Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

végre ide engedtek a géphez!

Nyulasz
ma milyen volt a szuri???????????????

Csibe
én is Papp profot tudom ajánlani nektek, ő szokott rendelni a Krio-ban, a Kaáliban, és a Szabolcs utcai kórházban is megtalálható.

Sziasztok

Erika

Majd még jövök

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Igyekszem gyógyulni, sajnos nem tudok itthon maradni pihengetni. De ma is vettem be fájdalomcsillapítót, mert alig bírtam reggel mozogni, meg mézes teát iszogattam, torokfertőtlenítőt szopogattam. Szerencsére már csak hőemelkedésem van, csak a köhögés nem akar elmúlni, meg a nátha.
Erika! Nagyon tetszett az egeres kép!

Csibe!
Mit már Nyulasz is írta, mi Czeizel dr-hoz jártunk sperma vizsgálatra, négyszer voltunk. Az elsőnél azoospermiát állapítottak, utána volt genetikai vizsgálat, mentünk urológushoz és hormon vizsgálatra. Minden negatív lett. Aztán itt a lányok ajánlottak vitaminokat, a párom szedi a szelént és a Maca Natural-t. Azóta elég változóak az eredmények, főleg a stresszel magyarázzák.
Az én nőgyógyászom is a Schöf Méreiben dolgozik, de azt ajánlotta, inkább menjek a Kaáliba, mert a kórház sorsa elég bizonytalan, és ne kelljen minden vizsgálatot kétszer csináltatni, vagy a megkezdett kezelést abbahagyni.
Most Erikával és Nyulaszzal ugyanaz az orvosunk a Kaáliban.
20-án megyünk andrológushoz, Kopa dr. magánrendelésére.

Nyulasz + Erika!
Most nagyon irigykedem, hogy Ti már találkoztatok. Remélem hamarosam én is megismerhetlek Benneteket.
Ma találkoztam a nőgyógyászommal, azt kérte, hogy mindenképpen beszéljem meg Krizsa dr-al a spermafagyasztást és gyűjtögetést. A párom is ehhez ragaszkodik, már hallani sem akar a lombikról, csak azt magyarázza, hogy legyek türelmes, adjak neki egy-két hónapot, és ő annyi mintát fog adni, hogy simán elég lesz az inszemhez. Teljesen tanácstalan vagyok, de megígértem neki, hogy megbeszéljük Krizsa dr-al, meg úgyis meg kell várnunk Kopa dr. véleményét.

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Princess
hát akkor sok sok kitartásra van szükséged - szükségetek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
én is remélem hogy egyszer találkozhatunk

Nyulasz
érzel valamit a petefészkeidné? mert én általába véve igen (nem mindig, de szerintem már valami jól beindult - remélem)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika!

Köszi,a szuri simán ment.Így utólag ment volna a Suprefact is,mivel szinte ugyanígy kell beadni.Ha az első nap Harci lett volna,biztos megmutatja hogy csináljam,és akkor megoldottam volna.De sebaj,akkor viszont nem taliztunk volna.

Princess!

Biztos sikerül majd összehozni veled is egy randit.Ha máskor nem,hát pocakosan. :wink:
De szerintem a Kaáliban sem reménytelen.
Kiváncsi vagyok mit mond Krizsa doki,de mint már régebben írtam,lehet,hogy március végére már tudnátok is lombikhoz elegendőt gyűjteni.Főleg ha kicsit megnyugszik a párod,és megint olyan szuperül produkál.Én viszont biztos nem inszemeznék,szerintem oda sokkal több szerencse kell.Ha néha olvasol más topicocat is,akkor akik inszemeznek,álltalában már a 2. után szeretnék inkább lombikkal folytatni.Pedig elvileg 6 inszemnek meg kell lennie a lombik elött.De lebeszélni a világért sem akarlak titeket róla.Döntsetek úgy,ahogy azt mindketten jónak gondoljátok.

Ma estétől Klion D.
Vendég
 


Szia Erika!

