Új privát üzeneted érkezett!

Ilba adnak fürdőköpenyt, elvileg csak a biohézaknál nem.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Köszi a gesztenyés receptet. Héjas van, én csak azt ismerem meg a fagyasztott gesztenyemasszát :oops: .
Cool küldjek néhány szemet, hogy tudj ebédet adniNokinak.

padlólap: Flinstone kft, Üröm, anno 5 éve.
vszínű van honlapjuk is.
Mindenhol ez a fajta van nálunk, csak a fürdőszobában padlón zöld, falon törtfehér. Majd kaptok arról is képet, hogy képet kapjatok milyen is :shock: :wink:

Ilba, a szobákhoz adnak fürdőköpenyt, de csak felnőttet.
jövő héten mentek?
jumam
 
 


Ilba azért nem sieti el a teknős a dolgot, ha nem mondod észre sem veszem. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

DE MILYEN TEKNŐS??????
-Doktor úr, teknősöket vizionálok magam előtt....
-Nyugodjon meg Pirike, nincs semmi baj (Klárikaaaa, kérek egy kényszerzubbonyt a Ketteslére, rohama van!)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool tudod milyen vonalzója van Ilbának?
- Na Pirike mit lát rajta?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Pirike már nem lát semmit, mert elvitték hűtőfürdőre az elektosokk-kezelést követően, de én, mint jogi képviselője és egyben szobatársa nyomatékosan megállapítom, hogy a vonalzón egy teknőc látható, aki bizony nem sieti el.
(jipppppi, tudom már a teknős titkot! Vuka, szívembe zártalak)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool örülök, hogy most már boldog ember vagy, megtudtad a titkot. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó!

Nálunk a babanet elég sokat vacakol mostanában. Mondjuk tegnap este is.

Ilba a kép nagyon jó, de sajna nálunk ezek a nyakatekert pozíciók nem ritkák szopi közben. :lol:
Hát hihetetlen, hogy elinsult a teknősöd. :lol:

Eszti jó bulizást, nagyon jól hangzik a menü!

Megyek mert meggyes lepényt sütök és boltba kell mennem margarinért.

Kép
vanília
 
 


mi is bulizni megyünk (Jumamnak már dicsekedtem), szülinap, a szülinapos lakásában, ő még nem tud róla, majd meglepetten jön haza a nagy tömeg meg bútornak meg szobanövénynek álcázza majd magát a nappalijában.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Faludi "Sumo" Noémi :lol: :lol: :lol:

Mi is megyünk buliba, 70 éves szülinapiba, étterembe.
Este jövök. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool, ez olyan mint az amerikai filmekben!

Nem volt sikere a gesztenyés csirkés bébipapinak. Nálam sem, mert a kb 25 szem gesztenyéből talán 5ből tudtam jó részeket kivágni. Viszont amit még nem főztem meg, azt azt hiszem egyben vágom ki a szemétbe!! Nem szabad ilyenkor már gesztnyét venni.

Mamac, hogy van Áron???

Micsoda egy bulis társaság!! Mintha nem is lenne kisbabájuk!! :wink:

Nekem még elég messze van az az idő mikor bulizni mehetek :( . Majd ha Julcsi már nem igényel engem éjszaka :( :cry:
jumam
 
 


Jó estét,

a buli szuper jól sikerült, a kaják nagy sikert arattak, a torta finom (túró) volt, Bence élvezte, és jó volt ennyi poronty egy rakáson. :)

Barátnők, gyerekek egy rakáson
Kép

Tetszett a tüzijáték
Kép

Tortilla :)
Kép
Vendég
 


SZIASZTOK!
Eszti, tényleg nagyon jó lehetett a szülinapi buli, a képen mindneki vidámnak álcázza magát :)
Apropó, az a kék szamár Benyó tulajdona? Azon is filózok ugyanis, mert a veresi játszóban volt és Szonja mindjárt ugrált rajta,....megjegyzem le is fordult, mert annyira figyeltem rá :oops:

Jumam, nekem is tetszik a konyhapadló tesója. Megjegyzem a normális fürdőnk nálunk is zöld, de annyira nem csesce. Kíváncsian várom a tiétek. Közben Szonjaapa azon filózik mikor költözünk :shock:

Ilba, ez az afrós kép nagyon állat! Apropó, ti Budán merre? Mert, hogy elég nagy :roll:

Csajok, szomorúan jöttem rá ma, hogy csütörtökön nem megyünk Kacajozni veletek. /Ez lesz az első ilyan alkalom ha emlékezetem nem csal./ Mert,....csütörtökön megyünk Várgesztesre :) Ennek viszont örülök!

