Új privát üzeneted érkezett!

Szia, hát az uúgy. Este alváshoz, éjjel ha ébred, de szerencsére ez egyre ritkább, és ha délben(fél2) én altatom(heti 4x).
most is alszik, iagz kb fél11volt,mire le bírtam tenni, de azóta meg se nyikkan, pedig már a telefon is csörgött.....nemsokára jön Apukám,és megyünk Sz-ra....

Te mit adsz Benyónak cici helyett?

Kép
seriff
 
 


Este fél8-kor főzi (4-500 ml), aztán fürcsi, és mielőtt beteszem az ágyba, még iszik egy kis vizet. Aztán beteszem az ágyba, és egy mukk nélkül elalszik. Már csak ritkán ébred éjszaka, akkor is inkább hajnalban, ma fél 5-kor felébredt, akkor rizstejet kap, abból beszlopál másfél decit, és alszik tovább mukk nélkül. Csőrösből kapja.
Reggel is rizstejet kap, ha ébredés nélkül felkel.
Vendég
 


Napközben az alvás meg úgy megy, hogy amikor látom, hogy álmos, akkor beteszem az ágyba, és elalszik. Van, hogy még beszélget, meg birkózik egyet a nyuszival, de kb. 10 perc után akkor is elalszik, szerencsére nincs sírás. Van, hogy beteszem, és úgy marad, azonnal elalszik. Szóval napközben nincs rizstej sem.
Vendég
 

 
 

Esztikém,most esik le ám: Boldog Szülinapot a Zuradnak is!!

Ezt nem mondod komolyan, h fél liter főzeléket benyom Benyó vacsira!!!! :shock: :D Uzsi is van?

Kép
seriff
 
 


Serfike, köszi szépen! :)

De benyom, meg ebédre is. Van uzsi is, meg tízórai is, gyümölcs gabonával, vagy joghurt kenyérrel, vagy sajt kenyérrel.
Vendég
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ORSINAK! Ajándékba kapjon egy átaludt éjszakát!

Az én gyerekem egy hét alatt nem eszik meg fél liter főzeléket. De nem látszik meg rajta!

Szerda este és is akarok menni a szeszfőzdébe!

Kép
agianyu
 
 


Boldog szülinapot Serfikém! Mit kaptál? Minek örültél?
Nagyon kicsi a képernyőm, nem látom az apróbetűset. Mi volt odaírva és mi az hogy Csányiztok?

Esztikém jó a bélése ennek a fiatalembernek. Fél liter! Hoppá.

Edó és miért lett ez a tüdőgyuszija Petidnek? Megfázott valahol? Csak azért kérdem mert én eddig sosem féltem a hidegtől. Azt hittem csak a hidegtől nem lehet megbetegdni, de amióta anyuka lettem mániákusan öltöztetem be szegény izzadó gyerekemet. És már én is felszisszenek egy kivillanó derék látványára. Öregszem.

Mi meg Környezetvédelmi bálban voltunk szombaton. Az első esti kimozdulás: Pofavizit, lepacsizás és rohantunk haza. Hihetetlen milyen cuccokba képesek emberek felöltözni.

Az elfoglalt hetem ez lesz, de jövő héten készen állok a Mamutozásra Katám, Diám.

Puszkó

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Serif! Nagyon boldog szülinapot!

Orsi! Hát csak annyit mondok: bölcsi.

Eszti! Fél liter főzi? azt kívánom maradjon meg ez a jó étvágya Bencusnak!!!!

Kép
edó75
 
 


Csajok!

Örülök a szerdai lelkesedésnek. Ma ugyan nem jó, mert a múlt hét sikerén felbuzdulva, mára is beszerveztünk egyet (bár lehet lemondom azt is olyan iszonyúan fáj a fejem, kész vagyok!), de akkor fixáljuk a jövő szerda estét, jó?

Illetve akinek még van kedve csatlakozzon!!! Bárki.

Pussz

Kép
diane
 
 


Ez nem rég készült és nagy kedvencem, mert leginkább ilyen.
Kép

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Aztán most megint nem teszek fel több képet egy darabig, ígérem. :lol:

Nagyon jó ötlet a Szilvakék, majd meglássuk, megy-e.