Igen néha érzek szúrkálást itt ott.Meg úgy korog a pocim,vagy nemis korog,inkább kluttyog,hogy még a párom is hallja,pedig szól a tévé.De azt nem tudom ez mitől lehet.
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
nekem Ákosnál a leszívás előtt azt hittem hogy a petefészkeim kidurrannak (igaz 13-at szívtak le), úgy feszültek, de azt mondták hogy normális, de ezt még utána is érezni, úgyhogy ne félj ha ilyet éreznél!
Örülök hogy OK a szuri!
Mindjárt szombat!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Én amióta nem szedek fogigátlót,azóta mindig megérzem a peteérésem.Szerintem most is hasonló,csak még nem olyan intenzitású.A kluttyogásnak szerintem nincs köze ezekhez.De azért kiváncsi lennék mitől van,mert reggel is voltam még egy kis tömésigazítás miatt fogorvosnál,és a váróban is mindenki azt halgatta,hogy mit művel a pocim :oops:

Várom már a szombatot.De most megyek,és előkeresem a Kliont,elolvasom a használati utasítást.

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy mostanában nem írtam, de nagyon fáradt vagyok mindenhez. Az a helyzet, hogy csak beszoktam ide kukkantani, és a válasz az rendszerint mindig elmaradt. :oops:

Áfonya!

Nagyon örülök a sikerednek, és szívből gratulálok :D , kívánok Neked minden jót, és szépet, amit csak szeretnél elérni az életben :wink: !!!!!!

Zsani!

Örülök, hogy sikerűlt nyernetek, ennyire csak egy lombikos anyuka hajt a gyerekéért :D

Erika, Nyulasz!

Drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++


Csibe!

Üdv nálunk!


Princess!

Meglátod nemsokára annyi, de annyi kiskatonátok lesz, hogy csuda!!! :wink: :D


Nyuszifül!

Hol vagy kismama? :D


Sziasztok

Jeni99
jeni99
 
 


Szia Jeni!

Jó,hogy benéztél!

Köszi a drukkokat,ránk fér!

Most megyek,és megküzdök a Klionnal.

Ja,Nyuszifül pihen.Elutaztak.Jövő héten már lesz.
Vendég
 


sziasztok!

Moszt kicsit önző leszek. Szomorú vagyok

Kép

Később jövök bentről.
pihi
 
 


Pihi!

Nagyon sajnálom.Pedig bíztam ebben a hónapban :cry:
Vendég
 


Jeni,
köszönöm!!! :)
Pihi,
amíg vér nem folyik addig nincs veszve semmi! Láttad már az én terhesgörbémet? Abból se lehetett sok jót kinézni...
Nyulasz,
neked folyamatosan jujj de drukkolok!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Princess,
jobbulást!!!
Vendég
 


Na most visszaolvastam.

Princess, megértem, hogy nagyon nehéz várni még. Mióta is szeretnétek babát??
Szerintem azt csináljátok, amit az orvosok javasolnak. Én ha kell, akkor végigcsinálom a hat inszemet. És csak utána lombik. Azért az inszem mégiscsak sokkal kisebb beavatkozás. Igaz, a lombiknak nagyobb az esélye.

Nyulasz, Erika, akkor beindultak a peték!! :lol: :lol: :lol: Nagggyyon jó!!! Remélem, hogy zebrás hónap lesz!!!!!! Küldöm Nektek már jó előre a csíkokat!!!

Nyulasz, köszönöm az együttérzést. Én is úgy bíztam. :( :(


A taliért én is irígykedem. Jó lenne majd összehozni egyet, ha mindennyian pocakosok leszünk.
(Bár most egy kicsit magam alatt vagyok, és úgy érzem, hogy hiába akarjuk megerőszakolni a természetet, valami oknál fogva, ez nekünk nem akar sikerülni. De megpróbálok nem negatívoskodni. )
Áfonyaa, az a baj, hogy egy picike remény még mindig van bennem, hogy hátha holnap felmegy. Ha mégsem (ami ugye azért valószínű), akkor legalább már nem koppanok olyan nagyot.

Most úgy érzem, hogy lehet többet nem fogom mérni a hőmet. Reggelente nem bírok aludni, már fél öt-öt körül megébredek. Ez biztosan azért van, mert nagyon kiváncsi vagyok az aznapi hőre. :oops: :oops:
De így meg soha nem bírom kialudni magam. És olyan idegesítő még 2 órát forgolódni az ágyban, mert nem tudok visszaaludni.

Áfonya, feltennéd a terhesgörbédet??? Nagyon köszi!
pihi
 
 


Na szóval, az előbb lemaradtak a csíkok!most pótolom! Válasszatok!

Kép Kép Kép Kép
pihi
 
 


Pihi,
szívesen felteszem, csak szólok hogy ez NEM tipikus terhesgörbe, tehát úgy általában ne ilyet akarjatok összehozni
Száj:
Kép

Hüvely:
Kép
Vendég
 


Áfonyaa, én azért elfogadnám a Te görbédet! :lol: :lol:
Az enyém, sajnos egész a vonalig esett. :cry:
Viszont még nincs barnázás. Pedig nekem gyakran egy egész hétig van mensi előtt. Ezt biztosan a clostinak köszönhetem.
Csak ne félnék a cisztáktól. annyi clostis rémtörténetet hallottam már.
pihi
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, princess, erika, pihi, jeni99 köszi a tanácsokat, megfogadom öket.
Áfonya gratulálok a zebrához.
Pihi sajnálom a görbét, de hátha.......... :lol:
Hazafelé menet veszek szelén meg czink tabl.-át.

Nyulasz donoros spermára gondoltam ( de akkor még nem olvastam más lehetőségekről) .
20-ra kaptunk prof-hoz időpontot, kiváncsi vagyok, hogy mit mond.
Nálunk azért vannak elözmények is :( ( kétoldali rejtett herűséggel született) Remélem jó irtam le :oops: A prof leletét elfogadják máshol is? Gondolom a Kaáliban igen, mert ott is dolgozik, ha jól tudom. 16-án megyünk Kósához, akkor minden kiderül. Már csak azért is el kell mennünk, hogy a leleteimet megkapjam.

Nyulasz Te hol tartasz a babaprojectben?
Erikának már látom van egy kisfia :) , testvéren gondolkodtok már?
Áfonyaa is közeledik a célegyeneshez :)
Pihi, princess, jeni ti mióta próbálkoztok?
Csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk,mert el kell mennem.

Pihi!
Ismerős a helyzet,én is reménykednék,amíg nincs piri.Sőt ilyenkor volt,hogy háromszor is megmértem a hőm,hát egy tizedet még ingott,de többet nem.Azért még drukkolok!
Köszi a csíkokat,azért remélem maradt neked is :wink:
Biztos összehozunk majd egy topictalit!

Áfonya!

Köszi!
Remélem holnap felteszel egy UH-s képet is.Nagyon szorítok,biztos minden rendben lesz.

Csibe!

Papp prof vizsgálatát szerintem a legtöbb helyen elfogadják.Én néha a Dévais topicba is beleolvasok,nagyon elégedettek ott is a leendő anyukák,de nem ritka a 2-2 1/2 órás várakozás.Azért az elég húzós.Még nem tudjátok hova menjetek?
Mi ott tartunk,hogy szúrom magam Gonallal,szombaton UH,és kiderül kell-e még stimuláció.Jövő héten valamikor a leszívás,majd beülti.Röviden ennyi.

Erika is kb. itt tart,és már a tesóért.Neki már van egy gyönyörű kisfiuk.
Vendég
 


Pihi!

Tessék szelektíven olvasni,csak a pozitív dolgokat!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Nyulasz olvasgatok a lehetőségekről. Gondolkodtunk a Forgács, Dévai illetve Kaálin. BMI-be azt mondják akkor érdemes menni, ha van fogadott orvosod, mert akkor nem kell sokáig várakozni, amúgy órák kérdése. Az első 3 intézetben úgy olvastam, hogy fizetni kell az inszemekért. Kiváncsi vagyok mit mond Kósa,mi lesz vele, hova megy.

csibe
csibe32
 
 


Csibe!

Mi két éve próbálkozunk.

Lombik ügyben azt hiszem a Forgácsban a leghosszabb a várólista. Már csak augusztusra osztogatják a helyeket. (Vagyis már két hete oda, azóta már lehet, hogy csak szeptemberre van hely)

Nyulasz! Próbálom!:)
pihi
 
 


Sziasztok

végre van internet, mert délelőtt nem akart lenni.

Nyulasz
a klinont én nem igazán szeretem, mert nagy és száraz, és a felhejezéshez vizezni kell, de akkor meg olyan mintha már az ujjaim közt málna szét
de hát muszály

Jenni
jó hogy itt vagy, sokat dolgozol? amúgy a fáradtságon kívűl mi van veletek?
Köszönjük a drukkokat!

Pihi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
köszi előre is a csíkos zebrákat, de ebből jut itt mindenkinek

Csibe
kistesó projekt: már folyamatban van (mint Nyulasz írta) már én is szurom a Gonal-f-et, és hétfőn megyek kukucsra (UH-ra) hogy kell-e még vagy jöhet a leszívás - a randi - és a vissza ülti. Már nagyon várom

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz, erika13 nagyon szoritok nektek++++++
Bár csak én is ott tartanák, ahol ti.........
Olvasgatom, hogy adjátok magatoknak a szurikat, csak még nem "értem", hogy mikor mit adtak.....és mi a hatásuk :oops:

Kaáliba is ilyen hosszú a várakozási idő, mint a Forgácsba?

csibe
csibe32
 
 


Szia Csibe

hogy most mennyi a várakozási idő nem tudom, de ha jól hallottam akkor már nyárnál tartanak, mi még december elején voltunk megbeszélni az időpontot és akkor még volt hely februárra is.

Én Suprefactal kezdtem - ez ha jól tudom akkor leállítja a dolgokat, most jött még mellé a Gonal-f - ez pedig ha jól tudom arra jó hogy minnél több tüsző - benne petesejt legyen.

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lányok, nincs kedve valakinek ilyenre jönni?

A SOTE-n van és azt hiszem 500 Ft egy alkalom. Azt írja segíti a beágyazódást, kedvező hatással van a stresszre, stb....
pihi
 
 


http://www.arwentorna.tk/

az aleőbb lemaradt. :oops:
pihi
 
 


Sziasztok!

Köszi Csibe!

Hosszú volt az út idáig,lassan vánszorogtak a napok,de így utólag pikk-pakk eltelt ez az időszak,és a beültit várjuk.Meglásd te is hamarosan bekerülsz a mókuskerékbe,és talán úgy már kicsit pörgösebb a dolog.
Érdemes beleolvasgatnod ezeknek a topicocnak a beszélgetéseibe,hátha könnyebben tudsz dönteni.A Forgácsról is írtak már sok rosszet,de biztos sokan dícsérik is.Én a Dévaihoz semmi pénzért nem mennék,de ennek személyes oka van.Biztos neki is arany keze van,de nekem nem jön be emberileg.

Pihi!

Én köszi,de nem megyek.Így is rendesen túl tudom pörögni a dolgokat,mostmár inkább a nyugira gondolok,meg arra,hogy ha Isten is úgy akarja,akkor ez most sikerülni fog.


Tegnap vettem én is Q10-et,gondoltam becsempészem a páromnak a többi bogyesza mellé,mert egy Multi Macás kupakba szoktam neki belekészíteni,és ő egyben felhörpinti.Mindig mondja is,hogy bedobom a felesemet.(egyébként soha semmi alkoholt nem iszik)De már akkor majdnem megbuktam,mikor a Tescóból hazajövet segíteni akart kipakolni,és pont azzal a zacsival kezdte,amiben ez volt.Kérdi,ezt kinek vettem?Mondom magamnak. :roll:
Erre este beleteszem a többi közé,de egyből kiszúrta. :oops:
Azt mondja,ez mi? :shock: Mondom neki,hogy ez a mozgásukra jó,de eddig azért nem vettem,mert elöször mennyiséget akartunk.És jót nevettünk,hogy én azt gondoltam,hogy bármit bevetethetek vele. :lol: De végülis mondta,ha jó akkor legyen,csak nehogy valami baja legyen ennyi mindentől.

Erika!

Hát igen,a Klion tényleg kicsit gáz.De majd ezen is túlleszünk.
Most viszont már jobban érzem a peteérést.
De ma nagyon béna voltam,a másik oldalra akartam beadni a Gonalt,és kétszer is szúrtam,de fájt,így harmadszor naggyából sikerült.De utána fájt is a helye.Holnap maradok a kézreeső oldalamnál.
Vendég
 


Szia Pihi!

Nem lehet rossz, csak nekem messze van, ill. Ákost se tudnám hova rakni rendszeresen, mert néha néha megoldható lenne a dolog, de rendszeresen sajna nem.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz miért nem mennél a Dévaihoz? 95%, hogy szerintem Kaáliba fogunk kikötni. Nagyon várom 16-át kiváncsi vagyok, hogy mit mond a Schöfis doktorom, meg hát 20-át is várom, hogy mit a prof. férjemnek.
Bocsi, hogy ennyit zargatlak titeket, de mivel nem mondjuk el semilyen családtagnak,(ez párom kérése) egyszerűen tombol bennem ez a téma. Ez jár a fejembe majdnem a nap 24 órájában. Nem az zavar, amit találtak nálunk, hanem az zavar, hogy telnek a napok, és nem történik velünk semmi, és az, hogy ezt nem beszélhetem meg a családommal. Férjemmel se téma, max. annyit beszélünk róla, hogy ekkor orvos és megyünk megnézetjük magunkat.
Olvasgatva titeket nem lehet semmi, saját magatoknak beadni az injekciót. Végülis a cél érdekébe mindent............
Erika fiadról képeket mutatnál?
Ti szedtetek fel kilókat a gyógyszek mellékhatásaként? Igazsághoz az is hozzátartózik, hogy én már most plusz 30 kg-mal rendelkezem :( , mi lesz késöbb............

csibe :roll:
csibe32
 
 


Szia Csibe!

Priviben küldöm,hogy mi a gondom a Dévaival.
Ezzel én is így voltam,mint te,mi is megbeszéltük,hogy senkinek sem momdjuk,csak egy rokon tud róla,de neki is Kaális babájuk van.Aztán a párom egyszer elmesélte anyukájának,úgyhogy legalább valakivel tudok erről beszélgetni.Sokáig én sem írtam ide,de rájöttem,hogy muszály kibeszélnem magamból ezeket a dolgokat.Utána sokáig titokban irogattam,mert attól tartottam,hogy nem díjazná a párom azt,hogy "idegeneknek"írok róla,rólunk.De ez túl nagy feszültséggel járt,így egyszer vettem a bátorságot,és elmondtam minent.Nagyon jól fogadta,örült neki,hogy lelkileg jobban vagyok.
A te párod tud rólunk?

Ja,a szurit én eleinte a Kaáliban adattam be,csak 2 napja bátorkodom magamnak adni.
Én ugyan híztam 3 kilót,de ezt még a szurik elött.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukkantok, remélem mindenki jól van!
Én megint belázasodtam, pedig már annyira szeretnék jobban lenni. Megyek is lefeküdni, mert holnap dolgozom kell.

Üdv: Princess
princess
 
 


Princess!

Gyógyulgassál.Tegnap én is kicsit megijedtem,elkezdett fájni a torkom.De ma már jobb.
Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Princess! Gyógyulj meg hamar!

Nyulasz, Neked most TILOS betegnek lenned!!! :lol: :lol: Vigyázz magadra.
A hőm lent maradt.... :cry: :cry:
Tegnap apának meg kellett mutassam, hogy miért rohanok minden reggel a géphez. A görbémet frissítem az aktuális hővel.:) Ő mindig hamarabb felkel és én míg ő csinálja a kávét addig mérem a hőt. ebből ő csak annyit lát, hogy már reggel bújom a netet és már szinte gyanakodni kezdett. :) :lol: :lol:
Szóval megmutattam a görbét és elmagyaráztam neki, hogy mi mit jelent, mikor mi történik. Nagyon érdekesnek tartotta. "Furcsán működtök Ti nők"
Aztán reggel bejött és kérdezte, hogy na mi a helyezet a hőmmel, visszament e? Olyan édes volt. Bárcsak azt mondhattam volna, hogy igen felment.
De nem:(
De legalább normális ciklusom volt. A szokásos egyhetes barnázás nélkül. Ez volt az első lépés. A következő hónapban remélem mégjobb hírekkel szolgálhatok.:)
pihi
 
 


Sziasztok

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

nálunk sajna esik az eső korán reggel óta (5 óta tuti).

Csibe
felszedett kilók: én 2 éve sem híztam a gyógyszerektől, és most sem hízom, nekem sajna nem kell hozzá semmi, csak a jó étvágyam (ami sajna van)
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171010679.19.jpg[/img] itt 9 hónaps volt
[/img] Kép ezen a képen pedig az első szülinapja előtt van 22 perccel

Sziasztok

Erika

Ti mit főztők a hétvégén?

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

nálunk sajna esik az eső korán reggel óta (5 óta tuti).

Csibe
felszedett kilók: én 2 éve sem híztam a gyógyszerektől, és most sem hízom, nekem sajna nem kell hozzá semmi, csak a jó étvágyam (ami sajna van)
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171010679.19.jpg[/img] itt 9 hónaps volt
[/img] Kép ezen a képen pedig az első szülinapja előtt van 22 perccel

Sziasztok

Erika

Ti mit főztők a hétvégén?

Kép

Kép
erika13
 
 


Engedjétek meg hogy bemutassam a csodababámat. 1 cm-es petezsákban csücsül, az UH képernyőn az embrió is látszott benne kis fehér pötty formájában.
Kép
Vendég
 


Áfonyaa!

GRATULÁLOK!!!
pihi
 
 


Sziasztok

Áfonya
nagy nagy gratula a babócához

és bocsi hogy az előző üzim 2x ment el.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Értettem,már nem is fáj a torkom. :lol:
Sajnálom a hődet,de örülök,hogy normális a ciklusod!Ez a hónap biztos meghozza a várt "eredményt"!

Áfonya!

Ez szuper!Nagyon gratulálok!Mostmár tényleg tessék megnyugodni,mert a babócádnak egy nyugodt anyuka kell!!!!

Erika!

Nálunk is esett,de már süt a nap.Csoda édes Ákosbaba!Minden új oldalnál tehetnél fel képet róla,és akkor nem kellene mindig visszakeresgetni,ha szeretnénk megcsodálni.

Én ma csirkecombfilét rántok.Valamilyen krumplit csinálok hozzá.
Vendég
 


Sziasztok!

Sokat dolgozom, és keveset pihenek, de ez így van jól. :)

Erika!

Ákosbaba nagyon édes, nem csoda, ha szeretnél még egy babót! :D :D

Áfonya!

:D :D :D :D :D :D :D

Erika, Nyulasz!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess!

Gyógyulj meg!

Csibe!

Mi most jelenleg nem járunk meddőségi centrumba.
Egyébbként az eddigi mérlegem egy inszemináció, és kb. három éve szeretnénk babát.

Pihi!

Azért még ne add fel!

Sziasztok

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok

üdv mindenkinek

Nyulasz
húúúúúúúúúúúú holnap szombat és UH, nagyon várom hogy mit mondanak neked! igaz csak este tudok jönni, de már most nagyon izgulok!

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!


Köszi szépen,lányok!

A Klion D-t megpróbáltam tegnap vizezés nélkül feltenni,és határozottan jobb úgy.Mivel csúszósabb nem lesz a víztől,hanem csak málósabb,ezért az nem segít a dolgon.

Princess!

Jobban vagy már?

Pihi!

Mensi?Teszt?Hogy áll a hőd?
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyok, a hétvégén majd próbálok többet pihenni.
Kedden megyünk a Kaáliba, még nincs meg az EKG, pont erre a hétre voltam bejelentve, de olyan rosszul voltam, hogy nem bírtam elmenni.

Nyulasz!
Szorítok a mai UH miatt! Mikor mész? Délelőtt? Türelmetlenül várom a híreket.

Erika!
Olyan jó, hogy erre az oldalra is feltetted Ákos képeit, így nem kell mindig visszakeresnem. De az egyik kép hiányzik, amin látszik, hogy már milyen sok foga kinőtt. Négy felül és kettő alul. Vagy már több is?
Még semmi ötletem sincs, hogy mit főzzek ma és holnap. Nálatok mi lesz a menü?
Milyen szerencse, hogy nálad nincs mellékhatása a kezelésnek. Az egyik ismerősünk is lombikozik, neki látászavara és anyagcsere zavara is lett a hormonoktól. De az is lehet, hogy nagyobb adagokat kap, ezt nem is kérdeztem.

Áfonya!
Gratulálok a csodababához! Folyamatosan várjuk ám a híreket és az újabb UH képeket.
Most sajnos nem tudtam mérni a hőmet, remélem hétfőtől kezdhetem.

Csibe!
Az első hónapokban mi sem mondtunk el senkinek, hogy mi a probléma (azóta is csak anyukám és a férjem szülei tudják). Annyira le voltunk döbbenve, még azt sem tudtuk, hogy egymásnak mit mondjunk. Csak dolgoztunk, próbáltuk túlélni a napokat és kerültük a baba témát. A férjem attól rettegett, hogy elhagyom, hiába mondtam neki, hogy ez a közös problémánk és együtt mindent meg tudunk oldani. Ez az első sperma vizsgálat után volt, akkor állapították meg az azoospermiát. Aztán a második eredmény már jobb lett.
És is csak a lányokkal tudtam itt megbeszélni a problémáimat, először titokban irogattam, végül meséltem a páromnak a babanetről és nagyon örült neki, mert látványosan javult az állapotom. A gyerekes barátainkkal azért még kerülöm a kapcsolatot, mert mindenkinek az az első kérdése, hogy nálunk mikor jön a baba. És ezt elég nehezen viselem.

Pihi!
Sajnálom a hődet, de a normális ciklus meg nagyon jó hír. Ennek örülj!

Jeni!
Örülök, hogy írtál! Hiányzol ám nekünk!

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Betegeknek javulást kivánok. Afonyaaaa gratulálok.
Erika gyönyörű fiad van ( én is ilyet szeretenék, de az sem baj ha lány lesz) :) .
Nyulasz várom a beszámolot az uh-ról.
Megyek készülödni, mert holnap vendégek jönnekebédre , és a nagyát ma meg akarom csinálni, hogy kevesebb legyen másnap.
Késöbb jövök.

Csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Sietek, mert disznóvágáson vagyunk a szüleimnél.
1cn. :( De tényleg örülök a jó ciklusnak. :) Majd a következő hónap!!

NYulasz, remélem jó lesz az uh. :)
lehet, hogy már csak holnap tudok jönni. Majd csak reggel indulunk haza és 5 óra az út. De ma este még megpróbálok benézni.
pihi
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincsenek túl jó híreim.Egyik oldalt van ugyan 2 nagy tüsző,a másik oldalt viszont 2 pici tüsző van,amik valószínű már nem hozzák be a lemaradást.Ma még kaptam Gonalt,holnap megyek megint UH-ra,de már Krizsa dokihoz.Ő majd megmondja mikor hogyan tovább.Kovács drnő azt mondta,ha akarjuk kezdünk egy új stimut,magasabb hormonokkal,de ha ennyivel megpróbáljuk,akkor szerinte kedden punkció.A párom meg azzal nyugtatott,hogy lehet,hogy neki is csak 2 spermája lesz,akkor meg minek több petesejt. :?

Harci és a drnő szerint nekem minimum 10 darabnak kellene lenni.
Van mégegy bűnöm,a dohányzás.Amiről már ugyan 2 évig leszoktam,aztán vissza.Mióta tudjuk a problémát,újra és újra leszoktam,majd vissza.Mostmár lecsökkentettem kevesebb mint felére,de az újabb stresszes dolgok nagyon megnehezítik a dolgot.Tudom aki nem dohányzik,az úgy gondolja,ez igazán nem nagy áldozat egy babáért,de sajnos mindig abban az illúzióban ringattam magam,hogy még az ismeretségi körömben is vannak olyan szülők,akik többet dohányoztak,hétvégeken,bulikon,meg jól berúgtak,vagy éppen drogoztak.Én meg gondoltam,hogy ha megtudom,hogy babát várok,egyből letudom tenni a cigit.Én soha nem iszom,soha nem drogozom,de úgy láttszik,bőven elég volt a cigi.Most magamat tudom csak hibáztatni,és a gyengeségemet,és tudjátok nagyon szégyellem is magam.Bár Harci azt mondta,hogy lehet,hogy akkor is így reagáltam volna,mert nem csak ezen múlik.De én csak tologattam azt a napot magam elött,amikor teljesen elhagyom a cigit.Amikor múlt hétvégén annyira kiakadtam az asszisztens miatt,az is közrejáttszott,hogy feszültebb voltam amiért megint pont letettük ezt a tetves cigit.De mostmeg azt tanácsolták benn,hogy ne haggyam el egyik pillanatról a másikra,mert az sokkal rosszabb,hanem csökkentsem le amennyire tudom.

Persze kérdezte a drnő,hogy fogyasztottam rendesen folyadékot?De napi 1 liternél többet biztos nem.Ma nekiláttam inni.Erről már olvastam,hogy sok folyadék kell,de azt hittem a beülti után,a megtapadáshoz.

Most el kell mennem,de este még benézek.Már ha ezek után is kiváncsiak vagytok még rám.
Vendég
 


Sziasztok!


Princess!

Köszönöm, aranyos vagy! :D


Nyulasz!

Ne bolondozz, persze, hogy kíváncsiak vagyunk rád!!!!!!!! :)
Én nem dohányzom, de sejtéseim azért vannak vele kapcsolatban, egyszóval nem egyszerű lerakni a cigit. :(


Sziasztok

Jeni99
jeni99
 
 


Szia Nyulasz!

Ne hibáztasd magadat!!!!! És hol marad az a hatalmas optimizmus, amiből nekem is küldöd az adagokat? És még a padlóról is fel tudtok lapátolni, ha nagyon magam alatt vagyok?

Biztos, hogy a cigaretta is számít valamennyit, csak akkor azt magyarázzák meg, hogy miért van a dohányzó nőknek gyereke? Mert valaki nem tud leszokni vagy nem is akar, mégis terhes lesz. Szóval ez kb. olyan kifogás, mint a párom alacsony spermaszáma, amit ráfognak a stresszre, mert egyszerűen nem tudják mással magyarázni.

És Nyulasz! Hidd el, Te tényleg mindent megtettél a siker érdekében! A párodnak meg egyébként is igaza van, ha neki esetleg csak két spermája lesz, akkor minek több petesejt?

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

csak 1 nagyon gyors bekuk, este még jövök, mikor Ákos már alszik

Nyulasz
ne légy elkeseredve, lesz ez még jobb is,
leírom hogy nekem milyen volt Ákos-nál, igaz azt nem tudom hogy hány tüszőm volt, de
én akkor 6 napig 150 Gonal-f-et nyomtam és annyira kicsik voltak hogy na, ekkor Krizsa dr. felemelte 225-re és 2 naponta jártam UH-ra (a 225-öt 4 napig nyomtam), + a 11. napon még többet nyomtam ekkor max 300-at - de ha jól emlékszem kb. 270 körüli egység volt, vagyis összesen 11 napig nyomtam a Gonalt, és mint mondta kedden Harcika valszeg még így sem voltak a petesejteim elég érettek, mégis itt van Ákos a 13 leszívott petesejtből mint mondtam is csak 3-4 termékenyült meg emiatt valszeg, és mégis lett belőlle 1 babó - Ákos.
Úgyhogy ne csüggedj, bíz Krizsa dr-ban,
ivás: szerintem én akkor sem és mostsem vagyok nagy ivó, úgyhogy ne izgulj, hanem beszélgess velük, végülis még csak 6 napja nyomod a Gonal-f-et. Úgyhogy még bármi lehet.

Sziasztok

Erika

Amint tudok jövök, és végig olvasok mindenkit!

Ui: bízz Krizsa dr.-ban, tudod ő sokak szerint a MÁGUS!!!!

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?