Új privát üzeneted érkezett!

Manó :D
gratula a babakocsihoz!!!

Anikó :D
2 dolgot akartam még írni.
1) szerintem úgy könnyebb áttérni erre a diétára, ha először 2-3-4 napig csak felírod hogy mit ettél aznap és este összeszámolod, hogy ezzel hol állsz, ill ez alatt a pár nap alatt próbálod betartani a 3óránkénti étkezést.
ezzel a módszerrel látod, hogy mi az amiből sokat ettél, vagy hol lehet esetleg többet enni egy kis átszervezéssel
2) felteszek egy tápanyagtáblzatot, ez sk. csak a Kcal érték van benne, viszont vannak hozzá mértékegysék tehát pl. 1 kk cukor mennyi, 1 közepes alma mennyi... hogy ezeket már ne kelljen mérni.
én úgy csináltam, hogy volt 1 csomó alapkaja, aminek kiszámoltam az értékeit (pl. parizeres kenyér+sajt+paprika) és ez később már jól lehet használni, ca. 1 hét után már csak napi max. 1szer kell mérni mert a többiben olyat eszel, amit amúgy is szoktál.

szóval tényleg nem nehéz.

a táblázat második fülében vannak kiszámolt kaják, de ha megtalálom a 2.5 évvel ezelőtti kis füzetem, akkor szívesen összeírom azokat, amikek már kiszámoltam.

ez a táblázat (excel file)
1171789701.1.xls

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Köszönöm szépen!
Mindent elmentettem!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hahó Lányok!
Megjöttünk a Praxisból. Nagyon boldogok vagyunk. Hajdú drnő egy tündér!!! Gyermekünk mosolygott, integetett nekünk, és össze-vissza ficánkolt. Kicsi szíve tökéletes, meg a többi része is.
Jaaa, és a legnagyobb hír, hogy láttunk vmit a lába között!!! :D :D

Kép
Kép
emma1976
 
 

 
 

Emma :) Gratulálok!!! :) Hova jársz orvoshoz? Hol van a Hajdú dr-nő? Van már nevetek??

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag :)
Gratulálok az ikrekhez :)

Manó :)
Azért a pici babával sem lesz egyszerű az átalakítás, de talán egy kicsit jobb, mint nagy pocakkal.

wish
 
 


Kiscsillag :D
Hajdú drnő rendel a Szabolcs utcai kórházban, és magánba meg a Praxis 4d UH rendelőbe lehet menni, vasárnaponként van ott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Kata - köszi. Voltál a Brendonban? Megvan a kiskesztyű? Lehet, hogy van aki még azt mondaná, hogy a 21.héten korai még a vásárlás, de én nem bírtam ki, de egyébként sem vagyok annyira babonás! Már néhány ruhácskát és kissapkát is vettünk. :lol:

Orsi - köszi. Mindjárt fel is teszek egy képet mert a neten is megtaláltam. Bár tegnap le is fényképeztük.

Emma - nagyon örülök, hogy rendben Veletek minden!!!!

Wish - hát jó lenne egy varázspálca az biztos! De majd csak meg leszünk vele valahogy![/b]

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171815783.64.jpg[/img] a babakocsink [/img]

Kép
potykamanó
 
 


Kép és a sportkocsi verzió

Kép
potykamanó
 
 


Emma!
gratulálok!látod minden rendben van!örültetek hogy láttatok ott valamit?

Kép


Mano

ez a babakocsi tök jó. és tényleg csak 28,000 volt?
én is voltam ma a brendonban (kismama ruhákat nézni - kevés sikerrel), és megnéztem a babakocsikat is, a legolcsóbb retrus 59,000 volt, annál olcsóbbat nem is láttam, de ez a modell,a mit Te feltettél biztosan nem volt a békéscsabai áruházban. mást nem vettél a brendonban?
én 2 blúzt vettem magamnak, nadrágokat is szerettem volna, mert már semmi nem jön rám, de nem volt jó semmi a ott sem, pedig vagy 6 félét felpróbáltam.