Tegnap voltunk szurin. Gyermekem majdnem nyóc kiló :shock: (7.89)
Ezért van izomlázam reggelente.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, nagyon pusszantani való Lucika.

Hol van pontosan az a Szilvakék? Pontos címet kérek!!!

Orsi Ti merre laktok?

Kép
agianyu
 
 


Orsi, ne sokkolj ezzel a 8 kilóval, Benyófi 8,5 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Cukkerborsó amúgy :)
Vendég
 


De, óriásbébim van. 6-9hónaposoknak szóló rucikat hord. :roll:
Szegény, ne tudom mikorra fog tudni járni, neki se lehet könnyű ennyi husit mozdítani.

Mi meg elmegyünk a hétvégén Jákra, bibibi. Ez olyan valentinos ajándék magunknak, bár sose ünnepeljük, de ürügynek nagyon jó. Sárváron találtam egy panziót, ahol állítólag van termálvizes medence, úgyhogy lehet, hogy csobbanni is tudunk (felváltva), meg van maszi is. Meggyötört hátizmaimat átgyúratom, de jó lesz.

Serfiék Szolnokon?
Kata?
Bogi hogy vagy, itt a befutóban? Minden oké?
Diám, a migréned keresztülhúzta végül a számításaidat?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi, annyira édes gyönyörűséges ez a Luca!!!! :P Látni akarom, fogni akarom!!! :P Beszéljük meg gyorsan azt a jövőhetet! Mikor jó nektek? Nekem egyenlőre bármelyik nap. (a súlya meg tényleg nem semmi :lol: )

Edó, hogy vagytok? Meggyógyult már a Peti?

Kép

Kép
tikata
 
 


Ági, tőlem kérded, hogy hol lakunk?
A Naphegyen. Miért?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hát csak hogy tudjam! :wink:

Kép
agianyu
 
 


Hi,

Orsi, Űristen 8kg????!!!!!!!!!!Ne izgulj, tök mindegy mikor, előbb-utóbb járni fog,minden gyerek elindul 12-15hónapos korában, legalábbis az átlag, a maradék az előbb vagy legkésőbb 18hónapos korig. Mellesleg én nem hiszek a súly és a késői mozgás közötti szoros összefüggésben, nem saját tapasztalat persze, de közeli barátnős :wink: . Amúgy cuki a csajod nagyon!

Mindenkinek köszi a köszöntést! Van ajándék fülbevaló, szoknya, könyv, lábas, stb..

Csányit megnéztük az új SOS szerelem c filmben, hátööööööőőőőő nem annyira jó filmmint a Csak szex, de azért sztem nem olyan gáz, de Bogónak nem jött be(mellesleg ketten voltunk az egész teremben...)

Kép
seriff
 
 


Ja, Ági még akartam írni,h aznapra megvolt az átaludt éjszaka! Aztán jött 2 borzalom,majd folyamatos javulás,és tegnap este 9óta egy mukk nélkül alszik. Engem már kidobott az ágy.

Kép
seriff
 
 


Hellósztok,

engem is.

mi borzasztó napon vagyunk keresztül, elkapott minket (engem és Benyót) egy fosós-hányós vírus....nem részletezem. Nagyon megrémültem, mert sok-sok ismerős baba kötött ki mostanában ugyanilyennel a Lászlóban. Szerencsére mi úgy néz ki, már túl vagyunk rajta, láza sem volt, csak alul felül jött mindkettőnkből....

Lekopogom, tegnap délután óta se alul, se felül, szépen iszogatja az izotóniás italt, és este még banánt is evett egy keveset, bár nem akartam adni, de nagyon éhes volt, és szívesen ette. Nem jött ki...huhhhh. Éjszaka jól aludt, kétszer ébredt, nagyon szomjas volt, de most még alszik.

Remélem, nagyon-nagyon, hogy a nehezén túl vagyunk. Én is jobban, már éhséget is érzek.


Na hát ennyi rólunk. :?

