Új privát üzeneted érkezett!

Benimanó de aranyos!
Olyan kis vékonykának tűnik!

Gyógyulj meg hamar! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihóóóó!

Ollyannn jóóóó napom volt ma! Jött a barátnőm fél 12-re. Ebédeltünk (fincsi kaját csináltam), nagyot dumáltunk, játszottunk a kölökkel.... És amit eddig leadtam, az most tutira visszajött, hála az sk készített rumos-aszaltszilvás marcipántekercsemnek, a barinőm által hozott sütiknek és a sós rágnivalóknak :roll: :lol:

Mamac,
eszméletlen, mennyit fogytál! Nagyon látszik a képeken. Áronbaba gyönyörűséges. A képekből meg sosem elég, ezt te is tudod :wink:

Mariann,
jobbulást Nektek!!!

Eszti,
örülök, hogy jobban vagytok :) Benyófi banánt eszik az etetőszékben, vagy mit?

Ilba,
úúúúú ezek nem jó hírek. Szegéyn Benifiú :cry: A fényképen azért látszik rajta, hoyg megviseli ez az egész. Jobbulást Nektek!!!!

Csajok,
ez a kölesgolyó mekkora? Nem tudja egészben beszippantani és félrenyelni????

Mbá este elhúzott a Gödörbe Hobo koncertre. Elengedtem :lol: Olyan boldog volt, hoyg szinte röpködött kifelé a kapun! Legyen neki gyereknap :twisted: Így Orsival ketten fürdettünk. Petike ennek tiszteletére beleszart a vízbe. Életében 1x csinált eddig ilyet, újszülött korában, arról tettem is fel képet. Játszadozik a kádban, én guggolok mellette, adogatom neki a játékait. Nyúlok a habok közé, hú, mondom, de fura tapintású ez a játék :roll: Veszem ki, egy jókora darab kaki :shock: :lol: Tele volt szarva a kád, beterítette az alját! :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Na most, hogy mindenki befutott én el is köszönök... egy kicsit kómás vagyok! :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Mancs
Azért az a rumos aszaltszilvás marcipán tekercs nagyon jól hangzik! nyami... hogy én mennyire szeretem a marcipánt!

A kölesgolyót eleinte fogtam mert én is féltem megfullad, de akaratosan elvette és betömte, demonstrálva, hogy ő biza már nagyfiú! :) Nagyon ügyesen elrágja hamar elolvad nem kell tőle félni! Próbáld ki szerintem nagyon jó! :) és tényleg finom... be kell újból vásárolnunk mert apával felfaltuk... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no azért Áront sem kellett félteni! Ma legalább 50-et benyomott :shock:


No most már tényleg megyek!

Ja és köszönöm a dícséreteket! no és persze az Áron bókot is! :)
Én is nagyon örülök a fogyásnak, pedig még csak a diéta közepén tartok! :) csak el ne bízzam magam! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mivel nem adtatok engedélyt :wink: , rakok fel még képeket.


Ezeket Ilbusbilbusnak, hátha látja majd, mert úgy szereti Juliska grimaszait:
Kép Kép
Kép
Itt egy Dadagrimasz:
Kép
Feltöltés alatt :wink:
Kép
Farsang: Danikroko:
Kép
Zsóéknak a 60as évek stílusában kellett felöltözni. Ennyire sikerült...
Kép Kép
Találkoztunk ma unokatesóval...
Kép
... nyúllal...
Kép
... ettünk is...
Kép Kép
... aztán kivittük Zsozsót a lovardába. Ő Kolbász. az egyik kedvenc. Tulajdonképpen mindegyik kedvenc :wink:
Kép
Kép Kép
Lópuszi
Kép Kép
jumam
 
 


Mancs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jumam
 
 


Sehova sem menni, képek jönnek!