Emma

gratulálok a kisfiúhoz. de jó, hogy már a 16 héten lehet látni :D
jól feküdt, vagy a 16 héten már eleve lehet látni?
neked mekkora a pocakod?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
ha jól fekszik és jó az UHs, akkor a 13. héttől lehet látni. A 12-13. hétig néz ki ugyanúgy mindkét nem esetén ami a lába között van, utána differenciálódik.
a 16. héten nekünk a fiúknál és Lilinél is megmondták már a nemét.
De persze ehhez elengedhetetlen, hogy megmutassa :D

Manó :D
szerintem Neked kell érezned, hogy mikor mit érdemes megvenni. :D
Jópofa a babakocsi.
(nekem az ilyen típus azért nem jó, mert amit cipelni kell az nehéz és nagy helyet foglal, ezért jött be nálam a drágább verzió. A mi életünkhöz az passzol sokkal jobban.)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

léci nézd már meg nekem ezt a babakocsit, és írd meg, hogy szerinted ennek van-e valami hátránya. ma ezt nézegettem, így 60 e, + 50 e a mózeskosár + 13 e. a táska.
nálunk a fő szempont, hogy össze tudjam csukni, be tudjam a kocsiba rakni. ja, meg persze, hogy elbírjam, ha a kocsit fel kell cipelni a lakásba.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... ord=100695

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
a kocsit konkrétan nem ismerem, de a PP kocsik nagyon jók minőségileg.
Viszont majd még hordozó is kell hozzá, ha autózni fogtok, azt kihagytad - vagy lehet, hogy kaptok máshonnan.

a PPnél én azt sosem tudom,hogy melyik az a kocsija, emylikre a mózes és a hordozó is csak a vázra rátehető, és melyik ahol a babakocsira lehet rátenni (úgy, hogy a babakocsi sportrésze is fenn marad - mert itt ugye nemcsak a vázat viszed magaddal mindig, hanem a komplett babakocsit is).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag
Orsi leírta a lényeget. Itt ajánlották nekem a lányok a drnőt, mert állítólag nagyon ért a szamájához, és hát genetikus.

Zsuzsi
1 hete mondogatom neki, hogy mi nagyon szeretnénk tudni, hogy fiú vagy lány, ha ő is úgy gondolja, mutassa meg. Hát totál bemutatta :) Na persze ilyenkor nincs 100%, lehet egy nagy klitorisz is, de nem úgy tűnt :)

Lola
Hát nagy nálunk a fiú-várás, nagyszülők és férjem részéről. Szóval férjem arcáról nem lehetett levakarni a vigyort :D Én meg boldogg vagyok, hogy láttam, és abszolút el tudom magam képzelni egy fiúval :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi

Amit én néztem, ott a babakocsira lehet a mózest tenni.
A Sorosksári úton ismered a Baby Outlet-et? ha igen, érdemes oda felutazni?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Emma

neked a 12 héten volt utoljára UH, ugye?
nekem igen, és akkor azt mondta a doki, hogy majd a 18 hét körül jelentkezzek. de az még olyan soká lesz.
itt olvasgatom, hogy a 16 hét körül is el szoktatok menni.
de akkor nekem a doki miért a 18 hetet mondta?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:Orsi

Amit én néztem, ott a babakocsira lehet a mózest tenni.
A Sorosksári úton ismered a Baby Outlet-et? ha igen, érdemes oda felutazni?

Zsuzsi

voltam ott, ott vettem a BBC kocsihoz a plusz nagykerekű vázat 50%kal olcsóbban.
ha elmondod mi érdekel felmérem szívesen Neked a terepet szerdán.

a 16 hetes az magánszorgalmú UH :D pont azért mert a köv. csak a 18-19. héten lenne :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

megtennéd? annak nagyon örülnék!!!!!!!! mert akkor hétvégén felutaznánk, ha érdemes.
szóval egyelőre kizárólag kismama ruhák érdekelnek, jó nadrágok, szoknyák, felsők, van-e nagy választék.
van egy márka, amit a babyoutlet.hu-n, aminek a ruhái nagyon tetszenek, a noppies.
Köszönöm előre is, Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi - mia Soroksári útnál voltunk a Brendonban, ott volt még vagy 3 féle színben, a Brendon honlapján rajta is vannak. Az ára pontosan: 27.990.- De persze ehhez nincs textilmózes, sem autóba köthető hordozó, de azzal tényleg úgy voltam ráérünk, és azt majd itthon is meg tudom venni, viszont ilyen babakocsi nálunk nem volt.