Serfikém, és mesélj még Szolnokról!!! Volt még a mozin kívül más hepening??
Vendég
 


Hi, Esztikém dehát meddig tartott ez az izé? örülök,h jobban vagytok mindketten!
Nem nagyon volt más Szolnokon, Anyukámék unokáztak, voltunk egyik d.e. Bogiékkal a játszón. Anyukámmal shoppolni, de csak egy szoknyát vettünk.Egyszerűen nem fogjátok elhinni, de nem találok melltartót magamra(na ja mert extrém méret 70C), komolyan mondom kibuktam,mert sehol nem volt olyan ami jó lenne....

Kép
seriff
 
 


Először is Julcsinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Luca baba tündéri :D

Eszti! Remélem meggyógyultatok!!

Pusz

Kép
edó75
 
 


Hello!

Edó,Peti meggyógyult teljesen? Mami bírja?

Bogo!Hazaértetek Sz-ról? Száguldó Balu jól van? PocakÁdi?Nemsokára járnod kell ctg-re.....

Kata, holnap farsang? Petya készül? Megtaláltuk hova megyünk síelni :oops: .

Dia, élveztétek Szolnokot? Találkoztál Bogoval?

Eszti, remélem semmi nyoma a betegségnek!

Orsi, gombóc-Luca hogy alszik mosatnság? Volt már suli? sikerült Apának átvészelni a napot?

Ancsa, betemet a munka?Vagy az ablakban napozol???

Ági, Ti hogy vagytok? Még mindig nem mesélted el, hogy eszik Julika mostanság!!!!!

Megyek,ébreszteni!

Kép
seriff
 
 


Drága Edó és Petya! Köszönjük a köszöntést, de mi simán Júliák vagyunk, nem Juliannák, így májusban tartjuk, pár héttel a szülinap elött. :oops: De egy kis vőlegény inkább többször köszöntsön mint egyszer sem!

Bogika már ennyire a finisben van? Régen adott magáról jelet itt.

Orsi, mi kajaügyileg nagyon bonyolult lelkek vagyunk. Napokig szinte semmit nem eszik. 3 naponta biztos lecsúszik egy üveges kaja, de ha biztosra akarok menni, akkor jó, ha piros.

Sajátjaim közül a borsó, lencse főzelék és a milánói makarónit megeszi. Muffinkát is szívesen nyammog, de abból azért nem sűrűn csinálok. Már csak magam miatt is. Kenyér és társai szinte soha. Gyümölcs változó.

Na de ha nagypapival együtt ehet (nyilván látja milyen élvezettel enni), akkor a gombás nokedlis pörköltete is becsűri. De hát ritkán ehet nagypapival.

Ja és csípi a tojásrántottát, szerintem abból mindig enne, de azt csak ritkán merek neki adni.

És a.tej, és a. tej és a. tej. és túrórudi!!!

Kép
agianyu
 
 


Hello csajok!

Eszti, jobban vagytok? Remélem.
Bencének azért jó kis szervezete van, nem? Ahogy emlékszem ő mindig mindent gyorsan és könnyen átvészel, pár nap. Ez tök jó - nálunk még mindig van valami a közel 4 hete kezdődött náthából. Itt köhög, ott prüszköl valamelyik néha... várom a nyarat.

Fersi, találkoztunk a Bogival, igen. Több ízben is - ha már te leléceltél,és mert miattad mentem Szolnokra... Asszem az uram nem veszi fel egyhamar azt a kardit - (nincs időm kézzel mosni :lol: )
Balu egyébként már az extrém motorozást nyomja 8) .

Pussykám, beszéltem a gyógytornászunkkal, majd elmondom.

Edó, hogy van Peti? Nagyival jól megvannak?

Orsi Luca gyönyörű és tényleg óriás méretei vannak. Persze én nem láthatom, mert nekem a szerda nem jó csak este. Nagy kár. Máskor?
Különben a múltkor a migrén miatt lemondtam a szerdát - de képzeld nem is akkorra volt megbeszélve, hanem erre hétre :shock: :shock: (kicsit szétszórt vagyok, erről a Kata tudna mesélni - ma pl. kabát nélkül indultunk útnak, az hagyján, de célba is értünk :lol: ).
Szóval neked írom és ÁGInak, mert ti reagáltatok (egyébként meg mindenki jöjjön - Bogi is jön 8)), hogy akkor nem most szerda, hanem ha jó, akkor legyen a jövő hét. Ez kezd kissé komikusan hangzani, de jónak tűnik mostmár. Kérlek reagáljatok megint, ha jó, ha nem, ha más időpont, meg egyébként is. Maradhat a Szilvakék (talán Orsinak sincs túl messze), de nekem bármi jó.
Ági, ez a Pannónia és nem tudom pontosan melyik utca sarkán van, de megnézem neked. Eléggé füstös hely mondjuk, szóval mehetünk máshová is. A mailedet is most olvasom - válaszolok nemsokára.

Katus! Petyus??? (most nézem csak a vonalzóját, hogy biciklizik a 4-es felé!!! OMG!!!)

na megyek aludni. pussz.

Kép
diane
 
 


Sziasztok Csajokák!

Hogy finishelek-e? Még 5 hét, de én már nagyon a finishben érzem magam, szerény méreteket öltő Ádám fiammal. Bele sem merek gondolni hogy hogy fog kibújni, már-már úgy érzem inkább 5 kilós lesz. OMG (diane után szabadon) :shock: :roll:

Szolnok számomra igazán kikapcsolódás volt, Fersivel moziztunk, brutál fos volt, de nem baj, sőt utána nyomtunk egy pizzát, és kibeszéltük a gyereknevelés búját-baját-örömét. :D

Aztán Diával bementünk a citybe, hogy kávézunk egyet, a Tündéből kifordultunk, majd tök véletlenül ráakadtunk a Nemzeti Kávézóra, ahol kulturált módon lehetett fogyasztani és fotelban terpeszkedni. (Számomra nem utolsó szempont mostanság, ugyebár).

Ez a szilvakék elég füstös, nem? Ha nem, akkor jó, bár már nem nagyon emlékszem hol van. Mehetünk ha még egyben leszek, tehát a jövő hét. :wink:

Nálunk alvás terén hatalmas változások vannak, Bali elalszik egyedül, este, délután, csak az ajtót kell nyitva hagynom. Viszont már 2 napja 6-kor kelünk. :roll: Evés terén egyre válogatósabb, lassan leszükül a sós perec és a sós keksz témakörre. Az édességekre méla undorral tekint továbbra is. Na majd Ádám az én édes számat fogja örökölni, hihi.
És olyan édes, kedves, reggel kiviszi apa táskáját az előszobába, bepakolja az uzsiját, puszit ad, és mondja hogy vigyázz magadra. A durva az, hogy azt szokta mondani, Apa megy haza a dolgozóba. :evil: Hát igen ez a bankszektor se az a láblógatósdi, na.

Katus, csütörtök? Még nem tudom, hogy itt vagy ott, lehet bevállalom Telkit, majd beszéljünk még róla.

Orsi, Luca nagyon édes, szerintem is rád hasonlít. Legalább neked nem kell parázni, hogy hízik-e rendesen. Fogyózni úgysem lehet ilyenkor, nincs zsírszegény anyatejecske szerencsére. :wink:

Edó, annyira sajnálom Petyát, remélem tavaszra befejezte a betegeskedést. Nincs szarabb a kórháznál, pedig mi csak 3 napot voltunk ott.

Bencus hogy van? Kiheverte ezt a fránya vírust? Esküvői ruha? Kölcsönadhatom az enyémet. :wink:

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogo,nem mondod, h az esküvői rucid a Tiéd!!!???Írigy-írigy. Sztem nem volt fos annyira a film,most lehet Cs.S a Mokkában, nézed?Én nem bírom bekapcsolni a tv-t,mert akkor tuti felébred a gyerekem és lőttek a netezésnek....Lécci ne felejtsd el Katának odaadni a rucikat!