Ma délelőtt beszabadultam az Örsre. Elvileg a halaknak is enni kellett volna adnom, de nem vittem kulcsot :? Nos, felfrissítettem Szonjec ruhatárát /rahedli ruhája volt, de hirtelen a zöme túl kicsivé alakult :evil: /. Az enyémet is már tervezem egy ideje, de valahogy mindig azt mondogatom hamajd csökken pár cm-t a kerületem. Szóval, lehet nem ebben az évben lesz a vásárlás :twisted: Viszont mivel imádom a cipőket és a lábam nem lett se nagyobb, se kisebb beszabadultam pár cipőboltba,.....ééééés nuku cipő, mert vagy nem gyártanak a méretemben vagy már nincs!
Hazafelé kissé idegsebben vezettem,...amolyan sportosan. Gondolom szerencse, hogy nem ült mellettem senki, mert tuti szürke szamarat játszott volna szinileg. Ufffff!
Holnap családos IKEA-nap lesz /veszünk asztalt is ha találunk,...kedvenceink multkor hiánycikkek voltak/. Du meg vendégek jönnek.
.....és vasaltam is :P
.....Szonjaapa főzött ebédet :lol:
..../még élünk/.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, a szamár Benyóé, kari ajándék volt, de ő még nem tud rajta ugrálni, csak ha ugráltatom. Barátnőm másfél évesei már szuperul ugráltak rajta, szóval még egy kis idő, és nagyon fogja szeretni - remélem. Egyelőre a füleit rágja, néha a farkát. :shock:

Én ma kaptam két gátyót, 3/4-eset, zöld és világosbarna, és szerintem nagyon vagesz. :wink:
Vendég
 


Eszti, ezzel a gatyesz témával most húzod a cukrom, ugye tudod?
Egyébként ezen a szamáron ugrálni kell vagy van vmi más funkciója is? OK a harapdáláson kívül. ///Ez most amolyan Cool-os kérdés volt :oops: :lol: ///

Kép Kép
natasa1975
 
 


Eszti, az hogy kaptál azt jelenti, hogy a párod /feltételezm tőle kaptad/ simán tud neked vásárolni próba nélkül :shock: Mert ha erre is igen a válasz akkor tuti falrakenem magam :evil: :x

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!
Dr Gajdos Editről szeretnék infokat kérni! 17 hetes vagyok és nem tudom kinél szüljek. Mennyire rutinos, jó szakember? A háborítatlan szülést támogatja-e? Akinek van tapasztalata, írjon! Köszi előre is!!!!
dtulcsi
 
 


Natasa, kreatív gyerekeknek sokminden másra is jó, most ezeket inkább nem részletezném, mert :oops: lenne, amúgy igen, ugrálni lehet rajta, meg vele. Mert haladni is lehet vele, mint azzal a bizonyos füles labdával. :)
Vendég
 


Na neeeeeem, Natasa, az én pasim is csak egy pasi, és persze, hogy kellettem hozzá, csak AMÚGY kaptam tőle, éééééééérteeeeeeed. :wink:
Vendég
 


Dtulcsi, én nem tudok Gajdosról, de valaki biztosan fog majd írni róla.
Vendég
 


Azért hihetetlen, végre itt egy este, amikor én is itt vagyok (ráadásul szombaton!!!), erre SZINTE, de csak szinte senki sincs.
Natasa, azért köszönöm, hogy legalább te vagy.

én mondjuk nem sokáig, lassan jön a Viasaton az érdekes emberes sorozat.
Vendég
 


Eszti, köszi a kimerítő választ :)
Ééééértem, úgy az én pasim is tud nekem nacit "adni" :wink:
.....én is iszkirí, mert vár a fürdő,...meg a TV :)

Gajdosról én sem tudok infót mondani.
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Esztipeszti, Natasa, Ti kinél szültetek?
dtulcsi
 
 


Hali,,

szaraxik a bnet. csomószor be sem jön.
Kifingtunk a farsangon :lol:
Zsófi nagyon élvezte. Jött-ment. Minden osztályterembe benézett :lol: :lol:

dtulcsi
ilba és Gabuska szült Gajdos Editnél.
Nagyon szeretik Őt.
De bővebben majd ők írnak.

Mindenképpen nőnél szeretnél szülni?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
dtulcsi: Én Gajdos Editnél szültem, szerintem nagyon jó szakember, alapos, odafigyelts szerintem mindenre, kedves és nyugodtan tapasztalatból állíthatom, hogy komplikáltabb helyzetben is ott van a szeren. Csak pozitív dolgokat tudok róla mondani. Nem tudom konkrétan mire vagy kíváncsi.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Nekem elég gázosra sikeredett a szülés, de örülök, hogy Őt választottam. Nekem sokat segített. A köv. babát is vele szeretném szülni.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Azért tegnap jól elszállt ez az oldal..pont mikorra végigbogarásztam az előzményeket és lereagáltam volna..
Natasa te írtál valami diós micsodáról amit mosásra használsz? Azt szerettem volna megtudni, hogy mi az egészen pontosan és hol szerzed ezt be? és hogy ez jobban bevállt-e mint az ariel, mert én most azt használom, meg időnként persilt ..gélt, de hát nem valami jók szerintem......Nekem főleg a ruhák foltjaival van gondom a gyereket le lehet mosni:), meg az etetőszéket is...Azt viszont utálom, ha valami foltos lesz..pláne ha nem jön ki belőle, bár van nekünk is olyan aminek nem árt de azért sikerül elintéznie egy két olyan ruhadarabot amit azért szeretnék épen megtartani neki...Ameddig csak lehet.:)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


[quote="natasa1975"]

Jumam, nekem is tetszik a konyhapadló tesója. Megjegyzem a normális fürdőnk nálunk is zöld, de annyira nem csesce. Kíváncsian várom a tiétek. Közben Szonjaapa azon filózik mikor költözünk :shock:

Natasa, van nem normális fürdőszobátok is?????? :shock:
Mutasd meg te iiiis! A miénk se csecse de szeretjük.
Kép Kép

szerintem lassan már el sem tévednétek nálunk, annyi képet tette fel :oops:

És hová akar Szonjaapa költözni, itt még meg sem melegedtetek!!??? :roll:
Tali :cry: Várgesztes :lol:

Ilba, nagyon szép ez a kép!!!!!! De főleg amiről szól!!!!!!!!
Meggyógyultál teljesen?

Eszti, a folyosónak sikere volt????,

Padlócsempék találkozásai című sorozat következik:
Kép Kép

Nyulunk is va, azt mondtam már?
Kép Kép
jumam
 
 


Natasa holnap de. mi is ikeazunk, mondjuk csak egy ilyen gyors célirányos lesz, mert mi is dec. óta akarunk poang fotelt és eddig nem volt...Milyen asztalotok lesz?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Natasa mosódióról hallottam már picit használtam is (azért picit, mert kaptam néhány darabot aztán a lustaságom miatt nem szereztem be egy zsákkal), de mosódiókivonatról még nem. :shock:
jumam
 
 


én ezen b.szartam a röhögéstől, amikor megláttam... :lol:

Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!

Jumam,
Egyszer próbáltam gesztenyét gyártani, hasonló sikerrel, mint most Te :D , azóta Beni a gesztenyés csirkét üvegesből kapja. :oops:

Eszti,
Nagyon szép a torta! Miket kapott Benyó?

Natasa,
Óbuda.
És a Kacajjal mi is így vagyunk, most először nem megyünk és mi is utazás miatt. :wink:
H&M-ben voltál?

Dtulcsi,
Én nála szültem, csak jót tudok mondani róla.
Már hozzá jársz, vagy most szeretnéd felkérni?

Jumam,
Nagyon szép a házatok a képek alapján! Nekem a fürdő is tecc. :wink:
Gyógyulásomat majd tökéletesnek mondanám, majd 1 hét múlva megyek kb. kontrollra.

Buli jó volt, jót ettem, csak Beni fáradt volt a végére, így 8 után eljöttem. Még jó, hogy 5 percre volt tőlünk, A. még ott van.

"Miért is jöttünk ide?" :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek, én lehet, hogy nem értem :oops: :oops: :oops:

Hogy a tüsszentéstől felrepültek a csirkék, most ott vannak egy kupacban és van aki még most esik vissza??? De a tettes megvan?? :shock: :shock: :oops:

Ilba majd rendezünk Kacajtalit nálunk is, hely az van, addigra meg gyerekbiztossá lesz téve az alsó 1 méter :wink:
jumam
 
 


Bubek:):):):):)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Bubi,
én sem értem. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Eszti, te itt??? Hétvégén???Estefelé??? Nohát, miket megnem érünk! :lol: Neked tök jól állnak a 3/4-s gatyók. Nyáron sztem csak azokban láttalak...pl az a csíkos, az nagyon tetszett....Téynleg, hogy állsz fogyásilag? Én most stagnálok az 57 kilón, mert néha elcsábulok.... :oops: Mert annyira hiányzik az édesség, hogy elmondani nem tudom....szóval egyszer-egyszer becsúszik valami édes... :? sajnos... :? na mindegy, majd tavasszal lebicajozom Marcellusszal...meg lerohangálom utána... :lol: (mármint Marci után futkosva...)
Jó kis buláj vót! Túrótorta az volt mint amit vittek a klubba anno? Vagy ez másmilyen? Kinézetre más egy kissé...
Azt esteleg tudod, hogy hol lehet ilyen csacsit kapni? Már egy ideje vadásszuk, de nem találtunk még...köszi, ha megkérdeznéd, ahonnan kapta Benyó.

Natasa, mia csuda aza diómosó izé? Ilyet én még nem is hallottam? Vagyis mosódió, nem diómosó, na. a lényeg hogy mi az?
És miaz hogy költöztök?????!!!! Hova???!!! És az Örsön lévő lakás meg csak ott áll, és ott vannak a halak? szegények...tuti magányosak....nem hideg nekik a kéró? nem fagynak meg így? :roll:

Zsódajumam, már megint nagyon jók a képek! Mekkora a házatok? Nagyon szép, és igényesen van megcsinálva....tényleg...nagyon ízlésesek ezek a megoldások, és olyan....igazi otthon érzése van az embernek a képek láttán...(tényleg nem akarsz egyszer meghívni minket? NAgyon megnézném élőben is ezt egyszer...) És mit csinál a nyúllal a kutya? nem akarja szétszedni??? A dalmata az egy vadászeb ha jól rémlik erről szóló tudásom... :roll: (szegény nyuszi, képzelem milyen nyúzásnak van kitéve 3 gyerek, meg még egy kutya is... :oops: jóvanna ez csak úgy eszembejutott, elnézést. :oops: )

Ilba,
na jó volt Benire az úszópelus? :lol: :lol: :lol:

Tegnap klikkesedtünk megint Görgőciékkel....Köszi hogy jöttetek, Tücsi!!! És mostanában Tücsi nem is tesz fel képeket, :evil: szóval, akár engedné, akár nem (pedig most biztos haragszik kicsit, hogy kérdezés nélkült teszem ezeket ki, de nem baj, mert legfeljebb leszedi a fejemet, de azt csak túlélem valahogy... :wink: )
íme:
Nemár anya, tudod, hogy a Marci nem is szereti a bohócot....de én annál inkább! :wink:
Kép

Kukucs itt...
Kép

Kukucs ott...
Kép

A kocsis fotelok nagyon ott vannak a szeren, igaz anya? :wink: :lol:
Kép

Marci bemutatta a vendégeknek a "hogyan áriázzunk bokacsörgő nem rendeltetésszerű használatával" című előadását.
Kép

Aztán MArci visszafoglalta, ami az övé.... :oops:
Kép

Ezért Görgő először kicsit begurult...
Kép

Aztán nagyon csalafintán kitalálta, hogy inkább eszik egy kis gyümit, és ezzel visszafoglalta a királyi trónt...
Kép

Ezt meg csakúgy kapjátok, mert nekem tetszik... :lol:

Marci és a nagyi sorozat:
Kép Kép Kép Kép

Jó éjt!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, Jumam,
madárinfluenza... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


az egyszem pipi, fetrengve röhög, ha ez a képen nem látszana... :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, Jumam, leesett? :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubi,
most hazudjak? :lol: :oops:

Nagyon jók a képek!
Görgő akkor most eszik rendesen?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Koppppp! :oops:
jumam
 
 


Ilba, a kedvedért akkor mégegyszer...

Madárinfluenza...
Kiscsibe vicceskedik, és úgycsinál mintha tüsszentene, aszongya hapci, erre a többiek rémülten egy sarokba húzódnak. Gazdi jön, és a földön a saját viccén röhögve fetrengő kiscsibét leszídja, mert madárinfluenza járvány van, ugyebár...ez így okés?...na mindegy, aszittem tecc majd nektek is... :oops: de azért Máknak leesett.... :wink:

Gergő most többet eszik mint Marci...mondjuk ez azért nem olyan sok, de MArci nem nagyon eszik afoga miatt sztem....meg valahogy most olyan izéééé a fiam evése...kissé összevissza...Na a lényeg, hogy egész jól eszik sztem, amikro ebédeltünk, egyszer majdnem hányt, de Tücsi azt mondta neki, hogy ne hányjon, és így nem hányt... :shock: :lol: (ezt azóta sem értem, hogy csinálta, de egyszerűen mrászólt Gergőre, hogy ne hányjon, és így nem hányt...számomra ez teljesen elképesztő jelentet volt... :shock: )

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


[quote="bubek"]a írta:bubekmikro ebédeltünk, egyszer majdnem hányt, de Tücsi azt mondta neki, hogy ne hányjon, és így nem hányt... :shock: :lol: (ezt azóta sem értem, hogy csinálta, de egyszerűen mrászólt Gergőre, hogy ne hányjon, és így nem hányt...számomra ez teljesen elképesztő jelentet volt... :shock: )


:lol: :lol: :lol:
ilyet én is szoktam mondani, van amikor bejön. :D

koppkoppkoppkoppkoppkopp :oops: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ti mikor indultok? És hány napra mentek?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, látod a Marci és a nagyi sorozaton Marci felsőjét?
nézzed csak eztet:
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, jók a klikkesedős képek, igazi kis haverok lesznek ezek a fiúk is.
mint Livi és Szilvi.

Mondtam, hogy lehet nálunk is talizni majd!! Hely van elég. Inkább tavasszal, mert még munkálatok folynak.
A berendezésen pont egyik nap gondolkodtam, hogy minden egyes darabnak megvan a maga külön története. Majd elmeséljük az unokáknak...
Ma volt itt valaki és ilyesmiket mondott mint te, hogy milyen otthonos és meleg az egész. Mondtam Zsoltnak, ha a kiadó befuccsol, lakberendezési tanácsokat adunk majd,abból élünk :wink: . Ha már ilyen pozitív visszajelzések jönnek :wink:
jumam
 
 


[quote="bubek"]
írta:
bubek egyszer majdnem hányt, de Tücsi azt mondta neki, hogy ne hányjon, és így nem hányt... :shock: :lol: (ezt azóta sem értem, hogy csinálta, de egyszerűen mrászólt Gergőre, hogy ne hányjon, és így nem hányt...számomra ez teljesen elképesztő jelentet volt... :shock: )


Ez tök jó módszer!!!!!!!!!!! :lol: :D :)
jumam
 
 


Sajti, tőled akartam még:
A Pólusban hol vettétek Zsófinak a cipőt? Melyik üzletben?
Köszi.

Jumam, igen, láttam hogy írtad, csak akkor még nem, amikor én írtam....érted...de akkor majd jól megnézem az egészet....de tényleg mekkora a ház?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


mármint majd tavasszal amikor megyünk, majd akkor jól megnézem az egész házat...este van, és mostmármegyek is lefekszem...legyetek jók, jó éjt!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Eszti,
mentek szerdán Tücsökzenére? Vagy megvártok minket az azutáni héttel? :D
Vagy esetleg hétfőn mehetünk 10:40-re, mert én mindenképp pótolni akarom a szerdát, mert nekem bérletem van és le akarom járni az összes alkalmat. Szóval ha most hétfő jó nektek, akkor most hétfőn is mehetünk.
Érted? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?