Kép
potykamanó
 
 


Megnézem Neked szívesen.
Szoknya ügyben még én is kutatóban vagyok :D mert egyszerűen sima szoknya nincs sehol, csak ezek a mindenféle fidres-fodrosok vagy lefelé bővülők, de én azokat nem igazán csípem :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, hát én se szeretem a fodros szoknyákat, ja meg a mintásat se, csak egyszinű lehet.
a noppies.com honlapján megnéztem a tavaszi kollekciót (árak nincsenek), hát, innen tudnék válogatni. ha egy sima noppies bugyi 5000 ft-ba kerül, vajon mennyibe kerülhetnek a ruhaneműk?

Mano

és Te kismama ruhákat is vettél?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
a Noppies a Formes után az egyik legrágább, ami nálunk kapható.
Nadrágok olyan 15e Fttól fölfelé de inkább 17-18-20e. A szoknyákat nem néztem, mert egyik sem tetszett.
A blúzok is 10 felett.

nekem is a sima szoknya jön be, de tényleg olyan ritka mint a fehér holló :) (most van 1 szövetem, egy szürke hajszálcsíkos és egy fekete, de tavaszra kellene azért ezek mellé még min.2 db valami világosabb színveb)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a brendonnal egyébként nekem az a bajom, hogy pl. a katalógusukban egy csomó noppies cucc van, de az árauházakban elenyésző, amibe bele lehet futni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nekem meg az a bajom a brendonnal, hgoy békéscsabán egy nagy nulla a választék, a sarokban a falon van egy minimális készlet.
és ma csupán ezért mentem át csabára, hogy nadrágot, szoknyát vegyek, mert ma reggel kipakoltam a szekrényemet, mindent megpróbáltam felvenni, semmi nem jön fel. viszont olyan gatyát se akarok venni, ami 2 számmal nagyobb, mert az is csak rövid ideig lenne jó, én kifejezetten kismama nadrágot szeretnék, hogy minél tovább kihúzhassam benne.
szerintem 15 ezerért elmegy a nadrág, hisz a noppies biztosan nagyon jó minőségű, s 2-3 darabbal el lennék a szülésig.
na, a Formes-t se ismerem, mindjárt szétnézek a honlaojukon :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
A Formes az a noppies duplája árban... nadrág olyan 30től... viszont szerintem egy életre szól.
Nekem 2 gatyám van még a fiúkkal vettem, velük végig hordtam és most is hibátlanok.

azon sakkozom csak agyban, hogy valamerre ott a környéketeken nincs jó kismamruházati bolt (Szeged, Kecskemét)? Pest azért jó messze van Tőletek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

nincs :( én már utánajártam. Szegeden is csak egy kis butik van, azért azt még megnézem.

Hát, a Formes tényleg jó drága, viszont csúcs minden modell.
és találtam neked 2 szoknyát is :D
én a német nyelvű lapot nyitottam meg, ott:
Wahlen Sie Ihre Garderobe,
ezen belül: Für den Job. ha itt lapozod a ruhákat, a közepe táján van egy: Etuirock 86 Euro, fehér
és arébb: Langer Rock 108 Euro. ez olyan bézs szinű.
biztos tetszene neked is, nekem nagyon bejön mindkettő, főleg a második.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Kiscsillag!
Nagyon nagy gratula! Ikrek! Krizsa nézte? Mit szólt :?:
Nagyon-nagyon vigyázz Magadra, pihenj nagyon sokat!
Emma!
nagyon örülök hogy minden rendben, és hogy fiu :D Biztos lehetsz benne, hogy egészséges, Hajdu dr.nő profi.
Kiscsillag, akartam még irni, hogy a Praxisban ha Hajdu dr.nőhöz akarsz menni, legalább 2 héttel előtte jelentkezz be, vag még előbb.
Manó!
Jó kis kocsinak látszik, remélem használat közben is klassz lesz. Igazán baráti áron volt.
Kata!
Osztom a nézetedet utazás ügyben. Nincs az a pénz, vagy rokon, hogy pár hónapig kimozditsam! Terheség alatt sem utazom (a fóbiám miatt), párom megy az anyósomélhoz, hát menjen csak nyugodtan, de nélkülem. Következésképp Emese is itthon marad, mert nem meri bevállalni :lol: nélkülem.
Mi Zalakaroson voltunk, a Hotel Karos Spa-ban, honlapja is van, ue. cimen. Nagyon-nagyon klassz, de sajnos csuszda nem volt, csak a nagy fürdőben, ami vele szemben van, és a mi ablakunkból éppen az óriáscsuszádkat lehetett látni :D De nem a mai hiper-szuper csuszdaparkot kell oda sem elképzelni. Viszont a szálloda az tényleg király volt sok medencével, élményfürdővel, szaunaparkkal, az étteremben rengeteg gyerekszékkel, szóval minden volt ott (kivéve a csuszdát), és az ellátás is kiváló.
Kehidakustányban is van 1 hasonló szinvonalu bababarát szálloda, ott viszont van csuszda, méghozzá zárt, vizeséssel a nyakba, fényeffektusokkal, stb, majdnem 100 méteres. Kehida Héviz mellett van.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsuzsi :D
1 szoknyát már én is megtaláltam :lol: :lol: az etui van beige színben is. a hosszú szoknya nekem nem praktikus,mert a házból kifelé sok a lépcső :) meg húznom kell még 2 gyereket, akik nem mindig akarnak az autó irányába elindulni reggel :D :D

persze, ha nem jutsz 1ről a kettőre azért lehet, hogy megéri feljönni Bp-re. :D de saját tapasztalatból (bár Orosháza-Bp pocaknak nem annyira vészes, mint Orosháza-Mbhegyes... komolyan az uts. 20 percben jobban fáj a hasam, mint egyébként végig az egész úton :D), azért lehet, hogy jobban jársz, ha 1nap jöttök másik nap mentek, és estére szerveztek valami romantikus programot :D
mert azért 2x ca. 2ó15 perc az a pocaknak azért nem kevés.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

igen, tudom milyen az út Magyarbánhegyesre, hát én biztos nem rázatnám szét magam. viszont innen jó az út végig, aztán Kiskunfélegyházától pedig a pályán megyünk.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
ha csorgatni akarod a nyálad :D és a szíved fájdítani:
http://www.isabellaoliver.com/io/Shop

egyszerűen nem értem nálunk miért nem lehet ilyen jó rucikat kapni?????????

(én is már csak 1szer megyek anyósékhoz Lilivel 2in1 :D ezt megmondtam legutóbb :D)
de Tőletek már tényleg jó az út.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok!!!!!!
Ma még boldogabb vagyok, mint tegnap!!!!!! Megkaptam a 4markeres vizsgálat eredményét, és mindegyik értékem szuuuper!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ezen belül AFP: 1,3
ÉÉÉÉS: KOCKÁZAT: 1: 11000! :lol: :lol: :lol:
Akkora megkönnyebbülést érzek, felszabadult és boldog vagyok, mint terhességem legelején!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D
ezek szuper hírek!!!! Gratulálok!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma! Gratulálok a fiúcskához és a kiváló eredményekhez is!!!

Melcsi! Köszi, én is így néztem a neten. Szívem szerint én Hajdúszoboszlóra mennék (közelebb van), ott a legtöbb hotelben saját strand van termálvízzel, de a csúszdák ott is a nagy strandon vannak. Aztán a kicsit nem akarom áthúzni, a nagyot meg egyedül átengedni - mindenképp helybenlévő csúszda lenne jó. Akkor Kehida lesz, legalább átnézünk Hévízre is, ami szintén régi vágyam!

Erika! Nagyon szorítok, remélem minnél előbb jelentkezel a jó hírekkel!

Lola?

Orsi, Zsuzsi! Irigyellek benneteket, én csak nézegetem a ruháimat, h felveszem-e még őket valaha... :cry:

Babakocsik: nekem nem jött be az olyan kocsi, ahol nem simán a vázra teszem a hordozót. Nem szeretném magammal cipelni az egész sportrészt, mert amíg kicsi a gyerek, addig a mózest viszem inkább, abban altatni és felültetni is tudom. (A CAM cortina tetszett még, de ott is a sportrészre kellett a hordozót rakni.)

