Új privát üzeneted érkezett!

Duda!

Nos, most megállt a tudomány, visszajött az e-mail, hogy megtelt a postaládád!!!!

Majd , ha megnézted, üzenj légyszí, hogy melyik az utolsó szám, ami átment, hogy tudjam küldeni a végét is!


Köszi! :wink: :wink: :wink:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Valakinek a hozzátartozója élt vissza az üzenetekkel.
Talán ebből érthető, hogy kinek mire kell vigyázni.

Kuha!
Sajnálom! És Apóst egyáltalán nem lehet megfegyelmezni?

Thomasanne!
Mekkora láz? Mert a fogzástól azért nagyon magas nem szokott lenni.

Maresz!
A férfiak mindig okosak. :wink:

Jajj olyan furcsát álmodtam! Egy nagyon régi kollégám, akivel nem is találkoztunk már majd tíz éve, lezuhant a repülőgéppel és bár nem halt meg, de súlyosan megsebesült. A kisfia is vele volt, aki másfél éves (igaziból két lánya van), de neki nem lett baja. Egy tóparton sétáltam és gyakorlatilag az "ölembe hullott" a gyerek. Elvállaltam, hogy addig nálunk lehet, amíg kell. Úgy örültem, hogy van még egy kisfiam.

Azt az értelmet próbálom kihámozni belőle, hogy nagyon szeretnék még gyereket. Tudatilag már kezdem beleélni magam, hogy nem fogok többet szülni, de úgy látszik a tudatalattimnak nem tudok parancsolni. :?

ayse
 
 


Totka!

Neked szerettem volna még írni, hogy nekem nagyon tetszik a Mesemusical-ek :lol: :lol:
Robinak is, sőt, azt mondta, hogy ezerszer jobb, mint a Maszkabál...
Hát, szerintem azért az is nagyon jó!

Kép
kuha
 
 

 
 

Ayse, hát akkor rajta baba!!! :)

Kuha remélem már szent a béke.

Nekem nagyon fáj a fejem. :(:(

Szerintetek, ha Roli megevett egy katicát lehet tőle baja?
Bár gondolom nem, mert akkor már lett volna.

Zsolti tegnap mondta, hogy lehet vasárnap megevett egy katicát, mert rajta volt valami a cumisüvegén és mire odakapott hogy elvegye Roli már bekapta. :?

Jó hogy tegnap este szólt...

Hol vannak a forumozók? :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Prüntyi!

Bocsi, tökre elfelejtettem a Dubarry -szeletet!
Nagyon finom lett, szóval:

Maradt kb. 5 szelet karajom hétvégéről, úgyhogy én most abból csináltam, de lehet tarjából, sőt , csirkéből is csinálni.
Vettem egy közepes karfiolt, és nagyobb rózsákra szedtem. Vegetás vízben megfőztem, félig puhára.
Addig a hússzeleteket kiklopfoltam, besóztam, lisztben megforgattam, és forró olajban hirtelen kisütöttem.
Aztán mikor megfőtt a karfiol is, a húsikat tűzálló tál aljára tettem, rá a karfiolokat, nyakon öntöttem jó sok besamel mertással, és szintén jó sok sajttal megszórtam.
Aztán be a sütőbe, és már kész is van!!!
Tényleg nagyon egyszerű, tök hamar megvan, és Gergő is két pofára eszi.
Köretnek szerintem nem tudom mi passzol hozzá ,:roll: :roll: :lol: :lol: én nem csináltam mellé semmit, így is bőven laktató.

Jó étvágyat!

Tényleg, hol vagytok többiek???
MIndenki lelépett???

Csikken!
Szerintem nem lesz Rolinak semmi baja! Legalábbis remélem..

Képzeld, terhességem vége felé, osztálytalálkozóm volt, és olyan nagy elánnal dumáltam, hogy berepült egy szúnyog a számba, és azzal a levegővétellel le is nyeltem.
Sejtheted, tiszta para voltam...
De nem lett semmi baj :roll:

Kép
kuha
 
 


sziasztok
hát sajnos nem szolgálhatok jó hírekkel!nyuszinak közép-fül gyulladása van!szegénykeém jó szarul van és após antibigyót is felírt,pedig ő nem osztogatja! :? jól leszívták az orrát,amire mondták,hogy semmi esélyem nem lett volna az otthonival,olyan sűrű,tapadós volt!de nem sok!legalább ennyi!azóta fáradhatatlanul(vagy fordítva)alszik!de már kezd szörcsögni!sajnos hurutosan köhög,amivel szintén küszködik és öklendezik,fuldoklik tőle és valószínű a füle is fájhat! :?
tegnap este már kapott kúpot,mert belázasodott és ma reggel szintén,mert arra ébredt! :?
egy zacskó gyogyival jöttünk haza,most nem is sorolom,jön apukám meglátogatni a beteg unokáját! :P
nekem már semmi bajom!nagyNyúlnakmeg....nem tudom,se láza,se köhögés ,csak taknyi,de attól nagyon kivan! :twisted: reméljük ő is mihamarabb rendbejön!
és nyuszi most először,igazán anyás.....ilyen áron nem kell! :cry:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jaj, Nyúlné!!!!

Szegény Nyuszika, kívánom, hogy megússzátok a gyógyszerekkel, és remélem, az antibigyó segít, és nem kell szúrni!!
Gyógypussszok röpülnek!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Nyúlné!

Kisnyuszinak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Thomasanne!
Ha nagy a láz, az szerintem nem lehet fogtól :(
Remélem ma már jobban van Tomi!

Csikken!
Rolinak volt még ma is láza?
Katica :shock:

Évi!
Sajnálom a veszekedést :(
Viszont ez a dubary szelet nagyon jól hangzik, lehet hétvégén én is megcsinálom :wink:

Emese!
Jaj, szegény Kisnyuszi, sok-sok haveri gyógypuszi megy tőlünk is!
Remélem a felszúrást megússzátok :?

Évi!
Képzeld, pont Ti jutottatok eszembe, pontosabban Robi, mert tegnap este elkezdett szúrni a hasam, am reggelre se múlt el. Úgyhogy le a dokihoz, aki elküldött a sebészetre, hátha vakbél......
Szerencsére nem, de mennem kell végbéltükrözésre :( :(
Majd csak jövő hétre kérek időpontot, de nagyon örülök, gondolhatod :?
Asszem ezt Robi megúszta, igaz? Neki "csak" gyomor volt?

Fiúk itthon vannak, Leonka iszonyat szarul alszik anyunál, ma 1/4 6-kor elkezdett Mamázni az ágyban, 1/2 6-kor újrakezdte, akkor anyum kihozta, hogy legalább Nolcsi tudjon aludni. 1/4 7-ig ringatta :shock: a kezében, akkor aludt vissza. Leont!!!! Akit még újszülöttenk se kellett ringatni........Most persze egy nyikk nélkül elaludt, ahogy betettem az ágyába, remélem jó sokat fog aludni.
Ja, mert persze délután is szarul aludt anyunál. :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Kuha!
Teljesen felcsigáztatok tegnap ezzel a Maszkabál-Mesemusicalek témával. Lehet én is beszerzem Bendegúznak. Ő is nagyon szereti a zenét, rögtön elkezd táncolni, persze amúgy pasisan.. :lol: Honnan töltötted le őket?
Mostanában mi is eléggé sokszor összekaptunk Lacival, de azt hiszem nekem kellene kicsit visszafognom magam. Mindenesetre ráfogom a kritikus hetedik évre.. :roll: :lol:

Totka!
Azért mert nem írok gyakran, még olvaslak ám Benneteket, csak nem nagyon tudok mindenre reagálni, és gyakran nincs időm se rendesen írni. De aki szimpatikus annak az írásaira külön figyelek, és a Te munkahely-megszűnés-megmarad mizériádat is végigkövettem. És tényleg drukkoltam! Meg a kontaktlencse balesetnél is.. :lol: Amúgy a férjem szülei Vésztőről származnak, és a bátyja még most is ott él. Az nincs olyan messze Tőletek, nem?

Barbi!
Te szegény, nem lesz kellemes.. :( :roll:

Thomasanne!
Nagyobb láz sztem se lehet a fogától.

Csikken!
Még neked se tudtam írni, hogy sajnálom nagyon ami történt. De talán jobb így, mint ha később műszeresen kell befejezni, mert így csak egy hónapot kell kihagyni.
Honnan szedett Roli ilyenkor katicabogarat?? :shock: :shock:

Nyúlné!
Kisnyúlnak mi is jobbulást kívánunk. Szegényke, drukkolok, hogy megússza a fülfelszúrást.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Tomi ma láztalan, legalábbis egyelőre! Eddig nem volt magas, 38,1 volt a csúcs. Remélem gondatlan anyja nem nézett el egy tünetet sem. :oops: Minden a fogra utalt: ököl a szájban, kicsit hígabb kaki, kicsit több nyűgi, vagy csak bemagyarázom magamnak.

Ma bementem a munkahelyemre, ahol kettő dolgot szerettem volna elintézni, persze semmit sem sikerült. Hihetelen!! Mehetek vissza jövő héten is. Ennyire azért nem vágyom vissza! Egy pozitívuma azért volt a napnak, jót ebédeltem.

Nyúlné
Kisnyusznak jobbulás, sok-sok gyógypuszit küldünk! Tomi mostanában nagy smacizós, igazi csókkirály, hátha gyógyít is.

Csikken
Már katicabogarak repkednek? A kertben még nem láttam. Biztos nem lesz semmi baj.

Andrea
Szerintem a mi ortopédusunk extrán elővigyázatos, (ami nem baj) Tomi tűri a cipőt, így hordjuk amíg kell.

Maresz
Ezt most találtam:
Kép Brigicsaj

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Nálunk egész "télen" voltak katicabogarak!!! Amikor jobb idő van, akkor még több. Sztem itt van a tavasz!!!! :)

ayse
 
 


Ayse
Az angyalföldi katicák még biztosan téli álmot alszanak!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Egyszer én is majdnem megettem egy katicabogarat! Porból csináltam meggylevest :oops: , valami kemény, nem odaillő dolgot éreztem a számban (nem Azt, az odaillő, hogy a piszkos fantáziám újabb szüleményét megvillogtassam, már úgyis lebuktam :oops: ). Kicsit gondolkodtam, hogy lenyelem, aztán arra gondoltam, á mégis inkább megnézem, mi is lenne az. Úgy van, a katicabogár szárnyfedele volt. Mivel katicabogarak ritkán oly udvariasak, hogy vendégségbe menvén szögre akasszák a kabátkájukat, gondolom, hogy a többi része szépen bele volt darálva a levesbe. Csak azt a fránya szárnyat nem vitte a daráló! FÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!
(és ez még nem is a legrémesebb élményem az élelmiszeripar remekeivel kapcsolatban!)

Brigiszemek igézőek :)!

ayse
 
 


A nap legjobb hírét majdnem elfelejtettem:

Kedvesemnek sikerült a gyakorlati államvizsgája! Hurrá! :lol:

Nagyon büszke vagyok rá!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok,

Márti, szerintem is akkor inkább igy, bár nem volt élvezet látni :(


Igazából nálunk egész télen voltak katicák. Itt a lakásban 1-1 előjött valahonnét. Egyet pl egész sokáig (kb 1 hónapig) laktattam :) :) de aztán férjem kidobta. Pedig olyan édesen mászlált a falon. :)

Egyébként se csodálnám ha lennének már kint is, mert olyan szép idő van. Csak a szél ne fújna.

Barbapapa, sajnálom a tükrözést. Nem lehet valami kellemes.
Roli ma nem volt lázas és tegnap se.
De most tüsszög. Nem olyan sűrün azért.

Nyúlné, szegény kisnyúl! Borzasztó ez a sok betegeskedés.
:(

Szilvi, lehet szerintem a fog, ha ilyen intenzitással jön. Bár nekem a doki azt mondta fogtól max 37,5 lehet. De ki tudja...

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ayse, Ayse ... :):) az a piszkos fantáziád :)
Fúj, egyébként ilyenkor rámjön a hányinger (na nem az odaillő dologtól) :):)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Barbi
Csak most olvastam, remélem mindent rendben találnak jövő héten!

Tomi még mindig alszik! Apa az Elmünél, én pedig vasalok! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse, el szoktam képelni az életképeket, amiket leirsz...az udvarias katicabogarat is :lol:

Nyúlné, jobbulást Kisnyuszinak. Ó, ez a fránya középfülgyulladás, milyen gyakori vendég mostanában a köreinkben. Ki kellene valahogy utálni!

Barbi, nem lehet megúszni ezt a tükrözést? Elmúlt a fájdalom?

Szia Márti :)

Naaa, lányok, azért nem kell mindent elhinni március 15-tel kapcsolatosan...szerintem csak keltik a pánikot.
Számomra ez az év egyik legvidámabb napja, régi egyetemista társakkal való találkozás, beszélgetés, a közös kis megemlékezés után, egy emléktáblánál, ahová persze más nem jár, igy nem a politikai események központja. Ezt ki nem hagyom...szertartás is, mert az új babákat itt mutatjuk be egymásnak.

Ma voltunk zenebölcsiben...5 perc után majdnem hazavittem Julcsit, annyira kezelhetetlen volt. A többi baba meg nyugisan ült anyuka ölében. én ezt nem értem. Aztán szerencsére lekötötték a dalok, a mondókák, de nem volt neki elég pörgős a program. Ja, és volt egy zongora, az teljesen lázba hozta, állandóan ütni akarta. Ezt persze nem volt szabad, mondván, hogy értékes darab. Ha tudnák, itthon milyenen "gyakorol" :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Szilvi, gratula a párodnak!!!

Majola, nálam ugyanez volt amikor elvittem Rolit. Jól elvolt, csak éppen nem csinálta amit kellett volna.

Azóta még nem is mentünk :)
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Márti!
Már sajnos volt olyan 10 éve, akkor nem bírta a doki végigcsinálni, mert nem bírtam :(
Pedig a gyomortükrözést úgy éreztem kicsit kellemetlen, azt mondták ez se lesz rosszabb. Hát az volt.......
Bendegúz meggyógyult már?

Thomasanne!
Az nem olyan magas, akár a fogától is lehet akkor. Főleg hogy a többi tünet is megvan.
Brigicsaj tündéri :wink:
Párodnak meg nagy-nagy gratula! :D

Ayse!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Férjednek nem lehet oka panaszra :wink: :P

Zsuzsa!
Hát ha nem megyek el, megúsztam....
De jobb előbb túllenni rajta, azt hiszem. Most pl. már nem fáj, de ki tudja, mikor jön vissza.
Julcsi édes lehetett a zenebölcsiben. Anna is veletek volt?

Leon még alszik (12 után feküdt le... :P ), Nolcsi 2 órát aludt, Gabi is még alszik, én is aludtam egy órát. Szép az élet!!! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs visszaolvasni, de azért élünk! Rókival találkoztunk tegnap, ők még egyben, ennyit tudok.
Szegeden szuper volt, mint mindig, és most hétvégén is megyünk csavarogni a Cserhátba, a Fenyőharaszt Kastélyszállóba. Juj, de jó lesz, remélem ilyen szép idő lesz, mint ma.

Ancsi! Nem is tudom, mit lehet ilyenkor mondani. Kitartást! :(

Totka! Én is felhasználtam a Mesemusical ötleted, folyamatban a megszerzése. :) Éljen Panna 13. foga!

Kuha! Én is német után tanultam franciát, de én szerettem, olyan szép dallamos!
Veszekedés miatt nem irigyellek és nagyon megértelek. Nem is tudom mi lenne, ha apósommal egy fedél alatt kéne élnem. Sokkal jobban kijövök anyósommal, mint vele, szóval átérzem.
Párodnak gyorgy gyógyulást!

Megann! Rubik-kocka ajándékba? Ja, látom Nyúlné már pont ezt írta.
A másik, amit minden gyerek imád: Janikovszky Éva könyvek! Angolul biztos van, de nem kizárt, hogy kínaiul is. Vagy idegen nyelvű könyvesboltban keress magyar meséket kínai nyelven! Na, látom, ezt a poént is lelőtték már. :D

Duda! Boldog szülinapot így utólag is!

Kisnyuszinak és a többi beteg babának jobbulást!

Majd még jövök...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Majola! Minket nővérem otthon Szegeden vitt el múlt héten zenebölcsibe, és kaptunk egy szuper ötletet! Ha valakinek van a közelében Lidl, nagyon ajánlom a figyelmébe, hogy most akciós egy játék, amiben többféle ütőhangszer van (2db rumbatök, triangulum, ütőbotok, ritmustojás, dob, fémcsörgő). Nagyon minőségi játék fából 3500 Ft-ért. Saci imádja!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


He-he, édesek az ikrek!!! :D

Néhány kép tőlünk is:

Lábak 14 hónap különbséggel
Kép

A béke szigetén 1.

Kép

A béke szigetén 2.
Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Helló Lányok!

Barbi! :(

Nem örülök, hogy menned kell erre a tükrözésre.
Robi sem ússza meg, mert valószínűleg neki is mennie kell.
And is azt írta príviben, hogy a tünetek alapján vastagbél a ludas, akkor viszont nem fogja megúszni.
Nekünk még nincs időpontunk, előbb gasztroenterológushoz kell mennie, aztán majd meglátjuk, hogyan tovább.
Igen, a gyomortükrözés megvolt :( dehát azt mondta, hogy inkább kihúzatja az összes fogát érzéstelenítés nélkül,minthogy mégegy ilyenre elmenjen.
Akkor el sem mondom neki, hogy a másik az sokkal szarabb...
Azért majd írjál prívit légyszí, hogy mi volt!

Thomasanne!

Gratula a párodnak!

És milyen tündéri ez a kép Brigiről...

Nyúlné (és Csibb :) :) :) )

Képek nagyon kafák!!!
Nyúlné, Kisnyúlnak nem véletlenül H&M-es a zöld felsője??? Ha igen, Gergőnek dettó ugyanilyen van, Bécsben vettük! :)

Bodza!

"Lábas" kép nagyon helyes!!!
És milyen szép ez a Kristóf baba! Na meg persze Saci is, akiról most elfelejtettél képet feltenni! :) :) :)

Francia: nekem pont ez volt a bajom, hogy egyszerűen nem tudtam ráérezni a dallamosságára, a németnek szerintem kimondottan "kemény" a kiejtése, ellentéteben a francia lágyságával...
Mondjuk, az is hozzá tartozik, hogy úútáltam a tanárunkat, unalmasak voltak az órái. És ráadásul kevesen voltunk egy csoportban, azt hiszem, 6-an, és egy csoportba kerültem azzal a sráccal, akivel akkor még csak bimbózott a szerelmünk :)
Gondolhatod, minden mással el voltunk foglalva, csak épp a franciával nem (a nyelvvel legalábbis... :) :) :))

Megann!

HOgy állsz?? MIkor indul a gép holnap??? Hányszor kell átszállni? Egyszer minimum, igaz?? HOl?
És mikor értek oda?
Juj, én is tökre izgulok ám, hogy minden jó legyen a repülésnél, és Léna bírja rendesen!
Azért, ha módod rá, időnként jelentkezzél be hozzánk!

És mikor is jöttök haza?

Csajok!

Lenne még 1 kérdésem:

szerintetek nagy hülyeséget csináltam, ha Gergőnél a párologtatóba (hideg párásító) Salvus vízet töltöttem?? Remélem, nem, de gondoltam, ártani nem árthatok...

Ja, és képzeljétek, nézzük a cirkón az őrlángot, szerintetek milyen színe van a lángnak?? Hát nem kék, az biztos. Tiszta sárga!! Biztos nem valami szar minőségű, vízezett gázt nyomnak most, mi??? :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Persze, majd ha kijön a számla, ezt nem fogjuk érezni rajta!

Kép
kuha
 
 


Ha kérünk valamit Sacitól, amit ő nem akar, mindig így félrefordítja a fejét, hogy naaaaaa, neeeeeee mááár!!! :)
Kép

Múlt héten tartottuk a baráti kör farsangi buliját, amin valamilyen ételnek kellett beöltözni (ne gondoljatok semmi komolyra, csak jelképes jelmezeink voltak, de nagyon vicces volt egyik-másik :) ). Szóval a mi családunk menüsora: Kristóf lett volna a gombaleves, de átaludta a bemutatót, így csak a kis gombás pulcsiját mutattam be- ott van a kezemben. Örs volt a főfogás, hagymás rostélyos, nyakában az egyik tepsim rostélya, rákötve egy hagymával. Saci volt a desszert, dobos torta, a hátára ragasztottuk egy papírtortát (a képen már letépte magáról), és elvileg fognia kellett volna a dobot, de az is az én kezembe kötött ki. :D
Én kilógtam a menüből, stílusosan anyatejnek öltöztem. A pólóm hátuljára fölírtam, hogy TEJ gyártja anyu, az elejére meg, hogy breastfeed heer. :)

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Hali,

Bodza, de gyönyörű baba Kristóf, :)
a lábas kép is szupi.

Megann, pakolgatasz??? Holnapra jó utazást. Remélem jól fogja bírni Léna.

Róki is nemsokára szül, de jóóóóó!

Kuha, gáz :( :( :evil:

Nálunk meg kijött 1 hónapra 39 ezres gázszámla- felhívtam őket, hogy azért ez mégis csak kicsit túlzás. Azt mondták, mivel két nappal hamarabb küldtem el emailban az óra állását ezért becsült számlát küldtek. (Jelenleg nem kapunk támogatást mert hiányzott egy számla) Mondtam a nőnek, hogy mégis hogy sikerült ezt megbecsülni amikor mióta itt lakunk (szeptember ) volt egy 3500, 5000, 5500, 9400 -as számlánk...
Szóval megnézték és 11 000 ft, küldenek ki új számlát-

Jövö hét csütörtökre foglaltam asztalt, de már ahova akartunk menni egyik helyen se volt. Szóval ha valaki megy torkos csütörtökre akkor minél hamarabb foglaljon, ha még tud.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Bodza!

Hűű, de jó kis mókákat tudtok kitalálni!! Ez nekem nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Minden évben vmi ételnek kell öltözni, vagy más kategóriák vannak???

Hát ez tényleg tök jó!!! Jó kis vidám baráti társaságotok lehet!!! :lol:

Kép
kuha
 
 


bocs, kezemben kötött ki :oops:

Kuha! Saci kép pótolva...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Csikken!

MI is megyünk csütörtökön! Melyik étterembe szerettetek volna menni?

Mi a Haxen Királyt szeretjük nagyon, de eddig még nem volt fennt a listán.
Valszeg a Carlme Pince és Étterem lesz, a Kazinczy utcában, ott is voltunk már néhányszor, jó kis étterem.
Bár , még nem kértem időpontot, lehet, hogy nekem is kéne már??

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Sikerült a vizsgám! Utána meg elmentem dúlát keresni magamnak az Aranytíz művelődési házba. Ott egy darab dúla volt, akivel nagyon kellemesen elbeszélgettem, de ő nem tud vállalni, hanem ígérte hogy a beszélgetésünk alapján küld nekem neveket, és hogy nyugodtan kérjem meg őket egy közös beszélgetésre... és úgy válasszak. Remélem tényleg küldi is a neveket, mert ketyeg az óra!!!

Most hirtelen ennyi, mert jól kifáradtam, megyek ágyba bújni...

Remélem most már több időm lesz reagálni hogy nem kell tanulni...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Carlme Pince = Carmel Pince , természetesen...

Róki!

Gratula a vizsgádhoz!!!!!!!!! Újfennt le a kalappal!!!!!!!!!!!!!!!!

Bodza!

Na azért! :wink: :wink: :wink: :wink: Köszönjük!!


Nos, én is csatlakozom Rókihoz, és lépek alukálni én is!

Jó éjt!

Kép
kuha
 
 


Kuha, mindig más a téma a farsangon, bár ez a társaság még a koleszban verbuválódott össze, na ott aztán voltak hatalmas bulik! Azóta csak ilyen ki szerény lakás-partikat tartunk. :) De tényleg jó társaság, leszámítva, hogy még pár év után is eléggé megmérgezi a "szakításutánkithívjunkmeg" probléma. Röviden: egy fiú, egy lány a társaságból, csúnyán összevesztek, srác ismét a társaságból választott barátnőt, már ők is szakítottak. Most már 3 főből lehet választani, kit is hívjunk épp meg...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Róki! Hatalmas gratula! Jó, hogy túl vagy ezen is.

Csikken! Köszönjük a bókot!
Durva ez a gázszámla. :( Olyan pofátlanok néha ezek a szolgáltatók! És köszi a figyelmeztetést a torkos csütörtökre! Bár nekünk még nem aktuális, Kristófot még nem igazán tudom senkire ráhagyni.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Bodza
Nagyon jók a képek!
Kristóf tündérien alszik, Saci pedig édes nagyon!

Kuha
A Salvus víz használható a hidegpárásítóba, tehát nem csináltál hülyeséget! Azt még gyorsan leírom, hogy a kruppos dokink szerint nem érdemes hidegpárásítóba tenni, sima víz is ugyanazt a hatást éred el.

Lányok mi a torkoscsütörtökös webcím?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szép jó estét!

Nyúlné
Szépséges Marcikirályfinak milló gyógypuszikat küldünk fájó, beteg Nyuszifülére!!!!! :cry: :cry: :cry:
Kuha,Barbi
tükrözés :cry: :cry: elég rosszul hangzik egy eü.-is szájából, de nemtom mekkora bajomnak kéne lenni, hogy megengedjem...... :cry:
örülökám, hogy így felbuzdítottalak Benneteket a Mesemusical-lal!!!
Mindet imádom,de a kedvenceim:az örök, megunhatatlan vuk,a szilvásgombóc, és a dó-re mi!!!!
Megann
jó,problémamentes utat, élményekkel,látnivalóval teli napokat Nektek, vigyázzatok egymásra!pussz.


Tegnap gondoltam,ma valentin napon meglepem férjet egy vacsival(olyan gyertyafényes, kisminkelős"nyálassal" :D
Ma egész nap sütöttünk-főztünkPannával:erdészné szeletet(sajttal-gombávaltöltött karaj kirántva), görög salit, muffint, és ÉDES PEzsgőt hűtöttem be.szépen megterített asztal, gyertyák várták a munkából hazatérőKovács apukát, aki így :shock: :shock: :shock: lesett!!!egyébként nem szereti ezt az"ünnepet".
Én meg kaptam Tőle a Mex-nek a woman parfümjét-karira meg szintén mex-waterlove-at, imádom, mindegy, csak mex legyen!
Szóval az élet apró örömei!
Ja:utálom a hústűimet, ezért mindíg fogpiszkálóval tűzöm össze az ilyen jellegű husikat.Mindíg gondosan ügyelek,hogy tálalás előtt az összeset kivegyem,most vagy négy szeletben maradt benne-erre apa:"nem baj, így egyúttal kipiszkálhatjuk a fogunkat......"! :oops: :oops: :lol: :lol:
Panna nagyon cuki volt:imádta a fényeket,tetszett neki nagyon hogy Ővele is koccintunk:mi a pezsgőspohárral-Ő a cumisüvegével:utánna jött buzgón, hogy kocc, kocc!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


mi az a torkoscsütörtök????????????????? :oops:
Bodza
nagyon ari az egész Bodza család!!!Milyen ötletesek vagytok a farsanggal!!!!!!!
Rokica
ügyi vagy, gratula a vizsgádhoz, elképesztő, milyen energiabomba vagy!!!!!!!!!!
Bodza
voltatok Szegeden Kristóffal dokinál?
Maresz
nagyon ari Brigicsajod van! :D

uhh, azt hoiszem, mennem kéne nekem is aludni!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te aztán elemedben vagy mostanában!
Nálunk tegnap bent a házban találtam egy katicát!

Bodza! :lol:

Jó lehetett a farsangi buli! Nálunk is az egyetemi baráti körben benne van Szabolcs előző barátnője és az én előző barátom, de szerencsére mi mindannyian megférünk együtt nem haragszunk egymásra.
Saci nagyon édes a félrehajtott fejével, Kristóf pedig angyalian alszik.

Kuha!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Francia


Barbi! :D

Szegény :cry: Szabolcs szerint a gyomortükrözés rosszabb.

Rókica! :D

Gratula a vizsgához! Gergő Bálint napra bordó virágot küld Zsuzsának, azt mondta!

Csikken
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kisnyuszinak gyógyulást kívánok! :D

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Totka! :D

Nálunk a fiúk kedvencei a Kolompos CD-k.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Totka! Milyen figyelmes vagy, hogy így emlékszel! Igen, voltunk neurológusnál Szegeden, aki megállapította, hogy Kristóf teljesen egészséges, kicsit tényleg félretartja fejét, de nem vészes (valószínűleg a nagy súlyát még nem bírja megtartani), de biztos, ami biztos alapon javasolta a heti egyszeri gyógytornát. ???
Na, ezek után fölhívtam anyu egyik gyógytornász ismerősét, aki gyerekekkel is foglalkozik, ő meg azt mondta, hogy a körülményeket tekintve szerinte teljesen felesleges a torna, sőt esetleg árthat is :shock:
Vagyis semmivel nem lettem okosabb.
Egyelőre próbálom rávenni Kristófot, hogy forduljon jobbra, és ha érdekes dolgokat pakolok mellé, akkor simán fordítja is a fejét.

Göndörzsóf! Szerintem neked is vannak ismerőseid a koleszunkból, akikkel egy gimibe jártál. :)

Ayse! Én Szegeden találkoztam a házban 3 katicával, az egyik az épp alvó Kristóf pocakján vándorolt a buksija felé. :D

Na, nekem is ragadnak le a szemeim.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Kuha, szerintem mihamarabb foglaljatok asztalt.
Mi a Kaltenberbe akartunk menni, mert ott egyébként is imádom a halászlét. Most arra fáj a fogam, tehát eleve ki kellett pipálnom, hol van az étlapon.

De többet is felhívtam és nem tudtak már asztalt adni. Így Dunaharasztin a Kisduna étterem lett. Egyébként mellette lakunk kb 1 km-el, de mivel leadjuk a gyereket nagyihoz ezért mehetünk majd be érte Bpre.

Totka, a torkos csütörtök: 50 %-kedvezményt adnak bizonyos éttermek a számla végösszegéből jövő héten csütörtökön.
itt megnézheted melyikek. www.menjunkenni.hu vannak alföldiek is.

Bodza, jó ez a farsangi bulitok :)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Mi nem ünnepeljük a valentinnapot, mégis egy nagyon szép bókot kaptam a férjemtől (nem elhanyagolhatóan egy marcipánrúd társaságában). Azt mondta, nálunk minden nap valentinnap! :P :P :P

ayse
 
 


Bodza!
Ez a kit hívjunk-téma sajnos ismerős :(.
Amikor nézzük az esküvői videónkat, alig van rajta olyan pár aki még együtt van :? . Na jó, mondjuk a mi esküvőnk a pattintott kőkorszakban volt.

ayse
 
 


És azt még hozzátenném, hogy nem volt kicsi az esküvő, csak a lakodalomban 150-en voltak.

ayse
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Hát nem mondom hogy végigolvastam, de azért átfutottam.....

Róki!

Aztapaszta------mire hazaérünk te addigra már megszülsz, remélem :wink: :wink:
Vizsgához gratulálok!

Barbi!
:( :( Hát ezek nem jó hirek...Azért sok sikert hogy inkább az derüljön ki hogy semmi, csak múló fájdalom...
Leon szerinted azért nem alszik jól, mert anyudnál van és nem veled????

Nyúlné!
Ba..uskulcs..szegény Nyuszi.. :( :( :( :( :(
Gyors gyógyulást neki..
Szerintem az antibigyótól 1-2 nap alatt látványosan javulni fog...

Bodza!

Hűűűűűűűűűű de gyönyörű ez a Kristófbaba...
Tiszta irigy vagyok ám megint..és olyan szépek és boldogok vagytok :P :P :P :P
Te meg irtó sovi.... :) :) :) :)

Kuha, meg mindenki!

Holnap délben ingulunk itthonról. 3/4 3 kor száll föl a gép, Frankfurtba megyünk, ott szállunk át a nagy gépre , ami valami 6 óra felé indul...
Nagyon jó, mert csak 1 óra a transzfer, azaz szinte semmi, mert annyi kell is hogy átérjünk a másik géphez...
Kb hajnali 5-6 felé számolom a partotérést, meg csomagfelvételt...
Képzeljétek..
Lénának a gépen lesz valamilyen kiságya :shock: :shock: :shock: ,és bébimenüje :shock: :shock: :shock: :P :P :P :P
Kinai srác felesége intézte nekünk a jó helyet is....(a csajszi a bécsi reptéren dolgozik)..

És igen természetesen be fogok nézni, gondolom van internet hisz kinai srác tök cuki volt..egy órája üzent nekem hogy nagyon jó programjai vannak a számomra.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ezt irta:

Shopping, Eat, shopping, eat, shopping, eat

Hát nem cuki???
Tudja hogy mi kell egy nőnek :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval reméljük minden rendben lesz....
Hazafelé, ha jól tudom szombaton jövünk....

Holnap terveim szerint még délelőtt benézek, de ha nem akkor pusz mindenkinek..... :P :P :P :P

Rókica!
Nektek pedig szép szülést kivánok :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse
Ez aztán az igazi valentinnapi ajándék! Persze a marcipán sem kutya. :wink:

Valentin nap alkalmából kaptam egy gyönyörű csokor tulipánt (a kedvencem) és egy szabad estét :? ! Férj ma elutazott, pénteken jön haza, mire hazaérek a színházból ő már békésen hortyog!
Unalmasnak igazán nem nevezhetném a házasságunkat.

Hajni
Milyen jó kis meglepetés!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Csak most esett le, marcipánrúd!? :oops:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Megann
Jó utat! Jó kis programok! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!
Nem, ezt nem célzásnak vettem, sőt gondolkodtam rajta, hogy másik szót választok! :lol: :oops:

Egy másik ételnév jobban passzol a rúd elé a témát illetően. Na csak gondolkodjatok, én megyek aludni....

Holnaptól újra egy tisztaleklű Barázdabillegetőt fogtok találni, mert úgy érzem, elkanászodtam :oops:

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?