Új privát üzeneted érkezett!

Gabus ari a lánykátok nagyon.Mekkorát nőtt már ahhoz az utsó képhez képest...Még eddig nem tűnt fel, hogy vannak fent így is képek...Lehet a zsiráfos nem is zsiráfos?Na húzok, mert szemüveg ide vagy oda már folynak össze a betűk..sziasztok!Most tényleg!!!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Jó reggelt,

kidobott az ágy...pedig ha hiszitek, ha nem, mostanában már nem tévémacival bújok ágyba. 8)

Piros, rádkerestem skype-on, remélem elfogadsz.

Jumam, kerestelek téged is, de nem találtalak az általam ismert neveiden. Én viszek egy rakat cd-t, és akkor majd tovább is mondod még, hogy mik vannak neked, és akkor.....éééérted. Köszi. :)

Vuka, gondoltam, hogy Páty dolog majd inkább szóban, csütörtök??? :) Remélem jól van Petrocselli és a szuri is eseménytelen lesz. :)

Liviapu, Livianyu, gyönyörű a lányotok, és imádom azt az iszonyú huncut szemét, mindig ott csillog a zsiványság a szemében. :) :)

Natasa, mikor mentek senyvedni? És hova?? Sajnállak picit.... :lol:

Mamac igazoltan van távol, munkát adtam neki, komoly :lol: munkát, és biztosan azon agyal, hogyan is kéne megcsinálnia.....
Vendég
 


Még ezt akartam:

Timi :), a képek Sziszkóról annyira édesek, és a csat, meg az álmodozás, szóval kéééész, sokat mosolyogtam, köszi. :)
Vendég
 

 
 

Eszti,
nem kellene korán reggel belehozni a zavarba! :oops: :oops: :oops:
Köszönjük! :D

Engem nem az ágy dobott ki, hanem a felső szomszéd tűsarkúja a kövön meg a parkettán. Hogy lehet valakinek ennyi agya! Reggel 6 óta hallgatom. :evil: :evil: :evil:
Persze a neszezésemre Livi is felébredt, hurrá!

Szilvire Zoli is megjegyezte a bajsza alatt, hogy nagyon bájos pofija van. :wink:

Mák,
már nem az a pelenkázónk, azóta már kettőt leamortizáltunk. Már rég nem használunk, majd a lányok elmesélik, hogy pelenkázok. :oops:

Na, megyek szórakoztatni Livit, vége a Thomas mesének. :?

Ja, Natasa, mi is tévézünk, igaz, 90 százalékban a Minimaxot (semmi brutkó mese nincs rajta szerencsére) és a Barátokkkkköztöt. Remélem nem árt neki túlzottan. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


L nemrég kidőlt. 8) Előtte persze csúszdázott egy kicsit. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok sos segítség!!!!!!!!!!!

nincs valakinek pöttyös, pörgős szoknyája??????


farsangra kellene Zsozsónak, rock and rollos szerkót kell összeszedni. Esetleg ha van valami szerintetek hozzájó felső azt is kölcsönkérnénk!!
jumam
 
 


Gabus, Peszti, én komoly ember vagyok, így mikor azt állítottam, hogy álomra hajtom ősz fejem, az úgy is történt. Ha akartok valamit tőlem skypon - hogy ily borzasztó erotikus felhangot adjunk a dolognak a nap ezen korai szakában - akkor most van erre lehetőség, kb 11ig.

Kép Kép
coolasa
 
 


ahaa! beindult a skype élet. Ezt nevezem.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ébredés, már nagyfiús, Vukos pizsiben :)

Kép Kép
Vendég
 


Eszti,
ez a pizsi nagyon klassz! Ha beújítunk mi is egy ilyet, az utánozás? :oops:

Azért vicces, hogy tavaly ilyenkor Benyó megörökölte L Vukos hariját, most meg már Benyó hord nagyobb cuccokat. :lol:

Cool,
amint látod, nem sikerült visszaaludnom. De legalább leráztalak! :twisted:

MANCS,
A SZÁMÍTÓGÉPEN VAN EGY GOMB POWER FELIRATTAL, OTT KELL BEKAPCSOLNI!!!
ÁTMENJEK MEGMUTATNI?
NNNNNNNA!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ugye csak viccelsz??? :lol: :wink:

Mancsnak még: Babanet társalgó, szülészetek-kórházak, István kórházi élmények 8)

Randa egy idő van. Benyó alszik, anyukám mingyá jön, én meg el, szabad leszek egy időre, mint a madár, juhhhéééé. :) :)
Vendég
 


Húúúú, a nemjóját, Beninek majdnem 40 fokos láza van, eddig tartott a nyaralásuk! :cry:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
ezt már rég akartam kérdezni: miután Benyófi elválasztotta magát, hamar elapadt a tejed? Vagy hogy volt?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


igen, látom gabus (direkt írom kisbetűvel a neved, hogy ezzel is büntesselek)

Kép Kép
coolasa
 
 


40 fok, jaj, ők most mentek kolpingolni, ugye?

Kép Kép
coolasa
 
 


Aha. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ilyen nyaralásuk pesztiéknek is volt, ha jól rémlik

Kép Kép
coolasa
 
 


Szegény Ilbáék!!
és akkor most jönnek haza?

Lámnyok lehet, hogy tőlem is ma lesz JUHÉÉ!!
jumam
 
 


Igen, jönnek haza.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Tegnap éjfél óta mi is küzdünk a lázzal, le se tudom vinni. Beadom a Nurofent, erre még jobban lázas lesz Petra. :cry: :evil: Dokinéni itt volt, mondta, hogy vagy valami vírusos vagy a 3 napos láz lesz. Na megyünk tovább pihizni.
Ilbáékkal együttérzek. :x

Eszti ebből nem lesz csütörtöki tali, szóval akkor se tudunk Pátyról beszélni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Van egy kis időm végre, hogy bejelentkezzek.
Így a végén. 8)
Tegnap mentem a kórházba a szülésznőmhöz reggel fél hétre CTG-re. Meg is vizsgált és azt mondta, már elkezdtem tágulni (3-4 centi), a héten meg kell szülessen Ádám. De hiába várom a fájásokat, igaz nekem elsőre se voltak, úgy kellett csinálni... :shock:
Pedig már itt az ideje, hogy kibújjon, mert a múlt heti UH 3700-ra becsülte. :shock: :o
Amúgy csütörtökre vagyok kiírva, akkor kell mennem dr. Lázár Gáborhoz, mert a dokim elutazott egy hétre.
Valamelyikőtök nem tud esetleg Lázár doktorról valamit?

Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz a vége. Mert őszintén szólva nem könnyű a nagy hasammal és Andrással egyszerre egész nap egyedül.

Ha valami történik, akkor írok Bubeknek (Bubek, ugye nem baj?), mert az ő telefonszáma van meg nekem.

Addig is puszi mindenkinek!

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Jóvanna, itt vagyok :lol: :lol: :lol:

Vvolga,
de jó, hogy jelentkeztél, nagyon szorítok Nektek! Mindjárt babázol... :) Hajrá!!! Én sajna nem ismerem a dokit.

Legközelebbi talin majd vki szépen mondja el nekem, hogy hogy kell skypolni, mert gőzöm sincs róla :oops: OK, van skypom, de ennyi. Párszor megnyomkodtam rajta mindenfélét, és hívtam is meg küldtem is hülyeségeket, teljesen véletlenül :oops: :lol:

Voltunk tanácsadáson. 8990g és 75 cm. Csütörtökön kell vinni őt pót-BCG oltásra. Nem örlüök neki így kiruccanás előtt. Próbáltam is eltolni az időpontot, de azt mondják, hogy 10-es adag oltóanyag van, és nem tudnak belőle köv. hétre felretenni. És sietni kell, mert már 10 hónapos a gyerkőc, és 1 éves kor után nem lehet oltani :? Ez van. Elvileg 1 hét alatt nem gyulladhat be neki a helye, de mivel második oltás, megvan rá az esély :? Védőnő szerint nem lesz baj, ha beviszem vízbe. Én azt gondoltam ki, hogy ha esetleg kifakad, leragasztom arra az időre vízhatlan tapasszal, míg a vízben van. Tudom, hogy nem szabad leragasztani, de nem lesz hosszú ideig úgy. Alkalmanként sztem 20-30 percet lesz el MAXIMUM a vízben, és ahogy kijöttünk, leszedem. Ennyitől nem lehet baj. Dokinéni még azt is mondta, hogy semmi gond nem lesz, ha nem visszük be Petikét a vízbe, mert még úgysem emlékszik rá, hogy ő ekkor és ekkor nem fürödhetett a medencében :evil: Mondtam neki, hogy ez így is van, viszont mi hónapok óta erre készülünk. Na.

Kérdeztem a pneumococcus elleni oltást is. Igen, valóban támogatja jan. 1-től a TB, de csak a rászorulóknak és/vagy a súlyos betegeknek pl. szívbeteg babák.

Vuka,
Petrának jobbulást kívánok, meg soksok gyógygyömöszölést (a puszi unalmas, annyit kaphatott :wink: ) küldök! :lol:

Ilbáék... Ez szívás. Beninek is, meg nekik is. :shock: :evil: Remélhetőleg hamar talpra áll Beni is!

Jumam,
milyen JUHÉÉÉÉÉ????? Julcsinak gratula az ácsorgáshoz! Meg így utólag is boldog 9-et neki!!!!

Délután úgy néz ki, el tudom végre kezdeni az ügyintézést a horribilis telefonszámla-elszámlázás ügyében. Remélem :roll:

Kacajos anyukák, nyáron lehet ám nálunk is kerti hepaj!!! Van nagy hely, lehet rohangászni, meg cibálni a tacskónk fülét :lol: :lol: :lol: Remélem, akkorra megleszünk az átépítéssel is.

Asszem most bepótoltam a kimaradt napokat hsz ügyileg :lol:

Csákány 8)

Kép
mancs
 
 


Még vmi: Szőke lettem, mostmár tényleg. Kicsit furcsa. Voltam én ennél még szőkébb pár éve, de akkor volt átmenet, mert melírból váltottam át. Most nem így történt, ezért néha még szörnyülködöm, amikor belenézek a tükörbe :evil: :?

Kép
mancs
 
 


KÉPET!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na azt nem. Élőben szeretném látni az első reakciókat :lol:

Kép
mancs
 
 


Húúú lányok akkor már 4 gyerkőc van ilyen magas lázas vírussal...Nekem két hete volt ilyenem, de a Fanni úgy néz ki nem kapta el dokibácsi azt mondta 9-10 nap a lappangási ideje és ez lejárt..Azért ez elég rossz dolog..

Mancs a BCG oltás az amit születéskor kapnak ugye? Azt csak ilyen sokára ismétlik?De fura...azt tudtam hogy hat hónapos koráig kell megindulnia...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


ÚÚÚ, Beni, Ilba, Ilbaapu.....szegénykék. Beni gyógyulj meg gyorsan.

Vuka :( ti is. Páty ráér. :)

Cool, mi Egerszalókról jöttünk vissza, mert én kaptam el egy fosós-hányós vírust, aszittem kinyúlok.... :roll:

Gabus, valószínű Bence szépen fokozatosan egyre kevesebbet szopizhatott, mert ahogy egyre csökkentette, úgy állt át a tejtermelés egyre kevesebb tejre. Mielőtt abbahagyta (illetve jött az a fránya fülgyuszi), akkor már csak reggel és este szopizott, de szerintem akkor is keveset már. Nem tudom, mert soha nem mértem. Szóval, mivel nem egyik napról a másikra ment, így semmi gáz nem volt, meg sem éreztem.

Mancsusz, szöhöhöhőőőőőőkeeee? Ezt megnézném! :) :) Kíváncsi vagyok. :)

Wolga, nagyon-nagyon megy a drukk, és jelentkezz, ha van valami!!! :)
Vendég
 


Mindjárt megyünk shoppingolni :) Veszek hajfestéket is. Nem vagyok kibékülve ezzel :?

Eszti,
küldenék régi képet a régi szőkeségemről, de be kéne őket szkennelni, azt meg én nem tudom hogy kell :oops: Melyik szállodában voltatok Szalókon?

Petike olyan büdöset kakilt, hogy Mbá öklendezik, miközben pelust cserél :lol: :lol: :lol: Énmeg netezek :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, Shiraz hotel, szuper jó amúgy. :)
Vendég
 


Szegény Beni!
Jobbulást neki!!!! Nemsokára jobban lesz, csak no pánik! Sok gyógypuszit küldök neki!!!

Gergi már jobban, ma már csak hőemelkedése volt, de igazából 38,5 fölé nem ment neki, aminek nagyon örülök! Úgy látszik szerencse, hogy én kaptam el előbb a Danitól, vagy rajtam jött ki előbb, mert így tudtam az ellenanyagokat adni a Gerginek az anyatejjel! Azért kihívtam a gyerekorvost, mondtam nem sűrgős, de nem tudunk lemenni, mert családilag ki vagyunk ütve, így holnap kijön valamikor. Remélem akkor, amikor már a Danci is itthon lesz.
Én jobban, ma már rendet is raktam (péntek óta először) és ki is pórszívóztam, juhhé. Na azé közben meg kellett pihennem sokszor, kicsit hamar kifáradtam, de azé ez má haladás. Fejem még mindig be van dugulva, de remélem már lecsengőben.

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Volga!
Nagyon dukkolok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kispestiek figyelem! :)
Angol,márkás,használt bébi és gyermekruha üzlet nyílt a kispesti piacon a Bírósággal szemben.Ma voltam bent,nagyon szupi ruhák vannak(Next,Nike,Gap,Adams Kids,Barbie,Old Navy stb...)Van utazóágy és bkocsi is.0-146-os méretig.
Nyitva tartás:H-P:9-17 SZ:8-13

Mindenkinek puszi,rohanok..........Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Natasa megmondod annak a homeos szernek a nevét, amit a múltkor ajánlottál nekem a klubban?!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Cool, beszéltünk ma Bélával, és ha minden igaz, pénteken, vagy szombaton már találkozunk is, és egyeztetjük az elképzeléseket és a megvalósítást, köszi a telszámot! :wink:
Vendég
 


Vuka,
Strodal :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Egyik szemünk sír, a másik nevet.
Beni 15 hónaposan beteg először. Ez szerintem nagyon jó.
Viszont az időzítés ugye ...
Tegnap 5re értünk a Kolpingba, uzsiztunk, mi vacsiztunk, Babóország pont bezárt, mire oda jutottunk volna. Éjfélre meg belázasodott. :(
Szóval se játszóház nem volt, se uszoda, azt még csak nem is láttuk. :(
Az étterem és a kaják csúcsszuperek, a szobánk szintúgy. A recepción nagyon rendesek voltak, csak ezt az 1 éjszakát kellett kifizetni. Délben már úton voltunk újra.
Dokinéni szerint valószínű vírus, kicsit piros a torka, kaptunk homeós szereket.
Most a gyogyóval 39,9 a láza popiban .... és egész nap cicizik ... de ez most nagyon jó!

Ha tudok visszaolvasok, de most is félkezezek ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba azért nagyon irigyellek, hogy Beni csak 15 hósan lett először beteg. Nekem már a hócipőm tele van azzal, hogy szeptember óta minden hónapban náthás a kisasszony. :evil:

Ilba ez a kiruccanás most nem jött össze, akkor esetleg nem jöttök több napra Fenyőharasztra? :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba mi az a Strodal?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
a homeós szer köhögésre. :)

Nem, visszamegyünk a Kolpingba, már megkértem szülinapomra. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajok,

jó hírem van, és remélem tényleg örültök neki, Fenyőharaszt OK! :)
Juhhhééééé
Vendég
 


Eszti hurrá!!
Vuka-Petra, Ilba-Beni jobbulást!!


Juhhhééé! (bocs Eszti ha nem helyesen írtam le :wink: )
Elkészült a meglepiiiiiiiiiiiii!

A baj csak az, hogy nem tudjuk, hogy osszuk meg veletek, mert kicsit nagyra sikeredett (56 Mb vagy valami ilyesmi).
A többesszám, nem a királyi többest jelenti :D , hanem azt, hogy nem egyedül csináltam :shock: .
Nem tudom sejtette-e valaki, mert az illetővel el-el ejtettünk egy-egy megjegyzést itt is, ha vki sejtette, köszönet a hallgatásért!!

Közben megoldódott hogy láthatjátok. Mindjárt.
jumam
 
 


Jumam, én nem vettem észre, hogy más be van avatva, jól csináltátok. :)

Nagyon izgulok........ :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kíváncsi vagyok ktalálja-e valaki, hogy ki is volt a társam!! :shock: :? :) :D :D :D :D

Azt gondoltuk, hogy ki lehetne nyomtatni fotópapírra és felrakni pl a gyerek ágya fölé. vagy valami ilyesmi. Mindenesetre egy ajándék tőlünk nektek!! Használjátok egészséggel!!! :P

Sajnos a netre nem sikerült sehogy sem felrakni, akinek van skype-ja, kb 3,5 óra alatt átmegy, akinek nincs, az bejelentkezhetne a skype-ba vagy megkaphatja cd-n. De ha nyomtatni akartok, azt szerintem gyűjtsük össze, talán lenne kedvezmény ha többet csináltatnánk.

Szóval én találtam ki, de mivel nem tudok tördelni megkértem a titkos :wink: segítőt, hogy rakja össze ő. :D
jumam
 
 


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most már áruld el, hogy ki a titkos tördelő....
Nekem már jöhet is skype-on. :)
Vendég
 


Kéretik hangosan sikongatni a meglepetéstől!!!!!!!!!!!!!
Tatatataaaaaaaaam!!!!!!
jumam
 
 


Csak a monitor van lefotózva, élőben remélhetőleg jobban fog kinézni.

A3-as méretű, remélem van egy hely a fővárosban, ahol nyomtatnak ekkorát fotópapírra, mert Kispesten nem találtam.

Ugye örültöööööööööööööööök?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Word-ben készült, sajna megeshet, hogy ha más gépen hívja be valaki a doksit, akkor elcsúsznak a sorok, szövegek. :?
(A photoshopom szaraxik.)

Amúúúgy december óta készült, és tök jó volt csinálgatni. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti, küldöm!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, Gabi,
ez szuper!!!! :wink: Köszönjük!!!! :)
Én tudtam ki a beavatott és valami hasonlót is sejtettem. Kombináltam. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba jobban van a babusod?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?