Potykamanó: voltam a Brendonban, vettem kis fehér újszülött kesztyűt, most mosom! :-) ezt teszem is be a kórházas táskámba! De elcsábultam, vettem vékony kék pamutrugit (eddig mind vastag plüss, v. bolyhos pamut), babakönyvet meg szoptatós teát. A HIPP tea most a Brendonban akciós, olcsóbb mint a patikában, és nekem finom... Már iszogathatom lassan...

Csajok, megyek a védőnőhöz. Ez a 3., még sose láttam, ideje megismernem... :roll:

dkata
 
 


Zsuzsi
13. héten láttam utoljára, a saját dokimhoz meg a jövő héten megyek, és 5,5 hetet nem bírtam ki :D És meg akartam nyugodni, hogy minden kis szerve rendben van, mert akkor nem idegesítettem volna magam annyira, ha az AFP rossz.
Nagy löketet adott a babaimádásomnak a tegnapi UH, olyan mosolygós 4D-s felvételt kaptunk róla, hogy most azzal fekszem, azzal kelek. Jó volt látni, hogy annyira jól érzi magát! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Ja, meg lepedőt is vettem, aminek az egyik oldala frottír, a másik meg pvc. Ezt fogom a pelenkázótáskába rakni, a nem otthoni tisztábatevéshez. Ha pisis lesz is, az alatta lévő cuccot nem áztatjuk át (kiságyba nem tenném).

dkata
 
 


emma!
ez szuper jó hír!drukkolok!
Kata!köszi kérdésedet,egész jól vagyok.
mindenki szorítson nekem, hogy legyen erőm a mai naphoz.
most jöttünk haza.
missed abortion-ez van a papíromon,nem hangzik túl jól,mi?
este lesz a beavatkozás.bármennyire nem tudom elfogadni,el kell.életjelenséget nem mutató embryo látható.
még rendes a doki, este ügyel,hogy menjek akkor,hogy görcsölök.így kikerülöm az egész napi hercehurcát,és csak holnap csinálnák.meg a férjem is ari, aki fuvarozgat.kb.50 km az út.
nem tudom hogy kell eltüntetni a vonalzót!

Kép


Lola :( Nagyon nagyon sajnálom! Erre nincsenek szavak! :( Szorítok nagyon, hogy legyen erőd!!! Sokat gondolok Rád!!

dkata Neked miért a 3. védőnőd van??? :?

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Drága Lola! Írtam neked privit! Este és a továbbiakban is nagyon szorítok Neked, és gondolok rád! Legyen sok erőd mindehhez...

Kiscsillag! Egyszer elköltöztünk, az volt a 2., Őt meg most elküldték, és jön a 3., aki gyesen van, meg ideiglenes, tehát lehet, h lesz megint agy másik majd. Elég értelmetlennek tűnik innentől kezdve a tanácsadás - nem is ismer!

dkata
 
 


Lola :D
nagyon sok erőt kívánok Nektek a mai naphoz és a folytatáshoz!
sokat gondolok rád!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lola!
Sok eröt kivánok a mai naphoz!
Lélekben veled vagyok,rengeteget gondolok rád! :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


BZsuska, Zsuzsi!
Boldog névnapot kívánok!!!
Kép

Erika! Úgy izgulok!!!

dkata
 
 


Lola! Te egy hős vagy! Kívánom, hogy adjanak az égiek sok erőt neked!

Zsuzsáknak boldog névnapot!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok :)

Emma gratulálok a kis kukishoz és a jó eredményekhez :P :P :P :P


Kiscsillag,Neked is hatalmas gartula az iker babákhoz :) növeszgesd Őket szépen :D


Zsuzsáknak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK MI IS :D :D :D Kép

Mi nemrég jöttünk haza a védőnőtől,megmérte a súlyomat, :roll: 11 hét alatt 8kg-t nőttünk :oops: ,de azt mondta,hogy szerinte én nem nagyon híztam,csak a pocakom nőtt.
Meghallgatta a babák szívecskéjét is,azzal is minden Ok,a vizelet,vérnyomás isrendben volt :wink:

Kép
Ez a kép a múlthéten készült
:D mindannyiunkról :D :D :D :D :D

KépKép
napszemcsi
 
 


Lola,sok erőt és kitartást kívánok Neked!
Fel a fejjel,lesz ez még jobb is :wink: :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


köszi csajok,nagyon aranyosak vagytok.
már jobban vagyok.az hogy spontán volt,valahogy könnyebben viselem, vagy már edzett vagyok?
lola29
 
 


Lányok! Pjb12-ről nem tud valaki valamit? Esetleg email cím vagy valami. Nagyon fontos lenne felvennem vele a kapcsolatot, de profiljába nincs semmi. :(
Pjb12 ha erre jársz légyszi jelentkezz!! Küldtem Neked Pü-t nagyon fontos!!!!!!!!!!

Melcsike Neked nincs msn-ed???

Zsuzsiknak itt is sok-sok szeretettel!!!!!! :)
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Minden Zsuzsinak sok boldogságot nevenapja alkalmából!!!!

Lola - szívből sajnálom! Kitartást és sok erőt kívánok Neked!

Kata - örülök, hogy sikeres volt a vásárlás! Én is hajlamos vagyok csábulni! :lol:

Orsi - hát ezen az oldalon aztán nem semmi cuccok vannak aminek feltetted a linkjét. Tudnék böngészgetni! :lol: Na itt a Brendonban kismama ruhákból nem volt semmi nagy szám! Egy vékonyka keki nadrág tetszett, de az 21.000.-Ft volt és nem is tudom, hogy a jobb időkben még mekkora lesz a méretem?! :oops:

Napszemcsi - aranyosak vagytok a fotón!

Emma - örülök, hogy minden okés Veletek! :lol:

Pompika - hova lettél? Bujkálsz? :lol:
:lol: [/b]

Kép
potykamanó
 
 


potykaM, napszemcsi,
köszönöm az érdeklődést! Bocsánat, h eltűntem a szemek elől, megvagyok, ugyanúgy olvaslak Titeket minden nap, csak most titkos passzivitásba burkolóztam. 8)

Az az igazság, hogy nagyon-nagyon sajnálom, ami Lolával történt, és úgy éreztem, dőreség lenne most bármit is írni az én balga kis gondjaimról. Ezúton is kívánok neki nagyon sok erőt, és hogy hamarosan új szelek jöjjenek, amik elfeledtetik a megpróbáltatásokat.

És persze csöndben, de együtt örülök veletek Emma szupi eredményeinek és Kiscsillag ikresedésének! :)

napszemcsi,
Te mikorra jelentkeztél a léghajóra? Sajna nem tudom megmondani, hogy mi mikor megyünk, mert a férjemnek most nagyon sok melója van, nemtom, mikor tud elszabadulni.... Azért köszi, hogy felajánlottad! :)

KépKép
pompomlány
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket! Kedvesek vagytok!

Ezúton szeretnék én is sok boldog névnapot kívánni druszámnak :lol: :wink: , Zsuzsinak! :!: :!: :!:

Emma!
Gratula a kukishoz! bár már én is túl lennék már ezen a fránya AFP-n! félek tőle egy kicsit. Gratula a jó eredményekhez!

Manócska!
neked is gratula az afp-hez!!!! Ügyesek vagytok ! És most már tologatjátok a babakocsit?
Képzeljétek mi kapunk egy használt babakocsit :lol: :lol: :lol: . ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy örülök neki :)!!! arra se kell költeni :lol: !
Zsuzsi!
Itt Kecsón tudtommal a legjobb kismama ruha bolt az Alföld emeletén van. Elég jó árban és szerintem nagyon divatos rucik! Tényleg nívós! Lehet érdemes lenne átruccanni.

Lola drága!
feledtesse ezt a fájdalmadat a nemsokára a pocakodban rugdosó picibaba! Nagyon sok erőt és főleg kitartást kívánok!!!

Kata!
Mi lesz itt??? Még a végén túl hordod picúrt! :wink: :lol: Ügyik vagytok!

Puszika mindenkinek: Zsu és a már mocorgó babcikája :lol: !

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: