosatlant nem szabad enni...)
Vendég
 


Backa!

istenem, de vártalak már, hogy jelentkezz!!! és ilyen hírrel!!! nem is mertem gondolni semmire, annyira drukkoltam!! Nagyon örülök neked, kívánom hogy minden rendben menjen!!!

okr, ez egy merénylet! :wink: PCO-s topikba ilyet feltenni!!! :roll: :lol:

Bee!
én úgy tudom nem rúghatnak ki terhesen, dehát nálunk minden lehet. :( Max. munkaügyi bíróság.

Kép

Kép
rejo
 
 


jaa... terhesen azt hiszem csak csapatos leépítésnél lehet kirúgni az embert vagy rendkívüli felmondással de azt nagyon durván meg kell ám indokolni és nem hiszem, hogy lenne munkaadó aki ezt meg tudná indokolni...

Ha meg nagyon rezeg a léc akkor el kell menni táppénzre... (legkésőbb aznap amikor kiderül a dolog...)

Ja... arra figyelni kell, hogy ha behívnak, hogy viszlát akkro írásban közöld, hogy terhes vagy.. a lényeg, hogy a munkaadó ne hivatkozhasson arra, hogy ő nem tudott róla mert nem tájékoztattad...

De a végén úgyis megnyernéd a pert... iszonyú ritkán szoktak igazat adni a munkaadónak...
Vendég
 


"Az emlőfeszülés megszűnése, a progeszteron hatás csökkenésének a jele, ez pedig a terhesség szempontjából valóban rossz jel. " PCOsok "kedvenc" Gyurija írta le ezeket a sorokat a babazo-n.
Lányok köszi a válaszokat!!!!! Jobbnak látom lefektetni magam.

Majd jövök holnap az eredménnyel.

Szép álmokat!!!
beebeey
 
 


Bee drága ha még olvasod, kevés progi jele a barnázás. ha nagyon kevés lenne a progid barnáznál ezerrel.
Cicifeszt meg nehéz ilyen idegállapotban megítélni, és főleg ne olvass ilyen hülyeségeket!!

Kép

Kép
rejo
 
 


bee: ó jajj.. gyuribácsit hanyagolni kellene...

Szerintem ez tök egyéni dolog... ha bizonytalan vagy, méress progit!!!! A mellfeszülés stb. szerintem semmit se jelent (ld. amikor megjön, akkor is mindenki máshogy reagál... mások vagyunk és kész...)...
Vendég
 


Te jó ég mennyit írtatok!!!

BACKA!! Annyira örülök én is! Gratulálok! Mikor mégy UH-ra, vérvételre, egyéb vizsgálatra? Borzasztóan szorítok Nektek! Akárhányan is vagytok. Üzenem a piciknek, hogy kapaszkodjanak erősen!

Beindult a táblicsku eleje!!!

ZSIZSIK! Neked is boldog névnapot!

MNiki, Animal Planet biztos érdekesebb, mint egy akciófilm ;)

Zsizsik, nem lesz gyomorfekélyed! ;)

Csakegy, kellene valami informatikus srácot (férjet) keresni, hackel-je meg a netet, és kerüljön le mindenhonnan ez a cikk ;)
Egyébként ez a beszéd! Csak szépen pihend ki magad ebben az utsó 5 hétben! Nem lesz rá alkalmad jó ideig! Pocakodról van fotó?

Ella, hogy bírod türelemmel?

Ezo, nem semmi a dokid!

Espero, tanácsot adni sajnos nem tudok, de kitartást azt küldök az éteren keresztül!

Rambóka, neked is sok-sok erőt postáztam! Apa ötlete jóó! Valósítsátok meg, és talán üzlet is lehet belőle a végén. ;)

Dimet, milyen az a simításos idegrángás? :) :) Biztos vagyok benne, hogy szuper érzés!!!

Csillagfény, akkor úgy látszik ezek a februári éjszakák minden kismama idegeit tönkreteszik.

Tökörvíz, szia! Nekem is mindig erőt ad, és reményt a fórumozók babásodása.

Szia Ildikó! Ne aggódj, metforminnal jó úton haladsz a babád felé! Előbb-utóbb biztos sikerülni fog! :)

Kikka, neked is üdv!

Rejo, azért valld be, jó érzés – akármilyen színű – apró ruhácskákat venni! ;)

Okr, holnapra is a maihoz hasonló munkanapot! Adának pedig szép álmokat!

Tyche, de hétvégén is be tudsz menni, nem? Migréned elmúlt már?

Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamint
 
 


Ja, Bee, privi ment!

Kép
mamint
 
 


Rejoka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
beebeey
 
 


Mamint, s vissza is! :lol:

Csakegy köszi! :lol: Ezért is tettem fel egy körkérdést, mielőtt elhiszem. Progi eredmény holnap délután tudom meg!
beebeey
 
 


Backa!!!!Gratulálok! Kép



BOLDOG ZSUZSANNA NAPOT! Kép
-és szülinapot!

Holnap teszek táblázatot......jó éjt!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Most sikerült csak visszaolvasnom! :cry:

Csillagfény!
Nagyon aranyos kis pocok! Gratulálok! :D
Gergő is 4 órára állt be, mi is sokat küzdöttünk a pocifájással, nálunk az Infacol és a két cici közti és utáni kitartó és alapos böfiztetés vált be. Sajnos tovább tart megböfiztetni, mint szoptatni, de muszáj! Azóta megtanult böfizni és azóta sokkal jobb a helyzet. (Kivéve az elmúlt 4 napot! :cry: )

Lafi!
Aranyosak az állatkáid! Ugye, h. össze tudnak dolgozni? Nálunk a macska lejátszotta a sajtot az asztalról a kutyának! Sajnálom a cicusodat! :cry:

Mamint!
Nálunk is drágább a távolsági bérlet ugyanoda, mint a 20 napi oda-vissza jegy! :evil: Nem értem, miért jobb nekik, ha az emberek egyenként vesznek jegyet a buszon, mialatt a többiek kint fagyoskodva sorban állnak! :evil:

Csakegy!
Hát nem tudom, hogy te hogy bírod! :shock: Bár amennyire rettegek a tűtől lehet, h. én is inkább korpára fanyalodnék! :lol: Remélem megúszod az inzulint! Utána majd add ki a könyvedet az összegyűjtött tudásanyagról! Szerintem másoknak is hasznos lehetne!
Már csak 5 hét? Hogy szalad az idő! :shock:

Lara!
Most, h. tuti átjárható vagy, adjatok egy kis időt a metforminnak és ne is stresszeljétek magatokat, csak ilyen lazán tovább! :D

Beebeey!
Boldog szülinapot!
Van egy rossz hírem! Én alapban nem vagyok szőrös, de a terhesség alatt a hasamon elég érdekes ösvény alakult ki, a hónaljamat nem lehetett legyantázni, mert beszakadt, az arcomon meg Onedin család öröksége ütközött ki, igaz az csak pihe formájában, szerencsére! Viszont szülés után mindez visszafejlődött! :D
Nekem a cicifájás a huszonvalahanyadik hétig tartott és már azt hittem sosem múlik el! Nem tudtam melltartó nélkül létezni és még a zuhanyzás is fájt! De szerintem nem progifüggő, mert én a 14. hétig szedtem progipótlást és akkor csak el kellett volna múlnia utána! György úr? Khmm…

Mamint!
Teszt? Hőd? Csak álmosság van, más nem?

Zsuzsiknak boldog névnapot!

Mir!
Én nem tudom, mit csinálnék anyuék nélkül! Annyira jó, h. hétvégente elviszik sétálni a dedet, addig mi nyugodtan be tudunk vásárolni, ki tudunk takarítani stb.! Sajnos Gergőnek időnként kevés két ember! :cry:

Rejo!
Köszi a „lelkifröccsöt”! Asszem sokat segített!!! :D

Kavits!
Nem tudom figyeled-e, de már a „B” betűnél tart a zebracsorda! :wink: Legközelebb te jössz! Tessék szépen visszaköltözni a táblicskuba! Oda az elejére! :wink:

Kandika!
Rólad mikor tudunk meg többet?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na nem bírtam ki.....:
Kép
......a "k"-betüsökkel is történhetne,már végre valami! :wink: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rambóka!
Majd csak 26.-án megyek Uh-ra,vagyis jövőhét hétfőn....ma szedetm be az utolsó clostyt.....akkor tudom meg a vérvételi eredményeket is!Szóval,addig ,csak vagyok! :lol:

Gergő babáról,friss ropogós kép???? :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


rambóka: tutira nem lesz nálam már inzulin mert én már tutira nem egyeznék bele... ha gond van a cukrommal akkor gond van. A nőgyógyász is megnyugtatott, hogy én már aztán nem tudnék ártani a babának akkor sem ha most kicsit elszállna a cukrom... sőt... úgy tűnt, még örülne is neki mert akkor kicsit meglódulna a baba a növekedésben... (aki pedig ijesztgetni mer az bekaphatja... ha elkezd öregedni a lepény, 15 napig akkor is kihúzza már... és onnantól már OK a baba... de ha eddig minden tökéletes volt akkor már az is marad...)

Hülye lennék akkor hagyni, hogy inzulinozzanak ... (meg nem is tartanám normálisnak azt, aki egy 35 hetes kismamát kezdene el inzulinozni amikor kb. 1-2 hét kell a szervezetnek, hogy nagyjából beálljon a cukor az inzulin mellett... vagy inkább több.. persze állandó hipózás mellett....)

Kulcsszó: "Saját felelősségre" :)
Vendég
 


Sziasztok!

Backa drága egyetlenem! :)

Képzeld - 22 óra - állunk Lafival a metroban és jön az sms Rejókától, hogy Backa pozitívat tesztelt.
Ott örömködtünk, csendben, és ismételgettük, hogy Istenem, de jó!Mennyire jó! :)
Barkóbáztunk, hogy vajon hányan vannak a pocakodban. A háromtól mi is elhültünk, hogy nem gondoljuk komolyan, :lol: :lol: , de nem számít, csak legyenek egészségesek! !!!! :) :)

Annyira örülök Neked, hogy azt nem lehet szavakba önteni! :)

Olvastam a privit! Nagyon megtiszteltél vele! :) :)

Jelentem voltam Arwen tornán. Megismerkedtem Anyokával és Mnikivel. Beültünk inni. Kakavós kávét! :lol: :lol: Jól elbeszélgettük az időt. Anyóka sajnos hamarabb elment, mert ő anyuka. De mi hárman :shock: szószerint kiraktak minket a kávézóból. :shock: :lol: :lol: :lol:

A Clostyval kapcsolatban.

Jó gyógyi. (most nincs itt a vigyori fejem).
Nekem kétszer cisztát csinált és egyszer peteérést és 3 szor a szervezetem megse hess!!! Semmit sem reagált.
De ez már rég volt.
Vannak jó példák (Gabika), őt tessék követni! :)

Cupp lányok, most elvonulok és lefekszem! :)

Jók legyetek!

Köszönöm a priviket és a segítséget a PCOS honlap nevében! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tükörviz
4 hónapig szedtem előtte a Metformint.Köszike :)

Rejoka
Annyira szuper h a sok rózsaszin ruha a "legnagyobb" gondod Johannával kapcsolatba :lol: :lol: :lol: ,nagyon jó kislány....mondjuk simán rá lehetne most is adni narancs-citrom sárgát,zöldet,biztos jól állna neki! :wink:

Backa
Hatalmas nagy gratula!Tegnap már átnéztem a másik topikba is..láttam oda se irtál....biztos voltam benne h sikerült! :wink: :lol:

Bee
Amint megtudod az erdményt gyere!!!!Cicifeszkó miatt ne parázz,egyszer érzékeny egyszer nem,,,az se törvényszerű h rosszul legyen az ember!

Dimet
Ezek az első kapirgálások annyira jók,már simán érezheted :)

Tyche
Küldök migrén űzőt!!! :roll: :)

Mamint
Szarul,de büszkén! :lol: :lol:

Andika
Beléptem...fent is leszek!!! :wink:

Rólunk:
Pocsék egy nap volt a tegnapi,du. kezdődőt....férjem elment itthonról...már hivni akartam hol a fenébe van...jön haza...üljek le,nyugi,de meg ne szüljek....összetörte az autót :cry: :shock: :x ,hát qrvára örültem neki.4-kor csúcsforgalomba egy kamionos kiakart kerülni egy biciklist,és a mögötte lévő ahelyett h kicsit elforditotta volna a kormányt(igy ki tudta volna kerülni a kamionost)lesatuzott,férjem meg nem tudot megállni,igy belement...ráadásul vonohorgas volt az autó,tök begyürte az elejét! :cry: !Haza se hozta vitte a szerelőhöz,igy nem is láttam,jobb is igy(pont ezért vitte el)!Áll. elég látványosan csúnya,de a kár nem olyan sok...ok mondjuk igy gyerek előtt viszonylagos h mi nem sok....kb 80e lesz a másik autóval együtt(annak szinte semmi baja nem lett).
Akkor tegnap egésznap fájt a hasam,de nem úgy h rám jön egy fájás és kész,hanem tompán ,igys e ülni,se állni,feküdni nem tudtam csak szenvedtem....ez éjszaka csak durvább lett,nem sokat aludtam,de reggelre elmúlt :? !

Pussz Mindenkinek!
Vendég
 


Azt a későnfekvő banda! :lol:
Pedig biztos voltam benne, h. én leszek az utolsó!

Egyszerűen nem bírtam elaludni! :cry:
Tegnap bevetettük a nagyágyút. Tudom, h. most sokan rohadt dögnek tartanak és rossz anyának, de az elmúlt 5 napban már mindent kipróbáltunk a ded lefektetésére és nem maradt más választásunk, mint az ún. Ferber módszer.
Ez abból áll, h. lerakom az ágyába, üvölt, 3 perc múlva bemegyek, kiveszem, megnyugtatom, visszateszem, üvölt, 5 perc múlva bemegyek, megnyugtatom, visszateszem, üvölt, 7 perc és így tovább, mindig 2 perccel növelve az időt. Az elv az, h. a ded rájön, h. minél tovább üvölt, annál később jössz be. Én ebben nem hiszek, h. egy 5 hónapos 2 percnyi különbséget képes lenne észlelni, de mindenesetre elfárad és közben te sem érzed annyira végtelennek az időt, mivel időről időre bemégy hozzá.
De még így is rettenetes! :cry:

Sajnos mi ott rontottuk el a dedet, h. a hasán altattuk az első pilanattól kezdve, mert elég sokat bukott és féltünk, h. letüdőzi, ha hanyatt van, meg mindenhol azt írták, h. a hasfájós csecsemőnek ez jobb.
Hát 4 hónapig jobb is volt, de mióta megtanult a hasáról a hátára fordulni, azóta, ha nem akar aludni, dob egy hátast és üvölt. :cry: Egy darabig megoldható volt a dolog azzal, h. nem engedtem megfordulni, de mostanra olyan erővel küzd, h. félek, h. kárt teszek benne, meg úgy tűnik, h. terrorként éli meg a dolgot és még jobban felhergeli magát miatta. De a hátán nem tud elaludni!
Közben megtanult visszafordulni, meg is teszi, nappal, nyugodt körülmények közt, de éjjel hiszti közben soha! Csak ordít és közben majd belepusztul, annyira fáradt! Egyszerűen végkimerülésig cirkuszol, majd végül hosszas szenvedés után bealszik, mint akit lecsaptak. De közben utolsó tartalékait is elhasználja a hisztire, ezért 1-1,5 óra múlva farkaséhesen ébred és kezdődik minden elölről. Éjjel persze nem lehet hagyni üvölteni, mert akkor az egész panel zeng, ezért igyekeztünk megnyugtatni, de csak egyre rosszabb lett a dolog!
Mostanra ott tartottunk, h. a párom addig cipelte, amíg el nem aludt, mert csak akkor lehetett lerakni.
Szívszorító, amikor a poronty odasimul a mellkasodhoz, szopizza az ujját, nyöszörögve próbál elaludni, de nem tud, ha viszont le akarod rakni visítva tiltakozik és csak dobálja magát az ágyban. Vagy amikor már a szó szoros értelmében csak lóg a párom vállán, mint egy rongy, csukva van a szeme, lógnak a kezei, de ha le akarja rakni egyből bekapcsol a vízszintérzékelője és felébredve indul a cirkusz! :cry: :cry: :cry:
Mindhárman eljutottunk a végkimerülés határára. Ezért döntöttünk a Ferber módszer mellett.

Hát borzasztó volt. Lement a 3 perc, az 5 perc, a 7 perc és csak üvöltött kitartóan, sőt rá is duplázott (v. csak mi éreztük így? :shock: ), a 9 perces szakasz végén összevesztünk a párommal, h. érdemes-e folytatni ezt a marhaságot, mert ő most bemegy és kiveszi a gyereket az ágyból és ha kell egész éjjel kézben fogja hurcolni! De mondom, ez így nem megy tovább, h. egyikünk sem alszik már napok óta, és a gyerek is egyre nyűgösebb a kialvatlanság miatt! De ő ezt nem bírja tovább, ez szadizmus, így nem lehet bánni egy 5 hónapos gyerekkel. De mondom ez az utolsó esély, már nem tudok jobbat kitalálni! Annyira összevesztünk, h. csak percek múlva esett le, h. csönd van. Belopakodtunk a hálószobába és csodák csodája a ded a HASÁN FEKVE alukált!!!! :D Hát mégis meg tud fordulni, ha akar!
Ott bőgtem a párom vállán a feszültség miatt! Megbeszéltük, h. ő szól az egyik szomszédnak, h. most pár napig ez lesz, én meg a másiknak.
Természetesen a ded 1 óra múlva sikoltozva ébredt és éhen akart halni, de utána már aránylag simán elaludt.
Csak én nem tudtam elaludni! Még fél egykor is csak paníroztam magam az ágyban. :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok Lányok,

szakértői segítségre van szükségem:

21. napi progiértékem az előző ciklusban:
81,50 nmol/L (ref. 3,82-50,56)

Nem baj, hogy ilyen magas??? (Volt PÉ, baba mégsem költözött be... :cry: )

A KKKKKKK betűnek kell már KKKKKKövetkeznie.... (nameg az a-nak, l-nek, ......)

Köszönöm

Kép
kikka
 
 


Jó reggelt !

Backaaaaa !!! Végre, végre, végre ! Éljen !!! Annyira jó, hogy sikerült ! Gratulálok !
Nem is történhetett másképp, sokat gondoltunk Rád és nagyon drukkultunk !
Ez tényleg fantasztikus, hogy a zebrák párban járnak :lol:

Zsizsik ! Volt nekem kétszer is átjárhatósági, az utolsó 2005-ben, de tutira lesz egy újabb. Hétvégén tüszőlesőbe megyek és megbeszélésre :wink:

Tükörvíz, nálam a méhenkívüli és a vetélés miatt lenne az újabb átjárhatósági, majd meglátjuk mikor és melyik fajtája..

Az esti minitali nagyon jól sikerült, egyre többen ismerjük egymást, ez tök jó !! A két pohár kakaó ellenére bevettem a metformint és nem volt bajom tőle, szóval tuti, hogy nem tejjel készült :D

mniki
 
 


Kikka... az soha nem baj, hogy magas. Nem akarok hülyeséget írni, de úgy emlékszem Dimetnek 40 egynéhány volt és babás lett.
(csak félve kérdezem, hogy nem csináltál tesztet ? Merthogy ez az eredmény nekem egyértelműen babásnak tűnik :roll: )
lehet, hogy elindult valami, csak nem maradt meg ????

mniki
 
 


Sziasztok!!!


[color=violet]Backa, annyira orulok!!! Szivbol gratulalalok!!![/color]

Valahol ereztem, hogy igy lesz...a multkor irtam is, mivel hianyoltunk, hogy biztosan majd a jo hirrel jossz... :lol: :lol: :lol:

Minitalizok, de jo lett volna veletek tartani...Ha nem ilyen tavol laknek, akkor biztosan koztetek lettem volna...jonak tunik ez a torna a leirasaitok alapjan, meg a masik, hogy eddig meg senkivel nem volt alkalmam szemelyesen megismerkedni. :cry:

Mindenkinek jo napot!
alice27
 
 


Lányok!

Annyira, de annyira aranyosak vagytok! Komolyan, meg vagyok hatódva egészen! Nem vagyok bőgős, de most környékez a sírás! :oops:

Szerintem szavazzuk meg, hogy a "K" betűsek következzenek! :wink: Na meg az "A", "L", "M", "O", "Sz", "Zs" és nem utolsó sorban a "7"(bár Kincs is befér a "K"-csoportba is! :wink: )
Juj, remélem nem hagytam ki senkit! 8)
Rambóka!
Eddig irigyeltelek a gondjaidért, de most, hogy jobban belegondolok... :oops: Ez a módszer ijesztően hangzik, de ezekszerint csak működik! Kitartás! :)

Kép Kép
backa
 
 


Mniki, Csináltam tesztet, negatív lett és meg is jött (4. cn.-on vagyok)
Nekem rendszerint 40, 50, 60 szokott lenni a progeszteronom.... épp ez a kérdés, hogy ez normális?
Nem baj, legfeljebb nem leszek progihiányos, ha majd aktuális lesz...
(az első terhességemnél ez inkább "probléma" volt, mert 4-5-6 napig iszonyatos székrekedésem volt..... - hát akkor sem akart maradni a bébi, de úgy tűnik, nem a progi volt a gáz akkor sem.... :roll: )

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Backa, gratula!!!! Kép KépKépKépKép
A zebrák tényleg párbak járnak!!! :lol:

Okr, az a torta... Itt csorgott a nyálam... :wink:

Bee, ugye sikerült a lányoknak megnyugtatni?! (Dorkával én pl. nem is éreztem a cicifeszülést, csak látványosan nagyobbak lettek) Ma a progi eredményed is meglesz és az majd teljesen megnyugtat! Ne agyalj butaságokon!!!

Ella, ez a sehogy sem jó lehet ám már annak a jele hogy hamarosan történik valami! :) Kitartás!

Kavicska, Niki, Lafi, jól kitartottatok! :lol: Örülök hogy megismertelek Benneteket és sajnálom hogy olyan korán el kellett jönnöm! :( És köszönöm a kakaót! :wink:

Apa és lánya jól elvoltak itthon kettesben, lakást nem fordították fel :lol: Igaz déltől estig nem kapott a gyerek tiszta pelust de szerencsére a Libero bírja az ilyen extra adagot is! :) Annyira nem is hiányolt a csajom így a szerdai tornákra megkaptam a végleges engedélyt... :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Tudjátok mit szerettem volna még kérdezni:

Már rég óta érzem h nyomodik,fáj a májam....gondolom a baba nyomja fel/össze.....na de most már annyira h kivülről ha megsimitom ott a börömet,már csillagokat látok.....nem lehet semmi komoly bajom tőle ,ugye??Dokihoz ezért nincs kedvem elmenni,max. holnap megemlitem ha megyek a ctg-re!
Köszike! :)
Vendég
 


Backa!

Gratulálok!!!! Nagyon örülök, végre összejött!!


Ella!

Kitartást kívánok!

Csakegy!

Már 2 kg-ot fogytam, mióta diétázok. Ez nem is olyan rossz. De nekem az alma nem jött be sajnos, utána röviddel nagyon éhes leszek.
Szerintem jó, ha már nem hagyod, hogy bekavarjanak neked inzulinnal.

Más: ma elég szarul ébredtem, megmértem a vérnyomásomat. 90/60, 60-as pulzus. Ez elég durva ahhoz képest, hogy magas vérnyomással kezelnek. Utoljára tegnap este vettem be egy fél béta-blokkolót. Most nyomatom a kávét, meg a cola-lighot, hogy feljebb tornázzam a vérnyomásomat. Holnap meg vizsga..hát nemtom hogy megyek el Pestre ilyen állapotban..

Kép
babancs
 
 


Kikka, nem akartam hülyeséget írni, de tényleg az volt az első gondolatom, hogy elindult nálad valami :roll:
Annak nagyon kell örülni, hogy ilyen szép progit termelsz, ezzel valószínűleg nem lesz gond :wink:

Anyoo :P
Szívesen :wink:

mniki
 
 


rambóka, gratulálok a kitartáshoz!
nálunk sajna melletem alszik a gyerek, mert nincs külön szobánk még, így ennyivel bonyolultabb a helyzet. meg azért egy 2 hetes baba csak más.
nálunk este 1/2 11-1/2 4 -ig alvás volt. na , és ilyenkor kezdődnek a gondok, mert szerintem egy egyszerű szopi után aludna is, csakhogy úgy bepisil (liberot használunk mi is, de a pampers, meg a biopelus ua volt), hogy nyakig pisis lesz, és át kell öltöztetni. utána szopi, utána megint át kellett öltöztetni, mert tiszta tejcsi lett. na ettől úgy felébred, hogy aztán már nem képes visszaaludni, így büfiztetés jön, aztán még egy fél óra sírás, és aztán alvás 1/2 6- fél 9-ig.
érdekes, hogy nappal sose pisil be ennyire, pedig nem cserélem folyton a pelust.
van vkinek 5lete?

ellácska, sajnálom. nekem bejött a zseblámpázás, ha világítottam a hasamra, egy kicsit odébb ment a gyerkőc. igaz én a 30. hét körül próbálkoztam ilyenekkel

backa, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nekem is van egy ismerősöm, akit táppénzen kirúgtak, mert terhes volt. ő nem hagyta annyiban, aztán kiderült, hogy igazából a szerződése sem volt teljesen törvényes, meg, hogy a munkaadóját már többen bepanaszolták emiatt. úgyhogy valószínűleg meg is fogja ütni a bokáját.
állati nagy szemétség kiszolgáltatott helyzetben lévő kismamákat cseszegetni, akik nem tudnak annyira utánajárni, nem stresszelhetnek, stb..... utálom az ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

üdv mindenkinek!!!!!!!!444
csillagfény
 
 


kikka, tutira nincs baba??? hm. de ha magas, az nem baj!!
babancs, tuti jó az, ha fogysz??? .....azért lehet nem kéne.....
drága férjem etet :? annyira aranyos volt, kaptam tőle a névnapomra egy mini gesztenye tortát....pedig nem kéne :? .......
backa, öröm a köbön :D
dimet
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Backa nagggggyon gratula!!!!!!!!!Végre-végre-végre sikerült!!!!!!!!!!!


Anyoooka, remélem, tetszett és tök jó, hogy elintézted a szerdai napokat is!!!!Én elfáradtam rendesen, reggel, bocs késődélelőtt alig bírtam kitápászkodni az ágyból.
Késő volt, amikor hazaértem, és utána zsupsz be az ágyikóba....és csak alukáltam, alukáltam és kiélvezem az utccsó táppénzes napomat , hogy holnap újult erővel menjek dolgozni és keljek te jó ég, már megint hajnalban!!!! :cry: :cry: :cry:

de addig is csak döglök itthon és dvd-zek....

Niki szerintem sem tejből készült, mert nem, voltam rosszul én sem, mert én minden tejtermék után wc-n kötök ki, legyen az sajt, tej, kakaó....ettől függetlenül, mindig eszek, iszok ilyen tejes cuccokat....de ettől nem kötöttem ki a wc-n.

Kérdeztem a párom, hogy mennyi idő volt, míg a klinikákhoz ért és azt mondta, hogy kb. 1.5-2 óra.Szóval most elkezdtünk bízakodni..... :D

Kavicskám, izomláz?vagy már elmúlt?

Jaj,csajok, ez tök jó volt tegnap, nagggyon élveztem veletek!!!!

Más:
A hőm most már megbolondít, felteszem. Most megint felugrott... Kép
Vendég
 


Csillagfény!

Mi is egy szobában alszunk a deddel. Az ágyam mellett van a kiságy. LLL-ék írtak olyat, h. ha éjszaka a gyerek felébred csak át kell nyúlni, megsimogatni és megnyugszik! Hát nálunk nem jött be! Mint LLL-ék oly sok más ötlete sem! :evil:

Próbáltad már a DM-es Babylove-os pelust? Nálunk az vált be. Jobb a nedvszívó képessége csak kicsit nagyobb puttony! :lol:
Valszeg függ a ded popsiformájától és a mérettől is. Nálunk a Liberó csak felső mérethatáron jó, különben ereszt! Tehát ha mondjuk 5-7 kilóig van méretezve, akkor az 5 kilós gyerekre nem tudom még ráadni, mert combinál kifolyik a nafta, viszont 7 kilósan tökéletes! Ti newborn-t v, minit használtok belőle?

A másik tipp az éjszakai pelenkázáshoz az éjszakai fény használata, meg a két láb közt patentos rugi. De ha elég meleg van nálatok, akkor a rugi akár el is maradhat, pár hetesen még nem kúsznak el és nem rugják le a takarót (legalábbis Gergő nem tette :oops: ).

Mitől lesz csupa tejcsi?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


BACKA! Tiszta szívemből gratulálok :D ,annyira örülök nektek.

A szüli és névnaposoknak utólag is gratulálok.

Rambóka! Annyira átérzem amit írtál a lefektetéssel kapcsolatban. Pont a sógornőméknél voltam fél éve, amikor ezt a módszert alkalmazták hát le a kalappal, hogy végigcsináltad. Hidd el napról napra jobb lesz és talán könnyebben fogod viselni, ha látszik hogy megérti, hogy szeretitek és ott vagytok, de aludnia kell. Nagyon drukkolok, hogy legyen erőtök végigcsinálni.

Rejoka! Megyünk a csavarokért ahogy tudunk, bár mostanában azt sem tudom hol áll a fejem. Az építkezés teljesen lefoglal bennünket és szabadidőnkben meg boltokba rohangászunk. Remélem Ti jól vagytok :) .

Csakegy! Köszi az ötletet a Ferrocomp-hoz. Nagyon bevállt. Bár kicsit hányingerem van, amikor beveszem, de legalább nincs székrekedésem tőle. Kitartást a diétához, már tényleg nincs sok hátra. Pár héttel vagy előttem, úgyhogy tudom, hogy végig fogod csinálni inzulin nélkül.

Kincsecske! Hogy vagy? Hogy áll a görbéd? PÉ?

Bocsánat akinek nem írtam :oops: , csak az utolsó oldalakat tudtam gyorsan végigfutni.

Rólam: néha hányingeresen, egyre nagyobb rúgásokkal a pociban, szeméremcsont fájdalommal de nagyon jól vagyunk :D .

Puszi mindenkinek
nóra1
 
 


Lafi!

Beágyazódásos hőesésnek jó lesz? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?