Kép
mancs
 
 


Kölesgolyó nálunk is nagyon megy. De egyelőre csak Daninál. J még nem nagyon próbálta.
jumam
 
 


Jumam,
jó neve van a lónak :lol: :lol: :lol:
Én is odavagyok Julcsi grimaszaiért!!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Livi szobájáról nekem is játszótér jutott eszembe, meg hogy tathatnánk ott is lassan Kacajtalit :wink: . A szülők és a szomszédok nagy-nagy örömére :shock:

Áronról pedig, hogy ettől, hogy kicsit fogyott, olyan nagyfiús lett! DSzépek a képek nagyon!

Timi, ti pedig hasonlítotok egymásra, aholegyütt vagytok, ez eddig fel sem tűnt, mekkora szép nagy (és kicsi is persze) lányod van!!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


Mancs akkor neked is a grmaszosakat!!

Édes Petike, ő is milyen nagy már!!
jumam
 
 


A képeken látható a végleges, fodrász által csinált hajszínem. Így vörösnek tűnik, de egyáltalán nem az, hanem szőke.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kriszta,
itt vitatkozok magammal 1 órája, mert egyik gyereked szebb mint a másik, és nem tom eldönteni, hogy melyik a melyik. :lol: Ezt születéskor kell írni, de ezúton is gratulálok hozzájuk! :D
Zsozsó második képe: hogy tud így nézni egy 11 éves?! Mintha rutinos csábító lenne! Nagyon vagesz! Igazi nő. :wink:

De az "Itt Ádusz grimasza az érdekes"-ért még számolunk! Jó hogy nem vágtál le róla minket! :evil:
(Viccelek.) :wink:

Mancsi,
kölesgolyót egész nyugodtan próbáljátok ki. De ha az megnyugtat, először harapd le a felét és úgy add oda Petykónak. Nálunk is mindenki imádja.
De jó lehetett ez a buli a barátnőddel! Kipróbálnék én is egy ilyet. Úgyis babát vár, hagy gyakoroljon!

A vihogás fokozatai by Livi
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Eszti, látod? Levágtam a pizsi lábszárát. Halálra idegesített engem is, meg Livit is. De adtam neki! :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
semmi gratuláció, ováció, tapsvihar???? Hééékáááás! Tettem fel képeket!!!! :lol:
Rötyögő Livicsek nagyon jófej :wink:

Megyek, mindjárt indul egy jó film a tv-ben, Mbá is úton van hazafelé, és nem ártana végre éjfél előtt ágyba kerülni :roll: :D
Ja, úgy engdtem el Mbát, hogy amikor hazajön, a belépő 1 padlizsánkrém vagy hummusz a töröktől :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Az a baj, hogy egyetlen fotót se csináltunk ma. Se barátnőstül, se nélküle :cry: :evil: Pedig jó kis nap volt.

Kép
mancs
 
 


Mancs,
második fotó: 5 sört kérek! 8)
mezitlábas pizsamás nagyon aranyos
kutyusos szintén
meg mindegyik
(A barna jobb volt. Vagyis ez is jó, csak nem Mancs. Ne üss!) :wink:

Kriszta,
igen, mi magunk is érzékeljük a szoba játszótér jellegét, és eddig aki látta, mindenki. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
nem ütlek. Rúglak :lol: :wink: Nem láttál régebben, még szőkébb voltam. Míg várandós voltam, akkor lettem barna, de öregít nagyon :roll: Szeretek SZŐKENŐ lenni! :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsi, a képeidet aközben tetted fel, míg én gyártottam a vihogós hsz-t. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi Gabus!! De azt hiszem itt egyikünk sem panaszkodhat!! :wink:

Ezekhez a Livi képekhez már csak a hang hiányzik!! Naggggyon jók!!

Mancs, jó ez a haj+még sosem láttalak kibontott hajjal, miért nem hordod így, mikor annyira jól áll. Ne mindig az a szigorúan összefogott frizura!!!!

Cool, hol vagy, talán megint buliban??
Már benned sem bízhat az ember... :wink:

Én is megyek hamarosan aludni, mert holnap korán kelünk, Jupap 8ra viszi Dadát nevelési tanácsadóba, ahol vagy tanácsolják majd iskolába vagy nem. Az ovónénik csináltak vele mindenféle iskolaérettségi feladatot, tökéletesen teljesített, de meg kell kérdezni a nev.tan.adót is.Jupap szeretné nagyon, hogy iskolás legyen én még várnék... szerintem a feneke nincs még meg hozzá... remélem jól döntünk :roll:
jumam
 
 


Megyek az ágyikóba.

Jóccakát Nektek!

Kép

Kép
mancs
 
 


Pont azt akartam írni, hogy a szőke öregít. :shock: :lol:
Nekem Mancs barna hajú, úgyhogy a köv. talin leszel kedves bemutatkozni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
köszi :wink: Igen, így tényleg nőiesebb, de frászt kapok, hogy állandóan lóg ide-oda. A konyhában meg pláne. És ha fél órát össze van fogva, már benne marad a "törés" a hajgumitól. Petike álandóan belekap, huzigálja, ha ki van bontva. Munka közben sem lehetett kiengedve hordani :roll: Ja, és nem ilyen egyenes ám, hanem hullámos, azt meg nem szeresse. Ahhoz, hogy ilyen szép egyenes legyen, fél órán át vasalnom kell, vagy fodrászhoz kell mennem :evil: :roll:

Kép
mancs
 
 


Na csá!

8)

Kép
mancs
 
 


Halihó!

Na ma nem igen van időm itt a gép előtt. Majdnem 8 óra volt mire hazaértünk Kehidáról a fürdőből, rettentő jól éreztük magunkat. Utána Anyukámék és apa elmentek még étterembe, én a nasiktól majd kipukkadtam, így itthon maradtam. Petra elég hisztis volt egész nap, kivéve mikor pancsizhatott, nagyon élvezte a vizet. Így nem mentem vele étterembe, mert nem volt kedvem egy hisztis csajjal kimozdulni. Aztán végre kakiltunk, és utána mint egy kisangyal. Nagyon édes volt este, mint akit felhúztak, mesélt, produkálta magát, nehéz is volt bealtatni, mert felpörgött ezerrel. Úgy döntöttünk, hogy holnap megismételjük a mai programot, mert jól éreztük magunkat.
Na megyek kicsinyítek még pár fotót, aztán irány az ágy.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ó, ha hullámos az még jobb!!! Szerintem.

Légyszi legközelebb kibontott, hullámos szőke hajjal jönni !! Ígérem, főznöd nem kell!! és bemutatkozni persze

Aztán majd jól megvitatjuk, hogy kinek melyik Mancs tetszik inkább.

A szőkére tényleg azt mondják, hogy fiatalít, DE tudjátok ti is: nem az a fontos az ember hány éves, csak a szíve legyen fiatal!! A Kisugárzás!!!! Attól függ minden!!
jumam
 
 


Mancs szerintem is a szőke öregít jobban, valszeg azért mert megszoktam, hogy barna vagy.

Gabuska nincs több kép Beniről? Egész Ilba-családnak jobbulást!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancsi,
nekem az tökre teccet, amikor kivolt engedve és két oldalt csat volt benne.

Én is mentem! Jó éjt szőkéknek, barnáknak, feketéknek, vöröseknek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pápá!!

Vuka a képeiteket holnap nézem meg, vár az ágyikó!!
jumam
 
 


Vuka,
van még, de majd Ilba tesz fel, ha akar. Csak egyet akartam most megmutizni, mert gondoltam, hogy igazságossságtalanság, hogy csak én láthatom, Ti meg nem. Persze megkérdeztem előtte, hogy szabad-e. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja és mindig elfelejtem, hogy Ilba puszil Titeket és köszöni a sok sms-t! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Kép
Kép Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ezektől a képektők lelki beteg lettem. ÉNISAKAROOOOK!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megyek, holnap reggel 7-re jelenésem van az Istibe vérvételre, úgyhogy 3/4-ed hatkor kelek. Utoljára Livi 3 hónapos korában volt ilyen, mikor még hajnalban evett.

Jóccaka!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt.

Pasik még alszanak... 8)

Gabus, milyen vérvétel??????

Benike olyan aranyos, de látszik, hogy ő is megnyúlt...mondjuk nem csoda... :?

Mancs, a hajszín jó, de nekem is még furcsa. Majd megszokunk, és így is szép vagy. Petike kezd Mbásodni. Milyen volt a Hobo??? :wink: Ezer éve nem voltam. Jumam, te???? :)

Petike és a fürdés, köhöm-köhöm :lol: :lol: Gyönyörű kisfiú! :)

Juliska, ezen még mindig nevetek, annyira aranyos. Amúgy is nagyon. Jumam, jók lettek a farsangos cuccok. Én kb. ennyi idősen cowboy voltam.

És szék volt a jelem az oviban. Nektek????? :lol:

Livi rötyög sorozat nagyon kéééééééééééész. Mondjuk tőle kb. ezt vártam. :) Gabus, mi nem vágtuk le, mert Benyó ezt pizsinek használja, direkt jó, hogy lába van, mert őt nem tudom betakarni, hálózsákban sem alszik, szóval csupasz lábbal szerintem fázna. Így viszont tökéj. :)

Mancs, banánt eszik ja. :) Kb. 2 perc alatt tünteti el egyedül az egész banánt. :)

Vuka, de jóóóóóó képek. És ez a gatya Petrán!! :)

Csajok, mingyá Fenyőharaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szegény Gabus, tegnap kétszer lett lelkibeteg, egyszer Deák Bill miatt, egyszer meg Vuka képei miatt.

Eszti én sajnos csalódtam Hobóban, nem szabad megismerni azt akiért valaha rajongtál. :( .Régen voltam amúgy én is, és nem azt mondom, hogy nem fogok menni soha többé, de még kibírom :wink:

Nekem repülő volt a jelem, mai napig le tudom rajzolni úgy ahogy akkor.

Megyek mert Julis kiabál
jumam
 
 


Mancs: Igazad van, a barna haj öregít!
Gabusnak akartam is írni már rég, hogy világosíttassa a haját, mert különben akár középiskolásnak is nézhetik. :)
(Nekem is a szőke tűnik Mancsnál az idősebb verziónak, főleg kibontva szemüveggel olyan EU Parlamenti képviselőnősdi. Barna összefogva az nekem az igazi sportos Mancs).
Ja, látom közben hogy népszavazunk: nos nekem a múltkori (febr 6.) talis mancs-hajszín tetszett eddig a legjobban.

Jumam, jó ez a tojásos képregény Juliskával és ádusszal, lélegzetvisszafojtva vártam a sztori végét :wink:

És hát a rötyögö Livi, ahogy fogja a hasát, teljesen tipikusnak tűnik.

Vuka, ezeken a képeken láttalak először felhőtlenül boldognak, máskor olyan fáradtan szomorkásan nézel a lencsébe... lehet, hogy neked is a víz a valódi elemed, és nem szeretsz partravetett lenni???

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam, és miben csalódtál Hobo-t illetően? Kíváncsivá tettél... :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Eszti,
hormonvizsgálat, tudod, a ketteske miatt. :wink:
Mi is pizsinek használjuk Vukot, de Livi nem közvetlenül ágyba bújás előtt veszi fel.

Na, amíg megreggelizik a gyerök, elmesélem a vérvétel történetét...

Elindultam 6 óra után itthonról, hogy 7-re odaérjek, és hamar végezzek. Gondoltam, biztos az osztályirodán kell befizetni a 300 pénzt. Odaértem, láttam, hogy második vagyok, juhéééé! Osztályirodás néni kérdi, hogy voltam-e fizetni. Mondom, miért, nem itt kell? ÁÁÁÁÁÁÁáááááááááá, dehogy, a főbejáratnál, az A épülettel szemben. Elöntött a veríték, ugyanis tudatában voltam, hogy mire én onnan visszaérek, a kismamák, akik ugye ezt a kört kihagyják, megtöltik szépen az aulát és lőttek a korai hazamenetelnek. Elcammogtam az A épülethez, kilóméteres sor. Mi a bánat van itt? Hát kiderült, hogy az egész kórházban itt szedik csak a viccdíjat, így olyan volt a feeling, mint a Déliben nyáron a jegypénztárnál...
Végigálltam a sort, reszketve visszamentem a laborhoz, és ahogy saccoltam, a telefonfülkéig állt a sor. De ekkor még nem állhattam be, mert az osztályiroda még hátra volt. Letudtam, elfoglaltam a helyemet a 30 valahányadikként, telefonáltam Zolinak, hogy nem lesz itt 8-ra hazaérés. De nekem még mákom is volt, mert a sor végleges hossza elért a ctg-s szobáig...

VUKA INNEN NE OLVASD, MERT TUDOM, HOGY NEM BÍROD A VÉRT.
...
Vért levették, kijöttem leülni. Valami gyanús volt, benéztem a gézlap alá, hát igencsak ömlött a vér a karomból. Visszamentem a vért levevő csajszihoz megmutatni, aszonta nem baj, szorítsam erősen. Visszaültem a folyosón és leesett a tantusz, hogy a hosszú ujjú pólóm elég szűk ujjú, és mivel fel van tűrve az izmos bicepszemre, ez pluszban szorítja az eret, így nehezebben fog elállni a vérzés. Elsétáltam az osztályirodára, megkértem a nénit, hogy ha van egy ollója, vágja be nekem a pólóm ujját. De aszonta, nem kell rögtön barbárkodni, inkább fogta és lejjebb húzta, így már nem volt szoros.
Közben kerülgetett a rosszullét, ami rám nem jellemző, de az a látvány, hogy ömlik a vér a karomból...
Na, de megúsztam élve, 9-re hazaértem, Livi utána ébredt csak.

Megyek is, mert követeli a tejet.

Pá!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Levente, nagyjából percre pontosan egy éve:
Kép
Kép

És tegnap:
Kép

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Boldog szülinapot Levente babó!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boldog 1. szülinapot Levinek!
Vendég
 


Kormi! Csatlakozom a többiekhez, akik véletlenül megint megelőztek! (grrrrrrrrrrrrrrrr)

(Hol vannak a talis képek????)

Kép Kép
coolasa
 
 


Levente!!!! Boldog 1. születésnapot!!!!!

Kép
mancs
 
 


Gabus,
ez gáááz. Én tudtam, hoyg ez van a vdíjjal, ismerős doki mesélte :shock: Mikor lesz eredmény?

Kép
mancs
 
 


A képeken látható szemüveg+semmi smink kombinációval soha nem lépek ki az utcára, szigorúan itthonra tartogatom. Úgyhogy érezzétek magatokat megtisztelve :oops: :D

Mbá is mindig azt mondja, hogy szemüvegben olyan tudálékos fejem van. Hja kérem. :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, egy évfolyamtársam, csajszi, kifejezetten vizsgákra scináltatott magának sima üveglencsés szemüveget... és nagyobb arányban jött ki így 1-estől különböző jeggyel, mint előtte... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Ha én ezt tudom!!!! :roll: :lol: :cry:

Kép
mancs
 
 


...én pedig készültem, még tegnap lementettem.. csak a mai nap későn kezdődött!


ISTEN ÉLTESSEN LEVENTE


Kép :)

Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mancs
Szerintem meg pont barnán tűnsz fiatalabbnak! :)
De én már csak ilyen fordítva vagyok bekötve!
Szép vagy így is úgy is! :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?