D, ha miattam jöttél volna,már hétfőn érkezel :P 8) .... :lol: ! Mire összejön ez a Szilvakék,még én is odaérek :wink: ..Kardit nem kell kézzel mosni,beteheted a gépbe csak ne 40fokon(mellesleg Anyukám szerint az összement pulcsit hajöblítővel kell kimosni, törölközőben kicsavarni és hagyni megszáradni....sztem belerohad a víz ezzel a módszerrel, forrás Beauty vagy vmi más női magazin :oops: )
Egyébként meg kikérem magamnak a szülinapi sms-d :!: ,mert én nem szoktam olyat.....
Balu motort tudom,kérdezd csak Hannamannát:"Baju száguld".

Ági, és a húsleves? Azt még nem próbáltad, a tésztát belőle?
Amúgy Hanna is simán eszik még Apával is este mégegyszer..mert Ő olyan jóízűen fal.

Kép
seriff
 
 


Bekapcsoltam és pont láttam a szépfiút(aki nem is szép) :oops: .

Kép
seriff
 
 


De szép! 8)

Amúgy hello mindenki!

Ja, betemet a munka, de már olyan régen voltam itt, hogy maga az olvasás is hosszú időt vett igénybe!

Puszi minden Ünnepeltnek! :)

Eszti, akkor ez nem lehetett influenza. Aszongyák foltokban járvány van, igaz ez? Mer én nem is nézek tv-t, alig tudok híreket! Néha Index, de az nem olyan sok.
Na lényeg, hogy jól vagytok már. Stramm kiskölök ez a Benyó. :)

Hol van a Nemzeti Kávézó? Olyan, mintha nem is ismerném már Szolnokot, annyi új hely van, amiről nem is tudok.
A Tünde az gáz, mi? Mintegy 1000 éve voltam ott. Akkor is nyáron a kerthelységben.

Ú, én is várom a nyarat, de egyenlőre a tavasz is jó lenne. Csak nem jön vissza a tél. :roll:

Futok, és azért megpróbálok hamarabb jönni!
Puszi!
anniecoe
 
 


Na helló csajok.

Először is, meggyógyultunk, én is, Benyó is. Tényleg két nap volt az egész, de azért a régi étvágya még nem jött vissza, de nem is erőltetem, egyen, amennyit szeretne. :wink:
Persze én amikor elkezdődött, már rémeket láttam, ugyanis valószínű, hogy egy kisfiútól kaptuk el, aki már egy hete a Lászlóban kapja az infúziót, szóval, amikor elkezdődött Benyónál is a hasmenés, meg hányás, én már láttam, hogy éjszaka megyünk mi is. Aztán szerencsére megállt, meg inni is ivott, szóval megúsztuk. Hála.... :roll:

Dia, nekem ok a szilvakék jövő hét szerdán, viszont ja, az füstös, szóval, ha Bogus is jön, akkor lehet, hogy másik helyet kéne nézni. Nekem mindegy. :wink:

Irigy erre a szolnoki kiruccra, azért nekem hiányzik, csak legalább, hogy egy picit lássam, a Tiszapartot, meg úgy az egész csoffadt várost.

CS S szerintem is faja... :oops:

Bogusom, sose voltam olyan viknya, hogy beleférnék a te ruhádba, most meg aztán..... 8)

Meg tudod, laza esküvő lesz, semmi puceráj, csak egy sima fehér lenvászon ruhát veszek majd. :wink:

Alakul az időpont, meg a hajó, meg utána buláj része, szerintem szuper lesz. :) Részleteket még nem árulok el, izguljatok csak!!! :wink:

Szerintem se legyen már tél, ha eddig nem volt!!!! Jöjjön az igazi tavasz, és aztán egy jó forró nyár!!!! :)

OMG?????? Ez miiiiiiiii???? :oops:

Páá
Vendég
 


nyugi csajok, nem lesz már hidegebb, ill. még pár nap éjszakai mínusz 10fok(március 17-én) és kész.

Eszti, majd visszatér Benyó étvágya is hamar! Aztán gyárthatod a napi 1l főzeléket Neki!

Ági, Julikát rég láttuk képen!

Na én teszek: este hajat szárít Apa: Kép


és utána: Kép

Kép
seriff
 
 


Ez Hannamanna??? Rá se ismerek! Tök sokat változott a pofija. Babásból, kisgyerekes lett, láccik rajta már a kis egyénisége.
(Apa nagyon erős lehet! A fodrász szakma úgy látszik tényleg a kisujjában van. Vagy a bicójában.) :lol:

Mi az az OMG, télleg?

Elvileg jó a jövő szerda. Kicsit félve mondom, mert nem voltam még soha este távol. Majd meglátjuk, ha túl leszünk ezen a hétvégén, mert ha minden igaz, akkor most lezs az a képzésem. Izgulva készülünk. Tegnap már edzettünk is egy cumisüveggel. A cumisüvegnek a kiszélesedő részét is be kell kapnia? :roll:

Ja, Szolnok nagyon megváltozott. Már nem érzem magam ott otthon.

Esztikém, nagy frász lehetett ez a fosós-hányós! Örülök, hogy vége.

Nekem bejön Csányi, de szerintem se jó pasi.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, Apa nagyon erős([size=7]gyerekem meg nagyon könnyű[/size] :oops: )

cumisüveg passz :oops: :roll:

Kép
seriff
 
 


Hú, Serif, de jók a képek! Vicces. Milyen sms, nem is értem :lol:

Akkor OK a szerda, de legyen valami másik hely, mert az nem kismamáknak való. Valami teázót ismerünk a környéken? Esetleg jó kis étterem? És akkor még dumcsizni is tudunk.

Orsi, a nagy részt nem kell teljesen bekapni - de ha szépen eszik belőle és utána ugyanolyan szépen szopizik is akkor csinálja ahogy akarja. Lényeg, hogy egyen ügyesen. Remélem apával veszik az akadályokat. Meddig nem leszel otthon?

OhMyGod! Néha olvasok külföldi fórumokat, na és ott aztán tele van rövidítéssel. Sokáig nem is értettem, hogy mi micsoda. Pl. a by the way, az simán csak btw.

Gyerekeim úgy dumálnak, betojok rajtuk. Viccesek. LOL (újabb feladvány mára :) )

lépek tanítani.

Kép
diane
 
 


Ez valami nevetéses dolog lesz:laugh/ing ? :?:
Menjetek a westendbe teázni :P :P , Dia "imádja" :twisted: !

Kép
seriff
 
 


Ja és Gepárddumából kérünk szösszeneteket !

És ami még fontosabb:Kata hogy van Petya? Remélem öszejön a Bogis találka holnap!! Blanka hogy bírta az oltást?

Kép
seriff
 
 


össze-bocs

Kép
seriff
 
 


Helló Csajok!

Köszönjük, jól vagyunk. MA reggel már be is jelentettem holnapra az oviba. Ha reggelig marad a láztalanság, akkor el is viszem. délelőtt 35,2 mértünk. :shock: :? Most én is jól vagyok, mert kb 2órája alszik mind a KETŐŐŐŐŐ, én is aludtam egy órát, így most már kipihentem a délelőttöt. :lol: Nagyon kemény a kettővel együtt, teljesen elszoktam már tőle :D :D .

Eszti, örülök, h túl vagytok ti is rajta!!!

Csajok, én most még kimaradok ebből, de plíz legyen tavasszal is ilyen esti összejövetel. Akkor itenbizony én is megyek, mert most isúgy mennék. De a fagyos éjszaka én sajna parázom erre haza jönni egyedül. JÓ???!!!!

Ági, nálatok a piros főzelékek mitől pirosak? Nálunk ma volt először piros (céklás), és bejött nagyon. Arra kell rájönnöm, ha éhes megeszik mindent. Szóval kicsit ki kell éheztetnem a leányzót, ami azt jelenti várnom kell az evések között 3,5-4 órát. És akkor nincs gond.

Gepárd duma: néni? (azaz hol vagyok én?) Panni simán lenénizett. :shock: :cry: :roll:

Orsi, úgy sajnálom a mai napot.

Serfi, cuki a csajod. Hogy élvezi, ahogy szárítja apja a haját. 3hét múlva megyünk síelni! Hajrá! :lol: :lol:

Bogica, hogy vagy? Kitaláltad már mi a jobb neked?
tikata
 
 


Kata a répától és a paradicsomtól. Meg a szósztól , milánói makaróni. De ma megette a borsólevest, az is elég erős piros volt, ez meg a zsírtól :oops: Na mindegy.
Tényleg Westend vagy a Duna Pláza?

Kép
agianyu
 
 


Képek Kép Kép Kép

Kép
agianyu
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
agianyu
 
 


A karácsonyi ruha a turimból való. :oops:

Kép
agianyu
 
 


Hi!

Ági, arany pofa Julcsi! Azért nem látszik rajta, hogy színenként válogat a kaják közt! Cuki hurkás lábai vannak. Legalábbis nekem ez már hurka. :)
Én meg azt hittem, a levesbe Erős Pistát keversz, attól piros :roll: De kiderült, hogy csak a koleszterinjét tartod formában :wink:
Ki az a kisfiú mellette?

Hanna tényleg milyen édi! Győző akkor végülis neked is kiszáríthatná a hajadat néhanapján, nem kéne fodrászhoz menned emiatt. Fodrász vénája van. ...vagy mi :wink:
Én is voltam tegnap, oszt a fürdés után beugrott. Na mindegy.

Én megfejtettem az OMG-ot! Ilyen okos lennék? :oops:

Húzom a csíkot, mert az urammal megyünk buliba, asszem Sláger Rádiós rendezvény. De nem biztos. :oops: Remélem, lesz kaja, mert itthon nincs semmi. :oops:

Akkor puszi mindenkiek!
anniecoe
 
 


Hűűű,mennyi cuki Julika, kedvencem az alvós kép, egy angyal!

Kata, már várom én is! Örülök, h Peti meggyógyult!

Ancsa, remélem jól mulattok, és nem éhezel!!!!!!!Asszem kinyírna a zuram ha Vele egyenesíttetném a hajam....A múltkor egyébként profin megcsináltuk,ketten egy barátnőmmel :oops: .

Kép
seriff
 
 


Benyónak Nagyon Boldog 1.Szülinapot kívánunk! :D
Mi az ajándék?Örül neki? Te hogy érzed Magad Eszti?Visszaemlékszel a nagy napra?

Kép
seriff
 
 


Serfike, köszi! :)

Érdekes érzés, tök sok mindent felhozott. Nem is gondoltam volna....
Főként az jött elő, hogy olyan sokat vártam Petire is, meg Benyóra is, és hogy milyen rossz volt előtte, és hogy most milyen nagyon jó velük, és iszonyú féltés is van bennem, irántuk, de közben iszonyú boldogságos érzés.

Hát én már csak ilyen érzelgős vagyok.... :oops:
Vendég
 


Drága Eszti!

Isten éltessen Titeket! Nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D :D
Esetleg ilyen volt-ilyen lett képek?


Ági, tündéri gyönyörű ez a kislány!! Olyan, mint a boltokban kapható hajas babák. :P :P

Változatosság kedvéért, most a másik gyerekem gyengélkedik. Csupa takony szegény. :x Most én kérdezem, mikor lesz már ennek vége?!! :twisted:

Délután meg kakaós csigát fogunk sütni. (Tesztelem hétfőre. :wink: :lol: )

Kép

Kép
tikata
 
 


Bencének nagyon boldog szülinapot!!!

Kép
edó75
 
 


Kata,mi lesz hétfőn? Telki játszóház? Milyen kakaós csigát? És ha a kalácsot nem fonnád meg,hanem elvágnád kicsikre? Én mindig ezen agyalok, persze csak amikor már szétterpeszkedett az egész a tepsiben :oops: :roll: .
Jobbulást Blankának(Bankának)!!!! Pusszants meg azokat a gyönyörű szemeit helyettem! Mikor kell már hozni az autódat szervízre? :D

Ancsa, na milyen volt?

Eszti, hát ez már csak ilyen, épp az imént ámuldoztam, h milyenek a mai tinik, döbbenet........Érzelegjél csak, ez a Ti napotok!!!!Mit csináltatok ma??

Kép
seriff
 
 


Ilyen volt

Kép Kép

Ilyen lett

Kép
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: